MR. J. KLAASESZ IN OEGSTGEEST DRIE GEWONDEN BIJ AUTOBOTSING ieen beperking van rijlieid Leidse Hout STAATSPRIJS OOSTENRIJK AAN CORNELIS WILKESHUIS Oplevering eerste woningwetivoning in Leiderdorpse plan „Zijlhof" OEN I '8DAG 13 DECEMBER 1967 Commissaris der Koningin aanwezig I dens besloten raadsvergadering v<>5 commissaris der Koningin rijze -provincie Zuid-Holland, mr. aasesz, heeft gistermiddag 'n Qjpfc gebracht aan Oegstgeest. "Opnoemde een besloten zitting an de gemeenteraad, waarin wensen van de raadsleden Ioorde in verband met de be ing van de opvolger van meester H. L. du Boeuff, die februari a.s. afscheid neemt, deze bespreking, die onge- een uur in beslag nam, be- '^hgde mr. Klaasesz onder in gezelschap van loco-bur- aster M. van der Voet het elcentrum „Lange Voort" en Hervormde Gemeentecen- aan de Lijtweg. Deze be- tyke complexen kwamen on- gereed. VOORSCHOTEN edental Groene Kruis is pnstant gebleven J lui algemene ledenvergadering van neh roene Kruis 'in Voorschoten be- zj]y de, dat het ledental 1800 'onstant is gebleven. De Stich- Gezondheidszorg hield eind van lar een ledenwerf-actie, die in 3000 nieuwe leden opleverde, n 140 de voorkeur uitspraken UlVöhet Groene Kruis. warHRM arat iens de jaaroverzichten kwam n ZVpantal belangrijke punten aan "de. Het verzorgingsgebied Rijn- is ondanks de annexatie nog ondergebracht bij Voorscho- zijn vergevorderde besprekin- 'over het toekomstige verzor- ïbied in de nieuwe wijk Noord- evenals over een overkoepe- orgaan betreffende de bejaar- rzorging. In de toekomst zal er itverlegging plaatsvinden erpleegwerk naar het preven- werk i nde taak van de zus- Aan het slot van de vergade- Werd het periodiek aftredende irslid G. J. Boom met algeme- mmen herkozen. Mr. Klaasesz toonde bijzonder i Hij liet zich uitvoerig inlichten veel waardering voor wat in over de totstandkoming van bei- Oegstgeest op woningbouw- en de complexen. Foto LD/Holvast) verzorgingsgebied is gerealiseerd. I Burgemeester mr. R. M. Gallas van Leiderdorp zal vrijdagmiddag tij dens een bijeenkomst aanvang half drie in hotel-restaurant Van der Heyden in Leiden de sleutel uit reiken van de eerste afgeleverde wo ning, deel uitmakende van een com plex van 66 woningwetwoningen in het Leiderdorpse uitbreidingsplan „Zijlhof". tot een produktiestroom van 306 een gezinswoningen, onderverdeeld in 48 premie A woningen, 192 premie B woningen en de reeds genoemde 66 woningwetwoningen. dorp", welk bedrijf reeds eerder in Leiderdorp enige honderden eenge zinswoningen bouwde. De eerste paal van het complex van 66 woningwetwoningen werd ge slagen op 18 mei 1967 door gedepu teerde D. v.d. Kwaak, zodat de eer ste woning binnen 7 maanden wordt ti.! opgeleverd, hetgeen door een goede samenwerking tussen opdrachtgever architect, Ratiobouw en aannemer i Van Kruiningen, die donderdagmid- nog binnen de geplande termijn is. dag om half drie een causerie zal Het werkschema hierna is gepland j houden verlucht met filmbeelden, op de oplevering van 1 woning per j De tentoonstelling is tot donder- werkdag, zodat het gehele complex dagavond geopend (van 19.00 tot medio 1969 gereed zal zijn. 22.00 uur). Het gehele project is ontworpen door het architectenbureau L. Rog geveen uit Waddinxveen. Bij de uit voering wordt een genationaliseerde bouwmethode toegepast, waarbij als adviseur optreedt de Stichting Ratio bouw in Rotterdam. De 66 woningwetwoningen worden gebouwd in opdracht van de gemeen te Leiderdorp. 