Voorschoten huldigt P. C. Kraayeveld Vijfenzestig jaar getrouwd Loop der Bevolking te Leiden 15 NOVEMBER 1967 LEIDSCH DAGBLAD eertig jaar in overheidsdienst Voorschotenaren hebben gis- de heer P. C. Kraayeveld, centrale boekhouding, geluk jt op de receptie, gehouden ter NI inken achter stuur NK iderdorper E roordeeld 3 weken hoorde wel een tik" verklaar- 40-jarige opperman uit Lei voor de Haagse politierech- had op de Rijndijk in Voor met de door hem bestuurde en schrikhek stuk gereden en auto was zwaar gehavend, rman werd pas in Leiden tdaar gealarmeerde politie den. De politie trof de man de auto aan. icier van Justitie bracht onder M Ie zeven borrels die verdachte 9 ironken, ter sprake. '3 eiste een maand gevangenis- |J djaar ontzegging van ver- rijbevoegdheid met aftrek tijd waarin dit reeds is ge lukkig dat u nu een hek hebt herd, het had even goed een iunnen zijn, constateerde de die tot drie weken gevange en intrekking van het rij be oordeelde. i£$'sera óckryoen twik kelingshulp rikkelingshulp is de laatste ja meer één van de grote a gebleken, waarvoor het Wes- kh gesteld weet. „Hulp aan lebleven gebieden" is een ter- worden, waarover wij telkens pnde informatie krijgen; in de gaat de eis, hiervoor gelden schikking te stellen meer en ca rol spelen. wordt evenwel deze hulp door vangende landen zelf ervaren? laat men daar tegenover de sc (maar ook oosterse!) ont- Ingshulp En hoe waardeert k ontwikkeling zelf in die lan- !cn zal in het zaaltje van de sïantse kerk alhier Hoogland- ^gracht 34) een avond aan ■vagen gewijd zijn. Sprekers B. A. Chaudri, lector aan Iversiteit van Lahore, een Pa- en mr. T. Wolde Mariam rijksthesaurie van Ethiopië, forumgesprek, geleid door mr. Leemans, zullen zij op een «antal vragen ingaan. IGERLUKE stand VAN LEIDEN GEBOREN ;tae Marlëtte, d. v. G. J. Weier «•van Stolk, Catharinus Johan- J?4. z. v. C. A. Mostert en C. J. |j*e, Jannetje, d. v. G. Ouwe- K C Krijgsman, Patricia Engeli- W. J. Wesseling en E. van «ohannes Jacobus, z. v. M. Kor- c. C. van Dalen, Maurits z. v. 0; Visser en C. A. E. van der lltas Arie. z. v. A. Hlllebrand en Un Polanen, Marina, d. v. I. en H. Kramers; Mark Jo- v. W. p. van Raaij en G. Kwa- AWllhelmina Maria, d. v, J. A. ®Pen en A. M. Stolwijk. Anne- J.Boom en J. C. Martijn. OVERLEDEN jWaar, 79 Jaar, man. A. A. Kui- fjtór, man. A. C. Tuinhof de 'J Jaar. man, J. T. Terburgh 72 T*. W. Braam. 79 Jaar. wed. Terveer, E. Verkleij. 85 Jaar j? C. Kemp. M. J. Wagenaa, 66 J. van Weeren, 84 Jaar, H. van de Mey. J. W. Spaan- Jaar, vrouw. gelegenheid van het feit, dat hij veertig jaar in overheidsdienst is. Sinds de heer Kraayeveld in 1943 Sliedrecht voor Voorschoten ver ruilde heeft hij zich niet uitsluitend bepaald tot de bureaustoel in het ge meentehuis. Hij had steeds veel tijd voor de burger, die „ontevreden" was Burgemeester L. de Kool vond het verrassend, dat de man, die in feite het geld bij de burgerij komt halen door middel van zijn meteropnemers of via de door hem ondertekende re keningen. zo een stuk „public-rela tion" heeft opgebouwd. Het geheim is nog steeds, dat de heer Kraaye veld lang niet altijd overtuigd is van de juistheid van de klacht en dat ook rustig durft zeggen, terwijl de betrokkene toch tevreden huiswaarts keert. Alle sprekers prezen de steeds weer aanwezige humor en de bereidheid in de jubilaris. Burgemeester De Kool