Thant vraagt Egypte telexen Israel om zelfbeheersing springen Syrië en Algerije leiden terroristen tegen Israël op Gooise j in 1 staan op DamP°breekt NUCHTER EN REALISTISCH WINDSOR Raad Scheepvaart behandelde drama Jacob Verolme ^idó^ CïQcfencLci KROMMENIE (g> VINYL OP VILT MET EEN ENKEL WOORD 581 sfe staatsloterij tweede klasse Twee gevangenen in Utrecht ontsnapt HAAGSE AGENDA PAGTNA 2 LEIDSCH DAGBLAD VRIJDAG 29 SEPTEMBER 1967 Door grondverzakking Secretaris-generaal Thant van de VN heeft gisteren een beroep op Israël en Egypte ge daan om in het gebied van het Suezkanaal de uiterste zelfbe heersing te betrachten. In dit gebied heeft woensdag een tankslag gewoed waarbij 50 mensen om het leven kwamen. Thant zegt in een verslag aan de Veiligheidsraad, dat luite nant-generaal Odd Bull, het hoofd van de VN-waarnemers in het betrokken gebied, ervan overtuigd is dat vele inciden ten van de laatste tijd voorko men hadden kunnen worden als beide partijen bereid waren geweest van de diensten van de VN gebruik te maken. Een dagblad in Cairo heeft de schietpartij van gisteren afgeschil derd als een bewijs van de terug kerende kracht van Egypte, maar j Egyptische autoriteiten die de- zwaar beschoten steden aan het In Ismaiia heeft gouverneur Rital meegedeeld, dat ongeveer 1.000 gra naten de stad woensdag getroffen hebben. Hij zei dat om en nabij 150 personen om het leven kwamen bi) ADVERTENTIE Negatief De Libanese premier, Karaml. heeft een Israëlisch voorstel tot economische samenwerking tussen Libanon, Jordanië en Israël van de hand gewezen. In een persverklaring zegt de premier, dat Israël „slechts wil misleiden en propaganda wil maken om zijn agressieve plannen uit te voeren". Het Israëlische voor- Vervolg van pagina 1 Commentaren op rapport E.I.B. 9? front bezochten, waren grimmig terwijl andere Arabische bladen de aandacht vestigden op de toegeno men terroristische campagne in Israël en in door Israël bezet gebied. Om steun te verlenen aan de be weringen dat de terroristen van bui tenaf georganiseerd werden, deelden Israëlische zegslieden gisteren mee dat een officier van een Algerijns commando en twee Syrische instruc teurs in de guerrilla-oorlogvoering gevangen genomen werden nabij Toclkarm in bezet gebied op de westelijke oever van de Jordaan. Zij zeiden, dat Syrië een speciale ver bindingsofficier gestationeerd heeft aan de Syrisch-Jordaanse grens om de guerrillastrijders te helpen naar door Israël bezette gebieden te ko men. Zij zeggen verder dat de El Fatah-terroristen drie basiskampen voor opleiding in Syrië hebben. Een andere Arabische commando groep, de Palestijnse Bevrijdings organisatie, is overgenomen door de üyriërs, die de stichters ervan, Sjoekairi vervangen hebben door lt. kolonel Halil el-Wazir. Gouverneur Mahmoed van Suez deelde op bezoek zijnde journalisten gisteren mee, dat spoedig meer dan de helft van de bevolking van Suez van 250.000 mensen geëvacueerd zal worden. „Alge- ADVERTENTIE KONFEKTIE NAAR MAAT VANAF f 198,— j Het hoofdbestuur van j mene Nederlandse bond voor de j bouwnijverheid" (aangesloten bij het NVV) noemde het uiterst sombere j perspectief in het E.I.B.