Pro- en anti reacties op raketaf weersysteem Biltse politie greep hasjiesj handelaren Pensioenen voor oud-ministers Rusk: De V.S. bereid tot onderhandelen Krommenie 1/ linoleum Van Heijst thans failliet verklaard Wat doe i@ met trek 's avonds laat? Dastpakieso'n lekker blikje vlees! 1PeiJoe C-- MATRASSEN LEDIKANTEN MET EEN ENKEL WOORD HAAGS AGEND- LEIDSCH DAGBLAD DINSDAG 19 SEPTEMBER y, Vervolg van pagina 1 McNamara's rede over het bouwen van een raket».>fweersysteem in de VB. werd gisteren in Washington meteen begroet door een aantal con servatieve parlementariërs die allang betogen dat Amerika kosten noch moeite moet sparen om een zo goed mogelijke defensie op te bouwen. De senatoren Stennis, Tower Jackson en Anderson en het invloedrijke lid van het Huis van Afgevaardigden Rivers begroetten daarom het besluit, al zei de laatste dat het misschien te laat was gekomen om Ruslands voor sprong in te halen. Senator Fulbright daarentegen noemde de beslissing een nederlaag voor de diplomatie en waarschuwde dat niemand zich knollen voor ci troenen moest laten verkopen. Wat nu nog een dun afweersysteem is, groeit straks heus uit tot een dicht. 7.0 zei hij en daarmee leek hij lucht te geven aan een opinie die door ve len wordt gekoesterd. Het is namelijk overbekend, dat de militairen aansturen op een „dicht" systeem en dat de onoverzienbare en machtige bewapeningsindustrie in dezelfde richting druk uitoefent. Er zijn in de Amerikaanse pers hier en daar zelfs al advertenties verschenen waarin openhartig betoogd werd dat 28 grote Amerikaanse bedreven zy zouden spinnen by een volledig ra ketafweersysteem. Dat er een goede kans op is dat het dunne afweerstelsel inderdaad uitgroeit tot een 40 miljard dollar systeem mag waar zijn, op dit mo ment ïyken McNamara en President Johnson en ook minister van Buiten landse Zaken Rusk er op uit om dit te vermijden en de onoverzienbare bewapeningswedloop die er het ge volg van zou zijn, te ontlopen. In Washington geloven velen nog altyd dat ook de Russen als puntje by paaltje komt, inzien dat het in hun belang is een zo catastrofale race te vermijden en men kan dan ook verwachten dat de Amerikanen op nieuw zullen proberen Moskou ervan te overtuigen, dat het tijd is voor een overeenkomst. Tijdens de topconferentie in Glass- boro sneed president Johnson het thema aan, maar premier Kosigin hield toen de boot af, ook al zei hij geen ogenblik dat hij geen belang stelling had voor een Amerikaans- Russische afspraak waarbij bewape- ningskosten gereduceerd zouden kun nen worden. Maar zolang Vietnam zout blijft wrijven in de nog niet In antwoord op schriftelijke vragen van het Tweede-Kamerlid Leffert- stra (BP) inzake de aantallen oud kamerleden en oud-ministers, die nog pensioen en/of wachtgeld ontvangen, deelt de staatssecretaris Van Veen van Binnenlandse Zaken het volgende mede. Er zijn 122 oud-kamerleden, die thans pensioen ontvangen tot een to taalbedrag van f 677.546 per jaar en 52 oud-kamerleden, die thans uitke ring (wachtgeld) ontvangen tot een totaalbedrag van f721.332 per jaar. Er zijn 54 oud-ministers, die thans pensioen ontvangen tot een totaalbe drag van f595.915 per jaar en 20 oud-ministers, die thans een uitke ring (wachtgeld) ontvangen tot een totaalbedrag van f 998.705 per jaar. Als Hanoi maar wil Minister van Buitenlandse Zaken Rusk heeft maandag het standpunt van de regering-Johnson herhaald, dat de Ver. Staten te allen tijde be reid zijn met Hanoi te onderhandelen zodra de tegenpartij blijk geeft van de bereidheid Iets constructiefs te doen om een eind aan de oorlog te maken. Rusk weigerde rechtstreeks com mentaar op de beschuldiging van de Amerikaanse journalist Harry