Goedkeuring voor aanleg erste fase de Houtkamp Teruggang van welvaart niet te vrezen HISTORISCH MOMENT VOOR RAAD LEIDERDORP Zomerfeesten op 16 en 17 augustus IN TRICHT MEER EN VERSNELDE WONINGBOUW INSDAG 27 JUNI 1967 LEIDSCH DAGBLAD De gemeentei'aad van Leiderdorp, teravond in openbare vergadering: ten, beleefde een historisch mo ot toen men besloot, tot goedkeu- van de aanleg van de eerste fa- ran de Houtkamp, en daarvoor krediet van f325.000 beschikbaar Ide. Jarenlang zijn er vele raadsbe- iten geweest van grondaan- en kopen, van bouwrijp maken enz., vanavond", aldus burgemeester R. M. Gallas, „Zijn we toegeko- i aan een bijzonder nuttig, maar rendabel project, en in de na- toekomst kan de raad, meerde- voorstellen, de recreatie betref- de verwachten". Iet park, grootte 15 ha, en gelegen de Zijllaan en Meijepolder en in Munnikenpolder zal in het toe- nstige Leiderdorp van 30.000 in- ners het „groene hart" vormen. naast ontspanningsoord, rden geaccentueerd door een kin- boerderij, een heempark, speel- iden en een verkeerstuin. Inaniem verheugd met het ter ta- Rit met een nbekende vreemd avontuur overkwam idagavond een 67-jarige koop- uit Noordwijkerhout. )e koopman had een kaart- mdje bij zijn zwager in Lei. i, waarbij ook een hem onbe- %de man tegenwoordig was. De- onbekende zou de Noordwijker- iiter na afloop van het gezellige mdje wel even met zijn auto nr huis brengen. Ergens in de \geving van Leiden, waar- ijnlijk in Wassenaar, werd de ipman echter door dezelfde on- :ende uit de auto gesleurd, mis- fideld en vervolgens van een Irag van tweehonderd gulden oofd. Even later is de beroofde rpman weer in de auto van zijn ager gestapt, waarop het twee- naar Den Haag is gereden, ar heeft de koopman uit Noord- kerhout uiteindelijk toch maar \gifte bij de politie gedaan. Het lerzoek de politie vond het wankelijk een weinig geloof- ardig verhaal heeft tot re- taat gehad, dat de onbekende „valse" kaartspeler al na één kon worden aangehouden. bleek een 30-jarige Leidse ilder te zijn. De diefachtige denaar heeft een volledige be- .vtenis afgelegd. fel liggende plan, bleek uit de ge maakte opmerkingen wel, dat de raad zich goed realiseerde, dat dit plan (waarvan nog drie fasen vol gen) veel geld zal kosten. De voor naamste post zal de exploitatie zijn. Daar'Ti hebben B. en W. de stich ting van de kinderboerderij (oude boerderij van de heer De Graaf aan de Munnikenweg) voorlopig nog ach terwege gelaten. Aan de rand van het park zullen bovendien nog een sportgebouw met restaurant en een gemeentehuis verrijzen (even wel in een volgende fase). Verlening hypotheek Het eerste te behandelen agenda punt, n.l. om ten behoeve van N.V. Ingenieurs- en Bouwbureau J. en Ir. C. A. W. Vermeulen in 's-Gravenha- gel als derde onderzetter hypo theek te verlenen kostte bijna een uur bespreking. De voor de laatste maal als raads lid voor de V.V.D.