Bankier in arrest gid/»& ^Qcjencla Den Uyl acht kritiek op verklaring P.v.d.A. over Israël onjuist U bent geld waard! Algemene Bank Nederland „Van der Zwan hoort niet in de P.v.d.A/* „Allemansgeest" kan worden gerestaureerd MET EEN ENKEL WOORD A G E N D HAAGS PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD DONDERDAG 22 JUNI n Poging zakenlieden voor twintig miljoen op te lichten noodlottig (Van onze Amsterdamse correspondent) Een poging om een groep zakenlieden uit het Midden-Oos ten voor 20 miljoen gulden op te lichten heeft een reeds door de politie in de gaten gehouden, maar steeds ongrijpbaar gebleven, bankier tegen de lamp doen lopen. Het is de 52-jarige directeur en enig aandeelhouder van de N.V. Deposito en Fondsenbank Amsterdam. Nadelig Nadat uit Zwitserse bankkringen klachten tegen de praktijken van ver dachte waren binnengekomen gaf de officier van justitie mr. J.E. Vriese- ma de FIOD en de Amsterdamse re cherche opdracht een onderzoek in te Hij is aangehouden en ingesloten op verdenking van ontduiking van het deviezenbesluit 1945 en van ver duistering en/of oplichting. Vandaag zou hij aan de officier van justitie mr. J.E. Vriesema worden voorge leid. In diens opdracht zijn de fiscale inlichtingen en opsporingsdienst (FIOD) en de afdeling zwendel van de Amsterdamse recherche inmiddels in binnen- en buitenland een diep gaand onderzoek begonnen naar de activiteiten van verdachte. De arrestatie van verdachte had plaats op dezelfde dag, dat de door hem als éénmanszaak gedreven De posito en Fondsenbank Amsterdam failliet werd verklaard. Dit faillisse ment voor verdachte het derde werd uitgesproken op verzoek van twee zakenlieden uit Ghana. Deze hadden hem f 30.000 ter hand gesteld om voor hen in het buitenland beta lingen te verrichten. Verdachte deed dit echter niet. Toen de Ghanese za kenlieden hun geld terug vroegen, bleek het verdwenen. Hierop vroegen zij het faillissement van de DEFA aan. Als curator in het faillissement van de DEFA is benoemd mr. C. van Andel. Gewaarschuwd Eerder was een poging van de bankier aan het licht gekomen om 'n groep zakenlieden uit het Midden- Oosten 20 miljoen gulden afhandig te maken. Hy kwam met deze groep in contact via een Amerikaanse contact man. Hij vond de groep bereid zijn bank 20 miljoen gulden in deposito te geven. Als onderpand deponeerde hij bij een Zwitserse bank, waarover de transactie zou lopen, voor 20 mil joen gulden aan obligaties. Deze obli gaties waren echter niets of weinig waard. Zij vormden geen onderdeel van een officiële uitgifte. Er achter stond alleen een kaal kantoor van de officieel aan de Singel in Amsterdam gevestigde, maar in de praktijk op gaties vulde verdachte zeer hoge be- verdachtes flatje in Amsterdam-west gedreven DEFA. Op de blanco obli- dragen in. De transactie ging op het laatste moment niet door, nadat de Amerikaanse contactman uit ons land was gewaarschuwd tegen de praktij ken van verdachte. Door de depone- ring van de obligaties bij de Zwitser se bank maakte verdachte zich ebh- ter schuldig aan een economisch de lict. Hij overtrad er het deviezenbe sluit 1945 mee. Hierop staat een ge vangenisstraf van maximaal zes jaar. stellen. Mr. Vriesema noemt de prak tijken van de bankier zeer nadelig voor het financiële gezicht van Ne derland in het buitenland. Verwacht wordt, dat nog meer ge vallen van verduistering en/of op lichting aan het lciht zullen komen, zoals in het geval van de Ghanese zakenlieden. Enige tijd geleden was verdachte betrokken bij een Duits-Zwitsers fi nancieel schandaal, waarbij