Kijkt u wel eens lang en kritisch in een lange spiegel? Macleans Macleans peroxide tandpasta blijft Macleans peroxide tandpasta. Alleen is er nu een tweede smaak bijgekomen: Macleans spearmint. Een tandpasta met extra toevoegin gen. Macleans spearmint met degeheel eigen, frisse smaak, Macleans spearmint, ook gemaakt voor u, die hoge eisen stelt aan kwaliteit. de Engelse peroxide tandpasta maakt uw tanden schoner, witter, gezonder Kijk eens bij HOOGENBOSCH naar mode, vrije tijd en jeugd! Verrassend nieuw modelletje, zwart lak met beige en beige lak met zwart gebiesd. Jeugdig dbfluwed flatje met hielbandje zit lekker slipvast Machtige sandaal voor een stoere küaap I Steungevend voetbed. NYLONS naadloos 3 paar voor 2.95 Kousen in shock colours voor de minirok v.a. 2.95 Kindersokjes v.a. 95 cent Nyfon kant. modieuze nouveauté. Speels, luchtig en elegant Marathon, nieuwe snit sandaal. Voor de sportieve man die iets anders wil. Jeugd-sandaaltje met voetbed.Prime leder, woodmilne &- zool. Jfj 22/23 10.95 24/27 11.95 28/31 12.95 32/35 13.9 HAARLEMMERSTRAAT 131-LEIDEN Tergal imprimé. Geheel gevoerd. Blauw, oranje, rood, beige, 38/46. Voor óe leiding van de diverse mode-ofdehofen op ome geheel gemoderniseerde Ie etage zoeken wij een Terlenka batist. Geheel gevoerd. Beige, bleu, rose. 36/44. tTAGE-CHEFFIN WIJ zien uit naar een energieke persoonlijkheid, die de verkoop sters op prettige wijze leiding kan geven en tot grote verkoop prestaties weet te stimuleren. Deze verantwoordelijke functie zal naar hoor waarde worden gehonoreerd. Mondelinge of schriftelijke sollicitatie* te richten aan óe Filiaal- direct ie. Een telefonische afspraak kon gemookt worden onder eo. 25838. Gespreide betaling mogelijk via Lampe-kredietservic© Breestraat 142 - LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 28