)kker klopt ook Emerson SPORT van vandaag Cor Baars verstevigt zijn leidende positie Hailwood snel op Asser TT Loting In dames enkelspel B zijn kaarten gedeeld Fusie in Alkmaar? R. y .d. Lubbe „vierde" terugkomst met zege Turnploeg Lest best voor LZC ItWKDAQ 39 tVVl WW LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 9 e oommissie van het Wimbledon-tennistoernooi die de plaat sen heeft verzorgd, staat enigzins met rode oortjes van iamte. Van de acht geplaatsten voor het herenenkelspel in maandag beginnende toernooi, komen er vier uit in het Lon- se kampioenschap voor grasbanen, de traditionele voorloper Wimbledon. Maar vier van de zes zijn reeds uitgeschakeld rdat het Londense toernooi tot de kwartfinales gekomen is. had, besliste anders en gaf ook dit punt aan Okker. Deze twee on gelukkige momenten van de umpire haalden Emerson duidelijk uit zijn spel. Hij verloor de game waar door Okker op 4-4 kwam. De tegen slag werkte bij Emerson ook nog door in zijn volgende service-game. die hij op love verloor. Op eigen opslag kostte het Okker daarna weinig moeite om te winnen tegen een ge demoraliseerde Emerson. i de spelers heeft 31 de theoretisch beste zodanig in het programma te Isen, dat wanneer alles volgens ^rekeningen gaat, de geplaatste s in de kwartfina- ntmoeten en elkaar niet voortij - litschakelen. vernederde geplaatsten Wimbledon zijn de kampioen vorig jaar Manuel Santana van je, de Australiërs Roy Emerson iill Bowrey en de Zuidafrikaan Drysdale. Alle vier werden uit- iakeld door spelers die voor jledon niet geplaatst zijm. zwichtte gisteren met 3-6, de Nederlander Tom Ok- wiens forehand briljant was. dale moest met 2-6, 13-15 zijn dere erkennen in de linksspe- Brit Roger Taylor. Santana w reeds maandag van de Zuid- Ray Moore en Bowrey werd il in een eerdere ronde uitge teld, eveneens door Okker. 7laatsingscommissie Wimbledon leeft rode oortjes van schaamte Beter middellijk na de wedstrijd had Emerson, als tweede geplaatst Wimbledon, de meest simpele aring voor zijn verrassende ne- tegen Tom Okker. De 30- Austrailiër zei „Okker heeft aag gewoon beter gespeeld dan Emerson, die sinds 1963 op Club niet was verslagen, daarmee niets te veel gezegd, de diep geconcentreerde Ok- peelde een van zijn beste wed- Vooral in de eerste set Okker, die in Engeland nu als de gevaarlijkste „outsiders" Wimbledon wordt beschouwd, ader sterk. In de tweede set ven het geluk op zijn hand Emerson op zijn eigen service voorsprong van 4-3 had geno- •n dreigde de service van Ok- doorbreken. Na een twijfelach- beslissing van de umpire ver- Emerson de scheidsrechter dat ich had vergist en dat niet hij, Okker het punt diende te heb- De umpire herriep zijn beslis- volgende slagenwisseling sloeg de bal vlak binnen of vlak de lijn. Emerson dacht dat al uit was. maar de umpire die lijnrechter langs die lijn Zwitserse ronde ierben Karstens wint etappe Vrije transfer KREIJERMAAT NAAR DELFT? Reinier Kreijermaat zal zo goed als zeker het volgend seizoen deel uit maken van de nieuwe eredivisie- oombinatie Xerxes/DHC in Delft. De onderhandelingen met Kreijer maat, die van Feyenoord een vrye transfer heeft gekregen, zyn in een vergevorderd stadium. Het bestuur van Xerxes/DHC heeft woensdag verüer bekend gemaakt dat de gemeente Delft zioh voor 20.000 gulden per jaar gedurende vyf jaar garant heeft gesteld, de industrie neemt een gelijk bedrag voor haar rekening, terwijl de supportersvereniging van