Hoofdnummers zonder spanning Kampioenen: Forescate Leidsche Hout en Katwijk JEUGDSPELER VAN SLOBBE SCHAKELT v. d. HELM UIT TENNIS IN DISTRICT LEIDEN Noordwijk scliotloos SPORT-" vandaag 4 Hollandia-roeiwedstrijden LEIDSCH DAGBLAD (Van een onzer redacteuren) Was vrijdag op de eerste dag van de Hollandia-roeiwedstrijden bij de Molenaarsbrug de wind de roeiers gunstig gezind (er sneuvelden niet minder dan tien baanrecords), zaterdag maak te, hoewel de weersomstandigheden heel wat beter waren dan op de openingsdag, een lastige zijwind het de roeiers onmogelijk opnieuw tot scherpe tijden te komen. Menige stuurmanloze ploeg kwam in de bocht, die in het parcours op de Oude Rijn lag, in grote moeilijkheden. Niet zelden raakte men verzeild in de pikettenrijen. De zwiepers, die de wind zo af en toe uit deelde, eisten vooral van de nog onervaren ploegen het uiterste. Njord, dat op de Varsity ook al enigszins teleurstelde, wist op deze 30ste Hollandda-reünie zijn tanende reputatie niet op te vijzelen. Was het vorig jaar het Amsterdamse Nereus, dat de hegemonie van Njord op deze wedstrijden doorbrak, nu waren het de ploegen van Triton, Nereus en in mindere mate ook Laga, die de meeste indruk maakten, Eén licht punt was er voor Njord. De Nieuwe lingen Acht, die zich vrijdag naar zo'n prachtige tijd roeide, kwamen ook zaterdag goed voor de dag. Het was Jammer, dat zij in haar race in de derde heat de schitterende forma tie van de Engelse militaire acade mie Sandhurst tegenover zich trof, want dit kostte haar een finaleplaats. De beloftevolle Njord-aoht kwam aan de finish twee lengten tekort om deze voortreffelijk gedisciplineerde Engelse eenheid te verslaan. Ook in het nummer oude vier met stuurman kreeg Njord niet zijn revanche van de in de Varsity geleden nederlaag. De sterke Triton-vier (Rouwé, Hart suiker, Dronkert en Brummelman) was zowel op het aantrekkelijke sprintnummer, als in de race over 2000 meter met superieur roeien op permachtig. Het eens zo gevreesde Njord-duo Koch-Bergsma was in het nummer gestuurde tweeën geen partij voor het nota bene debuterende duo van Laga. Wereldkampioen Van Nes heeft in Suselbeek een uitstekende nieuwe partner gevonden. De damesploegen van de Vliet kwa men door de bank genomen beter voor de dag. Gebrek aan ervaring hield hen meestal, nadat zij zich in de finale-poules hadden gewerkt, van de eerste plaatsen af, uitgezonderd de elite dubbel twee, die na een goede race de ploeg van De Laak achter zich wist te houden. Hoofdnummers Weinig spanning was er helaas bij de hoofdnummers. Nereus, dat in zijn serie gemakkelijk Njord versloeg ,gaf de Leidenaren, als snelste tweede toch in de eindstrijd, ook in de finale geen schijn van kans. De acht van coach Sjoerd Wartena leidde, sterk roeiend, van start tot finish. Toen de „kanon nier" zijn werk deed en aangaf dat de winnende ploeg de lijn was ge passeerd, bedroeg de voorsprong op Njord vijf lengten. De dubbelvieren van Argo en Nereus hebben de toe schouwers bij het hoofdnummer van de dames eveneens alleen maar in de eerste honderden meters tot enthousiasme kunnen brengen. Daar na liepen de Wageningse studenten regelmatig van Nereus weg. Ook hier moest het verschil bij de eindstreep in lengten worden uitgedrukt. Voor een niet alledaags voorkomend geval bij roeien zorgde de skiffeur van Dudok van Heel, Onderwater. Reglementair vier minuten later ge start haalde Onderwater de skiffeur van Euros die een race eerder was gestart, vlak voor de finish in. Wat verdwaasd keek de Euros-man de uit stekend roeiende Dudok-skiffeur na. De staande ovatie van het publiek