In 12 u. 1343 km on 125 cc L.S.G. OPENT EEN SCHAAKSOCIETEIT Motor-coureurs vestigen praktisch niet meer te verbeteren records op Zandvoort Scylla weer favoriet voor tafelteimistitel Pedro de Felipe kan niet tegen Ajax spelen Gelijkspel voor Vicus tegen Regenboog? Prognoses VRIJDAG 29 SEPTEMBER 1967 PAGINA 21 LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD LEIDSCH DAGBLAD (Van een medewerker) In alle stilte, omdat de kans op mislukken groot was, hebben deze week drie motorcoureurs op het circuit van Zandvoort een record gevestigd dat praktisch gesproken niet meer te verbete ren is. Met een 125 cc Honda-produktieracer legden Henk Vis- caal (Almelo)Cas Swart (Alkmaar) en Cees van Dongen (Rot terdam) in twaalf uur tijd 1343 kilometer af, dat betekent een gemiddelde van 112 kilometer per uur. Het oude nationale record stond op 97 kilometer per uur. De drie rijders verloren tijdens een lange rit geen seconde door pech, iets wat met een zo lichte en toch zo hoog opgevoerde motor (13.500 toeren) een zeldzaamheid is. „Voor ons is het ook onbegrijpe lijk dat we het er zo afgebracht hebben. Geen lekke band, geen val partij, niets, niets. Alleen een keer een iets gestrekte ketting. Verder draaide die vijf jaar oude machine alsof die met vakantie was," vertel de gisteren onze twaalfvoudige natio nale kampioen op de racemotor Cees van Dongen in zijn huiskamer aan de Orooswijksebooht. „Vanzelfsprekend hebben we zo hard mogelijk gere den, maar nooit zo hard dat we hem forceerden. Het is niet zozeer de snelheid, die bij een zo lange race Grijze lucht, regen Hollands weer in Mexico Mexico City, de olympische stad 1968. kent zichzelf niet meer, da genlang reeds gaat de miljoenen stad schuil onder een dikke grijze deken, waaruit met een grote fre quentie de regen valt, soms in de vorm van „mot", maar ook in stromen als uit een sterke douche. Het eerste contingent van de Ne derlandse ploeg, die zal deelne men aan de hier in de tweede helft van oktober te houden derde internationale sportweken, heeft de zon geiuaardeerd, maar door de Mexicanen meermalen 'ge vreesd nog niet gezienIn dit Hollandse weer heeft de aan passing dan ook nog weinig pro blemen opgeleverd. Nadat de ver moeienissen van de lange vlieg reis waren overwonnen in de ar men van morpheas en het door het tijdsverschil van zeven uur gestoorde levensritme was aange past, trokken de roeiers Wienese, Droog en Van Dis op de Olympi sche baan reeds hun trainings baantjes in hier ter beschikking gestelde boten, waarmee zij zeer content zijn, en liepen de atletes Marjan Thomas en Wilma van den Berg al hun eerste rondjes, in het vlakbij het hotel gelegen park of op de baan. Hoogteproble men? Op de eerste dagen van hun verblijf in de Mexicaanse hoofd stad hadden zij er nog geen hoofdbrekens over. belangrijk is, als wel het feilloos rijden. Een val en je verliest zo maar een half uur aan reparatie. Een defect, en minuten vliegen on der Je handen weg". Het begon een paar maanden ge leden toen garagehouder Henk Vis- caal de Rotterdamse coureur-mon teur, zijn Honda aanbood voor een aanval op het al vier jaar oude twaalfuurs record. Cas Zwart uit Alkmaar werd de derde rijder. Al leen enkele vrienden maakten ze deel van het plan. Twaalf keer eer der was een aanval op het in 1963 door Van der Burg-Kotte-Kost- winner gevestigde record mislukt. „Waarom zouden we het lot tarten en ruchtbaarheid aan onze plannen geven?", vertelt de 34-jarige Cees van Dongen. „De paar mensen die het wisten, verklaarden ons allemaal voor stapelgek om met zo'n hoog- opgevoerd en licht machientje dit te wagen. Ik heb hier boven bij mij op zolder een week aan