^aad Oegstgeest stelt iegroting 1968 vast TEUFEL OP VRIJE VOETEN ies maken wensen kenbaar Naar vermindering van ontwikkelingshulp Elektricien behoedt Debar voor branden Politieke rondblik" AR Kiesvereniging .S.P.-voorstellen aan Leidse raad Grote belangstelling: Opening Kunstmarkt te Voorschoten Kunst is essentieel voor voor de ganse samenleving Blokvorming van kranten gevaai Ds. W. Straatsma komt naar Leiden Joegoslavische politiemannen ontslagen IN SAIGON GESPREK TUSSEN VS EN VIETCONG z, iwoï Luii/ovti UaüuLAii in Oegstgeest heeft gis te begrotingsbehandeling ie posten werden bespro- 1 raad over was geïnfor- *t afdelingsonderzoek. De afl'ouwer bracht de kosten- g 10 de rationalisatie van de Lelcl spra^e en P'e^te voor y-onderzoek. De voorzit- iunc meidng. dat bet perso- !955.d van Oegstgeest niet is voor een dergelijk on- was van oordeel dat in ,j Dte gebruik moet worden spn de tuinarchitect. Dit danil in eigen hand blijven, grac hadden voorgesteld om Sc el,cht€r de °Penbare school 77, n met een hek van circa e Ztom vernielingen door de te gaan. Verscheidene le- dat een dergelijke af- ing/el uit de tijd is en ze de- eriri zoveel overtuiging, dat van B. en W. werd ver- cen W. zijn ervan over- enw' spoedig iets moet wor- t Neaan de tennisbanen, hoc- t^Q de ifsbaan, doch het hudPvoudi6 n°g niet. De der- school moet nodig wor- ancfl en ook is nodig de bouw ®^bare kleuterschool. Alles jVininanciering. De heer de :e èe een bedrag van f 2000 de kosten van het af- AVjle burgemeester en de in- Jejï zijn opvolger. Hierover choère inlichtingen ingewon- 5-'dig zal de post worden ^epp voorstel van de heer P.Chr.) wordt een pro- vee uit getrokken voor een ^°r tot ontvangst van nieuwe ikan Er werd nogal wat tijd ia het regionaal woonwa- sett^it gaat steeds meer kos ten^1" de bijdragen ingevolge en. >wet. Er komt een nieuwe lerej, en verwacht wordt dat lastk groter deel van de tota- po\l dragen. Men zou het in rejnp prijs stellen als het en ton verdwijnen. 66 gUl( Leiig gediscussieerd over het smaisplan Moogebelpolder Vaïe algemene beschouwin- daarover zorgen kenbaar )e heer W. G. Alderhof s swees op de verdergaande J%ig, hij pleitte voor een p;splan overeenkomstig Hlg^ie gemeente. Hij miste icoVisie. Daarom betwijfelde e «huidige stedebouwkundige igewezen man is, die dit van Oegstgeest moet ont- ffpk van WD-zijde werden |j|fen op tafel gelegd, doch daar niet zover gaan om stedebouwkundige aan te jals de heer Aldershof dit h voorzitter was het met van de heer Alderhof ;er.Je uitbreiding voldoet zijns nil aan redelijk te stellen wc kwam ter sprake welke ^consequenties aan een en Kg Jonden zijn Ha langdurige 'eetverd het voorstel van de hof met 10-5 stemmen ver- er jdat ir. De Ranitz verder lP^h aan het plan. De wens tpoad schijnt te zijn dat de 98.mmissie een uitgebreider £aIbrt te hebben dan alleen -stechnische aangelegenhe- ïÜ3w Munting (VVD) stelde prijsvraag uit te schrijven steiam van het nieuwe zwem en. 'oorzitter was van mening 1 teest" een goede naam zou ia hij had er geen bezwaar ee' in het bijzonder de jeugd Jelgeschakeld bij deze prijs- er Brouwer heeft spijt van de Lom aan ASC toestemming Dor de bouw van een nieuwe l"0|aarmee is de weg afgesne- overname van dit terrein ^"imeente. Dit zal nu nog ve le jaren duren. De voorzitter was het met de heer Brouwer eens, doch hij had destijds niet voldoende steun kunnen vinden in het college van B. en W. omdat het zeer kostbaar zou zijn ASC aan andere terreinen te hel pen. De bouw van het nieuwe politiebu reau is begonnen en zodoende werd de vraag gesteld wat er met het ou de gebouw gaat gebeuren. De heer Lagas (P.v.dA..) stelde voor het te bestemmen voor een jeugdhuis. B. en W. zullen zich daar over beraden. Na een bespreking over *t