24 premie A verkoop woningen zijn verkocht aan individuele kopers, aangewezen dooor t' gemeentebestuur van Leiderdorp; 24 premie A ver huurwoningen zijn verkocht aan de Stichting Bedrijfspensioenfonds voor de Metaalindustrie. De 192 premie B woningen zullen worden verkocht aan diverse beleg gers. Het gehele project van 306 woningen wordt gebouwd door de N.V. Aannemingscombinatie „Leider- zeró óchryven >lad van 21 november j.l. delen het volgende mede. Hs in uw redactionele commen- reeds is uiteengezet ontvangt de üng Leidse Hout sinds kort een die op grond van een rijkssubsi- geling, die ten doel heeft het Keilen van particuliere bossen het publiek te stimuleren. Een voorwaarden waaraan voor 'erkrygen van subsidie moet wor- voldaan is het plaatsen van mo lden op een aantal plaatsen in )os. het geval van de Leidse Hout ten deze borden krachtens de beschikking worden geplaatst en 14 dagen na ontvangst. Omdat ekst van de modelborden echter beperkingen bevat dan tot nu »r de Leidse Hout van kracht n is overleg gevoerd tussen het ll*r van de Stichting en Staats bosbeheer. Dit overleg heeft tot resul taat gehad dat binnenkort de tekst van de borden zal worden aangepast aan de omstandigheden en de voor waarden die m.b.t. de Leidse Hout al tijd al hebben gegolden. Het is be paald nooit de bedoeling geweest de vrijheden die de gebruikers van het bos tot nu toe hadden verder in te perken. Het bestuur van de stichting be treurt het dat door de plaatsing van de modelborden enige opschudding is ontstaan. Het hoopt evenwel dat bovenstaan de verklaring de verontrusting van mevrouw Prins-Clarion en van uw redactie vermag weg te nemen. Hoogachtend, De Raad van bestuur van de Stichting Leidse Hout. Naschrift van de Redactie: Wij nemen inderdaad van het boven- LEIDSCH DAGBLAD TWEE MILJOEN UIT TOTOPOT Voor de vijfde keer heeft het be stuur van de Nederlandse Sportfede ratie dit jaar gelden beschikbaar ge steld voor een aantal sportaccommo daties, ditmaal tot een totaal bedrag van f2.081.000.—. Van dit bedrag is f321.000.be stemd voor accommodaties van 47 sportverenigingen a fonds perdu te verstrekken. Het resterende bedrag van f 1.760.000— is toegekend ten be hoeve van de bouw van een hippisch centrum, elfsporthallen (waarvan die van Leiden) een dorpshuis annex sportzaal, een centrum voor binnen sporten en een rugbycentrum. Hier van is f 1.175.000 a fonds perdu uit gekeerd, terwijl de overige gelden ad f 585.000— als renteloos voorschot be schikbaar zijn gesteld. De hoofdmoot van de uitkering wordt gevormd door f 500.000.a fonds perdu aan de Stichting Ne derlandse Hippische Sportbond, als tegemoetkoming in de kosten van de bouw van een hippisch centrum in Deurne (N-B). Het centrum zal wor den gebouwd op een terrein van on geveer 13 ha in het zogenaamde Zandbos. Het plan omvat de bouw van een manegecomplex met restaurant, bi bliotheek. filmzaal en andere bijko menderuimten, een stallencomplex met logiesgedeelte, de aanleg van een spring- en concoursterrein, een dres- suurring