Indonesies ambassadeur werkbezoek in Leiden Proef met sto Zondaars in het verkeer Prof. Haardt thans gewoon hoogleraar Dr. Joustra lector Alles wel aan boord Getuigschriften voor vakschoolmeis j es Bevorderd aan het Rembrandt-lyceum OMYL LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 3 v Catalogus van Javaanse handschriften aangeboden De ambassadeur van de Republiek Indonesia in Nederland, dr. Soedjar- wo Tjondronegoro, heeft vandaag een (werk) bezoek aan Leiden ge bracht. In zijn gevolg bevonden zich mr. R. Soewanto, ambassade-minis ter, en diens echtgenote, de heer Wyarto, ambassaderaad voor pers voorlichting, en mevrouw Wtfarto. Het gezelschap werd om half elf ln het Stadhuis officieel ontvangen. Om elf uur werd een bezoek aan de Universiteit gebracht, waar de am bassadeur met zijn gezelschap werd verwelkomd door de rector-magnifi- Voor de Leidse kantonrechter Een groot aantal verkeerszondaars, moest zich gisteren in Leiden voor de plaatsvervangend kantonrechter, mr. M. C. de Graaf verantwoorden. Een 37-jarige vertegenwoordiger uit Voorschoten was bij het inhalen van een trekker met oplegger op de Rijndijk zo ver op het linkerwegge deelte gekomen, dat er zeker een bot sing met een tegenligger zou zijn ontstaan, wanneer niet de bestuurder van de trekker linksaf een inrit in draaide. Verdachtes auto ramde ech ter wel de oplegger, waardoor grote materiële schade ontstond. „U had er heel wat beter aan ge daan achter die aanhanger te blij ven en eerst terdege uit te kijken of U veilig kon inhalen", wees de officier, mr. J. D. Lulofs, verdachte terecht. „De bestuurder van die trekker gaf geen richting aan", probeerde ver dachte hierna zijn schuld nog te ver zachten. Getuigen hadden de knip perlichten van de trekker echter wel zien branden. Verdachtes onoplettendheid en ge vaarzetting hoog opnemend, eiste de officier een boete van f80 subs 16 dagen. Mede in verband met de scha derekening, die verdachte zelf kreeg te betalen, maakte de plv. kanton rechter er f.60 subs 12 dagen van. Op grond van het feit, dat de be stuurder van de trekker m. oplegger de vertegenwoordiger de vrije door gang had versperd werd deze be stuurder bij verstek veroordeeld tot een boete van f. 40 subs. 8 dagen. Een 21-jarige bloemist uit Voor schoten moest zich verantwoorden, omdat hij met zijn auto op de Lam- menschansweg een voetgangersover steekplaats opreed terwijl een be jaarde voetgangster aan het overste ken was. Zij kreeg een klap van de auto. maar liep geen ernstige verwondin gen op. „Het was slecht weer en ik zag haar te laat", voerde verdachte tot zijn verontschuldiging aan. De officier merkte op, dat de over steekplaatsen nog de enige „corri dors" in het drukke verkeer zijn via welke voetgangers veilig kun nen oversteken. Deze veiligheid mag volgens hem niet door onachtzame of haastige automobilisten in gevaar worden gebracht. De officier eiste f.80, boete. De kantonrechter legde een boete van f. 70,- op. „Ik was eerder op de brug dan hij", zo verzekerde een 21-jari- ge taxichauffeur het rechtscollege. Hij moest zich verantwoorden, om dat hij in januari j.l. op de Mors- poortbrug geen voorrang aan een hem tegemoet rijdende auto had verleend. „U verklaarde destijds, dat het volledig Uw schuld was en nu komt U hier met dit verhaal", repliceerde de plv. kantonrechter. ,Dat heb ik nooit