-fractie aanwezige mr. J. J. de Groot, was zeer fel, toen hij z'n bezzwaren naar voren bracht- Hij noemde het voorstel onduidelijk. Ook had hij bezwaren tegen genoem de N.V.. De heer A. M. Kleiss (eigen lijst) stelde zich achter de heer De Groot (hetgeen in deze vergadering dri- maal gebeurdé, waarop mr. De Groot hem adviseerde VVD te stemmen). Hij zei, dat dit de gemeente alleen maar geld zou gaan kosten. De heer E. J. Veldhuljzen (Prot. Chr.) vroeg B. en W. waarom zij met dit voorstel voor dit bureau kwa men terwijl eenzelfde verzoek van de Aannemingscombinatie Leiderdorp, vroeger gedaan, werd geweigerd. Uit het antwoord van het college bleek duidelijk, dat 't wel vertrou wen heeft in dit bouwbureau. Burgemeester Gallas zei, dat het om een normale bouwhypotheek ging. De Aannemingscombinatie is een dergelijk verzoek geweigerd, om dat het de bouw van woningwetwo ningen naast de premiebouw niet garandeerde. Het voorstel werd in stemming gebracht. Met negen stemmen voor en drie tegen (de VVD-fractie en de heer Kleiss) werd het voorstel aangenomen. Rechtsgeding In een volgenl voorstel vroegen B. en W. toestemming een rechtsgeding te gaan voeren tegen de heer S. Plat teel, in Leiden, die bij een verkeers ongeval een lichtmast op de Acht- hovenerweg vernielde, en ondanks j herhaald aandringen de kosten van j f409,57 nog niet heeft betaald. Na J enige discussie werd dit voorstel aan- genomen. Een commissie, gevormd door mej. i M. v. d. Voort en de heren ir. R. j Poels en L. Los, heeft de geloofsbrie ven onderzocht van de opvolger van de heer de Groot, drs- J. Ph. van Oostrom. Deze werden in orde bevon den. De overige voorstellen werden alle goedgekeurd. Aan het begin van de vergadering deelde de burgemeester mee dat een extra contingent van 340 gesubsidi eerde particuliere huurwoningen is toegewezen, deel uitmakend van de hoogbouwstroom van 1030 woningen langs de Engelendaai. Tevens sprak de burgemeester een afscheidswoord tot mr. De Groot. Hij toonde grote waardering voor de aan de gemeen te bewezen diensten. Burgerlijke Stand VAN LEIDEN van Rhijn, E. L. Mietanz; L. J. Vosselman en J. de el; Susanna Hendrika, d. v. E. M. ';n en C. H. Betgen; Letteke, F. K. Ambagtsheer lus Han Willem Marie, der Ven, S. Dusoswa; Dorothea Pernandez Pastoor e oijman; Pleter Huibert, z. v. J ;r en N. Bos; Vincent David, GETROUWD i C. M. Wijsman; E. E. Engelen- IN WASSENAAR In Huize Den Deyl in Wassenaar heeft de Oranjevereniging „Konin gin Wilhelmina onder voorzitter schap van ir. H. W. Dunnewolt de jaarvergadering gehouden. Behalve de gebruikelijke punten stond er ook een bespreking van de komende fees telijkheden op de agenda. Het tra ditionele Wassenaarse zomerfeest met kermis zal gevierd worden op woens dag 16 en donderdag 17 augustus. Dinsdagavond 16 augustus begint het programma met volksspelen. Woensdagmiddag zullen kinderspelen en een tekenwedstrijd op asfalt ge houden worden, woensdagavond heb ben wederom volksspelen plaats. De donderdagochtend is gereserv. voor het ringsteken te paard, 's Middags zullen spuitbalwedstrijden worden gehouden en zal ergens aan de Zijl watering een demonstratie polstok- springen plaatsvinden, waarvoor men een groep ervaren springers wil uitnodigen. Donderdag zijn er ook de klaverjaswedstrijden voor bejaarden. Donderdagavond wordt nogmaals ringsteken op het programma ge plaatst, nu met ongezaalde paarden. Een stertocht van muziekkorpsen zal het feestprogramma besluiten. In het kader