Leids Bonaventura-ly sluit het schooljaar ceum af Overgangen aan het Christelijk Lyceum Naar hogere klasse van Leids Gymnasium Ir. de Jong algemeen voorzitter Docle in verkeer pui mm Lijst Schubertlaan Dansen toen en nu in De LakenhaV Lijm-bad LKIDSCH DAGBLAD PAGINA 3 ih Van de FME Met ingang van 1 juli is ir. M. C. de Jong, directeur van de Konink lijke Nederlandsche Grofsmederij te Leiden, voor de duur van één jaar benoemd tot algemeen voorzitter de Federatie Metaal- en Electrotech- nische industrie (FME) De heer De Jong vervult deze functie als lid van het presidum de FME, waarin hij als voorzitter van de Vereniging van Metaal-In dustrieën (VMI) zitting heeft. Als algemeen voorzitter var de FME is hjj de opvolger van ir. E. F. E. Bongaerts. Ir. M. C. de Jong is op 22 maart 1905 in Herwijnen (Gld.) geboren Hij volgde zijn HBS-opleiding in Zutphen en ging in 1922 studeren aan de Technische Hogeschool in Delft; het diploma werktuigbouw- kundig ingenieur behaalde hij in 1928. De heer De Jong begon zijn car- rière door in dat jaar in dienst te treden van Dok- en Werf Maat schappij Wilton Feijenoord NV in Schiedam. Bij deze onderneming vervulde hij vele functies; hij begon op de tekenkamer en was bij zijn vertrek in 1936 chef van de afdeling Mechanische Bewerking. In dat jaar trad hij als hoofdingenieur in dienst van de NV Koninklijke Nederland sche Grofsmederij; zijn benoeming tot directeur volgde hier in 1940. De heer De Jong is behalve voorzitter van de Vereniging van Metaal-In- dustriëen in vele andere bestuurs functies actief. Zo is hij lid van het Algemeen Bestuur van het Verbond van Nederlandsche Werkgevers, be stuurslid van de Leidsche Vereeni- ging van Industriëlen, lid van de Ka mer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland en vice-voorzitter de Leidse Spaarbank. ADVERTENTIE Zoekt U moderne of klassieke modellen. GOUDEN VERLOVINGSRINGEN Ook met briljant. JUWELIER v.d. WATER HEEFT ZE. Haarlemmerstraat 181 zeer grote keuze. Op het gra veren kunt U wachten en zonder kostenverhoging. ALTIJD VOORDELIG, 's Maandags gesloten. ADVERTENTIE Bevorderd naar de tweede klasse Marielle v. Aggelen, Marinus Boe- re, Henk Brugman, Piet Burggraaf, Margreet Callas, Harriët van der Geer, Wibo v. Gennip, Roeli Haag, Robert Jan Hageman, Wibo Joustra, Oswald Knaap, Onno Koning, Peter Lens, Marcel Maas, Nico v. Meer kerk, Kurt Reckman, Annemarie de Regt, Dorien Roorda, Frits Schier, Herman Selier, Maartje Splinter, Anton Versteeg, Jaap de Vries, Jan Harm Zwaveling, Hans de Heiden, Ingeborg Schuitemaker, Pieter Ba rendsen, Jaap Eysink Smeets, Clau dia Gerlach, Rein de Graaf, Ma rianne de Groot, Jonneke v. der Hei de, Annemarijke van Ingen, Wim Kasteleyn, Frans van Loenhoud, Mir jam Mulder, Rob van Nie, Robin Nieboer, Anneke Poels, Michiel ter Raa, Louis Smit, Jan Stuyfzand, Pie ter de Vries Lentsch, Ronald Wendt Guido Wilbers, Joosje v. Bekkum, Eugénie Bosch, Henk Claas, Peter