China vierde macht met waterstofbom Duitsers kopen Venlo leeg Beproefd in Sinkiaiig A-bom als slaghoedje Benoeming Samkalden MET EEN ENKEL WOORD A G E N D HAAGS LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 19 JUNI (Van een onzer redacteuren) Communistisch China heeft zaterdag in de provincie Sinkiang zijn eerste waterstofbom tot ontploffing gebracht en is daar mee de vierde grote mogendheid die over dit krachtigste wapen beschikt 11a Amerika, Rusland en Engeland die respectievelijk in 1952, 1953 en 1957 hun eerste H-bom lieten exploderen. Ver wacht wordt dat Frankrijk in juni van het komende jaar het eerste vyftal zal volmaken. Hoewel deze Chinese waterstofbom een aansporing temeer is om tot een wereldwijde regeling te komen tot in perking van het aantal kernwapens en voorkoming van hun verdere ver spreiding, zijn er toch andere ontwik kelingen aan de gang, die veel zor gelijker zijn. Met ingang van 30 juni a.s. heeft Amerika alle research stopgezet, die niet onder overheidstoezicht plaats vindt en als topgeheim wordt be schouwd op het gebied van de gas- centrifuge van uranium. Van 1960 af is men al wat karig geweest met me dedelingen op dit gebied, maar thans dienen zich technische mogelijkheden aan, die grote risico's meebrengen. Met behulp van deze technieken wordt het mogelijk, tegen betrekkelijk geringe kosten en in kleine onopval lende produktiecentra uranium-235 te winnen uit vrij algemeen beschik baar natuurlijk uranium. Dit ura nium-235, dat de basis-grondstof is voor de conventionele atoombom, kon tot dusver slechts in enorme, niet te verbergen fabriekscomplexen gewon nen worden ten koste van een zeer hoog energieverbruik en tegen zeer hoge kosten. Met behulp van de nieuwe winnings techniek zou ieder klein land. dat over een redelijke technische poten tie en matige financiële hulpbronnen beschikt, zich de grondstoffen voor atoombommen kunnen verschaffen, terwijl de constructie van de rest van de bom ook geen ernstige technische moeilijkheden meer oplevert. China heeft reeds vijf A-bom-explo- sies op zyn naam staan, dat wil zeg gen bommen waarin de kernen van uranium-atomen splitsen. Deze explo sies vonden plaats oktober 1964, mei 1965 en drie vorig jaar waarvan de laatste op 29 december. De water stofbom of H-bom berust op de sa mensmelting van waterstofkernen, dus het omgekeerde proces als in de uraniumbom. Een uranium-splitsings- bom wordt gebruikt als slaghoedje voor een waterstof-fusiebom, omdat het fusieproces alleen onder de ex treem hoge temperaturen en druk kan verlopen, die een A-bom-explosie kan verschaffen. De explosieve kracht van een waterstofbom is vele duizenden malen groter dan die van een conventionele uraniumbom. „Aflevering" nog probleem China is doof het bezit van de wa terstofbom overigens nog niet onmid dellijk een ernstiger dreiging voor andere mogendheden geworden. Het monsterwapen is namelijk pas effec tief, wanneer het ook bij de vijand kan worden afgeleverd. Amerika en Rusland hebben er enige jaren over gedaan om het wapen zover te per fectioneren, dat het licht genoeg was voor vervoer per zware bommenwer per en ook operationeel simpel ge noeg werkte om het in vijandelijk ge bied te kunnen laten exploderen. Wel licht doorloopt China deze fase iets sneller, maar de eisen, die tegen woordig aan een effectieve waterstof bom worden gesteld, zijn al weer veel hoger. Voor offensieve doelein den heeft men tegenwoordig althans een aantal bommen nodig, die met raketten in een overrompelende eer ste slag bij de vijand afgeleverd kun nen worden. Voor dergelijke raketope raties zijn bommen nodig van een betrekkelijk licht gewicht en een feil loos mechanisme voor de werking na langere tijd en op grote afstand van de