van 20 x 60 meter, een in- springterrein. een galoppeerbaan en een jurytoren. Het centrum zal worden gebruikt voor de opleiding van rij-instructeurs, terwijl het tevens bdstemd is voor centrale trainingen van ruiters en amazones. VOORSCHOTEN Expositie Harry van Kruiningen In het Cultureel Centrum in Voor schoten opende wethouder W. J. Testra gisteravond 'n tentoonstelling van werken van de Amsterdamse gra ficus Harry van Kruiningen. „Wanneer men spreekt over gra fische kunst, dan denkt men aan beeldende kunst en men is geneigd alleen te denken aan wat men ziet. Men vergeet gemakkelijk de andere kant, de technische kant, het am bachtelijke. Deze vaktechnische kant treedt bij de grafische kunst op de voorgrond. Vele soorten grondstoffen, zoals bijvoorbeeld zeep en lampe- zwart, worden door de kunstenaar tot een kunstwerk verwerkt", aldus de wethouder. De tentoonstelling is tot stand ge komen in samenwerking met de Ne derlandse Kunststichting in Zeist. Op overzichtelijke wijze zijn 33 werken geëxposeerd. Zij stemmen tot naden ken en aandachtig beschouwen. Het gemeentebestuur van Voor schoten is verheugd werken van Har ry van Kruiningen te kunnen tonen. Naast de schooljeugd zullen ditmaal de bejaarden van Voorschoten op initiatief van de U.V.V. gelegenheid krijgen kennis te maken met de heer On derschei cling voor jeugdauteur Voor het boek Zwart op wit Op 20 december a.s. zal de Oostenrijkse minister van Onder wijs de Oostenrijkse Staatsprijs voor jeugdliteratuur 1967, in de audiëntiezaal van zijn departement uitreiken aan de jeugd auteur C. Wilkeshuis. Bij de uitreiking zal de Nederlandse ambassadeur aanwezig zijn. De heer Wilkeshuis ontvangt deze prijs voor de Duits-talige uitgave van „Zwart op wit", welk boek onder de titel „Die goldene Schattrue" verscheen bij Carl Überreuter Verlag te Wenen. De oorspronkelijke Nederlandse uitgave van „Zwart op wit" verscheen bij Van Goor Zonens Uit geversmaatschappij te Den Haag. Cornells Wilkeshuis, die op 9 de cember 71 jaar is geworden, is na een opleiding aan de Rijkskweek school voor onderwijzers te Haarlem, in verschillende" plaatsen onderwijzer geweest, o.a. op Terschelling en in Amsterdam. Sinds 1945 geeft hy les in pedagogie in Deventer. Meer dan 25 jeugdboeken staan op zijn naam, waarvan de bekendste zijn „Vuur over Soemerie", „Tipa het In cameisje", „Kleine sneeuwveer" en „Zwart op wit". Vertalingen van zijn boeken verschenen in het Duits, Deens en Zuidafrikaans. In 1968 verschijnt bij Van Goor Zonen te Den Haag zijn boek „Hollanders op Korea" en in 1969 „De verdwenen koopman". De auteur ontving in 1963 de culturele prijs van de stad Deven ter: „De gulden adelaar". De heer Wilkeshuis werkt mee aan jeugdtijdschriften, dag- en weekbla den en schreef een groot aantal ra- Loop der Bevolking te Leiden In de week t/n GEVESTIGD A. J. D Seelen en fam., employé, Beethovenln. 96; M. Fakkel en fam.. Beyerlnckln. 42; W. Wlssink en fam waterbouwkundige. J. Keldermans straat 4; P. M. Jonker en fam., oloe- mist, Utrechtse Veer 19; A. van Eden en fam., caféhouder, Morsweg 63; J. Buijs en fam., machinist, Hoflaan 247; L. G. D. Gosman en fam., Kenne- dyln. 93; T. G. van der Maat. v^rsoop- leidster, Schubertln. 237; J. L. V/al- land. Stadhoudersin. 