Entzinger, Harm Frielink, Tim Gans, André Gillebaart, Timon v. Haeften, Jan Heemskerk, Christiaan Jarman, Anja Kooreman, Jan Joris Loeff, Boy Majolé, Kathy Miller, Erik Mooren, Jan Willem Reintjes, Jor- rian v. der Schaaf, Paul Sorgedra- Bevorderd naar de derde klasse: Frits Beukema toe Water, Nike Blitz, Betty v. den Boogert, Petra Brandenhorst, Titus Dorsman, Mar greet Duynstee, Myrna Faber, Paul Galestin. Stephanie Gerlach, Dirk Jan Haitsma, Pieter Huisman, Ada, Kaag, Evelien Kamminga, Frans Kop. Rob Oele, Frits v. Oostrom, Wjjnand Paling, Albrrtine v. Peur- sen, Hcnny Pieterse, Cas Schreuder, Willy Stuyfzand, Anton Vermet. Net ty Vlam, Pia de Vreese, Pleuntje v. Bekkum. Frits Bok .Tonny Bumhof, Gerard Böttcher, Nico Croon, An nette Dokter, Tietse v. Dorp, Erik v. Ginkel, Aggy Kooper, Emma Kosten- se, Yvonne Lam an. Joke Langen- berg, Ron v. der Linden, Hanneke de Man, Maarten Mulder, Eelco Oos- terhoff, Sonja v. Praag, Marietje Schimmelpenninck, Carla Sobeis, Epy Stellwagen, Saskia v. Stockum. Charles den Tex, Jelske Zondervan. Herexamen 1, afgewezen 8 leer lingen. Bevorderd naar de vierde klasse Marcel Anceaux, Ingrid Brinksma, Laura Chorus, Nelleke v. Dishoeck, Wouter Hins, Rob Hoek, Frank Jul- sing, René Korthof, Marieke Kraan, Claartje Loeff, Nelleke Louwerens, Edward Mackenzie, Alfred v. der Mooren, Benno Nieuwenhuizen, Ed- Otte, Peter Quint, George Maarten v. Rossem, Jacques Serdijn, Tonny Taconis, Jan Willem Ter- win, Ellen Thomassen, Jaap Becker, Arthur Bos, Jeroen Duyfjes, Gerard Gast, Hanneli Hegnauer, Erik Holzer, Reinier Idema Greidanus, Chris de Jonge, Jan Kok, Mar ja Leurdijk, Carola Mans, Taco Mulder, Hans Pleiter .Wouter Roorda, Elsje Ver^ Weer heeft het verkeer in Leiden een dodelijk slachtoffer geëist. De 47-jarige W. C. A. de Jong uit Lei derdorp, die op 21 juni zwaar ge wond werd bij een botsing op de hoek van Kanaalweg en Roomburger- laan, is gisteren in het Academisch Ziekenhuis aan deze verwondingen bezweken. snel, Adriana Waterland, Marijke Batteljee, Bert v. den Berkhof, Florl den Boeft, Jan Borleffs, Sybout Co lenbrander, Harm Dragt, Ad Drewes, Arno Hartel. Henk Jan v. den Heu vel. Rogier Kramer. Liesbeth Krantz, Peter Hans Littooy, Inge Ouwehand. Hans Schutte. Jan Theunissen, Jan Willem Tieleman, George van der Vliet, Erik de Vries. Jan Willem Wessel. Bevorderd naar de vijfde klasse: Marion van Bekkum. Wouter Blitz, Henk Bonarius. Rob Briel. Jacque line Govers. Henk Hekking, Duco Hellema. Lenie v. der Hoek. Rudy Jongeneel, Benata Koopmans, Tine ke Kostense, Marianne v. Leeuwen. Wilna Louwrier, Sandra Metz, Roe land Smeets, Magda v. der Ster, Jan Pieter v. der Sterre, Loutje den Tex, Peter v. der Veen, Anke Wargerink, Marie Josée Zalmann, Toos Enke laar, Willy Holsbergen, Annelies Plei ter, Max-jon Poort, Marlies Renaud, Jan Schamper, Roddy Scheffer, Anita Steenhauer, Monique Tan. Ro nald v. der Valk, Hans Verwey, Henk Voorbij, Max v. Weezei, Maarten