van de zomerfeesten organiseert de tuinbouwvereniging Wassenaar en Omstreken van woens dag 16 tot en met zondag 20 augus tus een bloemen en plantententoon- stelling in de botenloods van „Prin- cehaven" aan de Van Zuylen van Nijeveltstraat. Uit het jaarverslag, uitgebracht, door de heer A. Slot, bleek dat de Oranjevereniging een druk jaar ach ter de rug heeft. Niet alleen op Ko ninginnedag en tijdens de zomer feesten kwam de vereniging in touw- ook ter gelegenheid van het huwe lijk van Prinses Beatrix en Prins Claus werden feestelijkheden geor ganiseerd. Het ledental van de ver eniging bleef stabiel. Penningmeester B. Voorham bracht een financieel verslag uit, dat sloot met een batig saldo. De bestuursverkiezing had tot re sultaat, dat de heren N. M. van Rooijen en B. J. Vogels werden her kozen en dat tot nieuwe bestuursle den werden benoemd de heren H Hilgeman en J. van Tol. Zij kwa men in de plaats van de heren W. Valkenburg en A. Scherpenzeel, die niet herkiesbaar waren. De heer Val kenburg, die de vereniging 30 jaar als bestuurslid heeft gediend, werd benoemd tot ere-lid en werd verrast met een insigne met inscriptie aan een oranje lint en met een boeken bom De vergadering besloot, de Oranje vereniging als donateur aan te mel den van de vereniging van Vrien den van Wassenaar. Ajax (L.) verliest van Union Zaterdag speelde Ajax haar eerste wedstrijd tegen Union. Ajax begon te batten, maar het resultaat was niet best. Alleen V. February (10), P. v. d. Ameronm (11) en D. Eldering met 'n sterke 25 not out, bereikten de dub bele cijfers. Voor slechts 87 runs zat Ajax aan de kant. Het batten van Union was goed: W. Eling 36, H. Kla- renbeek 36, H. Eling 30 en W. Wan- net 13 not out. Het bowlen van R. Veldhuizen (2-20), V. February (3- 37) en J. J. de Jongh (2-23) kon niet voorkomen, dat Union een totaal van 140 voor 6 bereikte. Een innings nederlaag voor Ajax werd voorko men (A. Kantebeen 14 not out bij de stand 42 voor 3). Derhalve won Union met 53 runs. Beter NKV-VOORZITTER MERTENS: Een foto van de Leidse ge broeders Willem en Bart Werk, het werklustige tweetal, dat, zoals het LD gisteren al uitvoerig meld- de, samen honderd jaar in dienst is van de N.V. Kon. Ned. Fabriek, van Wollen Dekens v/h J. C. Zaal berg. De jubilarissen (beiden zittend werlen in verband met dit bijzon dere feit in tegenwoordigheid van hun echtgenoten hartelijk gehul digd. Staande in 't midden Zaal- bergs directeur, de heer H. I. J. Schrandt, en gehesl rechts de dochter van één van de jubilaris- sen. (Foto LD/Holvast) Dipl i der Heijden i E. J. L. Jchut; G. W. M. Lii Ibrugge; G. J. Buis en M. J. Smit: R. Bos en G. van der Horst. OVERLEDEN P. Kluivers, 72 Jaar, man; J. van en, 85 Jaar. wed. van D. Schuit- Iers; G H. E. Heltinga, 65 Jaar, a b h. Morre; w. Roo- Jaar, wed. van H. J. iljswljk: H J. Hengelaar, 27 jaar, "agtegaal, 83 jaar. wed. van S Tlerolf, 89 Jaar, man. Marktberichten OTTERDAM. 