Bongers klopt Den Hertog na prachtig achtervolgingsduel DERBY Dick Langerhorst verovert nationale titel op 400m DUINDIGT ZEER TRIESTE VERTONING BIJ DE SPRINT PROFESSIONALS Hollandiveek II Verhagen faalt bij F.D.'s op eerste dag Affaire Simpson Groningen is géén Winnipeg VRIJDAG 4 AUGUSTUS 1967 PAGINA V Om Nederlandse wielertitels (Van sportredactie) „Gelukkig", gelukkig, ik heb de trui! Ik was erg bang voor de finale". Het was vooralsnog het enige dat Gert Bongers gister avond in het kille Olympisch Stadion kon uitbrengen. Maar Gert Bongers had het dan toch bereikt: kampioen van Neder land achtervolging en regelrecht favoriet voor de wereldtitel. En er was nog méér. Want Nederland heeft jaren moeten wach ten voordat men zulk een prachtige achtervolgingsfinale kon registreren. uitgedrukt: een halve seconde. Te laat kwam de tegenaanval. Bongers bleef overeind. Maar in zyn „geluk kig, gelukkig" lag besloten hoezeer hij juist die vlekkeloze rush van den Hertog had gevreesd. Na dat alles was er de kam pioenstrui en de regelrecht aanbeve ling voor de stryd om de wereldtitel: een tijd van 4.55.7, onder nauwelijks gunstig te noemen omstandigheden. Men bejubelde in Bongers een nieu we Tiemen Groen. Maar in wat klei ner kring realiseerde men zich ook dit: wat zou er zijn gebeurd als Fe- dor den Hertog zich wat meer op de wielerbaan had laten zien? In elk geval bezit Nederland nu twee favo rieten voor het wereldkampioenschap. Felle tegenstand Het gevecht dat de krachten van Gert Bongers en Fedor den Hertog tot de bodem sloopte, tilde de finale van de nationale kampioenschappen tot aanvaardbare hoogte. De sierlijke, maar uiterst venijnige tegenstand, die het Veluwse stijlwonder Den Her tog aan Bongers bood, tastte alle prognoses tot in de wortel aan. Dat Nederland in Bongers een „opvolger" van Tiemen Groen heeft, kon wor den staande gehouden. Maar dat in Fedor den Hertog nóg meer moge lijkheden schuilen werd volledig dui delijk. „Ik wilde alleen m Gert Bongers later nog. „Ik heb niet eens aan mijn tijd gedacht. Hoeveel reed ik eigenlijk?" De bonkige rijder uit het oosten behoefde nauwelijks iets aan die woorden toe te voegen. In de achtervolgingsrace om het kampioenschap had zijn bijna wilde, soms met de wetten van de poursuite spottende, wijze van rijden al duide lijk gemaakt, dat Gert Bongers uit sluitend op winst reed en niet te gen het horloge. De stille, slanke Den Hertog met de voorbeeldige „zit", de glijdende pedaaltred van de ware pis- tier, rende meteen na het startschot naar een lichte voorsprong. Bongers, die zijn luchtpijpen onaangenaam prikkelde, had drie ronden nodig om zich tot, op gelijke hoogte te werken. Maar toen draaide de door Jan Derksen zorgvuldig opgekweekte karchtpatser uit Voorst dan ook vol uit. En Den Hertog moest terug, tot in een vrijwel kansloze positie Twin tig meter achterstand telde de Har derwijker, maar nog immer ver krampte zijn vlekkeloze styl niet tot het „wringen" van één die in. wan hoop nog alles probeert. Nee, Den Hertog blééf minitieus langs de baan- rand sturend, demonstreren hoez'eèn de poursite hem op het lijf is geschre ven. En toen niemand het meer ver wachtte, moest Bongers de moeilijk ste ogenblikken uit zijn nog jonge carrière doormaken. In de laatste ronde kwam Den Hertog terug. Juist op het ogenblik dat het einde van Bongers explosie naderde. In één ronde dichtte Den Hertog het „gat", totdat nog een verschil van luttele decimeters overbleef. In tijd Sijbrands wint in Rusland Ton Sijbrands, de 17-jarige Neder landse damkampioen, heeft gisteren in de Russsische Zwarte