DHC overweegt om zich eveneens voor een zeker bedrag garant te stellen. De inbreng van Rotterdamse zyde in de nieuwe stichting wordt geraamd op 750.000 gulden, wat DHC'66 daar aan spelerswaarde en terrein faci liteiten tegenover stelt, bedraagt ongeveer 150.000 gulden. Zes spelers van DHC en ongeveer vijftien spelers van Xerxes heb ben het i contract aangeboden gekregen. Het ontbrekende spelers spelers zal worden aangevuld met amateurs van DHC en jeugdspelers van Xerxes. Tot nu toe heboen alleen de Zuidslaviërs Joncic en Radovic van Xerxes het contract onderte kend. Sparta heeft belangstelling voor Nol Heijerman van Xerxes. )e nieuwe comoinatie wil proberen de accomodatie om het veld aan de Brasserskade uit te breiden tot een capaciteit voor ongeveer 20.000 toeschouwers. In de recordtijd van minder dan vijf uur werd C. Valk uit Leeuwar den voor de tweede achtereenvolgen de keer winnaar van de zeilrace Har- lingenTerschelling vice versa. Opvallend Okker heeft nu binnen een week in de toernooien om de titel van West-Engeland in Bristol en van Londen op Queens Club een reeks opvallende overwinningen behaald in partijen om twee gewonnen sets. Zijn laatste resultaten zijn: tegen Bob Carmiohael (Austr.) 7-5, 6-2, Jim MacManus (VS) 8-10, 11-9, 6-4, Cliff Drysdale (Zd.-Afr.) 6-2, 5-7, 8-6, Bill Bowrey (Austr.) 6-3, 3-6, 6-3, Juan Manuel Gisbert (Sp.) 6-2, 6-1 en Roy Emerson (Austr.) 6-3, 6-4. In de tweede ronde van het da mes-enkel van Queens Club werd de Nederlandse kampioene Trudy Groenman uitgeschakeld. De Gro ningse speelster verloor met 6-8. en 4-6 van de Amerikaanse Kathy Bla ke. jiiiinini!iiiiiiiiiinwiiiiiiiiiiiiiiKiniHiiiHiiiiiiiiiHHiHiiwtiiinniflniiiii| M Tom Okker ontmoet in de eer- ste ronde van de all-England M kampioenschappen in Wim- fj biedon de Brit Wooldridge, |1 die op de tennisranglijst H zijn land als achtste genoteerd H staat. Bij winst staat de Haar- lemmer in de tweede ronde te- H genover de Braziliaanse s twee, Edson Mandarino. Als Ok- !f ker ook deze tegenstander 1 wint, komt hij in de derde j H ronde uit tegen de Ame- |j rikaan Clark Graebner, die |j M in zijn land op de derde plaats E van de ranglijst staat. H Winst van Okker brengt hem H M in de vierde ronde waarschijn- H lijk tegen de als derde geplaat- H ste Australiër John Newcombe. flllllllllllllllllll De Brit Tom Simpson heeft de Grote Prijs van het eiland Man ge wonnen. De ex-wereldkampioen die de 128 kilometer aflegde in 3 uur 32 minuten, had een voorsprong 2.25 min. op de Fransman Lucien Aimar. Onze landgenoot Eef Dolman werd vierde. AVONDZESDAAGSE (Van zeilmedewerker) Cor Baars heeft zijn leidende positie in de wieleravondzesdaagse aanmer kelijk verstevigd. De 22-jarige Haar lemse bankwerker nam woensdag avond in de ronde van de Bouw- lustlaan .waarvan in Den Haag 5.000 toeschouwers getuigen waren, zelf het initiatief tot de aanval. De strijdvaardige Baars ging er na een premiesprint vandoor en kreeg Ka- rel Hamelink en Jan Peetoom met zich mee. De Noordwijker Leo v.d- Berg, die eerder een extra krachts inspanning had moeten leveren om een door pech opgelopen achterstand ongedaan te kunnen maken hjj kreeg de fiets van ploegmakker Cok Stroombergen sloot zich na een felle jacht eveneens bij het drietal aan. De vier demarrantenn bleken elkaar opperbest te verstaan en be zorgden het peloton een niet meer te overbruggen achterstand. Peetoom bleek in de eindsprint van het lei dende viertal de