fashiii niet tegen Oranje Dynamo Kiew geklopt door Gornik (Polen) GRATIS Russische doelman onder nedische behandeling jtraffen li Britse oetbal K WAT TA Sporttoto Roodenburg zal haar tanden moeten tonen ASC-DOCOS Junior verbeterde record van Schenk Y.T.L.-TONEGIDO Geen „straf arbiter Derks voor Leidse Schaaktitel Weer sterk bezet Hoogoven-toernooi ZATERDAG 18 NOVEMBER 1967 lEIDSCH DAGBLAD SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD In het Russische voetbalelftal, dat woensdag 29 november in sterdam de eerste officiële interlandwedstrijd tegen Neder- ind speelt, zullen waarschijnlijk twee jonge spelers hun de- iut maken. Michael Yakusjin, de coach van het Russische tal. heeft de 19-jarige Givi Nodia, een aanvaller van Dynamo iflis, en de 23-jarige Yuri Istomin, een verdediger van de een- sle legerclub, opgenomen in de groep van 13 spelers waarmee jnaar Rotterdam zal reizen. ele bekenden ontbreken In de Russische ploeg, die na de gerland in Rotterdam naar Londen Hst waar voor 6 december op Wem- v een ontmoeting tegen Engeland het programma staat, ontbreken Engelse voetbalbond heeft de divisieclub Peterborough een «e van 5000 gulden opgelegd voor overtreden van de bondsregle- inten betreffende de betaling aan Iers. Een speciale commissie van en van de Engelse Voetbalbond Engelse Voetballeague constateer- grote achteloosheid bij de leiding de club. te commissie heeft de League aan- lolen de zwaarste straf, die volgens League-reglementen mogelijk is, de club toe te passen. De scherpste «regel die de League kan nemen, teterborough uit de league te sto- rfjnny Haynes, de voormalige aan- ider van het Engelse elftal, heeft boete van 250 gulden van de else voetbalbond gekregen, tovendien werd hij voor zijn ge in de toekomst gewaarschuwd, es werd deze straf gegeven, dat hij ontoelaatbare opmerkingen naakt zou hebben bij het veria van het veld na afloop van de 14 oktober gespeelde competitie- dstrijd voor de eerste divisie tus zijn club Fulham en Newcastle Ited. ohn Fitzpatrick, halfspeler van nchester United, die woensdag zijn ploeg een gelijkspel behaal- legen Serajevo voor het toernooi de Europese beker voor beker- ïaars, is geschorst voor twee we en heeft bovendien een boete van gulden gekregen. Dit betekent, hij de tweede ontmoeting op 29 ember tgen Serajevo moet mis- Fitzpatrick werd gestraft, om- hij herhaaldelijk inbreuk op de regels had gemaakt, na reeds ge- irschuwd te zijn, in de wedstrijd pn Liverpool op 21 oktober. ADVERTENTIE 1: BIJ4DIKKE25CTS REPEN: e cijfers van de sporttoto's var afgelopen week luiden: sport- 19. Aantal deelnemers 661.473; 80.229 plus extra ijs van f 25.000, plus de derde prijs 0 toto 18 f 47.032. Totaal dus B2261. krste prijs f154.125; 3 meldingen dertien goede uitslagen, bruto *1375 per melding. IVeede prijs f 84.068, 170 meldin- met twaalf goede uitslagen, «rvan twee met twee kolommen, kolom wordt f 490 uitgekeerd. Derde prijs f89.067, 269 meldin- van de eerste negen goed. Netto melding f340. «tra prijs f 25.000 geen meldingen, bedrag ging naar toto 20. fyortttoto 20: Aantal deelnemers 401.588, inleg §1107. Prijzenbedrag f 150.846 extra prijs van f 25.000, plus de oprijs van f25 000 van toto 19 ®ste prijs f82.965, één melding van •ede uitslagen, die het gehele g bruto ontvangt. »de prijs 45 253; 114 meldin- van twaalf goede uitslagen ^rvan 1 met twee kolommen. Per 'm: f395.—. Derde prijs f22.626, meldingen waarvan tien met fen een met vier kolommen. Per ton wordt uitgekeerd een bedrag f42. Stoa prijs f50.000.