Ash- more, dat Johnson dit jaar vredes pogingen welke door hem en een col lega in Noord-Vietnam werden on dernomen, heeft getorpedeerd. In een rede voor de economische club van Detroit verklaarde de mi nister dat de regering belang stelde in rechtstreekse besprekingen, even als zijdelingse besprekingen via re geringen of particulieren, de instel lingen in Genève of de Ver. Naties. „Niemand verlangt meer naar vre de dan president Johnson," zo ver klaarde Rusk. „Er zal vrede in Zuid- oost-Azië zijn, zodra de Noordvietna- mezen Inzien dat ze Zuid-Vietnam niet krijgen." Voor het landenpaviljoen van de jaarbeurs in Brno (Tsjecho- Slowakije) is een stijlvol monu ment geplaatst: een telex-pons band als symbool van de moderne telecommunicatie Bombardementen Amerikaanse bommenwerpers van vliegkampschepen in de Golf van Tonkin hebben maandag voor de tweede achtereenvolgende dag hevige aanvallen uitgevoerd op de Noord- vietnamese havenstad Haiphong. Tegelijkertijd bombardeerden lucht machtstraalvliegtuigen van bases in Thailand spoorwegfaciliteiten en bruggen ten noordoosten en noord westen van Hanoi. helemaal geheelde wonden van de koude oorlog, lijkt zo'n afspraak moeilijk, ook al zou president John son, die zijn begrotingsdollars hard nodig heeft om de binnenlandse vre de te bewaren, het nog zo graag wil len. Universiteiten in de begroting Voor het personeel by universitei ten en hogescholen ls in de begro ting een styging van 1770 plaatsen opgenomen, hetgeen 140 plaatsen meer is dan in de uitbreiding die in de begroting 1967 werd opgenomen. De exploitatieuitgaven van de uni versiteiten en hogescholen, inclusief de academische ziekenhuizen werd gebracht op 798 miljoen gulden tegen 713 miljoen gulden volgens de begro ting 1067. Ten behoeve van investe ring in nieuw- en verbouw werd 350 miljoen gulden uitgetrokken (v. j. 321,5 miljoen gulden). advertentie sneller schoon dan welke I vloerbedekking ook Bij twee inbraken Sieraden en sigaretten weggenomen In de nacht van vrijdag op za terdag is ingebroken in een dagwin kel aan de Churchill&an in Leiden. Ontvreemd werden ruim honderd pakjes sigaretten en enkele dozen met sigaren. Uit de kassa namen de daders een bedrag van vyf en veertig gulden. Twee tassen uit de winkel zyn kennelyk gebruikt om de buit te vervoeren In een kapperswinkel aan de Ha ven in Leiden zyn by een inbraak in dé nacht van zaterdag op zondag achttien doublé kettingen, armban den enhalsbanden ontvreemd. De gestolen waar vertegenwoordigde een waarde van f350. ADVERTENTIE Vervolg van pagina 1 De tipgever had In een Utrechtse bar van de Marokkaan Mohammed Ben C. Hakkimini vorige week een aanbod gekregen om zoveel verdo vende middelen te kopen als hy wil de. Hakkimini vertelde de stuff in Brussel te kopen. Mr. X bestelde 45 kilo hasjiesj en wachtte Intussen op de terugkeer van inspecteur Brink, die pas vrUdag van vakantie thuis kwam. Zaterdag belde mr. X zowel de Biltse politie-inspecteur als twee journalisten. De journalisten zagen er een goed verhaal in en namen contact op met de onderwereldfiguur. Door zyn be middeling kochten zy voor 750 gul den een handvol hasjiesj, een be dwelmend genotmiddel dat uit Indi sche hennep wordt gewonnen en dat wordt gerookt als opium. Er wordt ook op gekauwd of het wordt in drankeh gedaan. Met een foto van hun voorlopige buit togen de journa listen zaterdagavond naar het huis van mr. Brink in Utrecht. Zondag middag kwamen zy er terug, nu met 5 kilo hasjiesj in een koffertje om te bewyzen dat er meer was. Om zeker te weten dat het echte stuff was liet de politieman het ohmiddeliyk onder zoeken op het Ryksinstituut voor Volksgezondheid in Büthoven. was geen twyfel mogelyk het was