verklaard", reageerde verdach te zichtbaar opgewonden. Mede gezien de getuigenverklarin gen achtte de officier verdach- tes Schuld afdoende bewezen. Hij eiste een geldboete van f.50 subs. 10 da gen. „Ik heb geen schuld", hield verdachte vol. Het baatte hem niets. Het vonnis luidde conform. cus, prof. dr. K. A. H. Hidding. Daar werd aan de ambassadeur het eer ste exemplaar overhandigd van een nieuwe catalogus van Javaanse handschriften, waarvan het grootste deel zich bevindt in de Leidse Uni- Scherp protest van Peking bij Engeland Communistisch-China heeft giste ren een „ernstig en fel" protest inge diend tegen de „nieuwe bloedige ver volging van Chinese nationalisten in Hongkong op 23 en 24 juni", toen politie en militairen in Kowloon de „Federatie van vakbonden in de rubberindustrie" bestormden en daarmee opnieuw „een aanval pleeg den op de patriottistische Chinese arbeiders en burgers". „Er is zelfs geschoten, waarbij een Chinese arbeider gedood werd en verscheidene anderen werden ge wond. Zonder vorm van proces zijn talloze personen gearresteerd". De Britse zaakgelastigde in Peking heeft de Chinese protestnota niet in ont vangst willen nemen wegens „de grove, ondiplomatieke taal, die erin gebruikt is". Tijdens het werkbezoek van de Indonesische ambassadeur in Nederland, dr. Soedjarwo Tjon- dronegoro (links) aan Leiden werd hem door mr. J. R. de Groot van de Universiteitsbibliotheek (rechts), een catalogus van Ja vaanse handschriften aangebo den. In het midden prof. Hidding ga. (Foto LD/Holvast) versiteitsbibliotheek. Het ging hier om deel IX van de Codibes Manus- cripti, Litterature of Java, of Javanese Litterature 900—1900 Dit deel is samengesteld door dr. Ph. G. Th. Pigeaud, die tot zijn pensio nering als wetenschappelijk hoofd ambtenaar en conservator van d< afdeling Oosterse handschriften ver- Athene-reactor begin volgend jaar kritisch Verwacht wordt dat de Athene- reactor voor de Technische Hoge school in Eindhoven begin volgend jaar kritisch zal worden. Ruim een jaar geleden, op 8 juni 1966, werd de eerste paal voor het Athene-gebouw geslagen. Op 20 febr. jl. werd een begin gemaakt met de montage van de reactor. Met uitbreiding leeropdracht Bij K.B. is prof. W. L. Ilaardt, se dert 1958 buitengewoon hoogleraar in het burgerlijk procesrecht aan de Leidse Universiteit, benoemd tot gewoon Leids hoogleraar in de inleiding tot de rechtswetenschap en het burgerlijk procesrecht. Prof. Haardt, die op 3 oktober 1913 te Kettwig (Duitsland) werd geboren, studeerde na het behalen van zijn einddiploma gymnasium-B aan het Kennemer Lyceum te Overveen in 1932, gedurende een jaar rechten en economie aan de Universiteit van Manchester. Na zyn terugkeer in Nederland zette hij zijn studie voort de Leidse Universiteit, waar hy in 1937 het doctoraal examen Neder lands recht aflegde. In 1945 promo veerde hij cum laude op een proef schrift getiteld „De veroordeling in de kosten van het burgerlijk geding", Na van 1937 tot 1952 de functie van bedrijfsjurist van N. V. Philips' Gloeilampenfabrieken te Eindhoven te hebben vervuld, vestigde prof. Haardt zich in laatsgenoemd jaar als advocaat en procureur te 's Gra venhage. In 1958 werd hij benoemd tot buitengewoon hoogleraar aai Leidse Universiteit. Hij aanvaardde dit ambt met een oratie getiteld „Fair Play in het Burgerlijk Recht' Prof. Haardt werd in 1960 