.eiderdorps raad over >ouw van 690 woningen Warmonds raad wijst de belastingverhoging af Verzetsleider Jean Weidner in Nederland MET ZES TEGEN VIJF STEMMEN Velen helpen vlueliten W. v. d. Broek 40 jaar bij V.T.-Leiderdorp Raiffeiseiibank heeft kantoor aan H. Rij ndi jk IN GIETHOORN Ook voor punters één-richtingsverkeer LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 11 gemeenteraad van Leiderdorp, eravond in openbare vergadering en, kon alle op de agenda vermel- punten, beslist niet zonder hoof- ike stemming aanvaarden. Dat voorstel, te besluiten tot de bouw 690 woningwetwoningen langs de elendael (een productiestroom 1030 meergezinswoningen be nde uit 340 premie-huurwoningen v.w.woningen) geen genade vinden by de KVP-fractie was te iachten. tegenstelling hiermede spraken JVD- en P.v.d.A.-fractie over dit stel als „gunstig" en met genoe- van kennis te hebben geno- terwyi de heer A. M. Kleis en lijst) dit voorstel een histo- stuk voor de gemeente noemde, vroeg of de gemeente nog zou len rekenen op een extra contln- omdat arbeidsbesparende bouw- werd toegepast. KVP-fractie wees er nog eens zoals deze reeds bij de bouwnota gesteld, geen hoogbouw te wen- (de heer G. var 't Klooster), ter zijn fractiegenoot, de heer J. M. en, het voorstel historisch wens- e noemen, omdat het een dure toop is, de woningen geen woon- bieden, en er woningen ge- vd worden, die de gemeente Lei- lorp onwaardig zijn, want er ko- onaantrekkelijke woningen voor hoge pr*js (f34.80 o.w.). P. Poel (WD) zei. ook voor- j ider te zijn van laagbouw, maar lit dicht bevolkte land is dit niet iequent door te voeren. „Huizen duur, en goed gebouwde wonin- ontzettend duur, zei hij. Voorbereidingen et de voorbereidende werkzaam- is een begin gemaakt, en met uw hopen we april 1968 te be nt", aldus wethouder C. Meer- Bij de huurprijs zyn meerdere ■zieningen, o.a. verwarming in- stookkosten, liftinstallatie, telefoon en centraal antenne sy- n inbegrepen. Verder, zei hy, dat niet iedereen een ééngezlnswo- prefereert, het heeft ook z'n voordelen. (KVP) nog, dat de nadere bespre king met ir. Kentie voor hem niet verhelderend was geweest, zomin als het schrijven aan de raad van de heer Th. van der Heyden. Gevraagd is een verkeersoplosstng, geen econo mische aspecten zo stelde hij. De heer L. Los (prot. ohr.) zei eventueel bereidte zijn, als de ver- keerslichteninstaïlatie op het kruis punt klaar is, het afslaan naar rechts mogelijk te maken. Dorpshuis De heer C. N. Boot (P.v.d.A.) had bezwaren tegen het voorstel als re gel de zaken van het Dorpshuls niet op zon- en chr. feestdagen te verhu ren. Hij wilde de beslissing hierover aan de raad laten en niet aan B. en W. Dit in tegenstelling met drs. J. Vlieger (prot. chr.) die de beslissing aan het college wenste te laten. De heer L. Los zei, behalve de principiële- ook de sociale kant te willen bezien: de pachter mag toch wel z'n vrije zondag houden. Wethouder C. Meerburg stelde, dat de praktijk heeft uitgewezen dat er aan openstelling op zondag geen be hoefte bestaat, terwijl wethouder J. Nievaart vond, dat er ook aan be paalde rechten van een minderheid niet moet worden getornd. Drs. C. J. van 't Klooster (KVP) stelde tenslot te voor, dat het college aan de ver huur op zon- en chr. feestdagen be paalde voorwaarden kan verbinden. Na intern beraad van de prot. chr. fractie, werd dit voorstel aanvaard, zodat de raad het voorstel van B. en W., in deze zin gewijzigd, opnieuw zal worden aangeboden. Tegen het voorstel om de hoofd rijbanen MauritssingelEricalaan en Acacialaan tot voorrangswegen te maken, (nu zijn het voorrangskrui singen) maakten de heren L. Los en A. M. Kleiss bezwaren, omdat op voorrangswegen vaak te hard wordt gereden en zioh hier scholen met oversteekplaatsen bevinden. De voor zitter zegde toe de grens van de snelheid