Claeryn Edam Op woensdag 13 september begint-i PHILIPS PHILISHAVE*» door jong- en longdrinkers in korte tijd gemaakt tot grootste merk in Nederland. Extra zacht, licht en tintelfris. En in de taille-fles, die gebouwd is om aangepakt te worden! HAARVERVE Kapsalon v. Heerii als'tjonge moet zijn Boeren Goudse Oude Leidse Leidse Belegen Goudse Jonge Leidse LEIDERDORP Gezellige woning, Julianastraat 55 Ziteetk., 4 slaapk., badk., voor- en achtertuin met uit gang. GARAGE. Incl. stoffering, luxaflex, gasverw. f 56.000,— k.k. Inl. Makelaarskantoor REICHMAN EN ROMMELAAR Van Boetzelaerlaan 13, Den Haag, telef. 070-54.66.00* tlairyi laat u doen door een gediplomeerd va) internationale ervaring. De vanouds 1 MORSSTRAAT 16 - LEIDEN In 30 seconden bent u overtuigd De nieuwe Philishave 3 is heel anders! U merkt het meteen: dit is niet zomaar een nieuw apparaat met een extra kop. Het is een totaal nieuw scheerapparaat. 3 Nieuwe scheerkoppen, dunner, beter dan ooit tevoren. Een andere motor: sterker èn sneller. Het scheert anders: gemakkelijker en onmiddellijk glad. Het is een sensationele ervaring. De Philishave 3 geeft u een nieuw gezicht, fris en glad, de hele dag lang. Probeer het zelf eens, bij uw Philips dealer. 30 Seconden zijn genoeg om u te overtuigen! Fhilishave 3 met uitschuif bare tondeuseshandigspiraalsnoertaanluitsdiakelaarenslalen klapcasseitc 85.- Op woensdag 13 september begint de Week van de Kostelijke Kazen. En iedere Nederlandse kaasminnaar zeven dagen extra genieten van al die Nederlandse kazen. Weet u welzo'n malse jonge Edammer of die Leidse of zo'n rondborstige Boeren Goudse. Ze zijn weer allemaal present winkelier-kaaskenner. Verras deze week uw gezin en uzelf eens met die kaas. Ze is zo voedzaam, zo betaalbaar, zo lekker! Nog zo'n kaas voor kenners. Gemaakt op de boerderij. geen allemanskaas, maar voor fijnproevers een delicatesse. Belegen is de kaas die het zo ontzettend goed doet buiten onze grenzen. Verleng de Week van de Kostelijke Kazen tot een Jaar van de Geniale Gerechten. Dat kan met het grote, nieuwe, dikke kookboek "Etenswaar- digheden" van het Nederlands Zui- velbureau. Niet minder dan 682 smaakrake recepten helpen u aan steeds nieuwe en vindingrijke maal tijden. Bestel het bij uw melkman of stort f3.90 op postgiro *14 04- 51 ten name van het NZB in Rijswijk (ZH) en vermeld "Etenswaardigheden". k. laat zich. best voor de afwisseling op de boterham is echt niet voor niets Nederlands meest beminde kaas. lijkt met fn komijnen geen kaas voor kinderen. Toch zijn ze er dol op! Ktjk uit naar het embleem van ie Week van de Kostelijke Kazen op de winkelruit: die zaak zit vol

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 12