I Gehandicapte Baden i Powell-jeugd in Doorn Dubbele overtredingen Vuil van de straat! DINSDAG 11 JULI 1967 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 3 Ook „Leiden" aanwezig „Een kamp leert ons vol overtuiging, dat we in het leven niet j alleen verantwoordelijk zijn voor ons zelf, maar ook voor el kaar. Daarom geeft uw daden, geeft uw vreugde en geeft uw kracht". Met deze woorden opende mevrouw A. G. J. H. de Jong-Bartels, echtgenote van de minister-president, gistermid dag in Doorn het Nationaal kamp van gehandicapte padvind- sters en padvinders, waaronder velen uit Leiden en omgeving. „Verantwoordelijk voor elkaar"* 1 Voor het eerst in de geschiedenis l van de padvindersbeweging houden de vier grote padvindersorganisaties, 1 de Ned. Katholieke Gidsenbeweging, 1 het Nederlandse Padvindsters Gilde. ST Middenstands. examen Voor het in Rotterdam afgenomen- middenstandsexamen zyn geslaagd J. H. Bakels. Leiden: J. Balkenende, Lisse; O. M. van Benten. Leiden; Mej. M. C. v. d. Berg. Valkenburg. J. M. L. Bouter, Mej. L. Breedeveld, W. Breedveld, S. Burgerhout, Mevr. M. Ciere- de Koning, Mej. E. M. Colpa, Leiden; R. M. den Duik. H. v. Duijn, Mej. K. J. v. Duijn, Mej. P. J. v. Duyn, Katwyk a/ Zee; J. Duijndam, Noordwijk a. Zee; F. J. v. Duyvenvoorde. Katwijk a/ Zee; G. Hartveld. Rijnsaterwoude: P. J. van Eyk. A. D. van Eyk, Boskoop; Mej. W. J. Goejée, Mevr. P. Gottenbos- v. Zijp, Leiden; T. C. de Graaf, Rijp- wetering; C .Gutter, Katwijk a d Rijn; Mej. C. den Haan, Katwijk a/ Zee; J. v. d. Heide, Oegstgeest; Mevr. C. C. Heil-v. Goor, Rijswijk, L. Hey- mans. Oegstgeest; E. R. Hofmann, Katwijk a/ Zee; Mevr. L. Hogeboom- v. d. Meer. Rypwetering: A. Th. v. d. Holst. Noordwyk J. Honsbeek. L. Honsbeek, Leiden; Mej. A. E. Jansen, Hazerswoude; J. W. M. de Jong, Stompwijk; G. Jungerius, Rijnsburg; P. J. v. d. Kamp, Roelof- arendsveen; W. van Kampen, A. J. Kloet, Leiden: Mej. J. P. de Kloet, Noordwijk B.: A. J .Koele- wyn, Katwijk a'' Zee; J. P. v. d. Kraan. Sassenheim; P. Krispijn, Oude Wetering; F. P. v. d. Krogt. Zoeterwoude; H. Kuyt, Katwijk a/ Zee; G. P. la Lau, Leiden; J. A de Leeuw, Rynsburg; Mej. H. Lelieveld, J. H. Luiten, Stompwijk; C. J. v. d. Meer, Leimuiden; K. L. P. v. d. Meer, Oegstgeest; P. J. v. d. Meer, Oude Wetering; Mevr. P. Mens- v. Schie, Lisse; C. P. Noort. Rynsburg; J. v. d. Plas, K. D. v. d. Plas, Kat wijk a/ Zee; Mevr. J. Pleysier-Vink, Valkenburg; J. A. M. v. d. Ploeg, Rynsburg; R. P. Poelman, Leider dorp; C. Ravensbergen, J. Ravens- bergen, Rijnsburg; P. J. v. Remundt, Leiderdorp; G. van Rhoon, Roelof- arendsveen; J. P. Roest, Zoeterwou de; H. de Roode, Leiden; Th. A. Rotteveel, RoelofarendsveenI. van Royen. Leiden; P. van Royen, Oegst geest; Mej. A. Rysdijk, Voorschoten: Mej. W. H. v. d. Salm. Woubrugge;- T. A. Sanders. Oude Wetering; H. Schoo, Roelofarendsveen; H. A. Senne, Leimuiden; J. H. M. Sloof, Voorschoten; G. M .M. Snabel, Bos koop; H. Star, Oegstgeest; Mej. C. v. Steyn, Sassenheim; Mevr. J. Stockmann -Stevens, Roelofarends veen: Mevr. E. Straver-Wolvers, Ha zerswoude RD; M. A. Struik, Leiden; Mej. J. G. Vesseur, Roelofarends veen; G. van Vliet, Rijnsburg; W. Waayer, Stompwijk; Mej. C. E. War merdam. Lisse: R. J. van Weesel, J. M. van Wijk, E. v. d. Wijngaard, Leiden. k De echtgenote van de minis ter-president, mevr. A. G. J. H. de Jong-Bartels ontvangt bloemen van Gemma van de Bos. de Katholieke Verkenners en de Ne derlandse Padvinders Vereniging, een gezamenlijk kamp voor hun B.E.