Bolletje gratis gevulde Schoolstaking in Arnhem 't KARREWIEL RECEPTIONAIRE Incident op „verboden" laan Pers protesteert bij Beatrix en Claus „DE AREND" MEISJES B. A. ERADES Ie klas DAMESKAPSALON Ie KAPPER/STER pp slechts 10 bonnen Journalisten en fotografen die in Lage Vuursche zijn om de geboorte van de prinselijke baby af te wachten, hebben gister middag een telegram gestuurd aan Prinses Beatrix en Prins Claus met de volgende inhoud: „Protesteren met klem tegen grof optreden hedenmorgen van paleisrecherche en rijkspolitie met honden op 300 Roedenlaan, een openbare weg. Dringen aan op onderhoud nog heden ten einde uw privéleven en onze normale beroepsuitoefening in hun juiste verhouding te brengen". Aanleiding tot dit protest is de be handeling van een fotograaf door een lid van de paleisrecherche. De fotograaf liep te wandelen op de niet verboden 300 Roedenlaan vlak langs het terrein rond kastéél Drakensteyn. Hij werd plotseling van achter „benaderd" door een recher cheur, die hem duwde en sloeg en die bovendien zijn hond op hem los liet. Enkele journalisten die eveneens een wandelingetje maakten, waren getuige van dit gebeuren. Zij staken hun verontwaardiging uiteraard niet onder stoelen of banken. De recher cheur liet toen de fotograaf los en vroeg via zijn portofoon versterking, waarop nog meer politiemannen met honden in de 300 Roedenlaan ver schenen. Achteraf blijkt, dat de recherche het consigne heeft gekregen, stil- Vliegtuig tegen berg: 35 doden Een Algerijns vliegtuig van het ty pe Douglas DC 4 is gisteren bij Ouar- gla neergestort. Tenminste 35 perso nen zijn hierbij om het leven geko men. Met het toestel reisden voor namelijk Europese passagiers. Vier hunner hebben de ramp overleefd, maar zij moesten met zware brand wonden in een ziekenhuis te Taman- rasset worden opgenomen. Het vlieg tuig is tegen een berg opgevlogen. Een oommissie van onderzoek is on derweg naar de plaats van de ramp. BURGERLIJKE STAND LEIDEN GEBOREN Willebrordus Johannes, zn. v. J. Ka paan en G. C. M. van Schagen; Marce'. van P. Verschoor en J. J. Jobse; Maria Helena Andrea, dr. van J. Seller M. J. Duffels; Alexandra, cLr. van_D. Oostwouder en J. C. Arnoldus; chard, an. van M. Clere en H. G. de Boer; Leendert Johan, zn. van H. Jansen en G. Verdoes; Richard, zn. van M. H. Vastenhout en J. M. A. van Leeuwen; Jacob Dirk, zn. van A. Moer land en J. H. Hofland; Ferdinand, zn. van P. J. Bervoets en A. Souge; Paul Stephen, zn. van R. C. Sarah en J. M. Watson; Monica Geertruida Maria, dr. van J. Verhoog en J. Kettenls; Petro- nella Emerentla, dr. Poelwijk en C. J. de Koning; Wllma, dr. van J. Tijsen en E. C. Aalbregtse; Barbara Nanette, dr. van C. P. A. Ho- llerhoek en M. D. van Rijn; Sabine, dr. van P. W. N. M. van Leeuwen en H. A. Werker; Pieter Cornells, P. C. Donker en C. Boekkooi; Johan na, dr. van H. M. van der Smissen en J. Kuisen; Erica, dr. van J. J. Koorn en H. P. Lambooy; Ewald Caspai p j tjei l G. van der Spek WUn- Roelanda Marlon, dr. van G. van Herwijnen en H. N. Roeiend; Willem, zn. van J. Tegelaar en S. Soengadi; Franclscus Pieter Martlnus. zn. van P. A. Smit en A. C. H. Letmaath; Leo- nardue Johannes, zn. van J. L. J. Per soon en A. C. M. van Schle; Johanna Hendrika, dr. van F. J. Voorhorst T. A. Schouten: Ernst Gerardois Petrus an. van H. G. P. Boskamp en M. C. W. Westgeest; Helena Barbara Cornelia Jeanne, dr. van A. T. Vonk en H. A. M. van Leeuwen: Edwin Dick. zn. van D. A. van der Reljden en W. H. M. Schouten: Margreet, dr. van H. van der Marei en P. J. van den Bergen: Michel Hans Jürgen, zn. van J. Witt en H. A» J. Roerade; Martin