benoemd tot lid van de Staatscommissie de Nederlandse Burgerlijke Wetge ving; in 1962 werd hij voorzitter de Architectenraad. Van zijn hand zijn, naast zijn proefschrift er eerder genoemde oratie, verscheide ne publicaties, al of niet in samen werking met anderen, verschenen. Voor chemische thermodynamica Bij K.B. is dr. H. W. Joustra, we tenschappelijk hoofdambtenaar A bjj de afdeling Fysische Chemie II (het Gaubius Instituut), be noemd tot gewoon lector in de Leid- faculteit der wiskunde en natuur wetenschappen om onderwijs te ge in de chemische thermodyna- Dr. H. W. Joustra werd in 1922 geboren in Leiden, waar hij ook het emddiploma H.B.S.-B behaalde. Zijn in 1939 aangevangen studie in de scheikunde aan de Technische Hoge school in Delft moest ten gevolge van oorlogsomstandigheden worden af gebroken. Na 1945 werkte hij enige tijd als analist bij het Rijkswegen- bouwlaboratorium. In 1949 hervatte hij zijn studie in de scheikunde aan de Leidse Universiteit; in 1954 werd door hem het doctoraal examen met ifgelegd, waarna hij werd aan gesteld als assistent bij de afdeling Fysische Chemie. Na zijn promotie in 1959 op een proefschrift getiteld „De optische reactie van akaliha- logeniden in water" werd dr. Jou stra, die inmiddels verschillende we tenschappelijke rangen had doorlo pen, bevorderd tot wetenschappelijk hoofdambtenaar bij de afdeling Fy sische Chemie II. Hij had sindsdien een belangrijk aandeel in de weten schappelijke leiding van deze afde ling en vervulde daarnaast sinds 1958 de taak van conservator. Van januari 1956 is dr. Joustra tevens be trokken bij het onderwijs in de fy sische chemie. ADVERTENTIE GOUDEN RING voor dame of heer Juwelier v. d. Water Haarlemmerstraat 181 heeft hem. Ook in briljant. Altijd voordelig, 's Maandags gesloten. bonden was aan de Universiteit. Prof. Hidding vond het prettig, dat men dr. Soedjarwo Tjondronegoro iets aan kon bieden, dat getuigt van de liefde en belangstelling van de Leidse Universiteit voor het moeder land van de Indonesische ambassa- deur. Prof. dr. G. W. J. Drewes sprak vervolgens de wens uit, dat dit in het Engels geschreven boek, dat een ge schiedkundig overzicht en beschrij vingen van de Javaanse litteratuur bevat, ook in Indonesië voor velen het terrein van de zo mooie Javaan se letterkunde toegankelijk zal kun nen maken. Mr. J. R. de Groot van de Univer siteitsbibliotheek overhandigde ten slotte dit boek, waarop de Universi teit „zeer trots is". In een kort dankwoord sprak dr. Tjondronegoro de verwachting uit, dat het geschrift ook van waarde zal zijn voor de cultuur van Indonesië. Jeugddorp Na het bezoek aan de Universiteit begaf het gezelschap zich naar het jeugddorp aan de Vliet, waar dhr. G. Steinbach van de Leidse Jeugd Actie, een en ander vertelde over de organisatie van de jeugdzorg in Lei den. Na de lunch werd tenslotte nog een bezoek gebracht aan de vuilver branding aan de Haarlemmerweg, waar de heer H. Hoorn, direc teur van de gemeentelijke reinigings- en ontsmettingsdienst voor de nodige toel j hting zorgde. Henry Dunant Er heerste gisteren, zoals het L.D. al meldde, een roezemoezige drukte de Zijl toen het m.s. Henri Du nant daar gemeerd lag voor het aan boord nemen van chronische zieken, die deze week hun vakantie op de Nederlandse wateren zullen door brengen. Ruim half elf werden de trossen losgegooid