Leids Bonaventura-ly
sluit het schooljaar
ceum
af
Overgangen aan
het
Christelijk Lyceum
Naar hogere klasse
van Leids Gymnasium
Ir. de Jong
algemeen
voorzitter
Docle in
verkeer
pui mm
Lijst Schubertlaan
Dansen toen en nu
in De LakenhaV
Lijm-bad
LKIDSCH DAGBLAD
PAGINA 3 ih
Van de FME
Met ingang van 1 juli is ir. M. C.
de Jong, directeur van de Konink
lijke Nederlandsche Grofsmederij te
Leiden, voor de duur van één jaar
benoemd tot algemeen voorzitter
de Federatie Metaal- en Electrotech-
nische industrie (FME)
De heer De Jong vervult deze
functie als lid van het presidum
de FME, waarin hij als voorzitter
van de Vereniging van Metaal-In
dustrieën (VMI) zitting heeft.
Als algemeen voorzitter var
de FME is hjj de opvolger van ir. E.
F. E. Bongaerts.
Ir. M. C. de Jong is op 22 maart
1905 in Herwijnen (Gld.) geboren
Hij volgde zijn HBS-opleiding in
Zutphen en ging in 1922 studeren
aan de Technische Hogeschool in
Delft; het diploma werktuigbouw-
kundig ingenieur behaalde hij
in 1928.
De heer De Jong begon zijn car-
rière door in dat jaar in dienst te
treden van Dok- en Werf Maat
schappij Wilton Feijenoord NV in
Schiedam. Bij deze onderneming
vervulde hij vele functies; hij begon
op de tekenkamer en was bij zijn
vertrek in 1936 chef van de afdeling
Mechanische Bewerking. In dat jaar
trad hij als hoofdingenieur in dienst
van de NV Koninklijke Nederland
sche Grofsmederij; zijn benoeming
tot directeur volgde hier in 1940. De
heer De Jong is behalve voorzitter
van de Vereniging van Metaal-In-
dustriëen in vele andere bestuurs
functies actief. Zo is hij lid van het
Algemeen Bestuur van het Verbond
van Nederlandsche Werkgevers, be
stuurslid van de Leidsche Vereeni-
ging van Industriëlen, lid van de Ka
mer van Koophandel en Fabrieken
voor Rijnland en vice-voorzitter
de Leidse Spaarbank.
ADVERTENTIE
Zoekt U moderne of
klassieke modellen.
GOUDEN
VERLOVINGSRINGEN
Ook met briljant.
JUWELIER v.d. WATER
HEEFT ZE.
Haarlemmerstraat 181
zeer grote keuze. Op het gra
veren kunt U wachten en
zonder kostenverhoging.
ALTIJD VOORDELIG,
's Maandags gesloten.
ADVERTENTIE
Bevorderd naar de tweede klasse
Marielle v. Aggelen, Marinus Boe-
re, Henk Brugman, Piet Burggraaf,
Margreet Callas, Harriët van der
Geer, Wibo v. Gennip, Roeli Haag,
Robert Jan Hageman, Wibo Joustra,
Oswald Knaap, Onno Koning, Peter
Lens, Marcel Maas, Nico v. Meer
kerk, Kurt Reckman, Annemarie de
Regt, Dorien Roorda, Frits Schier,
Herman Selier, Maartje Splinter,
Anton Versteeg, Jaap de Vries, Jan
Harm Zwaveling, Hans de Heiden,
Ingeborg Schuitemaker, Pieter Ba
rendsen, Jaap Eysink Smeets, Clau
dia Gerlach, Rein de Graaf, Ma
rianne de Groot, Jonneke v. der Hei
de, Annemarijke van Ingen, Wim
Kasteleyn, Frans van Loenhoud, Mir
jam Mulder, Rob van Nie, Robin
Nieboer, Anneke Poels, Michiel ter
Raa, Louis Smit, Jan Stuyfzand, Pie
ter de Vries Lentsch, Ronald Wendt
Guido Wilbers, Joosje v. Bekkum,
Eugénie Bosch, Henk Claas, Peter
Entzinger, Harm Frielink, Tim Gans,
André Gillebaart, Timon v. Haeften,
Jan Heemskerk, Christiaan Jarman,
Anja Kooreman, Jan Joris Loeff, Boy
Majolé, Kathy Miller, Erik
Mooren, Jan Willem Reintjes, Jor-
rian v. der Schaaf, Paul Sorgedra-
Bevorderd naar de derde klasse:
Frits Beukema toe Water, Nike
Blitz, Betty v. den Boogert, Petra
Brandenhorst, Titus Dorsman, Mar
greet Duynstee, Myrna Faber, Paul
Galestin. Stephanie Gerlach, Dirk
Jan Haitsma, Pieter Huisman, Ada,
Kaag, Evelien Kamminga, Frans
Kop. Rob Oele, Frits v. Oostrom,
Wjjnand Paling, Albrrtine v. Peur-
sen, Hcnny Pieterse, Cas Schreuder,
Willy Stuyfzand, Anton Vermet. Net
ty Vlam, Pia de Vreese, Pleuntje v.
