Wentelwieken zoeken in Russische verdwenen meisje I C Groep erwacht ïoeilijker eriode G.P.- HUI5VUILQIENST Minder belangstelling voor zeevaartscholen Uitgeverij Eska verkocht Zesdeklassertjes in Pieterskerk bijeen V oorlichtingscentrum ^Leüiërdörpse voor Nederlandse vrijwilliger bloembollen in Moskou —"JERDAG 24 JUNI 1967 heii stre Heerenberg in rep en roer N[ Proef met winst Man vergiftigt (Van onze Arnhemse correspondent» 'kade t vredige dorpje 's Heerenberg donderdagavond en gisteren in en roer geweest in verband met P',Verdwijning van Jetje Giesen (14) aar vriendinnetje Fonsa ten Vel- 13), beiden afkomstig uit 's Hee- beide meisjes waren donder hond om een uur of acht van weggegaan en rond 10 uur nog teruggekeerd. De bezorgde rs van Jetje van Giesen belden amüie Ten Velde, waar zij te a kregen dat ook Fonsa nog terug was. In grote bezorgdheid door beide families contact op- ,isch men met de Rijkspolitie, die vrij onmiddellijk samen met de bur- een speurtocht naar de beide jes inzette. ije Giesen had om duistere re- een flesje met een roestver- jringsmiddel, wa arop een doods- I staat afgbeeld in de ver- )rs tel ling dat het een zwaar ver van de keukenplank mee- evefcnen. Onderweg zou zij, volgens enkele malen hebben ,..D„ de inhoud op te drinken. In Cl) jonker raakten de meisjes elkaar LI/ i en Fonsa keerde om 12 uur aar ouderlijke woning terug, tot lan )ntplof fing van nito in Brussel: m onze Brusselse correspondent.) r het ontploffen van een met ine geladen tankauto in de Brus- voorstad Laken hebben gisteren Tsonen verwondingen opgelopen, van hen verkeert in levensge- De aangerichte sohade wordt tat op enige miljoenen franken. ontploffing ontstond terwijl ine uit een tankauto werd over- ien in de tanks van een trans- inderneming. De oorzaak is on- sw id. Het personeel had ervaring lindit soort werk en er is, volgens in van de directie, niet gerookt, uiten van het gebouw werden ijzeld en ook die van andere en in de omgeving. Er werd ravage aangericht onder het lilair en er ontstond een begin brand dat echter vrij snel kon ;n geblust «ERSEN DUUR OU 31 gewonden t ziet er naar uit, dat de kersen land ook dit jaar weer schaars zullen blijven, meldt het pro- 'jschap voor groenten en fruit, spreekt algemeen van een ma- tot slechte oogst. Met name de rassen schijnen nogal geleden lebben van nachtvorst, hagel en dei ;k aan zon. Ook de meikersen ten over het algemeen niet dik. rassen Pater van Mansfeld en arsen staan er wat beter bij, al met al verwacht men toch even magere oogst als vorig jaar. wordt dan voor de derde ach- n nvolgende maal een teleurstel- voor teler en consument. opluchting van de familie. Jetje Giesen bleef echter zoek. In de ochtend werd het onderzoek voortgezet metb ehulp van 'n speur hond. Dit leverde evenwel niet het gewenste resultaat op, zodat de hulp van de hefschroefvliegtuigen van de vliegbasis Deelen werd ingeroepen. Deze kwam om 12 uur met twee toe stellen in actie en om kwart over één meende een van de wentelwiek piloten een stuk plastic in een ko renveld te ontwaren. Het was Jetje Giesen. Het meisje dat totaal overstuur was, werd bij familie aan de Slotweg binnengebracht, waar zij een beetje op verhaal kwam- De reden van het avontuur van de beide jeugdige meis jes, waarvan Jetje bekend staat om haar rijke fantasie, is onbekend. ondernemingen In ruim 3.600 Sowjet-russische fabrieken wordt nu een proef van twee jaar genomen, waarbij winst en extra geldelijke beloningen voor de werknemers worden toegestaan om tofc een meer rationele produktie te komen. Vice-premier Baibakow voorzitter van het Staatsplanbureau (Gosplan) heeft gisteren in een rede voor di plomaten gezegd dat volgend jaar alle