en na veel gezwaai familie en bekenden vertrok de boot in de richting van Gouda waar eerste stopplaats was. Hoewel de i verstek liet gaan was het weer toch wel redelijk te noemen. Om half werd nog even in Alphen „vast gemaakt" om daar enkele gasten boord te nemen. Na een rustig middagdutje en een klein stukje va- werd in Gouda gemeerd. Hier kreeg men bezoek van een groep toe komstige wijkverpleegsters, die on der deskundige leiding de boot be zochten. Een leuke bijkomstig heid was, dat deze dames in de toe komst ook als hulp mee zullen va ren op de Henri Dunant. Om 7 uur werd door de Goudse volksdansver eniging ,De Horlepiep" enkele Hol landse en Israëlische volksdansen uitgevoerd. Gouda bracht de zie- een verrassing in de vorm van kaarsen, terwijl Wellfarewerkers zelfgemaakte matjes van rode en wit te kralen uitdeelden. Ds. P. Schoon- heim hield de dagsluiting met als thema „Mooi weer van buiten, hu- van binnen". In Leiden uitgereikt Aan de volgende leerlingen vakschool voor meisjes voor Leiden en omstreken zijn getuigschrif ten uitgereikt. Vormingsklas: N. H. den Bak. Sas- senheim; J. van Beek; A. Bulk, Wou- brugge; C. P. Bijl, Wassenaar; M. van Duyn, Noordwijk; M. A. Fokke- ma; C. J. Graper, Benthuizen; A. Lugthart, Katwijk; A. van Mourik; A. van Oostrom, Valkenburg; M. E. v. d. Pompe; A. M. Punt, Wassenaar; J. Schouten; J. N. Schouten, Alphen a/d Rijn; W. Simmermans, Voorscho ten; J. S. Sundermeyer, Alphen a/d Rijn; G. L. Swart, Voorschoten. Oriëntatieklas: B. Groeneveld; B. de Jong, Oegstgeest; B. J. M. C. Nier op. Costumière: A. D. Hamerling; M. J. SlingerlandE. C. Stoute. Kinder verzorgstersA. Brinkhuis, Noordwijk; J. G. Eikerbout, Alphen a/d Rijn; Y. J. E. de Groot, Alphen a/d Rijn; J. Hillebrand; J. E. v. d. Hoeven; J. Jonker, Katwijk a/Z.; P. Labordus; M. Melein; J. van Oosten; G. L. RavensbergenE. van Rhee- nen; J. C. Slijkhuis; T. Stigter; E. M. Stok, Wassenaar; W. E. Stouten; G. J. Visch, Warmond; A. Wesselo, Was senaar; M. v. d. Woude. Leerling-verkoopster: M. F. Brug man; J. de Bruyn; C. L. Chang; J. J. E. van Griensven; J. C. Haver- mans, Voorschoten; G. M. Heykoop, Warmond; J. C. Hottenga. Katwijk a/Z M. E. Koning J. Koelewijn, Kat wijk a/d Rijn; J. A. E. van Polanen; O. L. M. de Rijk, Leimuiden; J. M. Sommeling. Assistenten in de huishouding met de nadruk op vorming in de naald vakken: W. J. Felix; J. L. Kapaan; C. J. Kapaan P v Klaveren A G. v. Leeuwen Zoeterw., W. Lodel, War mond; J. Ouwehand, M. v/d Pluym, Schijf, Warmond; C. Smit; M. L. van Staveren. Warmond; J. Wijdeveld. Assistenten in de huishouding met de nadruk op theoretische vorming: V. E. Bakker, Leidschendam; M. C. S. i den Bogaard; G. H. Buurman; Crama; G. J. Freeke; L. Heme- M. E. Kamper, Katwijk; Y. Kroone; D. Laman; J. H. v. d. Luit, Oegstgeest; M. Meyer, Katwijk a/d Rijn; A. D. Noyons, Katwijk aan Zee; M. C. Polman; A. F. Pool Was senaar; H. H. Verhoogt; C. W. Wijs man, Woubrugge; S. C. M. de Best: G. J. Luitwieler, Leiderdorp; Y. L. E. Markues; Y. de Nie; H. M. Snieder; C. Chr. Theil; C. J. M. Vos. Leider dorp; M. L. Wagenaar. Voorschoten. Schakelklas - Assistentenopleiding: M. J. van den Bosch, Leiderdorp; J. E. ten Cate, Rijpwetering; M. A, C. Hofwegen, Zoeterwoude; W. W. Lans, Leiderdorp; K. J. E. Masten broek, Boskoop; J. J Mulder; M. N. M. Robertz, Nieuwveen; F. Schaap, Katwijk