16; A. A. W, Pe ters, Hooigracht 94; W. de Bruljn, wa felbakker. Diamantln. 172; C. Jansen. Sophiastr. 80; M. E. T. de Grooth. Resedastr. 41; E .E. Steman, Wagner- pleln 44; M. W. A. Baronner, Beschuit steeg 8a; W A. Sombeek, Lange Mare 67a; F. J. M. Willigers, Zoeterwoudse- singel 81; A. H. W. Geenen, militair, Noordeinde 2a; H. Nelemans, Melch Treubln. 45; E. G. M. Vorst. Zeeman laan 29; D. M. Issa. Maresingel 55a; J F. M. de Vroom-de Jong. Middelste gracht 1: R. P. Tlcho, Wolsteeg 2; M. J A Bastiaans, kantoorbediende. Meer hof 12; F P J. Wester. Middelstegr. 20; W C. Wieringa. Wasstr. 2; M. G. van der Kolk, onderwijzeres. Schu bertln. 257; H. L. van Loo. Klikspaan- weg 7; G G. J. Vellekoop, Wagnerplein 70; J. Bisambhar, Narmstr. 23a; Y. de Graaf. Utrechtse Jaagpad 3; F. G. L. van Rood, Zeemanln. 13; G. J. Stolk. verkoopchef. Schubertln. 189; J. C. M. van Eeden. Thorfbeckestr. 52; F. TJoe- Fat, Jan. v._ Goijenkade 16; M. Wong, kok, de Jong. Oude Vest 33c; D, B. C Ouwehand. Schelpenkade 34; P. G M. de Graaf. Jul. v. Stolberghof 34; D. B. Meijer. Witte Singel 88; A E. van der Meer, Schelpenkade 44; H. Ferguson, Klikspaanweg 10; R. J. Mul der. Warm onderweg 23; E. F. Ver- strael. Schubertln. 211; A. G. de Bruyn, Hartmanstr. 11; H. J. M. Vink, Mid delstegracht 20; T. de Borst-Pantow, Schubertln. 211; S. E. Spierenburg, Flanorpad 6; B. M. Tulninga, Nwe Rijn 18; J. Asma, Tesselschadestr. 23a; C. E. P. M. van de Bult, Flanorpad 2; A. J. Langhout. Nieuwsteeg 31; R. E. van Seijen, Witte Rozenstr. 36; J. Rip- hagen. Flanorpad 2; W. H. Ellerbroek, Oppenheimstraat 49; M. Elmaalem. schrijfmachinemonteur Hogewoerd 121; A. J. den Toom, Flanorpad 2, A. D. van den Bergh. Pieterskerkhof 4c; R. N. T. M. Vlek, Gerecht 2; C. E. H. Drost, militair. Noordelnde 2a; G. v. Loo. Plantage 3; H. E. Wenlnk. Jan v. Goijenkade 13; H. J. M. Tleken, ilec. mil.. Noordeinde 2a; P. J, Struben. Ra penburg 56; F. W. Verheus, Apothe- kersdijk 15; J. P. F. Slijpen. Beschuit steeg 1; A J. Smit, Rapenburg 8/. C H. B. J. M. Nollen, de L. de Kanter- str. 40; M. F. C. Huijskens. Bloemisten laan 50: J. van Meurs, Rapenburg 53; B. H. B. H. Hamid, haspelaar, de L. de Kanterstr. 3; M. M. van Paassen. verpleegster, Rijnsburgerweg 10; W. G. van der Ziel, Resedastr. 5; H. J. in 't Veld. Lammenschansplein 23; P H. W. Vennik, Rijn en Schlekade 116b; A. de Lange-Verwelj. lerares. Hoge woerd 25; J. W. Baaljens-Benschop. verpleegster. Nwe Rijn 46; F. M. Meijer Rijn en Schiekade 116b; L. J. Schok king. Houtstr. 3/4; A. Hartog. Noord einde 47; S. P. C. Schoone, Rijn en Schiekade 9; M. J. Vlaming, Hyacin- thenstr. 17a; M. M. W. Kasteleljn, P. Paaltjenspad 2; H. L. den Boogert, Lorentzkade 1; J. R. Goppel. J Michielshof 5; R. F. G. van Lansberge, Plantsoen 47/49; E. Bom. Meijerskade 5; A. Kienjet-Poessenauw. Joubertstr. 9; H. A. Schaper. Plantsoen 47/49; E. de Jonge. Middelstegr. 20; H. J. M. van der Maaten, Middelstegr. 20; M. Kie- wiet de Jonge. Rapenburg 7; I. J. van Wijk, Middelstegracht 20; J. Janssen- Verbeek, Falckstr. 20; W. C. M. Mee- wisse, Middelstegr. 20; T. B. Middel koop, Flanorpad 2; A M. L. Konings veld. Nwe Rijn 12; E. A. M. Peters. Galgewater 12; M. KlinJkum, Middel stegr. 