Moord in opdracht Geweldige gashrand door kortsluiting SOLOMATIC SOLOMATIC „DEN HAAG AAN RAMP ONTSNAPT" Patakos,De koning kan hier terugkeren wanneer MET EEN ENKEL WOORD BON HAAGS A G E N D PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 18 DECEMBER \d Vervolg van pag. 1 De Utrechter, die als beroep han delsagent opgeeft, maar de laatste tijd van de misdaad leeft, heeft in het winkelwoonhuis van „Oom Cupido" aan de Laan van Nieuw- Guinea in Utrecht waarschijnlijk on geveer 20.000 gulden buitgemaakt. Hij bracht het geld direct naar Ouwe Nol, die het telde. De bejaarde gaf hem 4.500 gulden. Ook het geld, dat de roofmoord cp Reijer de Bruin opleverde, is al leen door Nol geteld. Het was vol gens hem ruim 2800 gulden. De jon ge dader kreeg er 1400 van. De Utrechter zegt, dat hij na de moord op Oom Cupido bijzonder zenuwachtig was. Hij is onmiddellijk op zijn scooter naar Ouwe Nol ge gaan. Deze had het geld op de grond uitgeteld. De jongeman had niet gezien hoeveel het was. In augustus zat hij weer in geld nood. Hij ging naar Ouwe Nol en vroeg wat er aan gedaan kon wor den. Ouwe Nol herinnerde hem aan Reyer de Bruin, die volgens hun in formaties thuis het nodige geld moest hebben liggen. De Utrechter vond bij De Bruin behalve geld ook een gouden horloge met inscriptie, dat hij in oktober aan een Utrechtse juwelier ver kocht. Het horloge is gisteren bij de juwelier opgehaald. Voor de Utrechtse recherche en de districtsrecherche van de Rijkspoli tie moet de oplossing van de moord- zaak-Donse en de H^eswijkse moord zaak een verademing zijn. In beide gevallen was het onderzoek name lijk vrijwel volledig vastgelopen. Zonder resultaat waren in de zaak Donse 4000 verhoren afgenomen. Aan de zaak-De Bruin heeft de Rijkspo litie maandenlang met man en macht gewerkt, zonder dat de oplossing ook maar enigermate dichterbij leek te komen. De bekentenis van de Utrechter in de zaak-Donse is ook een ver ademing voor de 52-jarige magazijn bediende F. A. de Vries die, ver dacht van de moord, van eind sep tember tot begin oktober is vastge houden. De heer De Vries werd ten slotte wegens gebrek aan bewijs vrij gelaten. Gistermorgen heeft de of ficier van justitie, mr. J. C. van den Berg, de magazijnbediende, die totaal niets met de moord te ma ken heeft gehad, mede namens de politie zijn verontschuldigingen aan geboden voor het grote leed. dat hem en zijn familie is aangedaan. De heer De Vries, sinds zijn vrijlating door velen met scheve ogen aangekeken, is bijzonder dankbaar, dat elke smet op zy'n persoon nu uitgewist is. TOEKOMST MOORDENAAR Als de tUrechtse moordenaar te zijner tijd door de rechtbank toerekenbaar wordt verklaard, kan hij tot ten hoogste twee maal levenslange gevangenis straf worden veroordeeld. Hij heeft de politie verklaard met voorbedachte rade te hebben gehandeld, hetgeen volgens het Wetboek van Strafrecht moord betekent. Daar staat maximaal levenslange gevangenisstraf op. Indien de man na verloop van tüd op jaren (dit is 20 jaar) zou worden gesteld, zou hij in theo rie volgens justitiële kringen nog twee maal twintig jaar moeten zitten. Daarna is het nog steeds in theorie mogelijk dat de man voorwaardelijke in vrijheidstelling krijgt. Boven dien is daarna nog gratie moge lijk. Er zijn in de Nederlandse rechtspraak gevallen bekend van delinquenten, die tot le venslang werden veroordeeld maar die na op jaren stellen, het verlenen van voorwaardelij ke invrijheidstelling en gratie, na 12 a 13 jaar zitten in vrijheid kwamen. In algemeenheid gaat het beleid bij de Nederlandse rechtspleging ervan