echte fick. zoals narcotica in de krin gen van de tipgever wordt genoemd. Het speurwerk kwam langzaam op gang. De transactie van de overige veertig kilo verdovende middelen was (Van onze Haagse correspondent) J. B. van Heijst en Zonen N.V. is gisteren door de arrondisse^ mentsrechtbank in Den Haag failliet verklaard. Dit faillisse ment, dat vrijdag al onontkoombaar leek, was nodig om de radiatorenfabriek in Wierden te redden. De Nederlandse Dok en Scheepsbouw Maatschappij heeft uit het faillissement nu het bedrijf in Wierden overgenomen. De werkgelegenheid van 230 man personeel is daardoor verzekerd. Twee voorwaarden zyn door de NDSM gesteld by de overname van Van Heyst Wierden: overleg met eigen commissarissen en overneming van het handelsmerk Veha. Dat be tekent dat het bedryf in Grobben- donk dit merk in Nederland niet meer mag voeren; hoe het in het buitenland gaat, zal via een proces moeten worden vastgesteld. Het oude contract tussen Grobbendonk en Van Heyst - Den Haag is in elk geval ver vallen. Werk De NDSM meent 500 man perso neel te kunnen gebruiken in het be drijf in Amsterdam, 't liefst geschool den. Anderen zouden na een selectief onderzoek omgeschoold kunnen wor den. Ten aanzien van de achterstal lige pensioenbetaling heeft de NDSM zich verplicht het Wierdense tekort aan te zuiveren. Beraad wordt ge voerd over verplaatsing van Haagse werknemers naar Amsterdam. Tachtig mannen zyn gisteren op de afdeling „stalen ramen" van Van Heyst en Zn. normaal aan het werk gegaan, evenals een groepje werkne mers van de afdeling „radiatoren". Ontslagen arbeiders hebben geen po ging gedaan deze het werken te be lemmeren. Inmiddels heeft de N.V. koninklyke fabriek F. W. Braat in Delft laten weten dat „haar poorten wijd open staan voor werknemers van Van Heyst". Binnenkort zal contact wor den opgenomen over het aantal te werk te stellen arbeiders. Ook andere bedryven hebben gereageerd op de ontslagen. Zo heeft by voorbeeld het langzamerhand overbekende vlieg tuigje mpt de slagzin „Verolme heeft werk, ook voor u" zaterdag boven Den Haag rondgevlogen. De Neder landse Kabelfabriek in Delft, Vrede- stein en het installatiebedryf van Swaaij hebben eveneens werkgele genheid aangeboden. Ongeschoolden kunnen bovendien nog aan de slag bij het Haagse girokantoor. bepaald op maandagmiddag ln het pannekoekenhuis de Blitse Boer in Bilthoven. De twee Marokkanen en de Spanjaard zouden met een Stude- baker Stationcar komen, een in Ne- derlahd weinig voorkomende zeer snelle wagen. De gehele Biltse ge- meenteiyke politiemacht werd gis termiddag opgetrommeld. Door be middeling van de beide Utrechtse of ficiers van Justitie, mr. w. H. Over- beek en mr. Van Meyenfeldt werd ook de hulp van de rijkspolitie inge roepen. Vier Jonge agenten moesten voor hun eigen veiligheid in het po litiebureau biyven. Zy zouden overi gens later de belangrykste rol moe ten vervullen. Het pannekoekenhuis aan de Ju- lianalaan was helemaal omsingeld. De politie rekende erop dat er een grote schletparty zou kunhen volgen als de Marokkanen en de Spanjaard probeerden te vluchten. De twee journalisten wachtten volgens een afspraak op mr. X en de drie han delaren in verdovende middelen in de Biltse Boer. De wegen naar bos en duin en naar Den Dolder waren af gezet. De hele zaak liep echter uit de politionele hand toen de praat grage onderwereldfiguur vanuit ho tel De Schouw, aan het Emmapleih belde: hy zat er met Hakkimini een kopje koffie te drinken en de twee andere zaten in de Biltse Hoek met de stuff. De politiemacht was ontred derd. Er was niemand over om de twee buitenlanders in de Biltse Hoek aan te houden. Terwyi de politie zonder moeite de 24-jarige Mohammed