gen. Witkam, Anneke Zuidema. Bevorderd naar klasse zes-alpha: Karei Beukema toe Water, Loucky Bochardt, Cora Brussee, Conny De- menint, Ira Biakonoff, Sjoerd van Dok, Anneke v. Es, Elsbeth Herfst, Marj. Hidding, Nicol. Huising, Ade line Idema Greidanus, Menno Kam minga, Richard Kasten, Adriaan Kist, Liesbeth de Klerk, Yoki Kooy- man, Freek Krop, Erna Pouw, Chris Quispel, Rob Sannes, Bieneke Schut te, Saskia v. Veen, Piëta Veldkamp, Jelte Wiersma, Annelies Wirth. Afgewezen 4 leerlingen. Bevorderd naar klasse zes beta: Annet Blaauwendraad, Pim den Boer, Willem Jan Claas, Kolja Dia- konoff, Wietse Dorsman, E. Frielink, Bas de Groot, Odré van der Horst, Hein Krantz, Peter v. Krieken, Eli sabeth v. Leeuwen, Felix Luitwieler, Frank Ouwerkerk, Thijs van Praag. Frank Roos, Tjeerd v. Rij, Anke Sloos, Renée Smit, Hanneke Stol, Froukje Taconis, Herman de Tolle- naere, Barend Jan Botter. Herexamen 3, afgewezen 2 leerlin- karnemelk: koele drank, frisse drank, blanke drank, zomerdrank Voor maar 45 cent per echte liter en nog thuisbezorgd ook. De volgende leerlingen van het R.-K. Lyceum St. Bonaventura in Leiden zjjn naar een hogere klas bevorderd: HBS-A, bevorderd van 4e naar 5e klas: Gemma Brugmans, Fred van Haasteren, Wim Hoogervorst, Nelis d. Krogt, Jaap van Niekerk, Roy- ston Peei-, Luc Rost, Gijs Spieren burg, Anja Wassenaar, Ellie Wempe, Connie v. d. Zon, Leo Belt, Frans Bocxe, Hennie Buys, Frans Hofstra, Ruud de Koning, Jolande van Lent, Annemiek Montanis, Wilfried van Montfoort, Lex Muskens, Martien Ober, Jan Turk, Peter Uyttewaal, Sjaak Verhoeven, Sjaak van Velzen, Ton Weijermars, Hein van Woerden, Jan de Wolf. Michel v. d. Vooi-t. i 4e 5e HBS-B, bevorderd klas: Gerard v. d. Aardweg, Theo Bakker, Jan Boonekamp, Nico van Brussel, Wim Duynisveld, Peter de Groot, John de Jong, Piet Kleiss, Jan-Willem Lebens, Antoine van Leeuwen, Frans Blom, Ploni Braun, Anton Ge ij er, Jaok ter Haar, Trudie Heemskerk, Sjaak de Jong, Cinthe Koeckhoven (met lof), Marianne van Lierop, Piet van Nierop, Jan Rotte veel, Odilia van Rijt (met lof), Her- v. d. Steen, Rob Wallaart, Wim Wonrooy, Harry van Woerden, Robert Wurzer, Kees de Zinger, Hans Adema, Rob Coster, Raymond v. d. Ham, Jan van Hartevelt, Hans Her tog, Ton v. d. Hoorn, Frank Knaap, Aad Lelieveld, Ben Ponsioen, Albert la Ricire, Felix de Rooy, Guus Rijn beek, Jos Stikvoort, André van Sie- ten, Ad Verkleij, Arnold Zierikzee. HBS-A, bevorderd van de 3e naar de 4e klas: Stef Abelman, Paul Betc- ke, Frans Bunnik, Tom Dieben, Joop Loenen, Paul Stol, Boudewijn van de Capellen, Henk va, Dijk, Kees Epskamp, Ronnie Fase, Kees Gou- Jong; Rien Krol, Jos v. d. Poel, Fons Rijn, René Smeets, Hans v. d. Velde, Hans Verhoef, John v. d. r, Theo Bakker, Bas v. d. Berg, Jan Bierman, Peter Kortekaas, Mar garet Leenen, Marion Sprunken, Piet Topper, Marianne v. d. Veen, Wim Rost. John v. d. Tuin, Wim van Veen. Trudie Veltman, Ad v. d. Voo- ren. Hans Wagenaar, Lydia Klein, Margo van Zanten. Diploma 3 H.B S. Ton Sohamper, Henk van de Doel, Paul Gieske, Joop v. d. Holst. H.B.S.