Goldberg doet beroep op de Sow jet-Unie Van oud naar nieuw Schiphol Soeharto waarschuwt de E.E.G,-landen Kerkelijke kloof wordt breder Kohinklijk paar opent „Het Zilveren Schor" r j -- MET EEN ENKEL WOORD HAAGS A G E N D" i PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 8 ME De Indonesische export Generaal Soeharto, de Indonesische 1 waarnemende president, heeft in een gesprek met de Belgische minister voor Buitenlandse handel, De Win ter, verklaard, dat Indonesië worstelt met enorme economische tegenslagen I waarvan het einde nog niet in zicht „W« zijn bezig", aldus Soeharto, „de communistische invloeden uit Indonesië te verwijderen. Wanneer de Europese Gemeenschappelijke markt echter beperkingen gaat leg gen op de invoer van Indonesische gebruiksgoederen, zullen wij onze ex port op communistische landen moe ten richten". Deize v/oorden betekenen een be dekte waarschuwing aan de EEG- landen, Soeharto vroeg deze landen begrip te hebben voor de moeilijke economische positie van Indonië. Eerste vliegtuig laugs middenpier Om 7.20 uur vanochtend is het eerste passagiersvliegtuig een DC-8 van de KLM uit New York, op het nieuwe Schiphol aangekomen. Het meerde nog wat onwennig langs de middenpier, waarna het voor- draalen en aansluiten van de avio- brug drie minuten in beslag nam. Met wat meer routine zal dat bin nenkort binnen 60 seconden kunnen geschieden Bij de uitgang van de brug stond in de pier mr. J. C. H. A. van Stape- le. directeur van de NV luchthaven Schiphol, de eerste passagier op te wachten. Twintig minuten later, om 7.40 uur draaide als eerste een Friendship van Schreiner Airways het nieuwe platform af met be stemming Cambridge. Onwennig Nog was het nieuwe Schiphol niet geopend, of op de dienstweg tussen het oude en het nieuwe areaal ge beurde de afgelopen nacht het eerste auto-ongeluk. Een busje van de PTT raakte vlak voor de tunnel onder de in aanbouw zynde startbaan in de drassige berm, sloeg over de kop en belandde in een sloot. De circa 30-jarige bestuurder, mo bilofoon-monteur M. Mulder uit Am sterdam. moest met een zware her senschudding naar het Welhelmina- gasthuis in Amsterdam worden ge bracht. Museum Kerkelijk leven NED. HERV. KERK Beroepen te Gorssel E. Gramsber- gen te Hontenisse; te Reeuwijk C. Westland te Wierden. Aangenomen naar Oosterwolde- Fochteloo H. J. van Dyk te Win schoten; aangen. het beroep der gen. synode tot pred. b.w. dir. Re creatiecentrum „De Roggeberg" te Apppelscha H. Gort, laatstelijk pred. te Austerhaule (Fr.). Bedankt voor Ochten (toez.) A. Breure te Hei- en Boeicop; voor Heukelem (toz.) F. Moll te Welsum (Ov.); voor Tolbert (toez.) W. A. G. Meeuse te Annerveen (Dr.); voor Poortvliet C. v. d. Bosch te Go- rinchem; voor GiessendamNe- der-Hardinxveld J. W. de Bruyn te Harderwijk. GEREF. KERKEN Beroepen te Ter Apel R. Pluim te Oosterend (Fr.) die bedankte voor Bovensmilde, ds R. Pluim kan geen verdere beroepen in overweging ne men; te Bussum (vac. H. Schut) F. Vroon te .Amsterdam-Slotermeer- Geuzenveldte Engwierum W. Je- roense, kand. te Oud-Beyerland te Amsterdam-Nieuwendam Th. Fer- werda te Amsterdam-Watergraafs- meer. GEREF. KERKEN (vrijgemaakt) Aangenomen naar Berkel-Roden- rijs W. Wieringa te Zuidbroek-Veen- dam (nad. besl.). Bedankt voor Ommen H. J. Nyen- huis te Bunschoten-Spakenburg. Beroepen te Doom H. de Jong te Wageningen. CHR. GEREF. KERKEN Bedankt voor Ermelo J. P. Geels te Haarlem-C.; Bedankt voor 's Gra vendeel H. W. Eerland te Amersfoort. GEREF. GEMEENTEN Beroepen te Paperson (Peoplespark) (New Jersey) J. C. Weststrate te Meliskerke. Bedankt voor Klaaswaal