een maatschappij. Continvest, in Zuid- europese landen flats en bungalows aanbood als investeringsobject, ter wijl deze flats en bungalows alleen op papier bestonden. Zijn rol leverde toen echter geen strafbare feiten op. De socialistische fractievoorzitter in de Tweede Kamer, drs. Den Uyl, vindt de kritiek van vooraanstaande socialisten op de verklaring van het bestuur van de P.v.d.A. inzake het Midden-Oosten onjuist. In de po litieke radiozendtijd van de P.v.d.A. verwees de heer Den Uyl naar ziin verklaring in de Tweede Kamer tij dens het Israëldebat. Hij zei toen dat Israël handelde uit het wettige recht van zelfverdediging. Gisteravond zei hij, dat de verkla ring van het bestuur van de P.v.d.A. daarop aansluit. Ook het verwijt, dat het partijbestuur de rol van de V.N- bij de oplossing van het conflict overschat verwierp de heer Den Uyl. Hij gaf toe, dat Israël niet uit sluitend van de V.N. waarborgen moet hebben, maar dat andere lan den ook zeker verantwoordelijk zul len moeten zijn. De rol van de Verenigde Naties kan echter niet worden gemist, zo zei hij. Open brief De houding van het P.V.D.A.- be stuur is in het nieuws gekomen toen twee vooraanstaande leden van de partij, prof. dr. A. Heertje en mr. C. C. A. Voskuil, eerder deze week in een open brief het verwijt uitspra ken, dat het partijbestuur in zijn verklaring geen partij kiest voor Israël en de verantwoordelijkheid voor het uitbreken van de crisis niet bij de Arabische landen legt. De partij had zich volgens de briefschrijvers duidelijk moeten uit- ADVERTENTIE Denkt U déar eens aan wanneer U iets wilt aanschaffen öf wanneer U om andere redenen voor een grote uitgave komt te staan en niet direct over contant geld kunt beschikken. U persoonlijk lenen wij dan het benodigde bedrag (van ƒ500,- tot ƒ5.000,-): zónder borg of andere zeker- heid; zónder beperkingen voor wat de besteding betreft; mèt kwijtschelding van de nog te betalen termijnen bij onverhoopt overlijden. Over deze Persoonlijke Lening zal men U gaarne op al onze kantoren (meer dan 370) Iedere gewenste Inlichting geven. spreken omdat er een neiging groeit recht en onrecht in het conflict te relativeren en politieke en humani taire waarden te verwarren. „Teleurstellend" Bij deze kritiek heeft zich later die van de socialistische radiocom mentator, Meier Sluyser, gevoegd. In een brief aan Het Vrije Volk schrijft hij, dat men in de verkla ring van het partijbestuur vergeefs zoekt naar duidelijke aanwijzing hoe het partijbestuur denkt over het ac- tueelste vraagstuk. Voor de radio noemde de heer Sluyser de verkla ringen „onbegrijpelijk en teleurstel lend"- In de verklaring over het Midden- Oosten bepleit het partijbestuur on dermeer een oplossing gebaseerd op de volgende uitgangspunten: volken rechtelijke erkenning van Israël door de Arabische staten., humane recht vaardige oplossing van het Palestijn se vluchtelingenvraagstuk., vrije doorvaart voor alle staten door het Suezkanaal en de Straat van Tiran. Een politiek oordeel over het con flict wordt in de verklaring niet ge geven. DONDERDAG Chr. Geref. Kerk: Intrede ds. J. H. Carlies. 7.30 uur nam. Den Burcht Teach-ln over Israël 8 Hogewoerd 175: Dienstvergadering van Jehovah's getuigen. 7.25 uur nam. Ingang Heemparlc (Maredijk): Ex cursie Kon. Ned. Natuurhistorische Ver. 7 uur nam W. de Zwijgerlaan 105: Bahai- ge- spreksavond, 8 uur nam. VRIJDAG Rest. Van der Heijden: Dlploma- uitreiklng Kennis Is Macht. 8.30 uur nam. Oude Vest 13: Evangelisatie Chrls- tengem. „Ecclesia". 