rente-girorekening Beernink ongeschikt voor de televisie IS C - functionarissen wisten van subsidie inlichtingendienst Beheersing der voortplanting Maakt u al rente op uw girorekening? Neen? Open dan nü een met 31/2% rente bij de Algemene Bank Nederland Mej. mr. Haars voor Leidse C.H.U. MEISJE MET CAPUCHON... Contactvrouwen tevreden Er komt tweede proef met plastic zakken Volgens rapport commissie Openbare les dr. L. I. Swaab yOENSDAG 18 OKTOBER 1967 LEIDSCH DAGBLAD Verklaring „Beernink is een heel knap man en een zeer bekwaam minister, maar yj is volkomen ongeschikt om voor je televisie te verschijnen". Deze uitspraak typeert de open hartigheid, waarmee mej. mr. E. A. Haars gisteravond in discussie trad Bet 'n aantal leden van de CHU, af deling Leiden. Het tweede-kamerlid dat de CHU meer „image" wil ge ven, sprak op deze afdelingsvergade ring over partijvernieuwing. Black Power Zjj verklaarde nadrukkelijk niet be reid te zijn om bij de verkiezingen van 1971 met de AR en de KVP op één lijst geplaatst te worden. „Daar ïjjn de verschillen te groot voor", al- !dus mej. Haars. Zij zag in de CHU Ueer een levenshouding dan een be- [jangenpartij. „Het gaat bij ons aller- ieerst om het christelijke begrip van Ijiet in de ruimte geplaatst zijn". Mej, 'Haars, die het volkomen onjuist vond uit angst naar elkaar toe te lo pen, pleitte wel voor een gezamenlijke bezinning op basis van het christe lijke geloof. „Samen denken en sa men een richting zoeken is heel wat anders dan je zelf opgeven", stelde ai). Het idee om het Nederlandse volk in twee groepen op te splitsen werd door mej. Haars te simplistisch geacht. Zeer geschokt toonde het tweede-kamerlid zich over het black- power begrip, waarover met name de jongeren op het ogenblik spreken. „Dit is discriminerend tegenover de mening van anderen", aldus mej. Haars, die de denkbeelden van de jongeren te weinig genuanceerd noemde. ehele TEN Voor de Leidse kantonrechter De zitting van de Leidse kanton rechter, mr. W. de Koning, werd vrijwel geheel in beslag genomen door verkeersovertredingen. Een 53-jarige aannemer uit Lei den stond terecht, omdat hij zich met zijn auto op de Provinciale weg ln Sassenheim aan een gevaarlijke inhaalmanoeuvre had schuldig ge- hij haalde namelijk een autobus in terwijl uit tegenoverge stelde richting een auto zeer dicht vas genaderd. Daar verdachte bij ï=et inhalen grotendeels op de lin- ;rrijbaan reed ontstond er tussen beide auto's een frontale botsing. Verdachte kon slechts tot zijn ver dediging aanvoeren, dat hij zich in èe afstand had vergist. De officier, mr. J. A. J. v. d. Brug gen, eiste zowel een geldboete van flOO subs. 20 dagen als de voorwaar delijke ontzegging van verdachtes rijbevoegdheid voor de tijd van 6 maanden met een proeftijd van 2 jaar. Een 21-jarige kelner uit Voor hout veroorzaakte in een bocht van de Leidse Vaart een frontale bot- omdat hij met zijn auto die bocht grotendeels had afgesneden. De jongeman voerde kort en bon zijn verontschuldiging aan dat „die andere auto niet zag aan komen". „Ook al zijn er geen tegenliggers dan behoort U een bocht niet af te snjj- 'den", repliceerde de kantonrechter. De officier eiste een boete van f 100 sub 20 dagen. Gezien de ernst van het feit liet de kantonrechter het in zijn von- nlet alleen bij de gevraagde geld boete, maar veroordeelde hij de kel ner tevens nog tot een voorwaarde- ontzegging van de rijbevoegd heid voor de tijd van 6 maanden met een proeftijd van 2 jaar. „Het regende zo vreselijk, dat Ik m'n capuchon ophad. Daardoor kon ik niet al te best naar weerszijden uitkijken", aldus verklaarde een 20- jarige doktersassistente uit Sassen heim de reden van haar overtreding: bij het linksafslaan per bromfiets feen voorrang gegeven aan een te- Semoetrjjdende auto. „Door op deze wjjze te voorkomen, dat Uw haar Wat nat werd, heeft U wel