s gemeentehuis J dit najaar in gebruik N. Parlevliet bedankt voor Katwijks raad BEJAARDEN UIT VOORSCHOTEN GEZELLIG UIT Wweede verdieping voor reserve ierbeton )ERDAG 22 JUNI 1967 LEIDSCB DAGBLAD PAGINA 15 raadhuis zal tussen de Marktstraat en het Marktplein een weg worden aangelegd. de open ruimtes zullen j van groen worden voorzien. Groei Hoewel het huidige gemeentelijke j apparaat wel drie keer In het raad- j huis past, is er geen reden om zich I zorgen te maken over geld verspil- ling: met de bouw is immers reke ning gehouden met de groei die Bo degraven zal ondergaan. tBodegraafse raadhuis, met de bouw waarvan men ruim ander jaar geleden begon, zal 30 juni door het aannemersbedrijf Ges- en Zoetemeijer uit Alphen aan den Rijn aan de architect, ir. ers|, Spruijt B.N.A. uit Haarlem, worden opgeleverd. De bouw zal ,2^ net zo lang hebben geduurd als was gepland, alleen was er geen ilng mee gehouden dat men in totaal (buiten de vakanties) 62 li niet heeft kunnen werken wegens 't slechte weer: met de bouw dus zeer voorspoedig gegaan. t du augustus zal het gebouw worden ingericht en nog kleine voorzieningen aangebracht, begin oktober t gemeentehuis officieel in ge- |*odren genomen. gebouw waarvan de grootste [47 meter eai de grootste breed- eter is, rust op een betonnen die onder het hoogste gedeel- het souterrain tot en met de verdieping) 65 om. dik is en het andere deel (slechts één >ing) 30 cm. De grootste hoog- het bouwwerk bedraagt on- 17.30 meter, waarvan 14% boven de straat. hele gebouw ls opgetrokken irbetongevelplaten met een be- i kern, in dikte variërend van 40 centimeter, staal en glas. de hoofdingang komt men in oime hal vanwaar men naar ai mers in het gebouw kan gaan. van de ingang ligt de trouw- (14x10 meter) waarin wandpa- zijn aangebracht. Aan de oost- op de begane grond liggen de j jtomers van de gemeenteambte- Rechts van de Ingang komt In de ondertrouwkamer, waar een reservekamer voor dit doel Dp de eerste verdieping van het gedeelte is de raadzaal, die it is als de trouwzaal. Voor heeft men een apart •ingssysteem gecon- I, een soort koepel, die tevens irlaat. hoge gedeelte treft men op je de kamer van de secreta- van de twee vergaderzalen en W. en de burgemeesters- ■eicraan. Deze laatste kamer, 8%x Ier, heeft drie wanden van vier neter dik palissanderhout; de wand is van glas. Verder zijn (letten en garderobes. met aoht tekentafels. I Het ""souterrain, 2.80 meter bene den de straat, wordt voor een deel I opgeslokt door de burgerzaal. Ver der is er een garage en een fietsen stalling voor vijftig rijwielen. Be halve dat „onder de grond" verder nog ruimtes zijn voor de laagspan- nings-, centrale gasverwarmingsin- stallatie en de ventilatoren, wordt er een B.B.-post ingericht, komen er de gemeentelijke archieven en is er een Reserve rlweede verdieping zal niet i gebruikt. Deze zal dienst Is reserve afdeling. derde verdieping komen de 'ren van Gemeente Werken. hier een grote tekenkamer Het nieuwe Bodegraafse ge. meentehuis is opgetrokken uit beton, staal en glas. Bij het ge bouw (voorgrond) rechts de uit voerder, de heer J. Timmer en links de opzichter, de heer J. koffiebar. Onder de trap die naar de hoofdingang leidt is een speciale ruimte gebouwd van 17 bij 4 