,Ik heb graag gedaan' het altijd bijzonder Week van napraten THEO Waarom verdwijnt quiz? MEER INFORMATIE OVER I.O.S.? £u IN DAIJT ZATERDAG 27 MEI 1967 LEIDSCH DAGBLAD Maandag laatste uitzending van Tel uit je winst T heo en M au d f (Van onze rtv-medewerkster) Maandag ziet u ze voor het laatst: Theo Eerdmans, zijn assistente Maud en de V.A.R.A.-hobby-quiz „Tel uit je winst". Tien jaren, met alleen voor Theo Eerdmans een kleine onder breking tijdens zijn periode van ziekte enkele jaren geleden, hebben Theo Eerdmans en Maud hun onafgebroken medewer king gegeven aan spelletjes. In die tien jaar heeft dit tweetal niet minder dan zes verschillende soorten quizes meegemaakt. Dat waren „Wereldwijs", „Willens en wetens", „Tv-toto", „Je neemt er wat van mee", „Weet wel wat je waagt" en nu dan sinds drie jaren „Tel uit je winst". resse die ik bi) bedrijven aan de lijn kreeg mijn naam uit en te na te spellen, omdat die dan in ieder ge val wel voldoende bekend was van het scherm. Maar ik heb er ook veel ongemakken van ondervonden. Mijn tv-werk heeft bijvoorbeeld in langrijke mate mijn maatschappe lijk en sociaal leven belemmerd. Ge makkelijk gezegd: ik kan me nergens meer vertonen". Een derde liep met de order heen Benauwend verschijnsel „Het is heel moeilijk met onder zeeboten apartheid te bedrijven" Dit j zei ir. M. H. Damme, directielid van i de Verenigde Machinefabrieken N.V. Stork-Werkspoor, gisteren op de jaarvergadering van de V.M.F. naar aanleiding van de niet doorgegane order van Zuid-Afrika aan de Neder landse scheepsbouw. Ir. Damme vond het als verschijnsel benauwend en i meende dat het „wel een grote te leurstelling voor Nederland moet zijn dat een derde, t.w. Frankrijk, met ontzettend veel plezier met het been is weggelopen". Hij vestigde in dit verband de aan- dacht op het belang van een goede samenwerking met de marines in het I buitenland voor uitbreiding van de export. Gekscherend voegde het V.M.F.-directielid er nog aan toe dat de V.MJF. natuurlijk zal proberen „in elk sohip te komen", maar dat dit in Frankrijk natuurlijk nooit zou luk ken („ook al hadden we er een fa briek") omdat De Gaulle altijd de voorkeur zou geven aan een Franse leverancier. „Zo is die nu eenmaal" luidde het oordeel van ir. Da nme. Theo Eerdmans is momenteel rayon chef van de afdeling Amsterdam van Het Vrjje Volk. Hij werkte er in de tijd dat de eerste quiz l gon als al gemeen verslaggever naderhand was hij gemeenteraadsverslaggever. De spelletjes zijn in die tien jaar bijzon der goed ontvangen. Nu zelfs nog, na al die tijd, liggen de waarderings- en kijkcijfers nog steeds bijzonder hoog. Waarom de quiz nu moet verdwij nen. is eigenlijk niemand geheel dui delijk. Men wil in de verenigingsraad van de VARA gewoon eens iets an ders hebben, omdat men er mis schien een beetje op is uitgekeken. Eerdmans zegt daar zelf over: „Ik ben toch wel verbaasd dat ik het nog tien jaar heb volgehouden. Zelf had ik gedacht dat het niet langer dan vijf jaar zou duren, omdat je bi) de t.v. nu eenmaal snel je populariteit verbruikt. In ieder geval vind ik het een goed teken dat de kijkdichtheid tot op het laatste moment nog altijd zo hoog was, dat dat geen aanleiding is geweest om er mee te stoppen. Ik heb het altijd bijzonder graag ge daan, deze spelletjes, vooral