-rapport nuchter en realistisch. „De bouw vakarbeiders zijn niet gediend met schone verhalen", meent de A.N.B. Om de voorspelde teruggang in de bouwproduktie zoveel mogelijke te beperken dient de regering volgens de A.N.B. onmiddellijk tot verhoging van het bouwprogramma voor 1968 over te gaan. De regering moet ver der thans reeds handelend optreden om na het inhalen van het woningte kort een duidelijke voorrang toe te kennen aan de kwaliteit van de wo ningbouw. Gedacht wordt aan 350.000 krotten en de honderdduizen den sterk verouderde woningen. Het gaat hier om een duidelijke keu ze: de verkrotting evenals de wo ningnood met voorrang bestrijden of niet. maar dan heeft de prioriteit voor de bouw afgedaan en zal de bouwnijverheid zich daarnaar moe ten richten, aldus de A.N.B. De heer J. H. Hazes, voorzitter van de „Nederlandse christelijke bond van werknemers in de hout- en bouwnijverheid", noemde de publi- katie van het E.I.B. zeer belangrijk, omdat daarin wordt bevestigd wat velen reeds vreesden. Uit de weten schappelijke gegevens van het E.I.B. blijkt thans, dat de massale werk loosheid in het noorden van het land in feite reeds in 1965 was te voor zien aan de hand van opdrachten aan architecten. Het bondsbestuur van de katholieke bond van werkne mers in de bouwnijverheid „St. Jo seph" heeft de indruk dat het E.I.B. op een juist gekozen tijdstip een wel kome waarschuwing heeft laten ho ren. De bonden onderschrijven de stel ling van het E.I.B. dat waarnemin gen en onderzoekingen door onafhan kelijke instellingen moeten geschie den. PAUS OPENT SYNODE Paus Paulus heeft vandaag de bisschoppensynode geopend met een mis in de St. Pieter. De werkvergaderingen van de sy node, welke zeker een maand zal du ren, zullen morgen beginnen in het apostolische paleis. Op de agenda staan vijf punten: de geloofsleer, het kerkelijke recht, de seminaries, de gemengde huwelijken en de liturgie. Ook al staan ze niet op de agenda toch wordt het waar schijnlijk geacht dat de synode ook de geboortebeperking en het celi baat zal bespreken. Van de 196 verwachte deelnemers ontbreken de drie afgevaardigden van Polen als gevolg van het voort durende conflict tussen kerk en staat in dat land. Twee kinderen uit één gezin gedood Twee kinderen uit één gezin zijn gisteravond bij een verkeersongeluk in Beltrum (gem. Eibergen) om het leven gekomen. Beide kinderen, de zusjes Leonie (2M>) en Maria Ernst (1), werden door de achter wielen van een met meel beladen vrachtauto overreden, toen deze na in een inrit stil gestaan te hebben de weg op reed. stel was gedaan door de minister van Buitenlandse Zaken, Eban, in de raadgevende vergadering van de Raad van Europa. Amerika en Rusland hebben giste ren ontkend, dat ze overeenstemming hebben bereikt over beperking van de wapenleveranties aan het Mid den-Oosten. Een woordvoerder van het Amerikaanse ministerie van Bui tenlandse Zaken noemde berichten daarover „misleidend en voorbarig". De kwestie was deze week noch met de Russische minister van Buiten landse Zaken, Gromiko, noch met enige andere Russische functionaris in da V.N.