met Uw leven gespeeld", zei de kantonrech ter berispend. De geëiste boete t.w. f 50 subs 10 dagen viel haar wel wat tegen. De kantonrechter kwam haar iets tege moet en maakte er f 40 van. —Een 26-jarige Marokkaanse gastarbeider uit Noordwijk had het oefenrayon voor het berijden van scooter clandestien met enkele tientallen kilometers uitgebreid. Dit kwam aan het licht toen hij in Kat tik achterop een auto reed, die stopte om voorrang te verlenen. .Bij verraste mij", verklaarde ver dachte in goed Nederlands de bot- 23 jj Wat de tweede overtreding betreft voerde verdachte als excuus aan dat hü voor het praktische gedeelte van het rijexamen al geslaagd was. De officier bleek bereid te zjjn n rekening tehouden met het feit, tt verdachte praktisch al geslaagd ffas. Hij beperkte zijn eis wat het rtfden zonder rijbewijs betreft daar om tot f50 subs 10 dagen. Voor de botsing vroeg hij f25 sub. 5 dagen. De kantonrechter vonniste mild toet een totale boete van f 50 sub 10 Niettemin las op deze avond Rien de Jonge namens de CHJO-Leiden een verklaring voor, waarin hü zich solidair toonde met het bestuur van de landelijke jongerenorganisatie, dat juist vandaag de brochure „Een Unie Nieuwe Stijl" het licht heeft doen zien. Een andere vertegenwoordiger van de Leidse CH-jongeren verklaar de, dat de uitdrukking black power bedoeld is als een typering voor die groepen in de CHU die een dam wil len opwerpen tegen de nieuwe stro mingen in de unie. (In de vandaag verschenen brochure van de CH-jon geren wordt o.m. een federatief sa mengaan van AR, CHU en KVP op basis van een korte gezamenlijke preambule en een gemeenschappelijk, praktisch politiek program van even wichtige vooruitgang een vereiste ge noemd, red.) De voorzitter van de afdeling Lel den van de CHU, de heer N. van Dee, herdacht aan het begin van deze in „Den Burcht" gehouden vergadering met enkele woorden het overlijden van de heer H. W. Zeilstra, die over het lopende jaar lid van de kascom- missie was. De proef met plastic vuilniszakken, waaraan een aantal Leidse .con tactvrouwen' heeft meegedaan, kan als geslaagd worden beschouwd. De huisvrouwen, die deze plastic zakken gedurende enkele weken op hun praktische waarde hebben ge toetst, zjjn er bijzonder tevreden over- Aangezien de Leidse wethouder me vrouw N. A. Den Haan-Groen, die zich inspant om van Leiden een schone stad te maken, niet over één nacht ijs wil gaan, wordt deze eerste proefneming, waarschijnlijk ln januari, gevolgd door een twee de. Deze nieuwe proef, die in een Haarlemmerstraat actief Nu de Haarlemmerstraat ten aan zien van het verkeer in de laatste tijd in het middelpunt van vele dis cussies staat, wordt dinsdagavond in de Stadsgehoorzaal een bijeenkomst gehouden, waarin men hoopt te ko men tot oprichting van een vereni ging/comité tot behartiging van de belangen van de winkelstand ln deze straat. De volgende punten zullen in deze vergadering aan de orde wor den gesteld: maatregelen tegen lang- parkeerders eventueel door het plaat sen van parkeermeters; bevordering van het openbaar vervoer op de Haarlemmerstraat voor de aan- en afvoer van cliënten; is een wandel promenade gewenst?; hoe staan de winkeliers tegen een afsluiting van het verkeer op zaterdag met uitzon dering van het openbaar vervoer?; is het gewenst de zaterdag vóór St. Nicolaas B. en W. te verzoeken de Haarlemmerstraat af te sluiten voor het verkeer met uitzondering van het openbaar vervoer? eri verbe tering van de openbare straatver lichting. Rectificatie Bij het voorstel tot wijziging van de Vordering op de Raadscommissiën vroeg de heer Duyverman (V.V.D.) aantekening te hebben tegengestemd op grond van de slordige redactie van die wijziging. Abusievelijk meldden wij dat die aantekening werd verzocht bij een voorstel in zake belastingrestitutie Broek- en Simontjespolder. Vandaag is het de