- en Blauwe Vogels-leden. Al meer dan vijftig jaar probeert de Padvindersbeweging op allerlei de minder-validen in te schakelen. Daartoe werd een B.E. «Bijzondere Eisen» en Blauwe Vo- gelsafdeling opgericht. De jongens en meisjes vallen onder bijzondere eisen, maar dat betekent niet dat de lei ding minder eist. Het spel van ver kennen bestaat uit een opbouw naar leeftijd en vaardigheid. Dezelfde eisen welke afgelegd worden door de gewone leden, worden verricht door de B.E.-leden. Daar de B.E.-leden alleen een lichamelijke handicap hebben, krijgen zij een hulp toege wezen, die de toepasselijke naam van „Draver" draagt. De gehandicapte jongen en de draver vormen een twee -eenheid. De eenheid tussen deze twee jongens of meisjes groeit naar mate het kamp langer duurt. Op pa pier is de gehandicapte steeds de „Bevelvoerder", in de praktijk den ken zij samen. Wanneer de minder- valide jongen of meisjes het eigen potje klaar maakt, dan kan men er zeker van zijn, dat de draver zegt: „Je vergeet het zout", want ook de draver moet mee eten. Voorschoten Het kamp in Doorn, gelegen op het terrein van de Braam Houck- geestkazerne en bereidwillig door de marine afgestaan, ligt ideaal. De ma rine is een goed gastheer en 19 groepen vinden onderdak in de ten ten van de marine, alleen de M'Hala Panzi uit Voorschoten verblijft in eigen tenten. Het is een druk kamp. Onder het motto: ..Als je be nen niet willen, dan gebruik je een wagen", bestaat er een druk ..ver keer". De Pius X-groep van de Ka tholieke Verkenners uit Den Haag is zelfs gemotoriseerd. De jongens verplaatsen zich in karretjes voort gedreven door een electromotortje. Gistermiddag werd die opening op geluisterd door de medewerking van de Marinierskapel. Na de opening volgde een rondgang doo r het kamp. De Marinierskapel voorop en daarachter driehonderd minder vali den en tweehonderd helpers zwoegend door het warme kamp, waar de temperatuur opgelopen was tot 28 gr. C. By de opening waren aanwezig vrywel alle hoofdkwartiercommissa- ïn van de vier pavdinders- organisaties. De kampleider is dr. H. Schneider. De onderdelen van het programma wijken in niets af van wat gebruikelijk is. Het kampvuur krijgt een ere-plaats, verder bezoe- aan het Spoorwegmuseum en het Automuseum. De dag van morgen is gereserveerd voor de sport Leidse avond- H.B.S. By de Leidse avond-h.b.s. vonden de volgende bevorderingen plaats: voorbereidende klas - bevorderd naar 1ste studiejaar H.B.S. Mevrouw B. M .Boot. H. Hofman. F. A. J. M. Schuurmans, F. J. Voerman, M. de Wilde, P. G. Zandbergen, J. J. van Zonneveld, N. W. Zorge. Bevorderd naar het 2de studiejaar van de 3-jarige opleiding H.B.S.-A (diploma 5-jarige cursus) J. van Beelen, C. E. van Berkel, H. H. v. d. Fange, Mej. S. M. Holten. A. van Leeuwen, M. v. d. Linde. A. S. Ro meo, F. L. Algra, J. C. Botermans, L. v. d. Gugten, H. C. Kromhout. Mej. A. Versteege, Mej. J. v. d. Voort. Herexamen: 2. Bevorderd naar het 3de studie jaar van de 3-jarige opleiding H.B.S. -A - examenklas (diploma 5-jarige cursus» J. B. M. Bouter, M. Doeven, P. C. Goosen. Mej. H. v. d. Hoeven, J. P. Juffermans, P. B. Leurink, Mej. G. Remmelzwaal, P. C. de Ruiter, T. A. van Splinter, Mej. W. E. Verhoog, Th. Weizenbach, J. P. Zandbergen. Herexamen: 3. Bevorderd naar het 2de studiejaar van de 4-jarige opleiding H.BS..