Ditmaal de beurt aan Frans en Zweeds werk Aaaaaardbeien volop smullen!! en Chaosterreur misleiding dreven de Palestijnen weg arnhemse eilmweek Populaire Edisons toegekend Vijftien jaar geëist voor moord op vrouw radioprogramma" VRIJDAG 16 JUNI 1967 LEEDSCH DAGBLAD PAGINA 5 (Van onze speciale verslaggever) Twee Nederlandse premières van werken van belangrijke buitenlandse regisseurs, de eerste vertoning van een Nederlands tekenfilmpje van Ru pert van der Linden, een vijftal korte Belgische films om te onderstrepen, dat wij ook op filmgebied nauwe re laties met onze Benelux-partner on derhouden, een reeks korte filmpjes van internationale makelij met een polemologisch karakter, voor hen die jn het verleden wilden duiken nog eens de vooroorlogse speelfilm .Oranje Hein" en tenslotte een nachtvoorstelling van de Belgische film „De man die zijn haar kort liet knippen". Ziedaar in grote lijnen het filmweekprogramma van gisteren ten bewijze, dat Arnhem het er ook op de vierde dag van haar tot dusver aantrekkelijke festivalletje bepaald niet bij heeft laten zitten. Het publiek is er intussen ook ach. ter gekomen, dat er behalve de twee officiële voorstellingen in het Rem brandt-theater heel wat meer tt doen is op filmgebied. Dat heeft er onder meer toe geleid, dat er voor de terugblik op de vroegere Nederlandse speelfilms in het Saskia-theater op eens verheugend meer belangstelling is gekomen dan enkele dagen gele den toen Gerard Ruttens „Dood wa ter" nog geen 25 mensen op de been had weten te bi-engen. En de dage lijkse nachtvoorstellingen in Rem brandt zijn ook meer in trek, Frans Eric Rohmer, oud-hoofdredacteur li van de „Cahiers du cinema" en dert 1949 daadwerkelijk met film in weer, heeft zijn Arnhem-bezoek op |het allerlaatste moment toch nog af- (d. De man van wie bekend is dat J hij nooit een festival of filmweek wil I bezoeken, had de organisatoren aan vankelijk blij gemaakt met de toe zegging, dat hij daar ditmaal maar P eens vanaf zou stappen, maar ver der dan die toezegging is hij niet ge komen. Zijn komst had luister moe ten bijzetten aan de première van ADVERTENTIE zijn film ,.La Collectioneuse' Die film moest het nu geheel op eigen kracht doen en daar bleek hij naar mijn smaak niet sterk genoeg voor. Rohmers werk is een typische in tellectuele benadering van een eerder literair dan filmisch thema, vol diep zinnige beschouwingen over onderlin ge verhoudingen, menselijke vrijheid en geestelijke eenzaamheid. Het zal duidelijk zijn, dat bij zo'n film het gevaar van een teveel aan gesproken woord op de loer ligt. Daaraan i: Rohmer dan ook niet ontkomen, zo dat men tenslotte het gevoel krijgt, dat zijn werk sterker zou zijn gewor den, wanneer hij zijn hoofdrolspeler een half uurtje eerder had laten ver trekken. Maar ja, wat doe je dan weer met een speelfilm van een uur lengte Zweeds In de avondvoorstelling de Neder landse première van „Elvira Madi- gan", de eerste kleurenfilm van de Zweed Bo Widerberg, die met dit werk vorige maand in Cannes in de voorste gelederen eindige. Ook het Arnhemse publiek heeft zeer positief gereageerd op deze poë tisch in scène gezette, aan de histo rische realiteit ontleende liefdesra- gedie tussen graaf Sixten Sparre, telg uit een vooraanstaand Zweeds ge slacht en het koorddanseresje Elvira Madigan. ADVERTENTIE Israël en de Arabieren "Jcilenka regenjassen met nylon ge voerd,sterk, kreukherstelleno', was- baar en plooihoudend. In verschil lende modekleuren. Uniek van modelj Uniek in kwaliteit! Uniek in prijs nu Morgenochtend 9 uur begint de verkoop Geen telefonische of schriftelijke orders. Een