—, 4 meldingen bering per kolom f 12.500, overigens vele bekende gezichten Doelman Anzor Kavazasjili, Valeri Voronin, Iosif Szabo, Anatoly Bysho- vets en Eduard Streltsov, spelers die in de afgelopen 14 interlandwedstrij den tot de kernploeg behoorden, zul len in Rotterdam niet van de partij zijn, omdat de competitie in Rus land bijna is afgelopen en de clubs de spelers niet kunnen missen. Ook Lev Yashin, Ruslands wereldberoem de doelverdediger, speelt niet in het Feijenoord-stadion. Yashin kampt met een blessure en staat op het ogenblik onder medische behande ling. In de wedstrijd tegen Enge land zal coach Yakusjin echter weer V oorbereiding In een vraaggesprek met het Rus sische persbureau Tass zei Yakusjin de wedstrijden tegen Nederland en Engeland te beschouwen als een voorbereiding op de kwartfinales van de strijd om het Europese kampioen schap voor landenteams en op het kwalificatietoernooi voor de Olympi sche Spelen. Yakusjin was niet onte vreden over de resultaten die zijn ploeg dit jaar heeft behaald. Van de veertien interlandwedstrijden won nen de Russen er elf. Van die elf vond Yakusjin de 21 overwinning op Schotland (10 mei) de mooiste en de belangrijkste. Voor de veertien wedstrijden zyn in totaal 25 spelers van elf clubs in gezet. Van de 33 doelpunten die de Russen maakten, nam Chislenko er acht voor zijn rekening. De Russi sche doelverdedigers werden gemid deld slechts eenmaal per wedstryd gepasseerd. Lev Yashin geblesseerd VOETBALPROGNOSES Voor Roodenburg geldt morgen de blauwwitten een kleine 01 zege hetzelfde als voor UVS vorige week, toen echter het volledige program ma werd afgelast. Zijn de Noord bewoners in staat de tot 3 wedstry- den aangegroeide overwinningen reeks van Overmaas te stuiten? De mannen van trainer Pim v.d. Meent zullen het tegen de Rotterdammers niet eenvoudig krygen. Ook nu luidt onze voorspelling een 3. UVS heeft morgen een „pittig hapje" op het voetbalmenu staan. EBOH is, zon der een grootse ploeg te zijn, een zeer lastige tegenstander. In Dor drecht op het bijzonder zware veld is de moeilijkheidsfactor nog enige malen zo groot. Vorig jaar wisten ADVERTENTIE A.S. ZONDAG 2.30 uur Terrein De Kempenaerstraat, Oegstgeest. Gewone prijzen. Hoe komt mijn club uit? Roodenburg Keereweer, De Jon ge, Pennenburg, I. v. Weerlee, Dub belman. Rodenburg, J. v. Weerlee, Ooyendijk, Den Os, Heymans. v. Leeuwen. UVS Sloos, Balkhoven, Koren, Lardé, v.d. Kaay, Kantebeen, Leget, Teske. Holl, Désar, Verver. Lugdunum Peeters, Crama, Schouten. Bavelaar, Oppelaar, Re- del, W. de Roo. C. de Cler, Collé. H. de Cler, Pynakker. ASC Holland, Keij, Bekkering, Kemp. J. Staal, Raaphorst, E. Staal, De Goeij, v.d. Spek, Logger, Ber gers. Warmunda v. Kampen, v. Put ten, Ciere, v. Ryn, Vergeer, Mul der, v. Westerop, J. Tijssen, Ritzen, M. Tyssen, V. Velsen. LFC De Hoed, v. d. Berg, L. de Jong, D. Sira, H. Sira, P. de Jong, Laarhoven, De Wit, v. d. Starp, Dreef, Gubler. He Nederlands honkbalteam heeft tijdens de trip door de west voor de vierde achtereenvolgende maal een nederlaag geleden. In Oranjestad verloor de Nederlandse ploeg met 53 van een Arubaans selectieteam. Het Haagse HIJS Hoky heeft gisteravond in Den Haag voor 2.500 toeschouwers met 67 verloren van Luik. De tussenstanden van deze wedstrijd waren: 24, 13, 30. te behalen en om in deze competitie zich vooralsnog in de voorste ryen te handhaven, zullen de Leidenaren een dergelijk resultaat moeten boe ken. Voor LFC liggen de zaken bepaald niet minder eenvoudig. Debutant DHL is in de tweede klasse A nog ongeslagen, dan zij