FELLE DISCUSSIES IN VOORSCHOTENS RAAD Fakkeloptocht naar het gemeentehuis Boschgeestparocliie draagt f 7000,- bij in de aanleg van een parkeerterrein Feest in Voorschoten BELASTINGVERHOGINGEN SATERDAG 29 APRIL 1967 LEIDSCH DAGBLAD eiderdorpse verenigingen efileerden voor B. W. sch- iekL fakkeloptocht van Leiderdorp- rerenigingen trok gisteravond door dorp en defileerde voor de op het ies van het gemeentehuis aan de Dfdstraat staande burgemeester en houders, mevr. Gallas en de leden. buurt- en speeltuinverening Zijlkwartier viel weer op door finaliteit: de leden voerden een nje-wiegje mee met aan en uit kerende lampjes, en de kinderen der leiding van de heer Groenen, itiegen elektrisch verlichte fakkels, afloop was er een ontvangst in r de raadsleden de P.v.d.A. fractie was niet aanwezig), de Culturele Raad. het bestuur van de Oranjevereniging en afgevaar digden van de buurtverenigingen. Burgemeester mr. R. M. Gallas vertolkte aller vreugde en sprak de wens uit, dat deze nieuwe erf prins een bindende kracht voor het gehele Nederlandse volk zal mogen blijken te zijn. Na een toost met oranje-bitter, bood de voorzitter van de Oranje-verenigingen, de heer W. D. C. van den Wijngaard Azn. de burgemeester een enorme beschuit Kinderen van leden van de Leiderdorpse buurt- en speeltuin vereniging „Het Zijlkwartier" lie pen gisteravond met elektrisch verlichte fakkels door het dorp naar het raadhuis. (Foto L.D./Holvast). met oranje muisjes aan, een geste die bijzonder op prijs werd gesteld. Namens het gemeentebestuur zijn gelukstelegrammen gestuurd aan de ouders en grootouders van de nieuwe prins. OEGSTGEEST „Hofwijck'"'- bejaarden getracteerd op beschuit met muisjes Zodra het bericht van de geboorte van de Oranjeprins bekend was, spoedde het personeel van het be jaardencentrum „Hofwijck" naar de keuken en de converdatiezaal, om te genieten van beschuit met muis jes en een feestelijke dronk. Namens de bewoners dankte de heer De Borer het bestuur voor de tractatie. Overigens was er weinig drukte in de gemeente te bespeuren. Dit zal hopelijk vanavond anders zijn. Er komen muziekcorpsen om 8 uur en zij maken 'n rondwandeling, om ne gen uur is men aan de Lange Voort waar een vreugdevuur wordt ontsto ken. Ook zal het feestelijk markt terrein aan de Irislaan geopend zijn. LEIDERDORP Bridge-uitslagen De uitslagen van de 12e ronde van de viertallencompetitie is als volgt: heren Loof-Witkamp heren Tijssen- De Winter 61-11 +517; heren Gerlich -Van Leeuwen /echtp. Van Klaveren 51-21 +345: dames Jans-Van Zonne veld heren Pias-De Vries 51-21 +265; echtp. Danz/heren Blom-Danz 47-25 222; dames Van Gelder-De Jong/ echtp. Rompes 47-25 +172; dames Al- tink-Van der Upwich/echtpaar Van Donkersgoed 40-32 +64; heren Van der Bijl-Van der Koog/heren Wes- sels-Zwanenburg 38-34 +42; dames Lenaers-Schutte/heren Lenaers- Schutte 38-34 +13; echtpaar Verduin/heren Van Berge Henegou- wen-Brummelkamp 37-35 38; heren Jans-Pouw/heren Karstens-Karstens 36-36 +4; mevr. Zwarts-heer Kars tens heren Da men-Schippers 31-41 138; dames Hoogervorst-Zandber- gen/echtp. Stokhuyzen 29-43 132; heren De Koning-Van Zonneveld/ heren Veldhuyzen-Van Vliet 19-53 —231; echtp. Groesbeek/dames Van der Bijl-Zwapen) -g 19-53 301; da mes Van Berge i.unegouwen-De Ko ning/heren Duyker-Kieft 19-53 362; dames Bosse-Wessels/mevrouw Van Schendel-heer Bosse 13-59 442. Een initiatief van mevrouw Van der Nat heeft er toe geleid, dat de jeugd, van de Leidse Oos terstraat en omgeving gisteren vrolijk feest heeft gevierd. Zij ver telde de jeugd hoe enthousiast het in het verleden toeging bij de geboorte van een Prinsenkind en