Bekkum. Frits Bok .Tonny Bumhof,
Gerard Böttcher, Nico Croon, An
nette Dokter, Tietse v. Dorp, Erik v.
Ginkel, Aggy Kooper, Emma Kosten-
se, Yvonne Lam an. Joke Langen-
berg, Ron v. der Linden, Hanneke
de Man, Maarten Mulder, Eelco Oos-
terhoff, Sonja v. Praag, Marietje
Schimmelpenninck, Carla Sobeis,
Epy Stellwagen, Saskia v. Stockum.
Charles den Tex, Jelske Zondervan.
Herexamen 1, afgewezen 8 leer
lingen.
Bevorderd naar de vierde klasse
Marcel Anceaux, Ingrid Brinksma,
Laura Chorus, Nelleke v. Dishoeck,
Wouter Hins, Rob Hoek, Frank Jul-
sing, René Korthof, Marieke Kraan,
Claartje Loeff, Nelleke Louwerens,
Edward Mackenzie, Alfred v. der
Mooren, Benno Nieuwenhuizen, Ed-
Otte, Peter Quint, George
Maarten v. Rossem, Jacques Serdijn,
Tonny Taconis, Jan Willem Ter-
win, Ellen Thomassen, Jaap Becker,
Arthur Bos, Jeroen Duyfjes, Gerard
Gast, Hanneli Hegnauer, Erik Holzer,
Reinier Idema Greidanus, Chris de
Jonge, Jan Kok, Mar ja Leurdijk,
Carola Mans, Taco Mulder, Hans
Pleiter .Wouter Roorda, Elsje Ver^
Weer heeft het verkeer in Leiden
een dodelijk slachtoffer geëist. De
47-jarige W. C. A. de Jong uit Lei
derdorp, die op 21 juni zwaar ge
wond werd bij een botsing op de
hoek van Kanaalweg en Roomburger-
laan, is gisteren in het Academisch
Ziekenhuis aan deze verwondingen
bezweken.
snel, Adriana Waterland, Marijke
Batteljee, Bert v. den Berkhof, Florl
den Boeft, Jan Borleffs, Sybout Co
lenbrander, Harm Dragt, Ad Drewes,
Arno Hartel. Henk Jan v. den Heu
vel. Rogier Kramer. Liesbeth Krantz,
Peter Hans Littooy, Inge Ouwehand.
Hans Schutte. Jan Theunissen, Jan
Willem Tieleman, George van der
Vliet, Erik de Vries. Jan Willem
Wessel.
Bevorderd naar de vijfde klasse:
Marion van Bekkum. Wouter Blitz,
Henk Bonarius. Rob Briel. Jacque
line Govers. Henk Hekking, Duco
Hellema. Lenie v. der Hoek. Rudy
Jongeneel, Benata Koopmans, Tine
ke Kostense, Marianne v. Leeuwen.
Wilna Louwrier, Sandra Metz, Roe
land Smeets, Magda v. der Ster, Jan
Pieter v. der Sterre, Loutje den Tex,
Peter v. der Veen, Anke Wargerink,
Marie Josée Zalmann, Toos Enke
laar, Willy Holsbergen, Annelies Plei
ter, Max-jon Poort, Marlies Renaud,
Jan Schamper, Roddy Scheffer,
Anita Steenhauer, Monique Tan. Ro
nald v. der Valk, Hans Verwey, Henk
Voorbij, Max v. Weezei, Maarten gen.
Witkam, Anneke Zuidema.