Francis- cue Cornells, zn. van C. Luljendljk en A. J. Hulzinga; Jacqueline Marian, dr. van A. A. J. van Haarlem en C. J. Stokkel; Karln Astrid. dr. van B. Landman en R. C. Stavleu; Frank Fer dinand, zn. van H. R. de Beun en R, C. Kenswil: Mark Henrlcue, zn. van H T. F. Landman en A. M. L. Thieme. GETROUWD. P. G. Roodhuyzen en D. J. A. van Breda Vriesman; H. G. M. Bos en A Toussatnt; G. W. M. van der Ploeg en M. Pet. C. Zirkzee en A. M. Boeff. OVERLEDEN A. Jansen, 79 Jaar, man; J. A. Meyer 72 Jaar, echtgenote van L. de Jong; C. van der Reljden, 85 jaar, echtgenote van J. Mark; E. P. M. van Weerlee, 8( jaar, weduwe van J. H. van Houten; F. L. Paardekooper, 3 weken, zoon; L. J Henzing, 95 Jaar, man. G. W. Rollgoor. 35 Jaar. man; J. den Berg, 75 Jaar, man; B. Mieloo. 70 jaar man; A. C. Kock, 86 Jaar. wed. van H. C. G. M. Verstljnen; J. van der Veer, 76 Jaar. man; F. Schouten., 59 Jaar, man; E. C. Persse Sealy, 85 Jaar, wed. van T. H. de Josselln de Jong; A. van Heusden. 63 Jaar, man; J. J Tlmmers. 66 Jaar, man; J. Korenhoff. 77 Jaar. vrouw; G. van Putten. 73 j. man; C. J. van Rooden. man, 54 Jaar: E. Halle 77 Jaar. man: L Wijmans. 41 jaar, man. staan op de 300 Roedenlaan te ver bieden als de Prinses in haar tuin wandelt. Dit was gisterochtend het geval, toen zij met haar echtgenoot het zwembad ging bekijken dat in de kasteeltuin wordt aangelegd. Na half één werd het „stilstaanverbod", waarvan de per» niet op de hoogte was gesteld, weer opgeheven. De Rijksvoorlichtingsdienst heeft geen oommentaar gegeven op het in cident. WAAROMNIET NAAR PAUS? President Edward Ochab van Po len is In zijn land teruggekeerd na een staatsbezoek aan Italië en ie dereen stelt de vraag, waarom hij geen bezoek heeft gebracht aan de Paus. De teruggekeerde presi dent was het eerste staatshoofd in 29 jaar, dat Rome bezocht en geen beleefdheidsbezoek bracht aan de Paus. In 1938 bezocht Hitler Rome. maar niet het Vaticaan. Naar verluidt was hem te verstaan gegeven, dat Paus Pius XI hem niet wilde ontvangen. Paus Paulus VI zou volgens zegslie den graag bereid zijn geweest Ochab te ontvangen, nadat hij eerder al een onderhoud had gehad met pre sident Nikolai Podgorny van de Sow- jet Unie. Communistische zegslieden hebben verklaard, dat partijleider Gomul- ka zich tegen een bezoek aan d( Paus had verklaard. Een jaar gele den was het Gomulka. die meedeel de dat Polen Paus Paulus geen toe stemming had gegeven de viering van duizend jaar christendom Polen bij te wonen. In beide geval len zou hiermee uitdrukking zijn ge geven aan de haat van het regime voor de Poolse primaat kardi naal Wysznskl en de ongerustheid ten aanzien van de kracht van de R.K. Kerk in Polen. De Poolse be volking wordt beschouwd als voor 80 procent rooms-katholiek. Enige ambassadeurs van westelij ke landen hebben meegedeeld, dat 't Pool'se ministerie van buitenlandse zaken in vertrouwen heeft meege deeld, dat de verklaring voor 't ge beurde is, dat men van mening is dat een ontmoeting tussen de Paus en Ochab prematuur zou zijn ge weest en de onderhandelingspositie van de regering zo hebben ver zwakt in eventueel te voeren onder handelingen over de verhouding kerk en staat. Onder de Poolse r.