die motor gewerkt, stak er voor een negen honderd gulden aan nieuwe onderde len in, deed alles om de kans, dat het ding ons in de steek zou laten, te verkleinen. Al had ik er een jaar aan gewerkt, dan zouden we geen groter succes hebben kunnen behalen." CEES VAN DONGEN We waren met drie rijders, die alle drie hun verlangen om eens te laten zien wat ze kunnen, ondergeschikt wisten te maken aan het gezamen lijke doel: die motor heel houden, wel een zo hoog mogeiyk tempo draaien, maar zonder enig risico. In het eerste uur draaiden we 109 kilometer er uit, na drie uur lag gemiddelde op 110,33, na 5 uur op 5 en na negen uur op 111,57 kilo meter. Allemaal nationale records in de 125 cc klasse. Daaruit kun je al dat we steeds beter op elkaar ingespeeld raakten. Ieder had zijn vooraf besproken taak. Ieder had een vriend-monteur bij zich. Mijn vader hield ons. lang van tevoren berekend, tijdschema nauwkeurig bij. Mijn moeder speelde voor kokkin in de pits. Spanning i verder Twaalf uur op een motor dus vier keer een uur, op e volkomen leeg circuit lijkt een ver velende zaak. maar dat was het voor ons niet. omdat we steeds in span ning zaten of de motor het hield, steeds geconcentreerd moesten rijden, steeds met ons tijdschema in de strijd lagen. Dat was onze tegenstan der, die tijd! De uren vlogen om. Ik wil het best nog eens doen, alleen niet te gauw. Vergeet niet dat je met zo'n race niets verdient. Het heeft ons met elkaar een kleine f 1500 gekost, aan materiaal, hono rarium E.H.B.O.'er, verzekeringen, onkostenvergoedingen van de drie K.N.N.W.-officials die mensen of feren er hun hele werkdag voor op huur circuit, enz. enz. Een afknappend boutje kan die kosten alle moeite nutteloos maken. We hebben geen fabriek achter ons, we reden het record op een gewone produktieracer, dat is in feite 'n op gevoerde standaardmotor. Om twaalf uur zo'n machine over een circuit te Jagen is haast uniek te noemen. Daarom zal dat record niet gauw verbeterd worden. Er zullen mensen zijn of komen die met zo'n 125 cc iets sneller kunnen, maar zal er nog eens een trio komen dit zonder een seconde verlies aan pech twaalf uur ronddraait? Niet gauw! Scliolte treft in Marseille serie ,oude bekenden' Onze landgenoot Henk Scholte behoort tot de acht deelnemers, die van 25 tot en met 29 oktober in Mar seille zullen strijden om de eerste wereldtitel in het moeilijke kader 47/1. De meeste tegenstanders zijn bekenden voor de Nederlandse kam pioen, alleen van de Japanner Ko- baiashy Nobuaky is niets bekend. Aan het toernooi nemen verder deel de Argentijn Osvaldo Berardi, die en kele weken geleden in Dusseldorf we reldkampioen 71/2 werd. de Frans man Jean Marty, de Belg Tonnie Schrauwens, de Oostenrijker Johann Schërz, de Spanjaard José Galvez en de Duitser Qieter Muller. De laatste kan meedoen omdat Siegfried Spiel- mann, die Duits kampioen werd in deze speelsoort, zijn plaats aan de 24-Jarige Westberlijner heeft afge staan. Basketbalteam krijgt klop van Finland: 83-70 Het Nederlandse basketbalteam is gisteravond in de Finse hoofdstad het toernooi om het Europese kam pioenschap slecht begonnen. Voor ruim 4000 toeschouwers verloren on ze landgenoten in hun eerste wed strijd voor groep A met 8370 van Finland. Een nederlaag die voor een groot deel te wijten is aan het feit dat vier van de beste Nederlandse spelers wegens persoonlijke fouten voortijdig het veld moesten verlaten. Achtereenvolgens werden Van Woer- kom, Kales, Pastor en Tuinstra naar de spelersbank verwezen. In de overige ontmoetingen van de openingsdag maakte de Sowjet-Unie. titelverdediger en de grootste favo riet, in Tampere indruk door een