-assemblee besproken, zei hij. De Amerikaanse regering blijft echter geïnteresseerd in regelingen waarbij de wapenleveranties open lijk zouden worden geregistreerd. De Russische delegatie bij de Ver. Naties gaf een verklaring uit waarin ze de bewuste persberichten als „ver zinsels" betitelde. Door verzakking van een moeras sig stuk grond langs rijksweg 1 tus sen Muiden en Diemen zijn telefoon- en telexkabels ongesteund „aan hun eigen gewicht komen te hangen". Twee kabels zijn reeds geknapt. De belangrijke kabels Amsterdam-Hil- versum en Amsterdam-Utrecht staan zo strak als een snaar. Als ze bre ken voor het eind van de volgende week het moment waarop de TT een noodleiding kan hebben aan gelegd zullen Gooise industrieën alsmede NTS, ANP, KRO en NRU en enkele militaire posten tijdelijk enkele telex- en vaste telefoonverbin dingen (zogenaamd© huurlijnen) moeten missen. Wat betreft de nu nog bedreigde kabels gaat het om 125 telex-verbin dingen en 100 huurlijnen naar Soest, Hilversum, Baarn en andere plaat sen in het Gooi. Aan de bestaande situatie kan de montage-onderhouds- en storingsdienst van de PTT niets veranderen. VRIJDAG Galerie Walenkamp (Nleuwsteeg 1): Opening tentoonstelling C. Blok. Rest. Van der Heijden: Opening sei zoen Humanistisch Verbond. 8 u. nam. Stadsgehoorzaal (foyer): K. en O. Causerie Jan P. Strobos „Naar het land van de halve maan". 8 uur nam. Oude Vest 13: Evangelisatie Cnris- verenlging „Viva Steenschuur 6: Kerk van Jezus Christus van de heiligen der laatste da gen. Spr. de heer Diender. 10.30 uur Oude Rijn 5: Gem voor oorspronke lijk christendom. Spr. evang. N. v. d. Zijlsingel 2: Volle Evangelie-zending. Film „In de schaduw Zijlstr Je sc" rang". 7.30 Oude Rijn 5: Pinkstergemeente. 3pi de heer Meyer, 2 u nm. MAANDAG Zijlsingel 2: Volle Evangelie-zending. Spr. evang. J. Zijlstra 10 uur voorm. film „In de schaduw van de Boeme- Zijlslngel 2: Volle Evangelie-zending. Spr. evang. J. Zijlstra 10 uur voorm. film „In de schaduw van de Boeme- Dag. 2.30. 7.00 en 9.15 u. Zond. ADVERTENTIE IETS NIEUWS OP DE VLOER Tijdens een langdurige zitting heeft de inspecteur bij de Raad van de Scheepvaart, mr. K. de Waard, gis termiddag in Amsterdam voorgesteld om aan vier bemanningsleden van de op 22 januari vergane ertstan ker „Jacob Verolme" voor kortere of langere tijd de respectieve be voegdheden te ontzeggen wegens on voldoende toezicht op de reparatie werkzaamheden aan pijpleidingen op ADVERTENTIE 29 september 1967 PRIJZEN VAN: f 10 zijn gevallen op nummers eindigende op 0 f 50 zijn gevallen op nummers eindigende op 564 f 100 zijn gevallen op nummers eindigende op 691 f 200 zijn gevallen op nummers eindigende op 712 f 400 zijn gevallen op nummers eindigende op 187 f 1000 zijn gevallen op nummers eindigend op 2630 een prijs van f 2000 Is gevallen op het nummer 030150 een prijs van f 2000 is gevallen op het nummer 017002 een prijs van f 2000 is gevallen op het nummer 086530 een prijs van f 2000 is gevallen op het nummer 014652 een prijs van f 2000 is gevallen op het nummer 083037 een prijs van f 5000 is gevallen op het nummer 020470 de prijs van f 25000 is gevallen op het nummer 015841 Let wel: op dit nummer zijn twee prijzen gevallen. het dek. v-aarbij gebruik werd ge- maakt van lasapparatuur. Voor de 51-jarige kapitein van het schip be tekende dit een ontzegging van zijn bevoegdheid voor de tijd van 6 maanden. De inspecteur achtte de eerste stuurman (58) uit West-Ter schelling minder schuldig aan deze nalatigheid en stelde 3 maanden voo De hoofdwerktuigkundige (63) uit Vlaardingen, en de 47-jarige tweede werktuigkundige uit Amsterdam wa ren volgens de