-katholieken heerst in het algemeen teleurstelling over het feit dat het staatshoofd de Paus niet heeft bezocht. Velen zien hierin een onbeleefdheid, anderen vinden dat het goed past in de re- geringspolitiek, die erop gericht zou zijn niets te doen om de betrekkin gen tussen kerk en staat te verbe teren. Werving in buitenland NS-actie voor bezichtiging bloemenpracht De Nederlandse Spoorwegen hou den zich al enige jaren bezig met het interesseren van de buitenlander voor een bezoek aan ons land. Drie jaar geleden startte de NS in sa menwerking met de ANVV, de VVV- combinatie Holland en de „Keuken hof" met een speciale wervingsactie in West-Duitsland. Deze acties nu ook in Oostenrijk, België Frankrijk, Engeland en Zweden worden steeds in het voorjaar gehouden om dat in deze periode de aandacht op de bloembollenpracht in Nederland kan worden gevestigd. Deze maand rijden van Duitsland extra treinen naar ons land. Van 11 tot 25 april komen onder meer uit Wuppertal zeven soholierentrei- nen, die in totaal 5.000 jongelui naar Nederland zullen vervoeren. Op 9 mei vertrekt uit Essen eveneens een scholierentrein, terwijl in Juni nog twee van dergelijke treinen uit Keulen zullen vertrekken. In totaal zullen dit jaar ongeveer 15.000 jonge en oudere West-duitsers met speciale treinen naar ons land komen. De NS verwacht eind april een grote drukte in Nederland, omdat op 1 mei in onze buurlanden vrijaf wordt gegeven. De spoorwegen ver wachten in dit lange weekeinde on geveer 7.000 buitenlanders naar ons land te vervoeren. LEIDSCH DAGBLAD Onderscheiding prof. Querido Minister B. Roolvink heeft in zijn departement de bronzen legpening van de minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid uitgereikt aan prof. dr. A. Querido te Amsterdam. De onderscheiding is verleend in ver band met het op handen zijnde af scheid van prof Querido als voorzit ter van de Nationale Federatie voor Geestelijke Volksgezondheid, op grond van zijn grote verdiensten als zodanig. Lioe nog steeds niet uitgeschakeld Premier Tsjoe En-lai van Rood- China heeft de ministers van zijn regering tegen aanvallen van rode Gardisten verdedigd en hun gezegd hun kritiek te concentreren op het staatshoofd Lioe TsJao-tsJi, zo kon men op muurkranten in Peking lezen Op de muur van de zetel van het Centrale Partij-Comité waren dins dag grote geschilderde karikaturen van Lioe en secretaris-generaal Teng Hsiao-ping te zien, waardoor grote rode kruisen waren gekalkt. Waarnemers zijn van mening, dat Mao en zijn aanhang nog niet in een positie zijn om hun campagne als geslaagd te beschouwen. Het afzetten van Lioe als president moet eigenlijk gebeuren door het Na tionale Volkscongres dat hem ook heeft gekozen. Het is echter sedert 1965 niet bijeen geweest. Niet oniho- gelijk is, dat Lioe nog steeds de meerderheid van het congres achter zich heeft. Ouders houden kinderen thuis (Van onze Arnhemse correspondent) Bijna 150 van de 160 leerlingen van de r.k. St. Jansschool I aan de Rozendaalsestraat in Arnhem zijn vandaag door hun ouders thuis ge houden. Reden hiervoor was de op roep tot „sdhoolsitaking", zoals die gis teravond per stencil door het ouder comité van genoemde school was ver. spreid. Dit als protest tegen het feit dat het rJc. schoolbestuur „3t. Wil- librord" uit Arnhem voornemens is de St. Jansschool I op te heffen en de momenteel daar nog de lessen volgende leerlingen over te hevelen naar de St. Jansschool II, die eveneens aan de Rozendaal- sestraat staat. Er zouden voor twee scholen niet voldoende leerlingen zijn. De Arnhemse schoolstrijd woedt al sinds een vorig oktober gehou den vergadering toen bekend werd gemaakt, dat men de St. Jansschool I wilde laten verdwijnen. De schoolstrijd zou waarschijnlijk nooit zoveel zijn opgelaaid, ware het niet, dat er een duidelijk verschil be staat tussen de wijze van lesgeven op de St. Jansschool I en St. Jans school II. Op eerstgenoemde school, waar de heer J. Siep al 30 jaar de scepter zwaait, wordt les gegeven op de „oude