Finilec plakt en pompt a la minuu Lekke banden bij auto's, fietsen en bromfietsen geen probleem meer, want... SLEUTELTJES Personeel gevraagd Kinderhuis Nieuw Voor dorp vraagt voor zo spoedig mogelijk een meisje voor de I keuken. Werktijden na overleg j Leidseweg 96. Voorschoten, tel. 01717-2629. Wy vragen nette cantine- juffrovcv/. Prima referenties, hoog loon. Aanmelden: Leid- 6che Wolspinnerij N.V., Zoeter- woudseweg 3. Lelden. \VI| vragen nette cantlne- juffrouw. Prima referenties, hoog loon. Aanmelden: Leid- sche Wolspinnerij N.V., Zoeter- woudseweg 3, Leiden. Wij vragen nette eantine- Juffrouw. Prima referenties, hoog loon. Aanmelden: Leld- sche Wolspinnerij N.V., Zoeter- woudseweg 3. Leiden. Cemsto lieeft plaats voor schoonmaaksters van 9 12 u. Aanmelden di/vrlj van 4—6 uur. Papengracht 7A. In onze boek-, tijdschrif ten en kantoorboekhandel Is plaats voor een assistente voor de verkoop. Leeftijd ca. 18 jr, opleiding mulo. Soil, schrifte lijk of mondeling aan Boek en Blad n.v., Breestraat 107, Lei den. Heeft u moeilijkheden met uw bestrating of tegelpad bij uw huis, stuur even een kaart je en alles wordt voor u in orde gemaakt. S. A. Visscher. Torenvlletlaan 39. Valkenburg. Z.H. T.V. en radio r.V.-nieuws. Alleen bij ons alle merken t.v.-toestellen Serie 1967 met Inruil van uw oude t.v-toestel, 48 cm-beeld vanaf f 550,- en 59 cm-beeld f 625.- Tel 33677 - 23296. l'.V.-nleuws. Alleen by ons allt merken t.v.-toestellen Serie 1967 met Inruil van uw oude t v toestel 48 cm-beeld vanaf f 550.- en 59 cm-beeld f 625,- Tel 33677-23296 Verdien f 200.— by aankoop van de nieuwste Err es groot beeld televisie, model 1967-'68 van f 848. U betaalt dan sl. f 648. Alweer een voordeelaan bieding van: Topser- 'ce, Bree straat 148, tel. 26862. Goedkope verhuur van nieuwe klapstoelen: tafels, bungalowtenten, d.d. trekkers tenten, pannen en alles voor kamperen. B.v. stoel thuisbe zorgd f 055 per stoel. Bestel lingen voor zaterdag, vrijdag voor 18.00 uur opgeven. Bree- develd, Haven 40, telefoon 31340. Kampeersliow met altyd veel koopjes naast de ijsbaan te Hazerswoude, Rijndijk. Op za. 10—18 uur. zo. 14-17 uur en dl. t/m vrij. 14—18 uur. Breedeveld, Haven 40, Leiden, telefoon 31340. Grote partij opvouwbare tuinstoelen nu f 9.75, grote maat f 11.50, extra hoge rug, ook te verzetten als ligstoel nu f 14.95, grote maat tafels nu f 18.75. Anka, Witte Singel 108 tel. 23657. Grote party restanten po lyether in alle diktes, nu halve prijs. Skai met tricotrug, dus rekbaar van f 17.50 nu f 9.75 p. meter. 140 cm breed, 70 kleu ren. Anka, Witte Singel 108. tel. 23657. Voor alle sporten, kleding, camping is Wilms Floet de meest gesorteerde sportzaak uit uw omgeving Onze show room is werkelijk uniek in het hart van de stad. Komt u eens vrijblijvend kijken. Wilms Floet Sport en Camping Haarlemmerstraat 182-184, Lelden. Kunstgebittenreparatles. Sneller, beter en goedkoper. Hubrechtstraat 26. Leiderdorp Tel. 33361. i oopjes in wasmachines en centrifuges, 127 en 220 V.. snel- wassere 149 50, langzaamwas- ser 249,- met 1 Jaar garan tie Oudshoorn Haarlemmer straat 160. tel 25799 Voor al nw lompen, papier e~ metalen naar F. Voorzaat. Caeclliastr 49, hoek Lijsbeth- ook af. B Wassery Spronk. Lakenpak- ketservlce Lakens, slopen of tafellakens, 6 stuks gewassen en gestreken voor f 2.80 Uit sluitend brengen en halen. Witte Singel 14, Lelden. Pronk met de was van Spronk Geen order te groot - geen order te klein bij C. L. Mul der moet u zijn. Exclusieve bloemwerken voor recepties, bruiloften, verloving, verjaar dag. Bloemenmagazijn C. L. Mulder, Haarl.weg 21, Lelden, telefoon 20550. De kastenspeclallst. Keuze uit 155 modellen keukenkas ten, linnenkasten, ladekasten, commodes en bureaus. O. J v. d. Geest Houthandel ,43e Burcht". Hoogl. Kerkgracht 49, tel. 33078. 