D. Hak kenberg te Dordrecht. EVANG. LUTH. KERK Drietal te Pekela-Winschoten G. J. Mostert, kand., ds. J. A. Roskam en ds. A. Vermeulen allen te Amster dam.. DOOPSGEZ. BROEDERSCHAP Aangenomen naar Steenwijk-Blok- zijl mevr. E. Hardorff-Dijkstra te Giethoorn; - naar Oldeboom H. R. Keuning te Grouw. laatst open geweest. De sluiting houdt verband met de verhuizing van de verkeersareaal naar het nieu we Schiphol. Alleen groepsbezoek aan het museum blijft nog enige tijd mogelijk, mits dit tydig aan de di rectie wordt kenbaar gemaakt. Di recteur De Lange verwacht tegen het eind van 1969 zijn luchtvaart verzameling in een eigen museum op het nieuwe Schiphol te kunnen on derbrengen. Het afscheid van het oude Schip hol is weinigen moeilyk gevallen. Het Een eenzame (vergeten?) koffer in een versierde hal van het oude Schiphol. wat smoezelig geworden stationsge bouw, veel te klein geworden voor de honderdduizenden reizigers, die het jaarlijks kreeg te verwerken, bood gisteravond een feestelijk aanzien. Het personeel had de hallen en de wachtkamers opgesierd met lange slingers, vervaardigd uit aan elkaar geniete instapkaarten, brochures, prijslijsten, labels en catalogi. Te Avellaneda bij Buenos Aires zijn zondag brandbommen geworpen naar het huis van bisschop Jeronimo Po- desta. In deze plaats zijn pamfletten verspreid, waarin de christelijk-joods- marxistische integratie wordt ver oordeeld. Door de brandbommen is niemand gewond. De materiële schade is ge ring. De aanslag wordt beschouwd als een nieuw incident in de steeds bre der wordende kloof tussen de tradi tionalisten en de naar hervormingen strevenden in de R-K Kerk van Ar gentinië. Aartsbisschop Podesta had eerder op de dag een predikatie gehouden over de recente pauselijke encycliek ..Populorum Progressio." Minister De Winter antwoordde dat België vastbesloten is het econo misch herstelplan van de Indonesi sche regering te steunen. Hij zou de huidige situatie van Indonesië in de EEG ter sprake brengen. Generaal Nasoetion, voorzitter van i het Indonesische parlement, heeft cr bij de regering op aangedrongen een eind te maken aan de Chinese econo- j mische overheersing van Indonesië. Hij beschuldigde Peking er van de j Indonesischè economie te ondermij - I De Westduitse staatssecretaris voor Buitenlandse Zaken, Schütz, heeft het nieuwe, negen verdiepingen tel lende, ambassadegebouw van West- Duitslamd in Djakarta officieel ge opend. Hij zei, dat dit gebouw, waar aan drie jaar gewerkt werd. een sym bool is van het vertrouwen, dat zijn land in Indonesië stelt. De vice-voorzitter van het Indone sische parlement, generaal Sjarif Thajeb, is voor een wereldreis uit Indonesië vertrokken. Hij zal ver- 1 schillende Europese landen, o.a, Ne- j derland en voorts de Ver. Arabische I Republiek, de V.S. en Mexico bezoe ken. Gebouw Chr. Soc. Belangen Ned. Chr. Bond van Overheidspersoneel. Spr. de hr. J. H. van der Jagt over de positie van het overheidspersoneel. 8 Oegstgeest (Parochiehuis) Kapshow Leldse Tech. Club voor dames, en herenkappers. 8 uur nam. Schouwburg: K. en O. Ned. Come dle .In wankel evenwicht". 8 uur Hogewoerd 175: Dienstvergadering van Jehova's getuigen. 7.25 uur nam. Schouwburg: K. en O. Ned. Come- die .In wankel evenwicht". 8 uur Stadhuis (wachtkamer trouwzaal): Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten. 78 uur nam. Stadsgehoorzaal: Jeugdooncert Mij. voor Toonkunst door Noordhollands Philharmonlsch Orkest. 8 uur nam. Stationsweg 41. Ledenvergadering Kamer van Koophadei en Fabrieken voor Rijnland. 2 uur nam. Zijlsinge 2: Volle Evangelie-zending Evang. G. Klumper. 