bekende manier". Op school II echter, waar de heer J. van Hees (8 jaar geleden uit Amsterdam ge komen), het hoofd is, geeft men onderwijs op een „experimentele wij ze". E>e heer Van Hees ontvangst voor zijn onderwijs o.a. richtlijnen van het katholiek pedagogische instituut te Den Haag. Het ziet er niet naar uit dat er spoedig een oplossing tot tevre denheid van alle partijen gevonden zal worden. Er zijn ouders, die hun kinderen uitsluitend aan de heer Siep toevertrouwen, en er zijn ouders, die alleen waarde hechten aan het nieuwe systeem van de heer Van Hees. Grotten Lascaux opnieuw gesloten De toeristen zullen nog eens twee jaar moeten wachten wanneer zij de prehistorische muurschilderingen in de grotten van Lascaux willen zien, omdat deze opnieuw door schimmel blijken te zijn aangetast. Vorige maand waren de grotten geopend na drie jaar gesloten te zijn geweest. In die tijd zijn de geleerden er in ge slaagd de „groene melaatsheid" te onderdrukken door de lucht te zuive ren. De eerste bezoekers hebben vo rige maand blijkbaar een nieuwe be smetting overgebracht. ZOETERWOUDE Geboren: Mar cellino C.. z. van B. J. G. M. v. Klink en M. C. Wltteman; Apolonla C., d. van W. J. Schipper en L. M. Buys; Pe trus J. R., z. van A. J. M. van der Velde en M. J. G. Bekkering. Ondertrouwd: G. A. J. van Veen, 24 J en E. Burgerjon, 23 J.; N. C. van Leeuwen. 22 J. en C. M. E. van Nier op. 19 J. Eind april communistische topconferentie Secretaris-generaal Brezjnew van de Russische communistische partij en partijleiders uit de meeste ande re Europese landen zullen van 24-27 april in Karlovy Vary, Tsjecho-Sio- wakije, confereren. Het doel van de vergadering is het bespreken van de Europese veiligheid. In de praktijk komt dit neer op stelling nemen te gen de West-Duitse politiek cn de Noordatlantische Verdragsoreanisa- tie (NAVO). Communistische partijen die de oonferentie waarschijnlijk zullen bov- cotten zijn die van Joego-Slavië, Zwe den. Noorwegen en Nederland. Of Roemenië zal verschijnen is nog een open vraag. Dit land wil niet gedwongen worden partij te kiezen tussen Moskou en Peking, uit vrees zijn onafhankelijkheid van het Krem lin kwijt te raken. Partijen die dit standpunt delen zijn de Noord-Kore- aanse, de Japanse en de Cuoaanse. Het geschil Moskou-Peking zou aan de orde komen op een wereldconfe rentie, waarvan deze partijen even eens tegenstander van zijn. Beschuldigingen inzake Apollo Bij het begin van het verhoor door de senaatscommissie voor ruimte vaart heeft de astronaut Frank Bor- man de schuld voor de ramp met I het Apollo-ruimtevaartuig op 27 ja nuari geweten aan North American Aviation Inc. en de Nasa. Hoge functionarissen van North American, hoofdaannemer voor het ruimtevaartuig, hebben erkend dat hun firma schuldig was aan ernsti ge tekortkomingen in het afgeleverde werk. Dr. John McCarthy, vice-pre sident van North American, zei dat zijn firma samen met Nasa schuldig is aan de brand welke drie astronau ten het leven gekost heeft. Grote vraag naar verzekeringen Uit voorlopige cijfers van het CBS blijkt dat in 1966 voor een totaal verzekerd bedrag van f 11.9 miljard aan nieuwe levensverzekeringen tot stand is gekomen. In 1965 was dit bijna f 10,5 miljard, een stijging van fl.4 miljard of ruim 1314 In de sector kapitaalverzekeringen, d.w.z. die een uitkering-ineens ga randeren. werden nieuwe verzekerin gen afgesloten voor f 5.6 miljard te- ge f4.8 miljard in 1965. Bij de ren teverzekeringen (periodieke uitkerin gen) was dit f5.9 miljard (5.3 mil jard in 1965) en In de sector volks verzekeringen (kleine verzekeringen) f420 miljoen