ook om dat er korte interviews in voorkomen en dat is nu eenmaal toch mijn vak als verslaggever". Is de entree van Theo Eerdmans door zijn quizjaren by de verschil lende instanties en mensen die hy voor zyn journalistieke werk nodig had, vergemakkelykt?" In bepaalde moeilyke gevallen is dit inderdaad het geval geweest. De mensen wisten gauw wie ik was en dat is soms een groot voordeel. Ook hoefde ik geluk kig niet meer voor iedere secreta- Angst Zyn de spelletjes voor hem erg ar beidsintensief geweest? „Nee, voor my eigenlijk niet. Wei voor het team van vaste mensen. Ik heb maar één vergadering altyd meegemaakt, steeds een dag voor de uitzending. Dan heb ik een gesprek met de scriptgirl, de regisseur en alle ver antwoordelijke mensen. We bekyken dan alle vragen nauwkeurig: ten eerste de redactie van de vraag, ten tweede de zwaarte van de vraag, ten derde de ontspanningsmogelijkheid. De deelnemers zag ik vroeger pas op het moment van de uitzending, te genwoordig zie ik ze een half uurtje van tevoren omdat ons gebleken is dat door de buitensporige camera angst, het beter is ze even van te voren op hun gemak te stellen met een kopje koffie en een algemeen babbeltje. Maar dan nog zie ik vaak mensen voor myn neus staan die onherkenbaar veranderen door de angst. Ze worden lykwit, het zweet breekt door de make-up heem, hun lippen trekken wit weg. En dat vind ik dan altyd het moeilijkste mo ment, omdat voor my die drie minu ten tijd die ik per persoon heb, ge woon te kort is om de mensen nog op hun gemak te stellen". In de laatste aflevering van „Tel uit je winst" zullen vier kandidaten voor het voetlicht treden, die zullen proberen de vierde en de vyfde ron de heelhuids door te komen. Zal er nog iets extra's gedaan worden van wege deze laatste uitzending? „Nee, niet dat ik weet. al zullen we mis schien allemaal iets meer merkbaar nerveus zyn dan men van ons ge wend is". ADVERTENTIE investors overseas services BEL DAN (01710) 42789 of 50991 (ook 's avonds). Tot grote verbijstering van de i schilderen op originele doch directie vüji de Rolls Royce- wel oogverblindende wijze, fabrieken (die altijd alles doet om I de exclusiviteit van dit merk teHoofdkleur van de wagen is nu behouden) heef Beatle John Len- geel „dat zo geel is, dat het geler non zijn Phantom V laten be-1 dan geel is". Dit was in de Kamer de het napraten. Over het ontslag van burgemeester Van Hall, over de gas- en olievoorraden in de Noordzeebodem en over de cri sis in het Midden-Oosten. Daar- "om was het wat onwezenlijk in de Tweede Kamer. Er is maar één uitzondering te melden: het detachement genie troepen dat water gaat boren in India. Dat is 'n gelukkig voorbeeld van goedkope en doelmatige ont wikkelingshulp. Geld kost ons le ger toch, laat het dan tenminste water boren in een dorstig land. De K.V.P.-er Mommersteeg zei vo- De K.V.P.