Hakkimini en, taties zullen volgen. voor de show, de twee journalisten en mr. X in de Biltse Boer aanhield, snelde mr. Brink naar de Blitse Hoek, intussen per mobilofoon zyn vier jongste agenten naar de par keerplaats dirigerend. „Schiet als het moet maar onder geeh voorwaarde laat je de Studebaker gaan". De vier agenten hielden met getrokken pis tool de wagen met de kostbare la ding onder schot. Er was intussen meer versterking gekomen van de rijkspolitie. Toen daarop brigadier P. J. van Bussel het drukke restaurant aan Ryksweg 25 binnenliep, gaven de twee andere bandieten zich zonder slag of stoot gewonnen; zy kapitu- leerden voor de grote overmacht bui ten. Met twee meisjes, met wie zy aan een tafeltje zaten, werden zij naar het enkele honderden meters verder gelegen politiebureau ge bracht. De meisjes werdén weldra vrij gelaten, evenals de twee journa listen en de tipgever. Ongewapend De drie gangsters waren bij hun arrestatie ongewapend. Van hen was overigens bekend dat zy goed kon den schieten. De drie manhen had den mr. X gesuggereerd dat zy alles konden leveren. In elke gewenste hoeveelheid: marihuana, opium,has jiesj en zelfs diamanten. Interpol is ingeschakeld by het nagaan van coh- tactadressen van de drie verdachten in Brussel. De Biltse politie verwacht dat er op korte termyn meer aires- Vlees! Want dat is smakelijk en pikant op zo'n moment. En blikjes vlees kun je overal krijgen. „De Faam" 2.30 en 8.15 uur nam. Chr. de Bourbonhof: Electronica- club „De detector". 7.30-9.30 uur nam. Stadhuis (wachtkamer trouwzaal): Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten. 7-8 uur nam. Zijlsingel 2: Volle Evangelie-zending 8 uur J. P. H. Zijlstra. WOENSDAG Rijksherbarium (Schelpenkade 6) Kon. Ned. MIJ. voor Tuinbouw en Plantkunde. Van huisvuil tot compost. 8 uur nam. Rijksmuseum voor Volkenkunde: Op richtingsbijeenkomst afd. Leiden Ne derlands Studenten Bureau voor In ternationale samenwerking. 4 uur nam. Stadhuis (trouwkamer): Spreekuur sociale raadsvrouw 4-6 uur nam. ADVERTENTIE (irote keuze - Lage prijzen. BINNENLAND Bedrijfsontwikkelingskrediet - de Staatscourant van gisteren is een beschikking van de staatssecretaris van Economische Zaken gepubli ceerd. die een nieuwe vorm van ga- ranbiekredjiet voor het midden- kleinbedrijf in het leven roept. Het zal de naam dragen van bedryfs- ontwikkelingskrediet. Met deze nieu we vorm van garanüiekrediet wordt een verdere uitbreiding gegeven aan de reeds bestaande ontwikkelings- maatregelen voor het midden- on kleinbedrijf, zoals byvoorbeeld de speciale subsidieregeling voor de in dividuele voorlichting aan onderne mers. Onderzoek noorden De Rijks planologische dienst heeft aan een Amerikaans onderzoekingsinstituut opdracht verstrekt een oriënterend onderzoek te verrichten voor een regionaal ontwikkelingsprogramma voor het noorden des lands. Ontslagen machinefabriek De directie van de machinefabrieken Reineveld N.V, in Delft heeft bij het gewesteiyk arbeidsbureau aldaar een ontslag-vergunndng gevraagd voor twaalf medewerkers. Voorts is naar van de zyde van de directie van het bedrijf werd meegedeeld de perso neelsbezetting de laatste tyd enigs zins verminderd door een natuur- ïyke afvloeiing die sinds het begin van dit jaar werd toegepast. Voors hands ziet het er niet naar uit, dat nog meer ontslagen zullen vallen. „We kunnen eahter" zo zei de di recteur. ir. B. Braat, „niet in de toekomst kyken". Poging kindermoord Een 26-ja- rige vrouw heeft gisteren in Amster dam geprobeerd haar twee kinde ren om het leven te brengen door hen in een badkuip te elektrocute- ren. De poging misluke. De vrouw is opgenomen ln een psychiatrische kliniek. Zij stak een snoer met