Wilma v. d. Berg werd derde dagelijks 'n £oede portie vlees vlees chilis, verantwoord eten Aanval van hockey team Sr.ïH=&s Nederland boekte een succesje bij Internationale Sportweken in Mexico Finislifoto Kangeroes schiet in laatste set tekort DINSDAG 17 OKTOBER 1967 PAGINA 7 leidsch dagblad leidsch dagblad - sport - leidsch dagblad - sport - leidsch dagblad - sport - leidsch dagblad - sport - leidsch dagblad Vele laatsten zullen de eersten zijn. Deze spreuk gaat in hoge mate op voor Wilma van den Berg, de atlete uit Uden, die na een verbluffend korte aanlooptijd de sprong naar de top van de Nederlandse sprintelite maakte en op het laatste moment nog werd toegevoegd aan de Nederlandse ploeg voor de Inter nationale Sportweken in Mexico stad. Daar, in de nog niet ge heel „volwassen" Olympische entourage, stond Wilma van den Berg op de tweede dag van deze laatste Olympische proefwed- het erepodium: ze had brons strijden op de laagste trede veroverd op de 100 meter. De Nederlandse kolonie juichte, maar niet helemaal van harte. Men had Wilma een plaatsje hoger ge dacht. Maar de finishfoto gaf een anderobjectiever beeld, dan er op het netvlies van de hartstochte lijk aanmoedigende landgenoten had gestaan. Elven werd er iets wegge slikt. Toen overheerste toch de vreugde, al bleef men betwijfelen of de aangekondigde tijden: 11.4 voor Cobian, 11.6 voor Meyer en 11.7 voor Wilma van den Berg de race wel juist weergaven. „Wat geeft het ook, we hebben tenminste eindelijk weer een atlete, die in grote internationale wedstrijden het erepodium bereikt", glunderde chef de mission J. H. Dok- kum. ..En dat het nu juist weer een sprintster moet zijn". Aanleg Wilma van den Berg kon haar prestatie Van de series (11.5) niet ge heel herhalen. Maar toch heeft zy blijk gegeven over grote aanleg te beschikken en met nog een jaar voor de Spelen In het verschiet, is zy on getwijfeld een belofte. Een sterk punt tin haar wapenrusting is onge twijfeld een goede mentale instelling. Die eigenschap heeft zy hard nodig 1 gehad in de zenuwslopende minuten, die aan de finale vooraf gingen. De- Mexicaanse organisatie ver toont hier en daar bedenkelijke fei ten. Een heel detachement juryle den had zich op trappen aan weers zijden van de finishlijn opgesteld, toen de finalisten in gelid naar de startplaats liepen. De meisjes bereid den zich voor op de start, hadden zelfs de trainingspakken al uit, toen de juryleden en bloc de trappen af daalden en in de catacombes ver dwenen. Koffietijd? Siësta? NOC-di- recteur Ad Paulen in Mexico sa men met de Zuidslaviër Tacacs aan wezig als bestuurslid van de IAAF (Internationale Atlettiekfederatie) om de Mexicanen te Instrueren bemerkte wat er aan de hand was i snelde drukgebarend de jury van aankomst achterna. De terugkeer de mannen met de stopwatches had heel wat voeten in de aarde. Bijna vijf minuten, nadat de atle ten startklaar waren, kon de race f worden gelopen. Nauwelijks waren de meisjes 'over de eindstreep of de I moeilijkheden begonnen opnieuw, j Verkeerde volgorde, verkeerde tijden, I rectificaties, rectificaties op rectifi caties. Het duurde nog een hele tijd t de definitieve uitslag bekend was Wilma van den Berg het brons ontvangst kon nemen. De waar- schuwingen, die ir. Paulen heeft ge- voor het organisatorisch onver mogen van de Mexicanen, zijn niet ongegrond gebleken. Uitgeput De Oosduitser Manfred Matusjevs- ki, tweevoudig Europees kampioen, leed op de 800 meter een grote neder laag. Geen moment heeft hij een rol van betekenis kunnen spelen en on danks het