Zee-haven Batoem een sterk bezet internatio naal toernooi gewonnen. Sijbrands behaalde uit 14 partijen 22 punten, een punt meer dan de Russen Kap lan en Andreiko, die op de tweede en derde plaats eindigden. De overwinning van Sijbrands, die negen partijen won, viermaal remise overeenkwam en slechts eenmaal ver loor. kan als een revanche worden gezien voor de Challenge Mondial in Ales waarin Andreiko vorig jaar met geringe voorsprong op onze landgenoot op de eerste plaats eindig de en daarmee het recht verkreeg wereldkampioen Koeperman uit te dagen.' De twee andere Nederlandse deelnemers. Evert Bronstring en Cees Varkevisser. lieten ook een sterke indruk achter. Zij eindigden by de eerste tien met resp. 15 en 12 pnt. (Van onze zeilmedewerkerEen dure eerste dag voor de ver- Een paar fikst buien waren er ais- »kerinesmaatschappijen. Zonder veel teren ooreaak van dat het tweede I kleerscheuren kwamen de F.D.'s er gedeelte van de int. Holland-week. j af' race-machines planeerden on- die op het IJsselmeer voor Muiden 1 ,der de. korte golfslag. Aan de kop wordt gehouden, traag van start gegaan. Het Piet de Wit Ei- i op deze donderdagavond nog ér amateursport te zien ge weest. Met al evenveel rooskleurige mogelijkheden als slot-som. Maar vóór men ook omtrent Piet de Wit, de stayer uit de Wormerpolder enige zorgeloosheid kon aanwenden over het behalen van een nieuwe regen boogtrui, hadden enkele duizenden toeschouwers een uiterst vervelende periode doorgemaakt. Niemand in het veld der amateurstayers kon gedurehde de koers van een uur de huidige wereldkampioen ook maar een moment bedreigen. De Wit, in wegkoersen gegroeid tot een „harde" rolrijder, die tijd nog afstand be hoeft te vrezen tolde rond de currenten als gold het een populaire avondwedstrijd. De jonge Klaas Balk (18) uit Bad hoevedorp daverde in 1.10.03 naar een zege in de kilometertijdrit. Deze tyd biedt grote mogelijkheden op een me- daille bij de wereldkampioenschap- j pen. De „staande kilometer" mag een i wat incourant nummer zyn, Neder- J tand heeft ook op dit onderdeel een j kandidaat met serieuze plannen. waar Frans van der Ruit vorig jaar met een heel wat minder snelle tijd i toch al min of meer toevallig de j bronzen medaille greep. Balk startte als eerste en de con currentie was meteen verbluft. Pas de brutale sprinter Wim Koopman, die zelf enigszins verbaasd over zijn prestatie was, benaderde het jonge talent uit de omgeving yan Amster- J dam: 1.10.62. Maar dat was dan ook de enig wezenlijke concurentie die Balk had te duchten. Jan Derksen was gisteravond woe- I dend. „Dat is nou een beroepsrenner. I Iemand die zijn.vak moet uitoefenen voor publiek. Hoe is het mogelijk, dat je de eigen glazen zó gaat ingooien". Derksen doelde op Henk Nijdam. op de baan van het stadion had ge- eens een gevreesd achtervolger, nu I legd f6.09 over 5 kilometer) was hem nog slechts een „snabbeiaar". Een I te gering In de finale tegen de schra- renner, die hier en daar een graantje le Limburger Jan Schroder daverde Groen naar 6.07.8 de één na de snelste tijd op een open baan meepikt. Een coureur die het gevecht schuwt, die de zekerheid van een tweede plaats niet durft te aanvaarden, Henk Nijdam startte niet in het na tionale achtervolgingskampioenschap voor profs. De zekerheid door Tiemen Groen te zullen worden geklopt, was hem beveel. Maar Henk Nijdam ver gat. dat wellicht honderden men sen een finale Nijdam-Groen had den willen zien. Betalende mensen die de baansport zo hard nodig heeft. En Jan Derksen was, terecht zeer boos. Met zes rijders op de deelnemers lijst