-B, bevorderd van de 3e naar 4e klas: Jan Bakker, Sjaak van Berge Henegouwen, Clemens Dirks, Jeroen Droogh, Gerard van Eisen, Tom van de Geer, Leo Hakkeling, Bert Hooge- boom, André de Jong, Hein Kroft, Huub van de Staak (met lof), Paul Vogelezang, Ton Kleijn, Jaap Wet ting, Aad van Eisen, Peter Neve, Joep Noordman, Paul Sondermeijer, Marcel Struiving, Han Vermeulen, Mark Bergmeijer, Jef Gardeniers, Henk van Haasteren, Marius de Jong, Miriam Penders, Joop Pen- nings, Iso-Paul Ponsioen, Hans Post, Paul Post, Paul Ruijsenaars, Niek Schrama, Gertruud van de Zon, Hans Bouter, Hans Brand, Leo Buy- ze, Gerard Duynisveld, Ad van de Kruk, Wien Limburg, Ton Vink. Piet Warmerdam, Dan Zwartelé, Tonnie van Zijp. 2e naar 3.E Wilbert Beuk, John Blom, Albei*t Bosman, Jaap van Diemen, Hans El- derhorst, Rob Gijbeis, Bert van der Hulst, Frank van de Ingh, Gerard van Kordelaar, Hans Montanus, Huub Stol, Hein Topper, Jos Valen- tijn, Theo Versteegen, Jan Wagten- donk, Inigo van Woerden. Aad van Zanten, Arnold Zoet, Ton Bokern, Kees Breedeveld. Bas Duindam. Hans van Haasteren, Klaas Hosman, Pe ter Jagers, Bert Kien jet, Jos v. d. Kleij, Jan Lvink, Frans Monta nus, Albert van Nierop, Kees Omt- zicht, Peter Otto, Leo van Rijn, Aad van Schie, Klaas van Tulder, Hans Vies, Peter van de Vlugt, Gert Wegdam, Nico Bakker, Wim van de Berg, Jan van Bergen en Henegou wen, Frans Bovenlander, Arnold van de Capellen, Jan ten Doechate. An dré Elburg, Raymond Hennans, Niek-Jan van Kesteren, Jan Nijs- sen, Rob Qverdijk, Jan Per- quin, Herman Steenbergen, Jan Volgermg, John van Zijp, Henny Antonissen, Dick Barreveld, Corrie Duindam, Ellen Gerritsma, Koos Janson, Klaas Klein, José Lager - berg, Tillie van Leeuwen, Martien Lek, Nora Maassen, José van Noort, Piet van Paridon, Paul Seij- sener, Raghnild de Slegte, Marianne van Steenbergen, Georg van Toth, Frans Tuithoff, Leen van de Valk, Ellen Verhoef, Leo Vogelaar, Piet Warmerdam, Aad Wijsman, Hedie Zwartjes, Jos Bavelaar, Lidy Boone kamp, Gert van Bers, Theo Beuman, Carla Boot, Aad Brouwer, Top Creijghton, Dorine Devilee, Cobia Elsgeest, José van Haasteren, Joost van Hamersveld, José Hayes, Kees Kooloos, Mary van der Meij, Thea van der Meij, Kees Putman, Henk Reekers, Rob le Rutte, Leo Schrama, Nico van Niekerk. le Jan Annard, Rob van Berge Henegouwen, Pieter van Bers, Harry Devilee, Ab Dieben, Antoon van Dijk, Koen Gejjer, Wil van Haarlem, Boudewijn Hulsman, Lodewijk de Jong, Adelbert Ponsioen, Frank Rother, Jan Tio, Bennie Wempe, Harry Berk, Adrie van Diemen, Da vid Holswilder, Wim de Jongh, Cle mens van Kempen, Peter Kok, Bert van Leeuwen, Hans Mank, Anton Montagne, Maarten Noordman, Theo Pelser, Maarten van der Pijl, Nico van Smoorenburg, Bert Ubink, Da- nilo Verplancke Aad van der Voo- ren, Leo Bakker, Jan van de Boo gaard (met lof), Frans Buck, Ferry Op het