noemde het hartverwarmend, dat in deze tijd van opmars der techniek, de heer Kraayeveld nooit de mens vergeet. In zijn dankwoord stelde de heer Kraayeveld dat hij steeds aan het ploeteren is en dat bij hem iedere keer weer een angst is, dat hij zal vergeten tot waar het spreken nut tig is en waar het spreken een fout wordt. WASSENAAR VVV introduceert geschenkbon De VVV in Wassenaar heeft het ini tiatief genomen om in navolging van andere VVV's - geschenkbonnen te gaan uitgeven, die bij een groot aantal winkeliers kunnen worden verzilverd. De geschenkbonnen kunnen vanaf donderdag worden gekocht aan het VVV-kantoor en bij alle plaatselijke banken en zijn verkrijgbaar voor elk gewenst bedrag. De bonnen blijven twee jaar geldig en kunnen worden besteed bij de deelnemende midden- standsbedrijven. Op het ogenblik heb ben zich 38 bedrijven als deelnemer aangemeld. Het VVV-bestuur verwacht, dat de invoering van de geschenkbon een succes zal worden. Ter gelegenheid van dit nieuwe initiatief wordt gedu rende twee weken een gratis wed strijd gehouden. Concert van Excelsior De muziekvereniging Excelsior in Wassenaar heeft besloten >n plaats van het jaarlijkse concert in februari voortaan twee concerten per jaar te geven voor de donateurs en andere muziekliefhebbers. Het eerste concert zal plaats vin den dinsdagavond 21 november in het Jeroenhuis in de Kerkstraat. Onder leiding van dirigent M. Brilleman zal een gevarieerd programma worden uitgevoerd. Burgerlijke Stand Wassenaar Geboren: Linda A, d. v. C. G. J. Taal en M. Marbus, Agnes B. M.f d. v. J. N. M. Vermeulen en A. G. M. van der Heijden, Reinder, z. v. P. van Duijvenvoorde en M. Schaap hok. Ondertrouwd: K. J. Samson en L. C. I Jonker, T. J. H. Berkenfels en B. G. A. M. de Meij, W. Buitenbos en A. E. Waaijer. J. H. M. ter Beek en A. M. F. van Wissen, IJ. A. de Bruijn en N. Doesburg. W. A. Jaarsma en F. P. Y. van den Bos. Getrouwd: P. Reijneveld en A. Hol lander, H. J. van der Werf en H. K. Schmal, M. B. Hulsbergen en H. L. van der Helde. Overleden: Johannes W. van der Zwet. 42 Jaar. F. Lim-Van der Kraats, 43 Jaar Gerardus C. van Eijk, 8 Jaar, Joanna H. C. Verdegaal. 60 jaar. Karei Robbers 83 Jaar. Nicolaas J. Veul. 47 jaar. Jacobus C. Steenkamer, 72 Jaar. Vele inwoners van Voorschoten toonden hun belangstelling voor het jubileum van de heer Kraaye veld. Onder hen was ook burge meester L. de Kool (rechts). Links mevrouw Kraayeveld. VOORSCHOTEN Huisvrouwen op mini-beurs De mini-beurs in Voorschoten, evenals vorig jaar georganiseerd door de Nederlandse Vereniging van Huis vrouwen in samenwerking met een aantal plaatselijke winkelüers is goed De standhouders hadden met vak manschap de zaal van "de Werf" om getoverd in een kleine beurs, waar het voor de Voorschotenaren een ge noegen was een rondgang te maken en ideeën op te doen voor het geven van geschenken met de naderende feestdagen. De winkeliers bleven niet zelf bij hun stands om inlichtingen te geven. Deze taak was overgenomen door be reidwillige dames, leden van de Ver eniging van Huisvrouwen, die voor deze gelegenheid opeens heel veel moesten weten van alle soorten ge schenken! De aanwezigen konden loten kopen, de opbrengst was bestemd voor het kindertehuis Nieuw Voordorp in Voor schoten waar onlangs brand heeft ge woed. De presidente van de Vereniging van Huisvrouwen, mevr. S. J. Bes sem-Baart sprak