feit, dat hij reeds geruime tijd in Mexico stad verblijft voor ac climatisering, kwam hij geheel uitge put aan. Na de eerste ronde leidde Issa Ahmed, de atleet uit Tsjaad, die reeds in de tweede ronde de tol voor zijn gangmaking moest betalen. De ADVERTENTIE KUNSTGEBIT Wanneer de vorm van het mond- weefsel of tandvlees zich wijzigt, waardoor Uw prothese loslaat, dient U de tandarts te raadplegen. Fransman Dufesne nam de leiding over en stond deze, toen de verwach te aanval van de Oost-Duitser uit bleef, niet meer af. Op het laatste rechte eind viel Franz-Joseph Kern- per nog fel aan, maar de Fransman finishte toch nog met 0.2 seconden voorsprong. (1.48.8). De Belg Gaston Roelants, wereldre cordhouder en Olympisch kampioen op de 3.000 meter steeple-chase, nam revanche voor de nederlaag die hy een dag tevoren op de 10.000 meter leed. De tengere Belg nam dadelijk kop en geen van zijn concurrenten deed een poging hem te bedreigen. Hy finishte met ruime voorsprong in 8.57.8. op de Duitser Brosius, die in de laatste twee ronden de Rus Ku- rian voorbyging. De Spanjaard Ha- ra en de Bulgaar Zelev, die in het be gin Roelants dicht op de hielen zaten, speelden later geen rol meer. Oók Anna-Maria Tothne Kovacs, de blonde Hongaarse, die de vijfkamp won. maakte kennis met de nog niet geheel perfecte Mexicaanse organisa tie. Anna-Maria, die onder haar meis jesnaam Tothe aan de wedstrijden deelneemt, was juist van plan het erepodium op te stappen en haar gouden medaille in ontvangst te ne men, toen de speaker de Amerikaan se Billie Winslow die de Hongaarse eerst op de 200 meter definitief ach ter zich liet als winnares aankon digde. Voordat de deelneemster en het publiek geheel van hun verbazing waren gekomen, herstelde de spea ker zich echter en kon de Hongaarse toch nog de stap naar de hoogste tre de zetten. Het kogelstoten bij de heren lever de de verwachte overwinning op voor Vefkrijgboor b«i Apothekers e# O»opis Jimmy Johnstone („vliegende vlo") geschorst Jimmy Johnstone, rechtsbuiten van Celtic Glasgow en het nationale Schotse elftal, is gisteren voor drie weken geschorst. Hij werd op 23 sep tember in de leaguewedstrijd tussen Celtic en St. Johnstone uit het veld gestuurd. De schorsing van Celtics „vliegende vlo" gaat pas donderdag in, zodat bij woensdagavond nog wel mee kan spelen in de strijd om de wereldbeker tussen RC Argentina en Celtic, die in Glasgow zal plaatsvin den. In de retürnmatch, die op 1 november in Buenos Aires zal wor den gespeeld, zal Johnstone echter niet worden opgesteld. Standen reserves AMATEURS Res. 2de klasse A Quick 2 6 10 RVC 2 3 4 HBS 2 5 6 VCS 2 4 4 Laakkwart. 2 5 6 GDA 2 5 4 Roodenburg 2 5 6 VIOS 2 5 4 VUC 2 5 6 Lisse 2 4 1 UVS 2 6 6 LFC 2 5 1 Res. 2de klasse B RFC 2 5 10 Holl.diaan 2 5 4 Hillegersb. 2 6 7 CW 3 3 3 DHC 2 5 6 Spartaan 2 3 3 DHZ 2 5 6 HOV 2 6 3 ONA 2 5 5 UVS 3 3 2 DCV 3 6 5 HBS 3 4 2 Res. 3de klasse A Blauw Zw. 2 6 11 SJC 2 5 5 Quick 3 6 8 Alphen 2 5 4 Laakkwart. 3 5 7 Teylingen 2 5 4 ADO 4 5 6 Altior 2 5 2 Lugdunum 2 5 5 RVC 3 6 1 Roodenb. 3 5 5 Res. 3de klasse B Westlandia 2 5 8 Stolwijk 2 5 5 BEC 2 6 8 Lugdunum 3 6 5 Woerden 2 6 8 DONK 2 6 4 Olympia 2 5 7 Kranenb. 2 5 3 DHL 2 5 5 Verburch 2 4 0 Moordrecht 2 5 5 Res. 3de klasse D Laakkwart. 4 5 8 GDA 3 5 5 Quick 4 6 8 Scheven ing .2 4 4 VCS 3 6 8 Vredenb. 