a/z; P. B. S. Slootweg, Ha- zerswoude. Primaire opleiding: J. Bakker; W. Barendse, Leiderdorp; E. H. C. de Beer; M. G. van den Berg, Wasse naar; M. van Berkel; C. H. Berkhey, Katwijk; G. Beyer; H. Bloemendaal, Leiderdorp; J. P. Blok; C. de Boer; Th. Boon; A. Bronsgeest, Leiderdorp; D. W. van Bruchem, Leiderdorp; E. J. Brugman; E. J. Brussee; W. Cle ments; R. Crama; W. van Deelen; W. J. Delmeer; A. C. Devilee; A. Do men, Warmond; H. M. Dreef; J. A. Driessen; P. van Duuren; H. Dijk man; W. H. M. van Es; Z. A. Fak kel, Oegstgeest I. Favier; M. P. Fuchs; G. F. van Gelder; C. M. J. de Graaf; C. P. Hartman; W. M. Chr. de Graaf; J. M. Hogervorst, Lei derdorp; J. Honsbeek; C. B. A. van der Hoogen; S. C. Jaspers; E. H. de Jong; W. M. Jonkers; P. Th. Keiler; A. M. van Klaveren; J. de Klerk; A. C. Koren; E. S. v. d. Laan; A. La- kerveld; J. H. A. Laman; J. A. La- terveer; J. P. La Lau; A. G. Leef- lang; J. A. Lensveldt; A. van Leeu wen; P. Lut; H. R. Marck; J. Meyers; J. Monteba; A. K. den Os; S. den Oude; J. Pennenburg; Y. A. H. Pfundt, Leiderdorp; E. C. Plug; J. Regeer; I. Roest, Katwijk; G. H. Rog- geveer, Leiderdorp; G. J. de Roode; M. Schippers; Oegstgeest; A. Schraa, Leiderdorp; L. H. Sierag; A. Slinger land; M. E. J. Smit; M. v. d. Spek; M. A. Staphorst; J. M. Stouten; E. Struik; J. G. Tegelaar; J. M. Uit den Bogaard, Rijpwetering; j. M. Ver mond; B. Verstraate ;H. M. Verver; A. E. Vink; E. Volkers; A. J. M. de Vos; W. de Vries; E. A. de Wekker; C. Chr. van Weizen; A. de Wit. Lei derdorp; W. van Zeyst; B. W. C. Zwagemaker. Waar geen plaatsnaam vermeld staat, is dit Leiden. Aan het Rembrandt-lyceum in Lei den hebben de volgende bevorderin gen plaatsgehad: Van klasse 1 naar 2: Tonny van Bemmelen, HazerswoudeFrans Boon, Leiderdorp; Rick van Caubergh, Rob Dalmijn, Voorschoten; Corrie van Egmond, Jan van Evert met lof, Lei derdorp; Tjeerd Groot, Voorschoten; Bram Heering, Arian Kampschuur, Francine Kat, Leiderdorp;; Rob Lith. Lars Mulder, Voorschoten; Ine ke Schrumpf, Hazerswoude; JanSie- pert met lof, Rineke Smit met lof, Leiderdorp; Angelique Tjebbes. Tom Vlasveld, Nelleke van Vliet, Jelle de Vries. Hans van Werkhoven, Mirande v. d. Bos, Rob van Ek. Fred Frank huizen, Rob Kramers met lof. Rob Lichtenberg, Katwijk a. d. Rijn; Els Louwerens met lof, Bart Louwman, Voorschoten; Kees Segaar, Ruth Smilde met lof. Marijke Stokking, Voorschoten; Marja Velthuis, Phi lippe Vogel met lof, Leiderdorp; Jac ques Ziek, Leiderdorp; Marianne Brouwer. Leiderdorp; WimDorrepaal, Koudekerk a. d. Rijn; Arie Graper met lof, Benthuizen; Gees v. d. Ham. Hendrik Jan v. d. Klip, Joke Ladan, Arjan Lammerdin, Ronny de Mey, Robbert Schieman, Leiderdorp; Jo nathan Schouten. Tonny Spermon met lof, Leiderdorp; Peter Visser, Kaaro en Peyton Walaardt Sacré van Lummel. Koudekerk a. d. Rijn; Lydia Weststrate met lof, Voorscho ten; Willem Bettink met lof, Voor schoten; Ron Rensen, Leiderdorp; Wim Beulink, Annemarie Bom, Frans van Dorp, Dinah Dourlein, Katwijk a. Z.; Hannie Geerlings. Leiderdorp; Hans Groenendijk, Leiderdorp; Nel lie Heemskerk, Hans v. d. Heijden, Dolf Kampman, Peter Munnikes met lof. Voorschoten; Charlene Santman met lof, Jan Sloos, Agnes Tan, Nico Vos, Frank Wamsteeker, Leiderdorp; Kees Wijnstra, Leiderdorp; Rein J. Zaalberg. Van klasse II naar III gymnasium: Ricky Dekker met lof, Leiderdorp; Frans Groot Huize, Robert