haar tevredenheid uit over het bezoek aan de mini- beurs en ook over de inrichting van de beurs, die er nog verzorgder en sty 1 voller uitzag dan die van vorig Jaar. Burgerlijke Stand STRAF VAN KEIZER STRAF VOOR AJAX (Van onze correspondenten) In klingen van het betaald voetbal wordt de straf, opgelegd aan Piet Keizer - men zie de sportpagina's - als een straf voor Ajax gezien. Feije- noords manager Guus Brox; „Na tuurlijk moest Keizer worden ge straft. Maar een betere straf had ik een schorsing voor het Nederlands elf tal en een behoorlijk hoge geldboete - zeg 2000 gulden - gevonden. Topclubs als Ajax en Feijenoord zijn toch al zo kwetsbaar. Ze moeten spelers le veren aan Jong Oranje, a- en b-elf- tallen en militaire ploegen en belopen daarbij de kans van blessures. Nu gaat men de clubs ook nog zo straf fen". ADO's manager Eddie Hartmann: „Ik dacht dat we met het geval- Cruyijoj vorig jaar een zekere juris prudentie hadden gekregen. Nu is daar weer van afgeweken. Wanneer dit stelregel wordt, kan het zeer ge vaarlijk zijn voor de clubs. Jaap van Praag had gelijk toen hij opmerkte, dat de club niet gedupeerd mag wor den voor iets dat buiten de club om gebeurt". Een woordvoerder van het Groningse GVAV zou zich kunnen voorstellen dat Ajax - indien Keizers schorsing doorgaat - geen spelers meer voor het Nederlands elftal be schikbaar stelt en pas dan heb je de poppen aan het dansen. Ook in Gro ningen stelt men Jaap van Praag in het gelijk. Een schorsing voor het Nederlands elftal acht men in Gro ningen „waardeloos", omdat Keizer straks wel uit vorm zou kunnen zijn en niet eens zou worden opgesteld. LEIDERDORP ,Doeshaven'-nieuws De drie jaar oude Leider dorpse wa tersportvereniging „Doeshaven" gaat het, aldus dokter H. Bakema tijdens de gisteravond gehouden najaars-le- d'envergadering, financieel goed. „Van een flinke kleuter is de vereni ging uitgegroeid tot een onrustige pu ber, die binnenkort een pil moet heb ben om de groei af te remmen". Er zijn thans 421 leden: 108 uit Leider dorp, 103 uit Leiden en omgeving. 186 uit Den Haag e.o. Er zijn 342 schepen geregistreerd. Bovendien zijn er nog leden uit Amsterdam, Utrecht en Rotterdam. De voorzitter de heer J. Nievaart, deelde mee dat de accommodatie steeds beter wordt; sinds maart van dit jaar zijn er weer veel verbeterin gen aangebracht. Het komende jaar zullen toiletten worden gebouwd en er komt een fietsenstalling, twee vas te steigers en een container voor het huisvuil. Hij deelde mee dat het ge meentebestuur het terrein voor het hek zal laten asfalteren. Tot slot van de vergadering werd een brief behan deld met klachten over de bediening van de Doesbrug. Het verzoek om behandeling door B. en W. is ingewil ligd en het college heeft toegezegd de brugwachter stringente voorwaar den te stellen. Schoolbestuur gekozen Leiderdorp Geboren: Carolina Jo hanna. dr. v. A. Schuman en J. de Vries. Robertus Wilhelmus Johannes, z. v. J. C. J. van der Kroft en H. P. Baak Christina Elisabeth, dr. v. J. H. Meijer T 1~ 1 1 1 rt? v- faIM% i Inbraak mi weduwe Tijdens een gisteravond in de ulo school aan de Van Geerstraat in Lei derdorp gehouden vergadering van de Prot. Clir. Schoolvereniging, die was uitgeschreven door het voorlo pige bestuur, werd een definitief be stuur gekozen. Het is als volgt samengesteld: mr. C. J. Zwarts, voorzitter. T. van In- gen