kon alleen een wereldtijd van Tiemen Groen dit minuscule toernooi nog enigszins redden. Groen heeft ge daan. wat van hem werd verwacht. De limiet, die de eex-tijds wonder- vijf kilometer verwezenlijkt. Slechts Rivière was, jaren geelden, in het Prinsenpark in Parija 0,3 seconde sneller. Maar geen jachtrijder van nu kan sneller zijn' dan Groen, eind augustus, al is men nog wel in het onzekere over de eventuele mogelijk heden van de Belg Bracke, die een strenge baantraining volgt. Dat Schroder door Groen werd ingehaald was alleen maar schrijnend voor hen, die zich, zoals Jan Derksen, al eer der hadden opgewonden over de bloedarmoede in de professionele baansport. Een opwinding trouwens, die nog werd geaccentueerd door het bijna zielige sprinttoernooi, dat ook al niet dan zes deelnemers had Twee nationale wielerkam pioenen: links Gert Bongers (ach tervolging) en rechts Klaas Balk (tijdrit). Mahn werd gewonnen. Zelfs de vorig jaar bij tijd en wijle wel een slim te gen de „groten" agerende Joop Cap- tein kon geen straaltje snelheid op brengen. Een schijntje, dat nodig was geweest om Mahn te kunnen kloppen. De ambtenaar voor sport zaken van de gemeente Hoofddorp kon na twee ritten die nauweylks hadden gebracht wat op sprintsnel heid leek, losjes verklaren: „Ik ben een soort Dolman hè. Nee, ik „pak" niets natuurlijk. Maar ik leef wel naar zo'n wedstrijd toe". En gezette Frans Mahn hulde zich in de kam pioenstrui. Hij glimlachte slechts toen men hem vroeg wat hy nu dan de ochtend zo slecht, dat de or ganisatoren van de traditionele zeil week besloten de start twee maal eei half uur uit te stellen. Maar ook la- ^5®. ter waren de omstandigheden verre van ideaal. Vooral de kleinere scheepjes had den het bijzonder moeilijk. Diverse boten hepen averij op of sloegen om. v .o 'a?en de Duitser Libor en Imhoff het^einde Den Haaë- En Ben erhagen? Een Tommy Simpson is overleden aan een hartverlamming veroorzaakt door grote uitputting. In het offi ciële rapport van de officier van Avignon, Palavesin, dat gistermid dag is vrijgegeven voor publikatie, staat voorts, dat het gebruik van stimulerende middelen en de druk kende hitte mede oorzaak kunnen zyn geweest van het overlijden van de Britse renner, die 29 jaar is geworden. In de verklaring wordt gezegd dat de opwekkende middelen die Simp son op 13 juli in de dertiende etappe van de Ronde van Frank rijk gebruikte, alleen de dood van de Brit niet ten gevolge kunnen hebben gehad. De concentratie die bij de lijkschouwing werd aange troffen was daarvoor niet groot genoeg. Indirect is de methyl-am- phetamine die Simpsong ebruikt heeft wel oorzaak van 't over Ui- edn. De oud-wereldkampioen was daardoor in staat een grotere pres tatie bij de beklimming van de Mont Ventoux te leveren, waar door hij volkomen uitgeput raakte, wel bij de wereldkampioenschappen De autoriteiten avn Agvinon weiger- baarlijke achtervolger Roger Rivière kend en dat door de 34-jarige Frans dacht te gaan doen. En daarmee 1 het aandeel der profs aan deze na- tionale kampioensevhappen dan wel den gisteravond enige toelichting te geven over de officiële verkla ring over de doodsoorzaak van Simpson. ADVERTENTIE A.5 ZONDAG half twee WASSENAAR Kwart miljoeu voor echtgenote van bewusteloze speler De Spaanse voetbalclub Atletico Madrid heeft de vrouw van de vroe gere speler Miguel Martinez, die reeds drie jaar in een coma ligt, een cheque van 4.307.000 peseta's (ruim een kwart miljoen gulden) overhandigd. Dit bedrag is de op brengst van een benefietwedstryd tussen Atletico en een Spaans selec tie-elftal. De 29-jarige