-B (diploma 5-jarige cursus» A. A. van Amerongen, B. C. J. Apeldoorn, J. G. Kennis, J. A. van Lammeren. Bevorderd naar het 3de studiejaar van de 4-jarige opleiding H.B.S.-B (diploma 5-jarige cursus» A. Bongers, J. C. Brummelkamp. J. Langeveld, C. A .M. Tetteroo, W. Ververs. Herexamen: 2. Bevorderd naar het 4de stu diejaar van de 4-jarige opleiding H.B.S.-B (diploma 5-jarige cursus) J. Dorrepaal. Mej. C. Heemskerk, E. J. v. d. Lee. Mej. Z. Nederlof. Herexamen: 2. Een meisje van gigcrntische i reusachtige beeld is nodig voor de afmetingen bouwt beeldhouwer film The Bliss of mrs. Blossom", Eddie Butler en zijn assistente waarvoor opnamen zullen ivorden Lucina Delia Rocca. Deze plastic gemaakt in Alexandra Palace in dame wordt zes meter hoog. Het I Londen. Eerste etappe van Tour de Frats Aan de voet van de Rotterdamse Euromast heeft gisterochtend Coen Moulijn het startsein gegeven voor de eerste etappe van de Tour de Frats. Inmiddels is de eerste etappe van de ronde van Zuid-Holland al weer ver reden en zijn de eerste winnaartjes al bekend. Van de 85 deelnemertjes in de leef tijd van 10 tot 12 jaar, zyn er onge veer veertig afkomstig uit Leiden. In ploegen van zes zijn zy .geadopteerd" door bekende Nederlandse fabrieken en firma's. De tourmiss. de elfjarige Ansje Veenbrink uit Arnhem kwam al met een in actie. Als klein moedertje maakte zy boterhammen klaar voor „haar renners", stopte zij kousen en hielp een jongetje met hoofdpijn aan een asperientje. Gisteren is de karavaan opgetrok ken naar Gorkum, waar de renners zich te goed deden aan patat met appelmoes. De pechprijs viel Nico Groen uit Alkmaar ten deel (lid van de TROS- ploeg) die met fiets en al de sloot in was gedoken. Een jongetje uit Rotterdam, de kleine Van Duyn kreeg de leiderstrui voor zijn eerlijkheid. Hij kwam al de eerste dag bij de leiders aandragen met een horloge, dat hij had gevon den op een toilettafel. Vanochtend is de tour vertrokken uit Gorkum in de richting van Oude Water. Donderdagmiddag om ca. half zes komt de tourkaravaan in Leiden aan. Vrijdagochtend zal burgemees ter Van der Willigen om 10 uur het startsein geven voor de voorlaatste etappe naar Monster. De ronde ein digt zaterdagmiddag in Rotterdam. De jongste dochter van de bur gemeester van Leiden, mej. S. van der Willigen, slaagde in Amsterdam voor het diploma 4-jarlge dagcursus van de bibliotheek- en documentatie- school. Voor de Leidse kantonrechter De zitting van de Leidse kanton rechter, mr. R. de Bruyn, had gis teren een zeer rustig verloop. Vele verdachten waren blijkbaar met /a- kantie en lieten verstek gaan. Onder de wel verschenen verdachten be vond zich een 29-jarige koopman uit Leiden, die in de avond van 6 no vember j.l. twee processen-verbaal op zijn naam kreeg. Toen hij met Pechvogels voor de Haagse rechtbank Omdat zij zonder werk waren, gin gen 'n 26-jarige timmerman en 'n24 jarige monteur er samen op uit om inbraken te plegen. Erg volleerd in dat kwade vak waren zij kennelijk niet en bovendien werden zij door pech achtervolgd. Dat bleek het eerst in Delft, waar zij juist bezig waren in te breken in een juwelierszaak, toen late wandelaars het tweetal daarbij stoorden. Meteen werd koers gezet naar Leiden, doch daar ver ging het hen al niet veel beter. Terwijl zy bezig waren de latten voor de etalageruit van een winkel aan het Bevrydingsplein te verwij deren, naderde een politieauto en moesten zij weer de vlucht nemen. Een paar straten verder werd een nieuwe inbraakpoging in een winkel