onderhoud van wegen, waar voor de heer Brouwer een bepaald fonds wenste, en het onderhoud van de plantsoenen kwam de vuilverbran ding aan de orde. Enige leden vre zen dat het bedrag van f 20 per ton iag is geraamd. Dit is niet juist, aldus de voorzitter. Wel kwam nog ter sprake wat er gebeurt als Lei den onverwacht hoog:) kosten krijgt. Hierover wordt de raad nog geïnfor meerd. Enige aanwijzingen werden gege- en voor de organisatie van de sport- jeugddag. Besloten werd dat het be drag dat de gemeente uittrekt voor tractatie aan de schooljeugd op Ko ninginnedag als subsidie wordt ge geven aan de Oranjevereniging, die dan zelf kan bepalen wat voor de jeugd in dat opzicht zal worden ge daan. Men Vindt het niet verant woord het volledige bedrag te laten versnoepen. Mevr. Munting vroeg B. en W. om in de oude dorpskern eventuele klei ne stukjes grond gereed te maken voor de jeugd als speelplaats. De voorzitter was van mening, dat derge lijke gelegenheden vrijwel ontbreken. De voorzitter dankte tenslotte de raad voor de wijze waarop deze be grotingsbehandeling was verlopen. Vastgesteld zal worden hoe uiteinde lijk de bedragen worden na de wij zigingen die de raad ten opzichte van de uitgaven heeft aangebracht. De gemeentebegroting werd vastge steld. De 21 leden van de Organisatie voor economische samen werking en ontwikkeling (OSEO) hebben in 1966 in totaal 9,9 miljard dollar (netto) aan de ontwikkelingslanden gegeven voor allerlei doeleinden, of ongeveer 400 miljoen dollar minder dan in 1965. Dit werd meegedeeld door de secretaris-generaal van de OESO, Thorkil Kristensen, in de bijeenkomst van de ministerraad der OESO te Parijs. Hij voegde hieraan toe, dat voor dit jaar een aanzienlijke stijging valt te verwachten. Kristensen beoordeelde de voor uitzichten voor de komende jaren echter minder gunstig, aangezien enkele grote landen, zoals de V.S. en Groot-Brittannië moeilijkheden hebben met hun betalingsbalans. In het jaar 1966 kwam van het totale bedrag 5,9 miljard dollar voor rekening van bilaterale bijdragen van regeringen en 3,4 miljard voor rekening van particuliere investe ringen, terwijl voorts nog ongeveer 500 miljoen dollar ten goede kwa men van op multilaterale basis wer kende organisaties voor ontwikke lingshulp. De secretaris-generaal van de OESO wees er op, dat de hoge rentetarieven in vele landen een on gunstige invloed hebben op de ka- De dertigjarige elektriciën Kobeci zal niet snel vergeten worden door de inwoners van Debar, het Joego slavische plaatsje dat door aardbe vingen werd verwoest. Kobeci rea geerde onmiddellijk toen de eerste aarschokken optraden en sloot de elektriciteit af. Hü behoedde daar mee het dorp voor het uitbreken van branden tengevolge van kortslui tingen, maar moest zün heldhaftig heid met de dood bekopen. In de paar seconden die hü nodig had de elektriciteit an een transformator- huisje uit te schakelen, werd hij zo zwaar gewond, dat hü later aan zün verwondingen is overleden. Een middelzware aardbeving heeft Debar vannacht opgeschrikt. Onder de in tenten levende bevolking van de door aardschokken verwoeste stad ontstond enige paniek. Nieuwe scha de werd niet aangericht. Bijna alle 1300 huizen in Debar en meer dan 3.000 in de omtrek zijn door de bewoners verlaten Tot dusver is melding gemaakt van ze ven doden en een zestigtal gewonden. pitaalexpart naar ontwikkelings landen. Nog ernstiger noemde hü het dat de snelle economische groei in Je meeste industrielanden in de jaren 1960 niet gepaard is gegaan met een overeenkomstige stijging van de hulp aan de ontwikkelingslanden. Volgens Kristensen is „het principe van de solidariteit tussen de rijke en arme landen der wereld nog niet iets vanzelfsprekends geworden" Voorts wees hij nog op de toene