8 uur nam. WOENSDAG Bejaardencentrum „Rijn en Vliet": Politieke oplossing van Vietnam-conflict Goldberg, de Amerikaanse ambassa deur by de Ver. Naties, heeft de Sow- jet-Unie verweten het onmogelijk te maken, dat het conflict-Vietnam in de volkerenorganisatie wordt be sproken. Ik zou gaarne zien, dat de Russen zich aan de zijde van de Ver. Staten stelden door zich met hun volle ge wicht achter de voorbereiding van een eerzame oplossing in Vietnam te stellen. Goldberg verklaarde dat elke dag voelhoorns worden uitgestoken om de mogelijkheden voor onderhandelin gen ter beëindiging van de oorlog te onderzoeken. Hij herhaalde, dat de Ver. Staten niet naar een mili taire, maar wel naar een politieke oplossing streven. Rusk „Man van het jaar" De Ver. Staten zullen binnen en kele dagen „de volledige geschiede nis" publiceren van de geheime vre desonderhandelingen met vertegen woordigers van Noord-Vietnam die in Warschau hebben plaatsgevonden. Dit heeft de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Rusk zon dag meegedeeld op een plechtigheid in een club te Scarsdale. waar hem de onderscheiding „man van het jaar" werd toegekend. Rusk wilde niets meer over de zaak zeggen, behalve dat naar zijn me ning na het bekend worden van de feiten de houding van de Ver. Sta ten inzake vredesonderhandelingen minder star zal worden gevonden dan doorgaans het geval ls. De leider van de democratische fractie in de Amerikaanse Senaat, Mansfield, heeft verklaard dat het bombarderen van jachtvliegtuigbases in Noord-Vietnam president John son wel eens voor de keuze zou kunnen stellen, zich erby neer te leggen, dat de Noordvietnamese vliegtuigen uitwijken naar commu nistisch China, of opdracht te geven de Noordvietnamese toestellen ook bo ven Chinees grondgebied te achter volgen. Senator Mansfield ondersteunt het beroep dat 29 Democratische afge vaardigden op president Johnson hebben gedaan, de haven van Haip hong niet te bombarderen of met mijnen of schepen te versperren. Der gelijke stappen zouden ertoe kunnen leiden dat Rusland toenadering zoekt tot communistisch China om er voor te zorgen dat alle materieel voor Noord-Vietnam over land via China zyn doel bereikt. Vlak ten zuiden van de gedemilita riseerde zone tussen Zuid- en Noord- Vietnam hebben vijandelijke troepen vanmorgen vroeg vier gecoördi neerde mortierbeschietingen uitge voerd. Een van de beschietingen werd gevolgd door een zware aanval van grondtroepen, aldus een Ameri kaanse woordvoerder. Er wordt nog zwaar gevochten in de buurt van Con. Thien, een nieuw kampement van de Amerikaanse mariniers op 3 km ten zuiden van de gedemilitariseerde zone, nadat het kamp door 250 mortiergranaten was getroffen. De voornaamste stellingen van de mariniers bij Dong Ha werden gertof- fen door 25 mortiergranaten en vijf 140 mm-raketten. Vijf mariniers werden gewond. In Camp Carroll, eveneens een marinierskampement werden drie mariniers gewond na een beschieting met 25 granaten. Er is ook een zware be schieting met mortieren gemeld door de grote mariniers- en artillerieba sis te Gio Linh. Verliesoijfers zijn daar nog niet bekend. Het toneel van de strijd is de oos telijk sector ten zuiden van de zo ne. Vorige week is zwaar gevochten om het bezit van enkele heuvels in de hoger gelegen westelijke sector. Uit Con Thien wordt gemeld dat daar grote aantallen Noordviet- namezen zijn gesneuveld, maar een- bevestiging is nog niet te krijgen. BINNENLAND Ambonezenoorlog Uit een grote groep jonge Ambonezen heeft de Sittardse politie zaterdagavond der tien jongelui gearresteerd wegens hun pogingen