Israel wacht op terugkeer van minister Eban Vrijwilligers voor Israel Pinkstercollecte ruim 25% hoger Feiling van wer i eldopi mie Kledingbedrijf ontslaat 45 man „Werkgroep 1971 VOOR ZWEMBAD f. 66.000- Vrouw (82) over vallen en beroofd van 2000.- WILSON NAAR PARIJS MET EEN ENKEL WOORD HAAGSE AGENDA LEIDSCH DAGBLAD VRIJDAG 26 MEI 1967 Tussen hoop en vrees wellicht het binnentrekken van Sy- rische en Egyptische troepen, wan- j neer de spanning rond Israël ver der toeneemt, kunnen voorkomen. Koning Hoessein heeft de Syrische leiders „slagers" genoemd en daar mee de verstandhouding uiteraard niet verbeterd. Dat Koning Hoessein zich ook zor gen moet maken over een Egyptische actie tegen zijn land. zal mede te maken hebben met het feit 'at al le gebeurtenissen van de laatste we ken de positie van president Nas ser enorm hebben versterkt. Dit blijkt uit persberichten in alle Ara bische landen en bovendien uit het feit, dat de Egyptische president duidelyk het middelpunt is van al le gebeurtenissen. Hij heeft zich de man getoond die pal staat voor de j belangen der Arabieren. Irak heeft dan ook de Jordaanse invitatie om troepen te zenden al van de hand gewezen. Het excuus: die uitnodi ging kwam te laat. Het Zendingscentrum van de Geref. Kerken in Baam heeft tot dusver van 126 gemeenten een op gave ontvangen over de opbrengst van de pinkstercollecte voor de zen ding. Deze 126 gemeenten, waaronder en kele grote steden, brachten in totaal ongeveer een kwart miljoen gulden op. Vorig jaar was dit in dezelfde gemeenten f 175.000. Dat betekent een verhoging van 28.5 procent. Hier in zijn nog niet begrepen de giften die bij de zendingscommissies en bij het Zendingscentrum zijn nageko men. Het Zendingscentrum verwacht dat er ongeveer 1,5 miljoen gulden door de pinkstercollecte alleen zal worden opgebracht. De totale begro ting van de gereformeerde zending voor 1967 bedraagt 5.25 miljoen gul- ADVERTENTIE 9t E3©©É$fr3 ferwin beschermt Honderden Fransen bieden zich aan Café-chantant de Leldse Hortus. 8 uur nam. i Oude Vest 13: Evangelisatie Chris- tengem ..Ecclesia" 8 uur nam. Stadsgehoorzaal: Damkampioen schappen voor amateurs. 8 uur nam. ZONDAG Gerecht 10: Eredienst Soefl-be- weging. Spr. C. W. van Gils over „Reinheid". 11 uur voorm. Kon. Ver. Natuurhistorische Ver.: Nachtexcursie naar Meyendell. 3 uur Hogewoerd 175. Openbare lezing: 3 uur nam.; Wachttorenstudie: 4 en 6.30 Oude Rijn 5: Gem. voor oorspronke lijk christendom. Spr. evang. N. v. d. Brugge. 7.30 uur nam. Pinkstergemeente. (Oude Rijn 5): Spr. Dhr J Eikerbout. 2 uur nam. Steenschuur 6: Kerk van Jezus Christus van de heiligen der laatste dagen. Spr. dhr. Diender. 10.30 uur Zijl'slngel 2. Volle Evangelie-zending Spr. de hi". J. Zijlstrè 10 uur voorm. Billy Graham film Luoia. 7.30 u. nam. Gebouw Chr. Soc. Belangen. Herope ning gerestaureerd gebouw 8 uur nam. Lakenhal: K. en O. Concert „The Worksop Girl's Choir". 8 uur nam. Waaggebouw Bevolkingsonderzoek T.B.C. 9-12 uur voorm. en 2-4.30 uur Spr. de fir. J. Zijlstra. 10 u. voorm. Billy Grahamfilm Lucia. 