20; W. F. R. Knoop. Flanorpad 2; A. E. W. Taminlau. Jan v. Goyen- kade 17; C. A. M. Borgman, secreta resse, Groenhazengracht 13; F. G. Rls- seeuw. Middelweg 19b; F. S. M. van Kleef, Flanorpad 6; P Mees. Jan v. Goyenkade 11; R. L. Lankhorst. Ha- Op Alphense Emmalaan S. C. Claus, Flanorpad 6; J. 108 M. E Smits. Herengracht 43; I. L~ Helle man. Morsweg 36; P. B. F. M. van Rooden, Flanorpad 6; K. J. P. Haas noot, Klikspaanweg 42; T van Prooijen, Hoge Morsweg 84; J G. Op de Emmalaan in Alphen aan den Ryn botste gisteravond om streeks zeven uur een zo goed als nieuwe personenauto (1800 km gere den), bestuurd door een belasting consulent uit de gemeente, tegen een onder een brandende lantaarn geparkeerde vrachtauto. By deze botsing schoof de perso nenwagen een stuk onder de vracht- De naast hem zittende dame had ook hoofdwonden, zij klaagde tevens over pijn in de borst. Pas nadat enkele stijlen waren weggezaagd kon zij uit haar benarde positie worden bevryd. Haar echtgenoot, die op de achter bank zat, liep een zware hersen schudding op. Alle drie de slachtof fers zijn, nadat eersite hulp was ver leend door de artsen M. E. Veen en H van Kooten, overgebracht naar het Diaconessenhuis in Leiden. Het ongeluk gebeurde doordat de bestuurder van de personenwagen de Vrachtauto, die midden onder de brandende lantaarn stond, te laat opmerkte. Waarschijnlijk omdat de achterzijde door de slagschaduw van het licht van de lamp een zwart vlak te zien gaf. Pas op het laatste ogen blik zag de bestuurder de vrachtwa gen, ontwijken was niet meer moge lijk. (Foto Leldsch Dagblad) diohoorspelen voor de jeugd, waaron der verschillende series voor de Ne derlandse schoolradio. Van de prijsuitreiking zal in We nen een televisieopname worden ge maakt voor de wekelijkse uitzending J>ie Wochenschau". Nieuwe uitgaven „Kluwers kleine belastinggids", ver schenen bij N. V. Uitgeversmaat schappij A. E. Kluwer in Deventer. Het einde van het jaar is in zicht en dus nadert weer het tijdstip, dat vele Nederlanders de balans van een fiscaal 1 aar moetèn gaan opmaken. Het kan handig zijn daarbij een gids bij de hand te hebben, die u waar schuwt voor de vele voetangels en klemmen, maar ook voor de moge lijkheden, die in onze belastingwet geving zitten verscholen. Kluwers kleine belastinggids is zo'n handig boekje, dat op overzichtelijke wijze de voornaamste wegen in het fiscale doolhof wyst. Het is ditmaal zo vroeg verschenen, omdat er mensen kun nen zyn, die door nu maatregelen te nemen hun aanslag voor volgend jaar kunnen verlagen. Deze editie van de kleine belastinggids is op en kele punten uitgebreider van de vori ge. Bovendien is er een alfabetisch register in opgenomen op verzoek van gebruikers van de uitgave van vorig jaar. Nieuwe uitgaven Het alibi van Egidius, door B Roest Crollius. Uitg.: Heijnis, Am sterdam. De wieken van de leeuwerik, door Ruth Wolf. Uitg.: H. P. Leopold, Den Haag. Spaar uwen voet, door C. Ricketta Sumner. (Leopold). Heintje heeft kabouters op zolder, door Johan Fabric!us. (Leopold) Uit het vrolijke leven van Tavl, door V. Depauw. Uitg.: Heideland Hasselt. De Blieckaerts, door Edw. Vermeu len (Heideland). Herinneringen, door V. Loveling. (Heideland) Fringilla, door Johan Dalsno. (Heideland) De moeder van