Sowjetrussische ondernemingen op het nieuwe systeem zullen zijn overgeschakeld. Het nieuwe systeem, dat op voorstel van de econoom Li- berman in september 1965 werd aangenomen, laat de Sowjetrussische economie nog stevig in de greep van de regering. Het moedigt echter de bedrijfsleidingen aan om produktie aan de vraag aan te passen en de kwaliteit van de produkten te ver beteren. Maandag: Oude Heren gracht, Ververstraat, Zijlstraat, Oost Havenstraat, Dwars Havenstraat, West Havenstraat. Verversplein, Ha ven, Havenkade. Kalvermarkt, Kyf- gel, Herengracht (beide zijden), Nieuwe Waardstraat, Oosterkerkstr., Waardkerkplein, Waardkerksteeg, Oranjegracht, Kaarsemakersstraat, Looyerstraat, Wewerstraat, Veste- straat, Groenestegen, Uiterstegracht, Kerksteeg, Waardgracht. Maandag: Zijlsingel, Rijnkade. Oosterdwars straat, Munnikenstraat, van Galen straat, Waardstraat, Hermanstraat, Trompstraat, de Ruyterstraat, Evert- senstraat, Oosterstraat, van Spyk- straat, Kortenaerstraat, Tasman straat, Overrijn, Heemskerkstraat. Dinsdag: Hoge Rijndijk (van Wilhelminabrug tot Rijn- vreugd), Utrechtse Jaagpad (van Wilhelminabrug tot Rijnvreugd), Rijnvreugd, Bruggestraat, Besjeslaan, Park „Die Leythe", Roomburgerweg, Aarstraat, Meerburgerkade, Meerbur gerstraat, Gouwestraat, Amstelstraat. Leedestraat, Wierickestraat, IJssel- kade, Kasteelhof, Vliststraat, Zaan- straat, Maasstraat, Merwedestr-at. Drechtstraat, Lingestraat, Spaarne- straat. Lekstraat. Dinsdag: Galgewater, Noordeinde en plein, Rembrandtstraat Oude Varken markt, Sliksteeg, Groenhazengracht. Rijn- en Schiekade, Witte Singel Groenhovenstraat, Witte Rozen straat. Justus Carelhuis. Jan van Goyenkade. Gerrit Doustraat, Vree wijkstraat. Hugo de Grootstraat, Bil- derdijkstraat. Donderdag: Breestraat, Langebrug, Ketelboetersteeg, School steeg, Wolsteeg, Gangetje, Boter markt, Vismarkt, Stadhuisplein, Koornbrugsteeg, Dwarskoornbrug- steeg, Maarsmansteeg, Mandema- kersteeg. Vrouwensteeg (geheel), Boommarkt, Aalmarkt, Nieuwe Rijn (geheel), Den Burcht, Burchtsteeg, Nieuwstraat, Hartesteeg, Beschuit steeg, Moriaansteeg, Hooglandsekerk- gracht, Koppenhinksteeg, Hoogland- sekerkkoorsteeg, Middelweg, Oude Rijn (beide zijden). Hoogstraat, Kaasmarkt, Hooigracht. St. Pancras- steeg, Van Driesenstraat, Middelste gracht. Vrijdag: Korevaarstraat, Plantsoen. 4e Binnenvestgracht, Rijn straat, Kraaierstraat, Havenstraten 2e en 3e, 1, 2e en 3e Gortestraat, Geregracht, Levendaal, Oranjeboom straat, Cathrijnestraat, Barbarasteeg, St. Jorissteeg, Koenesteeg, Nieuwe Brugsteeg, Wielmakersteeg, Veer- straat, Hogewoerd, Watersteeg, Plan tage, Utrechtse Veer. Vrijdag: Kort Rapenburg, Kabeljauwsteeg, Rapenburg, Doelensteeg, Nonnen steeg, Kolfmakersteeg, Zegersteeg, 5e Binnenvestgracht, Sterrenwacht, Kaiserstraat, Bakkersteeg, Molen- steeg, Boisotkade, Kampersteeg. ^on- ciëntlestraat, Vliet, Douzastraat, St. Jacobshof, St. Jacobsgracht, Jan van Houtkade, Hoefstraat, Raam- steeg, Garenmarkt, Steenschuur, Nleuwsteeg, Herensteeg, Salomon- steeg, Kloksteeg, Scheepmakersteeg. Houtstraat, Gerecht, Lokhorststraat. Zonneveldstraat, Pieterskerkkoor- steeg, Diefsteeg, Berkeldaelstraai Pieterskerkgracht Pieterskerkhof Papengracht, Pieterskerkstraat, Doe lengracht. zijn vrouw niet sinaasappels De Rijkspolitie heeft een 51-jarige nertshandelaar gearesteerd, die ervan wordt verdacht zijn zieke vrouw te hebben willen vergiftigen met para- thion. Zijn 54-jarige echtgenote lag in het ziekenhuis in Veghel, waar zij begin van deze maand was opgeno- De kwesbie van de vergiftiging kwam aan het lidht, omdat een ver pleegster vond dat een sinaasappel, I die verdachte aan zijn vrouw had j gegeven, er niet zo goed uitzag. Een laboratoriumonderzoek in