jury, bestaande uit Ben Bun ders, Anton Kersjes, Co de Kloet, Nico Knapper en Rob Touber. heeft na twee dagen vergaderen in Zeist voor de volgende grammofoonplaten alle langspeelplaten- de „populaire" Edison toegekend: Pet Sounds (The Beach Boys), Revolver (Beatles), Ascension (John Coltrane). Desola tion (Cuby and the Blizzards)Mel low Yellow (Donovan), Pinch Eye (Boy's Big Band) album Jean Ferrat, Live (The Four Tops). Voor de over levenden (Boudewijn de Groot), Ram ses II (Ramses Shaffy), Sinatra at the sands (Frank Sinatra), Zo zingt de Jordaan en Bah september, met op de andere kant-: Op School reis. Dolf van der Linden fungeerde als onpartijdig juryvoorzitter. Van de zijde van de Commissie Collec tieve Grammofoonplaten Campagne werd vernomen, dat de uitreiking van de Edison naar traditie zal ge schieden tijdens het Grand Gala du Disque Populaire. Alleen zal dit po pulaire gala niet, zoals gebruielijk plaats hebben in oktober. De com missie heeft gemeend het gala dit jaar te moeten verplaatsen naar fe bruari of begin maart 1968. Hier toe zijn verscheidene omstandighe den aanleiding geweest, waarvan de voornaamste was dat men voor de 28ste oktober, die oor spronkelijk als galadatum was vast gesteld geen programma kon samen stellen dat naar het oordeel van de organisatoren representatief genoeg was voor het prestige van de gram mofoonplatenbranche. Vraagstuk met vele kanten (Van onze speciale medewerker) Het Palestijnse vluchtelingenvraagstuk ontstond in een tijd waarin de wereld meer zorgen aan haar hoofd had. In februari 1948 hadden de communisten in Tsjecho-Slowakije de macht gegrepen, half juni begon de blokkade van Berlijn. Eind januari was Gandhi vermoord en op 1 mei werd in Noord-Korea de communistische republiek uitgeroepen. Wij zelf voerden onze oorlog in Indonesië. De koude oorlog begon in alle hevigheid te ontbranden en het koloniale vraagstuk was volwassen. De Palestijnse gebeur tenissen speelden geen rol in de Oost-West verhouding en waren slechts zijdelings verbonden met het koloniale vraagstuk. De Palestijnse strijd voltrok zich in een betrekkelijk vacuum. ambtenaar ziet geen problemen. „Dat spelen we wel klaar" is zyn antwoord. „Met een paar uitgekien de massamoorden raken we ze snel genoeg kwijt". Een zwarte bladzijde is ook het uitdrijven van de Arabieren uit Hai fa. Na onderhandelingen van jood se en Arabische vertegenwoordigers met de Britse autoriteiten (april 1948) slaat plotseling de stemming om. De „Irgoen" (de „Irgoen Zwai Leoemi, een van de joodse clande stiene legers) is in aantocht, een panische schrik bevangt de Arabi sche inwoners van de stad. Schie- 1 tend dringen de terroristen de stra ten van de Arabische wijk binnen. Hals over kop vlucht men naar de haven, waar vluchtelingen by scheepsladingen tegelijk naar Bei roet worden afgevoerd. De Britten grijpen niet in. De joodse inwoners van de stad, die jarenlang redelijk met de Arabieren hadden samenge leefd, kijken het tafereel ontzet aan. De Arabische wijk wordt geplunderd door de „Irgoen". Deze onverhoedse aanval op de Arabische inwoners van Ha.ifa is later de beste poli tieke en propogandistische reden ge noemd voor de na 15 mei volgende militaire inval van de buurlanden. De werkelijke redenen voor ontstaan van de stroom Arabische vluchtelingen, die kort voor en na het uitroepen van de staat Israël (14 mei 1948) Palestina verliet zijn nooit nauwkeurig geanalyseerd. Door de partijen, die nu nog bij het vraag stuk zyn betrokken, worden twee te gengestelde redeneringen gebruikt. Volgens het Israëlische standpunt is het massale vertrek het gevolg