KOOPT UW VADERDAGCADEAU BIJ PARFUMERIE APOLLO [eerderheid in Kamer ichler regeringsbeleid Gibraltar mag kiezen Engeland of Spanje benzineprijzen nogelijk hoger Verrassend vredesplan door Israel voorbereid Koningin Juliana opent IJmuidens havenmond DIT IS HET PARFUMERIE APOLLO TROOST AFTER SHAVE'S Gevraagd VERKOOPSTER Warnecke 5ERDAG 15 JUNI 1967 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA IS IIDlioties over werkgelegenheid vijgen slechts weinig steun ïtie. (Van onze parlementaire redacteur) meerderheid van de Tweede Kamer heeft zich gisteren er het werkgelegenheidsbeleid van het kabinet geplaatst, ingen van de oppositie om meer geld voor de bestrijding de werkloosheid los te krijgen liepen stuk op het vastbeslo- verzet van het kabinet en op de eensgezindheid van de hngspartijen. regering nog meer te verwachten. HjJ ontraadde de motie ten sterkste, ook omdat er een zeker gebrek aan ver trouwen uit bleek. Nog minder succes De poging van de socialisten om geld (500 miljoen) voor de bestrijding van de werkloosheid op tafel te krij gen had nog minder succes dan de poging van D'66. De motie-Roemers, waarin de socialistische wens was verpakt, kreeg slechts 39 tegen 88 stemmen (vóór: P. v. d. A., PSP, C.P.N.). De twee andere moties van de socialisten (één over uitbreiding van de premieregeling voor tewerk stelling van leerlingen in de bouwnij- venheid en één inzake financiële faci liteiten voor bedrijven in Twente, de Achterhoek en sommige delen van Noord-Brabant) werden ingetrokken, nadat het kabinet toezeggingen had gedaan, die een heel eind in de rich ting van de socialistische wensen bleken te gaan. Een poging van de PB.P. om de overheid zeggenschap te geven in be- ovirwinning van het kabinet gistermiddag; in zicht, toen de W(Krdvoerder Boersma zich na- ztyi fractie solidair verklaarde hetregering-sstandpunt. De vori- i£ had hij gevraagd om een ,-iijectie van '-00 a 300 miljoen 4 werkloosheid. Gisteren bleek 7^ n»egen te nemen met de belofte dl regering om zonodig nieuwe gaande maatregelen te nemen, cdeze antirevolutionaire terug- naakten de Democraten '66 om zelf een motie in te die- veel overeenkomst vertoonde aanvankelijke wensen van de lutionairen. Maar deze po- de A.R.P. uit de regerings- los te weken mislukte. De l ingediend door drs. Nypels i kreeg alleen de steun van de de PJ5P. en de C.P.N. en verworpen met 81 tegen 46 len. Ontraden maal identiek met de aanvan- wensen van de A.R.P. was de niet. D'66 wilde 300 miljoen i direct beschikbaar stellen ifoningbouw, verbetering van de tructuur en stimulering van de uliere investeringen. Drs. Boers dinsdag dat het geld niet me- gebruikt zou behoeven te wor- itaar dat het voorhanden zou n zijn en dat de plannen klaar d zijn op het moment, dat uit nodig zou zijn. Minister Rooi- flociale Zaken) noemde het gis- onjuist om na de vierhonderd en. die reeds besteed zijn (of en) en na de maatregelen, die de textiel en de scheepsbouw in icht zijn, op dit moment van de drijven, die financiële hulp krijgen, faalde. De motie, ingediend door P. SP.