rapste. Met zyn vierde plaats boekte Baars weer be langrijke winst in het algemeen klassement. Er werd in deze ronde van de Bouwlustlaan al meteen na de start volop strijd geleverd en daarbij voerden Paul en Broere met solo vluchten de boventoon. Nadat er 25 randen onder de smalle wieltjes wa ren doorgegaan het parcours moest 75 keer gereden worden ging ook Baars zich met de strijd op het voorplan bemoeien. Hij ging Districtskampioenschappen rben Karstens heeft gisteren ierde etappe van de Ronde van seriand gewonnen. Onze land- ot legde de 237 kilometer van igny naar Emmenbrücke af in 15 min en 8 sec. De Belgen Godefroot en Daniel van (eghem werden tweede en derde, ijl de Alkmaarder Harm Otten- op de vierde plaats beslag leg- 1e Italiaan Gianni Motta be de eerste plaats in het alge- i klassement. In het damesenkelspel B zijn de kaarten geschud en gedeeld. Joly Overdijkink van Roomburg en Co van Berge-Henegouwen van de Leidsche Hout hebben thans ongetwyfeld het beste spel in handen om het districts kampioenschap van Leiden in de wacht te slepen. Co van Berge-Henegouwen won eerst van haar clubgenote en rivale Inge van Zuuren met 75, 36, 63 en vervolgens van Gertie Doorenbos met 64, 6—8, 64. De prestige-strijd tegen Inge van Zuuren stond in het teken van de gevaarlijke topspin- forehand van laatstgenoemde. Kon Co van Berge-Henegouwen die drei ging bezweren door haar eigen grote wapen afdoende in het duel te bren gen, dan zou de balans stellig naar haar zijde doorslaan. Inderdaad zag Co van Berge-Henegouwen kans dat wapen, scherpe spreiding van fore- ADVER f ENTlE Want Doublemlnt kauwen bevor dert de spijsvertering, 't Is heerlijk zo gezond. Doublemint reinigt tanden en verfrist mond adem. Koop vandaag nog een pakje - plezier voor twee - en merk zelf hoe goed Doublemint u doet. enbackhand, voor de volle 100% uit te buiten. Het was net voldoende voor de winst, zoals uit de boven staande score valt af te lezen. Tegen Gertie Doorenbos leek een zekere zege, 64, 52, 400!, verloren te zullen gaan, toen de Forescate-speel- ster vechtend voor ieder puntje, die matchpunten te boven wist te komen en de set met 86 naar zich trok. In de derde set was de grotere durf van Co van Berge-Henegouwen, om vaart te geven als de kans zich daartoe aandiende, de doorslaggevende factor. Joly Overdijkink versloeg Gertie Doorenbos, die toch gelet op haar resultaten niet bijster veel geluk heeft gehad in haar partijen, met de ook veelzeggende score, 3—6, 6—2, 7—5. Roomburgs eerste dame is bepaald geen snelle sprintster, maar zij weet dat met goed positiekiezen volledig te compenseren. Gertie Doorenbos, ook al geen grote loopster opval lend verschijnsel in het Nederlandse damestennis is in dat spelonder- deel minder bedreven. Net zoveel minder dat zij de zwakke stee in het spel van Joly Overdijkink. de back hand, niet afdoende kon bestoken. Vanavond om 6.30 uur komen Joly Overdijkink en Co van Berge-Hene gouwen tegen elkaar op het gravel. De winnares van dit treffen kan zich districtskampioen van Leiden noe- De Roomburg-aangelegenheid tus sen Annelies Heymans en mevr. Van RavenswaayClaassen, werd beslist in het voordeel van laatstgenoemde speelster, 61, 61. Hier een voor beeld van een speelster die het van haar loopwerk moet hebben. In het H.E.C. moest Vreeburg de tol betalen van zijn inspanningen tegen Frank Bonte in het H.E.B. Hij verloor met 16, 26 van Uitenbo- gaard. Verdere uitslagent DEC: