Katwijk wil overgaan tot bouw van sporthal Schippers-Eigenaren en herv. tvijkgebouw Katwijk krijgt nu ook een openluchtbad Het leukste cadeau van Sinterklaas Bloembollen en etsen geschenk voor Katwi jk Premiewoiiingen (36) in „Cleijn Duin" IJsclub Lisse schenkt KNSB 1.000,- Pastoor ontslagen Geen stembusakkoord met de P.v.d.A. rINSDAG 26 NCVEMBER 1Ö67 In sameiiverking met andere gemeenten In de nota waarbij de ontwerp begrotingen vor 1968 aan de Kat- wijkse raad >(jn aangeboden, heb ben burgemeeter en wethouders me degedeeld da' hun streven er op is gericht om tetomen tot de bouw van een sporthal i de gemeente. Bij wij ze van algeien eopmerking stellen B. en W. in hn voorstel dat de geor ganiseerde sortbeoefening, lande lijk bezien, seert 1956 met ongeveer 44% is toegemien, welke uitbreiding wel met nan geldt voor de zaal- sporten. Afgande op het grote aan tal sportbeoeharen in de gemeente, hebben B. enW. geen reden om aan te nemen da de plaatselijke toene ming minde< dan het landelijk ge middelde zaledragen. Voorts he© de praktijk uitgewezen, dat de beoenaren van de veldspor- ten zich, on redenen van klimatolo gische aard steeds meer richten op de daartoe Jschikte overdekte ruim ten. Omdattet college van B. en W. bekend wa met de omstandigheid, diat die gecdhte aan realisering van een sporthl bij meer gemeentebe sturen in e provincie Zuid-Holland leeft, is me \ertegenwoordigers van deze gemeeitm een en andermaal /an gedachtr gewisseld. Dit bestuirijk overleg heeft gere sulteerd in /e aanbieding van een technisch "Bpport Sporthallen", dat is samengefild door de directeuren i openbe werken van Alphen i den Jjn, Katwijk, Leidschen- dam, Noorwijk en Zwijndrecht. Na ampele ovweging is de keuze van genoemdehoofden van dienst una niem gewlen op een ontwerp, ver vaardigd oor de Kon. Ned. Heide- maatschapij. Volgemeen voorlopige raming zul- lei) de kosten van dit project f 1.045.00( bedragen. Bij de beoorde- van dit bedrag dient mede te w»rden verwogen dat op één voet- Emssie op komst van Albert Heijn Albert H«ijn N.V. verwacht om- treeks mei 1968 met een emissie te omen. Tjdens de jaarwisseling loopt mer het bedrag te kunnen aststellen en de koers van uitgifte, let is nie. de bedoeling de emissie pari uit te geven, doch deze te ver- linten aan het dividend. Getracht jal wordtn het oude dividend te lanihavea. Gdach; is aan de uitgifte van klantna&ndelen, doch daarvoor kon geen juiste vorm worden gevonden. Wat >etreft de klantenobligaties zal üezelle lijn worden doorgetrokken. Naast de Ahorn-financieringsmaat- schapü is in samenwerking met de Natioale-Nederlandeen de Bhorn- finaneringsmaatschappij opgericht. Altrt Heijn en de Nationale-Ne- derladen nemen ieder voor 50% deel in ht maatschappelijk en geplaatste kapilal van f 12 miljoen. Deze maat- scharij zal voorzien in de bouw van winkpanden tot een bedrag van f 42 liljoen. balveld bij goed droog weer ongeveer 100 spelers per week kun nen oefenen, terwijl dit aantal-voor een sporthal, onafhankelijk van de weersomstandigheden e n voor meer takken van sport, op 1000 kan wor den gesteld. Tevens zal worden gestreefd het gebruik van de sporthal, mede ten dienste van de leerlingen van de daarvoor in aanmerking komende scholen, zo hoog mogelijk op te voe ren. In dit verband wordt gewezen op de omstandigheid, dat het ge bouw is gedacht in de onmiddellijke omgeving van de plaats, waar ruimte is gereserveerd voor de toekomstige havo-school in het gebied Cleijn Duin. Voorts zal van de hal gebruik kun nen worden gemaakt voor tentoon stellingen en andere culturele evene menten. Het zal dus voorlopig een deel van de taak kunnen overnemen, die is toebedacht aan het in de toe komst te houwen culturele centrum. Verder wordt de aandacht van de raad nog gevestigd op de mogelijk heid om. op grond van de