-er Van der Lek, kreeg slechts 39 tegen 88 stemmen (voor: P.S.P., P.v.d.A, CPN)). Minister De Block zei, dat deze zeggenschap funest zou zijn voor de industrialisatie. Weinig concessies Het kabinet heeft gisteren niet veel concessies aan de kamer hoeven te doen om de meerderheid achter zich te krijgen. Minister De Block (Econo mische Zaken) zei bereid te zijn bij zondere financieringen te verstrekken aan bedrijven, die van belang zijn voor de vermindering van de werk loosheid. Maar op rentesubsidies hoe ven deze bedrijven niet te rekenen. Minister Witteveen (Financiën) wees erop, dat het kabinet door het tegen vallen van de belastingopbrengsten nu al gedwongen is een deel van de werkloosheidsbestrijding inflatoir te financieren. Minister Schut (Volks huisvesting) zei, dat hij wel wilde na gaan of de onlangs aangekondigde vermindering van de premie voor premiewoningen weer zou kunnen worden verhoogd. Ondanks aandrang van vele zijden liet minister Rooi vink (Sociale Zaken) zich niet de belofte ontlokken, dat hij nu direct al de ge reserveerde 100 miljoen voor de werk loosheidsbestrijding zal gebruiken. Het geld zal pas worden gebruikt als werkloosheidscijfers over de maand juni geen verbetering te zien HAL-kapiteins noodgedwongen aan wal Gedwongen door een overschot aan gezagvoerders heeft de Holland-Ame- rika-Lijn een regeling voor werktijd verkorting voor haar kapiteins inge voerd. Het College van Rijksbemid delaars heeft er zijn goedkeuring aan gegeven. De gezagvoerders van HAL.-sche- pen worden (buiten hun normale verlof om) acht weken per Jaar op non-actief gesteld. Deze periode moet, aldus de directie van de re derij, worden beschouwd als „on vrijwillige werkloosheid". De H.A.L. heeft de bedrijfsvereniging voor de koopvaardij gevraagd, de acht we ken non-actief ook zo op te vatten. Op het ogenblik heeft de maat schappij 39 gezagvoerders in dienst. Voor haar vloot heeft zij er echter slechts 33 nodig. Er is dus een over schot van zes kapiteins. Beide partijen zijn van mening, dat de nieuwe regeling de beste op lossing is van het vraagstuk. Rijnsburgse gewond Op het kruispunt Sandtlaan/Val- kenburgseweg Rijnstraat Molen- tuinweg in Katwijk aan den Rijn heeft zich gisteravond omstreeks kwart voor twaalf een verkeerson geluk voorgedaan, waarbij een 28-ja rige automobiliste uit Rijnsburg ver wondingen aan het hoofd opliep. Een 19-jarige autobestuurder uit Leiden zou geen voorrang hebben verleend aan de Rijnsburgse, die op de Sandtlaan reed. De auto van de Leidenaar werd aan de voorzijde to taal vernield, terwijl de wagen van de Rijnsburgse jongedame zware schade aan de linkerkant opliep. re echtparen in verkeer omgekomen echtpaar De Geus uit Utrecht lei-middag bij een verkeerson- In Enschede om het leven gc- |De heer P. de Geus (79) en bitgenot e P. J. M. de Geus— tr Struijs reden tezamen met 17-jarige schoonzoon nabij de afcis Twente. Vermoedelijk ver- e de schoonzoon voorrang te ea aan een militaire Rode auto bestuurd, door een 19- militair uit Denekamp, die op legbasis gelegerd is. De auto rechts, waar de heer en mevr eus achter elkaar zaten, gegre- Beiden werden op slag gedood zoon werd in het Ensche- huis „Ziekenzorg" behan- Hi) had snij wonden in het ge- opgelopen en klaagde over pijn rug. Hij kon naderhand naar worden vervoerd. De militaire [feur moest met een shock in de ;g van de vliegbasis worden personen zijn om het leven nen en vijf mensen zijn gewond en auto-ongeluk op de provin- weg AssenHoogeveen onder broek (gemeente Bellen) Om- nen is het echtpaar Hoek, 63 en uit Rotterdam. Zij reden In de wagen van een Haags (aar, dat werd gewond. Het on- gebeurde op de kruising van rovinciale weg en de Leebroeker- waar