ZON&SNEEUW ZON ZON ZON LEIDEN ALPHEN Vacantle voor U en voor UI Voor U die nog steeds de wintersport prefereert en voor U die juist nu de voorkeur geeft aan zomerse temperaturen. Voor zonaanbldders in besneeuwde bergen en zonaanbldders aan zonnige stranden (de Canarische eilanden b.v.) heeft V D nu reeds een uitgelezen collectie vacantiekleding. Damesjack. Terlenka jack met „Borg"- voering. Bijzonder geschikt voor lange gezellige wandelingen door het winter land. De grove ritsen in contrasterende kleuren als modisch accent. In 4 nieuwe tinten w.o. kerry, azalea. Maten 38/44. 1e etage 49.75 Warme trui In een grove Engelse brel- steek. Amerikaanse mouwinzet. Aanslui tende ronde halslijn. 100^ scheerwol In 5 kleuren o.a. mosgroen, camel en rood. 34 50 Hierbij een skipantalon van elastisch Helanca. De pasvorm en de afwerking zijn fantastisch. 4 kleuren 0.8. groen, camel, zwart. Vanaf 29.75 Ie etage Noorse sokken. Onmisbaar bij Uw uit rusting voor de bergen. Per paar 3.50 Parterre Ski-uitrusting. Voor winterzonaanbidders een sportieve, modieuze en degelijk warme ski-uitrusting. Damessklpantalon met tunnelvoetje Helanca-wol combinatie. Kleuren: beige, bruin, bordeaux, marine, bottre en zwart. Maten 38/48 24.75 Ie etage Pullover. Royale pullover met de favoriete kabelsteek en aansluitende halslijn. 100% zuiver scheerwol.Kleurenrood, groen, aqua, kerry en bleu. Maten 38/44.24.75 Ie etage Wanten. Vederlicht In 2 kleuren. .De bovenhand en duim In nylon, onderhand wit vinyl. Geheel gewatteerd. Boord met strookje wit bont afgezet. Diverse kleuren combinaties. Veiligheidshaakje voorkomt zoekraken. 7.50 Parterre Maillots. Extra zware kwaliteit ih 4 kleuren: zwart, marine en 2 kleuren beige. 3.95 Parterre Pullover. Volgens de laatste mode hierbij een wollen pullover met ronde hals en 2 contrasterende kleurstrepen In boord en taille. Misty colours: bleu, groen en steenrood. Maten S.M.L, 27.50 Alleen verkoop V D- Ie etage Herenpantalon. Voor de man met het sportieve karakter een nouveauté In gentleroyl Diagonaal verwerkte pantalon met brede suède riem en horizontale zakken. 44.75 Ie etage Sportieve combinatie. Ideaal om lange wandelingen in de sneeuw te maken. Een-flatterende cape met kofferrits, uit gevoerd In Lalne des Pyrénées. Modieus, warm en warm van kleur o.a. oranje, groen en vanzelfsprekend bruin. 59.- Parterre Corduroy pantalon, met ronde heuppas. Kleuren: groen, blauw, rood, bruin en beige. Maten 34/42. 19.75 Ie etage Cape. Nederlandse mode op buiten landse stranden. Badstof cape als nou veauté In een fantasiedessin. Wit fond met groen en gele motieven. 45.- 1e etage Badstof Japon. Als het Iets killer wordt Is de badstof japon een uitkomst Mo dieuze details als ritssluiting, laagge plaatste ceintuur en col zijn erg belangrijk. Het materiaal is met fraaie, kleurige motieven bedrukt. Maten 36/44. 36.75 Ie etage Badbroek. Voor de sportieve man een badbroek "Trunk" model met brede elastische ceintuur. 24.75 Ie etage After-swim pakje. Na een verfrissende duik, heerlijk luieren In dit after-swim pakje met pijpjes. Hooggesloten model met col-officier. Lange mouw of mouwloos. Strepen in diverse kleurencombinaties. Lange mouw 45.- Zonder mouw 39.75 1e etage Badpakje. Voor zonaanbldders met va cantia in tropische oorden. Zeer apart badpakje met diep V-vormlg rugdecolleté, met 2 contrasterende biezen afgewerkt. Bacaronlweefsel (Helanca) b 39.75 Ie etage Badtas. 18.90 Beauty-case. 15.90 Tólllettas met rits. 7.50 Modieus bad stofdessin. Parterre Mlnl-kinl. Toonaangevend model I Geeft volop gelegenheid om U door de zon te laten "bruinen". Bacaronl kwaliteit In horizontale cotelé. 29.75 2 delig bad- costume. 34.75 1 delig badcostume. 39.75 In zonnige tintén leverbaar. Ie etage Badstof ankiets. Voor dames en heren. In diverse kleuren. Zeer soepele kwaliteit. Parterre 2.50 Samsonite koffer. Een koffer waar méér in kant Omdat U hem zo gemakkelijk vol pakt. Geen verloren ruimte. Een ideale vacantiekoffer in diverse modellen en prijzen. Somsonite beauty-cases en di plomaten-documentenkoffers. Parterre Breestraat

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 16