rijksrege ling subsidiëring sportaccommodaties, in aanmerking te komen voor een rijkssubsidie van 25% van de stich- tingskosten, met een minimum van f20.000 en een maximum van f 200.000 per project. Deze regeling heeft B en W doen besluiten de plannen inzake de stichting van een sporthal m.et de meeste spoed bij de raad aanhangig te maken. Het is nu nog onmogelijk om de raad nadere mededelingen te doen ten van de exploitatie. De strekking van het thans aange boden voorstel is dan ook geen andere dan in principe te vernemen of de plannen al dan niet voortgang moe ten hebben. In bevestigend geval stel len B. en W. de raad voor om een krediet van f 5000 te verlenen voor de dekking van de aan de verdere uit werking van het plan verbonden kos ten. ADVERTENTIE ontvangt U kaarten inlevert. U Uw MIDZA-spaar- Dat had U nooit gedacht dat U zoveel bij elkaar kon sparen. En het kostte U niets. Pakjesavond in raadsvergadering B. en W. van Katwijk beantwoorden vragen van de raadsleden In de vergadering van de Katwjjkse raad van 2 november j.l. heeft de heer P. Jaapies (gem. bel.) enige vragen gesteld met betrekking tot de bouw van een wijkgebouw van de hervorm de gemeente in Katwijk aan Zee op de hoek van de Burgersdijkstraat en de Koningin Emmastraat. Hij wilde weten of het juist is, dat dit gebouw voor 53% eigendom zal zijn van de Vereniging van Schippers-Eigenaren Bouwplan van Katwijksche Bouwvereniging In het akder van haar om in haar woningbestand ook een aantal woningen op te nemen be stemd voor de huisvesting van die gezinnen, die in staat zijn een huur te betalen, welke ligt boven de hn het al gemeen voor woningwetwoningen gangbare huurprijzen, heeft de Kat wijksche Bouwvereeniging het voor nemen opdracht te geven voor de bouw van een complex van 36 eenge zinswoningen in 4 blokken van 9 wo ningen met bijbehorende autoboxen annex bergingen op een terrein, gele gen in het uitbreidingsplan Cleijn Duim in Katwijk aan den Rijn. Het betreft hier de bouw van vrij ruime eengezinswoningen, elk voor zien van een centrale verwarmingsin stallatie. De totale stichtingskosten van het complex worden, met inbe grip van de grondkosten, geraamd op le KNSB krust een schenking: can dienste.. van de Zuid_Holland*. IJs- (J00 van de IJsclub Lisse. Het b«- bond. B(j de bestuursverkiezing wer- illt hizrtoe werd gisteravond geno- den d<; heren Van Mie[00 H Bakker Verdegaal en H. Vreeburg her tijdens de jaarvergadering die Lissese ijsvereniging, die bijeen kam in „De Nachtegaal". Over de biteding van dit bedrag wil het be- siur graag overleg plegen met het fastuur van de KNSB. Vanuit de ver- gdering kwam de wens naar voren ca vooral aandacht te schenken aan c jeugdrijders. Dit zal eveneens met e KNSB worden besproken. De heer H. van der Voet uit War- ïond, voorzitter van het district Sas- inheim van de ZHIJB, die evenals e secretaris van de Zuid-Holland- e IJsbord, de heer H. Kolff, deze ■ergaderUg bijwoonde, zag de schen ding als e«i baanbrekend besluit voor Ble andeie afdelingen. Het is drin gend nodij, dat het KNSB-bestuur jver meer financiën kan beschikken i de topijders ook een goede bege leiding en verzorging te kunnen ge- wanner deze naar het buiten land gaanDe heer Kolff vroeg aan dacht vooi de jeugd. Hij zou graag zien, dat en jeugdcommissie werd benoemd. Het jaaierslag rati secretaris C. Strik maale melding van een gun stig verlooivan het verenigingsleven. Uit het finacieel overzicht van pen- ningmeesteiA. Wesselo bleek, dat er een voordel saldo is van f 3.802.73. Er zyn thas 1795 leden en adspi- rant-leden. Zoals bektd, moet de ijsclub de huidige ijsbm verlaten, zodra de bouw van dmieuwe r.k. hbs begint. In ieder gen heeft men nog een jaar de besckking over dit terrein. Het bestuur :eft van de Keukenhof een aanbiedi; gekregen. Het is buitengewoon;unstig