was bepaald niet voor hem bestemd, Afscheid Deze Hollandia-roeiwedstrijden ken den ook nog een afscheid. Een af scheid van de verouderde ovemaadse Belgen winnen Zesdaagse van Montreal De Belgische equipe Emile Seve- ryns - Patrick Sercu heeft de zes daagse van Montreal gewonnen. Het Zwitsers-ëederlandse koppel Fritz Pfenninger - Peter Post eindigde met een ronde achterstand op de derde plaats. De eindstand luidt: 1. Severyns- Sercu (Belg) 804 pnt; 2. Eugen-Lyk- ke (Den) 401 pnt: Op een ronde: 3. Pfenninger-Post (Zwits/Ned) 630; 4. Faggin-Bug- dahl (It/Dld) 550; 5. Kemper-Olden- burg (Did) 333. twee. Njord en Laga, de ploegen, die zo'n rijke traditie op deze wedstrij den achter zich hebben liggen, had den op verzoek voor deze race inge schreven. Het werd een met recht zeer moeizame gang naar de finish, waar Njord met een duidelijke voor sprong op Laga wat van zijn vroe gere glorie proefde. Zo werden de „ruk-voort-en-ziet-niet-om sleur- ders" ten grave gedragen. Uitslage DAMES Senior B vier: 1. Gyas 4.16.-; 2. Phocas 3.21.4; 3. Vliet n 4.21.8. Elite acht: 1. Argo 3.45.7. 2. Vi king 3.53.9; 3. Vliet 3.54.9. Senior B acht: 1. Gyas 3.52.9; 2. Vliet 4.03.-; 3. De Hoop 4.04.-. Elite dubbel twee: 1. Vliet 4.19.2; 2. De Laak 4.25.-; 3. Gouda 4.33.8. Elite dubbel vier (hoofdnummer) 1. Argo 4.01.2; 2. Nereus 4.06.2; 3. Phocas 4.22.2. HEREN Elite twee zonder stuurman sprint: 1. Triton I 1.45.1; 2. Triton II 1.49.3; 3. Njord 1.59.4. Elite vier met stuurman sprint: 1. Triton 1.37.8; 2. Baitavier I 1.40.6. Seniores B lichte acht: 1. Nereus 6.44.4; 2. Argo 6.47.6; 3. Proteus 7.02.4. Nieuwelingen lichte acht: 1. Bata vier 7048; 2. Proteus 7.06.2; 3. Njord 7.11.2. Seniores A vier met stuurman: 1. Nereus 7.15.-; 2. Batavier 7.18.2; 3. Triton 7.31.4. Elite vier zonder stuurman sprint: 1. Triton 7.37.6; 2. Njord 1.41.4. Elite vier met stuurman: 1. Triton Het hoofdnummer verliep zowel bij de heren als bij de da mes zonder enige spanning. Op de voorgrond de heren-acht van Nereus, die met nog een paar honderd meter te roeien een comfortabele voorsprong heeft opgebouwd en overtuigend zal gaan winnen. De acht van Njord (links) roeide zich naar een tweede plaats vóór de acht van Asopos. (Foto Leldsch Dagblad) 7.17.-; S Batavier 7.28.3; 3. Njord 7.33.-. Nieuwelingen lichte vier: 1. Pho- oas 7.44.5; 2. Batavier 7.47.-; 3. Ta- chos 8.07.3. Elite lichte vier: 1. Laga 7.44.-; 2. Asopos 7.44.8. Nieuwelingen acht: 1. Argo 6.48.9; 2. RMAS 6.53.9, 3. Willem III 6.55.-. Senioren A lichte acht: 1. Nereus 6.54.04; 2. Argo 6.58.5; 3. Proteus 7.-.-. Seniores B vier: 1. Aegir 7.18.5; 2. Laga 7.31.-; 3. Proteus 7.39.4. Seniores A lichte skiff: 1. Tachos 8.45.4; 2. Gouda 8.56.4. Elite twee met stuurman: 1. Laga 1.55.-; 2. Triton 1.56.4. Nieuwelingen skiff: 1. De Amstel 8.29.3, 2. Het Spaarne 8.42.4. Seniores A acht: 1. Nereus 6.39.7; 2. Laga 6.48.2; 3. Njord 6.54.-. Uitdagingswedstrijd achten: 1. Du- dok van Heel 6.52.4; 2. RMAS 6.58 5. Elite acht (hoofdnummer)1. Ne reus 6.31.8; 2. Njord 6.42.2; 3. Aso pos 6.54.8. België heeft in Antwerpen het In een jubileumwedstrijd heeft traditionele drielandentournooi korf- de Arnhemse eerste divisieclub Vi- bal gewonnen door zowel Nederland tesse met 11 (rust 13) verloren als Engeland te verslaan. Nederland eindigde op de tweede plaats door een duidelijke overwinning op het Engelse twaalftal. De pitslagen wa ren: BelgiëEngeland 9—2, Enge- 1 and.Nederland 49BelgiëNe derland 87. van de Duitse bundesligaclub F. C. Köln. Bij Vitesse stond Frans de Munck (ex-F.C. Köln) een halve wedstrijd onder de lat en bij F. C. Köln speeide zijnd