27 Juni Veemarkt ivoer totaal 3101; weekaanvoer vete koeien 75; gebrulksvee 512 kalveren 550; graskalvi 5-1550; vare koelen 850—1275; koelen 850—1275; vaarzen 750— pinken 575700- graskalveren *-555; nuchtere kalveren 155170; itkalveren 90160; schapen 90 weidelammeren 90105. Markt- tzicht. vete koeien aanvoer klein, eer kalm, prijzen als gisteren; melkkoeien gewoon, rustig, lend; vare koeien matig, sle- vorlge week. stug, ongewijzigd; •kalveren groter, lui. vooral niet *r; vette kalveren groter, stroef. )r; nuchtere kalveren even minder. 'Jg. iets teruglopend; schapen omazwemmen in ,.De Vliet" Onder leiding van chef-badmees ter J. W. Rompes opgeleide kandi daten deden zaterdagavond examen voor de zwemdiploma's A. B. en C in het zwembad „De Vliet". De na men van de geslaagden zijn: Diploma A, meisjes: E. van de Voo- ren, L. Gaykema, A. de Jager, L. van Buuren, M. van Spronsen. C. van Linge, L. de Wolf, O. Soudan, A. P. van Es. M. Son, M. Uilenbroek. C. Krak, E. Lautenschlager en T. W. Steenge. Diploma A jongens: A. van Bem- mel, M. Baart, R. Moeleker, E. Moe- leker, S. Glaser, T. Coolman, K. Vos, F. Lautenslager. B. van Kampen, H. van Kampen, F. van Spronsen, H. Voordouw, H. van Leeuwen. N. van Leeuwen, E. van Veen, R. van Hei ningen, W. Elfert. G. Brokaar, T. Snaathorst, R. van Bemmel, T. van de Heijden, E. van der Reyden, A. van der Krogt en E. Lautenschlager. De heer H. Roffel. Diploma B meisjes: J. de Vries, E. van Rijn, J. de Graaf, J. de Ru, A. de Jager, en C. Mom. Diploma B jongens: R. de Bruijn, H. Hoefsloot. A. Grondsma, R. Brus- see, K. Vos, R. Moeliken, M. Arnoldi. B Mom en G. Koelman. Diploma C meisjes: C. Gaykema, M. Berendsen, W. Peterse, M. Flippo, W. de Boer, M. Hoogenkamp, W. Hoogenkamp, T. Visser, L. Stuifzand, A. Eikelboom, I. Eikelboom, E. van Heiningen, W. Geerlings, A. van Lin ge, M. Snaathorst, en A. Neuteboom. Diploma C jongens: K. Halstein, J. Verlind, H. Mulder, F. Hulsbos, N. Hulsbos, R. Hartel. W. Fakkel. P. v. Dam, E. J. Berendsen, J. van Sta veren. H. Troost, J. Kluivers, B. Wes- selman, T. Neuteboom en D. van den Boogaardt. Ned. Madrigaalkoor in Holland Festival Dinsdag 27 juni in het Kurhaus te Scheweningen en woensdag 28 juni in de Doelen te Rotterdam geeft Bru no Madema concerten met het Resi dentie-Orkest, waaraan het Ned. Ma drigaalkoor uit Leiden medewerking verleent met het vertolken van het „Magnificat" van Josquin des Prez, in een bewerking voor koor en or kest van Bruno Madema. Dit werk werd vorig jaar door Bru no Maderna in onze stad uitgevoerd in de Stadsgehoorzaal, ook met me dewerking van het Ned. Madrigaal koor. Het concert, dat op 28 juni a.s. in de Doelen te Rotterdam plaatsvindt, zal op vrijdag 30 juni a.s. door de VARA worden uitgezonden om 21.00 De tweede dag van de oostelijke toer is voor Ajax belangrijk beter verlopen dan de eerste. In een voor treffelijke wedstrijd zegevierden de Leidenaren voor de tweede maal over de Deventenaren. U. D. won de toss en stuurde Ajax naar de wickets, een beslissing, waaraan men aanvan kelijk wel veel plezier heeft beleefd, maar die later toch niet zo gelukkig was. U. D. had binnen enkele minu ten 3 Ajax wickets neer voor zegge en schrijve 2 runs, daardoor het duo A. Kantebeen - J. J. de Jongh voor j de opgave plaatsend een volledige i instorting te voorkomen. Dit gelukte, i eerst door zeer defensief batten, en i later door aanvallen dspel. waardoor j met de lunchh de