ondernomen. Niet alleen stond een stapel dozen in ae weg om de zaak oinnen te dringen, maar op nieuw naderde de politieauto. Met zoveel pech in Delft en Lei den werd het inbrekersgeluk in Den Haag gezocht en geprooeer deen winkel aan de Leyweg binnen te dringen. Het slot gaf niet mee en ook deze poging liep op niets uit. Bij de Haagse rechtoank leverden hun pogingen tot inbraak wel wat op. De officier van justitie eiste voor ai dat vergeefse werk tegen de tim merman zeven maanden en tegen de deeld, tien maanden gevangenisstraf met aftrek van voorarrest en drie maanden van de straf voorwaarde lijk. De rechtbank veroordeelde ver dachten ieder tot zeven maanden ge- vangenisstral, waarvan drie maan den voorwaardelijk en aftrek van het voorarrest. De inbeslaggenomen auto, waarmee de inbraaktochten werden ondernomen zal aan ver dachten worden teruggegeven. ACADEMISCHE EXAMENS Aan de Leidse Universiteit zijn ge slaagd voor de volgende examens: kandidaats Duitse taal- en letterkun de: mej. M. A. Drewes (Leiden) en de heren J. P. Jungerius (Vlaardin- gen) en G. N. H. Breedveld (Castri- cum»; doctoraal klassieke taal- en letterkunde de heren G. C. A. Ver gouwen (Leiden); kandidaats klas sieke taal- en letterkunde de heren J. C. Bedaux (Eindhoven) en mej. J. E. H. Dool (Leiden); kandidaats Ja panse taal- en letterkunde de heer K. A. G. de Jong c.l. (Den Haag»; kandidaats Nederlandse taal- en let terkunde de heer Th. C. J. v. d. Heij den (Delft); kandidaats Italiaanse taal- en letterkunde de heer J. A. M. v. Kakerken (Rijswijk); doctoraal Franse taal- en letterkunde mevr. J. Wolters-Schenkenius (Leiden»; kan didaats Franse taal- en letterkunde mej. M. Ch. C. J. W. Kortmann (Zoe terwoude) en de heer C. J. J. Stal (Voorburg». zijn auto in het Noordeinde tegen een hem tegemoet komende autobus was opgereden, kwam namelijk te vens aan het licht, dat hij onverze kerd rondreed. Tijdens de zitting kwam uit de ge tuigenverklaringen duidelijk naar vo ren, dat de autobus uiterst rechts had gereden en dat verdachte op het linkerweggedeelte reed. Door de ho ge snelheid, waarmee verdachte reed, kwam de botsing zo hevig aan. dat de brandweer er aan te pas moest komen om, aldus de getuigen, de „brokstukken" uit elkaar te trek ken en verdachte te kunnen bevrij den. Dat deze slechts 'n hersenschud ding en enkele vleeswonden opliep kon een wonder worden genoemd. Hoewel verdachte destijds verklaar de dat de bus een zwenking naar links had gemaakt waardoor de bot sing ontstond, kwam hij hierop tijdens de zitting terug. Hij voerde nu tot zijn verdediging aan: „Het gaspe daal bleef onverwracht hangen en toen ik mij bukte om het op te trek ken. week ik waarschijnlijk iets naar links uit met alle gevolgen van dien". De autobus had hij overigens niet zien naderen. Inzake de ontbie- kende verzekering zag hij van enig verweer af. DS. J. N. B1EGER OVERLEDEN Pleisters De pleisters waarmee een Zi-j^rige koopman uit Leiden liep te venten in Oegstgeest. waren eigenlijk slechts een doekje voor het bloeden, want in werkelijkheid was het hem erom te doen op gemakkelijke manier te kunnen inbreken. Al leurende ontdekte hij, dat de koster van de Ned .Herv. Kerk in Oegstgeest niet thuis was. Daarom drong hij de woning binnen en deed er een radicale huiszoeking. Hy vond er geld en spaarbankboekjes, welke laatste hy in een riool deponeerde. Overigens bleek verdachte ook in het bezit te zijn van een stel nieuwe