inspecteur 't meest aansprakelijk, waarvoor hij een ont zegging uit hun bevoegdheden voor de tijd van 9 maanden op zijn plaats vond. Op 22 januari van dit Jaar deed zich in 't ruim van de ertstanker, die zich op een afstand van 120 mijl van de Canarische eilanden bevond, een ontploffing voor, die behalve een gedeelte van het dek weg sloeg ook een gat in het ruim veroorzaakte. Het water liep snel naar binnen en na een half uur sloeg het schip om. Van de 41 opvarenden, onder wie 18 Nederlanders, werd de vierde werk tuigkundige A. J. M. Sengers, ver mist. De anderen konden zich per sloeg in veiligheid stellen en werden later door het Poolse schip „Batory" opgepikt. De 27-j. bankwerker J. Mo-1 leman uit Amsterdam werd tijdens de ontploffing ernstig gewond. De enige, die ter zitting iets over het gebeurde kon vertellen, was de bankwerker J. Molleman, die ver klaarde niets af te weten van de afspraak, dat niet boven het ruim gewerkt mocht worden. Op de fa- late dag was hij met het slachtoffer Sengers bezig aan de montage van nieuwe pijpleidingen boven het ruim. Toen hij door een van de gaten keek, zag hij vonken naar beneden vallen die afkomstig waren van het lasapparaat, waarmee Sengers aan het werk was bij een ander gat. Op hetzelfde moment volgde een explo sie en werd hij weggeslingerd. Uit spraak van de raad over enkele we- ken. BINNENLAND Zeepost Met de volgende sche pen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen .haakjes, achter de naam van het schip vermeld. Argen tinië: „Rio Corrlentes" (1/10), „Cap Palmas" (6/10); Australië: „Maas dam" (3/10); Brazilië: „Gaasterland" (4/10); Canada: „Cygnus" (4/10); Chili: „Cd de Armenia" (4/10); In donesië: „Setiabudhi" (6/10); Kenya, Oeganda: „Tanga" (1/10); Tanzanië: „Tanga" (1/10); Ned. Antillen: „Ulysses" (3/10): Nieuw-Zeeland: „Main Lloyd" (2/10); Suriname: „Oranje Nassau" (4/10); Verenigde Staten van Amerika: „Atlantic Span" (4/10), „American Rover" (6/ 10); Z.-Afrika (Rep.) m.i.v. Z.-W. Afrika: „Oldekerk" (4/10). Inlichtin gen betreffende de verzendingsdata van postpaketten geven de postkan toren. Verdovende middelen De afde ling. verdovende middelen van de ze denpolitie in Den Haag heeft maan dag een vijftienjarig meisje uit Am sterdam aangehouden. Het meisje, dat een week van tevoren van haar pleegouders was weggelopen, heeft bekend hasjiesj te hebben gekocht. Verder bekende ze meermalen en nagenoeg alle verdovende midde len te hebben gebruikt en er aan verslaafd te zijn. Maatregelen via kinderpolitie en kinderrechter zullen worden voorbereid. Voorts zijn drie jongemannen aangehouden die has jiesj hebben verhandeld en gebruikt. Ongeluk op vaartuig De 38- jarige eerste machinist Klaas Lan sen uit Sliedrecht is gistermiddag aan boord van het baggervaartuig Sliedrecht 17 in het Europoortgebied om het leven gekomen. De machinist is met zijn hoofd in een draaiende koppeling geraakt. Hü was op slag dood. Drie mijnen gevonden De „Yer- seke 25" heeft gisteren in het Krab- begat voor Schouwen een Duitse con tactmijn in zijn net gekregen. De schipper van de „Yerseke25", die de vangst direct heeft gemeld aan de mijnendienst in Den Helder, heeft opdracht gekregen tot nader order buitengaats te blijven, een ploeg van de mijnoprulmingsdienst is inmid dels naar Vlissingen onderweg. Een dag tevoren was nabij Hoek van Holland een Duitse g.c.