lanceerplaats. Het zal ongetwij feld nog enige jaren duren, voordat China de bom zover heeft geperfec tioneerd. dat deze zodanig gebruikt kan worden in een aanval met raket ten, die bovendien ook nog ontwik keld moeten worden. Tot dusver be schikt China slechts over raketten voor de korte en middelbare afstand. Rusland zal zich dus het eerste zor gen moeten maken over een mogelij ke Chinese dreiging met waterstof bommen, maar iets later zal Ameri ka onherroepelijk ook in dit stadium komen. China heeft thans wel plechtig ver klaard, dat de bommen niet voor een aanval zullen worden gebruikt, maar uitsluitend voor defensieve doelein den zijn ontwikkeld, doch juist hans, nu de eerste klap in een wereldbrand heel wat meer dan een daalder waard is en van beslissende betekenis kan zijn, moet ten volle rekening worden gehouden met het spreekwoord, dat de aanval de beste verdediging is.... Binnen bereik van velen Krijgsgevangenen terug naar hun vaderland Israël heeft nu bijna 11.000 Egyp tische krijgsgevangenen laten repa triëren, zo heeft het comité van het internationale Rode Kruis in Genève meegedeeld. Volgens het comité zijn nu vrijwel alle gevangenen gerepa trieerd. Israëlische patrouilles zoeken in gezelschap van Rode-Kruis- functionarissen nog in Sanai naar achtergebleven Egyptenaren, die ook gerepatrieerd zullen worden. De eerste Israëlische krijgsgevan gene, de piloot Mordechai Lavon, is door Egypte naar Israël teruggezon den. Met een vliegtuig van het int.. Rode Kruis zijn zondag 19 gewonde Jor- daniërs van het Israëlische vliegveld Lydda overgebracht naar een vlieg- haven ten noorden van de Jordaan se hoofdstad Amman. Bij de begroe ting van de gewonden 17 militai ren, een politieagent en een burger waren Koning Hoessein en diens broer, kroonprins Hassan aanwe zig. Het totaal aantal nieuwe vluchte lingen i n de landen rond Israël wordt geschat op 21.000, name lijk 150.000 in Jordanië, 56.000 in Syrië en 4 tot 5.000 in zuidelijk Li banon. Ongekende invasie (Van onze Venlose correspondent) Door enkele tienduizenden Duitsers werd afgelopen zater dag in Venlo de dag der Duitse eenheid herdacht. Het werd een drukte als nooit te voren. Het was een vreedzame (dit woord kan ook gerust met een "t„ worden geschreven) invasie van een onge kende omvang. De Duitse douane had een telling gehouden en kwam op een aantal van 20.000 personen auto's, die alleen al via Venlo Neder land waren binnengereden. Naar schatting zijn er in totaal zaterdag 50.000 Duitsers in Venlo geweest. Zij hebben daar rond 1 miljoen mark achtergelaten. Het leek erop, dat sommigen zich in een soort luilekkerland waanden. De Duitsers verdrongen zich overal, waar maar iets te koop was. Zij de den daarbij of het nauwelijks iets kostte. Aanvankelijk haalden de in gezetenen van Venlo hun schou ders op wegens de drukte, doch la ter op de dag bleek dat in menig ge zin het een of ander ontbrak, ge woon omdat de huismoeders geen kans kregen om zich door de meer dan abnormale verkeersdrukte te werken en tenslotte de winkels door lopend stampvol waren. Trou wens hier en daar raakte men uit verkocht. Een uitverkochte, doch be paald uitgekookte straathande laar verschafte zichop een onna volgbare wijze handel. Hij verpakte gewone paardenmest in fraai gekleurd cellofaanpapier en dit ging grif van de hand. De man verkocht leuk verpakte paardevijgen voor één mark en raakte tenslotte uit verkocht Het was een abnormale toestand die dag in Venlo. Gesteld kan wor den, dat nog nooit eerder zoveel Duitsers op één dag Venlo hebben bezocht en waarschijnlijk ook nog nooit zoveel geld hebben achtergela ten. Het verkeer raakte meermalen op tal van plaatsen vast. Voor een zie kenwagen en eenmaal zelfs de uit rukkende