Schenau, vice-voorzitter, en me vrouw J. Pelsde Moed, mr. J. Spelt, C. Koebrugge en H. van der Ploeg. Lid waren reeds F. Bonthoud, na mens de school Zijlkwar.td.er, H. R Goudsmit, namens de school W. de Zwijgerlaan, en W. F. Scheenstra, namens de school Kastanjelaan. dr. v. A. N. F. Beereboom en J. Ange- vaare. Elisabeth Louisa, dr. v. J. Vlie ger en C Keijser. Ronald, z. v. M. P. Volwater en N. W. Ouwerkerk. Ondertrouwd: J. Harteveld, 21 jaar en W. M. de Boer. 21 Jaar. C. R. Ver boom. 25 Jaar, en C. J. Kultems, 21 Jr. GetrouwdH. J. Bergman, 29 jaar en H. Steenbeek, 21 Jaar. Overleden: Rachel van der Reek, 80 Jaar, echtg. v. H. Oudshoorn. Tussen 5 en 11 uur gisteravond is ingebroken in een pand aan de Lei- derdorpse Kastanjelaan, dat wordt bewoond door een 67-jarige weduwe. De dieven hebben het huis overhoop gehaald. Zij zijn er met ongeveer zeshonderd gulden vandoor gegaan. Theodorakis toestand zeer slecht De Griekse componist en linkse po liticus Mikis Theodorakis „verkeert :en toestand, die aan een coma grenst". Dit staat in een medisch rapport dat vandaag werd overgelegd bij de opening van het proces tegen 31 leden van een verzetsorganisatie, die door de 42-jarige Theodorakis zou zijn opgericht en geleid. Volgens dit rapport kon hij niet voor het tribunaal verschijnen, om dat dit zijn dood zou kunnen ver oorzaken. Eerder had de openbare aanklager gezegd, dat Theodorakis zich in een gevangenishospitaal be vindt en lijdt aan „een tamelijk erns tige ziekte". Officieel is gezegd, dat hij een maagkwaal heeft. Familieberichten (Overgenomen uit andere bladen) Geboren: Maria. d. v. Lanzing en Klink. Amstelveen; Jan Kees, z. v. Fokkens en Brandenburg, Amstel veen; Ariana Johanna, d. v. Metze en Tervo, Lathi, Finland; Christiaan Comelis. z. v. Verduyn en Broers, Nieuwerkerk a. d. IJssel; Maria Ja- coba, d. v. Van Nieuwkuyk en Offer- haus, Capelle a. d. IJssel; Sophie Antoinette, d. v. Statema en Von Ronnen; Machield Heieen Johanna, d. v. Soegies en Ruigrok van der Wer ven, Deventer; Gerard Henk, z. v. Wallis de Vries en Hasselaar, Den OverledenWillem Colenbrander, 54 jaar, Amsterdam; Hendrika Titia Dijkhuis, 79 j„ Arnhem; Max Schle- singer, 68 j., Amstelveen; Constantijn Leopold Carel van Kretschmar van Veen, 76 j.. Wassenaar; Leon Georg Karl Goudsmit, 74 j., Amsterdam; Willem Adrianus Verschoor, 58 j.( Voorburg; Pieter Westbroek, 65 j., Wassenaar; Antonie van Gogh, 77 j., Holten; Elizabeth Anna Maria Hi- schemöller, 88 j„ Wassenaar. Oud-werknemers DAVO wachten nog op betaling Er zijn nog altijd tientallen oud werknemers van de DAVO-haarden- fabriek, in Deventer en Coevorden, die sinds de ontslagen op betalingen wachten. De drie werknemersbonden in de metaalsector in het oosten des lands hebben de afgelopen weken meer dan 60 brieven van verontrus te ex-DAVO-personeelsleden ontvan gen. De bonden hebben onlangs «en ge sprek gehad met de curator in het DAVO-faillissement, mr. G. J. van Frankenhuijsen in Deventer. Na het onderhoud is men het er over eens geworden dat gehoopt mag worden op uitkering van ongeveer de helft van de ingediende loonvorderin- gen. In sommige gevallen bedragen deze meer dan duizend gulden. De drie bonden hebben htm betrokken leden er op geattendeerd dat midden volgende maand meer concrete me dedelingen omtrent de afwikkeling van deze affaire kunnen worden ver wacht. Op dinsdag 