Tour de France van dag tot dag op de televisie üliJi IV l'J Toespraak viel niet in goede aarde en qióteren DONDERDAG 11 MEI 1967 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA -5 Tal van sportevenementen in komende maanden ei A De N.T.S. zal dit jaar de Ronde van Frankrijk van dag tot J in directe uitzendingen op het scherm brengen. De beelden van k de Tour (van 30 juni tot en met 23 juli) worden overgenomen f} van de Franse televisie. Zij zullen van commentaar worden 7 voorzien door Fred Racké, die ook verslaggever van het Leidsch i Dagblad zal zijn. Ad Versney is chef van de tv-ploeg. De N.T.S. neemt in de tweede helft van mei rechtstreekse reporta ges over van drie cupfinales: de Engelse Cupfinal op 20 mei. de fina le van de Europa-cup voor lands kampioenen op 25 mei en de finale van de Europacup voor bekerwin naars op 31 mei. De N.T.S. wil op 24 juni bijzon dere aandacht besteden aan de T.T.- motorraces in Assen. Het verdwijnen van het N.T.S.- sport/actualiteiten programma Monitor tijdens de zo mermaanden. zal niet inhouden dat men gedurdende die maanden van sport op zondagmiddag verstoken zal blijven. Elke zondagmiddag zal de 'Kijkdichtheid Jlvan tweede net teleurstellend (Van onze r.t.v.-medewerkster) Ondanks het feit dat 80 procent van de in Nederland wonende tele visiekijkers Nederland n kan ont vangen, is de kijkdichtheid van het I tweede net teleurstellend. De NTS wijdt dit ten dele aan het feit dat de kijkers over het algemeen te honkvast en te schakellui zijn; in de tweede plaats omdat Nederland II pas om 8 uur begint en slechts een kort stukje journaal geeft. Men overweegt thans bij de NTS om het journaal op Nederland n uit te brei den tot 20 minuten, zoals op het eerste net. Voorts zal men trachten Ite komen tot een langere zendtijd voor Nederland II wat echter zal af hangen van een toestemming van de minister van C.R.M. De Motilities in -[stripverhaal Avro handhaaft Johnny en Rijk (Van onze r.t.v.-medewerkster) De succesvolle shows met Johnny Kraaykamp en Rijk de Gooyer zul len ook het volgend jaar op het scherm komen. De AVRO heeft een nieuw contract gesloten met ..Het paar apart", dat in het wintersei zoen 67-68 weer in de weekendshow zal optreden. De AVRO heeft voor het nieuwe seizoen ook de Mounties gecontrac teerd. die in een soort stripverhaal zullen optreden. De titel van het pro gramma zal „De man zonder hoofd" luiden. Hoe vaak de strip zal worden uitgezonden staat nog niet vast. Wanneer we terugkomen? Vraag dat maar liever aan de pi loot", grapte Max Tailleur voor zijn vertrek op een persconferen tie in de moderne perskamer op het nieuwe Schiphol. Samen met zijn pianist Leslie Davis en de zan geres Mieke Telkamp is hij gister middag van Schiphol naar Syd ney vertrokken voor een 5 iveken durende buitenlandse tournee, die het gezelschap zal voeren naar Australië, Nieuw-Zeeland, Siiiga- pore, Bangkok, Calcutta, Manila. Karatsji. Koealaloempoer en Hongkong. Max Tailleur vertelde dat dit zijn tiende buitenlandse tournee loordt en dat de reacties op zijn optreden voor de Nederlandse kolonies in het buitenland zeer aoed zijn. N.T.S. een programma uitzenden waarin onder meer ook sportversla- gen zijn opgenomen. Dit zondagmid dag-magazine zal op 28 mei speciale aandacht schenken aan de wereld kampioenschappen tussen A'dam Aan deze kampioenschappen nemen 17 landen deel. waarvan. v(jf van achter het ijzeren gordijn. Autoraces Op 4 juni zullen beelden worden uitgezonden van de jaarlijkse auto races om de grote prijs van Neder land op het circuit