Sinterklazen van Nederland! TOMADO DAGBLADRECLAME IS NIET TE VERVANGEN r Alleen uit iglo-vis vist iglo alle graatjes k JAN DE NIE EN ZONEN - LEIDEN Hier komen de prachtige, praktische cadeaus van Tornado! Dat is puur gemak voor u. Hoeft u nooit meer uit te vissen welke vis de beste is. Iglo-vis is absoluut graatloos. En altijd lekker vers. En lekker gauw klaar. En zonder nare baklucht. En...en...och, proeft u zelf Neem deze week eens: Kabeljauw 400 gram tijdelijk 1,79 Schelvis 400 gram 2,15 economische verwarming voo. winkels toonzalen rr è&S f? agazljnen werkplaatsen »m 0 voor iedere ruimte een passende capaciteit voor inlichtingen en/of documentatie f NOORDEINDE 54 - KORT RAPENBURG 10 - MORSWEG 142 - TEI. 32041 Handelsonderneming Impex-Leiden N.V. RIJNSBURGERSINGEL 1B vraagt voor spoedige indiensttreding e administratieve medewerkster Wij zoeken een meisje dat bereid is voor het oo? eenvoudige werkzaamheden, maar voor ons bedrijf zeer belangrijke administratieve werkzaamheden correct te verrichten. Wanneer U over goede referenties beschikt is dat voor ons een aanbeveling. r de heer H. Vermond. bovengenoemd adres en Koffiemolens VEILIG EN OERSOLIDE. Dètzijn de MoulinexTomado veiligheids koffiemolens. Drie uitvoeringen. Twee met veilige draaisfuiting. De derde maalt alleen zolang het deksel wordt aangedrukt. Prij zen: f 18,50, f 22,75 en f 24,75. Flessenrekken Frisdranken? Wijn? Alles vindt een plaatsje in die handige Tornado flessenrekken. Glan zend verzinkt rek voor 40 of 60 flessen: f 19,90 of f 32,50. Rek voor 25 flessen.dat zowel in de hoogte als opzij uitgebreid kan kan worden f 13,75. Andere rek ken van f 4,90 tot f 11,90. Wandblikopeners Uw Tornado blikopener hoeft u nooit te zoeken, die hangt op z'n vaste plaats aan de wand. 3 Kleurencombinaties: rood/wit, geel/wit en zwart/wit. Prijs f 9,50 NIEUW!'Met handige magneet die het deksel vasthoudt f 12,50. NIEUW!Luxeuitvoering:chroom/ zwart, met magneet f 15,50. Strijktafels De revolutionaire strijktafel van Tornado! Met opengewerkt sta len strijkvlak, dat stoom door laat zodat u veel sneller strijkt en perst. Standaardmodel f 46,50. Model met extra breed strijkvlak f 49,5a Kleurmetaal Tornado kleurmetaal: gezellige papierbakken, goed sluitende voorraadbussen, fleurige trom meltjes... Ideaal voor de niet- zo-volle spaarpot Prijzen al vanaf f 2,50. Klopmix Sausjes, puree of beslag ma ken. Deeg kneden. Eieren of room kloppen. De Moulinex Tornado Klopmix doet al die polsverlammende karweitjes in een handomdraai! Kost com pleet met standaard, 2 stel gar den en 1 stel deeghaken: f69,50. Mengkom en leuk recepten boekje gratis. Prijs zonder stan daard f 49,50. Losse standaard f22,50. Waar gestookt wordt, is de lucht al gauw te droog. Mensen, dieren en planten voelen zich dan niet 100%. De Tornado luchtbevochtiger brengt de op lossing. Die houdt onhoorbaar en bij een minimum aan stroom verbruik het vochtgehalte van de lucht op het goede peil. Prijs: f 47,50. Keukenweegschalen Geen geschuif meer met ge wichten. De Tornado keuken weegschalen zijn direct aflees bare precisie-snelwegers. Bak jes met schenktult zijn tevens te gebruiken als maatbekers. Keuze uit verschillende typen met verschillend weegvermo gen, van f 18,95 tot f 39,95. Dieetweegschaaltje (afleesbaar per 10 gram) f 10,75. Personen 32,95 weegschalen "Mag er iets bij" of "moet er wat af? Eén blik op de sterk vergrotende lens van Öe Toma- do-Salter personenweegschaal en weet precies hoeveel, u weegt. Zeer solide constructie. Luxueuze afwerking. Vijf lypes, wdarvan één met handvat Van f 24,95 tot f 42,95. Anti-spatdeksel Anti-spatdeksel. Rekent voor goed af met alle spatduiveltjes! Met handige ontsnapgaatjes voor de stoom. Speciale uit holling in het midden om tijdens het braden water bij het vlees te doen. Prijs: f5,90. Snelkookpan Tornado snelkookpan voor lek kerder, gezonder en sneller koken. Al vanaf f 55,75. Inzet- bakjes voor het tegelijkertijd bereiden van meer dan één ge recht. los verkriiobaar. Schotelwarmers en theekomfoor Gezelliger tafelen mét Tornado schotelwarmers waarop 't eten lekker warm blijft. Voorzien van handige dovers, testjes en Ver kade Waxinelichtjes. Koudblij- vende plastic handgrepen en voetjes. Zwart met verchroomd rooster. Prijzenf 9,90 (één licht je), f 12,90 (twee lichtjes) en 16,90 (theecomfoor). Pocketboekenrek Boeken,boeken,boeken... Ruim honderd pockets vinden een plaatsje op dit Tornado pocket boekenrek. Voor elke plank een handige boekensteun. 2 kleurencombinaties: maroon- rode dragers en steunen en 3 witte planken of antraciet- grijze dragers en steunen en een rode, een gele en een witte plank. Prijs f 13,5a Beauty-rack Potjes,flesjes, tubetjes... al die vrouwelijke geheimzinnigheden vinden een plaatsje op dit char mante Beauty-rack. Goudkleu rige dragers en 3 witte plankjes ■met verchroomde opstandjes, die voorkomen dat er wat af glijdt Prijs f 14,90. Droogrekken Even uitklappen en...voilèl Zes- en-twintig meter drooglengt& Wit Tomestic. De stevige staan ders zijn verzinkt en vervolgens fris blauw gelakt. Prijs f 37,50. Andere hangende en staande droogrekken van f 4,- tot f 24,75. Jampothouder Handige en gezellige jampot- houder. Geen kleverige vingers meer en de potten netjes bij elkaarl Zwart gelakt met ver chroomde beugel. Voorzien van handgreep en voetjes van kunst stof. Priis f 4.90.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 18