tegen f399 miljoen in 1965. Het Bureau voorlichting levensver zekering merkt hierbij op, dat voor al bij de Jongere generatie in 1966 een toenemende belangstelling voor het sluiten van levensverzekeringen viel te bespeuren. Deze be langstelling is gestimuleerd door de algemene premiespaarregeling, waar bij ook de levensverzekering voor een spaarpremie in aanmerking komt. Ook de nieuwe verzekeringsmoge lijkheden, die de maatschappijen de laatste tijd in het leven hebben ge roepen, zoals de regelmatig stijgende verzekeringen, blijken vooral voor Jongere aantrekkelijk te zijn Geschat wordt dat het totale be drag waarvoor de Nederlandse be volking verzekerd is, eind 1966 f 73 miljard bedroeg. Vijf grole banken gaan samenwerken Vijf grote Europése banken, t.w.: de Algemene Bank Nederland N.V., dc Banka Nazionale del Lavoro, de Bantjue Nationale de Paris, de Bar clays Bank Ltd. de Dresdner bank en de Bank of America hebben be sloten over te gaan tot de oprichting van de Soclété financière Europeén- De nieuwe financiële instelling zal bestaan uit twee vennootschappen met eenzelfde naam, waarvan de een in Parijs en de ander in Luxemburg zal zijn gevestigd. Het geconsolideer de maatschappelijke kapitaal van bei de instellingen zal bij de oprichting 37,8 miljoen franse francs bedragen. De Société financière Européenne beoogt in Europa gevestigde onder nemingen behulpzaam te zijn bij het zoeken naar een oplossing van pro blemen. die voortvloeien uit de steeds gecompliceerder wordende interna tionale marktverhoudingen. De directie zal in Parijs zijn geves tigd. Tot eerste president van de Raad van Commissarissen is be noemd prof. Alberto Ferrari, direc- ieur-generaal van de Banca Nazio nale del Lavoro. Namens de Algeme ne Bank Nederland zullen de heren H. W. A. van den Wall Bake, presi dent, en A. F. J. Dijkgraag, directeur in de Raad van Commissarissen zit ting hebben. Mr. K. G. Odink, on derdirecteur van de Algemene Bank Nederland zal deze bank in de direc tie vertegenwoordigen. EEN SCHOTSCHRIFT is een vlugschrift, waarin een zaak of een persoon opzette lijk in een ongunstig daglicht wordt gesteld. Niet zelden ondervindt de schrijver van een schotschrift meer narig heid dan de beledigde. In een rol AUTO-DROP vindt U op elke tabletverpakking een interessant verhaal. Vraag naar Auto-Drop Per rol 25 ct. HERENSINGEL 27 G LEIDEN - TEL. 22084 vraagt enige nette Soil, aan bovengenoemd adres. <fe Noodkreet, help ons zoeken. Beloning voor tipgever of te rugbrengen van plnchertje, reu, reebruin, kort staartje, klein stukje uit linker of DE BAAK HOTEL EN CONFERENTIECENTRUM NoordwijkaanZee Telefoon 01719-3641 vraagt: gelopen met teefje en zo ver dwaald. TELEFOON 3437S (mnl. of vrl.) Geheel zelfstandig de reserveringsopdrachten voor conferenties en cursussen, alsook voor de individuele gasten kunnen behandelen en de daarbij behorende correspondentie kunnen verrichten. De moderne talen spreken en schrijven. Bereid zijn lichte admin. werkzaamheden te ver richten. WIJ BIEDEN een goed gehonoreerde zeer zelfstandige positie. Schriftelijke of mondelinge sollicitaties te richten aan de directie. KON. ASTRID BOULEVARD 23. NOORDWIJK AAN ZEE. vil. DE BOLSTER SALOMONSTEEG 1, LEIDEN - TEL. 20003—30717 Het adres voor al uw repa raties zoals het bekleden van Uw trappen, opnieuw over trekken van al uw meubelen. Tevens meubeltoonkamer- verkoop. in Leiden vraagt Hij/zij die beschikt over een behoorlijke ervaring en goede omgangsvormen, een hoog loon tot f 140, Brieven aan het bureau van dit blad onder nummer 45167. De directeur-generaal van de PTT, prof. ir. G. H. Bast