2 6 4 Wassenaar 2 6 7 HBS 4 4 2 PDK 2 4 5 HVV 3 5 0 Celeritas 3 5 5 ZATERDAGVOETBAL Res. 2de klasse A Quick B. 2 6 11 Die Haghe 2 7 6 PPSC 2 8 10 Katwijk 2 7 6 Noordwij k 2 7 9 CSVD 2 6 4 's-Grav. SV 2 7 8 ARC 2 6 3 Zwaluwen 2 6 7 DUNO 2 6 2 Res. 3de klasse A Monster 2 7 11 ARC 3 8 6 Ter Leede 2 7 10 RCL 2 6 5 JAC 2 6 9 CSVD 3 7 4 Quick B. 3 6 9 SVOW 2 5 1 Katwijk 3 7 9 RAS 2 5 0 (SVOW 1 wedstrijd niet opgekomen) Res. 3de klasse B Excelsior M 2 6 10 Noordwijk 3 7 8 Capelle 2 7 10 Zwart Wit 3 5 3 Quick B. 4 7 10 Schevening. 2 6 2 HBSS 2 6 10 Rijnsb. B. 2 7 2 Rozenburg 2 7 9 LisserBoys2 6 0 Randy Matson, de student uit Texas, wel snel verdwijnen. Waarschijnlijk Wilma v. d. Berg (midden) Met een stoot van 19.87 meter bleef hij bijna twee meter onder zyn we reldrecord. Hoogte probleem Het hoogteprobleem schijnt de ver schillende delegaties zeker medisch gezien veel minder bezig te houden dan een jaar geleden toen de sta dions openluchtlaboratoria leken. Het gaat er nu duidelijk om vast te stel len hoe de atleten volgend jaar zul len reageren op de Mexicaanse om standigheden. Het probleem van de verminderde zuurstofdruk is duide lijk naar het tweede plan verscho ven. De Amerikaanse opvatting dat de aanpassing aan de gewijzigde omstandigheden een zuiver individu ele zaak is en geen collectieve aan gelegenheid schijnt steeds meer ter rein te wtinnen. Na de vier langere loopnummers, die op de atletiekdagen zyn afge werkt, hadden de vier winnaars alle maal een eigen opvatting over de ac- climatiesatieperiode. De Tunesiër Mahammed Gam- moudi (10 km) verklaarde dat hy minstens drie weken training op een niveau boven 2000 meter nodig had, Jean-Pierre Dufresne (Fr.) winnaar meter, vond een aanpas singsperiode van veertien dagen vol doende, terwyl Gaston Roelants (Belg.) niet meer dan twaalf dagen nodig had om aan de gewyzigde omstandigheden te wennen. Charlot te Cooke, de Amerikaanse winnares van de 400 meter (52.4), verklaarde na haar overwinning helemaal geen ademhalingsmoeilijkheden te hebben gehad, hoewel zy toch pas twee da gen voor de wedstryden in Mexico stad was aangekomen. Een nieuw verschynsel lis dat vele atleten klagen over hevige spierpy- nen tydens de wedstryd, die zal de hulp van masseurs en psysio- zorgde tijdens de Internationale therapeuten volgend jaar meer no- Sportweken in Mexico voor het dig zyn dan die van zuurstofappara- eerste Nederlandse succesje. Op ten. de 100 m veroverde zij brons in Ook in deze derde internationale een tijd van 11.7 sec. Links op de sportweken heeft men nog geen in- foto, de Cubaanse Miquelia Co- zicht gekregen in de problemen die I bian. die met een tijd van 11.4 kunnen ontstaan trekkelijk korte periode een atleet moet uitkomen in series, kwart- en halve eindstrijden en de finale. Militair elftal teruggetrokken Het Nederlands militair voetbalelf tal is teruggetrokken uit het toernooi om het internationale militaire kam pioenschap 1960'67, waarin het samen met Marokko, België en Tur- kye reeds tot de halve finales was doorgedrongen Aanvankelyk lag het in de bedoe ling deze vier landen in mei jl. in Bagdad elkaar de eretitel te doen be twisten, maar de politieke verwikke lingen met de daarop gevolgde oor log tussen Israel en enige Arabische landen staken een spaak in het wiel. Het voorstel van Nederlandse zyde, om tuit zuinigheisoverwegingen onze nationale ploeg tweemaal tegen België en Marokko tegen Turkye te doen spelen, heeft het CISM, de over koepelende internationale organisatie daarop naast zich neergelegd. Inmid dels hebben de wedstlijden tussen België en Marokko reeds plaatsge had, hetgeen inhoudt, dat Nederland uit en thuis tegen Turkye zou moeten spelen. Aangezien de Nederlandse commissie voor internationale mili taire sportzaken daarmee niet ak koord