Bang Gek PHILIPS uw merk van service en vertrouwen voor spoelen? op spoelen? bon Mekaset Zoekt u een goede recorder met een eenvoudige, probleemloze bediening? Dan is een Philips cassette-recorder een uitstekende keus! Zoekt u een goede recorder een precisie-instrument met heel veel mogelijkheden? Dan is een Philips spoelen-recorder een uitstekende keus! GESCHENKEN VOOR niFPFNVPIFNDFN FAMA de lOOprocent warmte voor'n 50 procents prijs! -Mustcaraettoseen extra argument voor de Philips cassette-recorders Geen losse spoelen bij het Philips cassette-sy steem, maar een kleine cassette, niet groter dan een sigarettendoosje.Daarinzit de geluidsband veilig opgeborgen. De bediening is bijzonder eenvoudig: u legt-klik- de cassette in, druk op de knop... klaar voor opname of weergave. Een Philips cassette-recorder is een complete Hierboven afgebeeld: Philips batterij-cassette-recorder. Samen met cómpact-cassette met een half uur muziek, handige draagtas, verbindingssnoer en gevoelige microfoon met afstandsbediening 269.- In luxe, grotere uitvoering met toonregeling en grotè luidspreker 299.- Hiernaast afgebeeld: Philips net-cassette-recorder met o.a. op wippende cassette-houder, uitschakelbare automatische opname- sterkteregeling, jjeluidsreflector voor gerichte weergave. Samen met compact-cassette met een halfuur muziek, verbindingssnoer en gevoelige microfoon O /f O Stereo net-cassette-ieoorder 429.- 04l«/»" UIlKLNT KILHULII Luxe kooien Volières Hondenmanden Hondenbedden Halsbanden Lijnen Kussens Plaids Jasjes enz. Breestraat 3, Leiden Tel. 01710-33311 Ja, dat is de mekaset Een op aardgas te stoken cv-installatie met haard en 6 ver warmingslichamen, welk aantal variabel en dus voor uitbreiding vatbaar is. Niet revolutionair, maar heel gewoon goed doordacht Niets meer gevend dan wer kelijk nodig is. Warmte op elk moment dat u wenst, op elke plaats die u wenst Persoonlijke warmte die de gebruiker volgt. De mekaset Is niet alleen ontwikkeld voor nieuwbouw flats, woningwet- en premiewoningen maar juist voor bewoon de huizen. Voor mensen die al jarenlang in hun zelfde huurhuis wonen en zo langzamerhand geen genoegen meer ne men met een koude keuken en een koude slaapkamer. De mekaset is er voor mensen die comfort verlangen. Zeer belangrijk is dat dit terdege uitge kiende cv-systeem slechts wonderlijk weinig breekwerk vraagt Dat, als u on verhoopt eens gaat verhulzen, de meka set heel simpel méé verhuist en weer opnieuw gemonteerd kan worden. Dat, als u wilt, de mekaset binnen 2 dagen geinstajleerd kan zijn. recorder, want u kunt er zelf mee opnemen en weergeven. Bovendien kunt u kiezen uit meer dan 300 musicassettes. "Minicassettes: kant-en-klare programma's van wereldbekende artiesten en musici. Er is volop keus uit een groot repertoire. Reeds vanaf 7,50 Alle onderdelen van Philips recorders zijn af gestemd op maximale geluidskwaliteit en blijvende betrouwbaarheid. Een luchtspleet van 0.002 mm garandeert, dat de magneetkop elke toon in volle glorie weergeeft. Zelfsme- rende, gesinterde lagers garanderen een ge lijkmatige loop, een lange levensduur en een minimum aan onderhoud. Aan een Philips re corder beleeft u veel luistergenoegen. Maar ook de mogelijkheden zijn bij Philips recor ders zeer groot. Duoplay-schakelingen, multi- play-schakelingen, trucage - mogelijkheden? De gevorderde geluidsfan vindt bij Philips veel opwindend schakel-plezier! Philips stereo-bandrecorder met o.a. stereo-opname, mengmo- gelijkbeid, duo- en multiplay. Stereo-weergave via mono- of stereo-radio of versterker. Vier sporen, twee bandsnelheden. Samen met microfoon, verbindingssnoer, spoelen en langspeel- band. Adres Woonplaats. De mekaset Is een gegarandeerd veilige verwar mingsinstallatie die reeds vele huizen weldadig verwarmt. En mocht er eens wat zijn, dan staat een uitgebreid service-apparaat voor u klaar. Ook dat is een veilig idee. Boerboom n.v. Schouwtjeslaan 2, Haarlem, telefoon 023-21075, toestel 6 De mekaset is in standaard-uitvoering leverbaar voor een bedrag dat in de meeste gevallen rond de f 3.000,— zal liggen. Inclusief de installatiekosten. Desgewenst is financiering mogelijk. Dat is ongekend laag voor een zo perfecte cv-installatie. De mekaset heeft de ca paciteit om 350 m3 te verwarmen. Ge noeg voor de gemiddelde woning. Mocht uw huis groter zijn dan is er de indivi duele regeling, welke ook dan de meka set tot de geschikte cv-installatie maakt De mekaset is voorbereid om snel en efficiënt te worden gemonteerd. Alle be nodigde apparatuur is vrijwel kant en klaar en wordt erbij geleverd. Kranen, meters en ontluchters, ja van alles en nog wat. De haard zelf Is evenals de verwarmingslichamen in 2 tinten grijs gemoffeld en heeft een prachtige, strak ke vormgeving. De mekaset isach, bel met Boerboom n.v. Zij, als erkend installateur weten wat goed is en ver tellen het u graag. Doen! U wilt eerst een folder met alle technische gegevens? Dat kan. Vul de bon maar in.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 30