het ziekenhuis heeft uitgewezen, dat de sinaasappel met een Injectienaald met parathion was Ingespoten. Ook bij andere sinaasappels, die de nertsihandelaar voor zijn vrouw had meegebracht waren parabhionsporen te vinden. De nertshndelaar, inmid dels gearresteerd en overgebracht naar Den Bosch, heeft in eerste in stantie ontkend parathion in huis te hebben. Maar toen bij een huiszoe king niet alleen een flesje parathion, maar ook injectienaalden te voqr- sohijn kwamen, met een bijbehorende spuit, is hij op deze verklaring terug gekomen en zei, dat hij de spuit was vergeten, maar dat hij deze vroeger eens nodig had gehad. De familie woont tamelijk afgele gen in het gehucht Handel, waar zij vorig jaar zijn komen wonen. Daar voor woonde het gezin in Maastricht. De man exploiteert salmen met zijn oudste zoon een nertsfokkerij. Zijn vrouw wil niet iin de schuld van haar man geloven. De vrouw, opgenomen wegens overspannenheid, meent, dat haar man uitsluitend in een vlaag van verstandsverbijstering tot inspui ting van de sin-aasappelen met para thion zou hebben kunnen overgaan. De man gepensioneerd als Indisch oorlogsinvalide had in de Handel een uitstekende naam. ZOETERWOUDE (Van onze Utrechtse correspondent) De Utrechtse uitg. Eska, uitgeef ster van de maandbladen „Marion" (kntppabronenblad)Ariadne' (hand werkblad), en ,Na vijven" (hobby- blad), is met ingang van 1 juli over genomen door Zomer en Keuning ir Wageningen. Met deze transactie zou een bedrag van f 6 miljoen zijn ge moeid. De „Eska" was particulier bezit var» de beherend vennoot van het in li quidatie verkerende bankiershuis Tei- xelra de Mattos. De bewindvoerders van Teixeira hebben de verkoop ge regeld en de opbrengsta komt voor 85 procent ten goede aan de schuld - j eisers. De rest valt toe aan leden van de familie van de vennoot als mede eigenaars van de „Eska". Zomer en Keuning, uitgeefster on der meer van het damesblad „Prin ses", heeft vier andere gegadigden overboden, namelijk Spaarnestad, El sevier. drukerij Van Boekhoven en drukkerij De Boer. de twee laatste in Utreoht. Aan haar hoge bod zou ten grondslag liggen, dat het bedrijf com pensatie zoekt voor het verlies van de drukorders der NCRV-radio- en televisiegids. Boegsprietlopeii over Meerburg- Wetering De driedaagse Oranjefeesten in Zoeterwoude Hoge Rijndijk zijn gis teren voortgezet met het sprietlopen over de Meerburg Wetering. 74 jon gens en meisjes probeerden zonder een nat pak te halen de overkant van het water te bereiken: slechts twee jongens slaagden hierin: Wim van der Werf Azn en Joop Zwetsloot. Jan Vermeulen werd de derde prijs toegekend en Ton van der Poel en Wim Colijn eindigden op de vierde en vijfe plaats. Het aantal jongemannen, dat zich >r de opleiding voor stuurman gro- handelsvaart heeft gemeld is dit jaar ongeveer 30 procent lager dan •erleden jaar. Het geringe animo van een bestaan op de koopvaardijvloot te zoeken, doet zich al enige jaren voor. Het is niet ondenkbaar, dat het aantal opleidingsinstituten in de toe komst zal worden ingekrompen. Een van de oorzaken van de dalen de int-eresse voor het stuurmansbe- roep is de van jaar tot jaar slechter wordende werkgelegenheid in de gro te vaart en ook in de kustvaart. Bo vendien is er de concurrentie van an dere technische beroepen waar in men gemakkelijker plaatsing kan verwachten. De directeur van een zee vaartschool zei ons: „De zee kent eb en vloed. Zo is het ook met de re ders. Ook zij hebben 'tijden van eb- en vlced. Tenslotte ziet men hetzelf de op de zeevaartscholen. Maar de eb-toestand gaat nu te lang duren. Als er tijdelijk te weinig stuurmans leerlingen worden afgeleverd is dat niet zo erg. Maar als dat aantal van jaar tot