Rijnsburgse Boys was weer totaal schotloos s ab Kralt van Rijnsburgse Boys Nederlaag tegen SIZO (0-1) Koudekerk rekent af met Leiden: 4-0 Quick Boys kreeg weinig tegenstand Zware klappen voor Ter Leede (4-0) Noordwijk pas vlak voor tijd op winst PAGINA 11 idsch dagblad leidsch dagblad - sport - leidsch dagblad - sport - leidsch dagblad - sport - leidsch dagblad - sport - leidsch dagblad (Van één onzer sportredacteuren) Rijnsburgse voetbal uitje is zaterdag weer met de neus op de feiten ikt. Een voortdurend ster- Rijnsburgse Boys zag in naai drie kwartier weder- een kans een doelpunt te n tegen streekgenoot dat uit een strafschop Job de Jong in de eerste de winst naar zich toe onmachtige geelzwarte drie- voorhoede bleek tot welgeteld delijk lopende aanval in staat, klimmende schot, in de eerste losgelaten door rechtsbuiten Roem. geen succes opleverde, ide voor V. Klaveren c.s. de Ie nul op het scoringslijstje. i hervatting hebben de Ryns- hun op de defensie leunende laten varen, maar het on- ïiseerde beleg dat de volle uten duurde was een vruch- tüdrovende bezigheid. Het sein ens aan dek" werd in de rust IZO-kleedkamer al gegeven en werd in die twede helft dan gemakkelijk in de hand ge was een wedstrijd, die maar iep in het vergeetboek moet weggestopt. Van voetbal viel )QJ reinig te genieten. Rijnsburgse 1 bs reeds in de eerste helft te- wind in de meest aanvallende maar de SlZO-defensie bleek echt. Het enige gevaar ont- bti zwakke momenten van V. Haaften, maar door ge- n doortastendheid gingen Rijnsburgse kansjes verlo- Gevaarlijker inge trap, waar SIZO zich diende, was veel gevaarlijker, tenspelvalletje van de Ryns- "vijf" klapte vaak angstig ht. Eenmaal moest een sprin- 1 oelman Driebergen het gevaar cl doorgebroken Hoogkamer ke- blesseerde zich by deze ac- er zodanig, dat hij zich moest ervangen door C. Heemskerk. inmiddels al 01 geworden, lalf D. Heemskerk sloeg, op ld liggend, met de hand de voor de voeten van V. d. lob de Jong, de beste Hille- aanvaller, benutte de straf- hoewel Heemskerk maar een opje tekort kwam om de bal doel te ranselen, van veede helft was zo mogelijk >ie- chter dan de eerste. Verder n inzet van Heemskerk, die k iksback Wtfers samen met Duwel de uitblinker in de efensie van de doellijn ehaald, kwamen de Rynsbur- et. Met vlag en wimpel be de Hillegomse verdediging de i. Het inproduktivitei tspro- ,1 voor Rijnsburgse Boys nerhand wel een obsessie ge- zijn. Zuidvogels 12 Zwart Wit 12 Spakenburg 10 Zwerver 11 Rijnsb. Boys 12 SIZO 12 NDSM 12 Zwaluwen 13 HBSS 12 ZCFC 12 Hoogvliet 12 TWEEDE KLASSE B: Kjzakken BoysHeerjansdam 22 SHOExcelsior M 60 ArnemuidenTer Leede40 DOTONoordwijk fl1 AmstelveenSSS SSC '55RVVH SIZO-doelman Van Haaften slaagt erin ook deze aanval van Rijnsburgse Boys terug te wijzen. Op de foto v.l.n.r. Boot, D. Heems kerk, Lanfers, Bakker en C. Heemskerk. (Foto LD/Holvast SIR STANLEY IS VOLDAAN Een officiële delegatie van de ge- fusionneerde Amerikaanse voetbal bonden, die onder de naam United States Soccer Football Association (USSFAj verder door het leven zul len gaan, heeft op het secretariaat van de internationale federatie in Zürich besprekingen met bestuursle den van de FIFA gehouden. Na het gesprek verklaarde Sir Stanley Rous, voorzitter van de FI FA: „Uc ben voldaan nu de voet baloorlog in de Ver. Staten is afgelo pen. Robert Giilker, de voorzitter van de USSFA heeft mij meegedeeld dat alles in orde is met de fusie en dat ook op de jaarlijkse vergadering van de „oude" bond geen bezwaren tegen het samengaan van de twee voetbalorganisaties naar voren ge bracht zullen