van het drijven van de Arabische leiders, die er vast van overtuigd wa ren, dat zij na het Britse vertrek de joden binnen de kortste keren in zee zouden drijven. Een tijdelijk vertrek de Arabische bevolking van Pa lestina zou deze operatie vergemak kelijken. Deze visie wordt, gesteund door vele waarnemingen. In de chao tische dagen rondom de 14de mei namen vele Arabieren hun boeltje op en gingen de grens over. Vaak wa ren het joden, die hun deze aftocht afraadden. Door het massale vertrek zou de structuur van het land wor den ontwricht; in vele joodse land bouwondernemingen waren Arabie ren als arbeiders werkzaam. Donkerste smet Volgens het Arabische standpunt hebben de Palestijnen het land voor al verlaten onder druk van de jood terreurgroepen. Ook deze v ish wordt gesteund door vele waarne mingen. Als voorbeeld wordt dikwijls de massale moord op de inwoners van het Arabische dorpje Dir Jassin ge> noemd, een gebeurtenis die in wreed heid niet onderdoet voor de uit moording van Putten en Lidice. Bin' nen een paar uur tijd werden de 250 weerloze inwoners van dit dorpje door Israëlische terroristen rd. Jon Kimbhe (tot voor kort hoofdredacteur van het zionistische blad Jewish Observer) noemt zijn „seven fallen pillars" de massa moord op Dir Jassin de „donkerste smet" op de geschiedenis van deze periode". Glubb Pasja (Sir John Glubb), de Britse commandant van het Arabische legioen, vermeldt zijn autobiografie een gesprek met joods ambtenaar van het Britse bestuur .Het gesprek gaat over de vraag hoe de joden zioh tegenover de Arabieren in het joodse deel Palestina staande zullen houden. De (Van onze Bredase correspondent) Vijftien jaar gevangenisstraf we gens moord heeft de officier van Jus titie bij de Bredase rechtbank gis teren geëist tegen een 49-jarige ar beider uit Oosterhout. Verdachte heeft op 17 februari in haar woning in een slaapkamer zijn van hem scheiden vrouw (49) van het leven beroofd. Man en wouw leefden ad geruime tijd in onmin. Zij waren gescheiden van tafel en bed. Hun 8 kinderen waren aan de wouw toegewezen. De man had een kosthuis dicht bij het huis van zijn wouw en kinderen en geregeld probeerde hij tot een ver zoening te komen. De wouw wilde echter met hem een ernstige alco holist, die in het verleden vaak zijn gezin mishandelde en geweld pleegde niet opnieuw beginnen. Op 17 februari had verdachte zich 's morgens kwaad gemaakt, omdat een man bij zijn wouw op bezoek was die hy liever niet zag komen, Tegen twee uur ging hij 's middags daarover bij zijn wouw zijn beklag maken. Op de slaapkamer ontstond ruzie en hy heeft toen, volgens zijn eigen verklaring, toen zijn wouw met één hand bij de keel gepakt. Zij ver zette zich niet en liet er het leven bij. De officier van Justitie achtte, ge zien de voorafgaande dreigementen en de hele ontwikkeling van het drama, opzet, kalm beraad en over leg, en dus moord, bewezen. Omdat 's mans geestvermogens ziekelijk zijn wilde de officier niet het volle pond, 20 jaar of levenslang, eisen. De uitspraak is op 29 juni. De waarheid in hel midden Uit beide regeringen kan men gevoeglijk de conclusie trekken dat de waarheid in het midden ligt. Brits wanbestuur, misleiding door de Ara bische leiders en joodse terreur zijn de oorzaken van de massale vlucht. De onderlinge verhouding tussen de drie factoren doet niet veel ter zake. Belangrijker zijn de conclu sies: (ade vluchtelingen zelf waren onschuldig, (b) bijna alle vluchtelingen lieten in hun overhaaste aftocht hun be zittingen achter. De laatste factor is dikwijls over het hoofd gezien, maar zij is niet zonder belang omdat zij de