Bevorderd naar klasse zes-alpha:
Karei Beukema toe Water, Loucky
Bochardt, Cora Brussee, Conny De-
menint, Ira Biakonoff, Sjoerd van
Dok, Anneke v. Es, Elsbeth Herfst,
Marj. Hidding, Nicol. Huising, Ade
line Idema Greidanus, Menno Kam
minga, Richard Kasten, Adriaan
Kist, Liesbeth de Klerk, Yoki Kooy-
man, Freek Krop, Erna Pouw, Chris
Quispel, Rob Sannes, Bieneke Schut
te, Saskia v. Veen, Piëta Veldkamp,
Jelte Wiersma, Annelies Wirth.
Afgewezen 4 leerlingen.
Bevorderd naar klasse zes beta:
Annet Blaauwendraad, Pim den
Boer, Willem Jan Claas, Kolja Dia-
konoff, Wietse Dorsman, E. Frielink,
Bas de Groot, Odré van der Horst,
Hein Krantz, Peter v. Krieken, Eli
sabeth v. Leeuwen, Felix Luitwieler,
Frank Ouwerkerk, Thijs van Praag.
Frank Roos, Tjeerd v. Rij, Anke
Sloos, Renée Smit, Hanneke Stol,
Froukje Taconis, Herman de Tolle-
naere, Barend Jan Botter.
Herexamen 3, afgewezen 2 leerlin-
karnemelk: koele drank, frisse drank, blanke drank, zomerdrank
Voor maar 45 cent per echte liter en nog thuisbezorgd ook.
De volgende leerlingen van het R.-K.
Lyceum St. Bonaventura in Leiden
zjjn naar een hogere klas bevorderd:
HBS-A, bevorderd van 4e naar 5e
klas: Gemma Brugmans, Fred van
Haasteren, Wim Hoogervorst, Nelis
d. Krogt, Jaap van Niekerk, Roy-
ston Peei-, Luc Rost, Gijs Spieren
burg, Anja Wassenaar, Ellie Wempe,
Connie v. d. Zon, Leo Belt, Frans
Bocxe, Hennie Buys, Frans Hofstra,
Ruud de Koning, Jolande van Lent,
Annemiek Montanis, Wilfried van
Montfoort, Lex Muskens, Martien
Ober, Jan Turk, Peter Uyttewaal,
Sjaak Verhoeven, Sjaak van Velzen,
Ton Weijermars, Hein van Woerden,
Jan de Wolf. Michel v. d. Vooi-t.
i 4e
5e
HBS-B, bevorderd
klas: Gerard v. d. Aardweg, Theo
Bakker, Jan Boonekamp, Nico van
Brussel, Wim Duynisveld, Peter de
Groot, John de Jong, Piet Kleiss,
Jan-Willem Lebens, Antoine van
Leeuwen, Frans Blom, Ploni Braun,
Anton Ge ij er, Jaok ter Haar, Trudie
Heemskerk, Sjaak de Jong, Cinthe
Koeckhoven (met lof), Marianne van
Lierop, Piet van Nierop, Jan Rotte
veel, Odilia van Rijt (met lof), Her-
v. d. Steen, Rob Wallaart, Wim
Wonrooy, Harry van Woerden,
Robert Wurzer, Kees de Zinger, Hans
Adema, Rob Coster, Raymond v. d.
Ham, Jan van Hartevelt, Hans Her
tog, Ton v. d. Hoorn, Frank Knaap,
Aad Lelieveld, Ben Ponsioen, Albert
la Ricire, Felix de Rooy, Guus Rijn
beek, Jos Stikvoort, André van Sie-
ten, Ad Verkleij, Arnold Zierikzee.
HBS-A, bevorderd van de 3e naar
de 4e klas: Stef Abelman, Paul Betc-
ke, Frans Bunnik, Tom Dieben, Joop
Loenen, Paul Stol, Boudewijn van
de Capellen, Henk va, Dijk, Kees
Epskamp, Ronnie Fase, Kees Gou-
Jong; Rien Krol, Jos v. d. Poel, Fons
Rijn, René Smeets, Hans v. d.
Velde, Hans Verhoef, John v. d.
r, Theo Bakker, Bas v. d. Berg,
Jan Bierman, Peter Kortekaas, Mar
garet Leenen, Marion Sprunken, Piet
Topper, Marianne v. d. Veen, Wim
Rost. John v. d. Tuin, Wim van
Veen. Trudie Veltman, Ad v. d. Voo-
ren. Hans Wagenaar, Lydia Klein,
Margo van Zanten.
Diploma 3 H.B S.