meter waarin een noodpost van de B.B. komt. De wanden van deze ruimte zijn van beton en 40 cm. dik, het plafond 50 cm. In het gebouw zijn twee liften, een voor het personeel, een voor goede ren. Men kan ook van het soutter- j rain via 72 treden op de derde ver dieping komen. Bovendien is er een wenteltrap die alleen in geval van nood zal worden gebruikt. Aan de voorzijde van het nieuwe Gisteren werd de jaarlijkse tocht voor de Voorschotense bejaarden ge houden. Ere-gast was burgemeester L. de Kool, die ditmaal de gehele tocht meemaakte. Ruim twee hon derd en vijftig bejaarden uit het „oude" Voorschoten met inbegrip van de Rijndijk kregen onderdak voor de tocht in zeventig personen auto's. Het weer was ideaal, er ge beurden ditmaal geen ongelukken, de organisatie was perfect en de bejaar den hadden er goede zin in. Van Voorschoten ging het via Val kenburg, naar Katwijk en Noordwijk. alwaar over de boulevard werd ge reden. Vervolgens de Bollenstreek in en bij Treslong was de eerste rust pauze. Via Vogelenzang, Bloemen- daal, Bentveld naar Zandvoort. Er werd niet op, maar langs het circuit van Zandvoort gereden en tenslotte werd gestopt in het landgoed Groe- nendaal voor de broodmaaltijd met muziek. De stemming steeg en voor- Van de hal kan men via een 17 treden tellende trap op de eerste verdieping komen. Achter de wand ligt op de begane grond de trouwzaal, op de eerste verdieping de raadzaal. (Foto Leidsch Dagblad) afgegaan door de burgmeester werd een polonaise gelopen en de speel tuin bezocht. Burgemeester De Kool sprak de bejaarden toe en gewaagde van de zorg, die jong Voorschoten heeft voor oud Voorschoten. De tocht van „ouden van dagen" is een van de hoogtepunten in het leven van heel Voorschoten, dat is goede burgerzin. De gehele burgerij bracht f 3.800 bijeen en vele inwoners stelden hun vervoermiddel besshikbaar. Duide lijk bleek uit de reacties, dat de be jaarden liever de tocht maken in een particuliere auto dan in een autobus. In de voorzitter, de heer A. G. Sijthoff, dankte de burgemeester alle bestuursleden en helpsters. Om kwart voor zeven werd de te rugreis naar Voorschoten begonnen. In de wijk Boschgeest stonden de beide plaatselijke harmonieverenigin gen opgesteld en met muziek werden allen het dorp ingebracht. Tevreden kwamen de organisatoren thuis en gelukkig de bejaarden. Dit maal was de tocht zonder nare ge volgen verlopen. Vorig jaar overleed een deelnemer tijdens de tocht en het jaar daarvoor werd een auto be trokken bij een ernstige botsing. Er werd ditmaal gereden in groepen va tien auto's en niet in een colonne. Vernielingen in nieuwe ulo-school Belhamels hebben In dc nacht van dinsdag op woensdag een grote ra vage aangericht in de nieuwe r.-k. ulo school op de hoek van de Kooi- laan en de Surinamestraat in Lei- den-Noord. Zij verschaften zich toegang tot het splinternieuwe gebouw door een ruit aan de zij-ingang in te trappen. Bij het binnendringen van diverse lokalen werden tal van hou ten deuren vernield. Bovendien moest de grote spiegelruit van de toegangs deur het ontgelden. Er is voor zover bekend niets ontvreemd. In het clubhuis „De Zeven- I sprong" aan de Bernhardkade in Lei- I den-Noord is in de naoht van dins- I dag op woensdag ingebroken. Men