latere wrok en wraakzucht van de vluch telingen verklaart. Bovendien vormt zij een verklaring voor de betrekke lijke snelheid waarmee de staat Israël op poten kwam te staan. Achter gebleven Arabisch bezit In mei 1948 behoorde 5 a 6 pro cent van de grond toe aan joodse eigenaars. De staatsdomeinen om vatten 46 procent van de grond. Het grondbezit in Arabische handen be droeg ongeveer 47 procent. Het over grote deel van dit Arabische grond bezit viel de Israëliërs zonder meer in de schoot, waardoor de economi sche structuur van hun gemeen schap veranderde. Veel financiële hulp aan de joodse gemeenschap werd in de jaren vóór 1948 gebruikt voor de aankoop van landbouwgron- 1 den. Na 1948 kon dit geld een andere i bestemming krygen. De Amerikaan- se joodse) hoogleraar Don Peretz j komt dan ook tot de conclusie dat „achtergelaten bezit een van de voor- naamste bijdragen was tot de ver- I sterking van de Israëlische staat". Hij geeft een paar sprekende voor beelden: van de 370 nieuwe joodse nederzettingen die tussen 1948 en 1953 werden gesticht, werden er 350 gevestigd op „absentee property" (vluchtelingenbezittingen) in 1954 woonde de joodse bevolking van Is raël voor meer dan een-derde op .absentee property" en van de nieuwe immigranten had bijna, eenderde zich gevestigd in de door de Arabieren verlaten wijken van de steden. Vooral in Jaffa, Accra, Lydda, Ram- leh. Beisan en Magdal hadden deze volksverhuizingen plaats. Peretz komt op een totaal van 388 steden en dorpen, waar de Arabieren weg en de joden binnentrokken. Bijna een kwart van alle (toenmalige) ge bouwen van Israël was ermee moeid. 10.000 winkels en bedrijven gingen in joodse handen over. Nog in het seizoen 1951'52 bestond 10 procent van de totale export vai Israël uit citrusprodukten di afkomstig waren van voormalige Arabische bedrijven. In 1951 was 9 procent van de olijven-boomgaarden voormalig Arabisch bezit. De Ver. Naties hebben in 1951 een schatting gemaakt van de achterge laten bezittingen. Voor wat betreft de waarde aan onroerende goede ren kwam men toen op een totaal van 1 miljard gulden (ongeveer 700 miljoen voor landbouwbedrijven en ongeveer 300 miljoen onroerende goederen in destedelykegebied) ne. goederen in de stedelijke gebieden). Het achtergelaten roerend goed schatte men toen op 50 a 60 miljoen gulden. Dit is een lage schatting: na dien kwam men meestal op hogere totalen uit. NEDERLAND 1 NCRV 6.45 uur De minimolen 6.50 uur Nieuws 7.00 uur Don Pauiin zingt 7.25 uur Paulus van Tarsus: Saulus wordt Paulus 8.45 uur Weet je nog wel? Programma's uit het televi siearchief 9.30 uur De parallelle wereld; televisieverhaal 10.25 uur Close-up van een burgemeester 10.45 uur The rivals; spirituals 10.50 uur Laatste nieuws NEDERLAND 2 TROS 8.00 uur Nieuws 8.05 uur Mijn 8.30 uur i VARA van Mars Tros-kompas 9.05 uur Achter het nieuws 9.20 uur Coronation street 10.15 uur Laatste nieuws en jouri 10.30 uur Teleac: Kernfysica 11.00 uur Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM 1 HILVERSUM 2 6.30 uur Jazz-rondo I uur De notenkraker, Bolsjoi theater orkest en cjióteren Veel te beleven! Voor een zomerse dag viel er veel te beleven op de televisie. Bijv. de opening van het Hol land Festival, een aflevering van mensen in de sport met aandacht voor de tennissers eh aankomende wielerjeugd, het verhaal „Bekentenis" van Bel- campo met een dubbelrol van Henk van Ulsen, een kwartier tje terugblik op „Moef ga ga", de korte opera van Menotti „De telefoon". Zes eigenhandige, nieuwe programmaonderdelen, los nog van het journaal en de IKORi Gesprek met Diamand Het tweede onderdeel