Ton Sohamper, Henk van de Doel,
Paul Gieske, Joop v. d. Holst.
H.B.S.-B, bevorderd van de 3e
naar 4e klas:
Jan Bakker, Sjaak van Berge
Henegouwen, Clemens Dirks, Jeroen
Droogh, Gerard van Eisen, Tom van
de Geer, Leo Hakkeling, Bert Hooge-
boom, André de Jong, Hein Kroft,
Huub van de Staak (met lof), Paul
Vogelezang, Ton Kleijn, Jaap Wet
ting, Aad van Eisen, Peter Neve,
Joep Noordman, Paul Sondermeijer,
Marcel Struiving, Han Vermeulen,
Mark Bergmeijer, Jef Gardeniers,
Henk van Haasteren, Marius de
Jong, Miriam Penders, Joop Pen-
nings, Iso-Paul Ponsioen, Hans Post,
Paul Post, Paul Ruijsenaars, Niek
Schrama, Gertruud van de Zon,
Hans Bouter, Hans Brand, Leo Buy-
ze, Gerard Duynisveld, Ad van de
Kruk, Wien Limburg, Ton Vink. Piet
Warmerdam, Dan Zwartelé, Tonnie
van Zijp.
2e naar 3.E
Wilbert Beuk, John Blom, Albei*t
Bosman, Jaap van Diemen, Hans El-
derhorst, Rob Gijbeis, Bert van der
Hulst, Frank van de Ingh, Gerard
van Kordelaar, Hans Montanus,
Huub Stol, Hein Topper, Jos Valen-
tijn, Theo Versteegen, Jan Wagten-
donk, Inigo van Woerden. Aad van
Zanten, Arnold Zoet, Ton Bokern,
Kees Breedeveld. Bas Duindam. Hans
van Haasteren, Klaas Hosman, Pe
ter Jagers, Bert Kien jet, Jos v. d.
Kleij, Jan Lvink, Frans Monta
nus, Albert van Nierop, Kees Omt-
zicht, Peter Otto, Leo van Rijn,
Aad van Schie, Klaas van Tulder,
Hans Vies, Peter van de Vlugt, Gert
Wegdam, Nico Bakker, Wim van de
Berg, Jan van Bergen en Henegou
wen, Frans Bovenlander, Arnold van
de Capellen, Jan ten Doechate. An
dré Elburg, Raymond Hennans,
Niek-Jan van Kesteren, Jan Nijs-
sen, Rob Qverdijk, Jan Per-
quin, Herman Steenbergen, Jan
Volgermg, John van Zijp, Henny
Antonissen, Dick Barreveld, Corrie
Duindam, Ellen Gerritsma, Koos
Janson, Klaas Klein, José Lager -
berg, Tillie van Leeuwen, Martien
Lek, Nora Maassen, José van
Noort, Piet van Paridon, Paul Seij-
sener, Raghnild de Slegte, Marianne
van Steenbergen, Georg van Toth,
Frans Tuithoff, Leen van de Valk,
Ellen Verhoef, Leo Vogelaar, Piet
Warmerdam, Aad Wijsman, Hedie
Zwartjes, Jos Bavelaar, Lidy Boone
kamp, Gert van Bers, Theo Beuman,
Carla Boot, Aad Brouwer, Top
Creijghton, Dorine Devilee, Cobia
Elsgeest, José van Haasteren, Joost
van Hamersveld, José Hayes, Kees
Kooloos, Mary van der Meij, Thea
van der Meij, Kees Putman, Henk
Reekers, Rob le Rutte, Leo Schrama,
Nico van Niekerk.