heeft zich toegang tot het gebouw versohaft door aan de achterzijde een raam uit de sponning te lichten, j Vier pakjes sigaretten werden buit gemaakt. De heer D. J. van der Cingel uit Wassenaar is aan de Technische Hogeschool in Delft geslaagd voor het propedeutisch examen geode tisch ingenieur. Familieberichten Geboren: Ewoud Fokke. z. v. en Marleen, d. v. Gerrits en Rademaker. Groningen; Robbert Tjeerd, z. van Woudstra en Holl, Lonneker; Wine- ke Erna en Jollen Etelka, dochters van Van Aken en Van der Meer, Delft; Katherine Elizabeth, d. van Van Vliet en Condon, North Fitzroy, Australië; Marcus Jacobus Ryk, z. v. SlingenbergKey. Den Haag; Maar ten Kees. z. v. Blekxtoon en De Wit, Nuenen. Overleden: Johan Ernst Minken- hof. 61 jaar. Amsterdam; Albertus Jansen, 73 jaar, Bennebroek; Bill Davina A. J. A. Ribbius Peletier. 78 jaar, Den Haag: John Geert Rein- ders. 45 jaar. Voorschoten; Arie Groenevcld, 44 j., Bebington Cheshi re, Engeland. T weede Kamer aanvaardt subsidie voor scheepsbouw (Van onze parlementaire redacteur) Met een grote meerderheid is van morgen in de Tweede Kamer het re geringsvoorstel voor subsidie aan de scheepsbouw aangenomen. Alleen de fractie van Democraten '66 stemde tegen. Haar woordvoerder, mr. Im- kamp, zei dat hij twijfelde aan de toekomstvisie van het kabinet. Wij hebben er geen vertrouwen in, aldus de heer Imkamp. De PSP-er Wiebenga heeft zijn mo tie over de subsidie-regeling wegens gebrek aan belangstelling bij de Ka mer ingetrokken. Dinsdag stelde de heer Wiebenga voor bedrijven, die subsidie ontvangen te verbieden divi denden en tantièmes uit te keren zo lang de subsidie nog niet zou zijn te rugbetaald. Zonder debat en zonder hoofdelijke stemming is de Kamer vanmorgen ook akkoord gegaan met het voorstel om de deelneming van de staat in de KLM uit te breiden met 50.4 miljoen gulden. Door deze uitbreiding houdt de staat de meerderheid van de KLM aandelen in handen. Na een ordedebat heeft de Kamer Wegens drukke werkzaamheden De heer Parleviet. die namens de drukke bedrijf, het raadslidmaat- De werkzaamheden aan het overdekte gemeentelijke zwembad aan de Piet Heinlaan in Katwijk, aan Zee vorderen gestaag. Mo menteel is men onder meer bezig met het aanbrengen (zie foto) van de beweegbare vloer, die een gedeelte van het grote bassin zal beslaan. Zoals bekend, betekent de plaatsing van een dergelijke vloer een unicum in ons land. Men hoopt het zwembad omstreeks be gin september in gebruik te kun nen nemen. (Foto LD/Jaap v. Duljn, Katwijk/Zee) De Leidse bakkers blazen de toeters Anti-Revolutionarie Partij sedert 1958 deel uitmaakt van de Katwijk- se gemeenteraad, heeft de voor zitter van het hoofdstembureau verzocht hem ontslag te verlenen. Sedert september trad de heer Parleviet op als voorzitter van de tweemansfractie van de A.R.P., waarvan ook mr. J. van der Plas deel uitmaakt. Het raadslid Parlevliet is directeur van Rederij en Haringhandel N. Parlevliet Jr. N.V. en acht zich niet meer in staat, naast zijn Stijgend aantal lezers openbare bibliotheken De 319 1 ile openbare bibliothe ken, hun 3-U filialen, 24 bibliobussen en 698 jeugdafedlingen leenden in 1966 tezamen met de 20 provincia le bibliotheekcentrales 34 miljoen boeken uit aan 920.000 lezers (van wie 43% jeugd). Dit betekent ten op zichte van 1965 een toeneming van 100.000 lezers en 3 miljoen uitlenin gen. Het boekbezit steeg met 800.000 banden tot 8V2 miljoen banden (29% fictie, 34% non-fictie, 28% jeugdboe ken). Deze gegevens zijn ontleend aan het jaarverslag over 1966 van de cen trale Vereniging voor openbare bi bliotheken, welke vereniging het ge hele door de overheid gesubsidieerde bibliotheekwerk omvat, zowel het al gemene als het confessionele. In het verslag staat voorts o.m. dat er nog 200 vacatures op een totaal besloten om het debat over Vietnam van ruim 1300 plaatsen voor gedi- uit te stellen tot 25 augustus. Daarna 1 plomeerde bibliothecarissen bestaan, begon de Kamer aan de discussies De meeste vacatures vindt men in over de ontwikkelingshulp. I Noord- en Zuid-Holland. schap langer te blijven waarnemen. Dit vooral omdat het raadslid maatschap en het daarbij behoren de commissiewerk steeds meer tijd in beslag gaan nemen. De heer Parlevliet zal in de raad worden opgevolgd door de heer L. A. Kreft uit Katwijk aan den Rijn, wiens naam als nummer drie op de kandidatenlijst voorkwam. Ook j in de jaren 1962 tot 1964 maakte de heer Kreft reeds deel uit van de raad. Hij kwam echter in 1966 niet in de raad terug doordat de fractie van de A.R.P. toen van dtrie naar twee leden terugging. Mr. J. van der Plas zal thans als fractievoorzitter gaan optreden. LEIDERDORP Hoe de duiven vlogen De Leiderdorpse postduivenvereni ging „De Rijnklievers" hielde een wedvlucht vanaf Pont St. Maxence Afstand 344 km. In concours 197 duiven. De prijs winnaars: 1. en 16 P. van Griensven, 2. 3 en 9 A. G. Holland, 4. A. van Roijen, 5 en 6 J. Brantenaar. 7 A.M v. d. Dop en Zn., 8. L. Klein, 10. v. d- Wal- Tisseur. De postduivenvereniging Leider dorp hield een wedvlucht vanaf Pont St. Maxenxe. Afstand 344. De eerste duif werd geklokt door G. Neuteboom en maakte een snelheid van 833 m. per minuut. Prijswinnaars waren 1 en 5 C. Neuteboom. 2. en 3. M. Reij- erse, 4. H. Kniest, 6, 7 en 9. J. de Wit 8. een 10 H. v. d. Veecht. De voor de A.V.O. gehouden col lecte heeft in Leiderdorp f 548,12 op gebracht. Loop Evenals andere jaren hebben de gezamenlijke bakkers uit Lelden, Lei derdorp en Oegstgeest ook voor deze zomer weer een regeling getroffen voor de vakantie. Per folder worden de klanten er van op de hoogte gesteld wanneer „hun bakker" met vakantie gaat. De bakkersvakanties worden ge houden in twee perioden: van 2 juli t/m 22 juli en van 24 juli t/m 12 augustus. Alle bakkersbedrijven met straat verkoop doen aan deze regeling mee, met uitzondering van één kleinbe drijf. De bakkers nemen in deze periode de straatverkoop voor elkaar waar. Teneinde te voorkomen dat concur rerende bakkers door deze regeling klanten van elkaar kunnen gaan „afsnoepen", is de bindende afspraak gemaakt voor een klantenstop vam zes weken. Gedurende die tijd mag de bezorger dus geen nieuwe adres sen overnemen. Omdat in de vakantietijd de wij ken twee maal zo groot worden, is het de verkopers in die tijd niet mo gelijk bij ieder huis aan te bellen. Daarom is het al jaren lang de ge woonte, dat de bakker dan heel hard belt op de hoek van de straat, opdat de huisvrouwen weten dat hij er is en naar buiten komen om hun