brandweer was er haast geen doorkomen aan. De dag der Duitse eenheid brak in. Venlo alle voorgaande records en zou een dro mer een beeld hebben kunnen ge ven hoe luilekkerland er moet heb ben uitgezien. Menig winkelier gaf het een beeld hoe de gouden eeuw moet zijn geweest. searchwerk ten aanzien van gas-cen- trifuge, die zich niet verder kan uit strekken dan het eigen land, geen zin meer heeft. Landen als Neder land, Japan, West-Duitsland, Italië, Frankrijk en Engeland zijn op dit gebied reeds zover gevorderd en staan industrieel zo onafhankelijk van Amerika, dat zij desgewenst over slechts een paar jaar met de produk- tie van uranium-235 zouden kunnen beginnen op deze goedkope en oncon troleerbare manier. Over vijf tot tien jaar zullen deze technieken beschik baar zijn voor alle landen, die een atoombom zouden willen maken. En van de A-bom naar de H-bom is geen stap meer, die alleen voor reuzen is weggelegd. Het is meer om deze reden dan vanwege de Chinese waterstofbom, dat men zich in Amerika thans grote zorgen maakt, want een internationa le regeling is niet meer mogelijk, als de atoombom-arsenalen over de ge hele wereld zijn verspreid en voor het grijpen liggen voor iedere onver- antwoordelijke regering, die een klei ner conflict met een buurman defini tief uit de wereld wil helpen. De benoeming van prof. dr. I. Sam kalden tot burgemeester van Amster dam is thans officieel. Het Koninklijk Besluit, waarbij hij met ingang van 1 augustus tot burge meester van de hoofdstad is be noemd, is zaterdag, 17 juni, door de Koningin getekend. Deze jongens uit Lansing in de Amerikaanse staat Michigan von den een uitstekend middel om zo wel zichzelf als elkaar wat op te frissen. Verwoedgevecht bij Saigon Bij een gevecht van vier uur in het oerwoud, 80 km ten noordwes ten van Saigon zijn zaterdag 196 Viet- cong-leden gedood. Er sneuvelden 31 Amerikanen en 113 werden ge wond. Het gevecht ontstond in de oorlogszone tijdens een zuiverings actie. Bij luchtaanvallen op de om geving van Hanoi werden 35 goede renwagons vernield of bescheetEl ke dag doen ongeveer dertig Rus sische schepen Noord-Vieb.i m— vens met hulpgoederen aan. Het scheepvaartverkeer neemt nog steeds toe. Dit heeft radio-Moskou gisteren gezegd in een uitzending in het Japans. Een Amerikaans vliegtuig, een C 130 Hercules, voor het vervoer van militairen is zaterdag bij het op stijgen van het vliegveld van An Khe in Zuid-Vietnam neergestort en ont ploft. Van de 49 inzittenden vonden 28 de dood; 21 overlevenden konden uit het brandende wrak worden ge haald. De vliegbasis An Khe ligt aan de rand van Zuid-Vietnamees centra le hoogland Een beeld van de Russische de legatie in de Algemene Vergade ring in New York tijdens de korte zitting van zaterdag. Rechts: pre mier Kosigin in gesprek met de minister van Buitenlandse Zaken Gromiko (midden) en de Soivjet- russische ambassadeur bij de V.N. Fedorenko (links). Hogewoerd 175Dlenstvergadering van Jehovah's getuigen. 7.25 uur nam. Stadhuis (wachtkamer Trouwzaal): Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten 7-8 uur nam. de Porceleyne Fles te Delft. DONDERDAG Hogewoerd 175: Dlenstvergadering van Jehovah's getuigen. 7.25 uur nam. Ingang Meempark (Mareddjk): Ex cursie Kon. Ned. Natuurhistorische Ver. 7 uur nam VRIJDAG Zoeterwoudiseweg 1Aandeelhou dersvergadering Hollandse Constructie- groep 2.30 uur nam. Pieterskerk: Zesde-klassendlenst Spr. ds. A. J. Lamping en ds. H. Post 8 uur Herengracht 26: Aandeelhoudersver gadering Kon. Ned. fabriek van wol len dekens v/h. Zaalberg en Zoon. Rest. Van der Heijden: Afscheidsre ceptie A. v, d. Berg. directeur Gemeen schappelijk Administratiekantoor 4 5.30 uur nam. BIOSCOPEN Studio „Appaloosa", 18 jaar. Da gelijks 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30, 4.45. 