ruime zege op Israël: 9265 Competitie begint zaterdag A.M.V.J. en Nedlloyd (Amsterdam) en titelhouder Scylla (Leiden) zijn de favorieten voor het landskam pioenschap tafeltennis seizoen 1967- 1968. Zaterdag gaat de competitie van start volgens hetzelfde systeem, als vorig jaar voor het eerst werd toege past: de 10 teams in de ereklasse zijn ondergebracht in twee groepen van 5, die een hele competitie zullen spe len. De nummers 1 en 2 van iedere groep worden samen met de sterkste nummer 3 aan te wijzen via een beslissingswedstrijd ingedeeld in een poule, die opnieuw in een hele competitie de nieuwe landskampioen zal moeten voortbrengen. Van de overige teams zal er één aan het ein de van het seizoen degradatiewed strijden moeten spelen. In groep B lijken de eerste twee plaatsen al verdeeld. Scylla, dat vo rig seizoen praktisch met twee man (Bakker en v.d. Helm) kampioen In Witte Huis te Oegstgeest (Van c sportredactie) Voor het Leidsch Schaakgenoot schap wordt oktober een maand van vele en belangrijke activiteiten. Op zaterdag 7 oktober start de vereni ging van voorzitter ds. P.J. Mackaay in het Witte Huis te Oegstgeest met een schaaksociëteit. Beoefenaars van het schaakspel kunnen op deze weke lijkse bijeenkomsten een partij spe len, zonder de dwingende noodzaak lid te moeten zijn van een schaak vereniging. De bemoeienissen van het LSG zul len niet verder reiken dan het be schikbaar stellen van het materiaal, terwijl voorts drie van zijn leden, de heren Weiland, Volten en Wiebes, de "verzorging van het geheel" op zich zullen nemen. Door het heffen van een zeer lichte contributie wil het LSG echter wel een zekere band scheppen tussen schakers en socië teit. Ter gelegenheid van de opening van deze sociëteit, welke zal worden bijgewoond door de voorzitters van Glad Eigenlijk het enige wat we tegen hadden was het weer. 's Morgens was het wat mistig en glad, waardoor we niet voluit konden starten, maar die kleine achterstand haalden we later in. 's Middags regende het twee uur. Voor de baan daarna droog is komt er nog een uurtje bfj en om drie uur nattigheid heeft ons gemiddelde wel met een zes tot zeven kilometer gedrukt. Pas toen we een zeven acht uur hadden gereden kwamen er mensen kijken. Toen wilden ze eigenlijk nog niet geloven dat het ons zou lukken. We hadden toen echter al zo'n ver trouwen in de machine, waren al zo op elkaar ingespeeld, dat onze stops' van 70 tot 35 seconden verminder den. Naar de olie keken we al niet meer. In die twaalf uur heeft dat ding maar drietiende liter olie ge bruikt. Dat is het beste bewijs hoe „lief" we die motor bereden hebben. Tegenvaller voor Real Madrid De centrale verdediger van Real Madrid Pedro de Felipe directe tegenstander van Johan Cruijff in het Europa Cup duel tussen Ajax en Real Madrid is gisteren opgeno men in het ziekenhuis van Madrid. De Felipe, die in de wedstrijd die ter ere van de vroegere Spaanse doel man Ricardo Zamora tussen het Spaanse elftal en „de Rest van Europa" in Madrid werd gehouden, een blessure aan zijn knie opliep, zal geopereerd moeten worden en is Beker voor een maand uitgeschakeld. Dit houdt in dat hij niet alleen zal ontbreken in de wedstrijd die Spanje aanstaande zondag in het kader van het Europese kampioen schap voor landenteams, speelt tegen Tsjecho-Slowakije, maar ook in de ontmoeting tussen Real Madrid en Ajax op 11 oktober in het Berna- beu-stadión. Doelman Sarti van de Italiaanse Internazionale is eveneens voor ge ruime tijd uitgeschakeld. Hij verrek te in dezelfde wedstrijd bij een spectaculaire redding een spier. Korfbalprognoses Vicus Orientis speelt opnieuw thuis, nu tegen Regenboog uit