brood te kopen. Er zijn echter in de zomer meer mensen met karretjes, die bellen om hun klanten naar buiten te lokken; wij denken slechts aan de ijscoman en de visverkoper. Hierdoor is in het hoofd van de heer H. Kornalijnslij per uit Leiden het idee gerijpt om dit Jaar nu eens niet gebruik te ma ken van de traditionele bel, maar van een andere „sound", j Hij is hiervoor in de historie ge- 1 doken en kwam tot de ontdekking I dat er vroeger ook niet werd gebeld. der Bevolking te Leiden j Prinsengracht 8 III; J. J. H. Masch- j maar getoeterd M^nervalaan Het oude kinderrijmpje maakt al Herensingel 15, Alphen a/d melding van de bakkerstoeter G. Neervoort, Llngestraat 1; B Regensburg, de Sltterlaan 31; A. M. Touw. Marienpoelstr. 5; M. I. öchwarz, Hogewoerd 129a; J. Sittrop. Zeeman laan 2; J. M. A. Hosman, Klikspaan- weg 39; G. J. Breukelaar, Drie Octo- bexstr. 57; C. A. de Kam. Vrouwen steeg 16; P. A. Cramer. Jac van Cam- pcniaan 11; J. H. Kamperdijk, ver pleegster, Rijnsburgerweg 10; F. W. S. Wanrooij. Breestraat 5 la; J. Vermeu len. Hoge Morsweg 97; V. C. Je6SU- run, verpleegster, Rijnsburgerweg E. Sjerp. Hogewoerd 62; J. Schouten-Jansen, 4e Binnenvestgracht 31; b. M. b. A. A. El Hassene, fabr. arbeider, Kraaierstr. 2; A. M. L. Eij- sermans-Vermeer, Witte Singel 27; Mohamed Ben Hamma Ouzaouit, fabr arbeider, Kraaierstr. 2; G. D. N. E. Kerbachi-Vianden, medisch analiste, Stationsweg 29a; E. J. Keasberry, Wit te Singel 75; J. Eijsenga, onderwijze res, Herengracht 13; P. T. van de Poel- Thurlng, Zaanstraat 151; M. M. Lips-van den Berg. Gerrit Doustraat 1; H. T. Biesma, secretaresse, Zoeterw. Singel 40a; M. E. C. Beljers. Oude Vest 61; J. M. Weber-Schumacher, Nachtegaallaan 2; C. J. Heltlnk, jeugd leidster, Schutterstr. 24; C. Visser- Nanninga, secretaresse. Pieterskerkhof 18; G. A. J. van Veen, maatsch. wer ker, Merelstraat 19; A. Welvaart-van Hulst. P. Paaltjenspad 5a; M. J. B. Donders, hulpverpleegster. Hooigracht 15; D. L. M. van der Kamp. verpleeg ster. Jac Catslaan 61; D. H. Hilge- man, onderwijzeres, v. d. S. Bakhuy- zenlaan 2; A. Molenbeek, automobiel verkoper. Brahmslaan 287; A. Goud smit, redactrice, Zoeterw. singel 42; L. M. Heiöema, Leliestraat 53; D. Ru- bingh, machinist. Hooigracht 71; J. Nauta, autobuschauffeur, Kneppel- houtstr. 25: G. Petre. narcotlseur, Boer- haavelaan 42; B. Hllbrink-Schouten. steno-typiste, Nw. Beestenmarkt 5; F. C. Veltkamp. sociologe, Boerhaave- laan 208; A J. Carter, Zoeterw. sin gel 42; T. G. J. van Olrschot, chemi cus. Joseph Haydnlaan 48; Y. M. Wa lenkamp-Hofstede, Kennewegsteeg 1; J. Just, oberkelner. Morsweg 306; W. C. M. te Rlele, Seringenstr. 14a; J. H. Mulder, Cobetstraat 22; T. Borelli, in genieur. Rijnsburgerweg 22; T. L. Cee- len, arts, Brahmslaan 259; M. S. G. Veeze, logopediste. Rijn en Schiekade 1; T. F. M. Perquin, Plantsoen 53; J. J. P. Merk, militair. Noordeinde 2a; G. Hartgers, Plantsoen 83; A. C. de Wit, Klein Lankhorst, Diefsteeg 6b; R. T. P. J. Kollmann, Roodenburgerstr. 23; A. C. Felix, deskundige zendellngsorg., Hogewoerd 125; A. A. M. de Boer. lera res. Rijn en Schiekade 69; W. A. de Vroom, redacteur, Kennedylaan 8; G. P. A. van Kersbergen, Kruisstr. i van Rlessen, verpleegster, R(jnsburger- weg 138; J Nagel, verpleegster, Rijnsburgerweg 10; P. B. T. M. Mat- thijssen, Langebrug 34; F. Bouwman, bijrijder, Formosastr. 