gelegen terrein ter grootte va 2\b ha. Het bodemon derzoek is ecbr tegengevallen. Wan neer men gee andere oplossing kan vinden, zal nc worden overwogen dit terrein voor n ijsbaan geschikt te maken. Dit vl dan extra-kosten voor de kas nr. zich brengen. Voorzitter IC. P. Mieloo maakte vervolgens meing van de benoeming van de hereiMart. van der Linden en D. de Vrtnen tot „lid van ver kozen. f 1.720.798. Hiervan zal de bouw vereniging uit eigen middelen een van f 180.798 fourneren. Voor het restant (f 1.540.000) is men er in geslaagd een hypothecaire geldlening af te sluiten. De basis-huurprijs kan worden be rekend op f 1894.20 per jaar, neerko mende op f 157.85 per woning per maand. Hierbij komen dan nog de kosten van de centrale verwarmings installatie (f38 per mnd.), de centra le televisie-antenne (f 1.65 per mnd.) en de garages (f27 per mnd)., waar door de bruto maandhuur f 224.50 per woning wordt, waarbij uiteraard niet zijn begrepen de stookkosten van de centrale verwarming. Ter verwezenlijking van dit plan stellen B. en W. de raad voor ten be hoeve van dit complex geldelijke steun uit 's-rijks kas aan te vragen en te aanvaarden, het jaarlijks be drag van de te ontvangen rijkssteun aan de bouwvereniging door te geven en de betaling van rente en aflossing te garanderen van de voor de bouw aan te gane hypothecaire geldle ning. Bij een afzonderlijk pre-advies wordt de raad voorts nog voorgesteld de benodigde grond aan de bouwver eniging te verkopen. Het betreft vier kavels, gelegen aan de Vreugdeweg, de Nassaudreef en de Stadhouders- dreef, ter totale grootte van 5830 m2. De prijs bedraagt f 198.000. en voor 47% van de kerkvoogdij en of het waar is, dat op naam van de twee genoemde instanties de registratie- verklaring is afgegeven. Indien beide vragen bevestigend moeten worden beantwoord vroeg het raadslid of het college dan bereid is de bouwvergunning in te trekken, aangezien de grond dan niet is ge kocht voor het doel waarvoor deze is bestemd en waarop de raad zelf de goedkeuring heeft verleend en de prijs is bepaald. Hierop wordt door burgemeester en wethouders geantwoord, dat voor doorverkoop van de onderhavige grond of een deel daarvan voor de bebouwing is voltooid, de toestem ming van burgemeester en wethou ders nodig zou zijn. Deze toestem ming werd niet verleend. Er is dan ook geen sprake van dat een trans actie, als door de heer Jaapies be doeld, heeft plaats gevonden. Het is B. en W. niet bekend te wiens name de registratieverklaring voor deze grond is gesteld. Inlichtingen daarover mogen niet worden ver strekt. Gesteld echter, dat de vraag bevestigend beantwoord zou moeten worden, dan zou de kerkvoogdij aan gesproken kunnen worden wegens overtreding van de algemene ver koopvoorwaarden. Handelingen, wel ke in strjjd zijn met een (privaat rechtelijke) koopovereenkomst, kun nen overigens nimmer grond opleve ren om een (op grond van het pu bliekrecht verleende) bouwvergun ning in te trekken. Explosieve gassen De heer J. J. Timmermans (C.H.) heeft in de vorige raadsvergadering opgemerkt geen bevredigend ant woord te hebben gehad op zijn vraag over het vervoer van explosieve gas sen in de gemeente Katwijk, waarbij hjj speciaal dacht aan de Estec. Vaak, merkte de heer Timmermans verder op, worden de vragen van de raads leden te summier beantwoord. Hij zon willen weten of over deze aangelegen heid is geïnformeerd bij de Estec en wat het korps controleurs gevaarlijke stoffen is. In hun antwoord stellen B. en 1 dat hun streven steeds er op gericht de vragen direct, concreet en beknopt te beantwoorden, zonder uitvoerige motiveringen en toelichtingen. Bij de Estec is geen onderzoek ingesteld, omdat inlichtingen zijn ingewonnen bij het korps controleurs gevaarlijke stoffen, zijnde een afdeling van het ministerie van Verkeer