worden". De samen werking tussen de twee bonden houdt in dat de verenigingen en spelers van de „wilde" National Professio nal Soccer League dezelfde rechten zullen krijgen als alle andere leden van de Noordamerikaanse bond. Sir Stanley is van mening dat de moeilijkheden die zyn overgebleven uit het bestaan van de NPSL (zoals problemen over de betaling van transfersommen) binnenkort zullen kunnen worden opgelost. Zaterdag vierdeklassers (Van onze correspondent) In de 4de klasse B sprong de 4-0 overwinning van Koudekerk op Lei den sterk in het oog. Oegstgeest boekte eveneens een fraai resultaat. Het bezoekende Hazerswoudse Boys werd een 0-0 gelijkspel afgedwongen. Katwyk bereikte de 2-0 score pas in de tweede helft. De zich fel verde digde Sassenheimers vormden voor dien een te groot obstakel. S.V.O.W. bleef de leiders goed volgen. In het Westland werd by De Lier met 1-0 gewonnen. De ontmoeting tussen Lis- ser Boys en Rouwkoop eindigde in een gelijkspel (2-2). G.W.S. Katwijk: 0-2 Het met twee invallers opererende GWS was voor rust het meest in de aan val. Maar de aanvalslinie was niet in staat te scoren. Na rust nam Katwyk het initiatief over en drong GWS ver terug. In de 20ste min. kwamen de gasten aan de leiding toen spil Van Duyvenvoorde uit een vrye schop doelman Ter Beek het nakijken gaf. Een kwartier voor het einde bepaalde Arie Geyteman de eindstand op 0-2. De Lier S.V.O.W.: 0-1 In deze sportieve ontmoeting speelde het grootste gedeelte van de wedstrijd zich af op het middenveld. De sterk spelende defensies overheersten de niet byster sterk optredende aanvals- linies. Toch veroverde SVOW een licht veldoverwicht dat in de 20ste min. resulteerde in een fraaie tref fer van R. v. d. Wetering. Na rust Lisser Boys Rouwkoop: 2-2 In de beginfase had Mondriaan weinig geluk toen hij tegen de lat kopte. Het voortreffelijke optreden van doelman Vleeshouwer stond eveneens treffers in de weg. Na rust kwam Rouwkoop goed in de aanval. Door twee treffers van Barmentlo nam het een 2-0 voorsprong. Lisser Boys kwam echter goed terug. Eerst strafte stopper Poel een fout van Vleeshouwer doeltreffend af en in de 30ste mm. passeerde Mondriaan de Rouwkoop-doelman met een on houdbaar schot. Koudekerk Leiden: 4-0 Een enthousiast spelend Koudekerk heeft Leiden weinig kans gegeven. Reeds voor rust bepaalden Harskamp en De Wit de stand op 2-0. Na de pau ze hetzelfde spelbeeld. Leiden kon maar geen afdoend antwoord vinden op het aanvalsspel van Koudekerk. Bert Colijn bracht met twee fraaie treffers de eindstand op 4-0. Oegstgeest Hazerswoude Boys: 0-0 In deze niet al te beste wed strijd waren de defensies nog de bes te linies van beide ploegen. De zwak ke voorhoedes waren niet opgewas sen tegen de stoer ingrijpende laat ste linie. In de beginfase liep Ha zerswoudse Boys nogal hard van sta pel maar dit ebde langzaam weg. De tweede helft toonde hetzelfde spel beeld. Gescoord werd er niet. U itslagen-standen Zaterdagvoetbal TWEEDE KLASSE A: NDSM—ZCFC 4—2 Huizen—HBSS 2—0 Quick BoysHoogvliet 20 Rijnsb. BoysSIZO 01 ZwaluwenZuidvogels 22 ZwerverZwart Wit Huizen 13 10 Quick Boys 13 Afgl, 3 0 23 25— 9 2 2 20 39—16 4 3 14 20—15 4 3 14 15—14 5 1 13 23—10 1 5 11 24—19 1 6 11 8—16 1 6 11 17—25 1 6 11 17—26 5 6 9 23—30 4 6 8 12—14 8 16—22 3 11—34 1 1 10 0—1 2—1 Noordwijk 12 8 3 1 19 26—12 SHO 12 6 4 2 16 32—15 Kaz. Boys 12 5 5 2 15 23—19 RWH 12 5 2 5 12 24—20 •Gr. SV 12 5 2 5 12 26—24 SSC '55 12 4 4 4 12 23—24 - - - 12 16—18 Excelsior M12 5 25 12 11—19 Ter Leede 13 4 4 5 12 24—32 Arnemuiden 12 2 7 3 11 20—19 Heerj .dam 12 2 6 4 10 18—20 DOTO 12 2 5 4 9 21—26 Amstelveen 13 2 2 9 6 22—34 DERDE KLASSE A (West I) IJmuidenBOL 20 MarkenARC o2 VI. en Vaardig—Geuzen 3—0 Blauw Wit WKennemerland 21 HCSC—ADM 2—1 HCSC 11—18 BI. Wit W 13—9 ARC 12—17 BOL 11—8 De Geuzen 12—16 Vlug en V 12—8 IJmuiden 12—16 Zandv. M 11—5 Knnemerl. 