oud-clubgenoot Hans Schaefer een groot gedeelte van de wedstrijd mee. Record aantal inschrijvingen op geslaagd Anjertoernooi IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIH' Het jaarlijks terugkerende door de vereniging Tref fers georganiseerde tafeltennis-toernooi heeft weer een record aantal inschrijvingen opgeleverd, n.l. 885. Een en ander houdt in het verspelen van ruim 1900 wedstrij den op één dag. De taak om een dergelijk evenement tot een goed einde te brengen is weer volbracht en de Treffers komt de eer toe, dat men zo'n monstertoernooi op waarlijk grootse wijze organiseert. Dat niet alles even glad en geheel volgens tijdschema verloopt laat zich gemakkelijk begrijpen. De diverse finales werden later gespeeld dan gepland maar tegen tien uur des avonds was alles achter de rug en kon men spreken van een tafeltennisfestijn met vele aantrekkelijke wed strijden en met, hoe kan het ook anders, diverse ver rassingen. Wat te zeggen van de nederlaag van onze nationale kampioen Bert v. d. Helm tegen de Jeugd-inter- national Nico van Slobbe. Met de cijfers 2112; 1721 en 14—21 werd Bert ln de kwartfinale uitgescha keld. Van Slobbe verloor echter in de halve finale van de Brabantse crack Peter van Ham van JCV uit Vught. In de andere halve finale drong Gé Bakker door tot de finale via een 12—21; 21—11 en 21—12 overwinning op Bert Schoofs. (Van onze tennismedewerker) De eerste kampioenen in het district Leiden zijn er, t.w. de Leidsche Hout I en Forescate I in de Overgansklasse B en de Katwijkse LTV I in de Tweede klasse. Van alle drie teams werd dat kampioenschap nadat de helft van de te spelen wedstrijden achter de rug was verwacht. Was bij Forescate de kampioens wedstrijd van meet af een bekeken zaak, anders was dat bij de Leidsche Hout I en de Katwijkse LTV I. De tegenstanders van de beide laatstgenoemde teams konden een puntje heel goed gebruiken en daar is dan ook hard voor gevochten. Zullen de Leidsche Hout 1, Fores cate 1 en de Katwijkse LTV, de sprong naar een hogere klasse weten te maken? De meeste kans geven we daarvoor de Katwijkse LTV 1, die in vergelijking met de formaties die in afgelopen jaren de Katwijkse LTV in het eerste gelid vertegenwoordig den, bepaald sterker is geworden. Niet in het minst door het meespe len van De Groot, de kampioen He renenkelspel van het district Leiden. De Leidsche Hout 1 moet het in de promotie-competitie wat meezitten en dan kan dit team best nog voor een verrassing zorgen. Forescate 1 mist naast Jos Swart de solide Bram Madera. Indien deze van de partij zou zijn in de laatste ronde van de competitie dan zou den we de promotie-kansen van de Voorschotenaren heel hoog hebben aangeslagen. Leidsche Hout De Leidsche Hout 1, de enige ech te Leidse formatie, kwam met een veelbelovende 31 stand uit de en kelspelen. Tegenstander was Maas- Vlaardingen 1 dat de Leidsche Hout 1 twee Jaar geleden het recht ont zegde om het in de Overgangsklasse A te proberen. Evenals toen was het een Ge- mengddubbel die de beslissing moest brengen. De Leidsche Hout-combina tie Co van Berge—Henegouwen/ Frank Bonte faalde toen. maar gis teren kwam de revanche en wel op dezelfde Maas-Vlaardingen-combi- natie als twee jaar terug, nl: R. Stork/mevr. Jiskoot. Ee nerveuze Frank Bonte werd door zijn part ner Co van Berge-Henegouwen ge leidelijk naar „rustige en meer door dachte acties" gepraat en na een moeilijke eerste set, 75, ging de tweede set in een sneller tempo; 6—3. Toch lag misschien de beslissing van deze ontmoeting in het tweede He renenkelspel van Aad van Zuuren tegen de door Maas-Vlaardingen in