vooral een ster ke verdediging. Maar gezien de produktiviteit van de kanaries en een grotere routine moet een Leidse zege tot de mogelijkheden behoren. Alphen kan zich morgen wat uit de onderste regionen werken, als ODB op bezoek komt. Lugdunum trekt morgen naar Den Haag, waar zy de enige ongeslagen ploeg uit de derde klasse A. HMSH, moet bestrijden. Niet gemakkelijk, maar toch niet onoverkomelijk voor de kikkers. Voor Bodegraven is het zonnetje al enige tijd schuil gegaan. In de thuiswedstrijd tegen ONA zul len de Rijnstrekers het moeten stel len zonder de geschorste spelers Potuit, Telkamp en v. Eek. Een ne derlaag blijkt welhaast onafwend baar. Lisse krijgt bezoek van hekke- sluiter Oranjeplein. De kans is groot, dat de Lissenaren na deze wedstrijd enige plaatsen op de ranglijst zij- geklommen. Wassenaar, dat nog steeds zonder overwinning is, kan misschien tegen ADS in deze weinig benijdenswaarigde status verande ring brengen. De punten hebben de Wassenaarders in ieder geval hard nodig. Derby In de vierde klasse A de Leidse derby ASCDocos. Gezien de be langen, die op het spel staan, zal het op het veld aan de Kempenaer straat ongetwijfeld spannen. Docos start lichtelijk als favoriet. Ook de wedstryd SJCWarmunda staat in het teken van de degradatiezorgen, die wellicht voor SJC na morgen wat minder groot zullen zijn. Onge acht de resultaten van deze wed strijden is het zeer waarschijnlijk, dat de situatie voor SJZ na morgen er niet beter op zal worden, ten- zy gewonnen wordt bij het Haag se BEC. Maar daar zien wij de Zoeterwoudenaren nog niet toe in staat. Concordia H en VVSB zullen stryden om de aansluiting met Tey- lingen te onderhouden. Een gelijk spel is heel goed mogelyk. VTL zal zich tegen Tonegido tevreden moeten stellen met een gelijkspel. Boskoop krygt tegen DSO een klein kansje de rode lantaarn over te dragen. Alphia gaat op bezoek bij Paraat, dat de punten nog best kan gebruiken. Met een gelijkspel zyn de Alphenaren nog enigszins gebaat. BASKETBAL Dames van AMVJ uitgeschakeld Het Amsterdamse AMVJ heeft de tweede ronde van het toernooi om de Europese basketbal beker voor dames niet gehaald. AMVJ verloor gisteren in Boedapest met 6858 (3530) van de Hongaarse kampi oen, MTK. De eerste ontmoeting, die zondag in Amsterdam werd gespeeld, eindigde in een overwinning voor de Nederlandse dames, die toen echter maar vyf punten meer scoorden. In Boedapest werden de meeste Nederlandse treffers gescoord door Jetty Witte (16), Babs van der Groep (13) en Els de Groot (12). GEEN VERLIES VOOR MEXICO De organisatie van de Olympische Spelen zal Mexico aanzienlijk min der kosten dan aanvankelijk werd verwacht. De president van het or ganisatiecomité, de architect Pedro Vazquez heeft bekendgemaakt dat tegenover de uitgaven van 150 mil joen gulen plus de nog tydens de gulden aan inkomsten staan voor te levisie- en radio rechten, alsmede tal rijke andere concessies. Het nadelig verschil van 20 mil joen gulden plus de nog tijden de Spelen uit te geven 15 miljoen gulden zullen gemakkelijk kunnen worden gedekt uit de opbrengst van de kaart verkoop. 