12—15 Marken 12—5 ADM 12—13 DERDE KLASSE A (West II) Die HagheHVO 11 TOGRLoosduinen afgl. JAC—CSVD 0—6 VVGZOranje Wit afgl. MonsterScheveningen 00 PPSC—RCL afgl. CSVD 13—22 PPSC 10—11 Scheven. 13—16 JAC 11—11 Monster 12—14 TOGR 11— 8 Oranje Wit 12—13 Loosduinen 12— 8 VVGZ 12—13 RCL 11—7 Die Haghe 13—13 HVO 12— 6 VIERDE KLASSE B: SpiritBe Fair afgl. KoudekerkLeiden 40 Lisser BoysRouwkoop 22 GWSKatwyk 02 Oegstgeest—Hazersw. Bovs0—0 De Lier—SVOW 0—1 Naaldwijk 12—22 Lisser Boys 12— 9 Katwijk 12—18 GWS 13— 9 SVOW 1218 Koudekerk 108 Spirit 1116 Rouwkoop 128 Be Faii- 11—15 Leiden 12— 6 De Lier 12—10 Oegstgeest 13— 6 Haz. B. 12— 9 Micro-korfbal De uitslagen van de dit weekeinde gehouden micro-korfbal wedstrijden luiden: Eerste klasse A: FluksKNS 102, HSV—KNS 11—9. Res. 1ste klasse: Vicus 2KNS 2 4-6. de zaak forceren. Mee naar voren trekken. Dat is toch het moderne voetbal? Dat is toch de bedoeling van het 4—2—4 systeem? Je moet een zeker risico durven nemen. Als back mee in de aanval durven te gaan. Dat moet ook bij ons te verwezenlijken zijn. Voorop moet natuurlijk staan, dat achter direct het 'gat' wordt op gevuld. En dat er een zekere verras sing inzit. En dan komt het weer: de juiste passes moeten worden ge speeld Tegen SIZO hebben we er echt voor gevochten. We hadden allemaal op een beter resultaat gehoopt. De eerste wedstrijd in Hillegom hadden we immers ook (met 12) gewon- Bab Kralt nen. Maar we konden (opnieuw) geen doelpunten maken. We missen een af werker. Overigens: als er zo'n man is. zijn we er nog niet. Er moet ver der een goede samenwerking, een goe de geest zijn- We moeten nog meer voor elkaar over hebben. Daden en géén woorden Het geluk is op het ogenblik ook niet op onze hand. Waarom kreeg SIZO wel en wij geen penalty? Ik ben er van overtuigd dat het opzet was. En dus een strafschop. Het is dan wel geen mooi doelpunt als hij er tenminste ingaat want twee weken geleden tegen Zwaluwen miste ik er ook eentje maar de „0" is dan in ieder geval weg. We hebben overigens kansen gehad. Maar jam mer genoeg niet benut. Daarom: we zullen nog een tikkeltje harder er voor moeten gaan vechten. De con ditie moet nog beter worden. Dat is op het ogenblik de enige oplossing: door er van begin tot eind tegen aan te gaan. door een constante druk. de tegenstander op de knieën te dwin gen. We hebben verder ook wel wat pech gehad. Veel geblesseerde spelers en dienst. Henk de Mooy bijvoorbeeld missen we wel Een grote kracht op het middenveld. Hy was trouwens de man. die tegen ZCFC en Zwaluwen ae doelpunten heeft gemaakt. Twee goaltjes. die vier punten waard ble ken Tegen Zwaluwen heb ik het zelf eens in de voorhoede geprobeerd. Ik heb toen mijn uiterste best gedaan. Maar met drie man van voren was het ge woon onmogeüjk. Dan moet je wel erg uitgekookt zyn. We moeten met (tenminste) vier man daar staan. En een redelijke pass kunnen verwach ten Niet zinloos achter elke bal aan sjouwen. Daar kom je niet ver mee. 