21, woensdag 22. don derdag 23 en vrijdag 24 november zal de toneelgroep van het Wassenaars© St. Adelbertcollege in de aula van de school het blijspel .JNinotchka' van Melchior Lengyel opvoeren. De regie is in handen van een van de docenten, de heer N. Duister. Aan vang 8 uur. Op de Hondsdijk tn Koudekerk aan den Rijn slipte gistermiddag om streeks vijf uur een personenwagen, bestuurd door een 27-jarige inwoon ster van Leiderdorp. De wagen kwam bij de sloot tot stilstand. Met «en snijwond in het gezicht en vermoede lijk "n hersenschudding is het slacht offer opgenomen in het Aoademisch Ziekenhuis dn Leiden. In de week 2 t/ GEVESTIGD H. H. van der Maas en fam.. civiel ingenieur. Scarlattistr. 11: G. C. van der Plas en lam.. Witte Singel 19; P. J. M. Meijers en fam.. leraar, Gerrit Kasteinstr. 118; A. Batenburg en fam., ambtenaar Rijkspolitie, Diamantln. 86; M. M. C. Schmale en fam., Ka- naalstr. 49; A. H. Distelbrink en fam., kantoorbediende, César Franckstr. 12; P. E. Ruijtenbeek en fam., glazenwas ser, ab ws t/o Herensingel 13; C. Zwa nenburg en fam, bedrijfsleider. Sie- boldstr. 34; C. S. Simonson en fam., wetensch. medewerker, Rijnsburgerweg 100; J. S. G. M. Mulliez en fam.. arts, Joseph Haydnln. 11; K. Limburg- Strik en fam.. Corellistr. 52; A. Oli- boni en fam.. metaalbewerker, Beetho- venlaan 79; J. H. Groenewegen en fam. loodgieter, v. 's-Gravensande&tr. 18; L. Verhoeven en fam., militair, Stuy- vesanthof 36; P. G. Dingjan en fam., Loridanshof 11; A. M. Rauws. Burg- gravenlaan 11; J. F. T. M. van Wagen berg, arbeldstherapeute. Witte Singel 37; K. Griep, Flanorpad 6; W. J. van den Berg. los arbeider, de la Reijstr. 5; G. E. M. H. Cobben, doktersassi stente, Breestraat 3b; R. Veluwenkamp, rijksambtenaar. Jacq. Unlusplant- soen 436; L. C. P. Kerklaan, Flanor pad 6; E. W. M. van der Burg, Hugo de Grootstr. 24a; P. J. F. Janssen, Fla norpad 6; A. W. M. van de Wiel, Hooi- ?racht 46; P. Hoenderdos Witte Singel 7; O. R. Mul, onderwijzer, Onyxhof 17; A. H. Konincks, Leeuwenrikstr. 5; D. Blver, bankwerker. Wiardl Beck- manstr. 21; L. A. Veenhoven. Stadhou dersin. 24; J. van Aken, Nieuwe Rijn 79; M. Vlaskamp. Rijnsburgerweg 105; C. J. Dirkzwager. Wolsteeg 2; J. P. Baan, van Oldenbameveltstr. 29; C. Cozijn, de Sltterln. 112; I. Ravestljn, onderwijzeres, Rijn en Schiekade 82; M. T Roozeboom, verpleegster. Rijns burgerweg 10; J. B. J. van den Helder, Jacq. Urlusplantsoen 155; D. M. A. v. Heijnlngen, lerares. Langebrug 52; R. A. Ubbink, Hoge Rijndijk 238; C. T. van de Bunt, Boerhaavelaan 42; W. v. de Ruit. bloemistknecht, Herman Gor- terstr. 3; J. E. de Lange, Gerrit Dou- straat 91; A. Vos-Tonkens, Plantijn- straat 76; B. Lago, Kloksteeg 19; G. V. Jiawan, J. van Goijenkade 16; M. P. Keesom, Plet Paaltjenspad 1; C. L. de Bakker, typiste, Schubertln. 177; E. A. M. Smit, bejaardenverzorgster. Zaanstraat 151; A. W, Broekmans, Plet Paaltjenspad 1; N. O. van Dam, Fla norpad 2; J. van der Leek, onderwij zeres Roodborstetr. 36; W. H. S. Rose- ma. Diefsteeg 1; P. Schönherr, Dia mantln. 74; M. R. J. A. Sassen. Leu- venstr. 19: Z. A. Sassen, arts. Stille Rijn 10; B. B. van der Burgh. Mid delstegracht 20; R. J. Bogers, Const. Huygensln. 49; M. F. J. J. Maas Mid delstegracht 20; U. M. J. Bloem, U- trechtse Veer 27; H. J. Cats, Piet Paal- tjjenspad 3; W. van Huis, Plantsoen 1; J. F. Wetzel, Boerhaaveln. 