gezette versterking Souman. oud speler van Thor-R.W. 2 (eerste klas se). net terug van een verblijf in het tennisland bij uitstek, Australië. Aad van Zuuren 6tak in een onge kende vorm en gaf Souman die met zijn goed volleren terecht telkens het net zocht met kogelende fore- en backhandpasseerslagen geen schijn van kans, 64, 6—2. De dames Co van Berge-Henegou wen en Inge van Zuuren in het en kelspel en Co van Berge-Henegou wen en Annelies Roozenburg in het Damesdubbelspel deden wat van hen werd verwacht. De Herendubbel van Frank Bonte en Bob Lim werd ge stuit door de combinatie Stork/Sou man, 63, 46, 64. Forescate Forescate 1 stond al na de enkel spelen in duidelijk gewonnen positie. Jos Swart en Rick Meyer wonnen van respectievelijk Jansen, 63, 60, Ogterop, 63, 75 en de dames Gertie Doorenbos en Annie den Elen wilden niet voor hen onderdoen. Ger tie Doorenbos versloeg Anneke Rijn- ders, 6—2, 6—2 en Annie den Eisen hield Greet Rijnders op veilige af stand. 6—4, 6—2. Het beslissende puntje kwam direct uit het Heren dubbelspel van Swart/Meyer, 6—3, 64 op het Zuylen-duo Jansen/Og- terop. Dat met de zege de animo om eruit te halen wat er in zat Dij Jos Swart c.s. sterk terugliep valt niet te verwonderen. Zodoende kon Zuy- len de inslag een redelijk aanzien geven via de winst in het Dames dubbelspel en het eerste gemengd- dubbelspel. Forescate 1 won met 6—2. Katwijkse LTU De Katwijkse LTV 1 stond na de enkelspelen met 31 voor. De Groot stak in bijzonder goede vorm. Niet alleen nam hij op niet mis te ver stane wijze revanche op de eerste speler van Leeuwenbergh 2, Dalima, voor de nederlaag in de uitwedstrijd geleden in het Herenenkelspel. 6—3, 6—2, maar ook in het gemengddub- belspel bleef hij overwinnaar. Met de sterke steun van mevr. Sauerbreu gunde hij de eerste gemengddubbel- combinatie van Leeuwenbergh 2 maar 3 spellen, 6—3. 60. Verloren ging voor de Katwijkse LTV 1 het Herendubbelspel van De Groot en Verheis tegen de bijzonder goed inge speelde combinatie Delima/Morel, 64, 46. Morel had een beste dag ondanks de uiteindelijke nederlaag van zijn team. In het Herenenkel spel wist hij Kameling jr. een re vanche af te dwingen voor de ne derlaag in de uitwedstrijd, 36, 46, 46 voor Morel. De twee Overgangsklasse A-ploe gen, Roomburg 1 er de Noordwijkse S.V. 1, werden zich prima tegen res pectievelijk Festina 2 en BTCU Roomburg 1 zag die tegenstand niet gehonoreerd met een zege, de Noord wijkse SV 1 wei. Indien komende zondag de Noordwijkse SV 1 met 63 van Dash wint zijn Karsien ar. en zijn teamgenoten kampioen. Roomburg 1 verloor met 36. In de Roomburg gelederen werd An ja Monod de Froiville wel gemist. Alle hulde overigens voor haar vervang sters, mevr. Ravenswaay-Claassen die zich op het Overgangsklasse A niveau niet zonder meer overgaf aan haar technisch sterkere tegenstand ster, mej. Vos. De 16, 26, waar mee laatstgenoemde won mag dan ook wel een tikkeltje geflatteerd wor den genoemd. De winstpunten voor Roomburg vielen in het eerste He renenkelspel van Dick Bouman te gen Boerma, 64, 46. 8—6, het tweede Herenenkelspel van Ufkus te gen Samson, 6—1, 75 en het eerste gemengd dubbelspel van Joly Over- ner Meinders, 4—6, 64, 75. Jan Ufkus bleef dus weer ongeslagen! Verrassend was in deze wedstrijd de sprekende revanche die Nellie Kett- ner in het eerste damesenkelspel nam op Joly Overdijkink, 62, 61. Het is heel lang geleden dat Room- burgers no 1 zo'n uitzichtloos verlies te incasseren kreeg. Enfin ook een crack heeft wel eens dagen dat niets wil lukken. Noordwijk De Noordwykse SV 1 haalde een 32 voorsprong met de enkelspelen. Pasma