mende last van de schuldendienst in een aantal ontwikkelingslanden, wel ke een onrustbarend niveau heeft bereikt. „Gelukkig" Ik heb zeer veel waardering voor i objectieve verslaggeving in uw blad. Mag ik één keer één woord in myn toespraak te Pün acker zien veranderd? Ik heb n.l. gezegd:„Ge lukkig verdwijnt daarmee de discri minatie tussen de grondpryzen van woningwet- en premiebouw". Mün vrienden en kennissen weten, dat ik het in het verslag voorkomende woord (goddank) nooit in een derge lijk verband zal gebruiken. Aange zien de lezers van uw blad veel tal rijker zün dan die vrienden en ken nissen verzoek ik vriendelijk om rec tificatie. D. van der Kwaak Thorbeckestraat 37 Leiden. Diefstal bekend De Leidse politie heeft een 18-ja- rige straatmaker en een 19-jarige magazijnbediende aangehouden. Zij hebben bekend in de nacht van 12 op 13 november te hebben ingebro ken in een winkel aan de Haarlem merstraat. Bij deze inbraak werden twee transitorradio's en een draag baar t.v.-toestel ontvreemd. INBRAAK IN LUXORTHEATER In de afgelopen nacht is ingebro ken in het Luxortheater in Leiden. Binnengekomen via een raam aan de achterzijde van het gebouw, is de boven het theater gelegen woning geheel doorzocht. Een bedrag van f 300.wordt vermist. Men heeft niet getracht de brandkast te for ceren. Band tussen familie Nixon en Eisenhower Richard Nixon, die vice-president van de VS is geweest, heeft bekend gemaakt dat zün 18-jarige dochter zich verloofd heeft met de 19-jarige David Eisenhower, een kleinzoon van de voormalige president. Er is nog geen datum vastgesteld voor het huwelük. David is de zoon van luitenant-kolonel John Eisenho wer die Inmiddels de militaire dienst heeft verlaten. De 24-jarige West-Berlünse stu dent en „communard'' Fritz Teufel is door de rechtbank uit voorarrest ontslagen. Teufel heeft hangende het onderzoek meer dan 140 dagen in de gevangenis gezeten. Hij zou op de tweede juni toen de studenten bü het bezoek van de Sjah protestbeto gingen hielden stenen naar de poli tie hebben gegooid en een oproer hebben bewerksteZligd. Het proces tegen Teufel is nu enige dagen aan de gang en de rechtbank raakte er steeds meer van overtuigd, dat ze haar toch al aan getaste prestige het best kon redden door de baardige Teufel op vrije voe ten te stellen. De rechtbank gaf toe dat de te verwachten straf in geen enkele verhouding stond tot de tüd dat Teufel in voorarrest had gezeten. Buiten het gerechtsgebouw werd Teufel door zijn ouders en door een menigte studenten opgewacht. Hij kreeg een kerstkroon met kaarsen op zijn hoofd en werd in het cen trum van de stoet opgenomen. Teu fel is lid van één van de twee „com munes" ondere de studenten waar „liefde" wordt gepredikt. De uit spraak in deze zaak wordt 3 januari verwacht. T> Drs. Zijlstra over ontwikkelingshulp en partijpolitiek 11 478-fractie van de Leidse raad i»et oog op de komende behan- de begroting de volgende raaf1 in&edeeld: 'jd, gelezend hebbend in de 2 wan Antwoord: dat de plaat- ^aardenoorden geheel bezet ;n lange wachtlijsten hebben, torlopig hier ter stede geen bejaardenoorden tot stand gapien, dat de mogelijkheid om ir.a voor opname in een be- k- »rd slechts aanwezig is voor £®poor vertrek of overly den in enB oorden plaatsen vrij i. lat 't slechts 'n enkele maal d- is bejaarden uit deze ge- ttders te plaatsen, overwe- Hlll't door het tot stand bren- bejaardenoorden ook weer j4 vrij komen voor gezinnen, 'et klem by B. en W. aan, ?n van meer bejaardenoorden en.eren. Geen dure dranken eniad, ziende dat er nog veel itshapsvoorzieningen niet aan Bn voldoen wegens gebrek aan e middelen, dat de Gemeen- ||[||belastingen praktisch het '""n toegestane bereikt heb ben, besluit; evenals de gemeente- van Rotterdam: de kosten