de auto van het Haagse paar in botsing kwam met een re auto. De inzittenden van deze ie auto werden alle drie ge- Referendum in laatste Britse Europese kolonie (Van onze correspondenten in Barcelona en Londen). Mevrouw Judith Hart, mi nister van staat voor Gemene- bestzaken, heeft gisteren in het Britse Lagerhuis medegedeeld dat op korte termijn moge lijk in september een refe rendum zal worden gehouden onder de 25.000 inwoners van de laatste kolonie in Europa, Gibraltar. Hun zal de vraag worden voorgelegd of zij onder Brits bestuur willen blijven, of dat zij er de voorkeur aan ge ven door Spanje te worden be stuurd. De vorige week zijn voor de vier de maal de onderhandelingen tussen Britse en Spaanse delegaties over de toekomst van Gibraltar afgebro ken. Hieruit heeft Engeland de con clusie getrokken, dat met Spanje geen overeenkomst te bereiken is. Daarom zal de inwoners van de stad Gibral tar zelf naar hun mening worden De uitslag van dit referendum zal ongetwijfeld in het voordeel van En geland zijn, hoewel de handeldrijven de bewoners van de rots zo langza merhand moe worden van de res tricties, die door Spanje zijn opge- Alle verkeer met het vaste land is zo goed als verbroken. Gi braltar mist niet alleen de inkom sten van het toerisme, maar ook van een lucratieve handel met het om ringende Spaanse gebied. Verrassing Een woordvoerder van het Spaan se ministerie van Buitenlandse Za ken heeft meegedeeld dat deze nieu we stap van Engeland niet in over- Witte pompen in moeilijkheden? •oordat verscheidene landen ln ifodden-Oosten de olieleveranties ••5 stopgezet is vele kleine witte- Monders in Nederland het mes Ie keel gezet. De surplusover- jtten van de raffinaderijen zijn waar moeilijk te krijgen, aange- de meeste benzine voor de witte- Phouders uit kleine raffinaderjj- lo België en Duitsland komt en [veestal niet over een eigen Woot beschikken." is de mening van de voorzit- van de landelijke benzinecommis- vaü de bond van automobielga- s en aanverwante bedrijven (Bo- nÖ» de heer J. H. Broedelet. Volgens is de aanvoer van ruwe olie de tete tijd steeds minder geworden. 'j .ïrote maatschappijen van merk je hebben praktisch alle ruwe 1 'opgekocht. Er komen maar wei- overschotten vrij. De kleine- re raffinaderijen, die zelf niet ex ploreren, maar de witte-pomphou ders alleen maar bevoorraden, zijn hierdoor in een moeilijke positie ko men te verkeren. De grotere witte- pomphouders hebben het over het algemeen beter dan de kleinere, om dat zij contracten met de raffinade rijen hebben afgesloten. De heer A. J. Krijnen, woordvoer der van de witte-pomphouders in ons land, verklaarde desgevraagd, dat hem van deze moeilijkheden niets bekend is. Voor zover hij kan na gaan hebben zich nog geen stagna ties in de benzineaanvoer voorge daan. Bij de Bovag-leden doen zich volgens de perschef van deze bond de heer J. Wendelkes geen stagna ties voor. Toch blijft men echter waakzaam, omdat het niet uitgeslo ten wordt geacht dat de benzineprij zen in Nederland omhoog zullen gaan. In Duitsland zijn de benzine prijzen met één cent verhoogd. eenstemming is met de resolutie van de Ver. Naties, waarin op onderhan delingen tussen Spanje en Engeland wordt aangedrongen, zonder rekening te houden met de wens van de in woners van Gibraltar. Bovendien wei gert Madrid eenzijdige beslissingen van Engeland over de dekolonisatie