de Bijenkorf Ik ben ik Modieus sportief Deux-pièces van Trevira jersey in bruin, donkergroen, kerry en beige 99.75 Robe-manteau met dubbele knoopsluiting 99.75 Jurkje met korte mouw in Hgne trompette 79.75 Polo deux-pièces met brede cèintuur, grote gesp 110. Allen in flanel, kleuren groen, donkerbruin, camel, marine, rood en wit. Modieus modieus Italiaanse jersey japon met hoge col en contrastbiezen, in zwart, marine en bruin 49.95 Trevira jersey doorweven met lurex, driekwart mouw, afstaande col 89.75 Allersimpelst crêpe basisjurkje met oprijgsels rondom langs de rok en ronde hals. Met losse mouw. Zwart, donkerbruin, leverbruin, olijf, rood en bleu. Wollen basisjurkje met puntstiksels en lange slanke mouw. Zwart, donkerbruin, leverbruin, olijf, rood en bleu. Alle nieuwe richtingen van de avondmode - van korter dan vroeger tot langer dan anders - zijn bij ons aangekomen. B.v. korte Shocking Colours cocktailjurkjes en lange "bronzen" avondjaponnen vanaf 149.tot 259. Modieus klassiek Gerend jersey jurkje met korte mouw, ronde hals, in olijfgroen, sienna en donkerbruin 59.75 Jersey deux-pièces met driekwart mouw en rond kraagje, in donkerbruin, ice green, marine en donkergroen 79.75 Robes manteau van jersey met lange mouw en rugceintuur, in camel, groen, marine 119. Hooggesloten jersey deux-piè«es met dubbele parelmoeren knoopsluiting, bruin en lichtgroen 129. Young Designers Gebreide Robe Club uit Zweden in donkerbruin, donkergroen, ice green en zilvergrijs 69.75 Gebreide "neck to knee" sweater in bordeaux, marine, donkergroen en oamel 49.95 Zweeds jersey jurkje in donkergroen, donkerbruin en oranje 89.75 Gebreid wollen jurkje in "kostschool-stijl", donkerbruin, marine en oranje 55.75 Crêpe kostschool-jurkje met witte kraag en manchetten, in donkerblauw, donkerbruin en zwart 69.75 Mouwloos effen crêpe dansjurkje in empirelijn met V-hals uit Londen, zwart 69.75 Madame de B. Exclusieve handgebreide pakjes met garneringen van chenille, kraaltjes en zijden lint 229.— en 249. Mouwloze flanellen japon met lage ceintuur, grijs, donkerbruin en marine. Jolo-couture Robes Manteau van laken en fijne wollen stoffen, uit Zürich, Parijs en Wenen. Vanaf

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 28