49; M. M. Plan houw reusachtig graan- overslagbedrijf in Europoortgebied (Van onze R'damse correspondent) De Graan Elevator Maatschap pij (afgekort als GEM) N..V gaat In Europoort of op de Maasvlakte, die over twee jaar droog valt, een reus achtig graanoverslagbedrijf bouwen, waar bulkcarriers tot 2255.000 ton kun nen worden gelost. De directie heeft gisteren besloten, nog deze week de gemeente Rotterdam optie te vragen op een terrein van 15 20 hectaren. Een van de directieleden van de GEM mr. G. M. Bierman, heeft dit plan gisteravond bekend gemaakt. Op papier is het project al gereed. Over de definitieve vorm van het be drijf is echter nog geen beslissing ge nomen. Ook staat nog niet vast, wan neer met de bouw wortd begonnen. Er wordt gesproken over een termijn van twee a drie jaar. Evenmin is op dit ogenblik al bekend, hoe groot het bedrag is, dat de GEM in de nieuwe uitbreiding gaat investeren. Het is. volgens de directie, in elk geval een veelvoud van het bedrag, dat het be drijf in zijn in april officieel in ge bruik gestelde installatie in het Bot- lekgébied heeft geïnvesteerd: 45 min, gulden. Het plan van de gemeente Rotter dam om de Maasvlakte en Europoort via de „oliegeul" in de Noordzee toe gankelijk te maken voor de aller grootste tankers heeft voor de GEM de doorslag gegeven, haar uitbrei dingsplan door te zetten. De gemeen teraad beslist morgen over het voor stel van B. en W„ de geul helemaal voor Rotterdamse rekening te laten graven, nu het Rijk heeft laten weten er geen geld voor te hebben. Van Lanschot verwerft een nieuw belang Het bankiershuis F. van Lanschot te 's-Hertogenbosch deelt mee. dat een overeenkomst van samenwerking is tot stand gekomen met de NV J. Luykx, bankiers te Roosendaal. In het kader van deze samenwerking heeft Van Lanschot een belang ver worven in het aandelenkapitaal van de NV Luykx. Het is de bedoeling, dat de NV Luykx een zelfstandige di rectie blijft voeren. Directeuren zijn de heren F. A. C, M. van Hasselt en R. J. G. M. van Hasselt. De onder havige overeenkomst is gericht op een duurzame samenwerking. Het bankiershuis F. van Lanschot bericht verder, dat de gang van ken in het lopende boekjaar zeer gunstig is geweest. Vijfenzestig jaar lang hebben leed gedeeld. Op 20 november i zijn opwachting bij het paar om de heer en mevrouw BoerBos- 1902 traden zij in het huwelijk, de gelukwensen van het gemeen- man, thans wonende in de Witte Burgemeester mr. G. C. van der tebestuur aan te bieden. Rozenstraat 21 in Leiden, lief en I Willigen maakte hedenochtend I (Foto LD/Holvast Boete van f 100,— voor radiotlief Een 22-jarige typograaf uit Sassen- heim had een autoradio gestolen in een winkel. „Ik kon de verleiding niet weer staan". zei hij tot de Haagse politie rechter. „Ik ben goed fout geweest", gaf hy toe. Met dit inzicht en wegens het blanco strafblad, wilde de officier nog volstaan met f 100 boete en voorwaardelijk twee weken gevange nisstraf. hetgeen ook het vonnis werd. De boete werd meteen betaald Reduanl. kok. Oude Rijn 15; A. J. C. M. Adriaansen. Wagnerplein 24; M. A. Jansen. Witte Singel 79; H. T. M. Emans. onderwijzeres, Asserstr. 42; M, E. Kepner. Lammenschansweg 3; T, Schuur, assistente hulsh., Rijnsbur gerweg 10; R. M. P. van de wygerd. Witte Singel 26a; G. F. A. Poulisse. mil.. Noordeinde 2a; M. R. M. Van ElsackerVan Essche. arts. Joseph Haydnln. 