8 uur nam. DINSDAG (Van onze correspondent in Jeruzalem). Met enige spanning wordt gewacht op de terugkeer, vandaag of morgen, van Eban,, Israels uit Zuid-Afrika afkomstige minis ter van Buitenlandse Zaken. Hij heeft nu gesproken met De Gaulle, Wilson, Rusk en president Johnson en men is hier zeer benieuwd wat deze voorzichtige, zeer beschaafde diplomaat in de grote westelijke landen heeft bereikt. ADVERTENTIE "JëHUnka regenjasseri mei nylon voerd, sterk, kreukherstellend, v baar en plooihoudend. In verschil lende modekleuren, nü als speciale aanbieding, halvi van I Zijn voornaamste doel is geweest duidelijkheid te krijgen omtrent de I houding van die landen tegenover afsluiting van de Golf van Aka- Da door Nasser. Vooral heeft hij willen vernemen of Israël mag re kenen op militaire bijstand van die landen, wanneer mocht blijken dat een andere mogelijkheid om de blokkade van de vitale waterweg te doorbreken, niet bestaat. 1 Het Israëlische kabinet zal waar schijnlijk zondag vergaderen over Ebans rapport. Het zal dan moe ten kiezen tussen voortzetting van de diplomatieke activiteit en een op dracht aan leger om op te trek ken en te trachten de Egyptenaren met geweld een 1 esje in maritiem recht te geven. Die laatste mogelijk heid wordt door een snel toenemend aantal Israëliërs gepropageerd. Zij hebben namelijk uit Oe Thants te rugreis van Cairo naar New York geconcludeerd dat diens missie is mislukt. Die conclusie is bovendien gebaseerd op Egyptische persbe richten, welke hier zijn doorgedron gen" en waarin wordt beweerd dat Nasser op het punt van de blokka de niet heeft willen toegeven Hij zou Thant slechts hebben laten we ten, dat hij wil meewerken aan ont spanning door akkoord te gaan met het herstel van de gemengde Israë- lisch-Egyptische wapenstilstands - commissie, die sinds de Suez-crisis De N.V. Meinens Kleding in Gro ningen zal tot specialisatie in de he rensector overgaan, zodat in het voorjaar van 1968 geen damesmantel collectie zal worden gepresenteerd. Deze specialisatie en de hieruit voortvloeiende reorganisatie hebben tot gevolg, dat er 45 personeelsleden moeten afvloeien uit een totaal van 290. Dit heeft alleen betrekking op het hoofdbedrijf in Groningen, daar in de nevenvestiging in Ter Apel van het begin af aan alleen herenjassen zijn vervaardigd. Met de vakbonden is volgens de directie volledige overeenstemming bereikt over de afvloeiingsregeling voor het betrokken personeel, welke afvloeiing zijn beslag zal krijgen in de periode 1 september tot 1 novem ber. Een groep van 16 jongeren in de PvdA (gewest Limburg) wil met een „progressieve federatie" van (linkse en rechtse) Jongerengroepen deelne men aan de eerstvolgende kamer verkiezingen. Zij hebben zich vere nigd in de „Werkgroep 1971" en maakten gisteren in Maastricht hun plannen openbaar. Binnen de partij willen de jonge Limburgse socialisten eerst steun zoeken bij jongeren in andere gewes ten van het land. Daarnaast zullen ook jongerengroepen van de PSP. WD, D'66 en de confessionele par tijen worden benaderd om aan te sluiten bij de voorlopige jongeren- federatie, die een duidelijk progres sief stempel zal meekrijgen. Veel waarde hecht de „Werkgroep" 1971" eraan, de doorbraakgedachte aan de kant te zetten. In de federa tie is plaats voor alle groepen, ook als ze de achtergronden van hun po