dag, dat de heer K. J. H. M. Weve, geboren te Nijmegen en thans wonende te Nij megen, het feit herdenkt, dat het vijftig jaar geleden is dat hij is ge promoveerd tot doctor in de rechts wetenschap. De promotor was prof. dr. E. M. Meijers. N. C. Reis V. heeft winti in de zeilen In een prachtig bezette foyer van de Stadsgehoorzaal is het winter seizoen van de afdeling Leiden en omstreken van de N. C. Reis V. gis teravond geopend. Geheel in de lijn van het karakter van deze vereniging deed men dit met een Zwitserland avond. De heer J. Tiemstra van het Na tionaal Zwitsers Verkeersbureau nam de vele „toeristen" via de filmband o.a. mee op een tocht door het fas cinerende Berner Oberland met zijn Jungfraujoch en zijn Niesenbahn. Hierbij werd een bezoek aan het al tijd weer imponerende Interlaken, met zijn fraaie bloemen- en planten tuin, en de idyllisch gelegen berg dorpjes Lauterbrunnen, Adelboden, Kandersteg en Grindelwald niet overgeslagen. Bijzonder interessant was ook een ski-afdaling van de Jungfrau naar Grindelwald. Van de trotse bergwereld leidde de tocht ver volgens naar het meer lieflijk gele gen Vierwoudstedenmeer, met o.m. een bezoek aan Luzern. De kleuren weelde van het Zwitserse landschap en ook de toeristische evenementen kwamen tijdens deze tochten goed aan hun trek. De voorzitter van de afdeling, de heer A. van der Bos, sprak een in leidend woord, waarin hij er ojn. op wees, dat de N.C.R.V. in dit lustrum- jaar (negende) de wind goed in de zeilen heeft. De belangstelling voor N.C.R.V.-evenementen neemt nog steeds toe. Een uitgeschreven excur sie naar Amsterdam (op 20 novem ber) was deze avond in één keer vol geboekt. nog aan te wijzen wijk zal worden gehouden, moet antwoord geven op de vraag hoe de vuilnisauto's en de vuilverbranding de weggooi-rakken met huisvuil zullen verwerken en hoeveel ttfd het eventueel in te voeren systeem van plastic zakken de Reinigingsdienst zal kosten. Wat de eerste proef betreft, van de ze venentwintig contactvrouwen heb ben er drieentwintig het gebruik van de plastic zakken praktisch ge noemd. Achttien huisvrouwen von den de zakken sterk genoeg, twee ëntwintig vrouwen waren van oor deel dat de zakken niet doorzich tiger moeten zijn en eenentwintig dames noemden het dichtbinden van de zakken een niet al te moei lijke zaak. Door huisvrouwen voor huisvrouwen Er viel gistermiddag veel te bewon deren tijdens de modeshow "Voor Huisvrouwen door Huisvrouwen", die werd gehouden in de foyer van de Stadsgehoorzaal. Leden van de afde ling Leiden van de Nederlndse Ver eniging van Hulsvrouwen showden als ieder jaar kleding van een Leidse firma voor hun medeleden. De show werd dit jaar verzorgd door de firma Oet. De hoofdschotel van de show werd gevormd door een collectie bontmantels. Niet alleen ou dere dames, maar ook jonge meisjes kunnen blijkens deze show er in een bontmantel heel charmant uitzien b.v. met een mantel van konijnen bont. Lange nertsmantels werden afgewisseld met korte manteltjes van zeehond, ocelot en lynx. Nog iets voor de jonge meisjes was een kort jasje van langharig konijn, dat werd ge sloten door een ritssluiting, ideaal voor een schaatstocht. Er klonk een gemompel van bewondering op uit de zaal toen een beeldschone mantel werd getoond van diepzwarte seal met een wit-zwarte nertskraag. Ook een lange grijze perslaner mantel oogstte veel bewondering. De firma Blom had de coiffures en de make up verzorgd. De hoeden, die werden getoond, waren van Messchers's mo dehuis. Er waren opvallend veel hoe den met brede randen, die in de der tiger jaren zo bijzonder "in" waren, en die nog steeds heel charmant staan. Daarnaast waren er kleine dopjes en bleken ook de veren hoed jes het nog te doen. De tassen van de firma "Antilope" varieerden van lak, skai, slangleren, kalfsleren en kroko dilleren tassen tot aan tassen van