'Cruijffie' precies hetzelfde: die moet ook de goede pass krijgen Op de training zal het schieten, de afwerking, (meer) aandacht moeten krijgen. Desnoods een bord met pun ten om op te schieten. Ik ga er altijd maar vanuit: „Nooit geschoten is al tijd mis Gevaarlijk zie ik het nog niet voor ons worden. Na die sterke start zijn we behoorlijk afgezakt. Maar het zal toch wel weer eens lukken. Gemak kelijk zal het niet gaan, daarvan ben ik overtuigd. We krijgen nog een stel moeilijke wedstrijden. En in de ach terhoede zullen we Gerrit (van Eg- mond) een tijdje moeten missen. Hij is voor zes wedstrijden geschorst. Overigens: die straf vind ik veel en veel te zwaar. Hij had er eigenlijk niets mee te maken, kreeg toen op eens 'zomaar' een kopstoot en ja, gaf toen een 'knal' terug. Ergens be grijpelijk. Wat ik niet snap is dit: voor de (burger)rechter zou dit een geval van zelfverdediging (kunnen) zijn. op het voetbalveld krijg je ech ter onmiddellijk een fikse straf. Ik hoop dit seizoen weer on danks alle magere resultaten bij de nationale selectie te komen. Ik ben er een tijdje uitgeweest door een blessure tegen HBSS. maar ik hoop dat ik toch weer een kansje zal krij gen om mijn verkiezing waar te ma ken. Er wordt wel eens beweerd, dat als je eenmaal bij de selectie zit, je er wel altijd bijblijft. Maar dat is toch niet zo: ik maak het nu een jaar of drie mee, maar ik heb heel wat spelers zien komen en gaan- Ik hoop het toch weer te halen. Ik ben nu 29, maar ik wil nog wel een paar jaartjes meedoen. Wie zou dat niet leuk vinden Op het ogenblik kom ik nog wat tekort. Niet verwonderlijk natuurlijk ik heb zo'n acht weken stilgestaan. Daarom vind ik het jammer, dat af en toe de training niet doorgaat. Ik heb het nog hard nodig. Ik vind, dat er onder alle omstandigheden moet worden getraind. Dinsdag kon het jammer genoeg niet. Er stonden plas sen op het veld. Er wordt ook door iedereen op gelopen. Training is in dit stadium voor ons zeer belangrijk: er wordt op 't ogen blik veel te onrustig gespeeld. Ieder een wil maar een einde maken aan die rij nullen. We moeten weer zelf vertrouwen krijgen. Er moeten weer doelpunten worden gemaakt- Daarom zou ik zo graag het accent tijdens de training wat meer op het schieten zien. Goed. het zal misschien niet di rect resultaten opleveren. Het kan best een paar weekjes duren. Maar ik ben er van overtuigd dat er resul taten, doelpunten, zullen komen (Van één onzer verslaggevers) Quick Boys heeft weliswaar aan de verwachtingen voldaan en gewonnen van het bezoekende Hoogvliet, maar dat is dan ook het enige positieve dat van de Katwijkers kon worden gezegd. Het was een wedstrijd van heel pover gehalte. Nu moet wel even worden vermeld dat het spel van Hoogvliet Quick Boys ook in geen enkel opzicht inspireerde. De bezoekers werkten wel hard, maar er kwam, behoudens in het begin, bijzonder weinig uit voort. De Kat wijkers gingen blijkbaar van het standpunt uit dat een zo laag geplaatste vereniging als Hoogvliet niet al te gevaarlijk kon zijn. Van die opvatting kwam Quick Boys heel gauw terug toen de fel van start gelopen gasten de Quick Boys-defensie op haar kwaliteit gingen beproeven. Het was maar goed dat de arbiter een heel snel gescoord Hoogvliet doelpunt niet goedkeurde, anders had Quick Boys al na 5 minuten achter gestaan. Dat, had voor Hoogvliet een stimulans kunnen zijn. De gasten duidelijk teleurgesteld vielen nu duidelijk terug, maar Quick Boys kon daar niet van pofiteren. Er werd mat en ongeïnteresseerd gespeeld. Cor van Duyven- bode miste een kans op een presenteerblaadje, Leo Pluimgraaff probeerde het een paar keer met felle schoten, maar doelman Heinen redde iedere keer op fraaie wijze. Toch kwamen de Katwijkers nog voor rust aan een 10 voorsprong. Uit een goed door Andries van Leeuwen genomen hoek schop kreeg de Hoogvlieter Bos de bal zo ongelukkig op het hoofd dat hij in eigen doel kopte. Het tikje dat Leo Pluimgraaff