deed de jongens en meisjes de suggestie om slingers te gaan plakken en feestmutsen op te zet ten. En zo geschiedde Meters slingers werden geplakt en door de ouders, die er zelf schik in kre gen, boven de straat opgehangen. Toen kwamen de rondedansjes en de spelletjes. De ouders zorgden voor beschuit met muisjes en de man van ..het winkeltje op de hoek'' voor limonade en een grote oranjéknots. (Foto L.D./Holvast) De Noordwijkse toneelvereniging „Louis Bouwmeester" zal vrijdag 5 mei een opvoering geven van het to neelstuk „Sproetenkopje". De aan vang is gesteld op 's avonds 8 uur in het Lido-tiheater aan de Prins Bernhardstraat entoonstelling in Rijn en Vliet C IJ )e bewoners van het bejaardente- Ll" s Rijn en Vliet aan de Aaltje ordewierlaan in Leiden hebben de recreatiezaal van het tehuis tentoonstelling ingericht uit zelf gemaakte werkstukken. Het initia- tot het inrichten van deze ten- nstelling ging uit van de dir eet ri me j. A. J. van Nienes Dedrii3r de dames waren veel hand~ oPj kjes ingezonden, zoals baby- ertjes, kleedjes en zelfs een chtig gobelin; verder theemutsen, len, tassen en petit point-schilde- jes. Voorts waren voorwerpen te i, die deel uitmaakten van jeugd- inneringen, zoals foto's van een n actrice, die in Rijn en Vliet o.a. in de rol van Kniertje, in de heren had uit hout en >ier taferelen vervaardigd, die te- >rai [grepen naar zyn jeugd. Een hier- was een boerderijtje met een op- lbrug. Deze inzender had ook boot vervaardigd, die de naam vn en Vliet" droeg. De tentoon- ®n fling is nog t/m maandag 1 mei lENIf bezichtigen - Veranderingen bij tbrei e; 3-ore i II; rbcniff4 ttiefi n de LEIDSE eilingvereniging Coöp. Groenten-, Fruit- Bloemenveilingvereniging :iden en Omstreken" hield de Stadsgehoorzaal haar orjaarsvergadering. De voor ter, de heer B. v. Vliet gaf n overzicht van de activitei- van het afgelopen jaar, dat et geheel gunstig is geweest. In overleg met het Centraal Bu- de Tuinbouwveilingen wor- maatregelen beraamd om te ko- tot stabiliteit in de prysvor- waarmee de belangen van pro cent. zowel als consument zijn iiend. Iet jaar 1966 was een jaar van te veranderingen. Niet alleen d de nieuwe neerzethal in ge lik genomen, maar er werd ook egaan tot volledige mechanisa- de administratie. De voorzit- toonde grote waardering voor administratief personeel, dat deze schakeling met soepelheid had op- rangen. Voor de mechanisatie wa- i grote investeringen nodig, maar »r staat tegenover dat de admini- atie nu volkomen gemoderniseerd Wat dat betreft kan de toekomst it vertrouwen tegemoet worden rien. Aan het einde van zijn openings- wenste de heer Van Vliet lingmeester, de heer Jacobs, die langdurige ziekte zijn werk- imheden weer heeft hervat, geluk zijn herstel. Na lezing van de notulen volgde t jaarverslag van de secretaris, «ruit bleek dat in 1966 255 veilin- werden gehouden met een laag- dagomzet van f. 6.947.87 en een bgste dagomzet van f. 165.310.55. de aanvoer was 63 bestemd de export. 13 voor de groot- odel en 24 Tc voor de kleinhandel, ia herdacht de voorzitter het de heer W. Slootweg, die in «ember j.l. is overleden. In Voorschoten is het de gehele zodat de herauten hoog te paard dag groot feest geweest. Niet het minst door het samenvallen van drie geplande feestelijkheden. Het feest van de blijde gebeurtenis viel tussen de opening van Koninginne dag en ook gelijk met de feestelijke lentemarkt op de Voorstraat. Na het feestgelui der kerkklokken om negen uur trokken reeds veel kinderen het dorp in en vele ouders vroegen zich af. waar de beloofde beschuit met muisjes bleef. Deze be schuit zal eerst dinsdag uitgereikt