15; M. L. Links, onderwijzer. Tlt. Brandsmalaan 39; J. F. TJong-Ayong-LIJkwan, onderwijze res, Witte Rozenstr. 31; D. van Wanum, Llngestraat 1; S. A. de Vetten, Bach- straat 12; A. van Tol, kantoorbedien de, Vondellaan 32; W. H. Schoonaard, kleuterleidster, Wagnerpleln 52; G. de Haan, verpleegster, Rijnsburgerweg 10; J. Talens, analiste, Joseph Haydn laan 70; G. André de la Porte, inge nieur, Zoeterw. 6lngel 26; F. Boon, sportmasseur-pedicure, Fagelstraat 16; A. L. Doeswijk, onderwijzer, Vlletweg 7; A. C. Massaar-Ulendorp, Harte- steeg 7; J. Harteveld, verpleegster, Leemansstr. 65; A. M. T. Backx van Wereld, medisch analiste, Kraaierstr. 18; G. van RaaiJ-Kwakernaak, Beet- hovenlaan 43; M. J. Koet, militair, Molenstraat 8; Y. J. N. Jong A Tai- Leysner en fam., kantoorbediende, Jacq Urlusplantsoen 81; P. M. Muusse- Broekhof. verkoopster, Nieuwe Rhn 54; J. J. A. Harderwijk, Rijn en Schie kade 127; A. H. M. Overdevest en fam., bediende snackbar, Hoge Rijn dijk 54; A. J. van Hulzen en fam., militair, Jacq Urlusplantsoen 139; R. S. W. Creel en fam., vertegenwoordi ger, de Bazel6traat 45; A. N. Schyjka -de Wolf en fam., Bernhardstr. 12; G. S. Gouw en fam.. hoogleraar. Rossini- straat 4: E. Braches en fam., wetensch. ambtenaar. Joseph Haydnlaan 57; A. Steegers en fam.. techn. ambtenaar. Jacq. Urlusplantsoen 201: C. Geel en fam.. kantoorbediende, Kaptevnstraat 2; W. H Breekveldt en fam.," verko per. Rossinistraat 9; G. Mastrocinque en fam., los werkman. Jac Catslaan 93; L. Schmidt en fam., techn. ambtenaar. Jacq Urlusplantsoen 255: A. J. Akveld en fam.. kantoorbediende, Joseph Haydnlaan 100; F. ter Hennepe en fam.. rijksambtenaar. Joseph Haydnlaan 4. VERTROKKEN P. S. Geertsma en fam., Corn. Schuytlaan 176, Haarlem, Rudolf Stei- nerstr. 68; J. Groenendal en fam., Pr. Hendrikstraat 34, Donlawerstal. St. Nlcolaasga, Lemmerweg 7; A. Brulnsmn en fam.. Lammenschanspleln 24, Spanje; G. M. Hakkaart en fam., Nieuwe Rijn 70, IJsselstein. Noord IJsseldijk 11; R. de Ridder en fam., Marnlxstraat 133, Wee6p. Papelaan 139; J. Kosto en fam.. Floresstraat 19. Lei derdorp. Berkenkade 15; C. M. T. van Leeuwen en fam., Tomatenstraat 41, Duitsland; J. M. van Rossum en fam., Mandemakerssteeg la. Woerden. Der Klnderenstraat 16; J. J. van Atten en fam.. Nieuwe Rijn 13. Oegstgeest. As- sterlaan 40; C. de Zeeuw-Musterd, Groenhovenstraat 13. Amsterdam, Rijn, Hortensiastr. 41; J. M" M. der Does-Bonnet, v 't Hoffstraat 23a, Rotterdam, Hillestraat 19a; R. B. Sloot, de Laat de Kanterstr 44, Hoogeveen, Brinkstraat 5; J. H. J. M. van Winkel, Kapteynstraat 7, Amsterdam, Lin- naeushof 31; W. J. Terpstra, Rapen burg 7, Noordwijk. Oranjeweg 18; A. J. Meershoek, St. Jacobshof 11, Llsse, Heereweg 459; B. P. Rublngh, Hooi gracht 71, Zuid Afrika; L. F. de Vos, ab Stinksloot, Sassenheim, Berkenlaan 29; D. F. van der Leek. v. Speljkstraat 32, Alphen a/d Rijn, Dlamantstr. 426; R. C. Voge, Houtlaan 55, Katwijk, Piet Heinlaan 50; W. van der Leèk-Dee- gens. Valerlusstraat 5, Alphen a/d Rijn, Diamantstr. 426; E. J. M. J. Ebellng Koning-Nieuwènstein, Morsstr. 