Christelijk Lyceum (Schubertlaan) hebben de volgende bevorderingen plaatsgehad: Van klas 1 naar klas 2. Hans Be velander, Netty Blankenstein, Elly Breeuwer, Lidy Geuchies, Elzelien de Geus, Marja de Jager, Joost Pieter Jong, Jan Sjoerd Jongejan, Job Keulen, Ronald Kuivenhoven, Bert Maas, Hans van der Marei, Jo hannes Mulder, Addie Oskam, Lies beth Oudshoorn, Wicher Pen, Auke Schiphorst, Cor Speksnijder, Wilma Vavier, Jan Bordewijk, Rudi van Delft, Jan Willem Gelderblom, Bram Hakkenberg, Minie van der Hee, Marijke de Jeu, Alice Koning, Cle mentine van der Koojj, Rien Kool haas, Peter Laman, Hans de la Mar, Greetje Modderaar, Jan Nieboer, Hans van Norden, Gerald Prast, Sietske de Raaf, Maaike Rietveld, Gerrit de Ruiter, Janny Segaar, Rob Smit, Martina Verweerd, Jannegre Wind, Teun Bogaard, Peter van Del den, Wim van Dijk, Els van Groe ningen, Jeannet Have. Menso Hen driks. Margriet den Hollander, Wil- leke Kiemel, Dick Lamme, Erna van Lint, Bea den Os, Hanneke Remond, Gezientje van Schaijk, Bert van Splunter, Harry ter Wee, Freek Boon, Peter van Barneveld, Marinus Bouscholte, Wim Chardon, Eric Dol. Robert Eggink, Ernst Eicher, Piet Fortuin, Jan van Gooswilligen, Rob Groeneveld, Robs Koop, Jaap Maat, Samie van der Mey, Dirkjan Pleiter, üdo Stolp, Bram Veefkind, Paul Vel- tema, Ton Verbeek, Maarten van Vliet, Paul Vos, Ad Weststrate. Naar 2. M.M.S.: Nely Vos, Helen v Diemen, Joke Dominicus. Tineke van Kapel, Inge Lim, Bermy Luijmes, Cris Marks, Marianne van Muyen, Jan Oosterom, Iman Padmos, Fran- cisca Ravestein, Frits Ringers, Yvonne van der Zeeuw, Freek Ar- noldus, Michiel van den Berg, Mia de Beun, Karei Bordewyk, Piet van den Bosch, Dijmphna van Dam, Ni co Hendriks, Ernst Kloek, Gijs Kne vel, Hennie Matze, Gerrit Mol.Juup- je Romeijn, Ineke Roosjen, Hans Taat, Lies Uittenbogaard, Lette van der Vjjver, Ineke v. d. Wilk, Ab Ach terkamp, Wim Crama, Jan Dykstra, Wiebe Groenewold, Kees Grooss, Pe ter van den Hoogen, Paul Jongejan, Adri Keyzer, Jan Klok, Paul Noort, Wouter Pera, Theo van Rooyen, Leon van Tol, Dick van der Veen, Van 2 M.M.S. naar 3 M.M.S.. An neke van Ameyden, Thelma Breed- veld, Tine de Bruin, Machteld Eg gink, Annemarie Gietema, Marlies Planje, Marina Prast, Joke Vos, Het ty de Ru, Koos Barnhoorn, Dik van Beelen, Ada Bezemer, Marianne Bos man, Henk van der Does, Bert Have, Hans Hennes, Ben Klinkenberg, Kees Klok, Arma van Leeuwen, Peggij Lim, Jan Ouwersloot, Riet van Ros- sum, Ria Stolp, Dick Tukker, Joke Vonk, Jellianne de Vries, Janneke ter Wee, Henk Wielinga, Peter Zim merman, Gert van der Zwan. Ge Brinks, Eddy van Evert, Jan ter Haar, Arend Hoek, Peter de Hoog, Ad van den Kommer, Ferdinand Ke tel, Jan van Leeuwen, Jelle Moraal, Ruud Ouwerkerk, Michiel Parlevliet, Jos Remmelzwaal, Johan van Seg- gelen, Piet Selier, Hans Slaman, Pe ter Smit, Gerard Verboon, Ton Ver- weij, Gerard Witter, Eddie Brokaar, Rob Brussee, Ton van der Burg, George Hartman, Fred Henzen, Bert Keijzer, Arie Kikkers, Hans Konsta pel, Gert van Leeuwen, Rudolf van Leeuwen, Jan Leeuwenburgh, Bert Lever, Henk Mieremet, Wim Nieboer, John Olivier, Klaas Vos, Winfred Wassenaar, Eibert Westerink, Wim Wiggers, Albert de Witte, Rob Zee- Van 4 h.b.s.