8 uur n.m. Zoeterwoudseweg 1Aandeelhou dersvergadering Hollandse Constructie- groep 2.30 uur nam. Pieterskerk: Zesde-klas6endienst Spr. ds. A. J. Lamping en ds. H. Post|8 uur nam. Herengracht 26: Aandeelhoudersver gadering Kon. Ned. fabriek van wol len dekens v/h. Zaalberg en Zoon. Rest. Van der Heijden: Afscheidsre ceptie A. v. d. Berg. directeur Gemeen schappelijk Administratiekantoor 4 Hockey-kantlne Roomburg Sluiting seizoen Folk Beat 14. Optreden o.a. van de Amerikaanse Jazzpianist Mal Waldron. 8 uur n.m. Hogewoerd 57 Opening L. J. A.-ten- toonstelling creatieve handvaardigheid 2.30 uur nam. ZONDAG Hogewoerd 175 Wachttorenstudie van Jehova"s getuigen. 4 en 6.30 uur nam openbare lezing 230 en 515 uur Oude Rijn 5 Gem voor oorspron kelijk christendom Spr evang N v d Brugge 730 uur nam Pink6ten;emeente (Oude Rijn 5) Spr dhr F A L Poeteray 2 uur nam Steenschuur 6 Kerk van Jezus Chris tus van de heiligen der laatste dagen Spr. dhr. Diender. 10.30 uur voorm. DINSDAG 27/6 Ch. de Bourbonhof: Electronicaclub. „De detector". 7.30-9.30 uur nam. Stadhuis (wachtkamer trouwzaal): Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten. Pieterskerk: Holland Festival. Uit voering van Bach's „Hohe Messe" m.m. v. Leids Toonkunstkoor en leden Con certgebouworkest o.l.v. Iskar Arlbo. 7.45 uur n.m. BIOSCOPEN Prinses Gracia en Prins Rainier van Monaco woonden in Parijs I een cello-concert bij van Andrè I Verklaring partijbestuur Het dagelijks bestuur van de PvdA heeft ernstige bezwaren tegen het partylid A. van der Zwan, die vori ge week in een interview met het weekblad De Nieuwe Linie zijn party „een vals zootje" noemde. In een verklaring zegt het partijbestuur, dat Van der Zwan gelet op wat hy in het interview heeft verklaard niet langer in de partij thuishoort. Van der Zwan is niet geroyeerd. Daarvoor moet hy eerst worden ge hoord. Uit het interview blykt, dat hy van plan is uit de party te gaan als het komende najaarscongres van de PvdA niet bevredigend voor hem afloopt. De heer Van der Zwan (32) was aanvankelyk één van de expo nenten van Nieuw Links, en werkte mee aan het boekje „Toen over rood". De breuk met deze groep kwam kort voor de verkiezingen. In het blad van de socialistische jeugd waarvan hy vroeger voorzitter was, omschreef Van der Zwam onlangs duideiyk zijn bezwaren tegen de twee voornaamste aanvoerders van Nieuw Links, drs. H. van den Doel en de Amsterdam se journalist H. Lammers. De strek king van het artikel was het verwyt dat beiden bezig waren de uitgangs punten van Nieuw Links te ver loochenen. In het interview met De Nieuwe Linie, zei Van der Zwan „De PvdA is een vals zootje. Ze zeg gen maar wat in hun kraam te pas komt. Je reinste opportunisme. Han delen naar wat ze zeggen, ho maar". De nieuwe burgemeester van Am sterdam. dr. Samkalden noemde hy in het interview„een afschuwelyke figuur, die in alle party en thuis hoort". Van der Zwan zegt- uit de PvdA te zullen stappen, als de par ty „niet werkelijk" socialistisch wordt. Volgens hem kan dat alleen maar als mr. G. B. J. Cammelbeeck voorzitter wordt. Nieuwe ambtsdragers Gereformeerde Kerk Door de Kerkeraad van de geref. Kerk van Hillegom zyn benoemd tot ouderling de heren: P. Bouma, J. de Groot, G. Rikkers en D. Broeking (evangelisatie-ouderling). Tot diaken: de heren A. Monster en H. van de Staay. In de namiddagdienst zondag zullen zy in hun ambt worden beves tigd door ds. W.P.H. Pouwels. Goed resultaat Nurmi-atleten Op het terrein aan de Groene Zoom werden gisteravond atletiek- wedstryden gehouden tussen leden van atletiekverenigingen uit het dis trict Gouda. Behalve de organiseren de Bodegraafse vereniging Nurmi na men aan deze wedstrijden deel A.V. '36 uit Alphen aan den Rijn, Sport uit Reeuwijk, Olympia uit Gouda en de atletiekverenigingen uit Ammer- stol en Woerden. In totaal ongeveer 70 atleten. De Nurmi-atleten kwamen tot en- Camera: „The wrong box", 14 J. Dag 2.30, 7 en 9.15 uur; zond. 2.30, 4.45 7 en 9.15 uur. Studio: „Huwelijk Zweedse stijl". 