's maandags geslo ten. B Vakkundige reparaties aan alle soorten uurwerken, binnen enkele dagen gereed, W v d Berg Buys Ballotstraat 20. (Prof wijk) Lelden I Meubel-Inruil. Direct uit fabriek leveren wij 1ste klas meubelen tegen lage prijs en geven een hoge prijs voor ge- 4 toonzalen. Inl.: Rijswijkse- bruikt meubilair, In Den Haag weg 5A. Tel. 070-605664. Lees weer eens gezellig een goed boek uit onze ruim ge sorteerde bibliotheek. Voor de Jeugd alle soorten stripverha len. Diverse tijdschriften en boeken ln de verkoop. Sigaren en sigaretten. Leesbibl. „Re cord", Apothekersd"k 35. B Nog enige duurdere was machines met schoonheids foutjes. dubbelw„ volle garan tie Wasmachines vanaf f 155. f 210, en f 310 Ook 127 volt. Nieuwste twinset combi's van af f 490 Volautomat. trom- melwasmach. f 735 Firma Du- soswa, Turfmarkt 1-3. te. 24409 Te koop aangeboden: een 'ma haard (E. M. Jaarsma) "1 compleet met voorplaat, f 10,50. Adres P. Irene- '2, Oegstgeest. Na 7 uur 51524. Een onlangs door het TNO op het circuit van Zandvoort gehouden test met een personenauto waarvan alle vier de banden vooraf werden doorboord met een scherpe priem van 4 mm. doorsnede en vervolgens met één druk op de knop werden behandeld met een nieuw Nederlands produkt, toonde aan: bandenpech is voortaan geen misère meer. Er is een nieuw produkt: rubberschuim in een spuitbus. U repareert er uw volgende lekke band mee. En tegelijk pompt u uw band op. Met diezelfde bus. Met één druk op de knop. A Ia minuut. Het produkt heet: FINILEC. Wat is Finilec? Finilec is een in 'n drukbus (vijf atmosfeer) verpakt onbrandbaar, onschadelijk, volkomen veilig mengsel van microscopisch fijn verdeelde rubber (latex) en een vloeibaar gas. ruim 250 km op vier door boorde en met Finilec behandel de banden met een baangemid- delde van 95 km. door de vele scherpe bochten van het drcuit in Zandvoort. Hoe werkt Finilec Heel simpel. Aan de spuitbus zit een slangetje met een draai- nippel, die op bet ventiel van uw band past. Als u de nippel op het ventiel hebt gedraaid en op de drukknop van de spuitbus drukt, dan gebeurt het volgende: FINILEC stroomt in uw band en brengt deze op normale rij- spanning. Tegelijk vormt zich in uw band een hoeveelheid veder licht rubberschuim. Dit schuim wordt in de richting van het lek in binnen- en buitenband ge dreven (of in het geval van een tubeless band alleen naar het lek in de band). In sommige gevallen ziet u dan ook aanvankelijk enig wit schuim op de plaats van het lek op de buitenband verschij nen. In het lek zelf verzamelt zich een hoeveelheid rubber die blijvend één geheel gaat vormen met de band; het lek wordt vol komen afgedicht. Belangrijk: zodra de band op rijspanning is, stapt u in en rijdt u weg. Het nog in de band aan wezige rubberschuim hecht zich dan door de middelpuntvlieden de werking geleidelijk als een zuivere, zeer dunne rubberfilm aan de binnenzijde van uw baud. Daardoor voorkomt Finilec bo vendien uitdrogen en poreusheid van uw band. Geen wondermiddel. Finilec is geen wondermiddel. Het is een typische uitvinding van deze tijd. Iets waarop we allemaal eigenlijk al lang zaten te wachten. Iets heel voor de hand liggends: repareer rubber met zuivere rubber vanuit een spuitbus die tevens voor het op pompen zorgt. Hoe veilig is Finilec? Absoluut veilig. Voor alle ban den. Dus: fietsbanden, brommer- banden, autobanden, ja zelfs vrachtautobanden. Voor alle normale, door scherpe voorwer pen veroorzaakte lekken. Dit is bewezen tijdens