het dorp, door L. Op de Beeck. (Heideland) Gevangenen achter glas, door D. Renders en P. Polder. (Heideland). Cel 269, door Ernest Claes. (Heide land). Hier spreekt men Nederlands, Taaltips voor iedereen, door J. Flor- quim. (Heideland). Bastaard woorden spellen we zó door H. Heidbuchel. (Heideland). Het recht van de sterkste, door Cyriel Buysse. (Heideland). Vroomheid en volksgeloof ln Vlaan deren, door J. Cauberghe. (Heide land), vertrokken R. J. van Kempen en fam., Heren gracht 5. Vleuten-De Meern, Meentweg 107; K. Hangeveld en fam Lange Zandstr. 4. Roden. Norgerweg 40; G J. de la Rle en fam.. Rijndijkstr. 11, Heerhugowaard. Feithstr. 13; J. Me- lein en fam.. Moddermanstr. 31, Scher- penzeel, Proeftuin 15: L. J. Poort en fam., de Melj v. Streefkerkstr. Capel- le a. d. LJssel, Louis Couperusplaats 131; W. A. Kasteleyn en fam., Kager- straat 10. Oegstgeest, P. Heinlaan 88; A. Versneij en fam.. Schelpenkade 47. Leiderdorp, Splinterlaan 14; W Gal- jaard en fam.. Voorstraat 36 Breda, Leon v. Heilstr. 56; P. Vermel) en fam.. Burggravenln. 191 Oegstgeest Clematisln. 57; H. C. Ublnk en fam. Plantage 20. 's-Gravenzande, Joh v' Nassaustr. 6; P. M. A. Baeten en 'fam.'. Hoge Morsweg 16. Katwijk. Dahllastr. 2e; D. W. F. van der Schilden en fam.. de Gijselaarstr. 11. Waddinxveen. W Bunningstr. 86: J. Boonders en fam'. Charl. de Bourbonhof 42, Woubrugge Woudeweg 33; J. M. M. van der Vaart en fam., Kennedvln. lio Vught Willem III laan 13; S. M. Wester en fam.. Floresstr. 18. Oegstgeest, Sportmanstr. 10; W. Baanen en fam Morsweg 264, Ede Gld., Jul. v. Stol- bergln. 141; P. Seller en fam.. Hugo de Grootstr. 3. Leiderdorp. Meidoorn- str. 18; A H. van Es en fam.. Uiterste- Sracht 184a. Leiderdorp, Kastanleln. 2; j. L. Rinkel en fam.. Kennedvln. 84. Ver Staten v Noord Amerika; B.J. Limburg en fam., Coornhertstr. 25 Al phen a d. Rijn. Dillenburgstr. 64; D. F. Matheny en fam.. Mozartstr. 61. Ver. Staten v. Noord Amerika; W. Zit man en fam.. Stuyvesanthof 21. Sprang Capelle. Schrevelstr. 45; J. C. Kerssen in fam.. Schubertln. 86. Hengelo O Adr. Brouwerstr. 33; C. H. Klasen en fam.. Const Huygensln. 1. Oegstgeest. Clematisln. 51J. F. Meerts, woonwa genkamp. Maastricht. woonwagen kamp St. Gertrudispl.; A. M. Pfen- m er-Tetteroo. Boshof 16. Koudekerk Rijn. v. Poelgeestln. 52; J Nell Hoge Rijndijk 93. Hazerswoude.' Pot- gieteiin 49: L. Schutte, v. Volenhoven- plem 87, Ver. Staten v. Noord Ame rika; E. van Ingen-Boekhout, v d Waalsstr. 4. Zeist, Burg, r. Tuylln.'41: T van der Heijden, Drechtstr. 1. Voor schoten. Mulderm. 29; M s Snel 6S' Ro'tchajn, Groene' miledUk 436 a; T. Kuiper, Morsweg üu' ■?8str' 9; M- van aer Heij! den-Baart, Oranjestr 10. Voorschoten Mulderm 29. e. c, Smlts-Bonne. Zoe- terwoudaeslnge1 101. P(jnacker, Zwetka- de 28; J G Smits. Morsweg 161 Pdn- acker. Zwetkade 28; R Gumt. Jac. van Campenln. 2. Dell. Dorpsdljk 61- H van Kouwen. witte singel 37. Antster- dam. v. Nljenrodeweg 187- W C M Gieske. Jullanastraat 2a. Amster dam. Smaragdstr 19; h. G. S. Slemers. Breestr. 143. Ermelo, Leuvenumseweg 88; M. A. Zaneveld. Oude Vest 49 's-Gravenhage, Barentszstr 1- w' Heemskerk, Lange Mare 71a, België; t' D. F. Somsen, Beschuitsteeg l, Arnhem, Mosweg 3: E. van der Vliet, Rljnsour- 2' pe&tgeeat, Rijnzieht- C van Haren- Akkerhof 46. Waddinxveen. Nic Beetsln. 