mevr. Huurmanmevr. Bon- deker, 60, 60. Kwartfinale: M. MulderM. Pen seel, 4—6, 1—6; S. Beek—C. Fok, 6—2, 6—1. HEC: Loek SandersJan Aukevan Werkum, 6—0, 7—5. HEC: Coen HeringaSpaas, 63, 4—6, 6—1; P. Vroegopv. Leeuwen, 6—1, 6—4. er na een premiesprint vandoor en kreeg gezelschap van Hamelink en Peetoom. Kort daarna wist Leo v. d- Berg eveneens de aansluiting te bewerkstelligen. De vier leiders leg den er flink de zweep over en bleven ondanks tegenstoten van een Van Smirren. Ton v. d. Valk (later door een lekke band uitgeschakeld), Cees Schijff, Paul, Van Dongen, Broere en Zeeman volledig buiten schot. Vooral Baars reed bijzonder sterk en werd knap gesteund door zijn ploegmakker Leo v. d. Berg, terwijl Peetoom vele premies bemachtigde. Hij toonde zioh ten slotte ook in het beslissende sprintje de snelste. De 35-jarige routiné Karei Hamelink kreeg ditmaal geen kans om zyn vluchtmakkers te Peetoom, Vijf- 1.51.28; 2. L. v. d. Berg, Noordwijk; 3- K. Hamelink, Scheveningen; 4? C. Baars, Haar lem; 5. W. Paul, Den Haag op 28 sec.; 6. B. Broere, Willibrord; 7. D. Zeeman. Oudkarspel; 8. S. van Don gen, Middelharnis; 9. N. Bakker, Wieringermeer; 10. H. Verbeek, Poeldijk. Elfde werd J- Zoons uit Voorschoten. Broere kreeg de leiders- prijs. Algemeen klassement: 1. C. Baars 61 punt; 2. K. Hamelink 47 pnt.; 3. Ba Breur 34 pnt.; 4. W. Liebrechts 30 pnt.; 5. W. Paul 28 pnt. In het klassement van de leidersprijs staat Baars eveneens aan de leiding met 21 punten. De tweede plaats wordt- met 19 punten gedeeld door Cees Schijff en Hamelink, vierde is Leo v- d. Berg met 16 punten en vijfde Wim v. d. Berg met 14 punten. Vanavond wordt op het parcours aan de Schoolstraat in Nieuw Ven nep de vierde ronde gereden. \DVERTENTIE De voetbalstiohtingen Alkmaar en F.C. Zaanstreek hebben de afgelo pen weken in het diepste geheim avond aan avond fusie-besprekingen gehouden. De onderhandelingen zijn al ver gevorderd en een fusie tussen de twee Noordhollandse voetbalstich tingen lijkt zeer goed haalbaar. F.C. Zaanstreek zal dan praktisch gespro ken opgaan in Alkmaar. De Zaan- kanters hebben te kennen gegeven in Alkmaar te willen gaan spelen. Het enige grote „breekpunt" van de besprekingen is nog de financiering van de exploitatieschuld die F.C. Zaanstreek heeft. De KNVB is, zo deelde secretaris-penningmeester Burgwal ons mee, zeer content met deze fusie-"besprekingen, waarvan men officieel op de hoogte is gesteld. „De besprekingen lopen goed. Wij ho pen nu maar dat de fusie er komt". De traditionele wedstrijd ter ge legenheid van de verjaardag van Prins Bernhard op het terrein van de sportvereniging Koninklijk Paleis Soestdyk. zal op woensdagavond 28 juni worden gespeeld tussen een elf tal van oud-internationals en het eerste KNVB-jeugdelftal van de Am sterdamse eredivisieclub DWS. Records op eerste trainingsdag Koersen op Duindigt (Van onze medewerker) (J. Wagenaar Jr.) (1.24.9); 2. Dougalli Stern S, 3. Discovery. Tot. w. 1.80, pl. De veelbelovende jonge pikeur Rees 1.50, 3.90, 2.50, koppel 5.20, cov. 17.10, v. d. Lubbe, die na een verblijf van 1 trio 235.60. meerdere weken in Zweden, weer bij v.' het entrainement van Aat Harmsen is 2. Bretteur P, 3. Brahmapoetra S. Tot. teruggekeerd, „vierde" zijn come- w- 41.10, pl. 5.30, 2.10, 1.90, koppel back met een even daverende als 71j^" Kinieypr?js: 1. Dochter van Our verrassende zege in de internationale Bonni (M. Vergay) (1.24.5), 2. Alma draverij over 1600 