duidelijk te zullen stellen. Hierna werd het voorstel aanvaard. Aan het eind van de vergadering volgde de door de burgemeester ge dane mededeling, dat op 18 april a.s. het nieuwe gymnastieklokaal ln de nieuwe wijk officieel geopend zal worden. LEIDERDORP M. L. v. cl. Kwaak kwarteeuw bij ziekenfonds Op 1 april zal de heer M. L. van der Kwaak (55), Ockenrode 5 in Leiderdorp 25 jaar in dienst zijn van het Ziekenfonds Haarlemmermeer en omgeving als bode. De heer Van der Kwaak gaat reeds 35 jaar langs de weg als bode, de eerste tien jaar echter onder de waakzame ogen van zijn vader. Het rayon van de zilveren ziekenfonds bode is zeer uitgestrekt en beslaat Leiderdorp, Zoeterwoude en een groot deel van Voorschoten. Veel is er in de loop der jaren ver anderd. Zo was de premie in de be ginperiode van de heer Van der Kwaak voor het ziekenfonds fl.20 en thans f 54,-. Gebleven is het ver trouwen, dat de huisvrouwen stellen in de fondsbode. Veel fungeert hij als een soort raadsman. Alle zaken wor den via hem afgehandeld. Voor de huisvrouw, de mannen zijn nooit thuis, is de bode hét ziekenfonds. Za terdag wordt het feest in de huise lijke kring gevierd. in ïrgemeester mr. R. M. Gallas nde aanvaarden van het voor een historische beslissing, die positief is. Dit bouwplan moet len gezien in de opbouw van de le gemeente. Verder dient reke- te worden gehouden met de Ingnood in de Leidse- er Haagse omeratie. De KVP stemde tegen voorstel. raad volgde het advies van B. V., zodat de Berkenkade niet zal ken opengesteld. Naar aanleiding wan zei de heer J. M. Tieken VOORSCHOTEN rein stopt op tijd IER PERSONEN AAN DOOD ONTSNAPT bor een 6nelle reactie van een pestuurder is gisteren een bijna fr dodelijk ongeluk voorkomen, [kleine personenauto, waarin vier ptnen zaten, stopte voor de rode perliohten bij de spoorwegover- bij de Papenlaan. De bestuur- an de achter hem rijdende wa- trapte echter te laat op het >edaal, waardoor zyn voertuig zijn voorganger reed. Deze onder de dichtgaande boom ge en kwam op de rails tot stil- De wagen stond klemvast. De trein uit Den Haag nog net op tijd remmen. De van- riohting Leiden komende trein ook op tijd tot stilstand worden De materiële schade aan agens was aanzienlijk. Woningruil en grondverkoop .neinde een doorbraak te kun- krygen van de toekomstige wijk rd-Hofland" naar de Leidseweg Voorschoten moeten vijf huizen aan de Leidseweg wor- afgebroken. zijn de percelen Leidse veg 1, 353, 355 en 357. Met d laar van perceel Leidseweg 349 het college van B. en W. reeds :ens temming kunnen bereiken in ruil te geven Prins Mau- tan 16 te Voorschoten'. B. en VV. eken de raad met deze woning akkoord te gaan. W. van Voorschoten geven in overweging over te gaan verkoop van plm. 12.975 m2 rgrond aan de n.v. Bouwteam schoten egen een prijs van 450,- voor de bouw van 67 pre- B-woningen en 64 garages in complex „Noord-Holland". De Bouwteam Voorschoten wordt rmd door een combinatie van de i Handelmaatschappij Wad- in Waddinxveen en de n v. - ^bureau Brandwijk in Leid- 1 idam. In teamverband zullen veer 900 woningen in „Noord- ind" gebouwd worden. ;t de directie van Bouwbedrijf sman n.v. heeft het college van W. overeenstemming bereikt «nt de verkoop van twee perce- bouwgrond in Boschgeest aan de van de Kraplaan en de Schui- ilaan voor de bouw van 18 pre- B-woningen met 8 garages voor van f 88,50 per M2 en f 77,- m2. Met de stemmen van de heren Th. Weijers, Th. de Winter, A. C. van Moorsel, G. J. v. d. Kroft (allen KVP), H. Scheltens (P.v.d.A.) en A. A. Schepers (VVD) tegen, werd gisteravond het voorstel van bur gemeester en wethouders van Warmond de plaatselijke belastingen te verhogen door de gemeenteraad verworpen. Hiermee zijn echter niet de fi nanciële problemen van de gemeente opgelost en dat deze problemen groot zijn blijkt wel uit het feit dat