jaar daalt komen we later in de moeilijkheden, want het betekent immers dat wij over een aantal ja ren te weinig stuurlieden in de diver se rangen zullen hebben". Nog een plaatje van het gesprek van president Johnson met pre mier Kosigin in Glassboro. Dit is het ogenblik van de verklaringen na afloop. In het midden: de lachende Amerikaanse minister v. Buitenlandse Zaken Rusk, links achter Kosigin: de Amerikaanse minister van Defensie, McNama- ,Denk niet alleen aan je zelf"' Urk zet steeds meer vis om De omzet van de gemeentelijke af slag in Urk ontwikkelt zich nog steeds in stijgende lijn. Terwijl vorig jaar op 25 juli een omzet van 10 mil joen gulden werd bereikt, werd dit jaar op 9 juni deze grens gepasseerd. Dit betekende, dat toen de omzet f 3 miljoen hoger was, dan die op 9 juni 1966. Deze toeneming is vooral te danken aan het grote aantal Noordzeekotters van Urk en elders, dat momenteel geregeld ln Urk markt. De nieuwe visafslag is weer te klein geworden. De gemeenteraad heeft een uitbreidingsplan, waardoor de visafslag met ongeveer de helft zal worden vergroot, aangenomen. Onlangs is het Noorse ring met vissersvaartuig „Turenakk" vissende bijna gekapseisd door de gezamen lijke kracht van een grote school ha ring. Deze massale school was in het net ingesloten en daarna op de gebruikelijke manier van onderen dichtgeregen. Nog vóór men begonnen was In de Pieterskerk werd gisteravond j Ds. Lamping trok een parallel met 'n bijeenkomst gehouden voor leer- de plannen die de jeugd voor de toe- lingen van de zesde klassen van de komst heeft. Wat gaat er straks in prot.-chr. en openbare lagere scho- die andere school gebeuren? Hij len, met hun ouders. In deze bijeen- waarschuwde de jongelui ervoor, al- komst spraken ds. A. J. Lamping, leen maar aan zichzelf te denken in jeugdpredikant van de hervormde ge- het leven. Je moet- je echt ook afvra- meente, en ds. H. Post. jeugdzorgpre- gen wat God ermee te maken heeft, dikant van de geref. kerk. Medewer- God is er bij betrokken. Hij wil dat king verleenden Kunst en Genoegen, de aarde een goede aarde is. Je kunt j vangst binnen boord te halen, dook het Vredeskerkkoor, het Geref. Kerk- medewerker van God zijn. Als je mei de Schele school naar beneden. Men koor en de organist Adriaan Blanken- God rekening houdt ben je op we»; schatte de school op 800.000 tot 1 mi 1- stein. De belangstelling voor de om een medewerker van God te zijn" i ^oen haringen. De gezamenlij- bijecnkomst was niet zo groot. De Ds. Post sprak over „Maar het kan 1 ke kracht, die hierbij werd ont- predikanten hadden hun toespraak ook tegenvallen". Het leven lijkt zo wikkeld. bleek enorm te zijn. Het vanzelfsprekend. Maar er zullen ook j sclliP. be80n over te hellen en zwaar wel teleurstellingen komen. Dan is j sla&zU te maken. Op het laatste mo- het van belang, dat wij die kunnen ment scheurde 't net ter plaatse waar verwerken. De tegenvallers zijn ook de hai'inS zat en richtte het schip de eerste jaarvergadering van Hollandse Constructie Groep NV gisteren namens de commissa- 0 door dr. M. P. J. M. Jansen korte uiteenzetting gegeven over ledaanteverwisseling die de NV j de kapitaalvergroting en de invoeging heeft ondergaan. Het j "fat tot fusie van HCW, NEM en groepen betekent, dat een jS[, «s is ingezet dat nog geruime vergen zal om voltooid te wor- eVoorts wijzigt het karakter van vennootschap ook als gevolg van verschuiving van het produktie- /]g| irtepunt van staalconstructies fabrieksinrichting. de behandeling van de jaar- ati ten werd medegedeeld dat het. tem ongeveer 2500 werknemers dienst heeft. Er staan nog in- tot rond 5 miljoen gul- op het programma. De balans en st- en verliesrekening, waarvan de cijfers