litieke bedrijvigheid niet opzij willen zetten. Eenheden van de Verenigde Arabische Republiek in Sinai op I weg naar de Israëlische grens. van 1956 niet meer heeft gefuactio-1 neerd. Aangezien echter de kwestie, van de blokkade hier als - het voor naamste punt in de huidige crisis wordt beschouwd, is het geen won der dat de hoop op een spoedige vreedzame' regeling is afgenomen Een bijkomende factor" is de. Is raëlische vrees dat men zal zijn ge doemd tot stilzitten met aan de ene kant een president Nasser, die de voornaamste waterweg heeft afge sloten en 80.000 man Egyptische troepen in de Sinai verzamelt en aan de andere kant een zich voortsle pend debat in de Veiligheidsraad van de Ver. Naties, een debat dat wellicht een slag in de lucht zal blijken te zijn,- omdat, de Sow jet- Unie ieder besluit ten gunste, van Israël met een „veto" zai verwer pen. Het feit dat Jordanië nu heeft toegestemd Iraakse en Saoedi-Ara- bische troepen op zijn grondgebied te legeren, wordt hier beschouwd als een poging van Koning Hoessein om de positie van zijn land te ver sterken tegenover Syrië, waarmee het enkele dagen geleden de diplo matieke betrekkingen heeft verbro ken. Jordanië zou door deze zet (Van onze Parijse correspondent) Sedert de spanningen in het Mid den-Oosten een nieuwe oorlog in dat gebied lot een acuut gevaar ltfkeri te maken, hebben aj honderden Fran sen zich in Parijs bij de Israëlische ambassade aangemeld om dat land, zonodig, tegen de Egyptenaren te helpen verdedigen. De Israëlische autoriteiten hebben de aanbiedingen voorlopig van de hand gewezen, met de verzekering dat het land zioh In staat acht alle gebeurtenissen met eigen middelen het hoofd te bieden. Niettemin is yan particuliere zijde in Parijs al een steunactie voor Is raël gelanceerd, waarbij ook mili taire vrijwilligers zloh kunnen la- De actie voor de bouw van het nieuwe zwembad in Waddinxveen gaat steeds meer vaste vorm aanne men. Momenteel is reeds een bedrag van ruim f 66000,-- bijeengebracht. Hierbij komt nog de opbrengst van het pretpark in de Oranjewijk dat tot en met zaterdag wordt gehouden. Naar pas thans bekend is geworden, is de 82-jarige weduwe M. de Veer-van den Dries woensdagavond in de bijkeuken van haar woning- aan de Hoevenseweg in Tilburg door een onbeken de overvallen en beroofd. De overvaller had haar met gebruik making van een in chloroform gedrenkt^ lap voor korte tijd-uit geschakeld en een tas met circa f2.000 van de vrouw wegge nomen. Het vrouwtje was zo overstuur dat het verhoor zeer veel tijd vergde. Nadelige gevolgen heeft zij aan het gebeurde niet overgehouden. ton inschrijven. Verschillende Franse politieke partijen en organisaties hebben intussen ook al stelling ge nomen in verband met het dreigende gewelddadige conflict waarbij' het is opgevallen dat de „linkse federatie" en de socialisten zioh met evenveel vastberadenheid achter Israël als de communisten, die nu weer conse quent één lijn met Moskou trekken, achter Egypte hebben opgesteld. Een eventuele oorlog tussen Egypte en Israël heeft in de Franse bin nenlandse politiek zo haar schaduw dus al vooruit geworpen. Men kan zeggen dat een nieuwe wig gedreven is tussen de kandidaat-partners voor een nieuw volksfront. Stadsgehoorzaal (kleine zaal) Ned. Ver. van Hulsvrouwen Slultlngsmiddag van seizoen 2.30 uur nam. StadhuL» (wachtkamer trouwzaal): zitting Bouwfonds. Ned. Gemeenten 7-8 uur nam. Rijksherbarium (Schelpenkade 6): Kon. Ned. Natuurhistorische Ver. Voor dracht dr. S. J. van Ooststrom. 