-er Mommersteeg zei vo rige week op een bijeenkomst van zyn party in Den Bosch, dat de defensiegelden misschien weieens gebruikt konden worden voor de ontwikkelingshulp. Hij zal niet verwacht hebben, dat zyn idee nog binnen een week werkelijkheid zou worden. Ons parlement is berekend op lan ge mensen. Dat is te zien aan de hoogte van het spreekgestoelte. Als er kleine mensen aan het woord komen ontstaan er moeilykheden, Ir. Van Dis geen veelprater, maar af en toe wil ook hy wel eens wat zeggen haalt met moeite de microfoon. Maar deze staatkundig gereformeerde ingenieur weet, dat de microfoon verlaagd kan wor den en dat doet hy dan ook altyd. Met een oorverdovend gekraak, dat altyd meer aandacht trekt dan de inhoud van zyn betoog. De eveneens wat klein uitgevoerde democratische afgevaardigde me juffrouw mr. Goudsmit, overkwam deze week hetzelfde. Ze haalde de micro zo krachtig naar beneden, dat een bode moest toesnellen om te voorkomen dat het ding be zweek. Toen zwiepte zij nog eens flink met de bundel papieren tegen het apparaat, waarna zy met haar maiden-speech begon. Het was een goed betoog, dat hal verwege werd onderbroken door het omgooien van een glaasje wa ter. Beide incidenten trokken de aandacht en zyn ongetwijfeld be dacht door „het brein achter D' 66". Toen mej. Goudsmit was uitgespro ken kreeg zy in haar bank bezoek van de freule. Dat was te voorspel len. Ook de freule is niet zo groot en zy bedient zich sinds jaar en dag van een klein hulpmiddel: een ste'ig kussen, dat door een b.ide tevoorschijn wordt gehaald als zy het woord wil voeren. De freule stapt er dan kordaat op. waardoor de micro binnen mondsafstand komt. Deze wat aandoenlijke ope ratie werd donderdag weer gede monstreerd. toen de freule haar bezorgdheid over de dreigende oor log in het Midden-Oosten kwam melden. De freule zal wel gevraagd hebben, waarom mej. Goudsmit niet ook het kussen gebruikte. Dat zat zo: de democratische afgevaardigde droeg schoenen met halfhoge hak jes en daarmee zak je in het kus- Hefc spreekgestoelte beschikt overi gens ook nog over een soort stoof voor kleine sprekers. Maar die ziet er zo zwak uit, dat hy meestal niet beklommen wordt. Je kunt er trou wens makkelijk vanaf vallen. Kleine zorgen voor kleine mensen. Toch iets aan te doen. Om nog even by de Democraten te blyven: mr. dr. M. J. J. A. Im- kamp heeft deze week ook het woord gevoerd. Dat was een hele gebeurtenis. Mr. Imkamp spreekt in een bijzonder mengsel van Lim burgs en Haags, doorspekt met precieuze gebaren. Bovendien is hy getrouwd met een donkere, slanke beeldhouwster, die zyn op treden van de tribune af gade sloeg. Nu bestaat ons parlement meren deels uit doorsnee-mannen en vrouwen, die niet getrouwd zyn met beeldhouwsters <-wers) en ze praten ook geen bijzonder mengsel met precieuze gebaren. Voor een goede politieke loopbaan is het vooral van belang niet op te val len en de platgetreden paden trouw te bewandelen. Mr. Imkamp begint dus zijn politieke loopbaan in een slechte startpositie. Hy valt op. Dat is verdacht. Erger was, dat hy zijn optreden in luidde met 'n aantal vragen, die hy in de directe rede stelde. Niet al leen aan de minister, maar ook aan de heren Schmelzer en Den Uyl, de grote aardolieconcurrenten in de verkiezingsstrijd. Vragen mogen volgens parlementair proto- t t t j col alleen worden gesteld via de voorzitter en niet rechtstreeks. De voorzitter herinnerde hem daar vriendelijk aan, nadat de freule (deze week blijkbaar beschermen gel van D'66) hem daar op had gewezen. Alsof de vraagstellerij nog niet ge noeg opschudding had verwekt, be klaagde de heer Imkamp zich ver volgens ook nog even over de af wezigheid van de heer Schmel zer. Zoiets doe je helemaal niet. Zo'n man