en Josine v. d. Koogh kon den het niet klaren tegen respectie velijk Kuilaars, 810, 64, 68 en Mej. Verschuur, kampioene van Bra bant, 46, 36. Heel sterk echter speelden Blommendaal, 61, 04 te gen Roosenberg in het tweede He renenkelspel en Karsten sr., 63, 60 tegen Doege in het derde He renenkelspel. Doege werd volgens de regels van de kunst uitgemanoeu- vreerd door de gesneden forehands en backhands van de oud-Daviscup- speler. Joke Bosch zorgde voor de 32 voorsprong na een hevig duel met Mej. Oordt, 6—3, 4—6, 6—2. Vla het Horendubbel Pasma/Blommen- daal en het tweede gemenf'dubbel Joke Bosch/Blommendaal werd de Noordwljk-overwinning een feit. Blommendaal was met drie overwin ningen zeer succesvol. Unicum Unicum bereikte tegen NWTL een 44 resultaat. Sanders en Kallen berg namen de Herenenkelspelen voor hun rekening en met goed ge volg. Sanders had geen moeite met Smiet, 62. 64 en Kallenberg bracht met zijn halfhoge spel van de achterlijn Boddeke na 63, 46 een morele klap toe met 60 in de derde set die in het Herendubbelspel nog nawerkte. Deze party leverde dan ook winst voor Unicum op, 86, 61. Voor het gelijke spel zorgde de Gladbeek(Har Meyer met 63, 57, 6—3 tegen Mej. Sennef en Boddeke. Roomburg 2 is veilig voor degrada tie. De wyze waarop dit team zich veilig stelde behoeft eigenlijk nauwe lijks verder commentaar. Return 1 werd met 08 huiswaarts gezonden. Een aparte vermelding verdient de invalster in Roomburg 2, Wieneke Schutte. Tegen mej. Kleebach ver liepen de zaken in de eerste set nog niet zo naar wens, 75, maar in de tweede set twijfelde niemand i aan de uitslag, 61. Derde klasse In de derde klasse verspeelde LLTC 1 de kans op het kampioen schap door tegen de Metselaars 4 niet verder te komen dan 44. Vroegop liet zich intimideren door de gerouti neerde van Nugteren en speelde geen moment zijn eigen spel. Resultaat 36, 06 voor van Nugteren. Spaas nivelleerde de score van de Heren door Donald Haks met 61, 61 te tonen dat hij nog heel wat training nodig heeft om grote broer Franks Haks te evenaren. Die werd met zyn team vandaag landskampioen De Munnik 1 haalde tegen Trofee Wibo een 53 overwinning binnen. Voor de winstpunten zorgden Frans. Els en Agnes Engelenburg die de en kelspelen en de gemengddubbelspe- len voor zich opeisten. Frans Enge lenburg moest weliswaar de eerst set in het eerste Herenenkelspel aan te genstander De Bruin laten, 36, maar in de tweede en derde set d mineerde hy volkomen; 6—3, 6—3. Voor LLTC kwam de pleister op de wonde met de wetenschap dat het eerste team in de Herencompetitie conform de verwachting van de in sider komende week tegen Room burg 1 de vlag in top zal hysen. Een geiykspel is reeds voldoende. Het eerste Herenteam van de Mun nik 1 kon dat gisteren *1 doen na de 81 zege op ABC, De finale party tussen Peter van Ham en Ge Bakker werd een vry gemakkelyke zege voor laatsge- noemde. Met de cijfers 2116, 21— 14 en 2112 werd Van Ham versla gen door de geroutineerde Bakker. By de Dames waren de halve eind strijden: Ria Bogmans verslaat El len Klatt met 18—21, 21—17 en 21—6 en Mieke ten Broek klopt Veronique v. d. Laan met 721, 2117 en 21 8. Daarvoor een grote verrassing, na- melyk de nederlaag van Ellen Kort tegen Ellen Klatt. Tenslotte won Ria Bogmans de eerste prijs vóór Mie ke ten Broek, die met 2110 en 21 18 verslagen werd. Het damesdubbel- belspel werd gewonnen door de com binatie Mieke ten Broek/Ellen Kort. Het Mixed was voor de formatie El len Kort/Bert v. d. Helm, die Mary van Ruiten en Ed. v. d. Berg ach ter zich lieten met de cijfers 2118 en 2110. De heren dubbel finale ging