8 uur WOENSDAG Rest. v. d. Heijden: Ledenvergade ring V.V.V.-Leiden 5 uur nam. Stadhuis (trouwkamer): Spreekuur sociale raadsvrouw. 4-6 uur nam. Op uitnodiging van de Franse pre sident en mevrouw De Gaulle zullen preïhier Wilson van Engeland en zijn echtgenote op 19 juni a.s. naar Parijs komen. Wilson zal in de Franse hoofdstad besprekingen voeren met De Gaulle over het Britse verzoek tot toetre ding tot de EEG. In welingelichte kringen in Londen is gezegd, dat Wilson en De Gaulle ook zullen spreken over het Midden- Oosten en andere wereldvraagstuk ken. Wilson en De Gaulle hebben in januari uitvoerige besprekingen ge had .tijdens Wilsons oriëntatiereis in West-Europa om de stemming te pei len aangaande eventuele toetreding van Engeland tot de EEG. Ook vori ge maand, tijdens Adenauers begra fenis. hebben de Britse premier en de Franse president in Bonn een kor te ontmoeting gehad, waar in prin cipe besloten is dat Wilson later naar Parijs zou komen. In Frankrijk is volgens het giste ren gepubliceerde resultaat van een opiniepeiling, het publiek voorstan der van aansluiting van Engeland bij de EEG. Zestig procent van de ondervraagden is voor en slechts dertien procent tegen; zevenentwintig procent had geen mening. DONDERDAG Stadshuis (Burgerzaal): Installatie commissaris van politie mr. Barends. W. de Zwijgerlaan 106: Bahal-ge- spreksavond. 8 uur nam. BIOSCOPEN Studio „Samen met Gunilla", 18 Jaar. Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30. 4.45. 7 en 9.15 uur. Luxor „Komplot der gangsters". 14 jaar. Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30. 4.45. 7 en 9.15 uur. Cameru „Sex a la minuut!", 18 Jaar Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 uur. Zon dag 2.30, 4.45. 7 en 9.15 uur. Rex ,,De lokvogels", 14 Jaar. Dage lijks 2.30. 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30 4.45, 7 en 9.15 uur. Trianon „Irma la Douce", 18 Jaar. Dagelijks 2 en 8 uur. Zondag 2, 5 LI do „Triple Oross", 14 Jaar. Dage- lijks 2.30. 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30 4.45. 7 en 9.15 uur. Astra - Wassenaar Vrijdag 8. za terdag 7. 9.15, zondag 2.30, 7, 9.15 uur: „Hoe steel lk een miljoen" TENTOONSTELLINGEN Academie: Lelds Acad. Kunstcen trum. Grafiek en schilderijen Voet. Maandag t/m vrijdag 9 uur voorm. 5 uur nam. (tot 13 Juni). Galerie Walenkamp: Expositie Krls- tlana Tonny. Geopend 11—5 uur; zon dag en maandag gesloten. (Tot 27 mei). Legermuseum (Pesthuislaan): Met uitzondering van zaterdag van 10-4 u (zondag 1-5 uur). Ongeveer tien uur werd tegen het keukenraam geklopt door een vrouw, die zei een kaartje elastiek noddg te hebben; De weduwe exploiteert name lijk eén klein textielwinkeltje het enige in de buurt. Via de deur van de bijkeuken die naar de achter plaats leidt, heeft zij de vrouw ver der te woord gestaan en haar daar na het gevraagde overhandigd. Op dat moment echter werd de