Martinez kreeg op 11 juni 1964 op de avond van een wed strijd van Atletico tegen Penarol (Uruguay) een hersenbloeding en is sindsdien buiten kennis. De uitslagen van de finales van de Nederlandse kampioen schappen luiden: Achtervolging profs: 1. T. Groen, 2. J. Schröder, 3. J. Oud- kerk. i Achtervolging amateurs: 1. G. J a Bongers, 2. F. den Hertog, 3. F. J v. d. Ruit. i 1000 m. tijdrijden: 1. K. Balk J 1.10.03, 2. W. Koopman 1.10.62, f J 3. J. Jansen 1.11.40. J I Stayers: P. de Wit. 2. D. I Helsloot op 2 ronden, 2. C. Groe- f f newegen op 4 ronden. Ook op de laatste avond van de baiankampioenschappen werd I onder leiding van de Amster- danise arts J. Baart op uitge- f I breide sohaal op doping gecon- troleerd. Hi ha Langerhorst. De yell schalde gisteravond door het Gro- neman een ongelofelijke spannende ninger papiermolenbad, waar het heel wat killer was dan de j COTrie°Mmder ^nder^el avond tevoren, toen er die geweldige sfeer en stemming heer- naar voren en dat. leverde haar met ste. Ook nu weer begon de jeugd onvermoeid met het produce- j 5.00.1 een tweede plaats op. ren van het onvermijdelijke lawaai, maar ondanks de goedge- j vulde tribunes, ondanks enkele records die opnieuw weer uit Estafette het water werden getild en ondanks de altijd optimistische jeugd, die maar onvermoeid bleef dooryellen, werd het natuur lijk geen herhaling van het grandioze zwemfestijn, dat Gronin gen woensdagavond beleefde. Opnieuw moest de ZPG met bloe men komen aandragen voor een nieu we reconrdverbetering. De meisjes- ploeg van de HPC uit Heemstede j Dat kon het eigenlijk ook niet wor den, omdat er gisteravond geen echte toppers waren. Groningen is nu een maal geen Winnipeg en wij Neder landers grosseren nu eenmaal iets be scheidener in wereldrecords dan die verschrikkelijk snelle Amerikaantjes. Eerst toen de schemering viel kwam de enthousiaste sfeer om de hoek kij ken. Op de estafettenummers sneu velden records. Bob Kammeijer no teerde als eerste zwemmer op de 4 maal 100 meter vrije slag de snelle tijd van 55.8. Toen was er weer die heksenketel van de vorige dag. Het hoogtepunt van gisteravond was de vierde nationale titel die de Hagenaar Dick Langerhorst op de 400 meter vrije slag greep. Het werd ook zijn vierde nationale record, want met een tijd van 4.19.6 bleef de sterk zwemmende HZ en PC-er nogal roy aal met 2,4 sec. onder zyn oude cord, dat hy op 23 juli bleef met een tijd van van 4.33.2 pre- j nen door een diskwalificatie Hij j cies 10.4 seconden onder haar be- j j miste een keerpunt. Ook Arthur van staande record. Tweede werd de 1 Oest, die met 2.24.7 derde werd. moest i ploeg van HDZ uit, Amsterdam met worden gediskwalificeerd. Kampioen 4.41.3 gevolgd door Zian Den Haag werd nu volkomen onverwacht de j niet 4.44.4. Daarna begonnen de Meppeler Wim de Boer in 2.24.2. j Haagse gemoederen danig verhit te j raken. Zenuwen op de tribune on- 1 j der de Zian supporters, maar direct Atispiraiitenrecortis daarop gevolgd door intense vreugde. Beide vrije slag estafetteploegen, jon gens en heren, sleepten overtuigend de nationale titel in de wacht. En of dat nog niet genoeg was zwommen Bob Kammeijer, A. Oudt., Nico van der Voet en Ronnie Verroen naar een geweldig nieuw Nederlands record met 3.49.2. Het oude record stond sinds 1964 op naam van Het IJ in Amsterdam met 3.50 precies. Vreugde echter niet alleen in de Zian-gelederen. Ook bondscoach Rob Twee Nederlandse adspirantenre- cords waren voor het Amsterdamse adspirantje Hénnie Benterman op de 200 meter wisselslag persoonlijk meis onder 16 jaar en voor de lange Dick van Elsas