-mijn gevon den door een van de bergers van Van de Tak, die bezig was een wrak te lichten. Het bleek een dieptebom te zijn, die inmiddels onschadelijk ge maakt is. Dezelfde dag kwam de „Volendam 6" in aanraking met een Duitse contactmijn. Ook deze mijn is intussen door de mijnendienst on schadelijk gemaakt. BUITENLAND Spionnen veroordeeld Een Westberlijns hof heeft gisteren een Berlijnse en twee Jordaniërs wegens spionage tot gevangenisstraffen van resp. 15, 30 en 10 maanden veroor deeld. Zij werden ervan beschuldigd paspoorten van Westerse landen aan de Oostduitse en Russische inlichtin gendienst te hebben geleverd. Rellen in Portorico Na 12 uur van wilde relletjes op de terreinen van de universiteit van Portorico be droeg het dodencijfer gisteravond één en het aantal gewonden tenminste 23. Twaalf personen zijn gearresteerd. De ongeregeldheden braken woens dagavond uit toen een groep van voorstanders van een onafhankelijk Portorico, een bijeenkomst van pro- Amerikaanse studenten wilde versto ren. Zij duurden voort tot drie uur in de ochtend. Ongeveer 200 studenten voornamelijk uit de eerste groep, barricadeerden zich op de campus, staken grote hopen vuil en papier in brand, en gooiden met stenen en fles sen naar de politie. Treinontsporing Bij het ontspo ren van een trein in noord-Bengalen hebben gisteren elf mensen het leven verloren. Er waren 25 gewonden. Even koffie halen (Van onze Utrechtse correspondent) Uit het selectie-instituut van ter beschikking van de regering gestelden aan de Gansstraat 164 in Utrecht zijn gisteravond om acht uur twee mannen ontsnapt. Het zijn een 28-jarige man uit Hillegom en een 51-jarige man uit Ede. Direct nadat de ontsnapping be kend was, is groot alarm gesla gen. De Utrechts politie rukte uit met een aantal surveillancewagens en enkle politiehonden uit en onder zocht de directe omgeving van het selectie-instituut. Voorts is snel een controle ingesteld bij de belangrijkste Utrechtse uitvalswegen. Omwonen den van het huis van bewaring aan de Gansstraat hebben vrijwel niets van de ontsnapping gemerkt. Tralies omgebogen De beide mannen waren veroor deeld wegens diefstal en oplichting. Ze waren als keukenhulp in het se lectie-instituut werkzaam. Zoals ge bruikelijk kregen zij gisteravond op dracht in de keuken koffie te gaan halen, deze keuken ligt aan de ach terzijde van het gebouw en is niet ver verwijderd van de 3 4 meter hoge buitenmuur. De mannen heb ben kans gezien door een nauw venstertje boven het raam buiten te komen. De tralies waren omgebo gen. Men vermoedt, dat het tweetal de ontsnapping van te voren heeft voorbereid, omdat deze tralies waren voorbewerkt. Eenmaal buiten zijn de beide man nen ongemerkt de buitenmuur over- geklauterd. Personeel van het insti tuut heeft een stuk kabel gevonden, waarvan men aanneemt dat zij dit bij hun ontvluchting hebben gebruikt. Aangezien de ontsnapping in enkele minuten geschiedde, moeten zij goed van de situatie op de hoogte zijn geweest. Het tweetal was al ongeveer twee weken in het instituut ondergebracht. Na zes weken zouden zij naar hun feitelijke bestemming worden over- Kongolese excuses De Kongolese regering heeft aan de Belgische re gering haar verontschuldigingen aan geboden voor de