de le den van de financiële commissie niet tot een gelijkluidend advies konden komen. Ook de raadsleden wilden deze zaak wel eens uitvoerig uit de doeken gedaan zien. De voorzitter, drs. F. K. Langemeijer zei, dat het college van B. en W. de belastingver hoging noodzakelijk achtte, zelfs na dat was gebleken dat de belastingen in Warmond in vergelijking tot om liggende gemeenten bijzonder hoog liggen. De heer A. A. Willemsen (KVP) toonde zich een tegenstander van het voorstel tot verhoging, maar hij zag geen alternatief. Het aan brengen van bezuinigingen achtte hij niet mogelijk, tenzij dit ten koste zou gaan van andere urgente za- j ken. De heer G. J. van der Kroft j i KVP) meende dat de oorzaak van j de slechte financiële positie van de j gemeente het gevolg was van onder Jmeer de kleine Rijksbijdrage inge- ivolge de algemene bijstandswet. Ook meende hij dat de onvoldoende groei van de bevolking zijn weerslag vindt in de uitkeringen. Hij gaf twee mogelijkheden om uit j de impasse te geraken: het instellen van een logiebelasting en van een belasting voor woonfore«sen. Op verzoek van de heèr Willemse zal indien tegen een lager persen- tage gelden kunnen worden verkre gen voor de verbouwing en uitbrei ding van het bejaardentehuis St. Li- duina, een extra raadsvergadering worden gehouden. Hy vroeg hierom opdat men dan zo snel mogelijk met de werkzaamheden zou kunnen be ginnen. Nadat de overige agendapunten als Jrrocedlires hamerstukken waren afgedaan, ging de raad in besloten zitting. dat men de volgende bijeenkomst van de raad misschien met een an der voorstel ke« komen. Mevr. Van Haaster-van der Lee (97) heeft gisterochtend in aanwezigheid van burgemeester J. A. Detmers en wethouder P. van Hofwegen een gedenksteen geplaatst in de hal van het nieu we bejaardencentrum „Emmaus" aan de Verlaatweg in Zoeterwou de. Vele prominenten van de ge meente toonden belangstelling voor deze officiële daad; zo waren onder meer aanwezig zuster Theodosia, de eerwaarde moeder overste, oud-kapelaan Roessen en oud-vicaris A. Hermens, pas toor Emmen en pastoor De Ko ning uit Stompwijk, evenals ir. A. Paardekooper en dokter W. Kort- mann met hun echtgenoten. Na de plechtigheid werd in het Don Boscohuis een bijeenkomst gehouden tijdens welke velen hun vreugde en waardering uitspra ken over de snelle bouw van dit centrum. Op de foto: burgemeester Det mers opent de deur van het nieu we bejaardencentrum. Wel hechtte de raad zijn fiat aan het voeren van een procedure tegen de heer Sikking inzake het verwei - i ven van gronden in het plan „Ende poel"; dit was ook het geval met per- celen grond van mevr. A. C. de Vroo- I men-Lommerse en de heer C. J. de Vroomen, met wie men niet tot een minnelijke schikking had kunnen ko- j men. De heer Van der Kroft meende dat de gemeente nu niet langer moe'. wachten, maar dat de procedure zo j De heer W. v. d. Broek herdacht spoedig mogelijk moet worden ge- lsteren, dat hy veertie jaar TOerd opdat de gemeente met in laam was bjj de v verenigde tijdnood komt. j Touwfabrieken in Leiderdorp. Daar- OP een vraag van de heer 4. A. om werd by jn aanwezigheid van Willemse hoe het staat met de res- 2y„ echteenote, op hartelijke „yze tóuratie van het ooievaarsnest ent-huldi d HjJ b arbeId a|s H hmetaaldraaier, werd daarna assistent die hieraan zijn verbonden hoog zijn i en dat er geen zekerheid is tot het I ,va"..