van de HPC Heemstede op hetzelfde nummer bij de jongens. Hennie Benterman won de 200 me ter in 2.37.2 van Gerda Lassooy, van wie men op de rugslag in de toekomst zeker nog horen zal. De Groninger toeschouwers op de Kerkhoven, kon breeduit lachen, want tribunes konden hun Els Hulsebos Nederland gaat eindelijk weer over week geleden °P de 200 meter wisselslag persoonlijk een sprinter van formaat beschikken Oldenzaal had geves- niet naar een kampioenschap in B°& Kammeijer De Amerikaanse tigd. Langerhorst's zege stond al bü Schreeuwen. Els vlinderde sterk, bleef voorbaat vast. H« was met 4.31.1 als j °P de rugslag goed bij Eindhovense ™>r O.n ploeg een tijd van 553, Het snelste uit de series naar voren ge- BeMy HeukeLs maar verloor op de Nederlands record staaft al sinds 1964 komen en al was Johan Schans met schoolsalg, haar zwakste 4.31.4 maar enkele tienden seconden minder snel. duidelijk was dan wel dat Langerhorst zich in deze serie niet erg had ingespannen en dat hij beduidend sneller kon. Hij liet het in de finale zien. Al op de eerste 50 meter ging hij bijzonder snel. Alleen de Utrechter EltDrenth kon hem tot aan het eerste keerpunt nog volgen. Daarna liep de Hagenaar snel weg, nam vele meters voorsprong en na tussentijden van 1.01.7 na 100 meter, 2.07.3 na 200 meter en 3.13.6 na 300 meter, finishte hij tenslotte in de nieuwe recordtijd van 4.19.6. Achter hem streden Elt Drenth en Johan Schans om de tweede plaats, die tenslotte met 4.28.- voor Drenth Min of meer dramatisch verliep de stryd om de 200 meter wisselslag per soonlijk heren, waar Wim Mulders zijn nieuwe recordtijd van 2.23. waar mee hij won, in de mist zag verdwij- veel om naast, het Eindhovense meis je te blijven. Betty Heukels kwam ruim een meter voor en op de vrije slag was ze sterk genoeg om haar voorsprong vast te houden ondanks verwoede pogingen van Els Hulse bos. Betfty Heukels dus nationaal kampioenene in 2.37.7 maar met 2.38.7 maakte Groningse Els toch de beste tijd die ze ooit heeft gezwommen. Toty Heukels finishte als derde in 2.40.9. Ada Kok greep op de 400 meter vrije slag haar vierde nationale ti tel. In 4.57.3 tikte ze met royaal ver schil als eerste aan. Heel even leek het op het Rotterdamse meisje Dolly Maaneman het aandurfde om zich als concurrente van onze wereldtitel houdster aan te melden, maar dat was slechts schijn. Toen de 200 meter voorbij waren stond de zege van Ada wel vast. Achter haar leverden vier meisjes, Corrie Mulders, Mirjam van Hemert, Carla Janssen en Dolly Maa. Ronnie Kroon met 54.9 Tweede werd de ploeg van HPC- Heemstede. die in zijn midden op nieuw Johan Bontekoe had opgeno men, met 3.54.1. Uitslagen 400 meter vrije slag dames: 1. Ada Kok (De Futen) 4.57.3; 2. Corrie Mul der (KNZB) 5.00.1: 3. Dolly Maane man (RZC '90) 5.02,1. 400 meter vrije slag heren: 1. Dick Langerhorst OHZPC) 4 19.6 (nieuw Ned. record)2. Elt Drenth (Zwem- lust) 4.28.0: 3. Johan Schans (Vecht streek) 4.28.3. 200 meter wisselslag dames: 1. Bet ty Heukels (PSV) 2.37.7: 2. Els Hul sebos (GDZ) 2.38.7; 3. Toty Heukels (PSV) 2.40.9. foute slag in het eersite kruisrak bracht Verhagen op een dertigste plaats Aan de finish had hij zich de zevende plaats weten op te werken. Imhoff zeilde een emi nente race. maar moest genoegen ne men met een tweede plaats achter Libor, die een feilloze openingsrace zeilde. Onder de velen, die donderdag over ij opliepen behoorde Warners in de Drakenklasse. De Amsterdammer staakte wegens mastbreuk de strijd, nadat 'hij in de knoop was geraakt met de Finn van Hans Willems. Wil- lems mast boog wel. maar brak niet. Bij Warners stak na een hevig ge kraak alleen nog een anderhalve me ter „hoge" mast boven het dek uit. „Een klein foutje", vond Warmers. Het was echter een grove fout. In de Drakenklasse beheerste Dick Groot. zoon van de bekende rot in de Draken. Cor Groot de strijd van start tot finish. Uitslagen Hornetklasse: 1. Kuiper; 2. Lode- wijks. Internationale Drakenklasse: 1. Groot; 2. Klomp. Pampusklasse: 1. De Wit; 2. Biesot Finnklasse: 1. Kersbergen: 2. In de Mauer. Vrijheidsklasse 2. Wiersma. 