uit, dat nie mand uitzichtloos in de gevange nis moet zitten. „Niemand be seft wat dertien jaar zitten be tekent", aldus een officier van justitie, plke delinquent kan op jaren worden gesteld, maar hij heeft er geen recht op. Dat wordt pas na verloop van tijd bekeken. Een sluwe moordenaar j of een gewiekste inbreker kan in de gevangenis een totaal an der mens worden, waarvan de maatschappij geen gevaar meer heeft te duchten, zo redeneert men in justitiële kringen. De positie van de Utrechter Z. kan sinds 1945 alleen worden vergeleken met die van de Ber- kelse arts, die wegens een dub- bele moord twee maal levens- 1 lang kreeg. Hjj werd ervan be- schuldigd zjjn vrouw te hebben vergiftigd. Hij kreeg daarvoor levenslang, hoewel hjj ontkende. I In de gevangenis vergiftigde hij een medegevangene. Voor deze j nieuwe moord kreeg hy weer le- I venslang, maar de arts bleef ontkennen. In theorie is het mo gelijk, dat hij ooit vrij komt. En dat zal eveneens in theorie gel- I den voor de Utrechter. Engelsman zeilt in zijn eentje naar Melbourne De 60-jarige Engelsman Alex Rose is zondagochtend met zijn tien meter lange zeilschip „Lively Lady" de baai ;an Port Phillip bjj Melbourne binnengevaren, na op 5 juli uit de Britse havenstad Portsmouth te zijn vertrokken. Rose heeft de tocht naar Australië in zijn eentje gemaakt. Doordat hij enkele uren te vroeg arriveerde vond hij de organisatoren van een welkomstvloot nog in diepe rust Rose wil een maand bij zijn zoon blijven, die in Melbourne woont, en daarna de terugreis naar Enge land via Kaap Hoorn maken. Hij volgt dan dezelfde route als Sir Fran cis Chicester, die in het begin van dit jaar in een veel groter jacht een reis om de wereld maakte. In tegen stelling tot Sir. Francis maakte Rose bij zijn aankomst geen vermoeide indruk. (Van onze Haagse correspondent) Ondergrondse kortsluiting, veroorzaakt door een kabel van de Haagse Tramwegmaatschappij, heeft zaterdagavond op de hoek van de Monstersestraat en de Delftselaan een geweldige gasbrand veroorzaakt. Om twintig minuten over zes spoot een huizenhoge steekvlam omhoog. Straatstenen raakten los en vlogen metersver in het rond. De vlam viel terug tot twaalf me ter hoogte, maar het gas bleef met een angstaanjagend, bulde rend geluid fel branden. De rosse gloed was tot in Hoek van Holland te zien. Pas zondagochtend om half vier werd het laat ste restje vuur gedoofd. „Den Haag is weer aan een ramp ont snapt", constateerde hoofdbrandmeester C. J. van Dashorst. De kortsluiting vernielde vyf elek- telefoontoestellen werkten niet triciteitskabels, twee PTT-kabels sloeg 'n gapend lek in 'n hoofcl- transportbuis van het Haagse aard- gasnet. Een belangrijke transport- buis van de Gasunie en nog drie elektriciteitskabels liepen gevaar. In heel Zuid-west Den Haag was het om tien over zes op slag aardedon ker. De openbare verlichting deed het niet meer en bij tienduizend ge zinnen viel het licht uit. Rond dui zend telefoontoestellen werkten niet. Op de gasfabriek merkte men, dat er iets niet in orde was, door het sterk teruglopen van de gasdruk. Aanvankelijk probeerde men deze te herstellen door de druk te verhogen, maar toen het duidelyk werd, wat er zich afspeelde, verminderde men de druk waardoor ook de vlammen minder hoog werden. Een grote pijp leiding van de Gasunie, die vlak bij de Haagse gasbuis ligt, werd als veiligheidsmaatregel afgesloten. De gasfabriek kon pas tot het vermin deren van de druk in de getroffen buis overgaan, toen men een aantal omschakelingen tot stand had ge bracht om de gastoevoer naar de woningen