LeX25 Adverteert in dit blad Goed gezien: De service van de service van de service van de service van Rank Xerox. (Want erstaat niet alleen op het pakje dat Lex 25 gemaakt is van de finest American tobaccos.Die beste Amerikaanse tabak ken zitten nog een keer [n het pakje ook. En: voor maar f1.50 de 25!). Goed gezien! RANK XEROX Elke organisatie is efficiënter met Rank Xerox. Onderjurk in de „fond de rot stijl N.V. KONINKLIJKE NEDERLANDSE VLIEGTUIGEN FABRIEK FOKKER Als gevolg van een aanzienlijke PRODUKTIEVERHOGING vragen wij: universeel-frezers center-draaiers schavers slijpers bankwerkers autogeen-lassers plaatwerkers machinale plaat bewerkers vliegtuigbekleders schilder-spuiters magazijn-bedienden zowel voor de produktle-afdeling als voor de gereedschapmakerij voor de gereedschapmakerij voor de bewerking van verspaande en vervaardiging van zowel licht metalen als stalen vliegtuigonder delen zowel voor staal als lichtmetaal voor vervaardiging van In hoofd zaak lichtmetalen vliegtuigonder delen voor de bekleding van vitale delen van het vliegtuig en de stoffering van het interieur voor zowel het voorbehandelen als afwerken van vliegtuigen en onder delen voor opbergen, uitgifte en verzor ging van materialen en halffabri katen, alsmede voor eenvoudige administratieve werkzaamheden. VOORLICHTING Belangstellenden zullen wij gaarne inlichtingen verstrekken op woens dag 1 november van 20-21 uur in Hotel Bellevue, Steenstraat 59 te Leiden. Bent u niet in de gelegenheid deze voorlichtingsavond te bezoeken, dan kunt u zich schriftelijk of telefonisch wenden tot de Afdeling Personeels zaken, Postbus 7600, Luchthaven Schiphol-Oost, telefoon (020)-731044. toestel 1431. Lex25 FINEST AMERICAN TOBACCOS Onze systeem-atta~ list geeft u een efficiëntere kijk op uw papierocratie. A. De systeem-analist van Rank Xerox B. De contactman van Rank Xerox C. De instructrice van Rank Xerox D. De service-man van Rank Xerox contactman verkoopt u geen machinehij zat u hoogstens verhuren. Dat Rank Xerox duplieeerapparaten maakt, wist u natuurlijk aL En hoe belangrijk zulke apparaten voor een modern administratie systeem zijn, is ook geen geheim meer. Iets heel anders is, dat Rank Xerox desondanks hardnekkig blijft weigeren ook maar één van haar ingenieuze machines te verkopen. Of het nu een desk-top 330 is, een Rank Xerox 420, of een ontzag wekkend snelle 2400, ze zijn alleen maar te huur. U kunt ze in uw organisatie gebruiken zoveel u maar wilt, maar ze blijven van ons. Waarom? Omdat we weten dat uw organisatie kan groeien, of uw administratie-systeem behoefte kan hebben aan modernisatie. En daarvoor moet de mogelijkheid open blijven: U neemt gewoon een sneller Rank Xerox apparaat met nog meer mogelijkheden. Zonder investeringen, zonder voortijdige afschrij vingen op het vorige Rank Xerox apparaat. We ruilen ze gewoon voor u in. Ja, en omdat uw Rank Xerox altijd van ons blijft, kunt u begrij pen hoe zuinig we erop zijn. Niet alleen in uw belang, maar ook uit eigenbelang. Vandaar ons service-apparaat. Vandaar de stipte reacties van onze contactman op elk telefoontje van u. Vandaar onze specialisatie in systeem analyses; om u te kunnen adviseren bij de opbouw of modernisering van een communicatie- of admini stratie-systeem. Vandaar onze zorg voor de instructie van de mensen, die regel matig in uw bedrijf met onze machines omgaan. Vandaar ook de snelle aanwezigheid van onze technicus, wanneer een Rank Xerox apparaat ook maar de geringste storing vertoont. Vandaar: hoe meer service, hoe meer service, hoe meer service! Want meedenken, meehelpen met uw problemen is voor ons een allereerste noodzaak. En maak daar op uw beurt rustig gebruik van. Rank Xerox (Nederland) N.V. Amsterdam, Oranje Nassaulaan 14, tel. (020) 73 9141, Rotterdam, Schiekade 133d-e, teL (010) 28 97 00. the Rcnk orgAtüutjon joinUy own«4 with X slechts Dit elegante model v perion heeft een pr» tige kantgarnering in bustevorm en langs onderrand. Verkrijgt in wit, bleu en rose. Maten 40-48

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 16