5; T. W. van Rooyen, chauf feur. Rijndijk 304; .T. C. M. van der Geest. Buys Ballotstr. 77; R. B. K. Pollmann. mil. Noordeinde 2a; M. H, Faas. hulp in de hulsh., Tesselscha- destr. 16a; E. Hannes. Jullanastr. 99; J. P. F. van Dienst. Leuvenstr. 40; H. C. Snellenberg, mil. Noordeinde 2a: G, J. van der Voort, serveerster, Sumatra- str. 35; R. J. Fernandes. J. van Goij enkade 16; C. J. de Jong-van Eljns- bergen. Nieuwe Rijn 74; D. Tuller. mil. Noordeinde 2a; W. IJntema. militair. Noordeinde 2a; B. de Koff. militair. Noordelnde 2a; E. C. M. Goddijn, Ge rard Brandtstr. 13; J. E. Huijzer, Hoge Rijndijk 85; A. C. J. Dijkstra. Haar- lemmerstr. 9; J. Jaquet. mil. Noordein de 2a; M. M. Wiesman, Nieuwe Rijn 12; J. T. de Keijzer Flanorpad 2; J. C. Meerman, Kageratr. 20; A. Han sen, mil.. Noordelnde 2a; R. F. Alber- ga. Mididelstegrachit 20; A. P. M. Mei- man. Flanorpad 6; A. Pommer. Swee- linokln. 42; A. A. van Mazljk, mil.. Noordeinde 2a; Jonkvrouwe J. A. H. Bicker, apothekersassistente Laneg Mare 71a: G. Zijlstra. Wolsteeg 2; C. H. van Ling, mil.. Noordelnde 2a; C. A. Liauw-A-Joe. Bachstr. 66; M. G. M. J. Smits van Waesberghe. Witte Sin gel 80; J. J. Leipoldt. mil.. Noordelnde 2a: C. van der Hoogt-Noordermeer, Dillenburgerstr. 6; P. W. J. Stolwijk, 2; C. R. Tuinhof de Moed-Léon Mon- tero. Bernhardstr. 18; H. Rostohar. mlL Noordeinde 2a: M. Gobel. Musschen- broekstr. 19; H. H. J. Brouwers, mil- Noordeinde 2a; H. A. R. Hasrat. J. van Goijenkade 16; J. Bellaar Spruyt. Rfors- weg 174b; W. P. H. Eras. mil.. Noord, einde 2a; A. Dupuis, banketbakker1, Breestr. 114; D. Balkenende, Middel* stegracht 20. VERTROKKEN P. A. van Toorenburg en fam.. War- monderweg 19, Bergen op Zoom, de Warande 330; P. A. Faber en fam. Joh. de Wlttstr. 21. Alphen a. d. Rijn, Dlamautstr. 216; J. p. M. Wagenaar en fam. Stationsplein 28. Oegstgeest R. v. Rijnlaan 23; J. A. de Does en fam., Groenesteeg 14, Breda, Gilbert v. Zinnlkstr. 46; W. G. de Does en fam. Groenesteeg 14, Breda, Gilbert v. Zin- nlkstr. 48; H. van Winkel en fam- Zaanstraat 122, Delft, Raamstr. 45- M. L .Links en fam., Tltus Brandsmaln. 39, Utrecht, Begijnekade 8; P. Floof en fam., Boshuizerkade 23, Oegstgeest. Rembrandt v. Rijnln. 27; P. van Leeu. wen en fam., Morsweg 65, Leiderdorp, v. d. Valk Boumanweg 22; C. Pinedo- Veel6 en fam., Rijnsburgerweg 161, Ne- derlandse Antillen; G. M. Groenink-da Kruijf en fam., Marnixstr. 129 Den Helder, Dljkschouwersln. 47; M c, Vrouwenvelder-Verhaar en fam.. Haar- J®""nerwe8 69, Alkemade, Plet v. d. Veldenstr. 3; W. Eduard en fam.. Ka. T°3hA^anaar' Aert de Gelder* Ml an' TQ,?eJ^er en fam.. Oude Sin. gel 80^ Leiderdorp. Lindelaan 17; L. riQ„„,j^es^er ®n f™., Hogewoerd 177. Kapelle Z .Noordstr. 37; J. Greeven en fam., Stuyvesanthof 36. Eindhoven 30: P- G. F. Hulsebosch en Haar!fnunenstr. 206. Voorhout. ?nÜ^e^ft8rli? 9; Eikelboom en fam.. Suringarstr. 23, Doetinchem ffm 9\+W; RlnSelberS-Glesen en 3a^"r w J V4, Nieuwkoop. Voorweg Jk tantes. Resedastraat Tilburg. Blss Zwijsenstr. 56; W J, -tfrn N^P,el- de Sltterlaan 93. Zaan. JTï!"Mn KWT. n«^B(SU?et^ Hu^° d® GVootstr. 17, }wL_5° d Nolatlaan 637; J. O. CL AaJbersberg, Jan v. Goyemkade 38 Amstelveen, Parkin. 3; P. van de» a^teiiriSlbellusstr- 19 's-Gravenhage, Slicheretr. 16; J. A. Tlelkemeyer. Wi££ f 90' KatwiJk, Overrijn 7; J, Schild, Kagerstr. 