auto-kentekenplaten en kentekenbe wijzen, waarvan niet duidelijk bleek ie De Gemeentelijke Reini gingsdienst heeft vanochtend een begin gemaakt met het plaatsen van tien papierbakken in de Breestraat. Het gaat hier om een proef met een voor Leiden nieuw model papierbakken, n.l. huisvuil- wat hij er mee aan wilde en waar van de officier van Justitie het zijne dacht. De eis tegen verdachte luidde een jaar gevangenisstraf waarvan twee maanden voorwaardelijk met aftrek van voorarrest. De rechtbank veroordeelde hem tot negen maanden gevangenisstraf waarvan twee maanden voorwaarde lijk en aftrek van voorarrest emmers op een standaard. Het deksel ivordt bediend met een voetpedaal. Als deze proef slaagt overweegt het gemeentebestuur ook in andere straten dergelijke voorzieningen te treffen. De bak ken in de Breestraat worden ge plaatst bij de kruisingen van de Breestraat met Mosterdsteeg, K oorlammer steeg, Koornbrug- steeg, Pieter skerkkoor steeg Maarsmansteeg. Mandemaker- steeg, Korte Diefsteeg, Papen gracht, Kabeljauwsteeg, alsmede bij het Postkantoor. (Foto L.D./Holvast) Marktberichten ROTTERDAM, 11 juli. Veemarkt. kalveren 320, graskalv» schapen of lammei Prijzen: vette koeien per kg. extra kwal. 430455. Ie kwal. 380—450, 2e kwal. 390—445. 320340. kalf- en melkkoeien per stuk 1075—1550. vare koelen per stuk 850—1250. vaarzen per stuk 750—975. pinken per stuk 575700, graskalveren per stuk 375530, nuchtere kalveren, pr.- kg. 160170, mestkalveren per stuk 150200, schapen per stuk 80 100, lammeren per stuk 100125. Marktoverziht: vette koeien aanvoer klein, handel traag, prijzen als glste- gToter. lui. nauwelijks prijsh.; graskal veren minder, stroef, met moeite ge- handh.; vette kalveren, kleiner, vlot. hoger; nuchtere kalveren minder, le vendig, hoger; (1) schapen en (2) lam meren, kleiner, rustig. 1: lager, 2:ho- Familieberichten (Overgenomen uit andere bladen» Geboren: Gys, z. v. Biirmann- Dekker, Velsen; Anouk Thérèse Loui se. d. v. Van der Heijden en Troost wijk, Amsterdam: Ariëtte Elisabeth, d. v. Dommering en Kuenen. Stap horst; Alexia, d. v. De Monchy en Cooymans. RotterdamAnne-Marie Pauline, d. v. Vernooy en Elshove, 's-HertogenboschMarald André, z. v. Van Reijsen en Van Asten, Am stelveen. Overleden: Jacques Pierre August Marie van Poll Suykerbuvk, 59 j., Roosendaal: Leeuwkje Hesselink. 87 j, Sneek; Willem Hermanus Hoog land, 80 j., Hilversum; Pier K. Kramer, 85 j., Nijland; Maria van Wijngaarden. 83 j.. Rotterdam: An na Margaretha Ligthart, 85 j., Zeist. In de ouderdom van 90 jaar is in Utrecht overleden ds. »L N. Bieger, die de Evang. Luth. Kerk van Lei den van 1939 tot aan zijn emeritaat in 1944 als predikant diende. Ds. Bieger. die geruime tijd zen dingsleraar in Indonesië was, aan vaardde op 4 november 1923 in Stadskanaal het predikambt in de Evang. Luth. Kerk. Nadien diende ds. Bieger, die in 1877 op Java werd geboren, achtereenvolgens de ge meenten Vlissingen/Middelburg, Pa- lembang, Djocja, Fort de Koek, Soe- kaboemu. en by zijn terugkeer in ons land Bergen op Zoom als predi kant. In 1939 deed hy zyn intrede in de Sleutelstad waar hij was beroepen in de vacature van ds. C. de Meyere. Na een rouwdienst in Huize Hen- riëtte Swellengrebel in Utrecht vindt de teraardebestelling van het stoffe lijk overschot morgenochtend om 11.45 uur op de hervormde begraaf plaats te Soest plaats. Ds. J. N. Bieger m de tijd, dat hij de Leidse Lutherse ge meente als predikant diende. De officier van justitie, mr. T. Fransen was van mening, dat ver- dachtes verweer geen steek hield. Indien het verweer gegrond was, dan verkeerde verdachtes auto kennelijk in een ondeugdelijke staat. Dit zou niet zo verwonderlijk zijn, omdat verdachte al enige malen eerder was veroordeeld wegens het rijden met auto's die niet bepaald aan de v-:.