18 J. Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur; zondag 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Lldo: „Zo gaat dat ln Texas". A.l, Dag. 2.30. 7 en 9.15 uur; zond. 2.30, 4.45. 7 en 9.15 uur. Luxor ..Flint vecht met vrouwen". 14 J, Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur; zond. 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Rex: „Goldflnger". 18 J. Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur; zond. 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Astra - Wassenaar: Vrijdag 8 uur, zat. en zond. 7 en 9.15 uur „Noodlan ding in de frontlinie". Zondagmid dag 2.30 uur „De command". kele opmerkelyke resultaten. Zo werd de estafetteploeg, bestaande uit de heren De Bruin, Pouw en PLrovano eerste op de 4 x 100 meter estafette ln 48.5 sec. Op de Olympische esta fette kwamen Van Yperen, Van Greuningen, De Bruin en Pirovano van Nurmi in 3.57.6 tot een goede tweede plaats. By de jongens kwam de junior J. Smit op de 300 meter tot een tijd van 40.2 seconde, wat hem een derde plaats opleverde. Na de korte, maar hevige brand, die zaterdagavond in een half uur tUds het restaurant „Allemansgeest" aan de Hofweg in Voorschoten gro tendeels verwoestte, zyn er by na dagelijks besprekingen gevoerd over de herbouw tussen de eigenaar van het pand, de Leidenaar J. C. G. Ver hoeven. en vertegenwoordigers van de verzekeringsmaatschappy en Mo numentenzorg en bouwdeskundigen. Uit de door experts verricht te voorlopige onderzoekingen naar de mogeiykheld om „Allemansgeest" in oude glorie te herstellen is gebleken, dat restauratie zeer zeker tot de mo gelijkheden behoort. De heer Verhoeven, die zelf be- grijpelyk heel veel voelt voor de her bouw van zyn eigendom, wil eerst de schade- en herbouwrapporten af wachten voor hy ln overleg met de daartoe bevoegde instanties zyn de finitieve besluit neemt. Dat kan nog wel enige tijd ln beslag nemen. BINNENLAND Room voor één persoon Binnen kort zullen in Nederland de verschil lende roomsoorten verkocht mogen worden in éénmalige verpakkingen met een inhoud van ten hoogste 25 ml. Het Produktschap voor Zuivel aanvaardde gisteren zonder hoofde- ïyke stemming het bestuursvoorstel om de verkoop van zulke „éénper soonsporties" mogelijk te maken. Centrum Rotterdam-zuid Rot terdam-zuid, een verzameling oude en nieuwe stadswyken zonder een duide- ïyk centrum, zal volgens een plan van B en W van deze stad een ei gen modern hart krygen, met onder meer een tentoonstellingshal-sport paleis en een tivoli-achtig vermaaks centrum. Deze gebouwen zullen dan samen met een verkeersvry winkel centrum boven straatniveau, aanslui tend op het metro-station Zuidplein, een open zwembad en misschien een torengarage voor tweeduizend auto's een zelfstandig centraal punt van sociaal verkeer vormen voor de ge hele bevolking van de linker Maas oever. B. en W. willen er in septem ber over beslissen. Gasexplosie Een gasexplosie heeft gisteren in een woning aan dr. P. van Hoekstraat in Tilburg een rava ge aangericht. Het interieur werd to taal vernield. Er brak geen brand uit, ondanks de geweldige steekvlam die ontstond toen het vrijelyk uit twee geopende kranen van een