kan gaan, is besloten de ploeg terug te trekken. goud veroverde. Het zilver ica voor Gabrielle Meijer rechtsuit Frankrijk met 11.6. ADVERTENTIE V- Omdat' de eiwitten in vlees eer9tekla9 bouwstoffen voor het menselijk lichaam zijn. Omdat vlees goed is voor de lijn. En vanzelfsprekend, omdat u met vlees zo veel verrukkelijke culinaire mogelijkheden hebt. Daarom Volleybalcompetitie Kangeroes en Zaanstreek '65 heb- i kers weer stevig party te geven, ben gisteren een fraaie wedstryd ge- Vooral dankzy het zeer goede werk speeld in de militaire sportzaal. Fraai van Wiebe Pera grepen de Leidenaars "met uitzondering van de vyfde met 1511 de setwinst om in de vijf set toen de Leidenaars totaal waren I de te ervaren dat de conditie toch uitgespeeld, terwijl de gasten nog in nog wel iets te wensen overlaat, staat waren er een schepje bovenop te gooien. Met 154 trok Zaanstreek j in die laatste set aan het rechte eind. 1 Derde daarmee tevens een 32 zege op- j strijkend. Die laatste fase ging dus snel zonder enerverende momenten by, maar daarvoor kon men genie van een constant sterk volley ballende Zaanse formatie en een by vlagen uitstekend opererende Kange roes. Zaanstreek rukte in de eerste a 2—3 en 5—3 op naar 14—8, daarna kroop Kangeroes in de steeds dichter bij temidden van natuurlyk heel veel opwinding. En wat niemand verwacht had: de Leid- se ploeg won de set nog met 16 14. Ook daarna bleef Kangeroes nog even de toon aangeven. Zy leidde in de tweede set nog met 86 en zakte toen ineens volkomen weg: 158 voor Zaanstreek. Ook de derde set was (na 9—9) met 159 voor de gasten. Toen bleek Kangeroes weer voldoen de adem te bezitten om de Zaanstre- LDDB-competitie In de hoofdklasse B van de LDDB heeft de damvereniging LOV haar overwinningsreeks voorgezet. Met 137 werd het bezoekende HDC de Leidse zegekar gebonden. De grondslag voor deze overwinning leg de eerste-bordspeler Heemskerk, die in een magistraal opgezette party de Alphense crack Zylstra verraste met een fraaie combinatie. Zaalberg en Veldhuyzen vergrootten de voor sprong spoedig tot zes punten, waar na er voor de LDV'ers geen vuiltje meer aan de lucht was. In groep B ziet het er steeds meer naar uit dat LDV3 zal moeten de graderen. Weder werd een grote 15 5 nederlaag geleden. Nu was het SS I, waartegen slechts enkele „oudjes" remise konden behalen. Gedetailleerd: W. Heemskerk (LOV II)— C. Zylstra (HDC I) 2—0, H. de KoningG. v. Muiswinkel 11, H. J. J. M. v. Winkel—C. Verboom 1—1, P. v. d. Stel—G. v. Ruitenburg 11. A. SladekC. Slingerland 11, J. ZaalbergW. Verboom 20. P. Pyl—J. P. Baerveldt 1—1, J Ver meulenF. v. Winkel 11, J. M. E. MasurelP. Kalshoven 11. H. J. VeldhuizenK. Vergunst 20. ADVERTENTIE Tevoren hadden de Kangeroes-da- mes hun derde zege in successie ge boekt op een pas in de derde set tot redelyk tegenspel komend HVS. In de eerste en tweede set waren de Leidse dames stukken sterker: 155 en 154. Daarna werd er dusdanig geknoeid dat de derde verloren ging (715) en even leek het er op dat ook de vierde verlies zou brengen, toen HVS een 137 voorsprong nam maar toen sloeg Kangeroes weer fel terug en won tenslotte met 16—14. Zaterdagavond hadden Ans Vrielink c.s. met 3—2 gewonnen van de AMVJ /RC reserves :15—2, 2—15, 15—7, 8— 15, 15—7). VVS is met een volkomen gewyzig de ploeg de competitie in de over gangsklasse begonnen. Verdwenen zijn Klinkhamer, Van der Have, Monster. Koolschyn en Sieval, maar terugkeerden Kleingeld en De Vries. Met Jan de Vries, Van Biemen, Oudshoom. Passchier, Hendrikse en Van Gorcum heeft VVS toch