onlangs vermeldden, den goedgekeurd terwijl het di- nd op 21 procent werd vastge- waarvan zes procent reeds is ekeerd. Volgend jaar zal het di- (të nd niet meer in procenten maar 44 ten bedrag worden vastgesteld, heer H. Hofman werd herkozen commissaris. toekomstverwachtingen waren voor honderd procent rooskleu- Over het eerste halfjaar was 1 niet ontevreden, maar de (de helft van het nieuwe verslag- r zal beslist minder zijn. Het is is moeilijk met de grotere orders, resultaten zullen over 1967 uit- teljjk minder zijn dan in het af- •Pen jaar, onder meer door de zware concurrentie en de West- ke prijspolitiek. Men vertrouwt ter. dat de NV een minder gun- J e periode te boven zal kunnen Vijf gesprekken van Podgorni met Nasser De Sowjet-Russische president Pod gorni heeft gisteravond voor de vijf de maal een gesprek gehad met pre sident Nasser gehad. Het vertrek van Podgorni naar Moskou was bepaald op hedenochtend. De bespreking van Podgorni en Nasser vond ongeveer plaats tezelfdertijd dat premier Ko sigin met president Johnson bijeen was in Glassboro. De boodschappen die Podgorni en Kosigin eerder vrij dag hadden uitgewisseld zouden ook van invloed geweest zijn op het top- gesprek in Glassboro. Het gezaghebbende blad Al Achram schrijft dat Podgorni de Egyptische president „dringend" om zijn mening ten aanzien van een aantal vraag stukken van de crisis in het Midden- Oosten had gevraagd. Uit officiële bron werd echter wei nig vernomen over de besprekingen die steeds in aanwezigheid van vele Russische en Egyptische experts en adviseurs plaatsvinden. Waarnemers in Cairo zijn verbaasd dat Podgorni en zijn delegatie on danks de ernst van de situatie en de overladen agenda zich toch de tijd hebben gegund vrijdag een ex cursie te maken naar de pyramiden van Gizeh, een moskee en het Egyp tisch museum. Eerder had de Sowjet- Russische delegatie laten weten dat het krappe schema geen gelegenheid zou overlaten voor uitstapjes van de ze aard. eens op het hoofd van Jezus terecht gekomen. Maar Hij week er niet voor terug. Laat Hy dan ook je leidsman zijn. Hy valt alleen tegen als wij een andere leidsman kiezen. Ga met Je zus en met vreugde. Hem dienen in het jonge leven en ook in het spel. zich op. LEIDERDORP Raaclsagenda De Leiderdorpse gemeenteraad zal i maandag, 26 juni, 's avonds om 8.00 uur in openbare vergadering bijeen komen. De agenda omvat onder meer de volgende punten: voorstel tot het verlenen van medewerking aan een derde-onderzetting op een perceel bouwterrein, ten behoeve van N.V. Ingenieurs- en Bouwbureau J. en ir. C. A. W. Vermeulen te 's Graven- hage; tot het voeren van een rechts geding wegens beschadiging van een lichtmast; tot het verhogen van het maximum bedrag voor het aangaan van vaste geldleningen in 1967; tot het aangaan van een kasgeldlening; tot het intrekken van de aanwijzing van de heer W. Neljmeljer, ambte naar ter gemeentesecretarie, als ver vanger van de gemeentesecretaris: tot het wijzigen van de Intercom munale I.Z_A.-regeling Zuid-Holland; tot het aanleggen van het eerste ge deelte van het park De Houtkamp; tot het asfalteren van een gedeelte van de Engelendaal; inzake het vast stellen van de grenzen van de be bouwde kommen Ingevolge de Bos- wet; tot het verbeteren van gemeen telijke sportterreinen; tot het verle nen van medewerking ex artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 aan de Hervormde Schoolvereniging ten be hoeve van het aanschaffen van leer- en hulpmiddelen voor de school Kas tanjelaan 6; tot het verlenen van medewerking ex artikel 72 der La ger-onderwijswet 1920 aan de Her vormde Schoolvereniging ten behoe ve van het aanschaffen van leer middelen voor de school Kastanje laan 