van Zandvoort. Een uitgebreid verslag van de auto races om de grote prijs van België in Franchorchamps komt op 18 Juni op het scherm. Op 2 juli komt er een verslag van de zwemwedstrijden in „De Hom mel". Tevens krijgt men dan iets van het concours hippique in Aken te zien. Van 5 tot 8 juli wordt dage lijks een reportage gewijd aan de tenniskampioenschappen van Wim bledon. Op 9 juli wederom paarde- sport. De N.T.S. brengt op 23 juli een verslag van de interlandzwem wedstrijden Nederland-Hongarije, die in Oldenzaal worden gehouden. Op die dag wordt uiteraard ook weer aandacht besteed aan de Tour de France, die dan in Parijs zal ein digen. Op 6 augustus volgen de na tionale zwemkamploenschappen in Groningen. Ruime aandacht zal worden be steed aan de wereldkampioenschap- TROS: 150.000 Lie Tros heeft gisteren haar 160.000ste lid ingeschreven. Op 17 maart j.l. schreef de Tros haar 100.000ste lid Bezoek paus aan Fatima op t.v. (Van onze correspondent) De Eurovisie-uitzending van het bezoek van paus Paulus aan Fatima, zal ook door Nederland worden over genomen. De tv-reportage wordt za terdag door KRO-RKK uitgezonden via Nederland 2 van 13.00 tot 13.45 uur, direct aansluitend op de uit zending „Eten voor India". Boekillustraties van vóór 1700 De zomertentoonstclling van het museum van het boek hetMuseum Meermanno Westreenianum in Den Haag zal dit jaar gewijd zijn aan het Nederlandse geïllustreerde boek van vóór 1700. De tentoonstelling wordt gehouden van 17 mei t.m. 19 augustus. De expositie toont oa. de oudste gedrukte boekillustratie, namelijk het „Blokboek", waarvoor een gehele bladzijde, afbeelding met tekst, op een houten plankje werd uitgesne den en afgedrukt. De vervaardigers van deze houtsneden waren dikwijls bekwame kunstenaars. Na 1550 ging de kopergravure de houtsnede ver dringen. Het eerste kwart van de 17de eeuw was de bloeiperiode voor de Nederlandse boekillustratie. Il lustraties van bekende kunstenaars uit de „gouden eeuw" sierden de boeken op, soms in kleuren. pen wielrennen, die in augustus en september in Amsterdam en Valken burg worden gehouden .Hiervoor zul len veertien camera's, waarvan één ln een boven het wedstrijdterrein vliegende wentelwiek, worden ge bruikt. Reeds 23 landen hebben te kennen gegeven, dat zjj deze repor tages zullen overnemen. Expositie „Haags Zilver" Een tentoonstelling die deze zomer In het Haagse Gemeentemuseum wordt gehouden, zal een overzicht geven van het belangrijkste zilver, dat Haagse edelsmeden vervaardig den van de 15de eeuw tot circa 1850. Het is de eerste maal dat een derge lijk overzicht gegeven wordt. Er zijn stukken uit de collectie van H.M. de Koningin en van de Koningin van Engeland. Ook andere kostbare zilveren voorwerpen uit Engeland worden tentoongesteld. Deze stukken behoren tot het „Haags" zilver, dat tijdens de regering van Willem III in Engeland terecht kwam. Een belang rijk onderdeel van de expositie vormt ook het kerkzilver, dat dankzij de medewerking van kerkbesturen uit alle delen van het land te zien zal zijn. De tentoonstelling zal ongeveer 400 voorwerpen omvatten. Behalve zilve ren zijn er ook enkele gouden voor werpen met Haagse merken te zien. De expositie wordt gehouden van half Juni tot half augustus in het kader van het Holland Festival. Op het Leidseplein in Am sterdam heeft zich gisteren een nieuwe mini-cabaretgroep voor gesteld, die onder de naam „Hij zij hopsasa" als trekkend gezel schap de provincie in wil gaan. Het is een mini gezelschap want er is letterlijk een hij, Ben Ro- wold, (rechts) een