in Scheveningen en het zuid-westen van de stad te consoli deren. Niemand heeft dan ook zon der gas gezeten. Twee voorbijgangers merkten aan 'n sterk ruisend geluid en het los raken van straatstenen dat er gas- ontsnapping plaats had op het rui me kruispunt van de Delftselaan en de Monstersestraat. Drie minuten later reed daar lijn 11 voorbij en op dat moment spoot de geweldige steekvlam de donkere avondlucht in. De vlam is vermoe delijk ontstaan door contact tussen het uitstromend gas en een vonkje van de bovenleiding van de HTM, bij het voorbij rijden van de tram. Meldineen Op de alarmcentrale van de poli tie stroomden de meldingen bin nen. Geen telefoontjes, want duizend De meldingen kwamen via de mobi lofoons, van agenten in surveillan cewagens. Het waren verwarrende meldingen als „licht valt uit", „rode gloed richting Delftselaan" en „alle trams staan stil". De mannen in de centrale sloegen onmid'delijk groot alarm. De brandweer rukte uit met 35 man, vier autospuiten, de commando- wagen, een gereedschapswagen, een kraanwagen en twee bluspoederka- Met twaalf stralen hielden de vlakbij de vuurhaard liggend benzinestation, houten kan toortjes en huizen, nat. De bewoners van de huizen ontruimden de voor kamers. Ondertussen klonken luide knallen, veroorzaakt door van de hitte uit elkaar springende straatstenen. Een lantaarnpaal, dicht bij de vlam, trok krom. Het bluswater langs de ge vels van de huizen verdampte tot stoom. gas niet gedoofd, omdat het veili ger is het gas te laten verbranden, ,dan het vrij weg te laten stromen. Het gasbedrijf schat, dat ongeveer 10.000 kubieke meter verloren is ge gaan. De lekke buis werd vervangen door in nieuwe en gisterochtend kon de verbinding tussen de gasfabriek Trek- vlietplein en de gashouders aan d< Gaslaan weer normaal warden ge bruikt. De transportbuis van de Gas unie was in de loop van de nacht al opnieuw in bedrijf genomen. De oorzaak van de kortsluiting In de HTM-kabel, waardoor er gaten werden gesmolten in de gasbuis, Is tot op dit ogenblik nog niet bekend, De kabel is 7 a 8 jaar oud en nog lang niet aan vernieuwing toe. Steen De politie verscheen met vijftig agenten, twaalf surveillancewagens en vrachtauto's met dranghekken. Met moeite hielden de agenten de tienduizenden kijkers op een veilige afstand. In het donker gooiden jon gelui de politie met stenen. Een agent kreeg een steen in de nek en werd naar een ziekenhuis gebracht- De politie sloeg de groep jongelui met gummiknuppels uiteen. Gedoofd Het afsluiten van de lekke gas buis en het doven van de vlam if geheel volgens plan verlopen. Aan de zyden van het lek werden in de leiding twee ballons ingebracht, die werden opgeblazen, en die de gasbuis hermetisch afsloten. Daarop blusten vier brandweermannen vlam met bluspoeder. Om half 's nachts was het laatste vuur doofd. Men heeft het uitstromende Vervolg van pag. 1 De dag van gisteren is verlopen met het reeds tot een gewoonte ge worden heen-en-weer-rijden van de koning tussen de ambassade en de villa van zijn neef Prins Hendrik van Hessen, waar de Koningin-moeder en de twee kinderen van Constantyn verblijf houden. Een van de belang- rykste bezoekers was de afgetreden burgemeester van Athene, Pie tas, die zich achter de koning heeft ge schaard en zaterdagavond als vluch teling in Rome is aangekomen. Waar schijnlijk heeft hij aan de Koning rapport uitgebracht over de toestand in de Griekse hoofdstad. Dit bezoek werd belangrijk genoeg gevonden om ook de koningin-moeder naar de am bassade te laten komen. De Griekse reder Niarchos, die reeds