gastoestel gestroomde gas werd aangestoken door de waakvlam van een geyser. Op het moment van de explosie was de 38-jarige bewoonster alleen thuis. Zy werd bewusteloos naar het zie kenhuis vervoerd. Zeepost Met de volgende sche pen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlyk ter post moet zyn bezorgd, staan, tussen haakjes, achter de naam van het schip vermeld. Argen tinië: „Rio Santiago" (28/6), Austra lië: „Leipzig" (26/6), Canada: „Prins Ph. Willem" (28/6), Chili: „Diogenes" (28/6), Indonesië: „Hoechst" (28/6), Kenya, Oeganda, Tanganjika: „Jean Laborde" (30/6), Ned. Antillen „Si- non" (27/6), Nieuw-Zeeland: „Dune- din Star" (26/6), Suriname: „Ulys ses" (27/6), Ver. Staten van Ameri ka: „Gorredyk" (28/6) „Statendyk" (30/6), Z.-Afrika (Rep.) m.l.v. Z.W. Afrika: „Oldekerk" (28/6). Inlichtin gen betreffende de verzendingsdata van postpakketten geven de postkan toren. Nederlandse verongelukt Giste ren is in een verlaten steengroeve in Monte-Bre (Tessino) het lyk aange troffen van de 62-jarige Nederlandse toeriste Maria Souren uit Vaals. Zy was met vakantie in Lugano en is biykbaar tydens een wandeling ver ongelukt. zy moet een val van 300 meter gemaakt hebben. BUITENLAND Kostbare sluiting De sluiting van het Suezkanaal heeft 'de Britse re ders reeds 2 miljoen pond (20 mil joen gulden) gekost en dit bedrag zal per dag met ongeveer 150.000 pond stygen, aldus een woordvoerder van de Britse scheepvaart. Een vrachtboot heeft normaal 18 dagen nodig om van Bombay naar Londen te varen via het Suezkanaal en moet nu 32 dagen op zee doorbregen door de vaart om de Kaap de Goede Hoop. Een tanker uit de Perzische Golf doet er nu 12 dagen langer over. Een schip uit het Verre Oosten doet er negen dagen langer over en een uit Australië twee tot drie dagen. Beroep op Wereldraad Zeven kekeiyke leiders uit Syrië en Libanon hebben op de Wereldraad van Kerken ln Genève een beroep gedaan om Is raël te veroordelen als agressor en om te eisen, dat de Israëlische troe pen worden teruggetrokken uit de be zette Arabische gebieden. De kerkeiy- ke leiders zeggen miljoenen christe nen te vertegenwoordigen in het Na- bye Oosten. Noord- en Zuid-Amerika en Australië. Protest De Sow jet-Unie heeft gisteren by China geprotesteerd te gen mishandeling van 2 handels- functionarissen in het noorden van China. De diplomaten, van de Sow jetrussische handelsmissie in Peking zyn volgens de nota op 17 Juni in de stad Sjejang mishandeld en door ieden van de Rode Garde „berecht" De nota eist bestraffing van de schul digen. Minirokken en parelexport De Japanse parelexporteurs klagen steen en been over de slechte gang van za ken in hun bedryven als gevolg van de minirokkenmode. De parelkwekers schryven de achteruitgang van de ex porten toe aan de huidige mode van korte, hooggesloten japonnen, waarop colliers niet goed uitkomen Indringer Een man gewapend met een revolver en een jachtmes, heeft gisteren geprobeerd binnen te dringen in het gebouw, waar de Sow- Jetrussische missie in New York is gevestigd. Premier Kosigin bevond zich daar op dat ogenblik. De politie rekende de man ln. Hoogleraar veroordeeld In Ma drid is gisteravond een geschorste hoogleraar ln het Latyn, Calvo, tot een half jaar gevangenisstraf veroor deeld wegens deelneming aan een il legale studentenbyeenkomst vorig jaar. De openbare aanklager had vier jaar geëist. TENTOONSTELLINGEN Lakenhal: Tentoonstelling van Schatten uit de Leldse Universiteitsbibliotheek. Legermuseum (Peethulslaan) uitzondering van saterdag van l(M (zondag l-ö uur). Molen „de Valk": Molenmuaeum, i