stand 68 voor 3 I was geworden. Direct na de lunchh i werd de Jongh (28) l.b.w. gegeven, doch Kantebeen ging onverdroten door, daarbij gesteund door V. Fe bruary (21). De toeschouwers kon den genieten van goed cricket. Eerst nadat hij 70 runs had gescoord, werd hij door de wicketkeeper gevangen. J. Volkerts (12 not out) en W. van Rooyen (12) droegen hun steentje bij, waardoor op 154 voor 9 kon wor den gesloten, U. D. de gelegenheid gevend het totaal in 3 uur te over schrijden. Uitstekend bowlen van Fe bruary (8 voor 40 in 18 overs) en van F. A. de Jongh (1 voor 36 in 20 overs, die echter veel betere cij fers verdiende) gesteund door prima veldwerk (vangen van W. van Rooy en. P. van Am erom, F. Ol thuis en F. A. de Jongh) bracht de batting- side van de gastheren op de knie ën. R. Loenen. die als no. 10 inging (o.i. veel te laat) zou echter met de 13-jarige Dashorst de spanning er nog inbrengen door het totaal tot 126 om- hoog te tillen. De jeugdige U. D.-er werd tenslotte door Kantebeen in de j slips ingerekend, waardoor het einde kwam van deze geslaagde wedstrijd. I A.s. zondag is Ajax I vrij. „Het ziet er niet naar uit, dat voor 1967 een teruggang in de reële wel vaartspositie van de werknemers be hoeft te worden gevreesd". Dit ver klaarde de voorzitter van het Neder lands Katholiek Vakverbond, de heer B. G. J. Mertens, vanochtend in Utrecht op de verbondsvergadering van het NKV. Afgezien van de werkgelegenheids- problematiek laat de reële welvaarts positie van de werknemers dit jaar volgens hem geen al te onbevredi gende ontwikkelingen zien. Tot op dit moment blijft de prijsstijging in de raming, hetgeen, naar het oordeel van de heer Mertens, met de gunsti ge verdeling van de premielast van de sociale verzekeringen per 1 juli een redelijke uitkomst in het voor uitzicht stelt. Partij vernieuwing Partij vernieuwing blijkt dringend ge boden, zo zei de heer Mertens, maar we zijn er op grond van een aantal aanwijzingen niet gerust op dat de roep om vernieuwing wel voldoende is doorgedrongen op die plaatsen en bij die personen die daarvoor het meest zouden moeten openstaan: de leiding van de politieke partijen zelf. Stationsplein schoongeveegd De Leidse politie heeft gistermid dag het Stationsplein weer eens schoongeveegd. Er werden in totaal 55 fietsen en 10 bromfietsen mee naar het bureau genomen. Minister Schut in Kamer Begrip De werknemers hebben er begrip voor. zo zei de heer Mertens. dat de benodigde investeringen en kapi taalbehoeften zo groot zyn, dat zij daar hun looneisen mede op moeten afstemmen. Voorwaarde is echter dat zij zich in de verder mogelijk ge maakte investeringen 'n aandeel kunnen verwerven. Om over deze kwesties, loonpoli tiek en werkgelegenheid, met de an dere sociale partners te kunnen over leggen, dient volgens het NKV het gesprek in de Stichting van de Ar beid weer op gang te komen. Aan gaande de loonpolitiek merkte de heer Mertens op, dat de Nederlandse werknemers niet kunnen blijven ac cepteren, dat hun inkomens volgens een onvrij loonsysteem worden vast gesteld. Als bij de andere partijen overeenkomstige uitgangspunten over de loonpolitiek gaan leven, zag de heer Mertens kans op