struisvogelpoten. De show, die een goed verzorgd geheel vormde, werd besloten met een serie lange avond japonnen. Bouwtempo Ik weet niet precies hoe lang het is geleden, dat Frankrijk door zijn houding tegenover de NATO er de oorzaak van wos dat de bureaus de zer wereldorganisatie van Parijs naar Brussel werden verplaatst. Daarvoor moest een heel gebouwencomplex worden gesticht. Ik geloof, dat het op zijn hoogst twee jaar is, dat men met de bouw hiervan is begonnen. En men heeft in de kranten kunnen le zen, dat de verhuizing dezer dagen heeft plaats gehad. In Emmen is het grootste deel der nylonkousenfa- briek dezer dagen afgebrand; en men heeft in de kranten kunnen le zen, dat de directie verwacht, dat de fabriek over een half jaar weer op volle toeren zal draaien. Leiden krijgt een nieuw PTT-gebouw op de Bree- straat. En men heeft alweer in de kranten kunnen lezen, dat dit ge bouw helemaal in gebruik kan wor den genomen in 15 (vijftien) Jaar. Op het gebied van de bouwtechniek ben ik absoluut ondeskundig. Maar ik (en ongetwijfeld vele ondeskundi- gen met mij) zouden het zeker bij zonder op prijs stellen, wanneer ons van deskundige zjj de eens zou wor den uitgelegd, hoe dit geweldige ver schil is te verklaren. Is het misschien een ontwerp werkverschaffing ten gunste van de heersende werkloos heid, dat werkverschaffing voor een groot aantal jaren moet garanderen? Leiden. BM. Noach. Academische examens Aan de Leidse Universiteit zijn ge slaagd voor de volgende examens: doktoraal filosofie de heer R. J. A. van Dijk (Delft); doctoraal schei kunde de heren M. Roest (Leiden), G. A. Maas Geesteranus (Leiden) en W. M. J. Flapper (Oegstgeest) doctoraal geologie de heer L. G. Krol (Lelden)doctoraal wiskunde de heren J. Wolter (Den Haag) en C. van Egmond (Leiden)doctoraal natuurkunde de heren J. A. Dorre- paal (Leiden) en S. Emid (Lelden) kandidaats wiskunde en natuurwe tenschappen de heren H. van Weljen (Schiedam), P. C. M. Gubbens (Lei den), P. A. J. de Korte (Leiden), J. J. de Jong (Scheveningen), A. P. van Egmond (Leiden), R. G. Jur- riens (Leiden), R. J. M. Weustink (Leiden). W. Heijman (Oegstgeest), mej. J. Zijp (Leiden), de heren C. A. M. van Reisen (Sassenheim), P. van Pelt (Oegstgeest), E. Marani (Leiden), F. B. L. Naerebout (Lei den), mej. J. M. Oppenoorth (Lei den) en de heer N. van den Bergh (Leiden); doctoraal II geneeskunde mej. J. A. M. Feber (Den Haag), mej. M. L. Mees (Diepenveen), mej. F. C. E. Schuit (Oud-Zuilen), mej. N. E. v. d. Valk (Laren) en de heren J. C. M. v. d. Berg (Noordwijk), F. W. J. Hazebroek (Den Haag), J. J. Slagter (Schagen), W. A. Veenhoven (Emmen), J. L. van Velde (Rotter dam), C. W. Wennlnk (Rheden); semi-arts mej. R. Stoffelsma (Haar lem), mej. P. v. d. Zaal (Lisse) en de heer J. H. C. v. d. Wijck (Leiden) artsexamen de heren J. Börger (Den Haag), H. Ongkiehong (Den Haag), H. M. Pinedo (Leiden), R. A. Weemhoff (Oegstgeest). Postzegelruildag in Leiden De Postzegelvereniging „Philate- lica" houdt zaterdag in de foyer van de Stadsgehoorzaal ln Leiden een nationale postzegelruildag. Er zal ook een tentoonstelling van vergrotings materiaal worden ingericht. ADVERTENTIE GOUDEN ARMBAND OF COLLIER ▼oor f 70.- en f 100,- of f 300,- en f800.- JUWELIER v.d. WATER Grote keuze ln alle prijzen. ALTUD VOORDELIG 's Maandags gesloten. ADVERTENTIE Onze kantoren lichten a graag verder in Drie Amerikaanse leden van het secretariaat van de Internationale Studentenconferentie (ISC) moeten op de hoogte zijn geweest van de achtergronden van twee fondsen, wier gelden geheel of gedeeltelijk uit bronnen van de Amerikaanse inlich tingendienst CIA z(jn gekomen, aldus blijkt uit het rapport van een com missie die een onderzoek heeft inge steld naar de bemoeienis van de CIA met de ISC. De Nederlandse Studentenraad heeft enkele conclusies van het rap port gepubliceerd. De