van de rots te aanvaarden. Het be sluit tot dit referendum is een gro te verrassing voor Spanje de Ver. Naties, daar door geen overleg is Vreugde Gibraltar heeft het voorstel met grote vreugde begroet en ziet het als bewijs van Britse vastberaden heid om de rots niet in de steek te laten. Indien Gibraltar voor En geland en het behoud van zijn de mocratische instellingen stemt, zul len de Britten met Gibraltar, indien het zulks wenst, over bepaalde con stitutionele wijzigingen besprekingen openen. Wanneer Gibraltar de zijde van Spanje mooht kiezen, zal met Weer Amerikaanse bombardementen De Amerikaanse luchtmacht heeft gisteren ln de kuststrook van de ge demilitariseerde zone tussen Noord- Vietnam en Zuid-VieJnam een aan tal stellingen en ondergrondse opslag plaatsen gebombardeerd. Bommen werden voorts geworpen op vracht auto's, bevoorradingstreinen en sche pen ln Noord-Vietnam. Ook de spoor wegverbinding tussen China en Ha noi was doelwit van Amerikaanse aanvallen. Bij een na enkele dagen rust op gelaaide strijd ten noorden van Sai gon hebben Amerikaanse troepen zestig Vietcongstrijders gedood. Drie Amerikaanse soldaten sneuvelden, aldus een woordvoerder in Saigon. Bij gevechten in de Mekong-delta tussen Vietcongstrijders en Zuidviet- namese en Amerikaanse eenheden sneuvelden gisteren aan de kant van de Vietcong meer dan tweehonderd man. Madrid worden onderhandeld over een Spaanse militaire basis en over garanties ter bescherming van de speciale positie der bevolking. Spanje stond in 1713 bi) het Ver drag van Utrecht de beroemde rots van Gibraltar „voor altijd" aan En geland af. Gibraltar werd een on ontbeerlijke schakel in de strate gische verdedigingsketen van Enge- lands scheepvaartroute op het Ver re Oosten, gedurende de 18e, 19e en een deel van de 20e eeuw. Snelle oplossing Palestijns vluchtelingen-probleem (Van onze Londense correspondent). Volgens de deskundige inzake het Midden-Oosten, Jon Kim- che, oud-hoofdredakteur van de Jewish Observer en Middle East Review, bereidt de regering van Israël een regeling van het Palestijnse vluchtelingen-vraagstuk voor, dat misschien een even grote diplomatieke verrassing zal vormen als de Israëli sche militaire reactie is geweest op president Nassers dreige menten. Israël is van plan het ArabischIsraëlische conflict van de Palestijnse kwestie te ontdoen. den genoemd. Aangezien dit totaal nooit is gecontroleerd en er evenmin rekening is gehouden met de ver mindering door overlijden in de afge lopen 19 jaar. Politiek gesproken is waarschijnlijk de belangrijkste maatregel een plan voor de schepping van een Palestijn se sector aan de westelijke oever van de Jordaan, welke economisch met Israël zal worden verbonden, als deel van een gedemilitariseerde zone welke ook het Sinai-schiereiland en sommige delen van het Syrische Naar nieuw produktief bestaan De eerste stappen zijn reeds geno men voor een oplossing volgens de destijds door Dag Hammarskjöld in een rapport aan de Ver. Naties op gestelde plannen. De kern van dit plan dagtekent van 15 juni 1959. De verwezenlijking ervan is thans mo gelijk geworden door de Israëlische bezetting van de westelijke oever van de Jordaan en van de Gaza-strook. Tot nu toe kon er niets van komen door de politieke tegenwerking van de desbetreffende Arabische landen. Het betreft een project voor de vestiging van vluchtelingen uit Gaza, in