meter. Hij lag met j AJcki^ 3. Esmeraud. Tot. CH van Rood en Noot steeds i der gunstige positie opgesloten in hei veld, dat werd aangevoerd door zoor en vader Wagenaar, resp. met Bret teur P en Brahmapoetra S. Tegen de verbluffende eindsprint die 1 Lubbe halverwege het rechte eind in zette, had het leidende duo echter geen 9chyn van kans en CH vai Rood en Noot triomfeerde in eer prima 1.21.3 km-tijd (w. f41.10!). In de openingsdraverij leverde eige naar Henk Schaart een goed stukje werk met zijn paard Fuschia. Van start af voerde hij de boventoon en eerst kort voor de streep moest hy zy het met klein versohil, zwichten voor Evaline (Kooyman), die hem 'het vuur steeds na aan de schenen ha>d gelegd. Henk van der Kraats zegevierde in de ren om de Carlisleprijs met de grote favoriet Honeysuckle Rose, hoewel hy nog bijna „gegrepen" werd door Perkins met Shepherds Purse De tweede ren nam Vandeuren met Kokette Katinka voor zyn rekening met een zeer verrassende Blason als tweede, waardoor een koppelbetaling f 122.50 volgde. Uitsla gen Evaline (Th. Kooy- Mldas G-prlJ: man) (1.27.5), 2. Fuschia. 3.v Ede"Hoi- landia. Tot. w. 4.60, pl. 1.80, 2.10, 1.60. koppel 4.80, cov. 7.80, trio 370.30. Roqueplneprijs1. Fortuna (E. de Visser) (1.31.2). 2. Flintstone V. 3 Dotty. Tot. w. 3.pl. 1.30, 1.30, 9.10, Danlella Prelesjnlk ADVERTENTIE NU IS EEN RINCK-BRIL (door de 5 RINCK-extra's) VOORDELIGER DAN OOIT BOTERMARKT l TEL. 01710—25036 De Nederlandse dames turnploeg, die op 1 juli in Gihlava tegen de Tsjechoslowaakse dames uitkomt, is als volgt samengesteld: Margo Klees (Heemskerk), Jannie Vierstra (Leeu warden), Ans Heerschop (Hilversum), Grietje van Essen (Leeuwarden), Atie van Veen (Leeuwarden), Femie Klunder (Eindhoven) en Carla van 't Hul (Wapenveld). Ria Rietveld kon niet worden gekozen, omdat zij nog steeds is geblesseerd. De Bulgaar Dimiter Kotev heeft de zevende etappe van de Ronde van de van Marmora een rit over 110 /an Bandirma naar Bursa ge wonnen in 2 uur 53 min. 39 sec. Hij bleef daarmede leider in het alge- i klassement. De best geplaatste Nederlander was Henk Nieuwkamp. die met 3.25 min. achterstand als achtste over de eindstreep ging. Daan Holst werd tiende. Joop Zoetemelk elfde en Fred van Lachterop plaatste zich als twaalfde, allen in dezelfde tyd als Nieuwkamp. 4.7.70, koppel 8.50, cov. 14.80, trio 372.30. Gelinotteprljs: 1. Davld O II (E. F. 14.7), 2. Cisca Scotch, 3. w. 4.10, pl. 1.20, 1.20, 0.40. cov. 4.20. Jamlnprijs: Diana Sunshine M. Smit) (1-24.4), 2. Ysselstein Bel- wlh, 3. Constant Hollandla. Tot. w. 4.—, pl. 1.90, 3 10, 2.30, koppel 9.70, dra (G. J. Onrust) (1.26.-), 2. Breche de Roland. 3. Docter Spencer. Tot. w. 3.50, pl. 1.50. 1.90. 2.80, koppel 7.60, cov. 3.60. Carlisleprijs, le afd.: 1. Honeysuckle Rose (H. J. v. d. Kraats), 2. Shepherde Purse. 3. Cambrousard. Tot. w. 1.60, pl. 1.40. 1.40. koppel 1.90. cov. 2.70. Tweede afd.: 1. Kokette Katinka (F. :ov. 12.50. Totallsa tor-c WATERPOLO De wedstrijd tegen Polar Bears had de aanhangers van LZC droef gestemd, maar gisteravond was er weer reden tot juichen. In de Vliet speelde de roodwitten het Utrechtse Zwemlust naar een kleine, maar waardevolle 3—2 nederlaag toe. Het geheel was echter nogal fantasieloos en rechtlijnig, zodat het voor het pu bliek bepaald niet in terssant was om naar te kijken. De eerste speeltijd sleepte zich dan ook moeizaam voort en doelpunten kwamen er niet. Voor al niet dankzij Jan Heck, die