een kansryke eerste formatie. VCY. stel lig aanzieniyk in kracht toegenomen, was hoe enthousiast ook van meet af aan kansloos: 15—7,15—12,15—9. Het enige zwakke punt by VVS, althans in dit duel, was de defensie in het achterveld. Judoka Clien in nationaal team De judoka Chen van de judoclub „Eendracht" is gekozen in het Neder» landse team, dat op 28 oktober in Parys tegen Frankrijk zal uitkomen. Want Doublemint kauwen bevor dert de spijsvertering, 't Is heerlijk, zo gezond. Doublemint reinigt 1 tanden en verfrist mond adem: Koop vandaag nog een pakje - plezier voor twee merk zelf hoe goed Doublemint u doet. Leidse Schaakbond Philidor II ging üoed van start In enkele klassen van de L.S.B. is de afgelopen week de competitie van start gegaan. In het algemeen vielen er weinig verrassingen te noteren en deden de favoriete ploegen datgene, wat men er van mocht verwachten. In de eerste klasse gaat Philidor II dit jaar serieus proberen de K.N.S.B. te bereiken. Het Philidor- team. dat sterker ïykt dan vorig jaar, benadrukte deze plannen al in de eerste ronde, door Leithen kansloos te laten. Een regelmatige zege werd be haald: voorlopig 72. LSG II liet zich niet verrassen door kleine broer LSG III. De „broe dermoord" leverde volkomen nor maal, een 73 zege voor LSG II op. Spannender was het bij de wed stryd tussen Alphen I en het gepro moveerde Noordwyk I. De teams ga ven elkaar nauwelyks iets toe. By de tydcontrole was de stand 33, ter wyl vier partyen ter arbitrage wer den opgestuurd. Waarschynlyk gaat Alphen een minimale zege behalen. In de tweede klasse A behaalden de favoriete ploegen Sassenheim I en Katwyk I grote overwinningen. Sas senheim verpletterde de reserves van Boskoop (8>,i—1%) en Katwyk I bleef met 73 ruim vóór op Voor schoten II. Het vorig seizoen gede gradeerde Philidor 4 kon de kers verse tweedeklasser Rynsburg wel de baas: 64. In de derde klasse zal VTL, dat vorig jaar degradeerde, wel geen kans zien het verloren gegane terrein te herwinnen. De eerste match in de derde klasse B leverde al een fikse 6V231- nederlaag tegen Leithen op. In de derde klasse D tenslotte be reikte Alphen III tegen Aarlander- veen een 6—3 voorsprong. Forehol te-dames nog ongeslagen De dames van Foreholte hebben in Stompwyk tegen HVS 'n overtuigen de 100 zege behaald. In de eerste minuten van de wedstryd konden da gastvrouwen hun tekort aan techniek Nederlaag tegen Australië (2-0) j werk. Toen echter de Voorhout sa v aanval, na 10 minuten lang de HVS- veste zonder succes onder vuur te A 1 hebben genomen, via een solo van w zou nemen. Nora Turnhout en Toos Meyer zorgden ervoor, dat de Voor» g ~l houtsen met een veilige 50 voor- ViTO C! lirooi* TYIO Arltnl AAC sprong konden gaan rusten. Ook nu Wdh WTOl iildllll€löOö overwinning. In het Foreholte-doel Het Nederlands hockeyelftal heeft gistermiddag op Lords' I kans. Onmiddellijk na rust. gebeur- verrichte Magda Rietveld goed werk bijna heilige cricketgrond beter gespeeld dan negen dagen ge- j ^warn^d? bSPS? 'leg- leden in Amstelveen tegen Japan. De bewering lijkt boud te gards van doelman Boks voor de meer omdat na de nederlaag tegen Japan (01) de eerste wed- stick van Smart, die opnieuw raak strijd in het voor-Olympische hockevtoernooi tegen Australië vm,rde- ook verloren is gegaan (20). Geen geluk De aanwijsbare oorzaak voor de nederlaag was de onmacht van de voorhoede. Van Japan werd verloren doordat de hoekslagen slecht werden geno men, slecht werden gestopt en slecht werden ingeslagen. Zondag heeft de ploeg urenlang geoefend op het nemen