3000 m in 4.43.5 De 18-jarige junior Ronnie Nooit- gedagt heeft gisteravond onder ideale weersomstandigheden op de kunstijsbaan in Heereveen het Neder landse record op de 3.000 m scherper gesteld en gebracht op 4.43,5. Het oude record stond sinds 24 no vember 1966 (Amsterdam) met 4.43,7 wereldrecord op deze afstand met op naam van Ard Schenk, die ook het 4.18.4 in zyn bezit heeft. Ronnie Nooitgedagt, zoon van een diamantslijper uit Amsterdam, ver beterde met zijn prestatie tevens het Nederlandse junioren record van Aria Eriks (4.53.0) met maar liefst negen- eneenhalve seconde. Ook de junioren Giling, Vink en Huiberts, die resp. tweede, derde en vierde eindigden op deze afstand bleven met hun tijden van 4.49.3, 4,51.6 en 4.52.4 onder het record van Eriks. Bij de meisjes b-junioren werden eveneens zeer goede tijden genoteerd* De 16-jarige Treintje Rep uit Oost- zaan liet op de 500 m een tyd van 48,9 voor zich afdrukken, waarmee zij een nieuw nationaal junioren re cord vestigde. Europa Cup landskampioenen Dynamo Kiew, dat in de eerste ronde bekerhouder Celtic Glasgow uitschakelde, heeft gisteravond op eigen terrein een verrassende nederlaag tegen de Poolse kampioen Gornik Zab- zre geleden. Byna 90.000 toeschouwers waren er getuige van hoe de Polen in een wed strijd uit de achtste finales van de strijd om de Europese beker voor landskampioenen Dynamo naar een 21 nederlaag speelden. Tekenend voor de machteloosheid van de Russi sche aanval was dat de Pool Olek in de elfde minuut Dynamo aan het enige doelpunt hielp. In de 15de mi nuut scoorde Szoltysik de gelijkmaker en een kwartier na rust zorgde Lu- banski voor het winnende doelpunt. De beste spelers van Gornik waren stopper Oslizlo en doelman Kostka, TIJSC Trappers heeft gisteren in Tilburg in een wedstrijd voor de Nederlandse ijshockeycompetitie met 53 van Rotterdam gewonnen. De tussenstanden van deze ontmoeting, bijgewoond door 1.000 toeschouwers, waren' 21, 11, 21. De Duitse bouwer van winterbanen Herbert Schürmann heeft de op dracht gekregen een win terwielerbaan voor Grenoble te ontworpen. De piste zal onmiddellijk na de sluiting van de Olympische Winterspelen in de nieu we hal van het ijsstadion worden ge bouwd. ADVERTENTIE BEZOEK A.S. ZONDAG de competitiewedstrijd AANVANG 2.30 UUR. Boshuizerkade. •5? De moeilijkheden tussen de betaal de voetbalscheidsrechter Frans Derks en de scheidsrechterscommis- sie van de KNVB zijn opgelost. De arbiter uit Breda verleende zonder toestemming van de scheidsrechters- commissie medewerking aan een te levisieprogramma. Het gevolg was dat de Bredenaar één wedstrijd op non-actief werd gesteld. Omdat in het schrijven van de commissie waarin een een en ander werd mee gedeeld het woordje „straf" stond, kon de heer Derks er geen genoe gen mee nemen. „Ik wil niet in de annalen van de KNVB vermeld staan als de eerste arbiter die gestraft moest worden. Ik ga in hoger be roep". PAARDESPORT Patliisa kreeg doping toegediend De winnaar van de op 4 oktober op Duindigt gehouden grote prijs voor tweejarige volbloeds, Pathisa is alsnog gediskwalificeerd wegens het toegediend krijgen van stimulerende middelen. De uitslag van het onderzoek van het speekselmonster van Patisha was verdacht, waarop de trainer van het paard, de heer J. A. M. Deckers, een contra-expertise liet verrichten. De uitslag hiervan was positief, zodat het strafbare feit bewezen was. Trainer Deckers zal voor de straf- commissie van de stichting Neder landse Draf- en Rensport moeten verschijnen. De Italiaanse bokser Carlo Du- ran is gisteravond in Turijn Euro pees kampioen in het middengewicht geworden. Duran won in een gevecht om de vacante titel van de Span jaard Luis Folleda in de twaalfde Zover kwaim het echter niet. In „Sportkompas", het radiosport programma van de TROS waarin een interview met de voorzitter van de commissie, de heer D. Nijs, en scheidsrechter Derks was opgeno men, vertelde eertstgenoemde dat het woordje .straf" alszodanig on juist was. Hij