vanHee- ringen, Theo Hooghiemstra, Leider dorp; Marian de JongPeter de Jong Raymond Knaap met lof, Francijntje Lienden. Annelies Lincewiczmet lof, Nico v. d. Lof, Jan Nieuwenhuis, ADVERTENTIE Vliegen in de keuken? Muggen in de slaapkamer? Er zijn vele middelen om die beestjes te bestrijden. Zo bestaan er insectendoders. die u in de kamer ophangt, maar weet u wel hoeveel dat kost voor alle kamers? Daarom is een spuitbus als OMYL zo voordelig. OMYL spuit u daar en wanneer het nodig is. Vliegen, muggen, fladderende motten? Spuit OMYL: zuinig, frisse geur. directe en langdurige werking. Al vanaf f 3.65. Eén spuitbus voor alle kamers. Bij Academisch Ziekenhuis Op de RUnsburgerweg in Leiden raat bedient, niet bü is gistermiddag ter hoogte Academisch Ziekenhuis een proef ge nomen met verkeerslichten, die door een draagbare schakelinstallatie den bediend. Het stoplicht, dat als het in bedrijf is een hoogte heeft drie en een halve meter, wordt by het vervoer ingeschoven hoogte van twee en halve meter. Het is nog niet bekend, of de gemeente tot de aanschaf van het stoplicht zal overgaan. Het stoplicht heeft het voordcel dat de agent, die het appa- kelhuisje hoeft te blijven staan dus tegelijkertijd het verkeer aanwij zingen kan geven. Bij de demonstratie was oa. de hoofdcommissaris van politie, mr. C. Barends aanwezig. Ook wethou der mevrouw N. A. den Haan-Groen liet zich belangstellend de werking van de verkeerslichten verklaren. Ook vandaag zijn met deze stoplich ten proeven genomen. (Foto LD/Holvast) 1 Bram Ruls, Renée Smilde met lof, Ronny Tegelaar, Paula Teske, Fred Teunissen, Joke Vring. Van klas II naar III h.bs.: Hans van Beest, Frits van Berge Hene gouwen. Wim Bogerd, Leiderdorp! Monique Boon, Gerard Bouwman, Rob Bronsgeest, Leiderdorp; Rob Doeleman, Oegstgeest; Joke de Haas, Rudi de Koning, Henk KrauweL Kat wijk a. Z.; Paula Michels, Jeroen Prins, Voorschoten; Ken Sibenius Trip, Voorschoten; Frans Verbeek, Ineke Vink, Leiderdorp, Hans Voor zaat. Yvonne Verlind, Robert Mulder, Leiderdorp; Jan Buok, Voorschoten: Frans Boot. Hans de Koning. Wouter Krijgsman van Spangenberg, Kat wijk a. Z.; Jan Lares, Jan Loovens, Aad van Maurik, Leiderdorp; John ny v. d. Mey, Katwijk a. Z.; Ton Rijnsburger, Zoeterwoude; Hanneke Stephan, Leiderdorp; Ida Thoenes, Frits Verhoeff. Koos Bettink. Voor schoten; Evert Jan Bouvy, Voorscho ten; Leo Engberts, Voorschoten: Erik Franken, Voorschoten met lof; Henk Hemkes, Katwijk a. Z.; Phyl Hoogeveen, Leiderdorp; Eddy de Jong, Alex Jongman, Oegstgeest; Wim Knöptels, Evert Ook. John Radema ker, René Waisvisz, Wibo Wilmink, Rob Bos, Edith Duermeijer, Leider dorp; Nico Keyzer, Harm Koning, Leiderdorp; Henk Merts, Hans van Meurs, Leiderdorp; Evelien de Nijs, Roel Piersma, Bouke van Rijnswou, Ansje Stephan, Leiderdorp; Aat en Herman Verlint, Ruth Vreedenburgh, Leiderdorp; Wim Zuidervaart, Lei derdorp. Van klassem naar IV gymnasium: Els Carrière met lof, Leiderdorp; Joke Delfos met lof. Voorschoten; Ariëtta met lof en Rocus van Oosten. Voorschoten; Willem Smit. Leider dorp; Tineke Sommeling, Marianne Spermon met lof, Leiderdorp; Henk Thomas, Arlie Velthuis, Anneke Wief- fering. Joke de Wit. Van klasse III naar IV h.b.s.: Paul Akkerman met lof, Aat de Bruin, Herman Dukers, Voorschoten; Jan van Egmond, Geert Engels, Erik Gerbrands, Oegstgeest; Kees Grif fioen, Wils