heejt gisteren in het Scheveningse Zee- aquarium de eerste zomerzegels verkocht. Dat gebeurde aan me vrouw P. Taai-Bal in Schevenin- gen. Geheel dus in de stijl van de afbeeldingen op de zegelserie: strandvondsten ontworpen door Auke de Vries. Vorig jaar brach ten de zomerzegels voor het goede doel f 648.000 op. De voorzitter van de Stichting Zomerzegels wees er gisteren op. dat er veel hulp in nood is te verlenen. HOTEL-RESTAURANT Steenstraat 55 Leiden Ond-HoIIandse zaal voor Uw receptie en/of diner. - Op aanvraag zenden wij U gaarne onze suggesties voor Uw Huwelijksdiner. Tafelreaervering: tel. 01710-22509 of 31851 MARKTBERICHTEN AALSMEER, 11 april. Bloemenveiling vï Anjers en rozen per stuk: William Sim 3845, Roze Sim 29—35, White Sim F 33—39, G. J. Sim 2633. Dusty Sim 31—36. Gemengd 23—28, Orchid. Beau. ty 3136, Har verst Moon 2227 Ar thur 3438, Tangerine 2833 Shoe- I king 31—-35, Keefer 34—39, Super Sta# 4150. Roselandila 3843, P. van Aals meer 1823, Geh. Dulsberg 4365, Carla 6580. Dr. Verhage 46—62, Pechtold 2428. Tawny Gold 1924, Baccara 42—53, Mad. Ofman 18—25, Pink Sensation 2431, Zorlna 2126, New Yorker 28—32, Carol 23—28 Gar- net 20—23, Nymph 100—115, T. F 41—50, Circus 4349, Valeta 31—38, Diverse bloemen: Amaryllis 6085,jog Chxys. tros per boe 200255, Euphor bia 3848, Fresia g. w. bl. 12-210- 370, Gerbera 35—42, Iris w.d. Pr. 245300, Lathyrus 210295. Leliei e kelk 23—28, Idem tak 110—155. Asp Plumosus 100145. Tulpen 140185, Narcissen 40110. Stepman 4 kop 175 195, 2 kop 85110. Mar. Legray 4 kop 100120, 2 kop 4065, Lavaliën- sis 75110. Ludwlg Spath 85120, Forsythia 3744, Prunus Serrulate 140—185. LISSE, 11 april. Bloemenveiling. Hyacinten per boa 0.650.65, per stuk 0.250.31. Anemonen per bos 0 40- 0.55, Fresia 0.75125, Muscarl 0.25- 0.34. Rozen per stuk: Parel 0.180.35 Super Star 0.250.50. Carol 0.17—0.35 Potplanten: Cineraria 0.450.80, ge mengde planten 1.301.35, Geranium 0.90—1.20, Hertshoorn 1.05-1.10, perk. planten per stuik: Belles rood 0.12- 0.13. Idem wit 0.1O—0.12, Primula 0.10 0.12. Violen 0.120.13. Narcissen van de koude grond.1: Edw. Buxton 1.80- 2.10. Inglescom.be Yellow 2.503.00. Insullnde 1.40—1.80, King Alfred 1.70 2.10, Leeuwenhorst 1.50—1.90, Mount Hood 1.50—1.80. Wrestler 2.10—220. KATWIJK AAN DEN RIJN, 11 apnl Groenteveiling. Waspeen (per kist)A- extra 9.80—10.80, Al 8.00—10.20, A2 3.30—7.60, B-extra 10.10—10.70, 8.60—10.30, B2 2.20—6.30, Cl 3.10- 4.70, C2 2.10—3.90, prei I 51—62, 35—46, rabarber 77, schorseneren 46- 75, witlof 98137, radijs (per bos) 41, «elderie (per bos) 89. Aanvoer wae- peen 279.000 kg. WOERDEN, 12 april. Kaasmarkt - Aanvoer 1 partij. Prij6 3.65. RIJNSBURG, 11 april. Bloemenvel' Une Flora. Am. Anjers: Crowly Sim 2531, Carry Sim 24—33, Witte Swan 2535. Rode Sim 23—32, Roze Sim 2430.' Dusty 2534, Gerbera 15—45, Anthurlum 145200, Irissen 1520 stuk. Amaryllis 2030 per kelk. Ti pen: v. d. Eerde 100140, Basra 1 165, Lustige Wltwe 85140, Oxford 120—160. Preludium 100—125. Apel doorn 115150, Primus 150175, Bo nanza 125140, Elmus 125—135, Whi te Verglnlan 180200. Demeter 140— 155, Bellona 100—125, Pink Attraction 175—185, Sweet Harmony 180200 Piccadilly 100—125, Golden Harvest 10 —125, Kennedy 140—160. Eddy 100- 125. Rooseveldt 115—155, Parade 9<Vr 150, Hollands Glory 90—150, Hyacin ten gemengd 80125, Fresia's: Golden Yellow 65100, Snow Queen 7595 Romany 115160, Stockholm 75105 White Swan 95110 per bos. Narclf- sen: Carlton 200270. UnserpassiW 250350. Flower Record 200250, Gol den Harvest 230300, Anemonen 400 —700 per 100.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 6