en Water staat, dat geacht kan worden goed te B. en W. vragen de raad een krediet van anderhalf miljoen gidden Het belangrijkste voorstel van de achtendertig punten tellende agenda, die de ge meenteraad van Katwijk don derdagavond te behandelen krijgt, is wel dat om een kre diet van f 1,2 miljoen te ver lenen voor de aanleg van een buitenbad bij de zaterdag in gebruik genomen overdekte zweminrichting. Het totale plan van het overdekte zwembad voorzag tevens in de mo gelijkheid tot het doen bouwen van een diep buitenbad met afmetingen 18 x 25m, een ondiep buitenbad met afmetingen 12 x 25m, een rond kleu- terbad, bijbehorende kleedaccom modaties en doucheruimten, terwijl als afronding van het geheel mede een speel- en een ligweide waren geprojecteerd. Toen destijds deze totale plannen de raad werden voorgelegd be te beperken bot datgene dat moment de grootste behoefte bestond, te weten de overdkte- zweminrichting. Bij de uitvoering daarvan is ech ter wel rekening gehouden met een toekomstige aanleg van de buiten baden, namelijk door in de ketel ruimte reeds die installaties aan te brengen, nodig voor de verwarming en de filtratie van het water in de buitenbaden. B. en W. achten nu het tijdstip aangebroken tot de ver dere afwerking van het project te besluiten. Hoewel het thans nog niet moge lijk is zich een mening te vormen omtrent de exploitatiemogelijkheden en de uitkomsten van het buiten bad, mag, gelet op de cijfers van dergelijke baden elders in het land, worden verwacht dat deze belang rijk gunstiger zullen liggen dan die van het overdekte bad. Een sluiten de exploitatie wordt zelfs niet mogelijk geacht. In het laatste ge val kan worden gesteld, dat het be rekende tekort op de exploitatie het totale plan percentsgewijze gun sloten de vroede vaderen op voorstelstiger ligt op een totale investering van B. en W., deze in eerste aanleg van ca. f 4,7 miljoen dan op zijn geïnformeerd. Overigens leent deze materie zich niet voor regeling bij gemeentelijke verordening. De on derhavige ondernemers zouden zich dan met beveel instanties in verbin ding moeten stellen, terwijl deze in stanties stuk voor stuk niet zouden beschikken over voldoende deskun digheid om een verantwoorde be slissing te nemen. Omtrent stankhinder van een gras drogerij in het gebied 't Heen, waar over de heer Timmermans eveneens vraag heeft gesteld, kan worden medegedeeld, dat deze hinder zich voordoet bij het drogen van papa- verblokafval. Hierover is advies in gewonnen bij de Arbeidsinspectie. De inhoud van dit advies is meegedeeld de betreffende ondernemer met de bemerking dat hij, indien hij het drogen van deze substantie weer ter hand wil nemen, met de inhuod er- rekening dient te houden. Aardgas De heer H. J. M. van Elten (SGP) heeft vragen gesteld omtrent de ver traging, ontstaan bij de ombouw van verbruikstoestellen voor gas. Hij vroeg of het juist is dat de voltooiing de ombouw was gesteld op 1 nov en of het college stappen denkt te ondernemen om dit alsnog op kor te termijn te realiseren. en W. merken naar aanleiding hiervan op, dat de ombouw inder daad op 1 november voltooid had moeten zijn. Op dit schema is achterstand ontstaan. Naar de wachting op het moment van de op stelling van dit antwoord zouden per 27 november alle sectoren op aard gas zijn omgeschakeld. Per 2 decem ber zullen dan alle toestellen zijn om gebouwd. Daarna zal de ombouwfir- ma nog enige tijd in Katwijk blij ven voor de behandeling van even tuele klachten. Een verzoek van de heer M. A. de Vries (vrije lyst) om voor de Boslaan een eenzijdig parkeerverbod i] stellen is door B. en W. voorgelegd aan de verkeerscommissie om advies. Aan klachten van de heer A. C. Berkheij (CH) over de toestand, die heerst in de omgeving van de Baron van Wassenaerlaan en de Comman deurslaan, waar via