een grondige, abnormaal zware test op het circuit te Zandvoort - een test opgesteld en uitgevoerd onder supervisie van het grootste on afhankelijke Nederlandse onder zoek instituut: TNO - Delft. De directeur van het circuit, de heer J.B.Th. Hugenholtz, zelf een ervaren coureur, reed tijdens deze test drie verschillende typen doorboorde en met Finilec be handelde banden, conventionele en radiaalbanden, met binnen band zowel als tubeless. De proef slaagde volkomen. Geen wonder dan ook dat een instan tie zoals de ANWB (wegen wacht) en concerns als Shell, Esso achter deze opzienbarende Nederlandse vinding staan. Let op: Vanzelfsprekend moet men, een maal thuis gekomen, de voor malig lekke band laten nazien op canvasbreuk. Dat geldt zoals u weet trouwens voor elke lekke autoband. Laat na een behande ling met Finilec bij de eerst volgende keer tanken de band even op spanning controleren. Er is Finilec voor elke weg gebruiker, elke vakantieganger. Het is gelukt om Finilec nog juist voor de grote vakantie- uittocht op de markt te brengen. Profiteer daarvan. Neem een bus Finilec mee op uw binnen- of buitenlandse reis. WAARSCHUWING: Finilec is een Nederlandse primeur. In het buitenland is nergens Finilec te koop!!! Koop het dus vóór uw vertrek. Dit zijn de prijzen: Voor een fietsbandbus (2 k 3 banden) 4,25 Voor een brommerbandbus (2 a 3 banden) 5,95 Voor een autobandbus (1 band) ƒ6,— Voor een autobandbus (2 banden) ƒ8,— Finilec-bussen voor fiets- en brommerbanden zijn verkrijg baarbij de erkende rijwielhandel. Finilec voor autobanden is uit sluitend te koop bij de stations van de grote benzinemaatschap pijen, waar u ook voor brommer- bandbussen terecht kunt. Finilec een produkt van Aero- chemie, Van Hallstraat 175-179, Amsterdam. TeL 020 - 162543. Naaimachines Meerpoel, Hooigracht 37 Inruil-machine.' ln pr st., vanaf f 25.- Geopend 's morgens van 10 - 12.30 uur b Kachel stuk? Reparatie en schoonmaken van olie- en ko lenhaarden Smederij sedert 1873. Oudshoorn, Haarlem merstraat 160. Tel. 35799. Heeft u moeilijkheden met het zemen van uw ramen en schoonmaakwerk. Belt u dan even tussen 7—8. Tel. 23716. B Grote bus prima haarlak. Uw haar blijft prima zitten. Nu slechts f 3.60. Verkrljgbaai bij Drog. Boerhaave, Haarlem merstraat 68- B Te koop aangeboden kleine werkplaats 30 m2 met kracht stroom grote bovenverdie ping met of zonder Inventaris prijs f 8000. Br. bur. v. d. blad ond. no. 8629 k. B Mooie kolenhaard (zelfvul- ler)geschikt voor III en IV, t.e.a.b. Maredijk 41A. Leiden. B Aangeboden een kinderwa gen Fa. Mutsaerts, i>n staat van ndeuw. Tevens een vloer kleed 2x3 m. Te bevragen Pe ter van Anrooystr. 21. B Gebruikte luchtbedden. Slechts f 10.p. stuk. Niet goed, geld terug. Troost. Ha ven 14, Lelden. Tel. 42945. B T« koop. Snel wasser met klok en wringer (r.m.). Smoel- toeter werkt op batterijen, zeer geschikt voor Jachthaven. Veerstraat 43, Oude Wetering. B Te koop een rode regen mantel maat 36. Nooit ge bruikt. Obrechtstraat 103, Lel den (Zuid-West). B Aangeboden zo goed als nieuwe oliehaard. Slechts een Jaar gebruikt. Brieven ond. no 8728 k bur. van dit blad. B tVlmperolle. Geeft lange wimpers van opmerkelijke schoonheid. Import. Per flesje 90 cent. Bij Drog. Boerhaave Haarlemmerstraat 68. IR Kippengaas, harmonlcagaas, 'oiiéregaas, siergaas, grasma chines, harken, spaden, schof fels, graven, tuinbanken, tuin stoelen en alles voor Uw tuin W. P. Hartwijk, Nieuwe Bees tenmarkt 7 11 Leiden, telef, 26627. Ruime parkeergelegen heid aanwezig. B Rotan ?ct)H| Po f 13.50. tafels plaat vanaf f 14. mand met baket voor elk model

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 12