144; G van der Plas. Debussystr. 13, Katwijk, Paul Krugerstr. 39: A C. H. van Schelle Jan van Goyenkade 1. 's-Gravenhage. Nieuwe Uitweg 23; W. Tljmstra. Jan van Goyenkade 26. Oegstgeest. Regen- tessenln. 14; A. Schellekens. Klikspaan- 2' ,S-Gravenhage. v. d. Helmstr. 4 J. Brak. Staringkade 50. Oegstgeest. Rhijngees terstraatweg 23; J T. Schlangen. Lammenschansplein 26, Rotterdam, Claes de Vrieseln. 104a; J Koelewljn. Boommarkt 4a, Amsterdam. Jac. c. Lennepkade 73 II; B W J Haneveld-Berends. Hogewoerd 102 Veldhoven, de Sitterlaan 36; M L.' J. J. Nu(Jens, Noordeinde 50. Oirschot Spoordonkseweg 15; H. P. M. van Dijk. Marisln. 9, Leiderdorp. Hoogmadeseweg 43; J. E. M Baars-Belt. Decimastrnat 1. Hlllegom. Weeresteinstr. 53; H C van den Wijngaard, 4e Blnnenves^gr 1. Zoeterwoude. Irenestr 8; A. Abaïzi kerstr. 31; E. N. Over. Boerhaavelaon Doezastr 34 Marokko: m a Yazs*- J. Kanis. Boshuizerkade 73. Texel. Klk- Kra^ic-pt-r. 2 Leiderdorn. ZiHdiik 22- k°^str. 31; E. N. Over. Boerhaavelaun Yüzgec, Kraalerstr, 2. Leiderdorp. I 9, Rijswijk ZH, Regentessenlaan 15, HAZERSWOUDE Ijsbaan moet wijken voor weg De zorg, die onlangs tijdens de jaarvergadering van de ijssportver- eniging „Hazerswoude-Rijndijk" werd uitgesproken omtrent het moeten verdwijnen van de ijsbaan in ver band met de aanleg van een ver keersweg; is inmiddels al concre ter geworden. Rijkswaterstaat wil te gen 1980 immers ryksweg 16 gereed hebben. Deze weg loopt tussen de Van Brieennoordbrug in Rotterdam en de kop van Noord-Holland, dwars door Zuid- en Noord-Holland. De weg gaat langs Hazerswoude-dorp lopen en kruist de Oude Rijn ter hoogte van de ijsbaan in de Groe nendijk. Zijldijk 22; D. B. J. van de Water, Haarlemmerstr. 207, Schoonhoven, Lo- pikerstr. 35; M. Gamma, Haarlemmer straat 38. Marokko; P. F. M. van den Broek. Lange Mare 64, Schoonhoven. Spoorstr. 50; H. M. Kroone. Burggra- •van Rooijen, hërtstr. 10. Voorschoten. Irenestr. 8; A. J. w. Stoute-van Rooijen, Coorn hertstr. 10, Voorschoten. Schramln. 6; M. S. T. M. van der Geer-Arts. Rijn dijk 104, Alphen a. d. Rijn, Steenstr. 7; B. A. Burbee, Nic. Beetsstr. 17a, Marokko; M. P. Schurlnga, Doelen steeg 10a, Rotterdam, West Varken- ooraseweg 2; J. M. H. Schrier, Oude Singel 242, Sassenhelm, Emmalaan 14; C. C. Bierhuls-van Veen. Aarstr. 15. Leldschendam, Kon. Julianaweg 67; W. Schiphorst, Moddermanstr. 1. s- Gravenhage. Mezenln 10; E. G. M. TJon-Versteeg. Moddermanstr. 77, Amsterdam. Langswater 492; J. Chris ten. Marlslaan 39. Schiedam. Heenvllet- streat 49; M. G. Brancisma, Roodborst- str. 34. Oegstgeest, Wilhelmlnapark 9; A. M. A. van der Meel-van der San- den, Abr. Crijnssenstr. 2. Alphen a. d. Rijn. Thorbeckestr. 99; J. G. Tlelenlus Kruythoff, Plantsoen 79, Rotterdam. Mathenesserln. 322; A. J. M. Jansen. Hooigracht 11-29, Heerlen, Colum- busstraat 21; F. C. S. M. van der Meel. Oude R(Jn 110, Alphen a. d. Rijn. Thorbeckestr. 99; M. E. J. S. van Kerk- hoff. Oude Singel 26. Oegstgeest, Nas- sauln. 54; J. A. A. G. de Jeu. Haar lemmerstr. 138. Tanzania; J. van der Veld. Tlb Slegenbeekstr. 29. Delft. Ro land Holstln 177; R. de Jong. Heems-

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 15