de riolering gas sen vry komen, die afkomstig zijn van een in de nabijheid gelegen tenindustrie, besteden B. en W. reeds aandacht, in overleg met de Inspectie voor de Volksgezondheid. Ook de gemeente Katwijk pikt in de Sinterklaastijd nog een paar cadeau tjes mee. De raadsvergadering van donderdag lijkt dan ook een echte pakjesavond te worden. De gemeen teraad van 's-Gravenhage besloot in zijn vergadering van 16 oktober j.l. aan de gemeente Katwijk ten ge schenke aan te bieden zeventien etsen van C. N. Storm van 's-Gravensan- de. Deze etsen zijn afkomstig uit de verzameling schilderijen, prenten, te keningen enz., die door wijlen jonk- vrouwe A. C. A. J. Clifford aan de gemeente 's-Gravenhage werd gele gateerd. Aan dit legaat was onder meer de voorwaarde verbonden, dat Pastoor G. van Elderen uit Bergeijk (N.B.) is door zijn bisschop per 8 december ontslagen. Dit is hem schriftelijk meegedeeld. Hij zou de zielzorg in zijn parochie niet vol doende hebben behartigd, althans niet op die wijze welke de bisschop Reeds enkele maanden geleden was hem van hogerhand geadviseerd om zelf ontslag te nemen, maar daar voelde pastoor Van Elderen Nu de pastoor ontslag heeft gekre gen heeft hij tegenover zijn pa rochianen verklaard, dat „zij, die het leven van mij en van mijn huis houdster hebben kapot gemaakt, zich dit hun gehele leven zullen blijven herinneren". BILLY GRAHAM IS ZIEK De evangelist Billy Graham heeft een longontsteking opgelopen. De 49-jarige Graham, die in White Sul phur Springs in West-Virginia een toespraak zou houden, werd zondag avond ziek in een hotel aldaar. Maandagmorgen constateerden art sen, dat hij longontsteking heeft. Kerkelijk Leven NED.HERV.KERK. Beroepen te Maurik (toez.) L. Spaans te Breskens - te Hilversum (vac. G. Wassenaar) G. Pettinga te Wageningen - te Genderen A. var Wijngaarden, kand. te Utrecht. Bedankt voor Oppenhuizen c.a. H Albada te Emmeloord - voor Doorn spijk (toez.) S. de Jong te Houten. GEREF. KERKEN (vrijgemaakt) Bedankt voor Kralingseveer-Krim- pen aan de IJssel H. J. Venhuizen te Noordbergum. CHRIST. GEREF. KERKEN Bedankt voor Gouda P. N. Ribbers te Enschedé-West. de dubbele exemplaren uit de verza meling zoveel mogelijk zouden wor den aangewend om andere openbare verzamelingen aan te vullen. De ge schonken etsen tonen alle beelden uit de gemeente Katwijk. Naar aanleiding van de viering van het vijfenzeventigjarig jubileum van de afdeling Katwijk van de Konink lijke Nederlandse Vereniging voor Bloembollencultuur in 1968 heeft de ze afdeling de gemeente Katwijk 20.000 hyacintenbollen en 10.000 tul penbollen ten geschenke aangeboden, om deze uit te planten i. d. plantsoe nen langs de Zeeweg en in de omge ving van het gemeentehuis. Als enig© voorwaarde is bij deze schenking be paald, dat de bollen na de bloei ver nietigd dienen te worden. Uiteraard stellen B. en W. deze geste van de jubilerende afdeling, waardoor in het aanstaande voorjaar het betreffende deel van de gemeen te wel een zeer fleurig aanzien zal krijgen, op hoge prijs. De raad wordt voorgesteld de beide schenkingen on der dankbetuiging te aanvaarden. GEZAMENLIJKE KERKBOUW "De laatste tyd is er een toenemende belangstelling waar te nemen voor gemeenschappelijke kerkbouw. In het verleden zijn reeds enkele kerkge bouwen tot stand gekomen, die door twee kerkgenootschappen in de re gel de hervormde en de gereformeer- kerk worden gebruikt. Het laat zich aanzien, dat de gezamenlijke bouw een grotere omvang zal aanne- nu ook de rooms-katholieken daarvoor een grote belangstelling to nen." Dit is de aanhef van een arti kel over gezamenlijke kerkbouw in „De Kerkvoogdij", het maandblad van de Vereniging van Kerkvoog dijen in de Ned. Herv. Kerk. Was dit aanvankelijk een econo mische kwestie, aldus het blad, thans is het veel meer een ideële