van vergaderingen en besprekingen te verminderen door geen dure dran ken meer op gemeenschapskosten te schenken, maar slechts koffie en thee, en eventueel appelsap en dergelijke, en op deze manier tegelijk het goe de voorbeeld te geven voor een vei liger verkeer. De Raad, overwegend, dat de Bij stand thans b.v. in Rotterdam 75% van het minimum arbeidsloon dus nu vanvan f 128 en f 96 en f 15,huur - Ziekenfonds, en in Delft f93,12 en huur en Ziekenfonds en kindertoe slag bedraagt, van mening dat AOW pensioen een uiterste minimum is. besluit: de bijstandsnormen op een hoger percentage te brengen, zodat het totaal aan inkomen minstens 99% van het AOW pensioen wordt. De Raad besluit: het college te ver zoeken, om te bevorderen, dat de al gemene bestuurskosten verminderd worden door b.v. declaraties voor autokilometersvergoedingen, alsmede de algemene representatiekosten etc. zeer kritisch te beoordelen. De Raad besluit het College van B. en W. te doen bevorderen dat aan de Churchillaan voetgangerstunnels of zonodig loopbruggen worden aan gelegd en dergelyke voorzieningen te overwegen aan de Willem de Zwüger- laan. Ontwikkelingshulp en par tijpolitieke formaties waren de voornaamste punten uit de re devoering, getiteld „politieke rondblik" die het Tweede Ka merlid drs. R. Zijlstra gister avond in restaurant Van der Heijden hield voor de leden van de Centrale A.R. Kiesver eniging. De heer Zijlstra sprak in de plaats van de heer M. W. Schakel, die was verhinderd in verband met de verkiezingen in Helmond. De heer Zylstra, die pas sinds de laatste verkiezingen lid is van de Tweede Kamer, is voornamelijk be last met de landbouw-problematiek en de ontwikkelingshulp. Hü begon met een korte weergave van zijn (nog korte) ervaringen als kamerlid. Züns inziens moet de norm, waar mee de afgevaardigden het beleid van de regering beoordelen, zyn te rug te vinden in het program van actie, dus in de belofte aan de kiezer. Wat de AR betreft is dit in de eerste plaats een gezond financieel econo misch beleid, voorts speciale aan dacht voor groepen, die dit nodig hebben en voor mensen in het bui tenland, die deze aandacht eveneens nodig hebben, aldus de spreker. Hy lichtte dit als volgt nader toe: „De regering voert een voorzichtig finan- cieel-economisch beleid, waarvan de begroting een weergave is. Binnen die mogelykheid heeft de regering veel kunnen bijdragen aan de werk- loosheidsbestrüding". Een ander voorbeeld van wat gedaan werd voor een groep, die de bijzondere belang stelling van de regering behoeft, noemde hü de nieuwe wet A.B.Z. In ternationaal kon hy de ontwikke lingshulp noemen, waarvoor de rege ring thans 16 meer ter beschikking stelt dan verleden jaar. „De hele ontwikkeling is nogal een gevoelig punt", vond de heer Zülstra. „Het dreigt meer een concurrentie in naastenliefde te worden, waarbij de aandacht wordt afgeleid van de hon derden particuliere initiatieven, die kunnen worden genomen". De AR zo bleek uit de woorden van drs. Zül stra Is een voorstander van het stimuleren van particulieren op dit gebied. Ten aanzien van de partüpolitieke volgens, dat de politieke structuur van nu niet gehouden kan worden. „Er wordt nu gezocht naar een alter natief. waarin de AR graag een paar wezenlijke punten behouden ziet". Eén van deze punten was naar de mening van de spreker, dat de le vensbeschouwelijke basis voor de partyvorming gehandhaafd moet worden. Hü sprak de hoop uit dat de radicalen zullen afstappen van het punt van het stembusakkoord. Des ondanks zou hü de groep van 18 niet graag uit de partü zifen verdwünen. „Zü kenmerken zich door een dyna mische mentaliteit. Zonder hen zou het parlement meer een oudheidkun dig museum worden". Na de toe spraak van drs. Zülstra was er nog even tyd