1. Van der Laani Flying Juniorklasse: 1. Dudok van Heel; 2. Siepman van der Berg. Soloklasse: 1. Van Hellemond jr.; 2. Paardenikooper. Internationale Tempestklasse: Kimman: 2. Staartjes. O.K.-klasse: Zwart. I. Verweijmeren 2» ADVERTENTIE Zaterdag 5 aug. 4 uur n.m. JUBILEUMWEDSTRIJD L.F.C. - OUD-ZWALUWEN Terrein Boshuizerkaide. 400 meter vrije slag meisjes onder 16 jaar: 1. Yvonne van Kuilenburg HPC) 5.01.5. 200 meter wisselslag meisjes onder 16 jaar: 1. Hennie Penterman (HDZ) I 2.37.2 (nw. Ned. record). 100 meter vrije slag meisjes onder 16 jaar: 1. HPC (Irene Aarens, Yvonne van Kuilenburg, Lenie Bak. ker, Rita Bloos) 4.33.2. 200 meter wisselslag jongens onder 16 jaar: 1. Dick van 1 2.30.5 (nw. N6d. record) Goed oefenduel van Roodenburg Roodenburg heeft gisteravond in Delft een verdienstelijke oefenwed strijd gespeeld tegen Xerxes/DHC. De semi-profs, die in technisch op zicht natuurlek wat meer in de melk te brokkelen hadden, wonnen met, slechts 10 door een doelpunt van4 Hanegem in de laatste minuten. Roodenburg kwam in deze oefen wedstrijd als volgt in het veld: Kee-- reweer. B. de Jonge. Pennenburg, T, van Weerlee. Oyendyk, De Klerk; Klinkhamer, Van Leeuwen. Den Os, J v. Weerlee, E. de Jonge. Heymatis staat nog op de ziekenlijst. In de eerste helft ging de stryd vrijwel gelijk op. In de Roodenburg - verdediging bleek Pennenburg een vaak goed optredende vervanger van Hensen te zyn en aohiter hem speel de Keereweer weer eens een van zijn beste wedstrijden. In de blauwzwarte aanval klopte het niet altijd in de combinaties tussen Den Os en Van Weerlee: later werd dan ook een om zetting in de Leidse aanval doorge voerd. Na rust sohroefde Xerxes/DHC bestaande uit voornamelijk Rotter damse spelers het tempo omhoog en nu moest Roodenburg zioh voor namelijk tot verdedigen beperken. Dat. gelukte zó goed dat de senu- profs enigszins geprikkeld raakten. Pas in de slotfase ging Rooden- burg ten onder door die treffer van Hanegem, die ontstond mede door een misverstand in de blauwzwarte gelederen. Op het oefenprogramma van Roo denburg staan nu nog: 6 aug.: Blauw Zwart—Roodenburg; 13 aug.: Roodenburg—Ajax20 aug.: RKAVV—Roodenburg; 27 aug.: Laak- kwartier—Roodenburg (Zilveren Bal). Europa Cup SCYLLA TEGEiN ZWEEDS TEAM De Leidsi onder 16 jaar: 1. Zian (Veer, Becker, Klootwijk. Elzerman) 4.16.6. 200 meter wisselslag heren: 1 Win, j 100 meter schoolslag jongens onder de Boer (De Reestr 2.24.2; 2. Pieter 14 jaar: 1. Ted Mackay (HPC) 1 228 Schillemans (De Dolfijn) 239.4; 3. i x 100 meter vrije slag heren: 1. Zian 3.49.2 (nw. Ned. record). tafeltennisvereniging I in de eerste ronde van (HPC) het toernooi om de Europese beker ^■1 landskampioenen uitkomen 400 meter vrije slag jongens onder gen het Zweedse Solversbores BTK 16 jaar: 1. Henk Termeer (Tiel) 4.45.1 Ks BrK 4 x 100 meter vrije slag jongens I wedstryd moet vóór 15 oktober in Peter Jonk (HZPCt 2.2 Zweden worden gespeeld. De winnaar van deze ontmoeting krijgt in de tweede ronde Post SV Augsburg of CS Union Paris als te genstander.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 7