Dordrecht. Het lijkt ons een wed strijd te zullen worden tussen twee gelijkwaardige ploegen. Het resul taat zal dan ook niet ver van een puntenverdeling af liggen. Hetzelfde verwachten wij bij de plaatselijke strijd tussen Zuider kwartier en Danaïden. Weliswaar start de thuisclub als favoriet, doch zeker niet in die mate dat de blauw- witten bij voorbaat kansloos zijn. KNS ontvangt Rozenburg, een wed strijd waarin wij de kansen op een Leidse zege het hoogst aanslaan. De Algemene gaat de altijd moeilijke uitwedstrijd tegen OSCR tegemoet. Toch zal het dit keer wel een Leidse zege worden. Fluks wispelturig als altijd, krijgt HSV op bezoek. Spelend als vorige week zijn de roodwitten kansloos; in de vorm van 14 dagen geleden zitten er redelijke winst kansen in. BKCCrescendo ln Breda lijkt ons ten gunste van de groenwitten beslist te worden. Noorderkwartier moet in Zeeland op bezoek bij Ondo. De roodbroeken doen het tot nu toe in de KNKB veel beter dan voorheen en kunnen, als ze ook deze wedstrijd tot een goed einde bren gen, zelfs een rol van betekenis in 3 A gaan spelen. Het programma luidt: Hoofdklasse: Blauw Wit—PSV; DeetosLuto. HKVStanfries, Wes terkwartierArchipel, Rohda-Samos. Overgangski. B: Vicus Oriëntis Regenboog, Die HagheSwift, Sper wers't Zuiden, SpangenBEP, DKC—Deto. West I: OSCRDe Algemene, ZuiderkwartierDe Danaïden, KNS Rozenburg, FluksHSV. 2 A: Swift^Olympiaan, Trekvogels —Ready, Achilles—TOV, BKC— Crescendo. 3A: EurekaZwervers, Ondo Noorderkwartier, HoogvlietSchie dam, ELKV—Hou Stand. Res. I: Spangen 2—Regenboog 2. Die Haghe 2Vic. Oriëntis 2 (12 uur), Sperwers 2—Quick 2, HSV 2— Ons Eibernest 3, Fluks 2't Zuiden 3 (12.15 uur). Res. 2 A: Trekvogels 2HKV 4, Danaïden 2Deetos 3 (2.15 uur), Ready 2Ons Eibernest 4, DKC 2 —(Eureka 2, Fluks 3Ons Huis 2 (10.15 uur). Res. 2B: Achüles 2—KNS 2 (12 uur)Swift 2Rozenburg 2, HKV 3 Die Haghe 3, Fortuna 2Trekvo gels 3. Res. 3 A: HSV 3Ons Eibernest 6. 't Zuiden 4Deetos 4, Zuiderkwar tier 2TOV 2 (12 uur), Olympiaan 2—BKC 2. Res. 3C: ODO 2Phoenix 2, OSCR 2Danaïden 3 (12 uur), Zwervers 2Ons Eibernest 5, De Algemene 2Achilles 3. LKB Senioren t lste kl.: Crescendo 3Vic. Oriën tis 4 (zaterdag 3.45 uur), Vic. Oriën tis 3Fluks 5 (zaterdag 3.30 uur), KNS 3Madjoe (zaterdag 3.30 u.). Danaïden 4De Algemene 3 (2 u.). 2de kl.: KNS 4—Fluks 6 (12 u.). De Algemene 4KNS 5 (10 uur). Noorderkwartier 2Zuiderkwartier 3 (12 uur), Madjoe 2Danaïden 5 (zaterdag 3.30 uur). Junioren A: FortunaZuiderkwar tier (12 uur), Crescendo—Hoogvliet (12 uur). Ons HuisDKC, Ons Eibernest—Trekvogels. Junioren B: DKCKNS (12 uur), Vic. Oriëntis—Phoenix (12 uur), De AlgemeneFortuna 12 uur), Fluks ALO (3 uur, zaterdag). Junioren C: Danaïden BZuider kwartier B (12.15 uur), Crescendo B Madjoe A (zaterdag 2 uur). de KNSB, mr. F. Goudsmit en de Leidse Schaakbond, de heer P.L. Wagenaar, zullen de internationale meesters van het L.S.G. de heren C. B.v. d. Berg en D. v. Geet, eensimul- taan-séance spelen. Belangstellenden kunnen zich ter plaatse, op zaterdag 7 oktober, 2.30 uur, voor deelneming aan deze séance aanmelden. De sociëteit, welke zich niet uit sluitend wil richten op schaaken thousiasten uit Oegsgeest maar ook op Leiden en omgeving, "draait" elke zaterdagmiddag, aanvangende 2 uur. De voortreffelijke accommodatie, welke het LSG in het Witte Huis ter beschikking krijgt, heeft het genoot schap voorts doen besluiten om met een maar alle activiteiten te ver plaatsen van Leiden (Steenschuur 6) naar Oegstgeest. Met ingang van 10 oktober a.s. zullen èn de clubs èn de competitiewedstrijden in het Witte Huis worden gespeeld. AJAX LOOPT NOORDWIJK ONDER VOET (Van een onzer