der oprichters van Lurelei, een zij, Annelies Kahman, juist van de Kleinkunst Akademie af en 'n hopsasa, Coen Ouwehand (links) die met een elektrisch orgel het orkest voor stelt. De bedoeling is niet met sati risch cabaret te komen al zal het actuele niet ontbreken. De bedoe ling is zo speels mogelijk cabaret te leveren voor een kring heel wat groter dan de Leidseplein clan, het kleine linkse spitse clubje in Amsterdam, zoals Rowold het om schreef. Het cabaret start in september. Jan Nagel ligt weer overhoop met PvdA Jan Nagel (27), lid van het hoofdbestuur van de P.v.d.A., ligt weer overhoop met de partij. Aanleiding is een toespraak die hij tijdens de 1 mei-betoging in Amsterdam heeft gehouden. Daarin zei hij, dat de Partij van de Arbeid geen aantrekkings kracht heeft op de jongeren. Daar is de partij boos om. in een verklaring wordt Jan Nagel „niet een minimum aan loyaliteit" verweten. Verder wordt hem geadviseerd uit het hoofdbestuur te stappen. SYMPTOOM Met het eerste is hjj hel niet eens. het tweede komt niet in zijn hoofd op. Volgens hem is dit voorval geen incident maar een symptoom, dat duidt op een verder verscherpen van de tegenstelling tussen de gevestigde orde in de partij en de jongeren van Nieuw Links en Tien over Rood. „Die verklaring alleen al", zegt hy geërgerd aan zijn baard plukkend, „is een toppunt van ondemocratisch handelen. Een typisch staaltje van regenten-mentaliteit. Zonder mij te horen, zonder zelfs maar te weten wat ik precies heb gezegd, gaat zo'n verklaring de wereld in". De kwestie die „enorm overtrokken" wordt, on derstreept volgens hem precies wat hij in Amsterdam bedoelde. „Er zyn ouderen in de partij die altijd moe ten reageren. Ze mogen hoor. als ze denken dat het goed is voor de par ty, maar ze vergissen zich. Juist dat soort bedillerigheid is funest voor de aansluiting by de jongere generatie". Compleet overzicht grafisch werk van Hercules Seghers Op 16 juni wordt in de zalen van het Prentenkabinet in het Rijksmu seum in Amsterdam een tentoonstel ling geopend van het grafische werk van Hercules Seghers gecombineerd met tekeningen van kunstenaars die als zjjn voorlopers beschouwd wor den. Deze tentoonstelling zal een over zicht geven van alle prenten die van deze landschapskunstenaar, wiens werk de moderne kunst op zoveel punten raakt, bekend zijn. Verschillende prenten zullen niet in één, maar in meerdere exemplaren worden getoond om duidelijk tot uiting te laten komen, hoe Seghers van elke druk iets anders heeft wil len maken. Hiertoe werd het bezit van het Amsterdamse Prentenkabinet, dat de grootste Seghers-verzameling ter wereld bezit, uitgebreid met exempla ren uit de prentverzamelingen te Londen, Berlijn, Parijs en Dussel- dorp, zodat de bezoeker voor het eerst het gehele oeuvre van Seghers kan overzien. Door deze confrontatie met de oudere kunst en die van zijn tijdge noten zal het de bezoeker mogelijk zijn de bijzondere plaats die Seghers in zijn tijd innam duidelijk te zien. De expositie zal t/m 3 september ge opend blijven. „Ik heb op de Westermarkt gewoon geconstateerd dat er 10.000 jongeren op de been waren voor de 1 mei-be toging. terwijl de 1 mei-viering van de PvdA maar matig werd bezocht. De mensen die zeiden: „1 mei is rood en niet oranje" hadden geen enkele aansluiting bij de PvdA. Zoiets moet je gewoon erkennen. Daar kun je van leren". Mentaliteit De heer Nagel, de rebel die sinds 1965 in het hoofdbestuur zit („juist vanwege myn kritische houding") voegt er aan toe: „Die verklaring is een