kan tenslotte best even weg wezen om heel respec tabele redenen. Toen iemand aan bood „Zal ik hem even roepenzei mr. Imkamp: „Ach nee, ik kan er toch niet op wachten". De fractie herademde toen mr. Im kamp was uitgesproken. Te vroeg gejuicht. Mr. Imkamp liet zyn stukken wat verstrooid op het spreekgestoelte liggen en toen de volgende spreker, Marcus Bakker, droogjes had gezegd, dat de heer Imkamp in geval van nood zyn stukken kon terugkrijgen ontdek te men het ineens: de democrati sche afgevaardigde was nu zelf spoorloos. Fractieleider Van Mierloo voelde het gevaar. De Democraten '66 be schouwen zichzelf als „full-time" parlementariërs. Dan loop je niet weg na je spreekbeurt. Van Mier loo sommeerde zyn politieke vriend ten spoedigste uit de rook kamer naar de vergaderzaal terug to keren. Maar het kwaad was in middels al geschied. Onder luid ge joel had Bakker al geconstateerd, dat Imkamp nu zelf ook weg was en dat hy zeker Schmelzer aan het zoeken was. Zo vestigde de heer Imkamp zijn reputatie van ongewoon afgevaar digde. Het kan jaren duren foor hij daar weer vanaf is. Er is ove- rigens troost: heel wat afgevaar digden zijn in hun zenuwen wat hoog van de toren begonnen. En tenslotte: ook mr. Imkamp verte genwoordigt een stukje Nederland. Hilversum 1. 402 m. KRO: 18.00 Carionca, radio voor tie ners. (Tussen 17.00-17.45 uur onder breking voor rep. van Olvmpia's tour door Nederland). 18.00 Licht gev. pla- tenprogr. 19.00 Nws. 19.10 Act. 19.30 Operetteklanken. 20.30 Verzoekplaten. 22.30 Nws. 22.40 Overweging. 22.45 Goal muzikaal sportprogr. met commentaren, rep., en licht muz. 23.55-24.00 Nws. Hilversum 2. 298 m. VARA: 18.00 Nws. Aansluitend: com mentaar op het nws. 18.20 Stereo: Licht gevar. muz.progr. NRU18.45 Het Europees kampioenschap turnen voor dames te Amsterdam, rep. VARA: 18.50 Stereo: Vibrato: platenprogr. voor stereollef hebbers. 19.20 Artistieke Staalkaart. 20.00 Nws. 20.05 Stereo: Metropole orkest en solisten: amuse- mentsmuz. 20.45 We vinden nog wel wat hoorspel. 21.15 Kinderkoor: voorjaarsliedjes. 21.35 Lichte grjnuz. 22.00 Stereo: Klass. vioolconcert (gr.). 22.30 Nws. 22.40 Lichte gram.muz. 22.50 Rakellnks: act. progr. 23.25 Swing en sweet: licht gevar. platenprogr. 23.55- 24.00 Nws VOOR ZONDAG 27 MEI Hilversum 1. 402 m. KRO: 8.00 Nws. 8.15 Klass. gram. muz. 8.55 Inleiding Hoogmis. 10.00 Audio: gevar. muz.progr. (opn.) 12.00 Country and Western Express (gr). 12.30 Nws. 12.37 Bultenl. commentaar. 12.50 Bel Canto. 14.00 Everybody Hap py????: zomershow voor de tieners. 15.00 Stereo: Radiophilh. ork. en so listen: klass. en mod. muz. 16.00 Klass. strijkkwartet. 16.25 Stereo: Gevar. pla tenprogr CVK: 17.00 Kerkdienst. 18.00 Schriftnoten: gewijde muz. IKOR: 18.30 Zingt het voorbedachte lied. 18.50 Kerk veraf en dichtby. NCRV: 19.00 Nws. enw eerpraatje. 19.07 Jeugd koor en solisten: gewijde muz. 20.00 De christelijke toekomstverwachting, lezing. 20.15 Amsterdams kamerorkest en solisten (opn): klass. en mod. muz. KRO: 21.00 Het Passiespel van Te- gelen. doe klankbeeld. 21.40 Paviljoen: muzikaal vakantie-memorandum. 22.30 Nws. 22.40 Geloven in morgen, bezin ning en gebed. 23.00 Birma Road. rep. 23.30 Franse chansons (opn.). 23.55- 24.00 Nws. Hilversum 2.298 m. VARA: 8.00 Nws. 8.15 Sportmed. en soc. strljdl. 