het gebied rond El Arisj en even eens in een strook langs de Rode Zee ten zuidoosten van Suez. Geschat werd dat ongeveer honderdduizend vluchtelingen in deze beide gebieden een produktief bestaan zouden kun nen vinden. Degenen die hiertoe besluiten, zul len een compensatie ontvangen wel ke reeds tussen de Israëlische rege ring en de Ver. Naties is overeen gekomen. Hetzelfde is van toepassing voor de vluchtelingen die zich wil len vestigen in andere gebieden bui ten hun vroegere woonplaats of waar zij zich thans bevinden. Volkstelling Het ls ook van belang dat voor de eerste maal sinds het vluchtelin genprobleem werd geschapen een onafhankelijke volkstelling onder de vluchtelingen mogelijk ls geworden. Het is reeds lang bekend dat het juiste aantal waarschijnlijk minder dan de helft bedraagt van de 1,2 mil joen welke door de Ver. Naties wer- per kg netto. VERORDENING EXPORT VAN GEZOUTEN HARING Het Produktschap voor Vis en Vis- produkten is in de vandaag in Den Haag gehouden vergadering overgegaan tot vaststelling van de Verordening 1967 tot wederinwer- kingtredlng van de artikelen 3 en 4 van de Verordening Fondsvorming ter bevordering van de export van gezouten haring. Deze ontwerp-veror dening is in de eerste plaats bedoeld de zogenaamde rabatregeling ten be hoeve van de West-Duitse importeurs wederom met een jaar te verlengen. Voorts is het mogelijk met ingang van 't seizoen 1967/1968 de heffing ten behoeve van het rabatfonds te verlagen. Deze heffing werd per 1 juli van 't vj. verhoogd van 0,025 tot f 0,0375 per kg netto, omdat er toen sprake was van een tekort, ontstaan voor het seizoen 1965/1966. Dit tekort is inmiddels ingelopen. Op grond van gemaakte berekeningen voor het sei zoen 1967/1968 blijkt, dat de heffing kan worden teruggebracht tot f 0,0325 hooggebergte zal omvatten. Dit be* hoort ook tot de voorstellen van Ham- merskjöld die in het dossier zijn blij ven liggen. Sinaï als VN-gebied Het conservatieve Lagerhuislid T11- ney heeft het denkbeeld geopperd dat de Ver. Naties, aangemoedigd door de Veiligheidsraad, zullen over gaan tot aankoop of huur op lange termijn en zeggenschap zouden krij gen over het Sinai-schiereiland. Dit zou kunnen dienen tot basis voor een permanent VN-politieleger voor dit gebied en tevens door dit vruchtbaar te maken voor de nederzetting van tenminste 70.000 vluchtelingen. Da koopprijs zou de Egyptische behoefte aan ontwikkelingsfondsen kunnen helpen. Het Sinai-schiereiland is geen ge wone plek. Het is de landrug tussen Azië en Afrika en met het Suezka- naal als grens, kan het aanspraak maken het middelpunt van de aarde te zijn. Indien in Sinai een VN-district zou worden gevestigd, onder beheer van de Ver. Naties en in naam der mens heid, zou het ook als voorbeeld kun nen dienen om Conflicten in andere delen van de wereld te verzachten. „Amsterdam heeft nu een complete haven, geschikt voor de aanvoer van alle goederen met zeeschepen van maximale afmetingen". Op deze triomfantelijke wijze reageerde de directeur van de A'damse havens en handelsinrichtingen, de heer J. den Toom, op de vraag wat de nieu we mond van het Noordzeekanaal in IJmuiden voor Amsterdam betekent. Voor Amsterdam is de dag van van daag, de dag waarop Koningin Julia na officieel deze nieuwe havenmond in gebruik stelde, dan ook een zeer bijzondere feestdag. Een investering van f 255 miljoen ls nodig