dat extra aandacht verdient was het interview van Henk Neuman met Peter Diamand, die tot 1965 directeur van het Holland Festi val is geweest. Hoe groot mijn waardering voor Henk Neuman als politiek commentator ook is, mijn waardering voor hem als interviewer slinkt per inter view. In diepste wezen zouden de vragen ook per telefoon ge steld kunnen worden, of beter nog: per dictafoon, want het komt er bijna op neer dat hij „afwezig" is by elk interview. Zyn interviews worden niet door hem gemaakt, maar door zijn tegenspeler, die in feite op eigen kracht alles waar moet maken. Peter Diamand luk te dat maar half, alleen zijn karakteriseringen van een aan tal befaamde musici waren be langwekkend. Strawinsky noem de hU levendig, spits, sarcastisch, flexibel van geest en zake lijk van aanleg. Benjamin Brit ten is sensibel, een bijzonder groot kunstenaar die elk instru ment bezield bespeelt. Van Ma ria Callas zei hij, dat al haar eigenschappen (goede en slechte) buiten proporties wa ren, zowel haar intuïtie en ernst, als haar negatieve eigenschap- pen. Met Von Karajan is het moeilijk zakelijke dingen te re gelen of persoonlijk contact te krygen. Hy heeft niet veel ge voel voor humor, waardoor hy een lastige gesprekspartner is. Jan Kassies, directeur van de Toneelschool in Amsterdam, was degeen die iets ten goede of ten kwade van het „feestvarken" mocnt zeggen, hij noemde Diamand, by al diens persoon lijke charme (of zoiets) ondoor zichtig in diens beleid met be trekking tot het Holland Festi val en hy verweet hem, dat hy de belangen van bekende bui tenlandse kunstenaars had la ten prevaleren boven die van de Nederlandse kunstenaars, iets wat Diamand uiteraard weer ontkende. Tenslotte Brandpunt. Schrij nend waren de beelden die de Engelse commerciële televisie in het Nabye Oosten had ge maakt van „The peace after the war before": ontheemde Jorda- niërs met name, die het ook allemaal niet meer wisten. Hoogst belangwekkend waren de gesprekken daarna met de vertegenwoordgiers bij de V.N. van Egypte, Jordanië en Alge rije. Zy gaven, op volstrekt zin nige en van hun standpunt uit redelijke manier te kennen wat hun nu al jaren dwars zit in de situatie rond Israël, en waar h.i. de oplossingen liggen. De beschouwing die Neuman daar na hield was helaas te weinig op het vooraf betoogde afge stemd, waardoor verschillen de vragen open bleven. Er wordt wel gezegd, dat Brigitte Bardot haar tijd heeft gehad. Maar zij kan nog nergens een stap verzetten zonder de aan dacht van de fotografen te trek ken. In Rome kon ze dezer dagen niet ongemerkt winkelen. Maar het moet gezegd: B.B. levert nog steeds een leuk plaatje op. VOOR VRIJDAG 16 JUNI Hilversum 1. 402 m. KRO: 18,20 Uitz. van D"66. Spre kers: de heren Hamstra en Hekkert. 18.30 Voor de Jeugd. 19.00 Nws. 19.10 Act. 19.30 R.V.U.: Het Internationaal Dansfestival, door H. F. Leuvenink m. m.v. Drs. L. Bongers. NRU20.00 Grenspost: informatie voor en over vakantiegangers. 22.05 Pari. week- overz. 22.25 Humanistisch Verbond. Kort commentaar, onder red. van en uitgespr. door Th. Polet. 22.30 Nws. 22.40 Volksmuz. 23.00 Concert: I. Om roep kamerkoorklass. liederen; II. Radio kamerorkest en solist: klass. nuz. 23.55-24.00 Nws. Hilversum 2. 298 m. VPRO: 18.00 Nws. 18.15 Amerika in termijnen, praatje. 18.20 Licht piano spel. 18.30 Jazz-rondo. 19.00 Help: ir. platenprogr. 19.30 Uit de kunst: strubriek. 20.00 Nws. 20.05 Orkest 1 van de afd. Jeugd en Muz., Am- sterdam mod. muz. 20.45 Het Jaar 2000 ls in zicht, lezing. VARA: 21.00 Klass. balletmuz. (gr.). 22.30 Nws. licht progr. 23.55-24.00 Nws. er de 4e UJn) van 18-20 uur. Bedrich Smetana. 