een stekker in een stopcontact terwijl twee loshangende draden aan het andere einde in het badwater hin gen. Doordat de draden contact maakten ontstond kortsluiting. Deze ging gepaard met een harde knal. Buren waarschuwden de politie. BUITENLAND Bende opgerold De regering van Bolivia heeft meegedeeld, dat zy een communistische bende van vijftien personen, onder wie drie vrouwen, heeft opgerold, die steun verleende aan de guerrillastryders, die opere ren in het oerwoud van zuidoost- Officieren geschorst Tien hoge officieren van de Indonesische lucht macht zyn geschorst wegens de ge voelens van genegenheid jegens oud president Soekamo, waarvan zy zou den hebben doen biy'ken, aldus het officiële blad van het Indonesische leger. Er zou thans een onderzoek gaande zyn om na te gaan of zy wellicht betrokken zyn geweest bij de staatsgreeppoging van 1965. Vonnis In Gaza Een sergeant van het Palestynse Bevrijdingsleger is door de Israëlische autoriteiten in Gaza tot levenslange gevangenisstraf veroordeeld wegens het illegaal be zit van wapens. Het is de zwaarste straf tot nog toe welke door een Israëlische krijgsraad in het bezette gebied is Kort vuurgevecht Egyptenaren en Israëliërs hebben gisteren ten noorden van El Kan ba-ra gedurende enige minuten schoten gewisseld over het Suez-kanaal. Volgens een Israëlische woordvoerder waren de Egyptenaren begonnen. Aan Israëli sche zyden vielen geen slachtoffers. Nieuwe Griekse grondwet Het Griekse volk krygt in de loop van 1968 een nieuwe grondwet, zo heeft de onderstaatssecretaris van voor lichting, Papaconstantinoe, gisteren op een persconferentie in Athene bekendgemaakt. De commissie, die de nieuwe constitutie moet opstel len, za-1 vóór 15 december het ont werp indienen by het kabinet, dat het stuk na bestudering in een refe rendum aan de kiezers zal voorleg gen. Papaconstantinoe verklaarde, dat vóór het einde van dit jaar de persvrijheid zal worden hersteld. Op het nippertje Toen de 23- jarige Michel Davies in de Stour bridge, Engeland, op achthonderd meter hoogte uit het lesvliegtuig sprong voor een tweede sprong uit zyn opleiding, raakte het koord, dat ervoor zorgt dat de parachute auto matisch opengaat, verward in het harnas en hij hing gedurende vyf minuten onder het vliegtuig dat zyn vaart zoveel mogelijk verminderde Daarop klom zyn instructeur, de 35-jarige Mlch Reevers, langs de koorden van Davies' parachute naar beneden, greep Davies vast en sneed daarna zichzelf en zyn leerling los Met Davies in zyn armen landde nii enkele ogenblikken later veilig op de grond. Spionnen terug naar Moskou Volgens het Brusselse blad ,Le Soh" heeft de onlangs in Zuid-Afrika ge arresteerde Russische spion Loginow de namen genoemd van twee agen ten die in Brussel werkten: een ver tegenwoordiger van een Russische vliegtuigmaatschappy en een verte genwoordiger van een Russische scheepvaartmaatschappijBeiden hebben hun Brusselse standplaats verlaten. Dakloos door orkaan De gou vemeur van de Mexicaanse staat Yucatan heeft meegedeeld dat de orkaan Beulah in die staat 300.000 personen dakloos heeft gemaakt. De storm beweegt zioh nu in de rich ting van Tanupico, aan de oostkust van Mexico. Chinees protest afgewezen Tu nesië heeft een Chinese nota, waar in wordt geprotesteerd tegen „brute inmenging" in de zaken van de Chi nese ambassade in Tunis, van de hand gewezen. De Tunesische auto riteiten zouden Chinese functiona rissen hebben gearresteerd en het ambassadepersoneel verboden de stad te verlaten. Ook werd president; Bourguiba van anti-Ohinese uitla tingen beschuldigd. Tunesië heeft dit protest evenals vroegere - van die hand gewezen „wegens het bezigen van beledigende taal" Franco verleent