7 en 9.15 uur. Camera „Les bons vivants", 14 Jaar. Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 uur. 'Zondag 2.30, 4.45. 7 en 9.15 uur. Luxor „Maar niet met mijn vriend", 14 Jaar. Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30, 4.45, 7 en 9.15 BINNENLAND Cafetaria afgebrand Zaterdag avond is de cafetaria „Het Schuur tje" in Ouderkerk a/d IJssel afge brand. Een lid van het personeel, mevr. van der Weide-Hendriks, liep hierbij ernstige brandwonden op. Zij is in een ziekenhuis in Gouda op genomen. De brand, is vermoede lijk ontstaan doordat de vlam in een pan sloeg. De vrijwillige brand weer van Ouderkerk a/d IJssel, die snel ter plaatse was. was na een uur de brand meester. De schade, groot ongeveer f.40.000, wordt door verzekering gedekt. Jacht op ontsnapte aap Drie politiemannen en tientallen scholie ren hebben in de Deventer binnen stad jacht op een ontsnapte aap ge maakt, eigendom van een medisch student uit Deventer. Het dier mis bruikte zijn vrijheid door in de om geving van zijn kosthuis een schrik bewind te voeren. Bij de een peu zelde hij de kamerplanten op en pakte klontjes suiker weg en een pot jam, bil de ander werd een perzikboom in hoog tempo ontdaan van de bijna rijpe vruchten, waarbij achtervolgers werden belaagd. Na ruim drie uur van de vrijheid te' hebben geproefd, werd het dier tenslotte gegrepen. Ontslagen in Schijndel De ko ninklijke kousen- en sokkenfabriek Jansen - De Wit uit het Brabantse Schijndel, die enkele weken geleden veertig werknemers ontsloeg, heeft thans aan 23 man ontslag aange zegd. De directie van deze fabriek, waar nog meer dan 1000 man in dienst zijn, vreest dat er nog meer ontslagen zullen moeten volgen als de situatie in de textielnijverheid niet snel verbetert. BUITENLAND Geschenk aan Indonesië De leider van een Nederlandse econo mische missie, de heer J. Oyevaar, heeft een aantal encyclopedieën en woordenboeken aan de universiteit an Indonesië aangeboden. De mis- ie, die een economisch overzicht van Indonesië wil maken, is samen gesteld door de Nederlandse Kamer voor handelsbevordering. Kinderen ontvoerd. In de af gelopen zes maanden zijn tenminste vijftig kinderen uit de omgeving van de oude Inca-stad Cuzco in Pe ru ontvoerd, zo heeft de politie van deze stad verklaard. De kinderen werden gedwongen op boerderijen te werken. Luther King heeft gisteren meege deeld dat hij zich binnenkort naar Birmingham in de Amerikaanse staat Alabama zal begeven om er vijf dagen gevangenisstraf uit te zit ten. De predikant was in 1963 met acht anderen tot deze straf veroor deeld wegens overtreding van 'n be togingsverbod. Hij tekende beroep aan bij het hooggerechtshof, maar dit heeft geweigerd het vonnis te ver nietigen. Toch mogelijk Het Amerikaan se ministerie van Defensie heeft gisteren toegegeven dat Amerikaan se vliegtuigen op 2 juni toch moge lijk het Russische vrachtschip Tur kestan in, de Noord Vietnamese ha venstad Cam Pha bestookt hebben. Sowjet-Rusland heeft scherp gepro testeerd tegen een Amerikaanse luchtaanval op het schip, waarbij een bemanningslid dodelijk eri een ander zwaar gewond zouden zijn. Tot nu toe had Amerika gezegd, dat de Turkestan door Noordviet- namese luchtdoelvuur was getroffen. Roversbende in West-Berlijn Negen mannen en een vrouw zijn in West-Berlijn veroordeeld tot ge vangenisstraffen van in totaal der tig jaar omdat zij gasten in verschei dene Westberlijnse nachtclubs met verdovende middelen bewusteloos hadden gemaakt en hen daarna hadden beroofd. De bende bestond uit voornamelijk kelners en bar meisjes tussen 23 en 29 jaar. Koudegolf in Argentinië Een koudegolf in Argentinië, die al tien dagen duurt, heeft dertig