6; tot het verhogen van de huurprijs van bedrijfspanden; tot het onderzoeken van de geloofsbrief van de heer drs. J. Ph. van Oostrom, benoemd tot lid van de raad. naar Ivoorkust De autohandelaar D. Meenhorst uit Leiderdorp behoort tot de groep van twintig door de Stichting Neder landse Vrijwilligers opgeleide jeug dige landgenoten, die morgenavond van Schiphol vertrekken om in de Afrikaanse staat Ivoorkust de han den uit de mouwen te steken. De 11 vrouwelijke en 9 mannelijke vrijwil ligers vliegen morgenavond naar Frankrijk om voordat ze naar Ivoor kust gaan een week in het Franse opleidingscentrum \oor vrijwilligers in Linas bij Parijs te verblijven. In het centrum zullen ze samen met Franse vrijwilligers een stage doorlopen. In Ivoorkust zullen cle jongelui het eerste team van 24 vrij willigers aflossen, dat twee jaar werkzaam is geweest op o.a. sociale, medische, landbouw- en bouwprojec ten in het noordelijke deel van Ivoor kust, rond de plaatsen Korhogo en Siniamatiali. Engelse tennismode-oniwerper Teddy Tingling is gereed om eni ge nieuwe creaties te lanceren op Wimbledon. Hier zijn er drie, die tijdens de wedstrijden, volgende I week, te zien zullen zijn. V.l.n.r. de Engelsen Lorna Grenville-Col- lins en Virginia Wade en de Fran- I gaise Marlyn Burel. In Moskou komt een demonstra tie- en voorlichtingscentrum voor Ne derlandse bloembollen. Het zal een trekkas voor bloembollen een bloem bollenkelder en een demonstratie ruimte omvatten. Het geheel zal een oppervlakte van 518 vierkante me ter beslaan en het zal een capaciteit hebben van 250.000 bloembollen in totaal. Het Centrum zal de rechtsvorm krijgen van een „joint venture", waarin de exportbevorderingsgroep Oost - Europa van de Bond van Bloembollenhandelaren in Nederland en de afdeling botanische tuinen van de akademie van wetenschappen in Rusland op gelijke basis financieel deelnemen. Deze beide instellingen zullen ook praktisch in de uitvoering van het project zyn betrokken. De exportbevorderingsgroep is tot fi nanciële deelneming in staat gesteld door bijdragen van het ministerie van Landbouw en Visser;) en van het centraal bloembollencomité. Dit alles wordt gemeld door „Bloembollenex port", het blad van de Bond van Bloembollenhandelaren Het project wordt voorlopig aange gaan voor een periode van vijf jaren, te beginnen in 1967. Gedurende twee achtereenvolgende broeiseizoenen zal 'n Nederlandse specialist in Moskou aanwijzingen verstrekken aangaan de debroei van bloembollen. De broei zal voornamelijk geconcentreerd zijn op de data 1 januari, 8 maart (in de Sowjet-Unie „Vrouwendag") en 1 mei. Rondom deze hoogtijdagen zullen Nederlandse weken worden gehouden, waarin genodigden uit wetenschaps- en partijkringen in het voorlichtingscentrum kennis kunnen nemen van de resultaten en voorgelicht kunnen worden over de economische mogelijkheden en de wetenschappelijke aspecten van het broeien van bloembollen. Bloemen, die niet voor demonstratiedoeleinden worden gebruikt, kunnen worden ge toond op een tentoonstelling in Mos- Geveilde percelen In het Venduhuis der Notarissen werden de navolgende percelen ge veild t.o.v. notaris N. W. Holtkamp te Lelden: Woonhuis van 't Hoffstr. 43/43a voor f 25.000 door dhr. van Iterson, woonhuis Bakhuis Roze- boomstraat 26 uit de hand verkocht, woonhuis Jacob Catslaan 97 op f 12.200 door D. Verboon, winkelhuis Jacob Catslaan 99 op f 15.201 door dhr. Paas, woonhuizen Ger. Brand straat 2 en J. Catslaan 101 t/m 107 op f 66.085 door dhr. Paas, garage Bloemstraat 34 op f 12.000 door P. Moerman q.q., garage Bloemstraat 36 uit de hand verkocht, bouwter rein Hoofdstraat te Leiderdorp niet gegund.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 15