vruchtbaar overleg. Verwachtingen De heer Mertens vermeldde nog eens, dat de drie vakcentrales be zig zijn met een kader te ontwerpen voor de toekomstige wereglegenheid en arbeidsmarkt-politiek. Hij bleef van mening, dat in deze belangrijke zaken 't hele bedrijfsleven van meet af aan bij de problemen betrokken diende te zijn, dus ook in het ad viserend vlak „Wat ontbreekt is een visie op de werkgelegenheids- structuur voor de toekomst", zo stel de de NKV-voorzitter. De heer Mertens herhaalde, dat het NKV de volledige werkgelegen heid prioriteit verleent boven een te snel herstel van de betsalingsba- lans. Voortbouwend op de al geno men regeringsmaatregelen, dienen ge richte maatregelen te voorkomen, dat Het ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening heeft op dracht gegeven om in het ramp gebied Tricht de bouw van nieuwe woningwetwoningen te versnellen. Minister Schut deelde vanmiddag in de Tweede Kamer mee in antwoord op vragen van het kamerlid Fie- vez (KVP), dat er in Tricht 22 wo ningwetwoningen in aanbouw zjjn. tien daarvan deze week voor tij delijke bewoning gereedkomen. De overige twaalf zullen binnen een maand voor tijdelijke bewoning ge reed zijn. Voorts wordt in versneld tempo de voorbereiding uitgevoerd vior de bouw van 24 nieuwe woning wetwoningen, waarvan 16 in het dorp Tricht en 8 in Buurmalsen. Minister Schut deelde mee, dat de schade in de beide rampgebieden (Tricht en Chaam) door zijn amb tenaren wordt geraamd op 5 a 6 miljoen gld. Hierbij »s inbegrepen de schade aan onroerende goede ren, meubilair en agrarische gebie den. De regering overlegt thans hoe de gedupeerden het best geholpen kun nen worden. Daarbij zal het Ram penfonds stellig worden ingescha keld. De regelingen voor de hulp verlening zullen nog deze week ge reedkomen. Het gaat daarbij om de niet-verzekerde schade, maar de minister voegde er aantoe, dat hij in de schaderegeling ook een soort uitlaatklep voor onvoorziene om standigheden wil opnemen. Ook zal de regering letten op de schade aan bedrijven. In antwoord op nadere vragen deel de minister mee, dat hij aan de kamer zo snel mogelijk een schrif telijke uiteenzetting zal geven over de schaderegeling. De woningwet woningen zijn alle verzekerd tegen stormschade. Maar de andere scha degevallen worden slechts voor een gering deel gedekt door verzekerin gen. Minister Schut zei niet te kun nen meedelen hoe groot het ram penfonds op het ogenblik is. De bewindsman wees er op. dat er wel verschil gemaakt diende te worden bij de beoordeling van wel en niet-verzekerde schade. Alle schade was in principe verzeker baar. Men kan nu niet de ZOETERWOUDE De kinderen van de vijfde klas van de r.k. school van Ha- zerswoude-Rijndijk hebben van ochtend onder leiding van hun onderwijzerde heer J. Senne, en pastoor Alberti van de Scheepjes- kerk de nieuwe gereformeerde I Scheppingskerk aan de Van Poel- geestlaan in Leiderdorp bezocht. \Daar werden zij rondgeleid door ds. J. van Drie die sprak over de verschillende liturgieën in de kerkelijke groeperingen. De kin deren kregen ook nog gelegenheid tot het stellen van vragen Frontale botsing Omstreeks half twee gistermiddag botsten een