mentaliteitskwestie. Men wil gewoon elke afwijkende mening voorkomen. Dezelfde fout als vroeger. Er is nooit een consequente linkse oppositie gevoerd. Altijd werd de mo gelijkheid open gehouden om in de regering te gaan zitten. Resultaat van tien jaar schipperen: de partij viel van 50 zetels terug op 36". „Het ziet er onheilspellend uit voor de PvdA", zegt hy. „Heel de revolotie in het politieke denken gaat buiten de partij om. Ik heb er voor te zor gen dat ze ook binnen de PvdA komt. Daarvoor is contact nodig met de jongeren. Die willen radicalisering. Nieuw Links, voortkomend uit de zelfde mentaliteit, kan dat contact leggen". Intimidatie De PvdA heeft relatief weinig jonge kiezers doordat er een aantal mensen in de partij zit dat er niets van begrijpt en poogt de ontwikke ling tegen te houden. Den Uyl heeft gezegd dat de partij verder achter uit zal gaan als er tien mensen van Nieuw Links in het partijbestuur ko men. Dat is by na een oorlogsverkla ring. Het is bovendien intimidatie. Zo wordt de kloof met Nieuw Links Rolling Stone in arrest Lewis Brian Jones, een van de gitaristen van de Rolling Stones, is gisteravond gearresteerd nadat Scot land Yard bij een inval in z'n woning een hoeveelheid Indische hennep had gevonden. Ook werd een vriend van Jones aangehouden, een 24-jarige Zwitser die zich uitgaf voor Prins Stanislas Klossowski de Rowla, ba ron van Wattevllle. Jones zou van daag voor de rechter verschijnen. Gisteren werden twee andere le den van de Stones, de zanger Mick Jagger en de gitarist Keith Richard, door de rechtbank in Chicago schul dig bevonden aan het in bezit heb ben van verdovende middelen. Zy zijn voorlopig op vrye voeten gesteld. groter. Dat is een vervelende zaak, want op die manier verliezen we het contact met de jongeren helemaal". Voelt hfj zich de rebel? „Ik ben doelbewust tegen de leiband. Er moet ruimte zijn voor afwijkende menin gen. Links is gelijk aan non-confor- misme. Als-anders-zijn rebelleren is, dan moet het veel meer gebeuren en dan hoop ik het nog veel te doen", zegt Jan Nagel. ADVERTENTIE BAKEN OP RUIT ÏUU WIK (ERS EN WEGERS ^JTTEGf^ Uj "5, UJ HEUGA 1 m O BETROUWBAAR Dit merk op de winkelruit brengt u binnen bij een specia list-woninginrichter. EFFICIËNT Dit merk brengt u bij een Heuga dealer. Dat betekent solide advies en prompte, perfekte service. DICHTBIJ Dit merk vindt u in uw naaste omgeving. Het Hollandse Huis biedt u een royale lijst van Heuga dealers. ^?UTTEGf^ Uj CD ui y- HEXJGA -4 k- NEDERLAND 1 NTS 6.45 uur 6.50 uur 7.00 uur 7.10 uur 7.30 uur 7.53 uur 8.00 uur 9.00 uur 9.50 uur 10.10 uur 10.45 uur 10.50 uur 11.00 uur - 11.30 uur - Pi po - Journaal - De verrekijker - Van gewest tot gewest - Mensen in de sport - Toeristische tip» voor het weekeinde - Journaal - Weg naar de vrijheid, documentaire over J. H. Weidner - Ja-nee-geen mening - Toen onze Kaart een Kaartje was - Huize Liberty, tv-spel - Journaal - Pauze Automatisering (11) - Sluiting NEDERLAND 2 VARA 8.00 uur Nieuws in het kort, NTS 8.05 uur Coronation Street 8.55 uur Achter het nieuws 9.20 uur Helden in liedjes 9.45 uur Een heerlijk eilandJa (Vlieland) 10.15 uur Journaal, NTS 10.20 uur Pauze 10.30 uur Dichterbij, CVK, IKOR 11.00 uur Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA HILVERSUM 1 8.10 uur De wilde vaart, detective-hoorspel in 5 delen, deel 1 HILVERSUM 2 9.45 uur Schilder in Schoorl (Picasso) Beschamend voetbal Het is natuurlijk mooi dat Herman Kuiphof, zich na het uitbreken van de relletjes na afloop van de wedstrijd Hon garijeNederland distancieerde