donderdag een belangrijk ge sprek met de koning heeft gehad en daarna met zijn privé-vliegtuig naar Sankt Moritz was vertrokken, landde zondagochtend opnieuw op het vlieg veld van Ciamplno. In de loop van de dag had hij een onderhoud met de Koning. Niarchos staat bekend als een persoonlijke vriend van Constan tijn. De vroegere Griekse premier, Pa- pandreoe, leider van de Unie van het Centrum, wiens huisarrest op 7 okto ber werd opgeheven, is volgens een mededeling van minister Patakos opnieuw in arrest gesteld. De vroege re chefs van de zeemacht en de luchtmacht, admiraal Dedes en luchtmaarschalk Antonakos zijn han gende het onderzoek naar hun aan deel in de mislukte coup, onder ar- ,eidóe MAANDAG Schouwburg stelling Haagse Comedle. „Helder zien ln het donker". 8 uur nam. Stadhuis: Zitting van de gemeente raad. 7.30 uur nam. DINSDAG LakenhalOpening foto-tentoon stelling Wlm Noordhoek door prof. H. v. d. Waal. 8.15 uur nam. Haarlem (Rest. Dreefzlcht) af- de toegevoegde waarde". 12.30 SchouwburgAbonnementsvoorstel- >e Comedle „Helder zien Jn HSfd Ver. van Hulsvrouwen. 2 i Kerstmiddag Ned. Na de vijfhoek van het Ame rikaanse ministerie van Defen sie (Pentagon) is er nu een Westduitse hexagoon" (zeshoek) ln deze opvallende vorm is een nieuw schoolcomplex in Dort mund gebouwd, bestemd voor 1600 leerlingen. Het gebouw telt meer dan zeventig lokalen. Elektronicaclub Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten. 7-8 uur nam Zijlsingel 2. Volle Evangelie-zending Evang. J. Zijlstra 8 uur nam. WOENSDAG Rijksherbarium (Schelpenkade 6): Bloemschikavond Kon. Ned. Maat- gencla BIOSCOPEN Zond. 2.30, 4.45, 7 e 1 killer", 18 J. Dag. Ji Zond. 2.30, 4.45, Zond. 2.3 J. Dag. 2.30, 7 Zond. 2j Polen bouwt geen nieuwe kerken De overheid van de R.-K. Kerk in Polen heeft de regering er zondag van beschuldigd de bouw van nieuwe kerken tegen te gaan in een poging het godsdienstige leven uit te roeien of te bemoeilijken. In een communi qué van het episcopaat, dat in de kerken is voorgelezen, wordt gezegd dat duizenden bewoners van na de tweede wereldoorlog gebouwde wijken niet naar de kerk kunnen omdat de bouw van kerken niet in de plannen van de gemeenten is opgenomen. Na oktober 1956 waren de meeste ver gunningen voor de bouw van kerken ingetrokken en kerken waarvan de bouw al was begonnen, mochten niet worden voltooid. Camera-theater: K e maand „Zarie dans 1 de uiterlijke ontwikkeling". 8.15 uur Stadhuis (trouwkamer)Spreekuur sociale raadsvrouw. 4-6 uur nam. DONDERDAG Mare kerkKerstzangdienst Pr. Ma- rijke-school. 7.15 uur nam. r.30 i Stadsgehoorzaal: K. en O. Kerst- promenadeconcert m.m.v. R'dams Phll- harmonlsch Orkest. 8 uur nam. VRIJDAG Gebouw Chr. Soc. Belangen: Leden vergadering Leldse Tulnlers- Blo_*mtstem-ereinii.glntg Een dracht Verbonden", Oude Vest 13: Evangelisatie Chris tengem. „Ecclesia". 8 uur nam. ZONDAG Stadhuisplein: Kerstzang. 7.45 uu: Rijnlands Lyceum (M. H. Tromp- laan)Gem. voor oorspronkelijk chris tendom. Spr. evang. N. van der Brug ge. 7.30 uur nam. Steenschuur 6; Kerk van Jezus Christus van de heiligen der laatste dagen. Spr. dhr. Diender. 