voor een korte discussie. De causerie van de heer Zülstra was voorafgegaan door de jaarvergade ring, waarbü de heer J. G. Lamers als secretaris werd opgevolgd door de heer J. den Boeft. „Te veel wordt kunst nog vereenzelvigd met kastelen en musea, kunst is echter een essentiële bijdrage voor de gehele samenleving. De unieke kunstmarkt op een historische plaats en ontstaan uit particulier initiatief heeft recht tot slagen. Mag deze eerste kunstmarkt in het Ambachtshuis op de Voorstraat het begin zijn van een lange traditie.'' Met deze woorden open de wethouder W. J. Iestra van Voorschoten in aanwezigheid van wethouder M. S. Kamminga en tal van genodigden de eer ste kunstmarkt van Voorschoten, waaraan 20 kunstenaars deel nemen uit Voorschoten, Wassenaar, Leiden en Oegstgeest. Chris Stapels, kunstfotograaf, sprak over het „dwaze plan" dat eerst vier weken geleden geboren werd en dat realiteit werd in het Ambachtshuis. Het proces tegen de Westber- lijnse student Teufel leidde tot demonstraties voor het gerechts gebouw van linkse studenten groeperingen. Journalisten Het bestuur van de Federatie van Nederlandse Journalisten heeft zich beraden over de aangekondigde technische en commerciële samen werking tussen de Nederlandse Dag blad Unie en De Telegraaf. Het deelt daarover mede: „Gelet op de ontwikkelingen in het buitenland, de economische positie van de Neder landse dagbladen en de schaalvor- groting in het Nederlandse bedrijfs leven, verwacht het federatiebestuur dat een dergehjke blokvorming zich zal voortzetten. Het is van mening, dat door deze blokvorming krachten kunnen gaan werken, die een gevaar opleveren voor de geestelyke, culturele en maatschappelijke verscheidenheid van de Nederlandse dagbladpers. Het federatiebestuur handhaaft zün overtuiging, dat deze verschei denheid een afspiegeling moet blij ven van de veelzydigheid van d8 Nederlandse samenleving. Het ver klaart niet te zullen aanvaarden dat structuurwüzigingen in de Neder landse dagbladpers leiden tot een aantasting van de economische en sociale positie van de journalisten". Het Ambachtshuis, reeds jaren op de lüst van de te restaureren monu menten, blükt steviger en hechter te zün, dan ieder veronderstelde. De kunstenaars, hoe kan het ook an ders. hebben deze bouwval herscha pen in een zeer acceptabele expo sitieruimte. Een expositieruimte bont, zowel in kleuren als in uitingen. Jopie Blöte staat er met haar sie raden; Rob Blöte met een groot, mas sief speelbeeld voor de ingang en enkele andere beeldhouwwerken bin nen; Bonies is ook al aanwezig met beeldende kunst; mevrouw A. de Bruyn-Verberne exposeert met haar schilderijen evenals Frans Erckelens, Ds. W. Straatsma, hervormd predikant te Dedemsvaart, heeft het beroep naar Leiden, waar hij beroepen was als jeugdpredi- kant in de vacature van ds. A. J. Lamping aangenomen. Fer Hakkaart, H. H. Kamerlingh- Onnes, Willem Schrofer en Julie van Wattingen. Marün Eschauzier toont verras sende droogbouquetten en Therese van Etten kunstbloemen. Saskia Kaptein-Gerritsma brengt sieraden. Bertus de Korte bracht zyn plastie ken naar het Ambachtshuis; Mar- gret de Korte-Artz keramiek; me vrouw J. Müller-Limburg aquarellen; Hugo Post zün kleurrüke wandkle den; Hanna Schuitema klein-plas- tieken, Anne Westgeest moderne ke ramiek en tenslotte Chris-Paul Sta pels, die laat zien dat fotograferen een kunst is. waarin slechts weini gen echt bedreven zün. De prüzen van de kunstvoorwerpen zün reëel. Beneden de honderd gulden zün tal van waardevolle en voor ieder accep tabele kunstuitingen te koop. De handel was gisteren reeds zeer leven dig, het bezoek buiten verwachting zeer groot. Vandaag is de tentoonstelling ge opend tot vüf uur en zondag van twee tot vüf uur. Opvolger van tls. A. J. Lamping Dit was het eerste beroep, dat in deze vacature werd uitgebracht. Zo als bekend is ds. Lamping ds. D. J. Vossers opgevolgd als wükpredikant van de wükgemeente Vredeskerk. Ds. Straatsma (35). die in Sneek werd geboren, studeerde aan de Rüks universiteit in Groningen theologie. 