de bal nog toegaf was niet eens meer nodig geweest. Direct na de hervatting viel de beslissing. Een onderonsje tussen Cor van Duyvenbode en Leo Pluimgraaff verschafte laatstgenoemde een, zij het moeilijke, scoringskans, maar de topscorer van het zaterdagvoetbal wist die toch te benutten <20). Hierna heeft Quick Boys nog ruimschoots de ge legenheid gehad de score tot zeker 6—0 op te voeren, maar de Katwykse schutters lieten verstek gaan, zelfs Leo Pluimgraaff miste tot drie keer een gemakkelijke kans. Wat is er met Ter Leede aan de hand? Dat zal men zich ongetwijfeld afvragen nu de Sassenheimers opnieuw een zware nederlaag leden, ditmaal op Zuid-Beveland tegen Arnemuiden. Weliswaar moesten de roodgelen op nieuw met 3 invallers spelen wegens het ontbreken van v. Biezen, Rade en Lichtenberg, maar dat alleen kan toch niet de oorzaak zijn. De zwakte zit voornamelijk in de verdediging, waarin doelman v. Leeuwen volledig uit vorm is. De nederlaag tegen Arnemuiden was niet nodig geweest als de Sassen- heimse goalie niet een volslagen off-day had gehad. Aan zeker drie treffers had hy schuld. Het begon al snel en dat haalde het laatste restje moed uit de roodgele ploeg. In het eerste kwartier was er van krachtsverschil nauwelijks sprake. Ter Leede kreeg evenals de thuisclub behoorlijke kansen op het openen van de score. In de afwerking faalden de Sassenheimse aanvallers echter volkomen. En toen dan na bijna een kwartier het eerste Zeeuwse doelpunt viel, kon men al aanvoelen, dat Ter Leede een nederlaag tegemoet ging. Het was Amemuidens rechtsbinnen J. de Ridder die er de maker van was. Dat doel punt inspireerde zijn broer C. de Ridder zodanig, dat deze binnen enkele minuten met een tam schot eveneens succes had. By die achterstand geloofde Ter Leede het verder wel. Aanvallend gebeurde er niet zo heel veel meer al zag de ijverige v. d. Sluis nog een paar maal kans de nodige verwarring te stichten in de defensie van Arnemuiden. Tien minuten voor rust viel de beslissing. Op zeker 20 meter van het Sas senheimse doel kreeg Poortvliet de bal vry. Hy loste een zo op het oog onge vaarlijk schot op doel, maar v. Leeuwen liet het glippen en dat betekende 30. Van de tweede helft valt niet veel te vertellen. Gezapig sukkelde de wed strijd naar een voor Ter Leede roemloos einde toe. Nadat J. de Ridder voor 4—0 had gezorgd kreeg Poortvliet een strafschop te nemen en daarmee de kans om de stand op 50 te brengen. Hij faalde echter en zo kwam Ter Leede er met een 40 nederlaag af. Van het heilige vuur, dat in zovele voorgaande wedstrijden Ter Leede altijd weer tot een gevaarlijk tegen stander maakte, viel ditmaal niets te bekennen. Noordwijk heeft de eerste competitiehelft afgesloten met een krappe maar verdiende 1—0 zege in de uitwedstrijd tegen DOTO. Ondanks het gebrek aan doelpunten was het een boeiende en op goed peil staande wedstrijd- Voor rust was het een gelijkopgaande strijd, waarin Noordwijk met in vallers voor de nog geblesseerde v .d. Lippe en de pas in dienst getrokken Bröring, niet het juiste aanvalsritme kon vinden. Daardoor kon de thuisclub de balans in evenwicht houden en met goed opgebouwde aanvallen nogal eens verwarring stichten in de roodwitte defensie. Op het punt van afwerking echter faalden de Pernissers volkomen. Vooral midvoor Kalkman, die enige bekendheid geniet, stelde hevig teleur. Ook Noordwijk kreeg kansen, voor namelijk door knap spel van Maris, die (achter zyn voorhoede opererend) tot gave passes kwam. Eenmaal leek v. Kesteren te zullen doelpunten, maar zijn harde kopstoot werd knap door doelman Offenberg