8.18 Voor het platteland, toespraak. 8.30 Weer of geen weer, ge var. progr. (Om 9.00 Sportmed.) 9.45 Nws. IKOR: 10.00 Onderweg: wetens waardigheden. muz. en act. 10.30 Oecumenische kerkdienst. 11.30 Vraag en antwoord. 11.40 Gram.muz. 11.45 De kerk in de spiegel van de pers. AVRO: 12.00 Muzikaal onthaal: bon te muzikale show. 13.00 Nws. 13.07 De toestand ln de wereld, toespraak. 13.20 Radar: radio-periodiek. 14.00 Wie „Waagt", die zingt: Internationale volksliedjes. NRU: 14.30 Langs de lijn: sportprogr. VARA: 17.00 Zondagclub: muz.progr. voor de Jeugd. 17.30 Voor dracht en muz. 17.50 Nws. NRU: 18.05 Langs de lijn (II): sportprogr. VARA: 18.30 Stereo: Walsorkest. 18.55 Bij nader inzien: Discussie over gebeurtenissen van de afgelopen 14 da gen. VPRO: 19.30 Balans: opinies en gebeurtenissen gewogen en getoetst. AVRO: 20.00 Nws. 20.05 Rits: gevar. progr. voor de jeugd. 21.15 Manneke Bis: een progr. ln 't A.B.N. 21.30 Franse chansons. 22.00 Combo met zangsolist 22.30 Nws. 22.40 Act. TROS: 22.55 We gaan naar Zandvoort, gevar. I progr. 23.55-24.00 Nw6. Hilversum 3. 240 m. en FM. AVRO: 9.00 Nws. 9.02 Pyamissimo: licht muziekprogr. KRO: 10.00 Nws. 10.02 Verknipt. 11.00 Nws. 11.02 Koffie met Kees: lichte platen met interview. VARA: 12.00 Nws. 12.02 Nederlandse Artiesten Revue op de plaat. 13.00 Nws. 13.07 Rlngo: Beat- en Popfestival. 14.00 Nws. 14.02 Rome - Athene: pla tenprogr. voor de bultenl. arbeiders. 14.32 Licht orkest (gr.). 15.00 Nws. 15.02 Ankara Madrid: platenprogr. voor de bultenl. arbeiders. 15.32 Country en Western muz. 16.00 Nws. 16.02 Zorro: progr. voor tieners. (16.30 Voetbal Toto-uitslagen17.00 Nws. 17.02-18.00 Verzoekplatenprogr. ZONDAG 28 MEI. Radio Bloeniendaal9.30 u ds D. J. Roos. Onderw.: „Cocktail - Christen dom?" 11.00 u ds G. Toornvliet. Uit zending van de dienst met belang stellenden, gehouden op zondag 21 mei 1967. 3.15 u Kinderdienst. 4.00 u ds D. J. Roos. Onderwerp: „Spreek me niet over de kerk!" NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Dagopening. 7.15 Stereo: Lichte orkestmuz. 7.30 Nws 7.32 Radiokrant. 7.50 Lichte orkest muz. (gr.). 8.00 Nws. 8.10 NCRV-lied. 8.15 Gewijde muz. (gr.). 8.30 Nws. 8.32 Lichte gram.muz. 9.00 Voor de zieken. 9.35 Waterstanden. 9.40 Voor de huis vrouw. 10 10 Stereo: Viool en plano (gr.): klass. muz. 10.25 Is Barth achterhaald?: theologische etherleer gang. 11.00 Het Nederlandse volkslied als Inspiratiebron: mod. orkestmuz. (opn). 11.20 Stereo: Mod. orkestmuz. (opn). 12.22 Voor boer en tuinder. 12.27 Med. voor land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.40 Variant: act., reportages en veel muz. 13.30 Lichte gramjnuz. 14.05 Schoolradio. 14.35 Stereo: Klari net en piano: mod. muz. 15.00 Stereo: Seml-klass. muz. (gr). 16.00 Bijbelover denking. 16.30 Strijkorkest (gr): lich- i een brigantijn, film NEDERLAND 1 NCRV 3.30 uur Nieuws 3.34 uur Weekjournaal voor slechthorenden 4.00 uur Onder de loep; maandelijkse postzegelrubriek Rodeo, muziekwedstryd Improvisite, kinderprogramma Het koerhuis van Papa Wirrewarre Sluiting Pipo de Clown Nieuws Rond de aarde i Onderweg NTS-journaal Attentie Oude glorie; fragmenten uit de voetbalwed strijd oud-internationals van Engeland en Nederland Jij en Ikke: musical Een genezing op sabbath Laatste nieuws Olympia's tour Sluiting VARA