worden, het onderwijzend personeel had een vrije dag. Rond elf uur was het in de buurt van het Raadhuis een enorm ge drang van vijf herauten te paard, die officieel „kondt deden aan de burge rij" van de heuglijke gebeurtenis. Bij gebrek aan iets anders sjokten veel kinderen achter de paarden-aan, In tegenstelling met het feestgeruis in de straten en ook met het uitdelen van de sinaasappelen door het college van B. en W. aan de Voorschotense schooljeugd, kwamen B. en W. en de raadsleden tijdens de gisteravond gehouden raadsvergadering bij twee voorstellen vinnig tegenover elkaar te staan en bij het voorstel tot het mee laten betalen van de r.-k. Boschgeestparo chie voor de aanleg van 78 parkeerplaatsen tot een bedrag van f 15.000,trokken B. en W. zich zelfs voor onderling beraad een kwartier terug. Het begon allemaal heel vriendelijk met het wegzenden van een felicitatietelegram aan het prinselijk paar, maar daarna vlotte het nergens meer. B. en W. stelden de raad voor f 15.000 te vragen aan de r.-k. Boschgeestparochie voor de aanleg van parkeervoorzieningen en deelden in hun voorstel mee. dat deze 78 par keerplaatsen benodigd zijn om aan de minimum eis te voldoen van één parkeerplaats per woning in de wijk Boschgeest Verontrusting O De heer Schuurman (KVP) deelde de verontrusting van de K.V.P. mee over de gevoerde handelwijze van de wethouder van Openbare Werken uit het vorige college van B. en W. In april 1964 kreeg het kerkbestuur toe zegging dat grond is gereserveerd. In juli 1964 nam de raad een voorstel aan dat de eigenaren van openbare gebouwen en bedrijven, die veel auto's tot zich trekken, verplicht om zelf de kosten te betalen voor het aanleg gen van de nodige parkeerruimten. In maart 1966 kwam in de raad het voorstel tot verkoop van bouwgrond aan de Boschgeestparochie en de toenmalige wethouder zette het kerk bestuur met de rug tegen de muur door alleen het voorstel in de raad te brengen indien het kerkbestuur te kende, dat het eventueel wilde bij dragen in de kosten van parkeerruim tevoorzieningen tot een maximum van f 15.000. Volgens de heer Schuurman had de toenmalige wethouder zich moeten houden aan de afspraak van 1964 en niet een wet van toepassing moe ten verklaren, die op het tijdstip van de reservering nog niet bestond. Bo vendien betwijfelde de heer Schuur man ten sterkste of een kerkgebouw een verkeersaantrekkend gebouw ge noemd kan worden. Alleen op de zondag is daar een concentratie van auto's. Tenslotte stelde de heer Schuurman dat het bedrag aan geen enkele norm is gebonden, maar wille keurig is vastgesteld. De heer Scheps (B.P.) stelde voor het voor stel terug te nemen. Dr. Pels (PvdA) hekelde ook de handelwijze van de vroegere wethouder, maar zei zeer nadrukkelijk lat er twee huidige wethouders (Van der Laan en Kam- dering geen opening van zaken heb ben gegeven, bovendien wijt dit voorstel sterk af bij de gevolgde ge dragslijn. Onthouden De kerk moet betalen en een groot industrieel op de Donklaan krijgt gratis parkeerruimte. De wethouders van Openbare Werken en Financiën hebben de raadsleden stukken houden. De h andelwyze van vroegere college van B. en W. noem de dr. Pels (PvdA) op zijn minst vreemd. Hij stelde voor „De kerk in het midden te laten" en een bedrag van f 7.000 te vragen. Mr. Kloosterman (Prot. Christ.) haalde er de notulen bij van de raadsvergadering van 25 maart 1965 en citeerde de toenmalige wethouder van Openbare Werken, hij zei dat het voorstel in strijd is met de toezeg gingen gedaan door de vorige wet houder. De rechtsbedeling eist een parkeerheffing volgens een norm en mr. Kloosterman stelde voor deze