van de beschamende tonelen, maar we hadden er als kijkers meer aan gehad als hy ons ver teld had wat er precies gebeur de, wie er buiten beeld begon, of het een Nederlander of een Hongaar was die zijn zenuwen ruiet langer in bedwang kon houden, enz. De commentator wordt expres naar het land zelf toegestuurd opdat hij ons kan inlichten over wat wij zelf niet of moeilijk kunnen zien. bijv. omdat iets buiten beeld gebeurt of omdat iets te snel gaat om het vanaf het scherm te kunnen oordelen Herman Kuiphof trad gisteravond voornamelijk op als nabeschouwer. Als de scheids rechter voor buitenspel had ge floten zei hij dat het buitenspel was geweest, maar niet een keer kregen we een spontane kreet van „buitenspel!", zoals die dui zendvoudig van iedere tribune pleegt op te klinken. Het is makkelijk om te zeggen dat de scheidsrechter gelijk had toen hij het derde doelpunt van Hon garije wegens buitenspel af keurde, maar wat men van een commentator verwacht is dat hij „afzijd"! roept op het moment dat de Hongaar zijn voet tegen de bal zet. Nederland-I vervolgde het programma met een Western van John Ford, de man die wel het „monument" van de Ame rikaanse oinema wordt ge noemd, omdat hy ruim 125 films op zyn naam heeft staan. Hij kreeg drie Oscars en staat voor namelijk bekend als regisseur van Westerns. Niemand ontzegt hem vakmanschap, evenmin ge voel voor commercie. Zelf heeft hy eens gezegd dat in zijn mé tier een artistieke mislukking onbelangrijk is, maar een com merciële mislukking catastrofaal kan zijn. De film van gisteren weerspiegelde dit alles: een pu bliekfilm, ook wel kassafilm ge naamd, bekwaam gemaakt, aar dig om naar te kijken, maar in feite allemaal grote .fauwekul". Cabaret Kleine .flauwekul" zagen we op Nederland II waar Annie De- lorie en Sylvia de Leur in een kort programmaatje van 20 mi nuten elkaar het werk uit de hand namen met Cor Lemaire als dapper meespelende co^ne- dlant. Het was wel aardig en vriendelijk, en in ieder geval was het bijzonder plezierig dat de makers van de liedjes op het scherm geprojecteerd werden, want dat zijn meestal de onbe kende soldaten die wel de fak kel brandend houden, maar wier naam nooit vermeld wordt. Te voren had A.V.R.O.'s „Televizier" een interviewtje gehad met de Atheense correspondent Frans van Hasselt, waarna de kwestie Van Hall werd afgehandeld met een reportage over het stu dentenschip „Caledonia" en over emigratie van boeren en koeien uit Friesland naar Duitsland, waar de bestaansmogelijkh«den veel gunstiger zijn. NCRV: 18.10 Sportrubriek. 18.30 Voor de twintigers. 19.00 Nws. en weer- praatje. 19.10 Radiokrant. 19.30 NCRV voc. ensemble; geestelijke liederen. 20.00 Lichte gram.muz. 20.10 De wilde vaart, detective-hoorspel. (deel I). NRU: 20.35 Limburg. 100 Jaar Neder lands, klankbeeld en reportage van de viering in de Stadsschouwburg te Maastricht. NCRV: 21.20 Stereo: Lichte gram.muz. 21.50 Stereo: Film- melodieën (gr.). 22.15 Wijd als de we reld: internationale oriëntatie in kerk. zending en oekumene. 22.30 Nws. en herhaling internationale SOS-berich- ten. 22.40 Boekbespreking. 22.45 Kerk orgelconcert: klass. muz. 23.15 Piano recital: mod. muz. 23.55-24.00 Nws. Hilversum 2. 298 m. AVRO: 18.00 Nws. 18.15 Act. 18.20 Uitzending van het Geref. Politiek Ver bond. 18.30 Lichte orkestmuz. 18.55 Gesproken brief. 19.00 Planorecital: klass. muz. IKOR: 19.30 Polsstok Pinter Predikant: Verslag van de werkweek '67 van de theologische 6tudenten van de Universiteit van Am sterdam. AVRO: 20.00 Nws. 20.05 Stemmen die gelden: platenprogr. met gesproken woord. 