verslaggevers). Ajax heeft revanche genomen op Noordwijk. De roodbroeken, die ver leden jaar de schade tegen de Am sterdammers tot 51 wisten te be perken en met dat resultaat de mees te sparring-partners de loef afsta ken, werden gisteravond in een trai ningswedstrijd met 90 door de landskampioenen onder de voet ge lopen. Bij de rust was de stand nog 20. Een „donderpreek" van trainer Rinus Michels bezegelde toen het lot van Noordwijk: niet minder dan ze ven maal werd doelman Van der Niet door de op volle toeren draaien de volledige Ajax-ploeg ook Johan Cruijff, die woensdag de traihlng voor het nederlands elftal had be perkt tot een praatje met bondscoach Kessler in verband met een (lichte) knieblessure was weer van de par tij gepasseerd. Het oefenduel (2x 35 min.) in „De Meer" werd door on geveer duizend roodwitte supporters gevolgd. werd, heeft als derde speler nu de jonge Ed Fallaux opgesteld, in plaats van Chiel Kuiper. Of het een ver sterking is, moet worden afgewacht. In elk geval behoort Fallaux tot de kleine categorie van zeer veelbeloven de, jeugdige tafeltenniscracks. Het team van AMVJ is ongewijzigd: On nes, Coltof en v.d. Berg. Bert Onnes sukkelt met een tennisarm en zal waarschijnlijk de eerste weken niet kunnen spelen. Maar ook zonder zijn steun moeten de Amsterdammers op de tweede plaats kunnen eindigen. Treffers uit Roelofarendsveen gaat het ook weer een proberen in de ere klasse. Gezien de opstelling van De bekerwedstrijden van vorige week Treffers en hun optreden tijdens de zullen de Veners het zeer moeilijk krijgen. Zaterdagavond (18.00 uur) wacht hun al direct de vuurproef: dan moeten zij ln het speellokaal Morsweg 188 uitkomen tegen Scylla, wat zo goed als zeker een nederlaag wordt. De Treffers speelt met Van Ruiten, Vesseur en v.d. Veer. A VGA, eveneens uit Amsterdam, zag zijn derde man, Dick Springer, vertrekken en valt nu terug op een oude kracht, Gilessen, die samen met Kraayinga en Lucas de rol van ge vaarlijke outsider gaat spelen. Nedlloyd is het sterkste team ln Geblesseerd groep A, maar de verzekeringsmen sen hebben de pech, dat de nieuwe aanwinst Carel Deken nog steeds ge blesseerd is. Frans en Bert Schoofs zullen het waarschijnlijk een paar weken zonder zijn steun moeten doen. S.V.E. (Utrecht) is door de komst van Peter van Ham en Jan Gompelman zeker sterker geworden en zij zullen samen met Bertus Swart een belangrijke rol gaan spelen in de strijd om de tweede plaats. Bij SNL Smash (Amsterdam) is Schoonemey- er in plaats van Deken opgesteld. Hy zal spelen met de oudgedienden Ha- bes en Theunen. Maasbree heeft het zelfde team als vorig seizoen H. Vaas- sen, Suiskens en Verspa. Wibats (Den Haag) tenslotte heeft Bouwens weer teruggeroepen in plaats van Mallens. Van Maarle en Stolk vertegenwoor digen de jonge generatie in dit team. Zaterdag a.s. worden de volgende wedstrijden gespeeld: SNL Smash— Maasbree, S.V.E.—Nedlloyd, A.M.V.J. Swift, ScyllaDe Treffers. Het beleid van de competitie leider van het amateurvoetbal is niet gemakkelijk te volgen. Kan men zich al met enige ver bazing afvragen waarom hij wekelijks in de eerste klasse B slechts tien van de twaalf ploe gen in actie laat komen straks moet men toch met slechter weer (en dus een vrij grote kans op stagnatie) reke ning houden ten opzichte van Lugdunum bakken de he ren in Den Haag het helemaal bruin. Zondag jongstleden kregen de kikkers „vrij-af" en dat is komende zondag opnieuw het geval. Lugdunum, dat het snel onbespeelbare Haarlemmer trekvaart-complex bespeelt, probeert de zaak draaiende ta houden met het spelen van vriendschappelijke wedstrijden vorige week tegen RVC, zondag