-A naar 5 li.b.s.-A. Niek van Dam, Cobi van Djjk, Mar ja van Djjk, Anke Hakker, Arie Hey, Jaap van den Hoek, Els van Ipe- ren, Joop Maat, Bas Nell, Nico Par levliet, Willy van der Stoel, Tineke Visser, André Wagemaker, Kees van der Wedden. Van 4 h.b.s.-B naar 5 h.b.s.-B. Sjoerd Adema, Ton van den Berg, Annette Broekhuizen, Hetty Buis man, Jan Burgerhout, Peter Coert, Anne Haitsma, Jaap de Hoog, Bin- kie Liem, Meij Hwa Lim, Wim van der Nat, Dick Pluimgraaff, Cor Pronk, Marian Sleeboom, Theo Soe- teman, Tineke Treffers, Jaqueline de Vries, Rien Jansen, Paul Bos, Joop Brijnen, Han Brokaar, Hans Bruins, Jan van der Perk Dick de Roode, Anne van Steenwijk, Johnny Ver beek, Burger Vliegenthart, Rob Voll- mar, Wim v. d. Walle, Bert van Win gerden, Wim Molenaar. Celosse, Sjaak Droogh, Sjon van der Hoorn, Theo Hooymans, Fred de Ko ning, Fred Lapidaire, Huub Mentink, Jan van Niekerk, Karei van der Poel, Henk Rosdorff, Gerard van Schoo- ten, Bert van der Spek, Gerrie Straathof, Pieter van Ulden, Adjo Vreeburg, Herman Bisschop, Antoon Duindam, Hers Geerlings, Roelof Grimbergen, Martijn Janmaat, Jan Koumans, Piet van Maasdam, Alex Pieterse, Gerrit van der Poel, An dré de Rooy, Felix Schrandt, Joop van Tienen, Ben Veltman, Cle mens van de Wiel, Wouter de Wolf, Hans Borsje, Coc kCoenraedts, Wim van der Geest, Richard Groenen, Pim Heymans, Paul van Hofwegen, Tonny Hooymans, Sjaak Janson, Franky Kneefel, Henk Knots, Frans Langeslag, Jan Luyten, Theo van Seggelen, Jan van Steen, Hans Tim mermans, Henri Timmerman, Hen ny van Velsen, Mathieu van Win- sen. Jan Zwetsloot. Gymnasium A: bevorderd van 5e naar 6e klas: Wim van Dam (met lof), Jaap Maassen, Frans Offenberg, Jos v.d. Vreeswijk. Gymnasium B: bevorderd van 5e naar 6e klas: Joep Avezaat, Pierre van denWW Berg, Peter Bi*ouwer, Leo Buck, Henk Cambier, Niek de Groot, Piet Hooymans, Theq Janson, André van de Kwartel, Jacob Limburg, Onno Nieman, Leo Peterse Ton van Re- mundt, Paul van Schie, John Stieke- ma, Hans Stuurman, Jan van Wely (met lof) Gymnasium A: bevorderd van 4e naar 5e klas: Simon 1' Ami, Leo van Bohemen, André Douw, Jan van Duyn. Gymnasium B: bevorderd van 4e naar 5e klas: Hans Franken, Stef Menken, Lex Reurings, Geert-Jan Schrama. Thom Vrolijk, Henk van de Wetering, Frans Appelman, Henri Benschop, Jan Bergen, Jeroen Boggia, Jan Bots, Siem van der Geest, Hans La pidaire, Piet Munsterman, Sjaak Peusens. Gymnasium: bevorderd van 3e naar 4e klas: Kees Buurman, Eelcko Flapper, Theo Heuzen, Paul Kallenberg, Wal ter van Kampen (met lof), Charles Kuypers, Sjaak Oort, Eugène Steen voorde, Herman Tieken. Hans Vaa- sen, Pieter Zonneveld. Hans van d< Zwet, Kees Alkemade, Peter Alten burg, Bram Barneveld (met lof), Bert Bruggeman, Pieter van Dam, Louis Eggen, Henk Grimbergen, Erik Heemskerk, Frans de Heij, Hans Janssen, John Manuputty, Ben Pleij, Peter Raat. Koos Rotteveel, Pie- v. d. Sanden, Thijs Smeel, Gul do Spitz, Rudie Verplancke, Jan Wal ter, Joep Walter, Pieter Zwartjes. Gymnasium: bevorderd van 2e naar 3e klas: Gerard Beckers, Ton nie Brouwer, Herman Grotenhuis (met lof), Paul van Heugten, Wim van de Heuvel, Bert Hoefsloot, Jan Kirch, Adriaan van der Klein, Frans Langemeijer, Joop van der Meer, Paul Miedema, Harry Salman (met lof), Arthuro Spadon, Wim Vermeer, Pete rvan de Berg, Hans Gijbeis, Kees van Haastert, Koos van der Heijden, Johan Hiep, Ger Janmaat, Kees Kea, Hein Korft (met lof), Harry Kruis, Paul Langeveld, Kees Menken, Kees Mol, Theo-Piet Olt- heten, Hein van Oorschot, Les Ou dendijk, Kees Paardekooper, Arie van Rijzen, Lodewijk Sandkuyl, Jean-Pierre Schutz Jan Stevers, Ka- rel Verdegaal, Michël Willems. Gymnasiumbevorderd laar 2e klas: le Hennie Koemans, Jan Limburg, Eduard Loenen, Rein Paulides. Gabie Ruijsenaars, Wim Smits, Karal Stol- ker, Kees Vertegaal, Dick Witteman, Paul Arts, Gerard Boogaards, Bram Gordijn, Tonnie van Haastert (met lof), Ronals Hulsebosch (met lof), E SETEEVRS, Paul Westgeest, Paul de Wolf, Ton Gordijn, Jaap van der Hulst, Hennie Juffermans, Peter Kallenberg, Ven van Noort (met lof). Mark van Remundt, Wim van de Wetering, René de Bakker. Freek van der Borg (met lof), Kees Ca- zander. Ton Gardeniers, Ties Hooy mans, Ronny van Niekerk (met lof). Peter Oomens, Wijnand Zeilstra, Leo Berbée, Frans Duinisveld, Paul de Mooy (met lof), André Nierop (met lof), Maarten van Oorschot, Kees der Poel, Wim Ruigrok. Industrie in „Het Dorp" „Het Dorp" in Arnhem heeft de Twentsche Vaandel- en Vlaggenin- dustrie van de heer W. Loois uit Apeldoorn overgenomen. Hiermee heeft „Het Dorp" zijn eerste eigen industrie gekregen, waar straks 10 bewoners werk zullen vinden. Het zesde internationaal volksdans - festival „Europa danst", dat van 7 t.m. 9 juli in Leiden wordt gehouden, was aanleiding voor het Stedelijk Museum „De Lakenhal" om in sa menwerking met het Centraal Dans- beraad in Den Haag een expositie in te richten van materiaal de dans be treffende onder de titel: „Dansen Kunstwerken zowel als documen ten werpen licht op de verschillende Gisterochtend stak een voebganger plotseling de Rijnsburgersingel in Leiden over. De Katwijkse bestuurder van een personen-auto moest plotse ling zeer krachtig remmen. Hij wist een aanrijding te voorkomen, maar er was toch wel wat schade: achter de chauffeur stonden in de auto een paar bussen met vloerlij m, die naar voren schoten en de automobilist op een ongebruikelijk bad vergastten! de dans en kunstdans, zowel vandaag als in het verleden. De tentoonstelling is geopend van 7 juli tot en met 6 augustus, en is gratis toegankelijk. ADVERTENTIE VERtOVIWBSBIHBFH

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 3