Mrs. Thursday: „Wat zegt de horoscoop?" Achter het nieuws Door de ogen van Annemarie Charles Aznavour Laatste nieuws en journaal Sluiting 4.20 uur 4.55 uur 5.25 uur 5.30 uur 6.45 uur 6.50 uur 7.00 uur 7.45 uur 8.00 uur 8.35 uur 9.20 uur 10.50 uur 11.00 uur 11.05 uur 11.10 uur NEDERLAND 2 8.00 uur 8.05 uur 8.55 uur 9.20 uur 9.40 uur 10.15 uur 10.30 uur HILVERSUM 2 8.45 uur We vinden nog wel wat; hoorspel 10.50 uur Rakelinks; gevarieerd programma /r^vTvrm\ f\ (t NEDERLAND 1 3.30 uur Reportage Europese kampioenschappen tur- nen voor dames 5.00 uur Sluiting 6.40 uur Opspraak; disdussie over geloofskwesties 7.05 uur Woord voor woord, by bel vertelling 7.10 uur Thierry la Fronde: „Schending van de wapen stilstand" 7.35 uur N.T.S.-Sport Nieuws 8.30 uur Kunstgrepen: de mens en zyn kunst 9.00 uur Sammy Davis jr. in „Gala of the year" 11.00 uur Laatste nieuws NEDERLAND 2 8.00 uur Nieuws 8.05 uur Dokter Kildare 8.30 uur The villains: „Achter de heuvels" 9.15 uur Première: filmbespreking 9.45 uur Het wereldbevolkingsvraagstuk: India Let- ters in het zand UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM 1 9.00 uur Het passiespel van Tegelen 9.40 uur Paviljoen; vakantieprogramma HILVERSUM 2 9.30 uur Ernst met Marianne; Franse chansons 10.00 uur Een avondje uit; vanuit de Scotch Club in Den Haag Examens De beide tienerprogramma's (ook te consumeren voor jonge- twenners) Telixer (KRO) en Vjoew (AVRO) volgden elkaar gisteren met een adempauze van een half uur op. zodat vergely- king mogelijk was. Wij gaven de voorkeur aan Vjoew. Telixer had overigens best een aardig en actueel onderwerp: de examen vrees en het examen, met als beginpunt een gesprekje met Jaap ter Haar, die een nogal op zienbarend boekje geschreven heeft over examenvrees. Daarna kregen we gesprekjes met jon gens en meisjes, die examen doen of het al hadden gedaan en we maakten het zelfs mee, dat de directeur kwam melden, dat iedereen was geslaagd. Aar dig allemaal, een beetje conven tioneel gefilmd, met die her haalde blik op de klok en zo, maar wat ons (opnieuw) trof in Telixer, was, dat het een typisch middelbare schooljeugd pro gramma is. Wat dat betreft was Vjoew veelzijdiger met een zoveelste bezoekje aan Londen, een mooie „Body and Soul''-reportage over de prestaties van Jimmy Jones, een levendige reportage met ae komende mode als inzet. Een korte terugblik op de poging van Schiedamse jongeren hun stad leefbaar te houden, op nieuw een beatnummertje en tenslotte een korte agenda, met ads hoogtepunt een tekenfilmpje om de aandacht te vestigen op „Adammania". De maker ervan: Harry Geelen. die ook de tekst en muziek maakte van de be faamde kindermusical „Bah. september!" Daarna was het kiezen of de len. Wy kozen voor AVRO/ RTN's Televizier, noem het egoïsme, maar wie kiest kiest van de twee kwaadsten de minst kwade. Helaas konden we daardoor „Rue Briquet" niet zien, wat ons temeer speet om- gebruiken. dat he t de laatste aflevering was. In Televizier kregen we twee onderwerpen: een repor tage over het congres van de CDU, waar Kiesinger („op weg de De Gaulle van West-Duits- land te worden", zei Johan van Minnen) zijn partijmacht beves tigd kreeg, en een semi-docu- mentaire over Zoetermeer, dat als satellietstad van Den Haag dienst moet gaan doen. Degel yk vakwerk, een