weduwe door iemand vastgegrepen, die haar een lap met een verdovingsmiddel onder de neus. duwde. Bewusteloos Korte tijd is de vrouw bewusteloos geweest. Van die tijd heeft de onbe kende gebruik gemaakt door uit een kastje van het. buffet in de woon" kamer, na dit met een pook te heb ben geforceerd, de tas met f 2.000 weg te nemen. Alles was zo onver wacht en snel gegaan, dat de vrouw geen enkel signalement kon verstrek ken. Niemand van de buren, van wié de meesten naar de televisie zaten te kijken, heeft iets gezien of ge hoord. In de naaste omgeving van de vrouw was 'het bekend, dat zij" er warmpjes bij zat. Het feit dat alleen de tas werd gestolen heeft het vermoeden ge wekt dat de daders reeds eerder op de avond door het keukenraam, dat niet van een overgordijn was voor zien. naar binnen hebhen staan alu- ren. De weduwe is namelijk dezelfde avond nog bezig geweest haar geld tp teilen om dit vervolgens, in de tas en in het buffet weg te, bergen. De daders zijn namelijk regelrecht op het buffetkastje toe gelopen. Ze hebben verder niet gezocht. BINNENLAND Eiland in Randmeer Ir» het Randmeer, ongeveer een km uit de Gelderse kust en anderhalve km van Oostelijk Flevoland, is de dienst Zui derzeewerken bezig een kunstmatig eiland te spuiten van ongeveer 300 bij 500 m. waarvan de totale kosten ongeveer 1.300.000 gld zullen bedra gen. Dit kunstmatige eiland zal dienstdoen voor dagrecreatie en te vens als vluchthaven, waar men bij slechte weersomstandigheden kan binnenlopen. Sporen i.p.v. perrons Op zes Ne derlandse stations wordt met ingang van de nieuwe dienstregeling in de nacht van zaterdag op zondag een nieuwe aanduiding toegepast voor de vertrekplaats van de treinen. Er wordt niet langer verwezen naar per rons, maar naar sporen. Een 3 ach ter een trein op de aanwijzingsbor den betekent op die stations voortaan spoor 3, en dat kan best langs per ron 1 of 2 liggen. De stations waar de vele vertrekstaten voortaan spo ren vermelden zijn: Utrecht, Amers foort, Haarlem. 's-Hertogenbosch, Schiedam-Rotterdam-west en Weesp. Penning naar Veldkamp Tijdens de openbare algemene ledenvergade ring van de Algemene Nederlandse Vereniging voor Vreemdelingenver keer in „De Doelen" in Rotterdam is de gouden legpenning van de ver eniging uitgereikt aan dr. G. M. J. Veldkamp. De heer Veldkamp kreeg deze onderscheiding op grond van zijn verdiensten voor het toerisme in de tijd dat hij nog staatssecretaris was van Economische Zaken. BUITENLAND De Gaulle naar Polen Presi dent De Gaulle van Frankrijk zal van 7 tot 13 juni een officieel be zoek aan Polen brengen. Zijn minis ter van Buitenlandse Zaken. Couve de Muryille zal hem vergezellen. Verdovende middelen De politie in Zurich heeft ruim een kilo has jiesj in beslag genomen en in ver band hiermee zeventien personen aangehouden. De groep stond onder leiding van twee jeugdige inwoners van Zürich. Het verdovende middel was afkomstig uit Istanboel. Hogere toelage Na de Belgische Kamer heeft ook de Senaat zijn goedkeuring gehecht aan verhoging van de parlementaire vergoeding met ingang van 1 juni a.s. van 26.000 tot 36.000 gulden per jaar. Een socialis tisch voorstel om de verhoging niet te aanvaarden, werd