^ magazijnmeester en na kor- een succes zal worden. Ite t,,d werd hij magazijnmeester. Nalatig De heer A. A. Schepers (VVD) was het er mee eens dat het Rijk nalatig is de gemeente financieel te helpen. Wij moeten, zo voegde hij hier aan toe, de gemeente wel als recreatie centrum behouden, maar financieel worden wij daarin niet gesteund. De voorzitter meende dat men niet moet vergeten dat zijn gemeente een stedelijk uitgavenpakket heeft. Het heffen van een logiebelasting heeft grote bezwaren en een woonforensen- belasting is reeds enkele jaren gele den door de raad afgestemd. De voorzitter zegde na een lang durige discussie toe dat deze zaak nog een keer in een B. en W. ver gadering zal worden behandeld, zo- Acties voor pater Jan Koot (OEM) De acties tot inzameling van kle ding voor de bevolking van West- Irian. waar de Hazerswoudse pater Jan Koot (OFM) werkzaam is, zyn een enorm succes geworden. Zater dag haalden acht personen per auto de kledingstukken op in o.a. Hazers- woude, Alphen, Leiden, Ter Aar, Zoe terwoude. Warmond. Roelofarends- veen en Sassenheim b(j wel twee honderd gezinnen. Ook werd schoei sel en geld gegeven. Gedurende de inzamelingsdag zelf kwamen nog vele telefoontjes binnen van mensen die zeiden goederen beschikbaar te stellen; deze adressen konden niet meer worden bezocht. In het lokaal van de damvereniging „Samen Sterk" aan de Dorpsstraat wordt vanavond alles gesorteerd en inge pakt, vrydag wordt het naar Woer den vervoerd en over drie weken worden de goederen naar West-Irian ingescheept. Leden van het organi serend comité hebben plannen een biyvend thuisfront te vormen voor alle Hazerswouders die waar ook ter wereld werkzaam zyn in de missie. Door het behalen van een 2-2 gelykspel tegen Nereus II is de Gou we ongeslagen kampioen gewor den van de wintercompetitie van de hoogste afdeling van de kring Gou- we-Rijnstreek. Burgemeester J. A. Detmers van Zoeterwoude verricht de opening Burgemeester J. A. Detmers van Zoeterwoude heeft gistermiddag het nieuwe bijkantoor van de Raiffei- senbank aan de Hoge Ryndyk offi cieel geopend. Hy kreeg van de voor zitter van het bestuur van de bank, de heer W. M. van der Salm daar toe de sleutels van het gebouw. Na de korte plechtigheid ging liet- gezelschap naar café Rijnegom waar talrijke personen hun vreugde over deze opening uitspraken. De heer Van der Salm bracht het echtpaar Thyssen-Van Diemen dank voor de huisvesting die zy de bank vier Jaar lang hebben verleend. De bur gemeester vond het gebouw architec tonisch volkomen geslaagd: nij sprak de hoop uit dat dit nieuwe kantoor een stimulans zal ziji\ tot sparen. Hy zei verder te hopen dat het gebouw spoedig te klein zal zijn! heer J. Wilschut, inspec teur van de Centrale Coop. Raiffei- senbank in Utrecht sprak ook woor den van geluk voor Zoeterwoude uit Hy deelde mee, dat de gezamenlijke Raiffeisenbanken thans twee miljoen spaarders omvatten. Tot slot bood hy een portret aan van burgemeester Raiffeisen dat in het kantoor zal worden opgehangen. Als laatste sprak mr. J. M. M. Koeken namens het notaris-kantoor J. A. Dill geluk wensen uit met de opening van de bank. Het Zoeterwoudse kantoor had per eind 1966 een balans met aan spaar gelden zeven miljoen gulden, reke ning-courant saldi tot een bedrag van f 750.000 en een open reserve van f 250.000. Het aantal spaarreke ningen bedroeg 3500 en aan voor schotten en kredieten was in totaal uitgezet ter waarde van f 4.500.000. Burgemeester J. A. Detmers opent het nieuwe bankgebouw aan de Hoge Rijndijk in Zoeterwoude. (Foto LD/Hoivast) De directeur de heer H. B. Haan appel, zei de jubilaris dan ook har- teiyk dank, voor de wyze waarop hy zich in de afgelopen veertig ja ren van zyn taak had gekweten. Hy liet zyn woorden vergezeld gaan van de gebruikelyke geschenken: het ver erend getuigschrift van de Ned. Mij. voor Nyverheid en Handel met het daarby behorend zilveren draagin- signe, een goudeh armbandhorloge, de gouden V.T.