le
Jan Annard, Rob van Berge
Henegouwen, Pieter van Bers, Harry
Devilee, Ab Dieben, Antoon van
Dijk, Koen Gejjer, Wil van Haarlem,
Boudewijn Hulsman, Lodewijk de
Jong, Adelbert Ponsioen, Frank
Rother, Jan Tio, Bennie Wempe,
Harry Berk, Adrie van Diemen, Da
vid Holswilder, Wim de Jongh, Cle
mens van Kempen, Peter Kok, Bert
van Leeuwen, Hans Mank, Anton
Montagne, Maarten Noordman, Theo
Pelser, Maarten van der Pijl, Nico
van Smoorenburg, Bert Ubink, Da-
nilo Verplancke Aad van der Voo-
ren, Leo Bakker, Jan van de Boo
gaard (met lof), Frans Buck, Ferry
Op het Christelijk Lyceum
(Schubertlaan) hebben de volgende
bevorderingen plaatsgehad:
Van klas 1 naar klas 2. Hans Be
velander, Netty Blankenstein, Elly
Breeuwer, Lidy Geuchies, Elzelien de
Geus, Marja de Jager, Joost Pieter
Jong, Jan Sjoerd Jongejan, Job
Keulen, Ronald Kuivenhoven,
Bert Maas, Hans van der Marei, Jo
hannes Mulder, Addie Oskam, Lies
beth Oudshoorn, Wicher Pen, Auke
Schiphorst, Cor Speksnijder, Wilma
Vavier, Jan Bordewijk, Rudi van
Delft, Jan Willem Gelderblom, Bram
Hakkenberg, Minie van der Hee,
Marijke de Jeu, Alice Koning, Cle
mentine van der Koojj, Rien Kool
haas, Peter Laman, Hans de la Mar,
Greetje Modderaar, Jan Nieboer,
Hans van Norden, Gerald Prast,
Sietske de Raaf, Maaike Rietveld,
Gerrit de Ruiter, Janny Segaar, Rob
Smit, Martina Verweerd, Jannegre
Wind, Teun Bogaard, Peter van Del
den, Wim van Dijk, Els van Groe
ningen, Jeannet Have. Menso Hen
driks. Margriet den Hollander, Wil-
leke Kiemel, Dick Lamme, Erna van
Lint, Bea den Os, Hanneke Remond,
Gezientje van Schaijk, Bert van
Splunter, Harry ter Wee, Freek
Boon, Peter van Barneveld, Marinus
Bouscholte, Wim Chardon, Eric Dol.
Robert Eggink, Ernst Eicher, Piet
Fortuin, Jan van Gooswilligen, Rob
Groeneveld, Robs Koop, Jaap Maat,
Samie van der Mey, Dirkjan Pleiter,
üdo Stolp, Bram Veefkind, Paul Vel-
tema, Ton Verbeek, Maarten van
Vliet, Paul Vos, Ad Weststrate.
Naar 2. M.M.S.: Nely Vos, Helen v
Diemen, Joke Dominicus. Tineke van
Kapel, Inge Lim, Bermy Luijmes,
Cris Marks, Marianne van Muyen,
Jan Oosterom, Iman Padmos, Fran-
cisca Ravestein, Frits Ringers,
Yvonne van der Zeeuw, Freek Ar-
noldus, Michiel van den Berg, Mia
de Beun, Karei Bordewyk, Piet van
den Bosch, Dijmphna van Dam, Ni
co Hendriks, Ernst Kloek, Gijs Kne
vel, Hennie Matze, Gerrit Mol.Juup-
je Romeijn, Ineke Roosjen, Hans
Taat, Lies Uittenbogaard, Lette van
der Vjjver, Ineke v. d. Wilk, Ab Ach
terkamp, Wim Crama, Jan Dykstra,
Wiebe Groenewold, Kees Grooss, Pe
ter van den Hoogen, Paul Jongejan,
Adri Keyzer, Jan Klok, Paul Noort,
Wouter Pera, Theo van Rooyen,
Leon van Tol, Dick van der Veen,
Van 2 M.M.S. naar 3 M.M.S.. An
neke van Ameyden, Thelma Breed-
veld, Tine de Bruin, Machteld Eg
gink, Annemarie Gietema, Marlies
Planje, Marina Prast, Joke Vos, Het
ty de Ru, Koos Barnhoorn, Dik van
Beelen, Ada Bezemer, Marianne Bos
man, Henk van der Does, Bert Have,
Hans Hennes, Ben Klinkenberg, Kees
Klok, Arma van Leeuwen, Peggij
Lim, Jan Ouwersloot, Riet van Ros-
sum, Ria Stolp, Dick Tukker, Joke
Vonk, Jellianne de Vries, Janneke
ter Wee, Henk Wielinga, Peter Zim
merman, Gert van der Zwan. Ge
Brinks, Eddy van Evert, Jan ter
Haar, Arend Hoek, Peter de Hoog,
Ad van den Kommer, Ferdinand Ke
tel, Jan van Leeuwen, Jelle Moraal,
Ruud Ouwerkerk, Michiel Parlevliet,
Jos Remmelzwaal, Johan van Seg-
gelen, Piet Selier, Hans Slaman, Pe
ter Smit, Gerard Verboon, Ton Ver-
weij, Gerard Witter, Eddie Brokaar,
Rob Brussee, Ton van der Burg,
George Hartman, Fred Henzen, Bert
Keijzer, Arie Kikkers, Hans Konsta
pel, Gert van Leeuwen, Rudolf van
Leeuwen, Jan Leeuwenburgh, Bert
Lever, Henk Mieremet, Wim Nieboer,
John Olivier, Klaas Vos, Winfred
Wassenaar, Eibert Westerink, Wim
Wiggers, Albert de Witte, Rob Zee-
Van 4 h.b.s.-A naar 5 li.b.s.-A.