een jongeman af te straffen. De groep, samengesteld uit Jongelui uit Sittard, Echt, Roermond, Weert en Thungelrooij, meende in de bedoelde jongeman een van de drie vechtersbazen te herkennen met wie drie hunner de avond tevoren slaags waren geweest. Naar hun me ning had de politie zelf geen opspo ring verricht naar degenen, die een van het drietal met een hard voor werp in het gezicht had geslagen. Reden waarom zij het recht in eigen handen wilden nemen. Zij het dan, naar achteraf bleek, met een ver keerd slachtoffer. Toen de politie de ze jongeman kwam ontzetten ont aardde dit treffen in een kleine veld slag. Straat-stenen werden als pro jectielen gebruikt. Zeepost Met de volgende sche pen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zyn bezorgd, staan, tussen haakjes, achter de naam van het schip vermeld. Argentinië: „Alioth" (10/5) Austra lië: „City of Colombo" (8/5), „Re- genstein" (12/5), Brazilië: „Alioth" (10/5), Canada: „Beaverfir" (10/5), Chili: „Jytte Skou" (9/5), Kenya, Oeganda, Tanganjika: „Jean Labor de" (7/5), Ned. Antillen: „Solon" (9/5, Nieuw-Zeeland: „Mystic" (12/5), Suriname: „Diogenes" (9/5), Verenigde Staten van Amerika: „Prinses Margriet" (10/5), Z.-Afrika (Rep.) m.i.v. Z.-W.-Afrika: „Steen- kerk" (10/5). Inlichtingen betreffende de verzen dingsdata van postpakketten geven de postkantoren. Reorganisatie padvinders Op vergaderingen door het gehele land zullen padvinders-leiders zich de ko mende weken gaan bezig houden met de vraag of de organisatievorm van de vereniging de Nederlandse pad vinders gewijzigd moet worden en zo ja, hoe. Op 10 juni zal op een lei dersconvent de beslissing worden ge nomen. De vraag of de organisatievorm wel voldoende eigentijds is werd twee jaar geleden voorgelegd aan een or ganisatie advies commissie onder lei ding van een buitenstaander, de or ganisatiedeskundige N. J. Wing Eas- ton. De OAC bracht rapport uit na een uitvoerige bestudering van rapport kwam het bestuur van het NPV met een reorganisatievoorstel op tafel. BUITENLAND Incident met Lynda Bird Lynda Bird Johnson, die in verband met haar werk voor een Amerikaans tijd schrift een bezoek brengt aan Zuid- Amerika, is zaterdagavond betrok ken geweest bij een incident. Leden van de Amerikaanse geheime dienst die haar begeeidden, gingen een Pe ruaanse journalist te lijf, toen zij in het centrum van Lima inkopen wil de doen. Zij verhinderden dat er fo to's van de presidentsdochter werden gemaakt. Bij de aankomst van Lyn da Bird in de Columbiaanse stad Baranquila had zich een dergelijk incident voorgedaan. Aardverschuiving door bliksem In de Thaise provincie Chumporn zyn acht wegarbeiders om het leven gekomen en vier anderen gewond bij een aardverschuiving, die ontstaan was door blikseminslag in een lading dynamiet. Records gebroken De wereldten toonstelling in Montreal heeft giste ren tien dagen na de opening reeds de drie miljoenste bezoeker ontvangen, waarmee alle records van andere tentoonstellingen zijn gebro ken. Verkiezingen in Zuid-Korea President Park van Zuid-Korea heeft bekendgemaakt, dat op 8 juni ver kiezingen voor de nationale vergade ring zullen worden gehouden. Zon dag is de arrestatie bekendgemaakt van 97 politici in verband met de presidentsverkiezingen van vorige week, waarbij Park voor de tweede maal tot staatshoofd werd gekozen. Onder de arrestanten bevinden zich twee presidentskandidaten. De voor naamste oppositiepartij heeft de maatregel een schandelyke wraak neming van de regering genoemd. Brand in bus Bij een brand in een overvolle autobus zyn 25 perso nen om het leven gekomen. Het ge beurde