geweest om deze grootse waterbouwkundige schepping tot stand te brengen. Aan boord van het m.s. „Koningin Wilhelmina" van de Hoek van Hol landHarwich Lijn, is de vorstin vanmiddag omstreeks drie uur de nieuwe havenmond binnengevaren en heeft zij, na het uitspreken van een gelukwens aan de fluit getrok- ke, ten teken, dat de officiële hande ling was verricht. Op hetzelfde mo ment loeide tientallen andere scheepsfluiten. sleepboten verander den ln waterorgels en vuurwerk werd in de lucht geschoten, waarna aan parachutes de vier vlaggen van Am sterdam, Zaandam, Haarlem en Vel- sen-IJmuiden langzaam naar bene den kwamen. Het werd een ware triomphtocht tot de Noordersluis, vanwaar de Ko ningin, de minister van Verkeer en Waterstaat drs. J. A. Bakker, de staatssecretaris van dit deparement Mr. J. Keyzer, de commissaris van de Koningin ln Noord-Holland, mr. Kranenburg, de burgemeesters van de betrokken gemeenten, verte genwoordigers van de vandaag opgeheven stichting Rijnmond- Noordzeekanaal en de vele andere gasten, zich naar het gemeentehuls van Velzen, een van de laatste scheppingen van de architect Dudok, begaven. Hier bood mr. O. van Hall in zijn functie van voorzitter van de Stich ting Rijnmond-Noordzeekanaal de Koningin een gouden herinnerings penning aan. Ruim 400 gasten Ruim 400 binnen- en buitenlandse gasten woonden deze bezegeling van een groot karwei, dat in 1961 was begonnen (op de tekentafel al wel eerder) bij. Een karwei, dat de havenmond bracht, de diepte op 45 voet het maximum van de grote Noordersluis uitbaggerde, waartoe 25 miljoen kubieke meter zand verplaatst, en door de gelijktijdige aanpassing van het Noordzeekanaal Amsterdam weer tot een zeehaven van werkelijk In ternationale allure maakte. Alle reden dus om de dag te be sluiten met een groot feest, dat van avond in het Rijksmuseum in Am sterdam zal worden gevierd. Gasten uit alle steden waarmede via de Amsterdamse haven handel wordt gedreven, zullen daarbij aanwezig zijn. Koningin Juliana was vanmorgen al om elf uur in IJmuiden aangeko men waar zij in het directiegebouw van de Rijkswaterstaat uitvoerig o.a. aan de hand van maquettes en foto's is geïnformeerd over de werkzaamheden, die nu zijn gereed gekomen. De gasten en genodigden waren in middels met de „Koningin Wilhel mina" van de container Terminal in de Amsterdamse Westhaven naar de Noordersluis gevaren en om goed twaalf uur scheepte ook de Koningin zich in. Het schip voer de Noordzee op en na een gezellige lunch brak ruim drie kilometer buiten de kustom drie uur het grote moment aan. MARKTBERICHTEN UTRECHT, 15 Juni. Veemarkt. To tale aanvoer 3859. runderen 856, vette kalveren 262. gxaskalveren 22, nuchte re kalveren 694, schapen 173, lamme ren 695. varkens boven 100 kg. 267, Idem beneden 100 kg. 64, biggen 799, bokken en gelten 27. Prijzen (ln gul dens) per stuk: melk- en kalfkoelen 11001450, kalf vaarzen 9251185. va re koelen 8801190. pinken 600700, stieren 9401110, graskalveren 400 550. nuchtere kalveren 42.5082.50. fokkalveren 100185, schapen 95160 lammeren 85125. drachtige varkens 450—525, lopers 110—130, biggen 78 90. bokken en gelten 1062. vette koelen le kwal. p. kg. gesl. gew. 4.30— 4.60, 2e kwal. Idem 4.10—4.20, 3e kwal. Idem 4.00—4.10; vette kalveren le kwal, per kg. lev. gew. 2.502.70. 2e kwal. Idem 2.40—2.50. 