Niek van Dam, Cobi van Djjk, Mar
ja van Djjk, Anke Hakker, Arie Hey,
Jaap van den Hoek, Els van Ipe-
ren, Joop Maat, Bas Nell, Nico Par
levliet, Willy van der Stoel, Tineke
Visser, André Wagemaker, Kees van
der Wedden.
Van 4 h.b.s.-B naar 5 h.b.s.-B.
Sjoerd Adema, Ton van den Berg,
Annette Broekhuizen, Hetty Buis
man, Jan Burgerhout, Peter Coert,
Anne Haitsma, Jaap de Hoog, Bin-
kie Liem, Meij Hwa Lim, Wim van
der Nat, Dick Pluimgraaff, Cor
Pronk, Marian Sleeboom, Theo Soe-
teman, Tineke Treffers, Jaqueline de
Vries, Rien Jansen, Paul Bos, Joop
Brijnen, Han Brokaar, Hans Bruins,
Jan van der Perk Dick de Roode,
Anne van Steenwijk, Johnny Ver
beek, Burger Vliegenthart, Rob Voll-
mar, Wim v. d. Walle, Bert van Win
gerden, Wim Molenaar.
Celosse, Sjaak Droogh, Sjon van der
Hoorn, Theo Hooymans, Fred de Ko
ning, Fred Lapidaire, Huub Mentink,
Jan van Niekerk, Karei van der Poel,
Henk Rosdorff, Gerard van Schoo-
ten, Bert van der Spek, Gerrie
Straathof, Pieter van Ulden, Adjo
Vreeburg, Herman Bisschop, Antoon
Duindam, Hers Geerlings, Roelof
Grimbergen, Martijn Janmaat, Jan
Koumans, Piet van Maasdam, Alex
Pieterse, Gerrit van der Poel, An
dré de Rooy, Felix Schrandt, Joop
van Tienen, Ben Veltman, Cle
mens van de Wiel, Wouter de Wolf,
Hans Borsje, Coc kCoenraedts, Wim
van der Geest, Richard Groenen,
Pim Heymans, Paul van Hofwegen,
Tonny Hooymans, Sjaak Janson,
Franky Kneefel, Henk Knots, Frans
Langeslag, Jan Luyten, Theo van
Seggelen, Jan van Steen, Hans Tim
mermans, Henri Timmerman, Hen
ny van Velsen, Mathieu van Win-
sen. Jan Zwetsloot.
Gymnasium A: bevorderd van 5e
naar 6e klas:
Wim van Dam (met lof), Jaap
Maassen, Frans Offenberg, Jos v.d.
Vreeswijk.
Gymnasium B: bevorderd van 5e
naar 6e klas:
Joep Avezaat, Pierre van denWW
Berg, Peter Bi*ouwer, Leo Buck,
Henk Cambier, Niek de Groot, Piet
Hooymans, Theq Janson, André van
de Kwartel, Jacob Limburg, Onno
Nieman, Leo Peterse Ton van Re-
mundt, Paul van Schie, John Stieke-
ma, Hans Stuurman, Jan van Wely
(met lof)
Gymnasium A: bevorderd van 4e
naar 5e klas:
Simon 1' Ami, Leo van Bohemen,
André Douw, Jan van Duyn.
Gymnasium B: bevorderd van 4e
naar 5e klas:
Hans Franken, Stef Menken, Lex
Reurings, Geert-Jan Schrama. Thom
Vrolijk, Henk van de Wetering,
Frans Appelman, Henri Benschop,
Jan Bergen, Jeroen Boggia, Jan
Bots, Siem van der Geest, Hans La
pidaire, Piet Munsterman, Sjaak
Peusens.