norm te gebruiken tot f 1.50 per ver kochte m2 en kwam zo op een be drag van ongeveer f 5.000. Baron de Vos van Steenwijk (VVD) wilde precies weten, wat of het Col lege van B. en W. tegen het kerkbe stuur heeft gezegd. Hoewel de VVD ook aarzelend tegenover het voorstel stond, benadrukte mr. De Vos van Steenwijk, dat het kerkbestuur be staat uit personen, die heus wel we ten dat wanneer zij tekenen voor f15.000 zij hier de consequenties van moeten dragen. n wethouder Van der Laan dis- tancieerde zich van de woorden van zijn voorganger, gedaan in de raads- ergadering van 25 maart 1965. Dit wierp wederom een verhitte idscussie op. Hierna trok het college zich voor beraad terug en nadat de burgemees ter de vergadering had heropend, deelde hij mede, dat het college het voorstel volledig handhaafde. Dr. Pels (PvdA) bood de reddende hand en stelde voor een bedrag van f 7.000 te vragen, gezien de verwarringen gesticht in vroeger tijden. Mr. Kloos terman (P.C.) steunde dit voorstel in zoverre dat ook hij f 7.000 wilde vragen maar gebaseerd op een norm. Mr. Westerman (VVD) stelde voor met het kerkbestuur om een tafel te gaan zitten en alles „even" uit te praten. Bij de stemming werd het amendement Pels aangenomen met 10 tegen 7 en gaat de Boschgeest parochie maar f 7.000 betalen voor parkeerruimte. Zelfstandigheid De zelfstandigheid van de gemeen te gaat niet verder dan het bepalen van de prijs van de tweede emmer, verzuchtte mr. Kloosterman (Prot Christ.) bij de behandeling van de verhogingen der gemeentelijke be lastingen. Als dringende eis om eventueel in aanmerking te komen voor een ver hoogde uitkering uit het gemeente fonds stelt het ministerie van Fi nanciën en Binnenlandse Zaken een drastische verhoging van de gemeen telijke belastingen voor. Twee uur werd er door de raad gepraat. Bijna een uur in de nieuwe zaterdag wer den de voorgestelde verhogingen met algemene stemmen aangenomen en wordt het begrotingstekort terug ge bracht van f300.000 tot f40.000. Een amendement van Mr. Esselaar (KVP) en gesteund door de PvdA werd weggestemd. Het behelsde het ongewijzigd laten van de reinigings rechten. Wethouder Kamminga (VVD) verklaarde de noodzaak, de gemeente heeft geen andere keus. Meer groen Burgemeester L. de Kool rondde de bespreking af door te verklaren, dat hoewel Voorschoten boven de rijks- norm zit (met betrekking tot op op centen op de personele belasting. Voorschoten rekent 250 opcenten ter wijl het rijk adviseert 200 opcenten) de burgerij dit maar moet dragen omdat Voorschoten een grotere hoe veelheid openbaar groen heeft, dan menige plaats uit de omgeving en kost ook veel extra geld. Niet helemaal gelukkig is de raad met de regeling met Leiden inzake de vuilverbrandingsinstallatie, ri de raad ging er mee akkoord. De overige voorstellen vergden alle kleine discussie. Verbaast! Wethouder Van der Laan (KVP) toonde zich hevig verbaasd over de aard der discussies. De raad doet het voorkomen alsof het college bezig is op een ontoelaatbare manier geld los te krijgen. De kosten voor het aan leggen van deze 78 parkeerplaatsen bedragen f 580.00 en hiervan wordt maar f 15.000 terug gevraagd. Teveel wordt bij bouwers de grond prijs gezien als een sluitstuk der be groting. Dit voorstel is een erfenis van het vorige college, maar het hui- minga' tiidens de commissieverga- dige college staat achter deze erfe- Medische diensten Leiderdorp dokter M. P. Hem- mink, Mauritssingel 166. tel. 33686 zuster S. v. d. Leer. B. G. Cortslaan 34, tel. 23109. Oegstgeest dokter Van Walche ren, tel. 52130. Voorschoten dokter A. M. Kos- tense, Voorstraat 23, tel. 2493; tan darts