by Jala Bela. op 225 km ten westen van Rawalpindi. Zeven per sonen liepen ernstige verwondingen op. Warmte in Moskou De Mosko- vieten beleefden gisteren de warmste zevende mei sedert negentig jaar. De temperatuur was tot 29 graden Cel sius opgelopen. De stedelingen zoch ten verkoeling by het water. Boven het centrale heuvelland is zondag een grote Amerikaanse heli- j kopter neerge.stort, waarby 40 Zuid- Vietnamese soldaten gedood en 24 gewond werden. De uit 4 koppen be staande Amerikaanse bemanning en de militaire adviseur bleven onge deerd. By Bong Son stortte een helikop ter neer; acht Amerikanen verloren het leven. By een ongeluk met twee kleinere helikopters zyn vier Ameri kanen gedood en één gewond. By een aanval van de Vietcong op een bestuurscentrum in de Mekong- delta zyn 8 vrouwen en 16 kinderen omgekomen. - (Van onze Middelburgse correspondent) Koningin Juliana en Prins Bern- hard zijn zaterdagmorgen omstreeks 12 uur in een hefschroefvliegtuig by „Het Zilveren Schor" in Arnemui- den geland om dit jonge ontmoe tingscentrum by het Veersche Meer officiëel in gebruik te nemen. Een ongedwongen programma, dat tot 's middags drie uur duurde, eindigde met een grote vlootschouw van hon derden zeil- en motorjachten uit alle jachthavens van het Veersche Meer. Na de vlootschouw stegen de konink- lyke gasten weer per wentelwiek op, nagewuifd door de genodigden en ve le toegestroomde inwoners van het dorpje Arnemuiden. Ook Lex, de hond van Het Zilveren Schor, die tij- Over Griekenland PSP schrijft minister Luns Het partybestuur van de PSP heeft in een open brief aan minister Luns (Buitenlandse Zaken) de Neder landse regering gevraagd zich in na volging van de Deense en Noorse re geringen te distanciëren van de mi litaire staatsgreep in Griekenland en zich tot het uiterste in te spannen om wapenleveranties aan het Griek se leger te doen stopzetten". Het par- tybestuun van de PSP zegt „dat in Griekenland NAVO-wapens zyn ge bruikt tegen het volk om de verwor ven democratische rechten ongedaan te maken". Het partybestuur schrijft in zijn open brief verontrust te zyn „over de houding, die de Nederlandse regering tegenover het onwettig bewind-Koli- a> zou hebben ingenomen". Een luchtfoto van de fleurige en kleurige vlootschouw, die werd gehouden na de ingebruikstelling van ..Het Zilveren Schor" in Ar nemuiden. dens het hele programma met een rode feeststrik om de hals overal tus sendoor had gerend, stond kwispel staartend by het afscheid toe te ky- ken. Zoals bekend is „Het Zilveren Schor" op initiatief van het konink lijk paar opgericht. Het gehele natio nale geschenk, dat de Koningin en de Prins indertijd ter gelegenheid van hun 25-jarig huwelyk ontvingen stelden zij ter beschikking voor twee jongerenontmoetingscentra. WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 uur) Amsterdam Den Helder Ypenburg Vllsslngen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Z.-Limburg H.lsinkl Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Beriyn Frankfort München Zürlch Geneve Locarno Wenen Innsbruck Belgrado Athene Barcelona Madrid Mallorca Lissabon onbewolkt 14 onbewolkt 14 zwaar bew. 13 mist 16 onbewolkt 15 onbewolkt 15 licht bew. 15 onbewolkt 16 geh. bew. 7 geh. bew. 5 regen 5 lloht bew. 13 lloht bew. 7 zwaai- bew. 14 geh. bew. 15 half bew. 17 regen 13 half bew. zwaar bew. 21 half bew. 17 onbewolkt 20 half bew. 19 zwaar bew. 18 zwaar bew. 18 zwaar bew. 18 onbewolkt 18 onbewolkt 21 onbewolkt 23 onbewolkt 24 mist 20 half bew. 19 onbewolkt 19 zwaar bew. onbewolkt 20 N.S. (halte bu/1 Ned. Mij. voor 1 tkunde naar Voon n ouwkamerSpret, Stationsplein Excursie Koi bouw- en Plantkunde ten. 7 uur nam. Stadhuis (trouwkamer) sociale raadsvrouw. 