a.s. tegen DOCOS maar in feite kijken de groen witten nu al tegen een mentaal moeilijk te overbruggen pun- tenachterstand aan. Weinig gelukkig is deze sa menstelling van het program ma ook ten opzichte van de pu blieke belangstelling, welke met oefenwedstrijden bepaald niet gestimuleerd wordt. Lei den is twee eersteklassers rijk, maar vorige week moest hier ter stede het voetbalpubliek het doen met een oefenwed strijd van Roodenburg tegen ADO B en zondag a.s. met een vriendschappelijke partij tus- UVS en de B-ploeg van Go Ahead. Kon vorige week tweedeklas ser LFC met een thuiswed strijd tegen Laakkwartier een graantje meepikken uit dit hiaat, voor het komende week einde is voor GEEN van de ze ven in de KNVB spelende Leidse verenigingen een thuis wedstrijd vastgesteldEen betreurenswaardige affaire. Arbiter dient klacht in tegen Hans Eijkenbroek Voetbalscheidsrechter Klopper heeft bij het bondsbestuur van de KNVB een schriftelijke klacht ingediend te gen speler Hans Eijkenbroek. De in ternational had in een door hem on dertekend stuk in het blad Sport '67 een verslag van de wedstrijd MW- Sparta gegeven, waarin Klopper en kele malen partijdigheid ten voorde le van MVV wordt verweten. Eijken broek heeft telefonisch zijn veront schuldigingen aangeboden aan de scheidsrechter, maar Klopper ver langt een rectificatie. De Nijmeegse eredivisieclub NEC heeft gisteravond in het Gof- fert-stadion een vriendschappelijke wedstrijd tegen het Joegoslavische OFK Beograd met 2—1 gewonnen. Bij de rust was de stand nog gelijk: 1—1. Zaterdagvoetbal Door de recente nederlaag van Rijnsbugburgse Boys zijn er in de tweede klasse nog slechts twee ploe gen die de status van ongeslagen voeren: Quick Boys en Huizen. Het treffen van morgen tussen beide ploegen zal dan ook zeer spannend worden. Quick Boys was in haar laatste wedstrijd weer goed op dreef. Als deze vorm opnieuw kan worden bereikt, zijn de Katwijkers uitge sproken favoriet. Ook Rijnsb. Boys speelt thuis en wel tegen het zwak ke NDSM. Hoewel geelzwart vorige week een misstap maakte, behoeft dit niet in te houden dat nu ook de wedstrijd van morgen wordt verlo ren. We houden het op de thuisclub. In de tweede klasse B. kan Noord wijk morgen bijkomen van de neder laag van vorige week, want de rood broeken spelen niet. Ter Leede moet naar SSS in Klaaswaal. Met het voorbeeld van Noordwyk voor ogen, zal het terdege uitkeken zyn voor de roodgelen want het maken van doelpunten schynt tegen de Klaas- waalse formatie byzonder moeiiyk te zijn, gezien Noordwijk. Met een kwart van de competitie achter de rug is ARC (derde klasse, West 1) nog steeds ongeslagen. Voor de Alphenaren openen zich dan ook aangename perspectieven. Maar de uitwedstryd tegen HCSC zal toch nog wel de nodige hoofdbrekens kos ten. Gedeelde winst? RCL zal in de thuiswedstrijd tegen Oranje Wit heel wat beter voor de dag moeten ko men dan tot nu toe. Toch hebben we goede hoop dat het morgen luk ken zal. In de vierde klasse wint Lisser Boys op eigen terrein wel van Kou dekerk GWS zal goed voor de dag moeten komen om de volle winst van Spirit af te snoepen. Ditzelfde geld voor Oegstgeest dat het ongeslagen Naaldwyk ontvangt. SVOW blyft thuis wel de baas over Leiden, even als Hazersw. Boys dat thuis tegen Rouwkoop speelt. Be Fair wint van De Lier. Katwyk is vrij. Op hetzeljde moment dat avond om S uur in het Karrewiel i knipte de scheidende voorzitter LFCa/scheid neemt van voorzit- gaat Feijenoord de heer Kie- van de Rotterdamse eredivisieclub ter Flits van Waveren van-1 boom uitwuivenOnze lotograat I tegen een passende achtergrond

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 21