van hoekslagen. Het re sultaat was dat alles beter ging, en toch kwamen er geen doelpunten. Ten dele omdat het vlaagje geluk ontbrak, ten dele doordat de iedere keer weer van de achterlyn weg- fütsende Australiërs schutter Jan Piet Fokker geen moment tyd lieten om rustig aan te leggen. Australië was overigens niet al leen in de verdediging feller en vinniger dan Nederland. Ook de voorhoede bezat de kwaliteiten om de handelingen in een overrompe lend tempo uit te voeren. Vooral in de eerste helft leverde dat nog ai eens moeiiyke momenten op. De Ne derlandse achterhoede werd soms verrast door die acties en moest vier hoekslagen, tig procent. Nederland kreeg korte hoekslagen en gebruikte niet één. Middenveld straf corners weggeven. Australië maakte twee doelpunten uit korte Meer grote kansen heeft Austra al'" S lië van de Nederlandse defensie met de goed spelende Ebbens, de uitste kende Terfingen, de hardwerkende Fokker, de nuttige Elffers en de at- (i I I tente De Lannoy Meyer niet gehad. jrdclCldl Door het laatste drietal kreeg Ne- j derland een vrij stevige greep op Op Lords was er tussen Nederland het middenveld, maar de offensieve en Australië nog een verschil. De kraoht van de ploeg bleek te gering. Australiërs waren atleten, geladen Doelman Dearing kreeg wel gele sportmensen met bovendien nog een j g-enihetid om zyn kwaliteiten te to- onbuigzame wil en een opmerkelijke oen, maar dat gebeurde gewooniyk mentale en fysieke hardheid. Daarin na soiowerk van Van Vroonhoven bleef Nederland achter. Niet in con- die Zyn 70ste interland speelde, en ditie, want vooral in de laatste faseZweerts. Voor de combinaties ont- van de strijd was het Nederlandse brak te vaak Van 't Hooft, die te veel tyd nodig had om van zyn overwicht groot. Al vry kort na het begin miste Nederland een eerste kans doordat Zweerts aan zijn hoge schot na een goede pass van de ijverige Spits te weinig richting meegaf. Vry kort daarna, in de elfde minuut kreeg de Australische rechtsbuiten Smart een moeilyker kans. De Nederlandse verdediging had na een korte hoek- slag die door Smart zelf was aan- dedigende taak over te schakelen op de aanval. Op de rechtervleugel liep Spits wat verloren rond. omdat Ter Haar in een dergelyk duel de nood- zakelyke snelheid van handelen mist. Overige uitslagen: Oost-DuitslandSpanje 7IJa panFrankrijk 10; Nieuw Zeeland De Foreholte-reserves boekten een moeiiyke 31 zege op HVL. Rietje Görtz. de goalgetter van de roodwit» ten, had deze wedstryd een persoon- lyke dekking gekregen en dat legcte de Leidse aanval grotendeels lam. Foreholte (jun)Hygiea 710. MMO heeft geen enkele moeite ga- had met de Wings-reserves. Met de rust stond de ploeg uit Hoogmade al duideiyk op winst 40. De Haagse aanval kon tegen de hechte MMO-de- fensie geen redelyke schietkans scheppen. MMO, dat in Corrie Pen» nings en Ria Lieuwese (beide scoor den viermaal» dominerende aanval» sters bezat, wist nog vier maal het net achter de Haagse doelvrouwe te vinden. Eindstand 8—0. Warmunda haalde de vruchten binnen van een harde training. Tech nisch kleven er natuurlyk nog de no dige fouten aan het spel van de jonge Warmondse ploeg. In de wedstryd te gen Kwiejc Sport hebben de War- mondsen cle gehele wedstryd het ini tiatief in handen gehad. Na een 4—2 ruststand werd met 63 gewonnen. Warmunda (jun)—Wings 0—5| Warmunda 2 (jun)Kwiek Sport 1 7. MSV zag in de wedstryd tegen Westlandia een 5—3 voorsprong by rust in de tweede helft verloren gaan. De eindstand werd 58.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 7