E. A. Gastelaars, Schoolstraat 60, melden 9.30 uur; Voorschotense apotheek, Leidseweg 66, tel 2525 wijkverpleging, Gezondheidscen trum, Wijngaardenlaan 2, tel. 2177. Warmond dr. A. W. Bots, tel. 02532-7393; zuster Meijssen. Jac. van Beierenweg 1. beiden te Voorhout. ZOETERWOUDE Viering geboorte In Zoeterwoude-Dorp en Hoge Rijndijk wapperden gisteren ook zeer veel vlaggen ter ere van de geboor te van het Prinsje. Erg veel festivi teiten waren er echter gisteravond niet. Het weer leende er zich niet toe, want de regen stroomde gesta dig neer. In het dorp zorgde de St. Jansfanfare voor feestmuziek en op de Hoge Rijndijk was het de drum band „De Rijntamboers", die een rondgang maakte. Natuurlijk liepen er veel kinderen, getooid met oranje mutsjes en lampionnen, achter de korpsen aan. Familieberichten (overgenomen uit andere bladen) GeborenBertus, z. v. Hemmelder Hendrikse, Delden; Anne Maria, d v. EnthovenKolfschotenEdgard Robert, z. v. Niehe—Westerka/mp, Haarlem: Hendrika Bernardina, d. v. DekkerVan Rhijn, Gorssel; Geral- dine Henriëtte, d. v. Van Heemstra- Brom. Utrecht; Paulus Hermanus, v. MeertensVerelzen. Kuala Lum pur, Maleisië; Anthena Michele, d. v. TsakonasVan Vilsteren, N. York. Getrouwd: H. A. de Wit en Anne- marie EMiove, Bilbhoven; Th. i Nierop en Hermien v. d. Broek. Am sterdam; G. F. Immink en M. Boer. Laren; W. B. Dros en Hanneke Regenbogen, Amsterdam; P.L. Borg houts en J. C. D. Blok, Rotterdam. Overleden: Eva Kosters Hubert, 82 j., Velp; David Trijbits, 68 j., Rotter dam: Frederik Hendrik Westerling, 78 j., Naarden; Cabharina Johanna Barbara Greven. 85 j., Amersfoort Johannes Hendrik Bosch, 72 j., Am sterdam. ringd door de jeugd door het dorp reden. De kennis was inmiddels ook on officieel gaan draaien en rond drie probeerden honderden kinderen of de voorpui van het raadhuis weg te duwen was. Met leeuwenmoed ierp de burgemeester zich met op de acjitergrond het voltallige College de kinderen en deelde de eerste sinaasappelen aan de jeugd uit. Vijf en dertig honderd kinderen kwamen verheugd hun Tucht afhalen. Na de sinaasappel slag opende de burgemeester met het voltallig College en de bejaarden van Voorschoten officieel de kermis met het maken van een „woest" rondje in de zweefmolen. Het voltallige College hing die middag aan een dunne ijzeren ketting, terwijl het -avonds nog slechts hing aan een zijden draad, maar dat was in de Nadat alle bejaarden en de kinderen van het kindertehuis hadden gedraaid was de kermis of ficieel open, toen was er ook geen houden meer aan. De kreten van de feestvierders drongen die avond door de raadzaal, maar niemand stoorde zich daaraan. GROFVUIL' OPHAALDIENST. Dinsdag: Hoge Rijndijk Wilhelminabrug tot Rijn vreugd), Utrechtse Jaagpad (van Wilhelminabrug tot Rijnvreugd), Rijnvreugd, Bruggestraat, Besjeslaan, Park „Die Leythe", Roomburgerweg, Aarstraat, Meerburgerkade, Meerbur gerstraat, Gouwestraat, Amstelstraat, Leedestraat, Wierickestraat, IJssel- kade. Kasteelhof, Vliststraat, Zaan- straat, Maasstraat, Merwedestraat, Drechtstraat, Lingestraat, Spaarne- straat. Lekstraat. Dinsdag: Galgewater, Noordeinde en plein, Rembrandtstraat Oude Varken markt, Sliksteeg, Groenhazengracht, Rijn- en Schiekade, Witte Singel Groenhovenstraat, Witte Rozen straat, Justus Carelhuis. Jan van Goyenkade, Gerrit Doustraat, Vree wijkstraat. Hugo de Grootstraat, Bil- derdijkstraat. WoensdagBreestraat, Langebrug, Ketelboetersteeg, School steeg, Wolsteeg, Gangetje, Boter markt, Vismarkt, Stadhuisplein, Koornbrugsteeg, Dwarskoornbrug- steeg, Maarsmansteeg, Mandema- kersteeg. Vrouwensteeg (geheel), Boommarkt, Aalmarkt, Nieuwe Rijn (geheel). Den Burcht, Burchtsteeg. Nieuwstraat. Hartesteeg, Beschuit steeg, Moriaansteeg, Hooglandsekerk- gracht, Koppenhinksteeg, Hoogland- sekerkkoorsteeg, Middelweg, Oude Rijn (beide zijden). Hoogstraat, Kaasmarkt. Hooigracht, St. Pancras- steeg. Van Driesenstraat, Middelste gracht. Vrijdag: Korevaarstraat, Plantsoen, 4e Binnenvestgracht, Rijn straat, Kraaierstraat, Havenstraten >n 3e. 1, 2e en 3e Gortestraat, Geregracht, Levendaal, Oranjeboom- straat, Cathrijnestraat. Barbarasteeg, Jorissteeg, Koenesteeg, Nieuwe Brugsteeg, Wielmakersteeg, Veer- straat, Hogewoerd, Watersteeg, Plan tage, Utrechtse Veer. Vrijdag: Kort Rapenburg, Kabeljauwsteeg, Rapenburg, Doelensteeg, Nonnen steeg, Kolfmakersteeg, Zegersteeg, 5e Binnenvestgracht, Sterrenwacht, Kaiserstraat, Bakkersteeg, Molen- steeg, Boisotkade, Kam pers teeg, Con- ciëntiestraat, Vliet, Douzastraat, St. Jacobshof, St. Jacobsgracht, Jan van Houtkade, Hoefstraat, Raam- steeg, Garenmarkt, Steenschuur, Nieuwsteeg. Herensteeg, Salomon- steeg, Kloksteeg, Scheepmakersteeg, Houtstraat, Gerecht, Lokhorststraat, Zonneveldstraat, Pieterskerkkoor- steeg, Diefsteeg, Berkeldaelstraat, Pieterskerkgracht Pieterskerkhof, Papengracht, Pieterskerkstraat, Doe lengracht. VOORSCHOTEN Vreugde om geboorte Onmiddellijk na het bekend wor den van de geboorte van een prim werd het raadhuis ln Voorschoten ge heel verlicht en de pastoor van de St. Laurentiuskerk luidde de klok ken. Vooral opgeschoten jongelui trok ken het dorp in maar zagen tot hun verrassing dat de reeds geheel opge stelde kermis op het M.O.C.-terrein gesloten bleef. Vanmiddag begon v. het eerst het kermisvermaak. Herauten te paard gingen vanoch tend het dorp door om „kondt te doen van de vreugdevolle gebeurtenis". Vanavond loopt het feest van de blijde gebeurtenis dwars door het feest van Koninginnedag heen en zo is er naast het dansen op de kermis bij het M.O.C. ook een concert ver zorgd door de St. Laurentiusharmo- niet, waarna er hosmuziek zal zijn. Terwijl het dorp in feesttooi gehuld is door de vele vlaggen opgesteld rondom het raadhuis en by de drie ingangen van het dorp komt de raad vanavond bijeen ter behandeling van de maandelijkse agenda. Merkartikelen voor de NCVB Voor de Ned. Christen Vrouwen - bond-afd. Voorschoten verzorgde het Bureau Voorlichting Merkartikelen een gezellige en leerzame avond. De presidente, mevr. Smit-Kassen- berg hield een meditatie over de drie voudige vraag aan Petrus: Hebt gij mij lief?, waarna de heer Anne Hol- trop enkele gedichten voordroeg. Na de pauze werd een serie dia's ver toond over bekende merkartikelen en hun toepassing, met als besluit een aardige quiz die voor vele aanwezi gen een mooie prijs opleverde. De presidente maakte de aanwezi gen nog attent op het komende uit stapje op 7 juni naar Giethoorn, waarna zij de druk bezochte avond sloot. LEIDERDORP Beat-festijn aan Persant Snoepweg Vandaag, en maandag 1 mei brengt pop-manager Henk Ver hoog in Leiderdorp een zeer attrac tieve beat-music-produktle onder het motto: „Beat-25". Tijdens avondvoorstellingen (aan vang 8 uur) en een middagvoorstel ling op maandag (2 uur) zullen twaalf zeer bekende beat-groepen, waaronder Q '65. Nou En, The Shoes, Groep 69 Sect en de Moen- piepers, optreden in een feestelijk verlichte tent, die dank zij de welwil lende medewerking van B. en W. van Leiderdorp is opgebouwd aan de Persant Snoepweg. Rond de koninginnedagviering be looft het geheel een uniek beat-mu- ziekfestijn te worden. De voorstellin gen zullen extra worden opgeluisterd met een mode-show van tiener-kle- ding.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 17