drie functionarissen die van de activiteiten op de hoogte zijn geweest, waren drie oud-bestuurders van de Amerikaanse studenten-organisatie NSA, die na hun NSA-periode voor de ISC zijn gaan werken. Dit zijn Ed Garvey, een oud-NSA-president In het Groot Auditorium van de Leidse Universiteit heeft gisteren dr. L. I. Swaab het ambt van buitenge woon lector in de voortplanting van de mens en de gynaecologische endo crinologie aanvaard met een openba re les, getiteld „Op weg naar de be heersing (beïnvloeding) der mense lijke voortplanting". Door stofwisseling en voortplanting worden, aldus dr. Swaab, de diverse dier- en plantesooren (en ook de mens) in stand gehouden. Bij het on derwijs wordt aan het laatste van de ze twee processen te weinig aandacht besteed, mede omdat de reproduktie belast is met het odium rustend op „sex" ln het algemeen. De belangrijkste taken van de arts ten aanzien van de reproduktie zjjn: de genezing van de steriliteit en de anticonceptie. Geboorteregeling en geboortebeperking vormen geen te genstelling, zij zijn beide ontsproten aan het levensinzicht, dat een be wuste gezinsvorming niet alleen ge wenst, maar veelal noodzakelijk is. In medisch-universitaire kringen is men zich lange tijd niet bewust ge weest van de taak, die de medicus op het terrrein van de anticonceptie heeft te vervullen. Hierin kwam pas ln de laatste Jaren verandering, me de door de Interessante endocrinolo- gische problemen, die bij de toepas sing der orale anticonceptie (de pil) naar voren kwamen. De medische wetenschap Is aan zienlijk verder in het beïnvloeden van het reproduktleproces bij de vrouw dan bij de man. Het is nu mo gelijk de ovulatie te remmen (als an- ticonceptieve maatregel) of juist te stimuleren (bij steriliteit), terwijl een verandering in de spermatogene- se medicamenteus nog nauweltfks te bewerkstelligen is. Het sterke ge slacht wordt bij het wetenschappelijk onderzoek eveneens achtergesteld, reden, waarom dr. Swaab pleitte voor en de vorige secretaris-generaal van de ISC, Tom Olson, associate-secre tary in het voorlaatste secretariaat en Chuck Goldmark, associate-secre tary in het huidige secretariaat, die inmiddels ontslag heeft genomen. De commissie, bestaande uit ver tegenwoordigers van de studenten unies van Ghana, Engeland, Costa- Rica, Ierland, Maleisië en België meent niet dat de CIA invloed op het werk van de ISC heeft kunnen uitoefenen door de toekenning of af wijzing van projecten door de twee fondsen, het „Fund for Youth and Student Affairs" en het „San Jacin to Fund". Sinds april zijn de subsi dies van deze fondsen aan het ISC niet meer gebruikt. De commissie gelooft niet dat le den van het ISC-secretariaat inlich tingenwerk voor de CIA of andere geheime diensten hebben verricht, maar merkt tevens op dat dit niet te bewijzen is. De ISC publiceert alles wat zij weet over studentenorganisa ties, hun leiders en hun politiek. „Voor een geheime dienst is de ISC op zjjn best een omweg om aan ge gevens te komen". Bittere smaak De conclusie van de commissie over het functioneren van de ISC is, dat de organisatie gedurende zijn gehele bestaan heeft gefunctioneerd als een bona-fide studentenorganisatie: als een organisatie waarvan de activitei ten werden vastgesteld door de leden en door de constitutionele organen aan wie een mandaat was gegeven. De Nederlandse Studentenraad te kent hierbij aan dat „een bittere na smaak" over blijft over het feit dat een organisatie waarin 66 studenten unies uit de gehele wereld een ge meenschappelijk vastgesteld pro gramma ten uitvoer brachten, dit slechts kon doen met hulp van geld van de CIA en een nog bitterder na- sriiaak over het feit dat die 66 unies enkele malen hun vertrouwen heb ben geschonken aan personen die dat niet verdienden. DR. L. J. SWAAB een „emancipatie van de man". Ver volgens schetste hij een