verworpen met 99 stemmen tegen, 37 voor en 16 ont houdingen. Dumping Op de jaarvergadering van de Belgische nationale groepe ring van schoenen- en pantoffelfa brikanten is gepleit voor contingen- tering van de invoer tegen dumping prijzen. De invoer van choeisel in België tussen 1960 en 1966 is ver dubbeld; deze invoer bestaat groten deels uit abnormaal laag geprijsde produkten. De Belgische industrie exporteerde in 1966 voor een waar de van 740 milj. franken aan schoei sel, doch in hetzelfde Jaar beliep de invoer in België een waarde van 1,8 miljard franken. Stuntvlieger verongelukt Bij Halle-Booienhoven in België is een straaljager van de Belgische lucht macht, een Fouga-Magister, op een Molen „de Valk": Molenmuseum, ge- opend dinsdag t/m. zaterdag 10 uur voorm.5 uur nam. Zondags 15 uur nam. Maandags gesloten Rijksmuseum vuut VuiKenkuntU» ten toonstelling: ..Bail. beeld en droombeeld" Geopend dagelilks 10— 17 uur: zondagi» 13—17 uur (tot 1 oktober) Rijksmuseum voor Volkenkunde: Tentoonstelling van Japanse prenten van Kyösaï. Dagelijke 10—17 uur. 's Zondags 1317 uur. Rijksmuseum voor Volkenkuuuc: j (Steenstraat l): Dag. 10-17 u.; 's zon dags 13-17 uur Rueter. Geopend maandag t/m zater dag van 10 uur voorm tot 5 uur nam; bovendien dinsdagavond 810 uur. t/m 7 juni. AVOND. EN NACHTDIENST DER APOTHEKEN. Geopend voor spoedeisende gevallen: Apotheek Herdlngh en Blanken Ho gewoerd 171, tel. 20502. Apotheek Zuid west. Brahmslaan 20, tel. 21522. APOTHEKEN. Geopend voor spoedeisende gevallen- Haven Apotheek. Haven 18, tel. 20085 Op zaterdag 27 mei ls In Leiden! 's morgens van 812 uur. voor spoed eisende gevallen bovendien geopend- apotheek Reljst, Steenstraat 35. tel 20136. De zaterdag-, zondag.- avond- en nachtdienst van apotheek R. v. Breest Smallenburg te Leiderdorp wordt waar genomen door de Haven Apotheek. Oegstgeestse Apotheek 's Zaterdagsmorgens tot 12 uur raad- plege men de eigen hulsarte; daarna dokterstelefoon 22222. BU geen gehoor van nw halsarts of specialist (of <llen9 waarnemers) bel men voor spoedgevallen dokterstela- foon 2 2 2 2 2. oefenvlucht verongelukt. De 31-jarige piloot kwam om het leven. Hij maak te deel uit van de stuntploeg „De rode duivels". Staking In zeven kolenmijnen in Japan zijn 15.000 mijnwerkers voor 48 uur in staking gegaan om kracht bij te zetten aan hun eis voor een loonsverhoging van 5000 jen (f50) per maand. De mijnwerkerslonen zijn thans gemiddeld 46.375 jen (463 gulden) per maand. Russische voorwaarden Het Sowjetrussische communistische par tijblad Prawda heeft geëist dat het verbod van de Westduitse commu nistische partij wordt opgeheven en de organisaties van neo-nazi's wor den verboden. Voor een verbetering van de betrekkingen tussen de Sow- jet-Unie en West-Duitsland acht het blad om. voorts nodig: erkenning der bestaande grenzen in Europa en van Oost-Duitsland en opgeven van het Westduitse streven naar atoom bewapening. Schuldig Een 24-jarige sergeant van de Amerikaanse luchtmacht, is door een rechtbank te Alexandria (Virginia) schuldig bevonden aan beraming van een plan om Ameri kaanse defensiegeheimen uit te le veren aan de Sowket-Unie,eenmis veren aan de Sowket-Unie, een mis drijf waarop