1. Polka's voor orkest (15 min.) De bewoonster van het platteland. Voor ons meisje. Louise pol ka. Uit het studentenleven. Symphonle Orkest FOK, Praag o.l.v. Zdenek Kos- ler. 2. „De Verkochte Bruid" (le be drijf: 49 min.) (2e bedrijf: 36 min.) Komische opera in 3 bedrijven op tekst van Karei Sabina. Plaats en tijd van handeling: Een dorp in Bohemen in j het midden van de 19e eeuw. Uitvoe- i renden: Vekoslav Yanko, bariton (Kru- I sina, een boer); Bogdana Stritar, mezzo-sopraan (Ludmilla. zijn vrouw); Vilma Bukavetz, sopraan (Marenka, hun dochter): Vladimir Dolnichar. bas (Mlcha, grondbezitter); Elza Carlo- vatz, mezzo-sopraan (Hata, zijn vrouw): Yanez Llpushchek. tenor (Va- sek, hun zoon); Miro Brajnik, tenor (Jenik, Micha's zoon uit het eerste hu welijk); Latko Koroshetz, bas (Kecal, huwelijksmakelaar); Slavko Shtrukel, tenor (Springer, leider van een groep reizende komedianten); Sonla Knoche- var. sopraan (Esmeralda, danseres): Mirko Chernlgoj, tenor (Muff, kome diant); Verder: Koor en Orkest van de Sloveense Nationale Opera Ljublja- Dirigent: Dimitri Gebré. tl. Zoltan Kodaly. Dansen van Marosszek (13 min.) RIAS Sympho nle Orkest, Berlijn o.l.v. Feren'c Fric- KRO: 7.00 Nws. 7.10 Meditatie. 7.15 Stereo: Klass. gramjnuz. 7.30 Nws. 7.32 Gewyde muz. (opn.). 7.55 Overweging. 8.00 Nws. 8.10 Djinn: ge- var. progr. (8.30 Nws.; 8.32-8.45 Tourlngclubvakantietips; 9.35 Water standen). 12.25 Marktber. 12.27 Med. voor land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.40 Overheidsvoorl.: Geven en ne men. De familie Van Buuren praat weer over het verkeer. 12.50 Zonder grenzen: een rubriek over missie en Hilversum 2. 298 m nXA$A: 700 Nws -w.™ 7.20 Soc. strljdl. 7.23 Lichte gram. ochtendgyn VPRO: 7.55 Deze dag: voor de kin deren. VARA: 8.00 Nws. 9.10 Lichte gram .muz. (8.30-8.35 Van de voorpag persoverz.) 9.40 Stereo: Klass. gram.- 19t-00 Z O- 135gevar. progr. (11.00 Nws.). 12.15 Voor nu en later, lezing. 12.27 Med t.bv. land- en tuin bouw. 12.30 Tussen start en finish: act. sportnws. 13.00 Nws. 13.10 VARA- Varla. 13.15 Voor de jeugd: lichte gr.- muz. 14.15 Uitlaat: progr. voor twinti gers, 14.55 Radio Jazz. Magazine. 15.40 Vragenvuur. 16.00 Nws. 16.02 Varen: kerelswerk!, lezing over de visserij van Doggersbank tot IJsland (I). 16.15 Operafragmenten (gr.). 17.10 Elek tronisch orgelspel. 17.30 Radioweek- journaal. HUve 1 3. 240 i 1 FM. - NCRV: 9.00 Nws. 9.02 Klass. ouver tures (gr.) 10.00Nws. 10.02 Operafag- menten. 11.00 Nws. 11.02 Lichte gram.- muz. 11.30 Leger des Heilsmuz. 12.00 Nws. 12.02 Wegwijzers, wenken en we tenswaardigheden voor een vrolijke va kantie in eigen land. 13.00 Nws. 13.02 Tienerama. 14.00 Nws. 14.02 Tienera- ma: Sweet soul music. 14.30 Ramblers Radio Reprises. 15.00 Nws. 15.02 Live!: mod. Amerikaans emusement. 15.30 Toernee: muzikale zwerftocht. (16.0 Nws.) 17.00 Nws. 17.02-18.00 Sport- show: sport en lichte muz. NTS: 15.30 Nws. in 't kort. NTS: 15.34 Weekjournaal (met titels voor slechthorenden). AVRO: 16.00 Sport- panorama. 16.50-17.30 Voor de kinde ren. NTS: 18.45 Voor de kleuters. 18.50 Journaal. AVRO: 19.00 Popeye, te kenfilm. 19.05 The thunderblrds. TV- feuilleton. NTS: 20.00 Journaal en weeroverz. AVRO: 20.20 AVRO's Tele- vizier. 20.45 Kolonel Hogan's helden, TV-film. 21.10 Nieuwe liederen en dansen uit Israel. (Bavaria-produk- Nederland 11 NTS: 20.00 Nws. In 't kort. KRO: 20.05 De zaak Spencer Cowper. TV -film. 20.55 MIK, licht muz.progr. 21.40 Kijk op kunst. NTS: 22.15-22.30 Jour naal. ADVERTENTIE ftBrvceda», Amsterdam

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 5