beetje saai mis schien, maar voor de inwoners van Zoetermeer moet het een grote gebeurtenis zijn geweest. Daarna vergastte de AVRO de kijkers op dansen. Een uitzen ding uit de Leidse Stadsgehoor zaal. die vooral de danslustigen onder de kijkers moet hebben geboeid. Brandpunt Op de andere kant werd Bo nanza voorafgegaan door een aardig pauzefilmpje over klok ken (die reclame- en pauze filmpjes kunnen soms een hele avond goedmaken) en daarna kwam het grote vuurwerk „Brandpunt"! Daar leef je zo'n hele avond naar toe, en inder daad werden we weer niet te leurgesteld. Het Geniekorps, dat het Ministeie van Defensie be reid is naar India te sturen om waterputten te slaan, verheugde zich kennelijk in de sympathie van Brandpunt. Kamerlid Mom mersteeg en staatssecretaris Haeckx („het leger staat quali- tate qua in dienst van de vre de") kwamen hun positieve standpunten toelichten. Andere grote reportages waren die over de stakende arbeiders in Wal lonië, die een fabriek bezet hou den (compleet met bezoekuren voor de familie) en een inter view met de Amerikaanse „pro fessionele rotzooi trapper" Saul Alinsky. een soort beroepsrevo lutionair, zoals ze er in Wallo nië, bij die fabrieksarbeiders, ook nog wel een zouden kunnen Roethof. 17.10 Voor de kleuters. 17.25 Voor de Jeugd. 17.40 Stereo: Lichte gram.muz. Hilversum 2. 298 m. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 7.20 Lichte gramjnuz. VPRO: 7.55 Dagopening: Deze week. AVRO: 8.00 Nws. 8.10 Act. 8.15 Lichte gram.muz. (Om 8.30-8.35 De groenteman). 8.50 Morgenwijding. 9.00 Klass. en mod. or kestwerken (gr.), 10.00 Voor de kleu ters. 10.10 Arbeidsvitaminen (gr.): po- Sulair verzoekplatenprogr. (11.00-11.02 ws.) 11.55 Beursber. 12.00 Stereo: 12.27 Med. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Mod. platteland, praatje. 12.35 Stereo: Dansorkest met zangsollsten. 13.00 Nws. 13.10 Act. 13.30 Stereo: 't Muzikantenuur: I. Stereo: Omroep dubbelkwartet: mod. liederen. II. Mo no: Klass. en mod. Kamermuz. III Stereo: Radio kamerorkest: klass. muz, 14.30 Met het oog op de toekomst (II), radiodoc. 15.00 Voor de vrouw 16.00 Nws. 16.02 Licht ensemble. 16.15 Volksmuz. uit Joegoslavië. 16.45 Neder land - Gitaarfestival 1967: indrukken van het festival. 17.30 Brabant Jour naal. Hilversum 3. 240 m. en FM KRO: 9.00 Nws. 9.02 Progr, 11.02 Act. 11.05 Nou en?: een progr, voor het héle Nederlandse volk. 12.00 Nws. 12.02 Act. 12.05 TNT: knalmuz. 13.00 Nws. 13.02 Act. 13.05 TNT: knal muz. (verv.). 14.00 Nws. 14.02 Act. 14.05 Kick: muz. en sport. 15.00 Nws. 15.02 Act 15.05 Swing-time. 16.00 Nws. 1602 Act. 16.05 lORRRrrr platen- NTS: 18.45 Plpo de Clown. 18.50 Journaal. CVK ÏKOR/RVK19.00: Kenmerk, de wekelijkse act.rubrlek over kerk en samenleving. VARA: 19.30 Lucy Show. NTS: 20.00 Journaal. VARA: 20.20 Achter het nws. 20.45 Tel uit Je winst: hobbyquiz. 21.20 De Jonge onderzoekers: wedstrijdprogr. 21.45 Het Peloton Anderson, fllmdoc. over mensen ln een oorlog. NTS: 22.30 Samenvatting Olympla Tour. 22.35-22.40 NTS: 20.00 Nws. in 't kort. NCRV: 20.05 De Misanthroop of: De verlief de zwartkijker, komedie v. d. Franse TV. 21.60 Een spannende tijd voor oud en Jonf- lezln8 MTS: 22.00-22.15 Jour naal. 22.30-23.00 TeleacAutomatise ring (13).

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 5