55a, Koning-Nieuwensteln. Morsstraat 55a, Amsterdam, Prinsengracht 493; H. J. Graafland. Oude Singel 50, 's-Gra- venhage, Frankenslag 70; M. Cornielje. Marnlxstraat 69. Den Helder, Kamper- foellestr. 53; C L. van Veen, Houtlaan 55, Zandvoort, Burg. Becckmanstr. 30; C. P. Zaal- van Eijk, de Genestetstr. 96a, Leiderdorp, Spechtstraat 16; H. Stam, ab Valkenburgseweg thv no 25, Vuren, salonwagen nabij Zelvlng 6; S. Brussee, Park Die Leijthe 3, Oegstgeest, Akeleilaan 19; G. D. Fasseur, Leven daal 166a, Noordwijk, St. Jeroensweg 46; J. Verkerk, Varkenmarkt 14a, Kat wijk, Overrijn 7; C. M. M. Stam- Geertsma. Noordelnde 25. Vuren, sa lonwagen nabij Zeiving 6; W. P. L. M. van Dijk, Rapenburg 64. Vlugt. Boxel- 6eweg 8: M. Tamaran. Oude Rijn 24a, Leiderdorp, Hubrechtplein 4: P. P. M. Devllee, Dahllastraat la. 's-Gravenha- ge. Pluvierhof 47; T. Hoogervorst-van den Bos. Kersenstraat 9, Leiderdorp. Pinksterbloem 86: J. E. M. Mlnnee, Houtlaan 55, Katwijk, Weth. D. Ouwe- handstr. 24; Nji Raden J. DJaJadiku- suma. Granaathof 19. Noordwijk, Lan- gevelderlaan 1; W. H. M. van Heel. Fred van Eedenlaan 14. Oegstgeest Vincent v Goghlaan 15; F. Kromhout, Jac Catslaan 79. Canada; G. M. van Waveren, Haagweg 44. Breukelen. Zandpad 39; A. J. Deistlng. Weidehof 28. Hazerswoude. J. P. Heijestr. JO- E. E. Meijer. Witte Rozenstraat 57. De nemarken; R. Menslnk. Korte Mare 11. Groningen, Beukenlaan 30; L. M. A. van Eijck. Morsstraat 58. Denemarken; Lange Mare 71a, Amsterdam, Roose- veltln 121 III; A-l. M. Idrlsl. Was- straat 31. Noordwijk, Kon Astrid Bou levard 5; B. Lago, Wasstraat 31. Noord wijk. Kon Astrid Boulevard 5; T. Voll- mer. Chitrchllllaan 36. Canada: S. D M. van Vliet-Otten. Aloëlaan 18. Kat wijk. Overrijn 7: M. M. Heruer. Haag- weg 110, Australië: C. Bouter, Jan van Goijenkade 15, Nieuw Zeeland. „De bakker op de hoek die heeft vannacht geblazen, de vellen van zUn broek, die hingen aan de glazen". Hierdoor heeft hU het plan opge vat om in plaats de verkopers te la ten bellen, ze te laten toeteren. Hele maal origineel is het idee dus niet, maar vermoedeiyk wel effectief. De toeters, die het geluid hebben van een scheepshoorn en een volume dat rykt tot aan de hoogste verdie ping van een modern flatgebouw, zullen dus te horen zyn vanaf 2 juli om half negen. OEGSTGEEST Voor Israël De acties voor Israël, de vorige week in Oegstgeest zUn gehouden, hebben in totaal f. 5326,73 opge bracht. De bussen in de scholen be vatten f 1071,22. die in de kerken op 18 juni f 1227,22 en die elders in Oegstgeest (raadhuis, politiebureau e.d.) f 241,63. Voorts haalden vUf jongens van omstreeks 10 jaar voor f36,60 aan oud papier op (300 kg) en collecteerden leerlingen van het Rynlands lyceum f2750,06. In het bejaardencentrum „Hofwyck" werd nog f 400 byeengebracht. WARMOND Uitstapje van twee damesverenigingen Leden van de Warmondse herv. vrouwenvereniging .Stille Kracht" en de dameskrans „Irene" hebben gisteren hun gecombineerde uit gaansdag gehad. Via het Kopje van Bloemendaal ging het gezelschao naar Egmond, waar het St. Lioba- klooster werd bezocht. In Castricum werd geluncht, waarna werd gewan deld in het Noordhollands Duinre servaat. Via Bergen ging men naar Groenendaal. waar werd gedineerd. Tegen tien uur waren de dames in Warmond terug.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 15