Adverteert in dit blad NIEUW Egg nog (ei shake) NIEUW Chipolata vla NIEUW Bulgaarse yoghurt met kersen Naast de nieuwe kersen-Fruyo heeft Uw melkleverancier: De nieuwe manier van gezonder èn lekkerder koken... de Tornado snelkookmethode. Bloemen op de ramen. Echt weer voor erwtensoep. Heerlijke, stevige erwtensoep. Compleet met kluif. Vraagt zoveel tijd zegt u? Ja, dat dacht ik 111 vroeger ook. Maar ik gebruik nu een Tornado snelkookpan. En kijk... echte, r stevige erwtensoep is nu klaar in nog geen 20 minuten. En lekker... dat is nog I eens wat anders dan erwtensoep uit een pakje... Smaak en geur blijven volkomen bewaard. Van de kostelijke vitaminen gaat niets verloren. En als er één ding belangrijk is in de winter... 'e Tornado Snelkookpan „Extra" „Standard" Geschikt voor. alle warmtebronnen: Geschikt voor alle warmtebronnen be- stadsgas, aardgas, flessengas èn elek- halve elektrische kookplaten. trische kookplaten, div. maten v.a. f 55,75 div. maten v.a. f 66,50 Prijzen inclusief rooster. Inzetbakjes en verdeelschot los verkrijgbaar. Een Amerikaanse lekkernij, ideaal om te mixen met een scheutje likeur, whisky, cognac of crème de cacao. Chipolata vla is kant en klaar verpakt in handige plastik bekei Een delicatesse voor het hele gezin. Fruyo-kërsen is de nieuwste Fruyo aanwinst. Eveneens „kant en klaar" verpakt in portieverpakking. Fruyo-bananen Fruyo-fram bozen Fruyo- Rum met rozijnen Fruyo-aardbeien Fruyo-bosbessen Fruyo-naturel Fruyo-ananas Ook lekker voor de feestdagen Torenvla vanille en chocola Neem er een Tornado maakt nog honderden andere handige artikelen voor modern huishouden. Vraag uw winkelier om de folder "Hartewensen" of schrijf aan Tornado, Tomadohuis, afd. K, Dordrecht.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 14