gratie Gene raal Franco heeft een wegens ter roristische activiteiten tot twintig jaar veroordeelde 21-jarige Brit, Stuart Christie, gratie verleend. De moeder van de jongeman verzocht het Spaanse staatshoofd enkele we ken geleden genade voor recht te laten gelden. Zij vernam gisteren van de Spaanse ambassadeur in Londen dat haar zoon, die op 1 september 1964 door een Spaanse rechtbank schuldig bevonden werd aan het doorgeven van springstof fen aan een verzetsorganisatie, bin nen enkele weken weer thuis zal zijn. Brown tegen borgtocht vrij De .zwart einaoh t - lei der H. Rap Brown is gisteren in Richmond (V.S.) te gen borgtocht in vrijheid gesteld en aan zyn advocaat in New York overgedragen. De rechter bepaalde de borgsom op 10.000 dollar. Ontslag in Egypte Ahmed Saeid de vurige directeur van de „Voice of Arabia" is ontslagen, aldus meld den vanochtend de kranten in Cai ro. Er is geen bepaalde reden gege ven voor het ontslag van Saeid, die in zyn 15-jarige carrière de top-pro- pagandaman geweest is van presi dent Nasser. Zijn aanvallen op al les wat het Egyptische regime niet aanstond waren ongekend fel en by- tend. Er is de laatste tijd echter wel kritiek gehoord op het beleid van d, waardoor de wereldopinie van de Arabische zaak zou zyn ver vreemd. Veemarktterrein: Opening fokveetentoonstelling 9 uur voorn DONDERDAG Cantlne PC en L (3de Binnenu gracht)Coaitaotruilavond I.V. te'iica afd. Lelden. 7.30 u Kasteel Duivenvoorde (Vöorschoi Kamermuzlekavond, met rondlelt 7.30 uur nam. Stadsgehoorzaal: Jeugdconcert voor Toonkunst. R'dams Philhy nisch Orkest o.l.v. Edo de Waart, 3.30 uur nam. StadsgehoorzaalOpeningsconcs en O. Residentieorkest o.l.v. Bruno derna. Solisten Da-nlèle Deciii Herman Krebbers, Jean Decrooi Restaurant 't Karrewiel: 35-jarig bestxrarslidmaatschap „Ons Doel" van dhr. A. C. v Woerd. 4-5 uur nam. Christus van de heiligen der dagen. Spr. dhr. Diender 10.30 voorm. Oude Ryn 5: Gem. voor oorspn lijk christendom, Spr. evang. N. Brugge. 7.30 uur nam. BIOSCOPEN Rex: „West side story", 14 Jr, lijks: 2 en 8 uur; Zondags 2,1 uur. Trianon: „Je leeft maar twei 14 jr. Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur, 2.15. 4.30, 7 en 9.15 uur. Studio: „Blow-up", 18 Jr. Das en 9.15 uur. Zopd. 2.30. 4.45, 7 uur. LIdo: „Rauwe nacht in JerlchJ jaar. Dag. 2.30, 7 en 9.15 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Luxor: „Het intieme leven va strip-danseres", 18 Jr. Dag. 2.35, 9.15 uur. Zond. 2.30, 4.45, 7 Camera: „Onibaba", 18 j. Das 7 en 9.15 uur. Zond. 2.30, 4.45, 9.15 uur. TENTOONSTELLINGEN De Lakenhal: Dag. 10-5 1-5 uur. Legermuseum (Pesthuislaan): uitzondering van zaterdag van 10- (zondag 1-5 uur) Molen „de Valk", Molenmuseul opend dinsdag t/m zaterdag II voorm.—5 uur nam. Zondags 1- nam. Maandags gesloten. Rijksmuseum voor Volkent Tentoonstelling: „Ball, droombeeld". Geopend dagelljö 17 uur; 's zondags 13-17 oktober) Rijksmuseum voor Volken! Tentoonstelling van Japanse p: van Kyosai. Dageiyks 10-1' 's Zondags 13-17 uur. Rijksmuseum voor Volkent (Steenstraat 1): dag. 10-7 u.; dags 13-17 uur. Ryksmuseum voor de gesel)!: der natuurwetenschappen uur. zond 1-4 uur. Academiegebouw: Schilderp grafiek Ed Dukkers, maandag t/r dag 9 uur voorm.-5 uur nam. I oktober). AVOND- EN NACHTDIENS DER APOTHEKEN Geopend voor spoedeisende len: apotheek D. C. Kok, Rap® 9, tel. 24807. Apotheek R. van Breest Small' te Leiderdorp en Apotheek Voors zyn de gehele week geopend. dentie-Orkest o.l.v. Bruno m.v. Willem Noske en Tbeo viool. WOENSDAG 30 SEPTEMBER Kon. Schouwburg, 20.15 uur:?1 groep Centrum: „Yvonne". Poppentheater Frank Kooni*1 ir: ,.De kleine giraffe".

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 2