researchpro- Ject, dan kan bijdragen tot een be ter begrip van de ejaculatie en mis schien kan leiden tot een principieel nieuwe „pil-voor-de-man". Donorinseminatie bij geselecteerde gevallen van ongeneeslijke onvrucht baarheid van de man is, aldus dr. Swaab, een juiste therapeutische in greep, die het huwelijksgeluk bevor dert. Bij het behandelen van sterili teit mag de medicus geen zuivert orgaan-specialist zijn. Hij dient volle aandacht te geven aan het voelen en denken van zijn patiënten. In het tweede gedeelte van zijn openbare les wijdde dr. Swaab aan dacht aan de eisen, die men moet stellen aan het medisch-universitaire onderwijs in de voortplanting van de mens. Voorlichting over sexualiteit en reproduktie moet echter lang tevoren op jeugdige leeftijd beginnen in het gezin en/of op de lagere .«hooi. De „CIA-affalre" heeft de politie ke toekomst van de ISC onzeker ge maakt. De ISC is niet langer het vanzelfsprekend kader voor interna tionale samenwerking van studenten unies. De NSR zal nu zijn eigen positie binnen de ISC opnieuw moeten be zien, in het licht van de vraag welke mogelijkheden de ISC in de toekomst voor het internationale werk van de NSR kan bieden. Dit zal gebeuren op de vergadering van de raad van vijftig van de NSR op 28 oktober. COVS ontplooide vele activiteiten „Zo gaan we de goede kant op", met deze woorden besloot voorzitter Tli. W. (Dirk) v. d. Klugt de jaarver gadering van de Centrale Organisatie van Voetbalscheidsrechters Afd. Lei den, die gisteravond in restaurant .Eigenzorg" werd gehouden. Het was stellig niet ten onrechte dat de arbitrale leider deze optimis tische geluiden liet horen. Alle agen dapunten waren vlot onder de voor zittershamer doorgegaan. Zelfs de contributieverhoging (van 15 naar 17.50 gulden per jaar) kon de instem ming van de algemene vergadering wegdragen, ook al is deze de hoogste van Zuid-Holland. „Maar, mijne he ren", zo stelde de COVS-voorzitter geruststellend vast, „we zitten zo langzamerhand wel aan het plafond met die verhogingen". Wat de bestuursverkiezing betreft: de heer v, d. 'Klugt werd herkozen en met hem de heren A. Verhoef, H. v. d. Veen, en G. v. Strien, terwijl de heer P. v. d. Geer gekozen werd i.v. m. een vacature. De COVS-Leiden heeft het afgelo pen jaar vele activiteiten ontplooid, vooral in representatieve zin. „Het was een druk jubilea-jaar", aldus de voorzitter (die over twee jaar, bij het 40-jarig bestaan van de COVS zijn ze zetel overdraagt) „hetgeen nogal wat financiële offers met zich mee bracht". Als vertegenwoordiger van het COVS-hoofdbestuur was de heer C. J. Verbeek aanwezig. Hij hield een „warme" rede. waarna de heer v. d. Klugt zich liet ontvallen: „Ik ver wacht dat de wat verwaarloosde sa menwerking met ons district nu be slist beter zal worden". Bridgeclub VOG Uitslag derde ronde van de paren competitie: Zwart: 1. Hr. en Mevr. Smit 83 pnt., 2. Hr. en Mevr. Dubbeldeman 72, 3. Tjalkens-Wakka 70, 4. Meyer- Selier 66, 5. mevr. Kukler-v. d. Berg 65, 6. Dam. Otto-Prenen 55, 7. Dam. v. Riet-Vlaardingerbroek 47, 8. Mevr. Barendse-Westerman 46. Rood: 1. Dofferhof-Roos 89, 2. Schilthuizen-Belt 79, 3. Slegtenhorst- v. Dieren 69, 4. Hr. en Mevr. Schoof 62, 5. De Tombe-v.d. Burg 56, 6. Hr. en Mevr. Boogaard 54, 7. Dam. Hor ree-Tuk 54, 8. Hr. en Mevr. Kooike* 41. Groen: 1. Gans-Oudshoorn 80. 2. Planje-De Jong 78, 3. Hr. en Mevr» Filbry 69, 4 Dam. Bosse-Hilligehek- ken 65, 5. Grommé-Terpstra 57, 0, Mevr. Altink-Starre 55, 7. De Haas- Altink 52, 8. Hr. en Mevr. v.d. Scheun 48 pnt. ADVERTENTIE Uurtje vrij? Brei! met Scheepjes Crylor. Adorable! Wie oog heeft voor echte mode breit met Scheepjes Crylor. Goed wasbaar, blijft als nieuw. Vraag het patroon bU uw winkelier of stuur onderstaande bon op. S o° c cc c g, p'cS tl* |fs E (0 31 2 to z 8

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 3