-speld met briljant, als mede een geschenk onder couvert. Hierna nam de heer I. Vogelen zang, bedryfsleider der vezelafdelin gen, het woord. Ook hij dankte de jubilaris voor zyn uitstekende staat van dienst, waarin hy echter ook de echtgenote van de jubilaris betrok, die voor haar man in deze jaren zo'n grpte steun is geweest. Vervolgens sprak de heer C. Gor- dyn, de directe chef van de jubilaris. Hy was verheugd, dat hy zoveel ja ren met de heer Van der Broek heeft mogen samenwerken. Namens de jubileumcommissie sprak de heer L. Beyer, die de jubilaris een lederen tas voor zyn fotografie benodigdhe den aanbood. De vader van de jubilaris, vroeger dirigent van het V. T. -Mannenkoor, kreeg daarna het woord en dankte niet alleen de directie voor de wyze waarop zyn zoon op deze byzondere dag was ontvangen, maar ook zyn zoon. die niet alleen het bedryf maar ook zyn ouders in deze Jaren tot grote steun is geweest. Tenslotte sprak de jubilaris een dankwoord tot alle aanwezigen. Hier- by werden vele herinneringen opge haald. Deze dag, die voor de jubi laris zo feesteiyk was begonnen, werd 's middags in de huiseiyke kring op dezelfde voet voortgezet. (Van onze A" damse correspondent) Een Nederlander op wiens hoofd de nazi's in de oorlogstyd een prys van vijf miljoen francs hadden staan, kwam vanmorgen voor het eerst sinds twaalf jaar in ons land aan: Jean Henry Weidner. In de ja ren '40-'45 was hy de leider van een Nederlands-Paryse verzetsgroep, die meer dan duizend Nederlandse jo den, geallieerde piloten en politie ke vluchtelingen via België, Frank rijk, Zwitserland en Spanje naar Engeland wist te krijgen. Om acht uur arriveerde hy met zyn Amerikaanse vrouw uit de Ver enigde Staten op Schiphol. De heer Weidner, in Pasadene Ca lif ornië) eigenaar van vier reform huizen, is hierheen gekomen in ver band met de verschyning (op 24 april) van de Nederlandse vertaling van een door de Amerikaanse jour nalist Herbert Ford over zyn werk in de oorlog geschreven boek „Vlucht naar de vryheid". Tot nu toe wer den er daar 30.000 exemplaren van verkocht. Ook zal de heer Weidner mede werken aan de samenstelling van een tv-documentaire van de V.P.R.O. over het leven en werken langs de vluchtroutes. Hiertoe vertrekt hy zondag met een filmgroep verkterrein. plaatse zyn oude Nederlander seriand naar Spanje, vanwaar zy Engeland konden bereikenzei hy vanmorgen. Ongewapend Hoewel Nederlander en nog steeds in het bezit van een Neder lands paspoort, heeft de heer Weid ner nooit in ons land gewoond. Hy werd in 1912 in Brussel ge boren, waar zyn uit Haarlem afkom stige vader dominee van de Zeven- de-dags-adventisten was. zyn moe der was afkomstig uit Den Haag. Toen de Duitsers Nederland binnen drongen woonde de heer Weidner in Parijs, waar hy een im- en export bedrijf had. Een poging om zich in Engeland by de geallieerde legers te voegen mislukte. Hy ging hierop naar Lyon in het onbezette deel van Frankryk. Daar ontmoette hy Ne derlandse vluchtelingen. „Zo is het begonnen. Ik had in Collonges, vlak over de Zwitserse grens, op het seminarie van de Ad ventisten gestudeerd. Ik kende de grensstreek goed. Ik begon die vluch telingen over de bergen heen naar Zwitserland te brengen. Later brach ten we er ook weer veel van Zwit- In 1943 werd de organisatie, die hy voor het helpen van vluchtelin gen opbouwde en die op een gegeven ogenblik ongeveer 300 medewerkers telde, de Nederlands-Parijse Onder grondse gedoopt. Alle leden ervan, hoofdzakeiyk Nederlanders, deden hun werk ongewapend. Tot de ruim 1000 door de groep geredden beho ren onder meer dr. G. van Heuven Goedhart. Jan de Hartog. prof. J. C. Hoekendyk, Dirk Koelenman, de ge heime agenten Dourlein en Ubbink en een broer van generaal De Gaul le. Slechts enkele van de vluchte lingen die de groep hielp, werden onderweg gepakt. Van de 300 mede werkers verloren er veertig in de oor log het leven. Jean Weidner werd erschillende keren gearresteerd en gevangen ge zet. Telkens wist hy echter te ont snappen, soms niet na zwaar mis handeld te zyn. De linkerkant van zyn gezicht is nog steeds lich- teiyk verlamd als gevolg van een