slachtof fers gemaakt. Zij kwamen om het leven als gevolg van bevriezing, ko lendampvergiftiging of verbranding. In Buenos Aires was het vrijdag zes graden onder nul, hetgeen er sinds 1918 niet is voorgekomen. Giovanna Agusta getrouwd De 21-jarige Giovanna Agusta is, na een maandenlange strijd met haar va der, de Ital. motorfabrikant graaf Dominico Agusta, zaterdag in een voorstadje van Luik in het huwelijk getreden met de Braziliaanse voet baller José Germano. Bij de plech tigheid waren noch haar vader, die alles heeft geprobeerd het huwelijk van zijn van huis weggelopen doch ter tegen te houden, noch andere familieleden aanwezig. verscheidene plaatsen op Cuba zwa re overstromingen veroorzaakt. In de de omgeving van Pinar del Rio aan de westkust moesten ongeveer 1.300 personen de wijk nemen. Ook in de hoofdstad Havanna liepen lager ge legen delen onder water. Belastingontduiking Als gevolg van belastingontduiking is de Ita liaanse staat in 1966 voor 38.170 mil joen lire (ongeveer 220 miljoen gul den) benadeeld, of ongeveer zes pro cent van het totale bedrag waarop de staat recht had. Dit staat in liet orgaan van de Italiaanse douane- en belastingdienst. In dat jaar zijn T>ij- na 200.000 aanklachten ingediend te gen particulieren en ondernemingen. De grootste belastingontduikers zijn de grote maatschappijen die onge veer de helft van het genoemde be drag yoor hun rekening nemen door met invoerrichten te knoeien. Geen ware democratie De vroe gere president van Indonesië Mo hammed Hatta heeft op een bijeen komst in midden-Java verklaard dat er geen ware democratie in Indo nesië bestaat. Hij maakte de waar nemend president, generaal Soehar- to. hierover verwijten. Hatta uitte kritiek op generaal Soeharto's be sluit om de nieuwe „Democratische Islamitische partij van Indonesië" te verbieden. Ontvluchtingstragedie Een ont vluchtingspoging van een Oostduits echtpaar is zondag in een tragedie geëindigd. Het echtpaar wilde de Elbe overzwemmen naar West- Duitsland. De ongeveer dertigjarige man was volkomen uitgeput toen hij op de westelijke oever aankwam. Hij zag geen kans zijn vrouw de helpende hand te bieden, toen ze door het snelstromende water werd meegevoerd. Protest in Rhodesië De r.-k. bisschoppen in Rhodesië hebben gis teren aangekondigde apartheids- maatregelen op het gebied van de huisvesting in het land veroordeeld. Eerder deze maand was bekend gemaakt dat de regering de invoe ring van een wet overweegt, waardoor gekleurden zouden kunnen worden gedwongen overwegend „blanke wij ken" te verlaten. Johnson in Camp David Presi dent Johnson bracht het weekeinde met premier Holt van Australië door in Camp David, een buitenverblijf in de bergen van Maryland. Duikboot helpt plezlerbootje Een Russische onderzeeboot is za terdag een Deens plezierbootje te hulp gekomen, dat motorpech had in het Kattegat, ten noorden van het eiland Seeland. De beide opvarenden van het Deense vaartuig hadden 12 uur rondgedreven toen zij plotseling de onderzeeër vlakbij aan de opper vlakte zagen komen. Zij kregen eten van de Russen, die het bootje naar Elseneur sleepten. Een Deens jacht bracht het bootje naar de haven. Uit dankbaarheid schonk een van de geredde Denen de Russen zijn gasaansteker. Carmichael in arrest De Ame rikaanse militante negerleider Stoke- ley Carmichael is gisteren in de ne- gerwijk van de zuidelijke stad Atlan- Georgia) gearresteerd. In de hebben zich de afgelo pen dagen rassenrelletjes voorgedaan. Carmichel de belangrijkste ver kondiger van de leer van „zwart aan de macht" werd vorige week zondag in Prattville in Alabama gearresteerd wegens bedreiging van een politie agent met een vuurwapen. Twee da gen later werd hij op borgtocht vrij gelaten. Dromer Een