1956 te zün afgestudeerd, was hü eerst korte tüd vicaris in Utrecht. Op 12 mei 1957 aanvaardde hü te Saaksum (Gr.) het predikambt in de Ned. Herv. Kerk. Sinds 27 mei 1962 staat hü in zyn huidige gemeente Dedemsvaart. Ds. Straatsma is in deze gemeente prae- ses van de kerkeraad en tevens voor zitter van de Jeugdraad. Nauw is ds. Straatsma ook betrokken bü de regionale stichting voor het jeugd werk, een stichting waarbü twaalf gemeenten zün betrokken. Indertüd heeft ds. Straatsma in zyn huidige gemeente ook het initiatief tot het houden van combo-diensten geno men. De nieuw Leidse jeugdpredi- formatie stelde de heer Zülstra ver- Ikant, die vier kinderen heeft in de De nieuwe jeugdpredikant. leeftijd van 3 tot 9 jaar, leidde in het kader van het landelük her vormde jeugdwerk enkele vakantierei zen naar Duitsland. Voor de Leidse Hervormde Jeugdraad, die zeer ge handicapt was door het vertrek van ds. Lamping, betekent deze beslissing dat nu voortgebouwd kan worden aan het jeugdwerk, waaraan ds. Lam ping zo veel gestalte heeft gegeven. Oostenrijk teruggekeerd. In Verband vlucht Ra ja Verscheidene Joegoslavische poli tiebeambten zyn Jn verband met hun verantwoordelijke houding bij de uitvoering van aan hen verstrekte opdrachten" in de affaire-Rajako- witsch van hun functie ontheven. Door hun nalatigheid was het de voormalige SS-olficier en mede werker van Eichmann gelukt, begin oktober in zijn Sloweense vakantie oord Piran aan arrestatie te ont snappen, zo deelt het Joegoslavische ministerie van Binnenlandse Zaken mee, Rajakowitsch was met een ver valst paspoort onopgemerkt naar Volgens persbureau Volgens het Amerikaanse persbu reau Associated Press hebben de af gelopen dagen ih een ambassadege bouw van een neutraal land in Sai gon besprekingen plaats gevonden tussen vertegenwoordigers van de Amerikaanse regering en de Viet- cong. Het bericht van Associated Press kwam nadat in Saigon geruchten circuleerden over de arrestatie van één van de vertegenwoordigers van de Vietcong die aan de besprekingen zou deelnemen. De man zou per on geluk door agenten van de Zuidviet- namese geheime dienst gearresteerd zijn. De besprekingen zouden een eventuele wapenstilstand tydens de feestdagen tot onderwerp hebben ge had. Het Amerikaanse persbureau ba seert zijn bericht op documenten die op de Vietcong buitgemaakt zyn. De Amerikaanse ambassade in Sai gon heeft de berichten tegengespro ken. Li vüf provincies van Thailand is de staat van beleg afgekondigd na een opleving van de communis tische guerilla-activiteit. In een zes de provincie .bij de Birmese gTens, is een uitgaansverbod van kracht van zonsondergang tot zonsopgang. Twee maanden geleden werden in het gebied twee politieofficieren en 13 politiemannen in een hinderlaag vermoord. De ministers van Buitenlandse Zaken van Frankrijk en Japan heb ben verklaard zich ernstig bezorgd te maken over de oorlog in Vietnam. Zij zijn tot de conclusie gekomen? dat een vreedzame regeling on ver- müdelyk is om te komen tot vrede en een minder grote spanning op de wereld. Dit is verklaard in een com muniqué, dat gepubliceerd is aan het slot van tweedaags Frans-Ja pans ministerieel overleg in Tokio. Het Japanse Rode Kruis zal voor de eerste maal hulpgoederen naar Noord-Vietnam zenden. Het zün een ton gedroogde melk en 21 000 anti biotische tabletten. Zü zijn gisteren uit Jokohama verzonden met het Russische schip Baikal.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 15