verzocht scheidsrech ter Derks dit woordje te vervangen door „maatregel". Laatstgenoemde gaf daarna te kennen van een ho ger beroep af te zien. Het Russische Olympische Co mité heeft vandaag zyn steun ge geven aan het voorstel in 1980 de Olympische Zomer spelen in Praag te houden. Verder werd meegedeeld dat de Russische ploeg naar Grenoble 95 man zal tellen. Er zal aan alle num mers met uitzondering van de bob slee-nummers worden deelgenomen. die zeven minuten voor het einde een door Szabo genomen strafschop stop te. De return volgt 29 november in Zabzre. Als eerste Vasas Boedapest heeft zich als eer ste geplaatst voor de kwartfinales van het toernooi om de Europese voetbal beker voor landskampioenen. In de tweede wedstrijd tegen Valur Reyk- jaargetyde heeft te kampen. javik, die gisteren in Varpalota (west-Hongarije) voor 6.000 toeschou wers werd gespeeld, zegevierden de Hongaren met 51. Bij rust leidden de Magyaren in de eenzijdige wed strijd reeds met 3—0. Pas drie minu ten voor het eindsignaal wist Valur de eer te redden. De eerste ontmoeting, die twee da gen geleden in Boedapest werd ge speeld, werd met 60 gewonnen, zo dat de totale score 111 bedraagt. Beide wedstrijden werden op verzoek van de IJslanders in Hongarije ge speeld, enerzijds uit financiële over wegingen en anderzijds vanwege het slechte weer waarmee IJsland in dit In de derde ronde van de LSB- Verbiest werd uitgesteld, en Volten, kampioenschappen heeft de Philidor- speler M. Stam de leiding genomen in de hoofdklasse, na wederom een kloek winstpunt, ditmaal tegen de routinier W. G. Demmendal. Stam deed zich deze keer niet tegoed aan combinatoir vuurwerk, maar verge noegde zich met een solide opbouw, het verwerven van een klein voor deel, en tenslotte het beheerst tech nische geschuif naar een winststel ling. Het is duidelijk dat in de hoog ste afdeling de dienst uitsluitend door Stam en de LSB-er Kort wordt uitgemaakt. Weliswaar werd diens partij tegen zijn jonge clubgenoot De Vries uitgesteld, maar het is niet aannemelijk dat Kort in deze partij een achterstand in zijn wedloop met Stam zal oplopen. De derde ronde werd overigens ontsierd door de dis kwalificatie van de LSG-speler H. Soesilo. Nadat deze zijn afgebroken partij tegen Van Halderen uit de eerste ronde inmiddels had verloren, moest hij wegens absenteïsme uit de strijd worden genomen; in een ge sloten wedstrijd altijd een vervelend iets. Zijn jongere broer, T. Soesilo, van Noordwijk leverde wel een knap pe prestatie; zo zouden wij zijn re mise tegen Philidors eerste- tiental speler Van Halderen toch wel willen beschouwen. Stand: 1. Stam 3 (3): 2. Kort 2 (2); 3. De Vries IVi (2); 4. Soesilo 1% (3). etc. In de eerste klasse gaat de strijd volgens verwachting tussen de Bos koper Bonefaas, de Alphenaar Van Harten en de LSG-ers Volten en Dries. Deze laatste heeft na een overwinning op de Alphenaar Kar dol de leiding met 3 punten, maar Van Harten en Bonefaas. die hun hangpartijen tegen resp. Barendse en De Bruin wonnen, kunnen nog ge heel bijkomen. Bonefaas brak trouwens ook zijn derde partij tegen Barendse af, maar winst voor de Boskoper lijkt wel ze ker. De ontmoeting Van Harten- - ADVERTENTIE Zondag a.s. 2.30 uur DE COMPETITIEWEDSTRIJD ROODENBURG-OVERMAAS Sportpark NOORD. De deelnemerslijst van het 30ste Hoogovenschaaktoernooi in Bever wijk, dat in januari wordt gehouden, is nu vrijwel volledig Het wachten is alleen nog op enkele opgaven van na tionale bonden, die zelf hun verte genwoordigers willen aanwijzen. Bij de grootmeesters geldt