vernieling van de Belgische ambassade in Kinsjasa, begin augustus, zo Is in Brussel be kendgemaakt. De Kongolese rege ring heeft tevens haar spijt betuigd over ontering van het Koning-Albert- monument in Kinsjasa. De Belgische regering had op 14 augustus tegen een en ander geprotesteerd. Moeilijk van de grond Na vijftig jaar communistische vooruitgang komt Moskou moeilijk van de grond, althans in zijn nieuwe liften, aldus de Chicago Tribune, die I. Wisjnewetski citeert, hoofdingenieur van „Liftre- mont", de organisatie die belast is met de verzorging van de liften in Moskou. Met de beste wil van de we reld, aldus de Ingenieur, kunnen we niet meer repareren wat volledig her zien zou moeten worden of helemaal weggeworpen. Dit slaat in het bijzon der op 600 nieuwe liften, waarvan de kwaliteit achterligt bij die van vroe ger. Sowjetrussische technici kunnen wel een mens in de ruimte brengen, aldus de Chicago Tribune, maar het veilig en snel omhoogbren- gen van de inwoners van Moskou over een afstand van enkele tiental len meters geeft moeilijkheden. Botsing: 9 doden Op de weg tus sen Saloniki en Veria zijn gisteren een tankauto en een autobus met landarbeiders met elkaar in botsing gekomen. Negen Grieken vonden de dood. acht anderen werden gewond. Proces-Debray onderbroken Het proces tegen de Fransman Regis De- bray en de Argentijnse schilder Ciro Buston in het Boliviaanse dorp Camiri is voor onbepaalde tijd on derbroken. De verdediger van Bustos heeft de competentie van de militai re rechtbank in verband met de grondwet in twijfel getrokken en geëist, dat de zaak voor een gewone rechtbank zal dienen. Washingtons bestuur President Johnson heeft gisteren de neger W. E. Washington als burgemeester van de gelijknamige stad, Amerika's hoofdstad, beëdigd en tevens een ge meenteraad benoemd die uit vijf ne gers en vier blanken bestaat. Hun aanstelling moet nog door het Con gres worden goedgekeurd. Washing ton overwegens bewoond door ne gers - werd tot dusver door 'n 3 man sterke raad van commissarissen be stuurd, die optrad namens president en congres. Brand In Genève Bij een brand in een kegelzaal in Genève zijn don derdagavond zes mensen omgeko men. Er zfjn verscheidene gewonden. Stad in Jemen veroverd De stad Harib in Jemen, dicht bij de grens met de staat Beihan van de Zuidara- bische Federatie, is door de republie- keinen ingenomen, zo is van be trouwbare zijde vernomen. Driehon derd republikeinen, uitgerust met lichte kanonnen, bazoeka's en mi trailleurs, hebben de stad op de 150 royalistische verdedigers veroverd. Liberia en V.S.-ncgers Liberia staat welwillend tegenover plannen van Amerikaanse negers om zich in dit land te vestigen, zo heeft presi- sident Tubman van Liberia gisteren op een persconferentie in Monrovia verklaard. Maar, aldus Tubman, wij willen in de eerste plaats technici en mensen die een vak kennen. Jordaniërs naar Moskou - Jorda nië heeft er voor het eerst in toege stemd, dat een aantal Jordaanse stu denten hoger onderwijs gaan volgen in de Sowjet-Unie, aldus heeft het Jordaanse ministerie van Onderwijs gisteren bekendgemaakt. Elf studen ten zullen op door de Russische rege ring beschikbaar gestelde beurzen in de Sowjet-Unie gaan studeren. 14 J. Dag. 2.30. 7.00 en 9.15 u. Zond. Zond. 