Kloos, Voorschoten; Edo van Leeuwen, Luuk Mieremet, Mar ti en du Prie, Bert jan Roosenschoon, Harry Trouerbach, Ko v. d. Vlist met lof, Marian Voortman met lof, Al- bert van Zonneveld, Ronald Sloot weg met lof. Voorschoten; Tjerk van Beyeren Berge Henegouwen, Jan Bas Wilmink. Gerrit Spnujteriburg, Dick v. d. Berg, Leiderdorp; Arnold Ber- ker, Leiderdorp; Maud de Bruin, Leiderdorp; Ad jan Essers, Leider dorp; Hein Finck, Bert Frank, Ineke Ginjaar, Leiderdorp; Wim Huigen, Maarten Humme, John Kolmus, Noordwijk Binnen; Adri Kosten, Mickey Meiman, Alphen a. d. Rijn; Hans Muller. Jan Noodelijk, Hazers woude; Bram Oolthuis, René Pie- tersz. Leiderdorp; Ron Polane, Niek Kwestro, Oegstgeest; Jan v. d. Horst, Nicolaas Bliek, Gonny. Eikerbout, Bert Filllé, Voorschoten; Hans Haas beek, Theo de Jager met lof. Frits v. d. Linden. Piet Onderwater, Dick de Rooy, Henk Kramers, Martin Sloos, Jan Willem StarkAnke in t VeldGerard de Wind; Paul Vink, Voorschoten; Anneke v.d. Wijngaard, John Sohieffeler, Wim v. d. Pol. Van klasse IV naar V gymnasium: Rob v. d. Bos, Nico Kos, Wim de Lege, Leiderdorp; Lex van Loon, Pe ter Meijer, Leiderdorp; Nelly van Oosten met lof, Voorschoten; Rien Pico, Karen Rombout, Hans Schef- fer. Leiderdorp; Marian Stikvoort, Oegstgeest; Nineke Veltman, Adrie Verhoeven, Monie Verlint, Frank Vi&l. Van klasse A4 naar A5 h.b.s.i Joop Agterhorst, Voorschoten; Wim Bekooy. Bert Bloemheuvel, Leider dorp; Jan Bert Bochove, Woubrugge; Kees de Bock, Joke en Jos Bonefaas, Voorschoten; Inkje Cancrinus, Eg- bert Delfos, Voorschoten; RiaDries sen, Kees Haverkamp, Plet Schouten, Katwijk a. Z.; Marijke Theunissen, Lenie Tisseur, Dick de Vries, Valken burg; Gé van Zijp, Voorschoten; Bram Brouwer, Hilko Dreeuws, Peter van Graas. Sylvriede Jansen, Rudi Leenen, Handrik Mark, Majo Scheer, Ellen van Sujjlekom, Oegstgeest; Dick Taat, Katwijk a. Z.; Bob de Water, Wilma Wijling, Carine de Beer, Jacques Molenaar. Van klasse B4 naar B5 h.b.s.: Guus Bouman. Ciska de Buvry de Maur- genault, Voorschoten; Koos de Hei den, Jan Hoogcndoorn, Zoeterwoude; Miep Knöptels met lof, Ron Koole, Nick Posthumus, Kaagdorp; Piet Pijnnaken, Jeroen Ruygrok, Gé v. d. Spek. Jan Vlasveld, Frank v.d. Wijn gaard, Voorschoten; Theo v. d.Berg, Leiderdorp; Berry Boon, Jaap Car rière, Leiderdorp; Wouter Franken, Voorschoten; Annemieke Grevelink, Wim van Heusden, Jan Klingeier, Jim McDonald met lof, Oegstgeest; Nico Parlevliet, Katwijk a. Z.; Koos van Putten, Inus Seret, Leiderdorp; Hans Vodegel, René Bakker. Jos v.d* Berg, Johan Beukman, Albert Fillp- po, Els Henzen, Hans v. d. Horst, Remco Huisman, Leiderdorp; Piet Kwaadgras, Martie Laman, Wim Los, Oegstgeest; Louis Ouwerkerk, Janine Romijn, Noordwijk a. ZMaarten Stuurman, Voorschoten; Rob Zanen, Voorschoten. Van klasse V alpha naar VI alpha gymnasium: Leo Binnendijk, Oegst geest; Michael Bos, Voorschoten! Joost Brouwer, Leiderdorp; Rlna Crabbendam, Marjolein Duinker, Voorschoten; Joke Hamer, Voorscho ten; Paul Lucardie, All Muntinga, Ans Ouwehand, Leiderdorp. Van klasse V beta naar VI beta gymnasium: Marja Brandjes, Leider dorp; Koos Breuker met lof, Rober- tina van Halm, Irene Hesselink, Voorschoten; Paul Rombout, Caro- lien Wickel, Leiderdorp; Loek van Wingen. Daar waar geen plaatsnaam bil vermeld is, is dat Leiden, a

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 3