dat voor de twee geïnviteerde Russen. De anderen zyn: Ciric, Karaklaic, Matanovic (Joego-Slavië), Darga (West-Duits- land), Hort en Kavalek (Tsjecho- Slowakye), Georghivc (Roemenië), Lar. en (Denemarken) Portisch (Hon garije), Rossolimo (Ver. Staten) en de Nederlanders Donner, Langeweg, Ree en Van Geet. In de meester ronde door interventie van de scheids- I groep nemen de Nederlanders Van rechter. I Scheltinga, Jongsma, Scholl en Crabbendam het op tegen een sterk veld, n.l. Nikolic, Ostojic en Maro- vic (Joego-Slavië), Medina (Spanje), Zuckermann (Ver. Staten), Tatai (I- talië), Vizlouzil en Ujtelky (Tsje- cho-Slowakije)Doda (Polen), Cio- caltea (Roemenië) en Flesch (Hon garije). Bij de dames zyn de Nederlandse deelneemsters mevr. Tuk, mevr. Vreeken, mevr. Heemskerk en mevr. Timmer. De buitenlandse deelnemers zyn: Malipetrova (Tsjecho-Slowakije) Chaudé de Silans (Frankrijk), Ko- valska (Polen), Sunnucks (Engeland) Nikolau (Roemenië), en Stadler (Joego-Slavië). Ruslana en Honga rije moeten nog een afgevaardigde aanwijzen. die gedecideerd van De Bruin won, kan ook echt nog wel geducht mee tellen. In de strijd om de laatste plaats verloor „good old" Jan Koet wederom, ditmaal van de Boskoper Kooy. Stand: Dries 3 (3), Bonefaas 2 1 afg. (3), Van Harten 2 (2> en Volten 2 (3). In de tweede klasse gaat de Lei derdorper Wels een mooie kans ma ken, al zal zijn uitgestelde party meo v. d. Berg nog wel de nodige pro blemen bieden. Voorlopig heeft WeJs echter met 2 uit 2 de beste kansen, gevolgd door de Alpenaar Kleiweg en de LSG-er Sikkel, elk met 2 uit 3. Uitslagen: ClementErbrink afg.; Wels—De Wekker 1—0; Weber— Geyer 10; SikkelKleiweg 1Oj v. d. BergTeleng 01. In de derde klasse heeft de Kou- dekerker Boelee voorlopig de beste papieren, na een belangrijke over winning op de jeugdige Leithen- speler Chang. Uitslagen: v. d Leek— Nass 1—0; Verkuyl—v. Tol Kindvall heeft weer last van zijn rug Kindvall, die in de wedstryd tegen Arsenal voor twee verrassende doel punten zorgde, zal morgen niet mee doen met Feijenoord. De Zweed klaagt weer over pijn in de rug. Hij wordt in de voorhoede vervangen door Jansen. Libregts speelt mee in de halflinie. Kernploeg hockey telt nu 23 man De kernploeg van de hockeybond is door coach Piet Bromberg uitge breid tot 23 spelers. Na het voor- Olympische hockeytoernooi van Lon den zijn zes nieuwe spelers uitgeno digd: t.w. vier Kampong-spelers: Van Staveren, Bender, Temmerman en Westdijk, de HMC-er Hylkema en Buma en DKS. Voor de trainingen die op 6 maart a.s. in het Olympisch stadion in Amsterdam beginnen, le veren Kampong en Laren de meeste spelers., resp. zes en vier. De Int. Hockeyfederatie moet ons land op de vergadering van februari nog plaatsen bij de zestien landen, die in aanmerking komen voor deel neming aan de O.S.. De volgende spelers zijn uitgeno digd voor de kernploeg: Boks (Am sterdam), Brederode (HHIJC), Ter- lingen (Laren), Ebbens (Kampong), Benninga (Kampong), Van Staveren (Kampong), De Lanoy Meyer (La ren), Fokker (Laren), Elffers (HGC) Kist (HHYC) Weemers (HTCC) Ben_ der (Kampong), Temmerman (Kam pong), Spits (Amsterdam), Van 't Hooft (H'sum), Zweerts (SCHC), Van Vroonhoven (SCHC), De Key- zer (Breda), Hylkema (HMC), er Haar (H'sum), R. Westdijk (Kam pong), Buma (DKS) en Thole (La ren). Judith Salomé bereikte gisteren de finale damesenkelspel van het jeugdtoernooi van de tenniskampi oenschappen van Queensland. Zy versloeg in de halve finales de Australische Starr met 75, 26, 64.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 9