opvarende van de Westduitse kustvaarder „Mary Both" droomde, dat het schip aan het zinken was. Met de wonderbaar lijke zekerheid van een slaapwande laar had hij een patrijspoort geopend en was in piama in zee gesprongen. De „Mary Both" was onkundig van het gebeuren en voer met onvermin derde snelheid verder. De dro mer heeft ongeveer drie kwartier in het water gelegen. Hij werd, in de nacht van zaterdag op zon dag, door de Oostduitse kotter „Sei- wal" opgepikt. Demonstratie in Parijs Onge veer tienduizend personen hebben deelgenomen aan een anti-Vietnam- demonstratie in Parijs. De demon stratie werd georganiseerd door het comité voor vrede in Vietnam. Er werden spandoeken meegedragen waarin de Amerikaanse bombarde menten op Noord-Vietnam werden veroordeeld. Er was veel politie op de been langs de route, maar er zijn geen incidenten gemeld. De mars duurde anderhalf uur Rex .De anti-gang brigade H,„ o on 7 en g i5 9.15 uur. .Goldfinger. 18 Jaar. Di lilks 2.30, 7 en 9.15 uur," Zondag' 4.45, 7 en 9.15 uur. Trianon „Irma la Douce" Jaar. Dagelijks 2 en 8 uur. dag 2, 5 en 8 uur. Astra - Wassenaar Vrijdag 8 Zaterdag 7 en 9.15 uur: „Geschei gordijn", 14 Jr. Zondag 7 en 9.1f „Meisjes zonder remmen", 11 Zondagmiddag 2.30 uur, „De riff schiet altijd raak", 14 Jr. TENTOONSTELLINGEN LakenhalTentoonstelling van Schatten uit de Leldse Universiteitsbibliotheek, Werkd, 10 uur voorm.— 5 uur ns zondags 1-5 uur nam (t/m. 25 ju; Legermuseum (Pesthulslaan). uitzondering van zaterdag van 10-1 (z-mdag 1.5 uurj Molen „de Valk": Molenmuseum opend dinsdag t/m zaterdag 10 voorm.5 uur nam. Zondags 1—5 nam Maandags gesloten „UOii, UCCIU droombeeld" Geopend dagelilka 17 uur; 'e zondags 13—17 uur iti oktober) Rijksmuseum voor Volkenku Tentoonstelling van Japanse pre van Kyösai Dagelijks 1017 '.«Zondags 1317 uur Rijksmuseum voor Volkenk; (Steenstraat 1): Dag. 10-17 u- 'e c«gs 13-17 uur Rijksmuseum voor de de geschl; nis der natuurwetenschappen 104 uur zond 1—4 uur Wassenaar (Kunstzaal Heuff)-! toonstelling Ter Hakkaart. Geo; maandag t/m zaterdag 10 uur vet 5 uur nam; bovendien dlnsdagai 8-10 uur (t/m 28 Juni). Geopend voor spoedeisende geval Uetraal Apotheek, Breestraat 74 Apotheek R. van Breest Smal burg te Leiderdorp is de gehele geopend. Zaterdagsmorgens tot 12 uur plege men de eigen huisarts; dti dok terstelefoon 22222. Bi) geen gehoor van uw hulsof!; specialist (of diens waarnemers) men voor spoedgevallen dokter"! foon 2 22 2 2. (Van donderdag 15 Juni t/m woensdag 21 Juni) DINSDAG 20 JUNI. Oude kerk, 20.15 uur: Het Ned merkoor en het Ned. Kamerorl Akademie voor podiumvorming, uur: „Vrouwenzand". WOENSDAG 21 JUNI. Kon. Schouwburg, 20.15 uur: H Stoiber Company-New York; Emperor Jones" Kelderzaal. 20.15 uur: Pools'T< terlaboratorium: „Akropolls". Openluchttheater „Zulderpark' uur: Het. raadsel van de raadsel man". Oude kerk, 20.00 uur: Sander Marlon, orgel m.m.v. Plm den der, hobo. WEERRAPPORÏEN (Van hedenmorgen 7 uur) <2 6 i Den Helder Ypenburg Vlisslngen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Zuid-Limburg Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Frankfort München Zürich Genève Locarno Wenen Innsbruck Belgrado Athene Barcelona Madrid Mallorca Lissabon motregen 14 12 geh. bew. 14 10 zw. bew. 15 H mist 17 4 onbew. 17 zw. bew. 18 mist 17 zw. bew. 17 8 onbew. 22 onbew. 23 onbew. 25 12 onbew. 18 11 zw. bew. 19 8 onbew. 22 8 onbew. 18 2 half bew. 20 10 zw. bew. 20 6 geh. bew. 20 8 geh. bew. 24 14 onbew. 22 12 onbew. 24 12 regen 24 14 half bew. 23 8 zw. bew. 22 0 half bew. 23 9 licht bew. 25 10 half bew. 9 zw. bew. 4- 9' regen 25 15 onbew. 28 20 onbew. 22 10 zw. bew +14) zw. bew. 22 II zw. bew. 14 onbew. 26 16

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 2