ranselparty die op een van zyn aan houdingen volgde. Eenmaal zag hy kans onderweg naar Duitsland uit een trein te springen en zich door by Schaffhausen over de Ryn te zwemmen min of meer veilig te stel- J len. De ondergrondse groep van de heer Weidner heeft via dr. W. A. Visser t Hooft op verzoek van de Neder landse regering in Londen, via de „Zwitserse weg", ook veel nieuws uit Nederland naar Engeland overge bracht. Weidner: „Dat deden we on der meer door microfoons in potlo den te verbergen. Het is nooit ont dekt". Aan het eind van de oorlog werd Jean Weidner een van de meest ge decoreerde verzetsmannen van Europa. Op 5 mei keert hy terug naar Amerika. Hij zal de tv-documentaire over het werk van zyn groep niet kunnen zien. Deze wordt op 11 mei uitgezonden. Marktberichten Leidse Coöp groente- en fruitveiling. Per 100 kg.: aardappelen 6484, kroten, gekookt 50. prei 61—69. rabarber 8699. spl- kommere 3178, radijs 3034. selderij 14- wulten 80137, kom- BURGERLIJKE STAND LEIDEN Breetveld; Ayfara Dolores, dr. van g' Wortman en L. R. Linger; Petronella Martha, dr. van J. C. van der Sluis en P. A. Mtilders; Pleter Abraham, Martljn; René. F. D. Dubbe- Faas; Cynthia Mar Nyeboer; Cornells Fouad. zn. van M S. Essaadl en I. J van der Linden. Harold Maurice, zn. van G. F. Mees en V. J. Balchln; Franclsca, dr. van F Voorzaat en J. Boonstra; Johannes Adrlanus. zn. van J. A. Tlbboel en E. J. A. de Wilt; Johanna Maria dr van L C. van Rljn en J. Abblnk; Eelco I. I. Klarenaar; Willem. (Van onze Zwolse correspondent) Het schilderachtige Giethoorn is een steeds drukker wordend toeristen oord. Die drukte vindt zyn weer slag op de dorpsgracht en de ande re vaarten. Het aantal botsingen is de laatste jaren enorm toegeno men. Het krioelt er van motorboot jes en punters. Het gemeentebestuur heeft nu een poging ondernomen de situatie te verbeteren. Overleg met de pun terverhuurders en rondvaartbedry- ven heeft ertoe geleid, dat een één richtingsverkeer zal worden inge voerd. Daarvoor worden aandui dingen gebruikt zoals, die ook voor het wegverkeer gelden. „Alleen in kleiner formaat. Verder zullen folders worden uit gegeven, waarin de routes die door en rond het dorp te maken zyn, zyn omschreven. Niet alleen de rondvaartboten zullen zich er aan houden. Ook de man, die op een mooie dag een punter huurt, zal er goed aan doen met de stroom mee te gaan. Ook hy krygt een route- folder. Het gebeurt op vrywillige basis, zo vertelde ons vanochtend burge meester H. van der Goot. „De mensen hier hebben het ook zo ge wild en ze zyn er zelf ook direct by gebaat. Al die botsingen kosten alleen maar geld. Wanneer deze proef echter onvoldoende resultaat Jonker. 87 j laat %ien zal een en ander by po- |aar- man; t litieverordening worden geregeld" G.^kSoraian' Jïaii Burgemeester Van der Goot heeft Dijk. 56 Jaar,'man; j. Bekker'. 58 jaar, er echter alle vertrouwen in, dat ™.an; D; Cornet. 81 jaar. man; d. a dit op vrywillige basis is te doen. mSn8, 53 ^aar' man; Ni Turk- 65 Jaar- i P. Voorzaat; Gerrtt, Oosten J. ter Reehorst en C. Snatêrsen; in- erid Johanna Maria. dr. van W. M. van Beek en A. A. M. Deckers; Maart |e Jacoba. dr. van F. van Delft en J van Leeuwen; Christine Marijke, dr. van E. J. Uit den Bogaard en D. Hogen- doorn: Jacobus Ohrlstiaan, zn. van W. J. H. de Feiter en E. M. van der Perk. Arne. zn. van C. Hannaart en E. M. van Went; Ian Stuart zn. van W J Humphreys en E. S. van Eede; Abra ham Beraardus, zn. van H. P. Devllee en H. A. Heetveld; Willemtin Bertlne. J. W. Visser en W. M. Kantebeen; Dandella WLLhelmlna Emma dr. van A. E. Roofthooft en J. W. van Trlet; Mattheus Cornells Wilhelmus. Sloos; Antje. dr. va G. Smit; Joris Plete F P. Zuyderhoudt i H. Kwee Egmond en T. H. de Klerk. OVERLEDEN. M. Dieben. 69 jaar, man;

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 11