46 uur ru DONDERDAG !f Bejaardencentrum Haagwyk: B kingsonderzoek t.b.c. 912 u. v? as gci/uigen. i .zo UUTM kI ngebrutkstell lmg de orgel. 8 uur nam. I spreksavond. 8 uur Voorschoten: Excursie K v naar Kasteel Duivenvoorde. 8.308 VRIJDAG P Auberge framjalseCafé-chai Lelds Zoldercabaret. 9 uur nam. E! Bejaardencentrum Roomburg k volkingsonderzoek t.b.c. 912_ Rapenburg 10: Discobal Tle^, clëteit ,,'t Venster". 8 uur nat ZATERDAG F Rapenburg 10Strandwaag Tienersociëteit .."t Roefje". ZONDAG f Hogewoerd 175: Wachttoren^ van Jehovah's getuigen. 4 en 6.3 nam. Openbare lezing: 2.30 en Oude Rijn 5: Gem. voor oorq keilj'k christendom. Spr. evang., d. Brugge. 7.30 uur nam. °2.30j 4.30,! Steenschuur 6: Kerk vj Christus van de heiligen d> dagen. Spr. de hr. Diender. 10.3: BIOSCOPEN dag 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Luxor „Le grand restaurant' Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 uur.: dag 2.30, 4.45. 7 en 9.15 uur. Trianon ..Geld ligt voor hel pen". 14 jaar Dagelijks J 9.15 uur. Zondag 2.15, 9.15 uur. Camera „De eend en de i lac", a. 1. Dagelijks 2.30, uur. Zondag 2.30. 4.45. 7 e Lldo „Samen uitsamen ti a.l. Dagelijks 2" Zondag 2.30, 4.45. 7 en 9.15 u: Kcx .Superseven calls Cairo", Dagelijks 2.30, 7. en 9.15 dag 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uui, DAGELIJKS Schuttersveld: Drive-Ln clnerru nault-Vlslon". 8.15 en 9.30 uur) 's zondags gesloten. (Tot 20 me! Galerie Walenkamp: Exposltlel tlans Towny. Geopend 115 uur dag en maandag gesloten. (H TENTOONSTELLINGEN Bedrijfskantine Koningsveld Campenlaan la)Expositie FrancoiB. Werkd. 10—11.30 uur G en 35 uur nam. (tot 19 mel)l Lakenhal: Tentoonstelling Pica recente grafiek. Werkd. 10 uur r* 5 uur; zondag 15 uur naml 21 mei). j! Legermuseum Pesthuislaan uitzondering van zaterdag van i (zondag 1-fi uur) I Molen „de Valk": Molenmuseuflf opend dinsdag t/m zaterdag lje voorm.5 uur nam. Zondags l4jf nam. Maandags gesloten. Rijksmuseum voor Volkenjf' Tentoonstelling: „Ball, beelc11 droombeeld" Geopend dageUIBOC 17 uur: 'a zondags 1317 uurfoj seum voor Volken!..!! Japanse pp oktober). van Kyösaï dags 13-17 uur Ril kam useum voor de geecl ~tu urwetensohapDen terdag 10 uur bovendien dto t/m. 17 mei. AVOND- EN NACHTDIENST fai APOTHEKEN. 6 Geopend voor spoedeisende tti len: Apotheek van Drlesum, M?ea tel. 20406. p.0 Apotheek R. v. Breest Sma% te Leiderdorp en Apotheek Vol ten zyn de gehele week geopr0 WeekelndcdleLst de» bolsarf^0 Zaterdagmorgen vóór 12 uuilrn plege men de eigen bulsartr Na zaterdagmiddag 12 uu»fa' op doktprsteleronn 22222. 'ar B(j geen gehoor van aw nal/ar specialist (of diens waarnemfJesl men voor spoedgevallen dok»" roon 2 2 2 2 2. )ve (Van vrydag 5 mei tot en i woensdag 10 mei). Maandag 8 mei. Kon. Sohouwburg 20.15 uurf scl- Comedle „School voor Vnf (besloten voorstelling). Dinsdag 9 mei. Kon. Schouwburg 20.15 uur -j Dans Theater. Joseph's Place 22.30 uur; I Mojo. i J Woensdag 10 mei. Kon. Schouwburg 20.15 uua Comedle: Jn wankel evenwicl'j Joseph's Place 22.30 uur: Mojo. HAAGSE BIOSCOPEN. Apollo: „De hete zon" 18 Jr. Astra: „Dokter ZJlvago" 14 jr.rs Bijou: .Polly Maggoo. wie Mv/r Jr. be Camera: „Un homme et une (*sa 14 ^r' ste Cineac: „Naakte onschuld" a.!_ City: „Die rare gekke rot ks'Ur Corso: „Een hoekje van de «lo 14 Jr- Oi Du Midi: „De stem van het',. a. 1. dn Euro Cinema: .Bound of must de Flora: „Zeven gouden maiinet'Df een tweede moordslag", 14

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 2