10.30 Juwelendiefstal Met een vuilnis emmer werd gisternacht de etalage ruit van een juwelierszaak aan het Binnenveer in Weesp ingeslagen. De buit bedroeg gouden ringen en horlo ges met een waarde van naar schat ting f 5.000, Burgemeester Maastricht Tijdens een buitengewone en plechtige zitting van de Maastrichtse gemeenteraad is mr. A. Baeten zaterdag geïnstalleerd als burgemeester van Maastricht. Hij is de opvolger van burgemeester mr. W. baron Michiels van Kessenich. Tankauto ontploft. Bij de firma G. Smeding en Zn (een groothandel in oliën en vetten en hoofddepot van Benegas) aan de provinciale weg in Sebaldeburen heeft zich een ontplof fing voorgedaan waarbij drie perso nen vrij ernstig gewond zijn geraakt. Een tankauto voor propaangas, die zo goed als leeg was werd gerepareerd en explodeerde. Er was een defect aan de leiding. Waarschijnlijk is er een vonk in de tank gekomen, met als gevolg dat de tank uit elkaar sprong. Het dak van het bedrijf werd afgerukt en er werd een grote ravage aangericht. Dank zij moedig optreden van de drie gewonden is Sebaldeburen voor een ramp gespaard gebleven. De drie mannen slaagden erin ondanks de brandwonden, die zij hadden opgelo pen de tankauto naar buiten te rijden en met brandblusapparaten het vuur in het bedrijf te blussen. BUITENLAND Negen doden door ontploffing Door een explosie in een steengroeve in de omgeving van Schaffhausen in Zwitserland zijn negen mensen ge dood en een zwaar gewond. Het onge luk gebeurde tijdens proef ontplof fin gen ten behoeve van deelnemers aan een cursus, georganiseerd door een onderneming voor openbare werken. De verminkte lijken werden tot 200 meter van de plaats van het ongeluk gevonden. Proefvlucht van DO 31 Het Westduitse transportvliegtuig, dat loodrecht kan opstijgen, de „DO 31", heeft in de buurt van München met succes een proefvlucht gemaakt. Het 20 ton wegende toestel verhief zich loodrecht van de grond en ging op een hoogte van 100 meter over in een horizontale vlucht. De Westduitse luchtvaartdeskundigen zeggen, dat de Bondsrepubliek met deze geslaagde proef een voorsprong van minstens vijf jaar heeft genomen op het gebied van loodrecht opstijgende transport vliegtuigen. De werkzaamheden aan het project zijn al sinds 1960 gaande en hebben tot nu toe 200 miljoen mark gekost. Taalwet in India. Het parlement van India heeft met 205 tegen 41 stemmen de taalwet aangenomen, waarin bepaald wordt dat het Engels als officiële taal naast het Hindi ge handhaafd blijft. Brand in Quebec. Dertien perso- i nen waaronder tien kinderen zijn za- V^, BINNENLAND terdag om het leven gekomen bij een brand ln twee aaneengebouwde wo ningen in La Sarre ten noordwesten van Montreal. De slachtoffers zijn de ouders en vijf kinderen van een ge zin en de vier kinderen van de buren alsmede de babysitter. De ouders van de buurkinderen waren uit. Communisten op Borneo. Indo nesische troepen hebben in het gebied van Goenoeng Melaboe, in West-Bor neo, tijdens een actie zeven commu nistische guerillastryders gedood en vyf gevangen genomen. Zeventien hutten, waarin de communisten on derdak hadden gevonden, werden verwoest. Moordenaar Rockwell berecht De 29-jarige Patler, die op 25 augustus de leider van de Amerikaanse nazi-partij Rockwell in Arlington in de staat Vir ginia doodschoot, is veroordeeld tot twintig jaar gevangenisstraf. De jury, die bestond uit tien mannen en twee ladslaagden ruim drie en half uur voordat zy het schuldig 1 Patler, die zelf lid geweest was deze nazi-party, uitsprak. 2.30, 4.45, 7 en 9.15 Rex: „Moeras der zonde' .30, 7 en 9.15 ui 9.15 „Te veel 0. 7 1.45, 7 Trianon: „Slachting in Chicago" Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur; ZorJ 1 4.30, 7 en 9.15 uur. TENTOONSTELLINGEN Waaggebouw Kunstmarkt Dagelljfc 6 uur nam. (behalve op zondi t.e.m 18 dec.) van 2-9 t.e.m. 23 december). De Lakenhal: Dag. 104 -4 uur Rijksmuseum uitzondering van zaterdag (zondag 1-5 uur) Rijksmuseum voor Volkenktm (Steenstraat 1): dag. 1017 Tentoonstelling Collectie Lechner Japanse Kunst Werkd. 