zaak ge worden. In de komende jaren zal ge zamenlijke kerkbouw waarschijnlijk steeds meer worden toegepast. De za kelijke kant blijft bij de verwezenlij king van deze plannen toch een be langrijke factor. Het is van belang een goed contract te maken, opdat iedere partner wete, waaraan hy toe Er zijn verschillende vormen van samenwerking mogelijk. Drie ervan zyn: bouw door één kerkgenootschap en verhuring aan de andere partnersi bouw door de partners gezamenlijk; bouw door een stichting, gevormd door de deelnemende kerken. Reeds kan worden gezegd, dat de mogelijk heid van deze laatste vorm beslist moet worden ontraden. „Op het ogen blik willen wij er voornamelijk de aandacht op vestigen, dat het van groot belang is, een ziuver geformu leerde en goed omschreven overeen komst te sluiten, die in alle eventua liteiten voorziet, ook in het geval, dat één van de deelnemers de samen werking mocht willen beëindigen. Wij geven daarom onze leden in overwe ging geen overeenkomst te tekenen, alvorens daarover advies van het hoofdbestuur te hebben ingewonnen- Men wende zich daartoe tijdig tot ons bureau", aldus het blad. De mond- en klauwzeer- epidemie in Engeland heeft een enorme aanvang aangenomen. De foto toont het opladen van dode dieren op een vrachtwagen op een boerderij in Oswestry in het graatschap Shropshire. De dieren zullen worden verbrand. Volgens het Britse ministerie van Land bouw zijn tot nu toe 202.924 die- ren afgemaakt. Het betreft hier 100.165 runderen, 46.668 schapen. 60.083 varkens en 8 geiten. De epi demie breidt zich nog steeds uit. De internationale pluimveeten toonstelling, die van 6 tot 8 de cember in Londen zou worden ge houden is afgelast. Het Engelse ministerie van Landbouw heeft een beroep op de boeren gedaan grote bijeenkomsten te vermijden. Mr. W. Scholten (C.H.) in Hillegom Tijdens een gecombineerde verga dering van de Hillegomse AR- en CH-kiesverenigingen In gebouw „Wel terusten" heeft mr. W. Scholten, lid van de Tweede Kamer voor de CHU, gisteravond als zijn verwachting uit gesproken, dat de benoeming van een zo'n groot aantal sympathisanten van Nieuw Links in het partijbestuur van de Partij van de Arbeid op wat lan gere termijn zal leiden tot een meer op links gerichte politieke koers. Mede gelet hierop verwierp mr. Scholten het verlangen van de chris ten-radioalen om voor de volgende verkiezingen met de Partij van de Arbeid tot een stembusakkoord te komen. Mr. Scholten kritiseerde ook de zo genoemde „schutheffing" voor groe pen van bewoners van woningwetwo ningen. Nu deze heffing gekoppeld wordt aan fiscale gegevens, die drie jaren oud zyn zal dit naar de mening van de heer Schol ten mogelijk kun nen leiden tot onbillijkheden. De heer Scholten wees in dit ver band bijvoorbeeld op de na 1965 ge pensioneerden, die een sterke terug val in inkomsten hebben gehad. Overigens zijn B. en W. er zich m bewust, dat rond dit voorstel nog een groot aantal punten om na dere uitwerking en opheldering vra gen. Zij stellen zich dan ook voor deze in samenwerking met het be treffende architectenbureau, de N.V. Sportfondsenbaden en zo nodig ook het adviesbureau van de Ver eniging van Nederlandse Gemeen ten, tot klaarheid te brengen. Het college acht het gewenst voor het hiertoe overgaat, door middel van het aangevraagde globaal bere kende krediet, machtiging van de gemeenteraad te ontvangen, opdat ook voor wat de inpassing van deze uitgave in het totale budget van df gemeentefinanciën de nodige maat regelen reeds thans kunnen worden getroffen. Zodra de plannen meer definitieve vorm hebben ge kregen en over de exploitatiemoge lijkheden meer concrete gegevens ter tafel kunnen worden gelegd, zul len deze uiteraard ter definitievi beslissing aan de raad worden voor gelegd.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 11