3e kwal. Idem 2.2"*2.40; nuchtere kalveren per kg. lev. gew. 1 451.80; zware vette var kens per kg. lev. gew. 1.952.00; zou ters p. kg. lev. gew. 2.102.15: slacht- zeugen. per kg. lev. gew. 1.75— l.öt Jonge slachtzeugen per kg. lev. gew. 1.82—1.90. Overzicht (resp. handel en prijzen) 7 melk. en kalfkoelen rustig, ©ven la ger; vette koelen rustig, even lager; vare koeien kalm, rustig; vette kalve ren stroef, prijshoudend: graskalvecen vlot. prljsh nuchtere kalveren vlot, prijsh.: fokkalveren willig, prljafh.j 6chapen idem: lammeren Idem: var kens stug, nilet geheel prijsh.; biggen rustig, prijsh. RIJNSBURG. 14 Juni. BloemenveO- lin. Flora. Am. Anjers: Roze Sim 26-— 26, Witte Sim 2533. Rode Sim 20 28, Carry Sim 1929. G. J. Stal 19— 28. Bspërance 2533, Dusty 20—30, Far ah Dlbah 2633. Crowly Sim 20— 29 Colvilled 1025. Anthurlum 100— 170, Gerbera 1227. Vlolieren 10—19. Rozen: Garnet 6—9. Baccara 2545, Carol 6—9. Zorlna 10—19 per «tuk. Preesia'sPimpernel 85135, White Swan 150—200. Stockholm 75125, Snow Queen 150—190, Golden Yellow 100150, Duizendschoon 3575. Ane monen 15—35. Pioenen 300—350. Ater- na'3 70—100, Wlra 35—65. Chrysan ten- Lyona 230280. Indianapolis 300 - 350, 'Tokio 250—300 per bos. Witte Margrieten 250—450. Zinnia 450650 per 100. RIJNSBURG 14 Jurvl. Groentevei ling. Radijs 31. bosuitjes 16—23. boe- krootjes 25 ct. per bos. DELFT. 15 juni. Aanvoer: varkens 100. biggen 543. Prijzen to guldens: drachtige zeugen per stuk 400550, magere varkens per kg. lev. gew. 2.25 2.40; biggen per stuk 70—85; lopere per stuk 100—125. Handed redelijk. ROELOFA REND6VEEN14 Juni. Bloemenveiling. Sim Roze 2129. Sim Rood 21—27, Sim Wit 25—26. Keef er 26 Sim Arthur 23—24. Red Diamond 22, Esperence 2227. Désiré 24. Far ah Dlbah 27. Princes Anne 24. Rozen Gar- netten en Carol 613. Zorlna 15—18, Baccara 2335, Towny Gold 1315, Coral Princes 1821, Èlsbeth 18. So- nora 22, Super Star 2829, Carta, 31 34. Tradition 1417, Seventeen 13, Bregtoa 1619. Anthurtum 851.00, Violieren 11—19, Glortosa 6—16, Ger bera 1623 p. st. Trosanjers 2.90- 3.30, Colvillels Spitfire 1.40—1.70, Nymph 2.553.00 Amanda Mady 1.95 .55, Wilhelmina 1.551.65. Oran ge Uueen 2 60. The Bride 1.551.75, Irissen 601.00. Idem Imperator 1.15 1.45. Prof. Blaauw 1.26—1.85, Ornttho- galum 60—90, Snijeroen 36—49, Brodea 1 75, Anemonen 1534. Freesla's 54 67 Lathvrus 1555. Margrieten 85- 80 Esther Read 50—1.15. Wlrrals Su preme 901.20, Campanula 6090. Korenbloemen 55. Goudsbloemen 19 2' Dulzenschoon 2A54. Bruidsanjers 3043, Pyrethnun 7580. Achillea 95 voor VADER zjjn boot. Zeilmakerij Ondergetekende curatrice in het faillissement van P. D. VAN DER GEEST, beherend vennoot van de ont bonden vennootschap onder firma „Het Tranendal" te Zoeterwoude, maakt hierbij bekend dat voornoemd fail lissement is geëindigd we gens het verbindend worden van de enige uitdelingslijst. Mr. L. KoningsveldBeeds. Leiden, Turfmarkt 8. ARMATEUR VAN Dr. PAYOT TABAC OLD SPICE VALDELIS BOLDON Grote sortering OVERHEMDEN ETUIS v.a. 4,50 HEREN TOILETTASSEN Pracht sortering HEREN ZONNEBRILLEN en VICTOR EXCLUSIV v.a. 2,50 HEREN TOILETZEEP HAARLEMMERSTRAAT 157 - LEIDEN TELEFOON 21177 met enige verkooperva ring, die zich wil toeleg gen op de verkoop van modieuze lingerie en foundation. Met reeds gemaakte va kantieplannen kunnen wh rekening houden. Alle maandagen vrij. HAARLEMMERSTR. 158 TELEFOON 01710—3398S

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 13