opend dinsdag t/m zaterdag lo'iJ voorm.6 uur nam. Zondags 15 t nam Maandags gesloten. Rijksmuseum voor Volkenkua intoonstelllng: „Ball, beeld oom beeld". Geopend dagelijks n 17 uur: 's zondags 1317 uur (to "■'tober). Rijksmuseum roor Volkenkuni in toonstelling van Japanse prent n Kyösai. Dagelijks 10—17 n Zondags 13—17 uur. Rijksmuseum voor Volkenkun jteenstraat 1 lags 13-17 uur. Rijksmuseum voot de de geschil nis der natuurwetenschappen: D 104 uur zond 1- Wassenaar (Kunstzaal Heuff7 toonstelling Fer Hakkaart. Geopt maandag t/m zaterdag 10 uur vooi 5 uur nam; bovendien dlnsdaaavi 8-10 uur (t/m 28 Juni). AVOND- EN NACHTDIENST DER APOTHEKEN. Geopend voor spoedeisende geval) Cetraal Apotheek. Breestraat 74 20552 Apotheek R. van Breest Smali burg te Leiderdorp Is de gehele r geopend. Zaterdagsmorgens tot 12 uur y plege men de eigen hulsarte: de? dokterstelefoon 22222. B(| geen gehoor van on hnlsarti specialist (of diens waarnemers) men voor spoedgevallen dokters! foon 2 2 2 2 2. (Van do. 22 Juni t/m woe. 28 J DONDERDAG 22 JUNI Kelderzaal Binnenhof. 20.15 Pools Theaterlaboratorium „Akropi VRIJDAG 23 JUNI Kon. Schouwburg. 20.15 uur. lip-Stoiber Company-New York: Emperor Jones". Circustheater. 20.15 uur. Natli Opera Praag: „Het sluwe vosje". Theater in de steeg. 21 uur: Cabaret. l ZATERDAG 24 JUNI E Circustheater. 20.15 uur: Het rij lands Dans Theater. Openluchttheater Zuiderpark. uur. Het Haags Jeugdballet- enf> vuegezelschap „Circuskinderen" h Promenade. 20.00 uur: Kon. HL, PTT Harmonie. 7 ZONDAG 25 JUNI f Kon. Schouwburg. 20.15 uur:f rlontheater Stockholm: „Ubu Hor Kurzaal. 11.30 uur: The New'I Brass Quintet. MAANDAG 26 JUNI Kon. Schouwburg. 20.15 uurJti Amerikaanse neger-ballet Alvin l> Dance Theatre-New York. Circustheater. 20.15 uur. Inten) naai Koorfestival. DINSDAG 27 JUNI Kurzaal. 20.15 uur: Het Residf Orkest, Het Gentse Oratorlumkoit het Nederlands Madrigaalkoor. Pavlljoentheater. 15.00 uur: nationaal Koorfestival concours,]^ WOENSDAG 28 JUNI Diligentia. 20.15 uur: Het Nedei) Kamerorkest. Kurzaal. 13.30 uur: Internatll Koorfestival concours; 20.15 u. liederen koorfestlval. Openluchttheater „Zulderpark'lg 14.00 uur: Flësta. BIOSCOPEN Asta: Dokter ZJlvago. 14 J. Bijou: Shakespeare Wallah. A.l. Camera: Falstaff. 14 J. Cineac: Trans-Europ-Express. 1» City: De kanonnen van Navaronr Corso: Samen uit, samen thuis., Du Midi: Modesty Blaise. 14 J. Euro-Cinema: Sound of music. FloraVerboden voor mannen. II1 Hollywood: Terugkeer van de 1 14 Jaar. Krlterion: De Jonge venus, 18 Metropole-Tuschinskl: Quo vadt 14 fanr. Odeon: Ongeremd en ongemani«a. Olympia: Sergeants 3. 14 Jaai. Passage: De terugkeer van de ij Rex: DJango. 18 Jaar. Roxy: Satan op hoge hakken. Seinpost: Maar niet met mijn 14 Jaar. Studio de Luxe: De verloederln t WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 aar) Amsterdam Den Helder Ypenburg Vlissingen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Zuidlimburg Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Parijs Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Zürlch Genève Locarno Wenen Innsbruck Belgrado Athene Barcelona Madrid Mallorca Lissabon zw. bew. 18 zw. bew. 17 zw. bew. 18 half bew. 18 licht bew. 19 regenbul 23 half bew. 20 zw. bew. 21 licht bew. 18 onbew. 16 geh. bew. 22 onbew. 23 onbew. 23 onbew. 23 half bew. 24 g; licht bew. 20 u, onbew. 21 onbew. 17 mist 19 onbew. 22 onbew. 26 onbew. 22 geh. bew. 19 licht bew. 26 half bew. 28 onbew. "26 onbew. 24 onbew. 30 licht bew. 25 onbew. 33

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 2