Gymnasium: bevorderd van 3e
naar 4e klas:
Kees Buurman, Eelcko Flapper,
Theo Heuzen, Paul Kallenberg, Wal
ter van Kampen (met lof), Charles
Kuypers, Sjaak Oort, Eugène Steen
voorde, Herman Tieken. Hans Vaa-
sen, Pieter Zonneveld. Hans van d<
Zwet, Kees Alkemade, Peter Alten
burg, Bram Barneveld (met lof),
Bert Bruggeman, Pieter van Dam,
Louis Eggen, Henk Grimbergen,
Erik Heemskerk, Frans de Heij, Hans
Janssen, John Manuputty, Ben
Pleij, Peter Raat. Koos Rotteveel, Pie-
v. d. Sanden, Thijs Smeel, Gul
do Spitz, Rudie Verplancke, Jan Wal
ter, Joep Walter, Pieter Zwartjes.
Gymnasium: bevorderd van 2e
naar 3e klas: Gerard Beckers, Ton
nie Brouwer, Herman Grotenhuis
(met lof), Paul van Heugten, Wim
van de Heuvel, Bert Hoefsloot, Jan
Kirch, Adriaan van der Klein, Frans
Langemeijer, Joop van der Meer,
Paul Miedema, Harry Salman (met
lof), Arthuro Spadon, Wim Vermeer,
Pete rvan de Berg, Hans Gijbeis,
Kees van Haastert, Koos van der
Heijden, Johan Hiep, Ger Janmaat,
Kees Kea, Hein Korft (met lof),
Harry Kruis, Paul Langeveld, Kees
Menken, Kees Mol, Theo-Piet Olt-
heten, Hein van Oorschot, Les Ou
dendijk, Kees Paardekooper, Arie
van Rijzen, Lodewijk Sandkuyl,
Jean-Pierre Schutz Jan Stevers, Ka-
rel Verdegaal, Michël Willems.
Gymnasiumbevorderd
laar 2e klas:
le
Hennie Koemans, Jan Limburg,
Eduard Loenen, Rein Paulides. Gabie
Ruijsenaars, Wim Smits, Karal Stol-
ker, Kees Vertegaal, Dick Witteman,
Paul Arts, Gerard Boogaards, Bram
Gordijn, Tonnie van Haastert (met
lof), Ronals Hulsebosch (met lof),
E SETEEVRS, Paul Westgeest, Paul
de Wolf, Ton Gordijn, Jaap van der
Hulst, Hennie Juffermans, Peter
Kallenberg, Ven van Noort (met lof).
Mark van Remundt, Wim van de
Wetering, René de Bakker. Freek
van der Borg (met lof), Kees Ca-
zander. Ton Gardeniers, Ties Hooy
mans, Ronny van Niekerk (met lof).
Peter Oomens, Wijnand Zeilstra, Leo
Berbée, Frans Duinisveld, Paul de
Mooy (met lof), André Nierop (met
lof), Maarten van Oorschot, Kees
der Poel, Wim Ruigrok.
Industrie in „Het Dorp" „Het
Dorp" in Arnhem heeft de
Twentsche Vaandel- en Vlaggenin-
dustrie van de heer W. Loois uit
Apeldoorn overgenomen. Hiermee
heeft „Het Dorp" zijn eerste eigen
industrie gekregen, waar straks 10
bewoners werk zullen vinden.
Het zesde internationaal volksdans -
festival „Europa danst", dat van 7
t.m. 9 juli in Leiden wordt gehouden,
was aanleiding voor het Stedelijk
Museum „De Lakenhal" om in sa
menwerking met het Centraal Dans-
beraad in Den Haag een expositie in
te richten van materiaal de dans be
treffende onder de titel: „Dansen
Kunstwerken zowel als documen
ten werpen licht op de verschillende
Gisterochtend stak een voebganger
plotseling de Rijnsburgersingel in
Leiden over. De Katwijkse bestuurder
van een personen-auto moest plotse
ling zeer krachtig remmen. Hij wist
een aanrijding te voorkomen, maar
er was toch wel wat schade: achter
de chauffeur stonden in de auto een
paar bussen met vloerlij m, die naar
voren schoten en de automobilist op
een ongebruikelijk bad vergastten!
de dans en kunstdans,
zowel vandaag als in het verleden.
De tentoonstelling is geopend van
7 juli tot en met 6 augustus, en is
gratis toegankelijk.
ADVERTENTIE
VERtOVIWBSBIHBFH