gestopt. In de tweede helft liep de kracht van DOTO terug, d.w.z. defensief bleven de Pernissers knap overeind, maar aanvallend bezaten ze niet meer de kracht om een vuist te maken. Daardoor konden de roodwitten zich volledig aan de aanval wijden. De afwerking van al die aanvallen diende zich echter niet aan. Juist in dit deel van de strijd werd een afmaker als v. d. Lippe geweldig gemist. Gerard Duyndam leek tenslotte de voltrekker van het von nis te worden, maar bij een unieke kans faalde hy jammerlijk. De klok tikte voort en er sloop een zekere onrust in de Noordwij kse gelederen. Zou dat krachtige offensief dan toch onbeloond blijven? Eindelijk, 6 minuten voor tyd gebeurde het. Een der Pernissers beging een overtreding op ongeveer 25 meter van zijn doel. Maris zette zich achter de bal en toen iedereen een pass verwachtte, zoals de Noordwyker er al zo veel had uitgedeeld, snorde de bal hard in de uiterste bovenhoek, onhoud baar voor Offenberg. Wijselijk bleef Noordwijk daarna op de aanval spelen en dat leverde zelfs nog een tweede treffer van Maris op, maar een seconde voordat de bal de doellijn passeerde had de goedleidende scheidsrechter Schroots voor de laatste maal gefloten. Afd. Leiden (zaterdag) Kagia triomfeert over LTVS: 1-0 De koploper in de zaterdagafde ling UVS, heeft dit weekeinde een zeer verrassende nederlaag geleden bij Kagia: 10. Ook VWS kwam er niet zonder kleerscheuren af. Tegen Alphia moest een punt worden prijs gegeven (22) en dit alles heeft nu tot gevolg dat UVS en VWS met 15 uit 10 samen aan kop gaan. Bij MVKVTAW werd lustig gescoord: het werd hier 56 voor de Teraar- ders. WSBWoubrugge eindigde in een gelijkspel (22) Het enige doelpunt in de strijd tussen Kagia en UVS werd al na drie minuten gescoord door Henk Warmerdam. Van dat ogenblik af legde het met drie invallers spelende Kagia het accent op de verdedi ging. Er was voor UVS geen door komen aan. Alphia nam tegen VWS door Theun Ram een 10 voorsprong en hield die vast tot in de tweede helft. Toen maakte Honsbeek ge lijk. Een kwartier voor tijd schoot K. Selier de Leidenaars naar 12. In do laatste minuut werd Alphia's vol houden beloond met de gelijkmaker van de voet van Jan Spierenburg. WSB brak al na 5 min. de score open met een treffer van Marneth. Daar bleef het lange tijd bij, maar in de tweede helft zette Vermaas Wou brugge op winst door tweemaal, kort achtereen te sooren. in de slotfase Bittere pil voor Westduitsers Het voetbalelftal van West Duits land, tweede bij de wereldkampioen schappen van Londen 1966, heeft zich niet kunnen plaatsen voor de kwartfi nales van het toernooi om het Euro pese kampioenschap voor landen ploegen. In de laatste wedstrijd van groep vier kwamen de Duitsers in Tirana tegen het verrassend sterk spelende Albanië niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel. West Duits land kwam zo op een totaal van vijf punten en daar Zuid Slavië zes pun ten verzamelde, gaat dit land over naar de kwartfinales. schonk Nederstigt de Noordwijker- houters het verdiende gelijke spel. Bij MVKV—TAW vielen de doel punten als rijpe appelen van de boom. Niet minder dan elf maal werd er gescoord. Bij rust was de stand nog 42 voor de Katwijkers, maar zij konden die voorsprong niet handhaven. Door Ben Heemskerk werd het 44. Via 5—4 voor MVKV en 55 werd het met de laatste trap van de wedstrijd 56 voor TAW. Stigter zorgde voor het winnende doelpunt. Stand: UVS 10 15 WSB 9 9 VWS 10 15 Sleutels 9 8 Kagia 10 12 Alphia 10 4 Woubrugge 10 12 MVKV 10 3 TAW 10 10

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 11