in zijn doel goed waakzaam was. Nadat scheidsrechter Geurtsen de bal weer in het spel had gebracht, bouwde Zwemlust een aanval op, waaruit het eerste doelpunt tot stand kwam via een achterwaarts schot van Harm Drent. Aan de andere zij de werd een poging tot scoren van Hans Parrel hardhandig om zeep ge holpen, maar hij bracht de stand uit de toegekende strafworp gelijk. Een slimme actie van Dick Timmermans vormde de inleiding van het tweede doelpunt van de Leidsche Zwemclub. Hij wachtte met de bal op de hand tot een verdediger naar hem toe kwam en de keeper uit positie was. Snel doorspelen naar Dick Houthoff op dat moment gaf deze de kans 2i te doelpunten- De der de periode bracht geen daden van belang maar de spelers schenen de spreuk „Lest best" in ere te willen horden. Er kwam wat meer vaart in de ploegen en LZC drong sterk aan. Een vrije bal van Timmermans werd door Kees Schoof snel teruggespeeld en het was 31. Even werd het nog benauwd, toen een zeer verwarde si tuatie voor het LZC-doel de voor sprong terugbracht tot 32. Beid® zeventallen kwamen op het zelfde moment tot een strafworp, maar broederlijk kwam er uit geen van beide een doelpunt tot stand. LZC beperkte zich verder tot tijdrekken, maar dit werd terecht bestraft. Vóór Zwemlust gevaarlijk kon worden, was de speeltijd verstreken en had den de Leidenaars him puntensaldo tot 7 opgevoerd. In de derde klasse blijven de Leid- se Golfbreker-dames winnen. In Rotterdam werd de vierde zege in successie behaald: RET kreeg met niet minder dan 140 klop. In de Vliet speelden zij het Haagse Swift naar een 50 nederlaag. Alle doel punten kwamen van de hand van Coby Hoogenboom. De eerste brainingsdag van de As ser TT toonde de Brit Mike Hail wood zich de snelste bij de 250 350 cc motoren. In beide klassen bleef de wereldkampioen onder het officiële wedstrydrecord. Wel werd er in het verleden in een training al sneller gereden. Ondanks de hinderlijke wind kw de wereldkampioen bij de kwartliters met zijn Honda tot 3.12.3 op 't 7404.4 meter lange circuit van Drenthe, wat neerkomt op een gemiddelde 144.1 km/uur. Officieel recordhouder is de Rhodesier Jim Redman met 3.13.0 (143.7 km/uur). In de 350 cc klasse bracht de Londense miljo- nairszoon 3.11 precies (145.2 km/uur) op de klokken. Ook dat is sneller dan het record van Jim Redman, die 1964 met zijn Honda goed was v< 3.12.1 (144.3 km/uur). By de halve liters moest Hailwood voorlopig? de eerste plaats zijn leerling en rivaal Giacomo A tini laten. Met zijn vuurrode MV Agustoa reed de Italiaan een snelste ronde van 1.10.7 (146,1 km/uur). Stand na de eerste trainingsdag: 500 cc: 1. Katayama (Japan), Su zuki, 3.38.3 <127.1 km/uur), 2. An- soheidt (Duitsland), Suzuki, 3.41.1; 3. Toersen (Nederl Kreidler, 4.07.3. 125 cc: 1. Phil Read (Engeland), Yamaha, 3.19.6 (138.9 kin/uur), 2. Katayama (Japan), Suzuki, 3.21.2, 3. Ivy (Engeland), Yamaha, 3.21.6» Honda, 3.12.3 (139.9 km/uur), 3. Read (Engeland), Yamaha, 3.15.4, 3. Brians (Engeland), Honda, 3.18.4. 1. Mike Hailwood (Engel. solini (Italië), Benelli, 3.23.5. 500 cc: 1. Agostini (Italië), MV, 3.10.7 (146.1 km/uur). 2. Hailwood (Engeland), Honda, 3.16.7, Honda, 3.11-0 9145.2 km/uur), 2. linl c^talië), Benelli, 3.18.7. Mike Hailwood snort met zijn Honda over het Asser circuit. Zyspannen1. Engelhardt (Duits land), BMW, 3.36.9 (127.9 km/uur), 2. Auerbacher CDuitsl.), BMW, 3.40.7,

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 9