- ligheidseisen voldeden. Hij nam het verdachte voorts bijzonder kwalijk, dat deze onverzekerd rondreed. „Het getuigt van een uitermate onsociaal gedrag om geen W_A.-verzekering af te sluiten en anderen voor de kos ten te laten opdraaien", zoals ook in dit geval aldus mr. Fransen. Inzake de botsing eiste hij ditmaal nog een voorwaardelijke boete van f. 75, subs 15 dagen met een proef tijd van 2 jaar. De tweede overtre ding vond hij echter dermate erns tig, dat hij zowel een geldboete van f, 200, subs 40 dagen als de onvoor waardelijke intrekking van verdachtes rijbevoegdheid voor de tyd van 4 maanden eiste. „Dat kan ik onmogelijk betalen. Bovendien zou ik door de intrekking van mijn rijbewijs financieel ernstig gedupeerd zijn", vond de koopman. Hoewel de kantonrechter een en ander eveneens zeer afkeurenswaar dig vond, kwam hij verdachte gezun diens financiële positie en beroep tegemoet en vonniste als volgt: een voorwaardelijke boete van f. 75. t.a.v. de botsing en f. 150, mee een voorwaardelijke intrekking van de rijbevoegdheid voor de tijd van 6 maanden met een proeftijd van 2 jaar voor het onverzekerd lijden. Slechte banden Een 22-jarige pompbediende uit Lei den liep op 14 januari j.l. evene:ns twee processen-verbaal op. Hy had met zijn auto op het kruispunt Lan- gestraat-Groenesteeg geen voorrang verleend aan een van rechts komen de vrachtauto en veroorzaakte hier door een vooral voor hem zelf zeer schadelijke botsing. Bij nader onder zoek bleek, dat alle vier de banden tot op het canvas versleten waren. Inzake de eerste overtreding voer de verdachte als excuus aan: „Het betreft hier twee uiterst smalle stra ten en het uitzicht is dan ook zeer slecht". Nu had hij destijds toege geven dat hij het kruispunt met een snelheid van circa 50 km/u was ge naderd. De kantonrechter reageerde dan ook prompt met de opmerking- „Gezien de onoverzichtelijke situatie was Uw snelheid dus onverantwoor delijk hoog en moest er wel een flin ke schadepost ontstaan". Watj het rij den met vier gladde banden betreft, luidde verdachtes verontschuldiging: ..Ik had die auto pas gekocht en er waren vier nieuw banden in bestel- ling". Waarop de kantonrechter ant woordde: „Dan had U op de afleve ring en montage van die banden wachten alvorens de weg op Nadat hij verdachtes gebrek aan verantwoordelijkheidsgevoel scherp had gehekeld, eiste de officier inza ke het niet verlenen van de voorrang zowel een gedboete van f. 75. subs 15 dagen als de voorwaardelijke in trekking van verdachtes rijbevoegd heid voor de tijd van 4 maanden met. een proeftijd van 2 jaar. Voor het lij den met gladde banden eiste hy een boete van f. 120, subs 24 dagen. Omdat zijn eigen schade ruim f. 1400, bedroeg, bepleitte verdachte een wat clementer vonnis". De kantonrechter kwam hem inder daad iets tegemoet en maakte er respectievelijk f. 60. en f. 100, subs. 32 dagen van. De geëiste voorwaui- delijke ontzegging van de rijbevoegd heid liet hij ditmaal nog achterwege. Een ernstige waarschuwing kwam e* voor ln de plaats.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 3