10 uur tot 5 uur nam.; zondags 15 uur Rijksmuseum voor de geschlï der natuurwetenschappen: Dag. uur. zond 1-4 uur Museum voor Volkenkunde expi Japanse volkskunst 10 r«ill i"10' Tentoonstelling grafiek J. Mei (t/m 6 Januari). Galerie Van der Vllst (Bote 3Tentoonstelling Gertl broodspot. Geopend dinsdag t/m. terdag 10 uur voorin.6 uur bovendien vrijdagavond 810 (T/m. 6 Januari). Wassenaar (Kunstzaal Heuff toonstelling schilderijen Cor Dik Indt bovendien dinsdaga* [eboi 8-10 uur (t/im 10 Januari) Avond- en nachtdienst der apothi Geopend voor spoedeisende len: Centraal Apotheek Brt 74, tel. 20552. Apotheek R. van Breest Smallenb te Leiderdorp ls de gehele weel opend. WEEKEENDEDIENST DER HUISARTSEN. Tot zaterdagochtend 10 uur plege men de eigen huisarts, tot zondagnacht 24 uur de dokt^* telefoon 22222. Franse vreemdelingenlegioen en vai Duitse afkomst, is zaterdag terecht gesteld onder de quilotine wegens verkrachting en vermoording van een negenjarig meisje, zyn advocaat had tevergeefs een beroep gedaan op pre sident De Gaulle om de doodstraf om te zetten in levenslang. Planten„kennel". De uit Neder land afkomstige mevrouw C. Pruis, die een plantenkwekerij in North Ringwood naby Melbourne beheert-, heeft het eerste „vakantieoord voor kamerplanten" in Australië geopend. Mensen die met vakantie gaan, kun nen tegen een zeer bescheiden ver goeding hun geliefde kamerplanten ter verzorging by mevrouw Pruis ach terlaten. Brand in Newyorks postkantoor Een brand heeft tonnen post en post pakketten in een postkantoor in New York vernietigd. De schade wordt op meer dan 35 miljoen dollar geschat. Kwestie-Gibraltar De Beheers commissie der VN heeft met zeven tien tegen eenentwintig stemmen by vijfentwintig onthoudingen een La- tynsamerikaanse resolutie aangeno men waarin de regeringen van Groot- Brittannië en Spanje worden uitge nodigd onmiddeliyk hun besprekin gen te hervatten om een einde te ma ken aan de „koloniale toestand" in Gibraltar. DE BESTE KOFFIE/CHOCOLADE AUTOMAAT TER WERELD HEET GARANDEERT ELK MOMENT VAN DE DAG (OF NACHT) EEN WERKELIJK VERS KOPJE KOFFIE. EN 'T IS AL LUCRATIEF ALS U 10 KOPJES KOFFIE PER DAG SERVEERT. HET IS OVERIGENS EEN CENTEN-KWESTIE OM IN HET BEZIT TE KOMEN VAN ZO'N ECHTE SOLOMATIC. INFORMEERT U MAAR EENS TEL. (01823) - 2676 INFORMEERT U MIJ EENS VRIJBLIJVEND OVER UW UNIEKE KOFFIE/CHOCOLADE AUTOMAAT. SOLOMATIC POSTBUS 11 SCHOONHOVEN MAANDAG 18 DECEMBER Kon. Schouwburg, 20.15 Comedle: „Van de Dlligentia, 20.15 uui g af gezl >by Saki, Oude kerk, 20.00 uur: diverse 1 DINSDAG 19 DECEMBER Kon. Schouwburg, 20.15 uur: I se Comedle: „De vrouwen van T Dlligentia, 20.15 uur: Carmencll zada, viool, m.m.v. George van E Grote 'kerk, 20.45 uur: De Hadei -Rel, Haags zusterkoor. Joseph's Place, 22.30 uur: Ann ton met Combo. Tiffany's. 22.30 uur: Pla Beek- WOENSDAG 20 DECEMBER Kon. Schouwburg, 20.15 u_. se Comedle: „Helder zien ln het Kurzaal, 20.15 Symfonie-Orkest. Poppentheaters Guldo 14.30 uur: „Suuske en zijn ezt\ Frank Kooman, 14.30 uur: „Mimi Hoeveel sneeuv ligt er Gr.wadd Gstaad Kand.st. Mürren St. Mor. Saas-Fee WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 uur) Amsterdam regenbul Den Helder hagelbui Ypenburg licht bew. Vlissingen vrijw. onbew. Eelde regen De Bilt sneeuw Twente geh. bew. Aberdeen licht bew. 2 Londen mist 3 Brussel geh. bew. 4 Luxemburg sneeuw 1 Parijs sneeuw 6 Bordeaux mist 9 Grenoble geh. bew. 2 Nice onbewolkt 14 Berlijn sneeuw 3 Wenen Innsbruck Belgrado onbewolkt onbewolkt onbewolkt 12 3 Bi

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 2