de doodstraf staat. Het vonnis zal later worden uitgesproken. Pep-pillen Bij een Inval in een pakhuis in een Newyorkse buitenwijk heeft de politie 24% kilo poeder voor peppillen in beslag genomen waar van de waarde geschat wordt op 6- milj. gulden. Een 22-jarige stu dent had het poeder op illegale wijze besteld. De student was al eerder ge arresteerd omdat hij peppillen in zijn bezit had. WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 uur) s a (Van donderdag 25 mei t/m. woensdag 31 mei) VRIJDAG 26 MEI. DUlgentla, 20.15 uur: De Nieuw* Komedie met „De dienstlift" en „Een beetje pijn". Het Paradijs, 23.30 uur: Werker oen Haagsche Comedle: „F"-1 1 de Boze". Theater ln de Steeg, 21.00 uur: Ca- baret „Salvo". ZATERDAG 27 MEI. Kon. Schouwburg, 20.15 *che Oomedie: ..Je kunt 't nooit ten". DUlgentla, 14.15 uur: Toneelgroei Arena: „De kleine en de grote ko nlng"; 20.15 uur: De Nieuwe Kome die: „De dienstlift" en „Een beetji Pijn". Het Paradijs, 14.30 uur: Werkgroej Haagsche Comedle: „Het Masker vi de Boze". PoppentheatersGuldo van Detli '4.30 uur: „Koning Vip en de kast" Frank Kooiman. 14.30 uur: „De klein giraffe". Theater ln de Steeg, 21.00 uur: Ct baret „Salvo". ZONDAG 28 MEI. Kon. Schouwburg. 14.00 uur: Haa< sche Comedle speelt „Lied in de sch* mering"; 20.15 uur: Haagsche Com* die: „Ik zoek Mioussov". Dlligentia. 20.15 uur: De Nli Komedie: „De dienstlift" en beetje pijn". Park Ockenburgh (grote tent), 14.3 uur: Harmonie Orkest „St. Gregorlu de Groote". Poppentheaters: Guldo van Deth 14.30 uur: „Koning Vip en de kast" Frank Kooman, 14.30 ivur: „Het Zon nekaoheltle". MAANDAG 29 MEI. Kon. Schouwburg, 20.15 uur: Han# eche Coimedle: „De vrouwen Ttroje". Circustheater. 20 00 uur: Stolbt Company: „Black New World". Kurhaus Paviljoen, 20.15 uur: To neelgroep Studie: „Allen die vallen en „Krapp's laatste band" DINSDAG 30 MEI. Kon. Schouwburg. 20.15 uur: N« Comedle: „Spoken ln Spaanse kant". A kademie voor podiumvormlti| 20.00 uur: Leerlingen van Albert Vo gel ln een literair cabaret. Circustheater. 20.00 uur: Halllp- Stolber Company: „Black New Work Joseph's Place. 22.30 uur: Gabare Apollo: Hombre, 14 1. Mbjo. Kurhaus Paviljoen, 20.15 uur: neelgroep Studio: „Allen die vallen' „Krapp's laatste band". WOENSDAG 31 MEI. Kon. Schouwburg, 20.15 uur: neelgroep Centrum.: „De thuiskomst' Josenh's Place, 22.30 uur: Caban Mojo. Kurhaus Paviljoen. 20.15 uur: ceelgToep Studio: „Allen die vallen' „Krapp's laatste band". Openluchttheater ..Zuiderpark", 1 uur: „De gouden sleutel". Poppentheater Frank Kooman. 14.3 uur: „Het Zonnekacheltje". Amsterdam Den Helder Ypenburg Vlisslngen Eelde De Bilt Twente Eindhoven onbew. lioht bew. half bew. half bew. licht bew. licht bew. zwaar bew. Zuid-Limburg hagelbui Helsinki geli. bew. Stockholm mist Oslo geh. bew. Kopenliagen zwaar bew. Aberdeen Londen Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Zürich Genéve Locarno Wenen Innsbruck Belgrado Athene Barcelona Madrid Mallorca Lissabon onbew. geh. bew. onbew. geh. bew. licht bew. licht bew. onbew. licht bew. regenbul half bew. zwaar bew. 22 11 7 18 11 5 27 16 0 18 10 8 21 12 0 24 17 0 20 14 0 23 15 0

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 2