20.30 Omroepor kest en carillon: klass. en mod. muz. 21.45 Schilder ln Schoorl, klankbeeld over Picasso. 22.00 Nederlands Koorfes tival 1967. 22.30 Nws. 22.40 Act. 22.55 Stereo: Discotarla: nieuwe grammo foonplaten. 23.55-24.00 Nws. VOOR VRIJDAG 12 MEI Hilversum 1. 402 m. NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Dagopening. 7.15 Stereo: Licht orkest (gr.). 7.30 Nws. 7.32 Radiokrant. 7.50 Stereo: Licht orkest (gr.). 8.00 Nws. 8.10 Ge wijde muz. (gr.). 8.30 Nws. 8.32 Lichte gram.muz. 9.00 Voor de zieken. 9.35 Waterstanden. 9.40 Stereo: Klass. ge- wijze muz. (gr.). 10.30 Herv. studio- dienst. 11.00 Lichte grammuz. 12.00 Lichte gram.muz. 12.27 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 1240 Variant: act., reportages, berich ten en lichte muz. 13.30 Stereo: lichte gram.muz. 13.45 Licht orgelspel. 14.05 Schoolradio. 14.25 Stereo: Promena de orkest en zangsollst: Franse amuse- mentsmuz. 15.lö Voordracht. 15.30 Stereo: Viool en plano (opn.)mod. muz. 16.00 In 't zilver: progr. voor oudere luisteraars. 17.00 Stereo: Licht orkest (gr.). 17.30 Nederlandse mili taire orkesten (gr.). Hilversum 2. 298 m. VARA: 7.00 Nws. en ochtendgym. 7.20 Soc. Btrijdl. 7.23 Lichte gram.muz. (7.30-7.35 Van de voorpagina). VPRO: 7.55 Deze dag. VARA: 8.00 Nws. 8.10 Lichte gram.muz. 9.00 Stereo: Klass. kamermuz. (gr.). VPRO: 10.00 School radio. VARA: 10.20 Lichte gramjnuz. 11.00 Nws. 11.02 Abortus Provocatus: discussie. AVRO: 11.30 Kerkorgelcon- cert. mod. muz. 11.55 Beursberichten. 12.00 Promenade-orkest en solist: se- mlkla6s. m,uz. 12.27 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Overheids voorlichting: uitzending voor de land bouw. 12.40 Sportrevue. 13.00 Nws. 13.10 Journaal. 13.30 Schakeringen: cultu reel progr in woord en muz. 14.20 Showavond: gevarieerd progr. VPRO: 15.30 Thuis: progr. voor thuiszittenden. 16.00 Nws. 16.02 Stereo: A. Radio Philh. orkest en soliste: mod. muz.; B. Voc. ensemble: mod. liederen. 17.00 Voor de kinderen 17.10 Stereo: Muzi kale aanwinsten. 17.45 .Act Hilversum 3. 240 m. en FM. AVRO: 9.00 Nws. 9.02 Act. 9.05 Vro lijk platenprogr. 10.00 Nws. 10.02 Ar beidsvitaminen (gr.). (11.00 Nws.). VPRO: 12.00 Nws. 12.02 Uit de buiten landse pers. 12.05 Een uurtje Frans. 13.00 Nws. 13.02 Uit de buitenlandse pers. 13.05 Gevarieerd platenprogr. 14.00 Nws. 14.02 Uit de buitenlandse pers. 14.05 2 x Top 10. AVRO: 15 00 Nws. 15.02 Licht muz.progr. (opn.). 16.00 Nws. 16.02 Oud plaatwerk. 16.30 Licht platenprogr. 17.00 Nws. 17.02 Act. 17.05-18.00 Pop-Party. TELEVISIEPROGRAMMA'S NEDERLAND I NTS: 18.45 Plpo de Clown. 18.50 Journaal. 18.55 AVRO: 19.00 Popeve. tekenfilm 19.05 The Thunderbirds: De invasie van Mars. TV-film. NTS; 20.00 Journaal en weeroverzicht. AVRO: 20.20 Televizier. 20.45 De Dean Martin Show. 21.25 Voor de vuist weg. NTS: 22.45-22.50 Journaal. Nederland II NTS: 20.00 Journaal. KRO: 20.05 Judaspenning en Pauweveren: liede ren uit Grootmoeders tijd. 20.30 Lim burg 100 Jaar en nu?, doe. schets. 21.00 Bonanza. TV-film: dl. 44: Wraak. 21.50 Onze man in Washington. NTS: 22.15 Jorunaal. 22.30-23.00 Teleac: Kernfysica (herhaling). Architect Dndok onderscheiden De president van de Franse aca demie voor de architectuur, Henri Bernard, heeft gisteren de gouden medaille van de Academie uitgereikt aan de Nederlandse architect W. M. Dudok van Heel. Bij de plechtigheid was ook de Nederlandse ambassadeur ln Frankrijk, mr A. W. C. Baron Bentinck van Schoonheden, aanwezig.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 5