personenauto en een I vrachtwagen frontaal op de Dokter Kortmannstraat in Zoeterwoude. Het ongeluk gebeurde nadat de be stuurder van de personenwagen, om tot nu toe duistere reden, op de lin ker weghelft was gekomen. Zijn wa gen is onherstelbaar beschadigd .de bestuurder moest met ernstige ver wondingen worden overgebracht naaj het Academisch Ziekenhuis in Lei den. De vrachtwagen, afkomstig uit Rijnsburg, kwam in de sloot langs de (Foto LD/Holvast) weg. De chauffeur was ongedeerd. die wel en de mensen, die niet verzekerden over èèn kam scheren. Tenslotte deelde minister Schut mee, dat 50 bouwvakarbeiders zich be reid hebben verklaard om tijdens hun vakantie te blijven doorwer ken ten behoeve van versnelde uit voering van de woningwetbouw. Zwemexamens in de Overdekte Geslaagden Overdekte: diploma A. Annemieke v. Schooten, Jenny v. d. Hoogt, Gerrie Klarenbosch, M. Krelt, S. Meester, v. d. Berg, Marjolein Pera, Hetty d. Ouweelen, Sylvia Overduin, Ansje Overduin, Tineke Duyster, F. Welling, Inge Lamboo, Wilhelmina Post, Antonus Corver, Cornelis van Delft, Johannes v. Haasteren, Willem v. Hartingsveld, Henry Vrede, Arnold Vermeer, Benjamin Verdouw, Ronal- dus de Zwart, Johan Heijloo, Harry v. d. Ouweelen, Robert Segaar, Ro bert Bodenstaff, Gerardus Ligtvoet, Johannes Mader, Johannes v. Ruiten. Diploma BElisabeth Disseldorp, Robertus Lichtenberg, Pieter Korbee, Susanna Besselink, Marcel v. Duu- ren, Thomas Verhave, Elisabeth Ma- ryt Harm v. Leeuwen, Willem Hoge- woning, Simon Kooy, Louise v. d. Ent, Ar jon Capel. Arjen v. d. Heij den, Sophia Besselink. Fred. Kenndy, Wim v. Beek. Frank Hillebrand, Ri- da de Witt, Ton Tegelaar. Kees den Hartog, Conny v. Vonderen, Nelly v. Stetfn, Cllia Krol. Zwemvaardigheidsdiploma I: Son- ja Schalks, Gerard Pauelsen, Piet Mink, Tom Botermans, Joop de Haan, Hans v. Velzen, Tineke Overdijk, José Ouwerkerk, Irene Huisman, Annemarie Dickhoff, Sil via Hicks, Alie Os, Liesbeth Gayke ma, Tinie v. d. Born, Fred. v. d. Steen, Thelma v. d. Drift, Tineke Koppeschaar, Antoinette Broek, Ro nald Coenraad, Hans Bahlman, Ger- rit Vink. Jan W. v. Dijk, Ria Pijn akker, Ad. v. d. Kwast. Rob Werba, Erik v. d. Barnhoorn, Gerard Kool haas, Fred Spoel, Arie Wansink, Jan Sloos, Piet van Leeuwen, Jan Kokke- dee, Harrie van Rijn, Lia Jansen. José Neuteboom, Margriet v. Haas- teren, Joy Hansen, Harrie Oostra, Marco Rumme, Wim Eradus. Bob Schrama, W. Neuteboom, John Jan sen, Peter v. d. Leer, Hans Spieren burg, Emmy v. Egmond, Marcel Ot- ten. Jos v. d. Velde. Martje Booms, Jan Schoonderwoerd, Hennie Juffer mans. Arjan Buis. T. Klinkhamer. Piet Wetselaar, Dik Stuurwold. Ad Bekooy, Peter Delfos, Henk v. Gel der, Dirk J. Zweers, Saskia v. Hou ten, Manon de Slegte, Carien v. Win gerden, Elly v. Vegten, Trudy van Weeren, Joke Vrouwenvelder, Corrie Oudshoorn, Henny v. d .Star. Lena v. Putten. Marian Wijfjes. Corrie Rijnsbergen, Loes Boot. Joke van Leeuwen, Anneke Federiks. P. v. d. Burg. F. v. d. Horst. J. v. Oosten, j! Boot, Wim Witteman, Harrie v. d. Krogt. Peter v. Hemert. Daan Jans- sens, Jannie Lefeber, L. Glasbergen, J. Singeling en P. Glasbergen. l

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 9