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 u. Camera „Oh.ojojoj", 18 J. Dag. 2.30, 7.00 en 9.15 u. Zond. 2.30, 4.45 7.00 en 9.15 u. 3 oktober: 2.00, 4.15' 6.30 en 8.30 u Lldo: „Dokter Sjivago", 14 j. Dag (ook zondags) 2.15 en 7.30 u. Studio Te mooi voor censuur. De jonge venus", 18 J. Dag. 2.30, 7.00 en 9.15 u. Zond. en 3 oktober: 2.30 4.45. 7.00 en 9.15 u. TENTOONSTELLINGEN Galerie Walenkamp (Nleuwsteeg 11) sloten (tot 20 oktober). De Lakenhal: Tentoonstelling Kees Buurman (t/m. 1 oktober) De Lakenhal: Dag. 10-5 uur: zond. Legermuseum (Pesthulslaan)Met uitzondering van zaterdag van 10-4 u. (zondag 1-5 uur). Molen „de Valk", Molenmuseum ge. opend dinsdag t/m zaterdag 10 uur Maandags gesloten. RUk, Volkenkunde: Tentoonstelling droombeeld". C 's zondags 13-17 uur (tot 1 Geopend dagelijks oktober') S Z°r Rijksmuseum voor Volkenkunde: Tentoonstelling van Japanse van Kyosal. D 's Zondags 13-17 Rijksmuseum voor Volkenkunde: Steenstraat 1dag. 10-7 u.: 'e zon. dags 13-17 uur. Rijksmuseum voor de geschledenii der natuurwetenschappen: Dag. 104 uur, zond. 1-4 uur. Academiegebouw: Schilderijen grafiek Ed Dukkers, maandag t/m vrh- hoLru VOOrm "6 UUr nam' (t°' Wassenaar (Kunstzaal Heuff) toonstelling Noëlle van Alphen, Mena- i.; bovendien dinsdagavond we iw uur. (t/m 11 oktober). AVOND- EN NACHTDIENST DEB APOTHEKEN spoedeisende gevallen r spoedeisende gevallen, geus van 8 tot 12 uur, bovendien i opend: Haven Apotheek. Haven 18, 1 20085. Apotheek R. van Breest Smallenburj te Leiderdorp en Apotheek Voorscho ten z(jn de gehele week geopend. De Oegstgeestse Apotheek ls op dag 1 oktober gesloten van 8 uu Zaterdagmorgen vóór 12 uur raad plege men de eigen huisarts, daarna tot maandagmorgen dokterstelefoon 2 2 2 2 2. Comedle Kurzaal. 20.00 Ramses Shaffy en Llesbeth List." Pa-vlljoentheaiter, 20.15 uur: we Komedie: „Kat ln de zak". ZATERDAG 30 SEPTEMBER Kon. Schouwburg, 20.15 uur: Haaw» Comedle: „Zo ls het (of zo lijkt het)", Dlligentia. 14.15 uur: Toneelgrwp Arena: „Het laatste loverbos". Kurzaal, 20.15 uur: Het Concert Pavlljoentheater: 20.15 t we Komedie: „Kat ln de zaak". PoppentheatersGuldo van 14.30 uur: „Het geheim van de hoed"; Frank Kooman, 14.3 „Relntje de Vos op de i sol „Koning Midas heeft ezelsoren en Cabaretprogramma „Vossestreken" ZONDAG 1 OKTOBER Kon. Schouwburg, 14.00 uur: HaagM Comedle: „Helder zien ln Poppentheaters: Guldo 14.30 uur: „Het geheim van de groent hoed"; Frank Kooma" „Relntje de Vos op de n DINSDAG 3 OKTOBER Kon. Schottwburg, 20. derlands Danstheater. Joseph's Place, 22.30 ut Chanitant „Slng along". WOENSDAG 4 OKTOBER Kon. Schouwburg, 20.15 se Comedie: „Helder zien 1 Dlligentia, 20.15 uur: Ja; erwe's Cabaret: „A"' Joseph's Place, S Chantan „Sing along". Caban» WEERRAPPORTEN (Van bedenmorgen 7 our) SS jj Twente Eindhoven Zuid-Limburg Stockholm Oslo Kopenhagen swaar bew. 22 14 0 mist 22 10 0 zwaar bew. 22 licht bew. 23 11 Londen Brussel Luxemburg Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort Münohen Zurich Genève Locarno geh. bew. 21 14 zwaar bew. 24 21 0 zwaar bew. 19 10 0 half bew. 23 12 0 mist 24 11 0, geh. bew. 24 15 J murt 20 10 1' mist 25 9 0J onbewolkt 29 15 3 onbewolkt 30 20 0 zwaar bew. 23 14 0 geh. bew. 26 18 JJ licht bew. 26 9 geh. bew. 23 19 0 geh. bew. 26 17 0

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 2