24. Katwijk, Visser- str. 130; A. van den Akker. Houtln, 55. Alphen a. d. Rijn, Hoorn 416; M» van d®r Kraats-van Winkel, Zaan. straat 122, Delft. Raamstr. 45; G. An. toraracoml, Chairi, de Bourbonhof 29 xi. rvuuiaouami, Lammer» ,S8'«fi?rdrecht- WUmrtraat lilt A. W. M. Ebben. Lange Mare 51. Roo sendaal en Nispen. Boulevaard 57: W Jansen, Oude Singel 204, Apeldoorn Kobaltstr. 127; H. M. de Bruijn, Lammenschansweg 19. 's-Gravenhage! Gedempte Burgwal 4a; S. H. Schild. P®«®t. Lekstr. 91. Katwyk, Vleserstr. 130; J. Reep, Moddermanstraat 64, Am- sterdam, Jacob Obrechtstr. 47: P. J. M. van Schalk. Roodenburgerstr. 8, Pijnacker. Delftsestraatweg 141; C ho- Senbosch. Rapenburg 98a, Rotterdam, leuwe Binnenweg 156B: W. Voge* laar-Diemer, Titus Brandsmaln. 112. Katwijk, Boulevard 79; W. Zeilstra. Vi- valdistr. 1, Leidschendam, Pr. Anna. In. 203; D. M. Zellstra-van Osnabrug- 9®. Hofln. 2, Leidschendam, Pr. Anna. Ln- ?03; W. J. van den Bosch, Ryn en Schiekade 71, Rotterdam, Bergweg 278 a; R. Busselaar. Morsweg 2. Arnhem, Doelenseweg 10; A. F. van der Made. Morsweg 192. Alphen a. d. Rijn, Ce- derstr. 205; J. Tuinman, Bachstr. 132. s-Gravenhage. Elisabeth Brugsmaweg 1: E. Jallnk, Rijnsburgerweg 10. Haar lem. Marnlxstraat 103rd; M. P. Véhl- Land, Rijnsburgerweg 10. Hilversum. Ten Kateln. 12; O. J. H. Vrouwen velder. Morsweg 35. Alkemade. Plet v. d. Veldenstr. 3; G. P. j. van Noort. Zoeterwoudsesingel 1. Delft. Hendrik Tollensstr. 326; F. B. Bussman. van o Rof£str- 54a' Valburg. Onderstalstr. 6; A R. G. M. Lauret, Hogewoerd 132, Haarlem. Gedempte Oude Gracht 37: A. J. Oslnga. Kalserstr. 36. Groningen. Nw. Kerkhof 37a; M. A. Demir- can. Kraalerstr. 2, Noordwijkerhout. Zilkerduinweg 98; H. G. de Wit. Noord elnde 2a. Culemborg. Kortambachtstr. 23; N. E. van der Valk. Nleuwsteeg 31. Laren NH, St. Janstr. 54: J. W. Heyman, Papengracht 24. Amsterdam Keizersgracht 759 III; J. J. J. Vol kerts. Rapenburg 52. 's-Gravenhage. Daguerrestr. 59; J. van Veen. Mors- straat 62-64, Papendrecht, Noordhoek 35: C. B. H. de Kort. Oude Singel 76. Amsterdam. Prinsengracht 558: J G. Lenting-van Weelden, Oude Rhn 128. Nleuwveen. W. P. Speelmanweg 25; C. M. Heemskerk-Commandeur, Nieuwe Waardstr. 12, Koudekerk a. d Rijn, Dorpsstr. 63: S. M. van Duijvenbode- van Vliet, Jac. Urlusplantsoen 357, Katwijk, Louwestr. 43; J. G. Koulman Steenschuur la Katwijk, Koninginne weg 12; A. S. Verstappen, Dr. Lely- laan 64, Roermond, Hetllgegeeststr. 27; E. C. M. Glaudemans-Grimbergen, Ko- revaar8tr. 6, Blaricum, Woensbergweg 2: O. E, de Vos-Verblest. Jac. Urlus plantsoen 356, Amersfoort, Dollandstr. 164: J. C. Wassenaar. Dullebakkersteeg 3. Alphen a. d. Rijn. Merelstraat 15; H. C, van Kalkeren. Heemskerkstraat 94. Apeldoorn. Frankenln. 70: G. E. A. Neppelenbroek, Hogewoerd 84a, Arn hem. Laan v. Klarenbeek 113; E. J. Kwakemaak Hooigracht 43 a. Delft Timorstraat 20; G M. M. SJerps. Hooi gracht 74. Nibbixwoud. Dorpsstr. 30; J. H. M. van Hussen. Oude Vest 199a', Rotterdam. Jan v. Ghestelln. 30; P J Ouwerkerk. de Goejestr. 64. Apeldoorn. Frankenln. 70. Er zal weer worden begonnen met de verkeerscursus „De verkeers- sleutel" onder leiding van de opper wachtmeester der rijkspolitie S. Ta- meling. De cursus zal worden toege licht met dia's. Gegadigden kunnen zich voor 20 november a.s. opgeven by S. Tameling, Broekwg4 in Valken burg, telefoon 6146, toestel 10.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 11