tussen Klooster/Schoonemeyer en Bert Sohoofs/Ed v. d. Berg. De eindzege was voor laatstgenoemde combinatie, de c yfers waren 18—21 en 16—21. Jeugdklasse De geformeerde speciale jeugd klasse op dit toernooi bracht een gedeeltelyk succes voor de nationale Jeugdkampioen Ed. Fallaux uit Lei den. Met miniem krachtsverschil (2422 en 26—24) werd hy versla gen door de Schiedammer Nico van Slobbe. Te betreuren was hier, dat de indeling van deze jeugdklasse niet geheel geslaagd te noemen was. Ve le kanshebbers voor de eerste plaats kwamen al vry gauw tegen elkaar. In de Hoofd/overg. klasse ging de eerste prijs naar de Amsterdammer Teunen. Hy versloeg Koetsveld van Eendracht Rotterdam met 2112; 2123 en 2112. In de meisjes jeugdklasse klopte Veronique v. d. Laan Ellen Klatt met 2111 en 21 19. Tenslotte de Verenigingsprys in de vorm van een namaak Zilveren Anjer. Deze was voor de vereniging Scylla uit Leiden met 18 punten. Sa lamanders uit Den Haag werd twee de met 17 punten en de organise rende vereniging Treffers behaalde 16 punten. Het Scylla-juniorenteam heeft za terdagmiddag kans gezien door een Een overzicht van het Anjer- toernooi, dat dit jaar weer een record aantal inschrijvingen kende. (Foto Leidsch Dagblad) 91 overwinning op Wilskracht Utrecht het Nederlands Junioren kampioenschap in de wacht te sle pen. Over de wedstrijd zelf kunnen wy bepaald kort zyn. Binnen een minimum speeltijd was de stand 60 en de strijd in feite al beslist. Van een ware krachtmeting was absoluut geen sprake, daarvoor was de over macht van het Scylla team te groot. Het was een vry eenzijdige wed stryd met bijzonder weinig spannen de momenten. Het Scylla team, een z.g. viermans formatie bestaande uit Peter en Karei van Schie. Theo Bak ker en Anton Will van Zoelen werd na afloop gehuldigd voor het behaal de kampioenschap. Dit Junioren kampioenschap is tenslotte een waardige afsluiting van een byzon der succesvol seizoen voor het Leidse Scylla. Quick Boys-zege voor Dokterscup (Van een onzer verslaggevers) In het toernooi om de Dokterscup ontmoette Noordwijk zaterdamiddag op eigen veld Quick Boys. In een boeiende en goed gespeelde wed stryd moest Noordwijk de eer aan Quick Boys laten. Na een 10 rust stand kwam het einde met een 31 zege voor de Katwykers. Quick Boys startte met een licht overwicht en lanceerde enige uitste kende aanvallen op de Noordwyk- veste. In de 25e minuut namen de Boys de leiding. Een misverstand in de Noordwyk-verdediging verschafte aan rechtsbuiten Dykdrenth vry* doorgang en dat betekende 01. Noordwijk had hierna bepaald pech, toen schoten van Van der Lippe en Broring tegen paal en lat belandden. Dank zij koelbloedig optreden van de Katwijkse doelman Vooys kwa men er vóór rust geen doelpunten meer. Geen verweer Na de hervatting kwamen de roodwitten dreigend opzetten, maar ook nu weer stonden paal en lat doelpunten in de weg. Een uitval van Quick Boys werd de Noordwij - kers noodlottig. Pluimgraaff scoorde uit een strafschop: 02. Tien minu ten voor het einde lanceerde Leo Pluimgraaff linksbuiten Jeroen den Hollander en tegen diens kogel had de Noordwijkse keeper geen verweert 03. Kort voor het laatste fluitsig naal scoorde Jan van de Lippe het enige Noordwyk-doelpunt: 13. De ontmoeting Ter Leede-Ryns- burgse Boys werd tot op een nader te bepalen datum uitgesteld. De Jeugdploeg van Feyenoord heeft het eigen internationale jeugd- toemooi gewonnen. In de finale ver sloegen de Rotterdammers met 50 het Engelse Coventry City. De derde plaats was voor Tottenham Hotspur (Engeland).

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 10