Wasautomaten reeds v.a. f. 498 keuze uit: BiCO-ERRES-MIELE -EDY-MARIJNEN-POLARIS-ZANUSSI enz. enz. Langezaal Stille Rijn 3 4 en Haarlemmerstraat HOOGENBOSCH SKODA1000MB f 5695 Dat is nieuw! schoenen wees nuchter: De Witte Deus - hij maakt wassen gemakkelijk en eenvoudig Zo grondig... maar toch zo veilig. De Witte Reus wast grondigmaar toch zo veilig. Uw was wordt schoon en prachtig verzorgd. Linnen en katoen worden heerlijk fris. Bad handdoeken zacht en absor berend. Wollen goed wordt zacht en donzig. Bonte was krijgt een zachte greep en wordt heerlijk fris van kleur. Wast vlekkeloos witbij elke wasmethode. Of u in een ketel, in een kuipwas- machine of in een trommelwas machine wast - de Witte Reus is ideaal voor iedere wasmethode. Omdat hij reeds bij 80° zijn Reu- zenwaskracht ontwik- kelt.Omdathij met ge reguleerd schuimwast - veel schuim bij lage wastemperatuur - weinig schuim bij hoge wastemperatuur. In iedere wasmachine. Of u in een trommelwasmachine of in een kuipwasmachine wast - de Witte Reus is ideaal voor iedere wasmachine. Omdat hij al bij 80* zijn Reuzenwaskracht ontwikkelt. Omdat hij met gere guleerd schuim wast- veel schuim bij lage wastemperatuur - wei nig schuim bij hoge wastemperatuur. Het is heerlijk om met dichte ogen van een fijne auto te dromen. En het is nog verrukkelijker die dan te kopen ook. Maar dat doet u met de ogen goed open. Terecht, dat is een nuchtere zaak. Het gaat er om de auto te kiezen die voor u de beste combinatie van alle eigenschappen biedt. Om een paar belangrijke te noemen: ruimte, verbruik, levensduur, veiligheid en prijs. En dat zijn nu juist de sterkste punten van de economisch het meest uitgekiende auto, de Reuzenwaskracht ...zelfs zonder koken Wasaktief... al bij 80° De Witte Reus ontwikkelt al bij 80° zijn Reuzenwaskracht. Een Witte Kracht, sterker dan alle vlekken, sterker dan ieder vuil. Want de Witte Reus bevat een hoog percen tage wasaktieve stoffen. Uw was wordt schoon - zelfs zonder koken. 'n Goed idee 't hele gezin nieuwe zomerse HOOGENBOSCH schoenen. U kunt hem o.a. vinden bij: Autobedr. Jongeleen, St. lacobsgr. 10, Leiden, tel. 21560 Garage Meester, Haven 1-7, Leiden, tel. 20067 Autobedr. L. C. Otto, Herenweg 21, Noordwijk-B, tel. 2820 HAARLEMMERSTRAAT 131 LEIDEN 795 Corduroy - London Style flatje, in verscheidene modekleuren. Pittige voetbed jeugdsandaal. Prima leder, sterke wood- milne -zool. 22/23 10,95 24/27 11,95 28/31 12,95 32/35- 13,95 1895 'n Topmodelletje uit het zonnige Bologna. In zwart lak. Bijzonder mooie NYLONS 3 paar 2.95 Leuke weekend mandjes vanaf 2.95 Leuke kindersokjes in kleuren vanaf 95 ct Naturel Cote d'azur sandaletje met zacht verend voetbed. Schattig jeugd- schoentje met oer- grappige „Popeye" figuur. 36/39 15,95 Corduroy, ideaal voor vrije tijd. Voor senior en junior.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 26