26 SPORT van vandaag 5 j URAIFFEISENBANK MATRASSEN LEDIKANTEN extra 50 rie personen gedood bij frontale botsing Nederlaag Lubbers Knappe overwinning van Roozenburg Waterpolo-zege van LZC in Zaandijk Toernooi Kieviten verregend 5DAG 28 MAART 1967 een frontale autobotsing in de Gelderse Achterhoek von- gistermiddag drie personen de dood. Het ongeluk gebeurde ie weg VarsseveldLichtenvoorde waar een personenauto vier inzittenden door een slippartij op de linker weghelft im en frontaal tegen een tegenligger botste. De beide in- ;nden van deze laatste wagen, de 62-jarige T. H. Beumer en echtgenote, mevrouw M. Beumer-Mensink uit Ulft waren ilag' dood. Van de andere auto werd de schoonmoeder van bestuurder, de 60-jarige mevrouw M. J. te Woertte Wal- rt uit Medde (gem. Winterswijk) op slag Een half uur voor dit ongeluk op de Sinderenseweg nabij Vars- d een personenauto met vyf in- ïden in een bocht rechtdoor ge- en tegen een boom gebotst, lij verloor de 57-jarige H. J. ten uit Eibergen het leven. De 34-jarige J. van der Heide i)n tien maanden oud zoontje zondagavond doodgereden op de hoornweg in Onstwedde. Het laar Van der Heide liep met een srwagen op de linker weghelft erd gegrepen door een tegemoet- inde auto die naar links had uit- ald om in te halen. Mevrouw der Heide bleef ongedeerd. LEIDSCH DAGBLAD Goed afgelopen Een kleine personenauto met ongeveer 20-jarige meisjes bot- ondagmiddag op een met auto- >che knipperlichten beveiligde veg tussen Eindhoven en Hel- i tegen een trein. De auto sloeg paar keer over de kop en werd 1 vernield. De meisjes mankeer- tot ieders verbazing helemaal De 21-jarige A. van der Kamp, Amsterdam overleed zaterdag- lag nadat hij met zijn scooter in is gekomen met een auto. Dé 74-jarige M. Koppe uit Den zaterdag in het ziekenhuis Rral overleden aan dc verwondin- die hy op 21 maart bij een ver ongeluk had opgelopen. In het- ziekenhuis overleed die dag ook •jarige H. L. J. van der Laan n Haag die„op 15 maart bij een lersongeluk was betrokken. 8-jarige A. van Til uit Nie- werd op slag gedood toen de menauto waarin hij zat in de ge- ite Marum in een bocht over de sloeg. Drie van de vier inzitten- werden u' de auto geslingerd. Verdronken Het vierjarig zoontje van de lie H. F. Brinks uit Appingedam ;erdagmiddag in het Eemskanaal 'onken. Het jongetje was al spe- het water geraakt. De Hongaar Imre Foeldi heeft bij gewichthefwedstrijden in apest het wereldrecord tweehan- irukken in het vedergewicht ver door 131.5 kg. omhoog te ;n. Het wereldrecord stond op zijn naam met 131 kg. De Engelse marathonkampioen Tylor heeft zaterdag in Pa- de internationale wedstrijd 25 kilometer gewonnen in de recordtijd van 1.18.17. De rlander Aad Steylen eindigde op ierde plaats. ag: 1. Tylor <GB) 1.18.17; lans Werner Wogatzki (W.- 1.19.57; 3. Peter Axt (W.-Dld.) 4. Aad Steylen (Ned.) 1.20.25. wedstrijd over 10 k.m. voor 50- n of ouder zegevierde de West- r Van dem Berge in 37.32.0 de Nederlander Jan van Gin- 38.14.0). Bij het spelen bij de in aan bouw zijnde Burgemeester H. H. C. Vosbrug is zaterdag de 12-jarige Arie Scheel uit Woerden te water geraakt en verdronken. Op de Rijksstraatweg tussen Ubbergen en Beek is gisteren rond het middaguur een busje met zeven inzittenden van de weg geraakt en tegen een boom gebotst. Vijf per sonen werden hierbij gewond, van wie er een, de 19-jarige bestuurder H. D. Alfrink, later aan zijn verwondingen is bezweken. De 55-jarige J. van der Wal. afkomstig uit Colmschate, gem. Die penveen, is tweede paasdag in zijn woonplaats aangereden en op slag gedood. 1 Bert Shankland en Chris Roth- Griekenland wijst i well uit Tanzania hebben maandag twee Russen uit Griekenland heeft gisteren twee Russische diplomaten persona non grata verklaard en hun gelast binnen 48 uur het land te verlaten. Het zijn Zaharow, tweede ambassade-secreta ris, en Otsjoewkow, lid van de Rus sische handelsmissie. Zij zijn uitge wezen wegens activiteit die niet in overeenstemming is met hun status. Een woordvoerder van het ministe rie van Buitenlandse Zaken in Athe ne weigerde commentaar op een vraag of hun uitwijzing verband houdt met de dezer dagen in Italië ontdekte spionage-affaire. Zowel in Athene als op het eiland Cyprus zijn verscheidene burgers gearresteerd in verband met deze zaak. Afgelopen vrijdag heeft de re gering van Cyprus eveneens twee Russische diplomaten uitgewezen. De belangrijkste taak van het Rus sische spionagekomplot dat on Cy prus ontdekt is, was de grote Britse luchtbasis in Akrotiti in het oog te houden, zo Is van welingelichte zijde meegedeeld. De Weense politie heeft gisteren bekend gemaakt, dat een inwoner van Wenen is gearresteerd onder verdenking dat hij als „brievenbus" heeft gefungeerd voor de in Italië ontdekte spionagebende. Hangende het onderzoek is de naam van de man geheim gehou den. de tweede maal in successie de „East African Safari"-rally op hun naam gebracht. De Tanzaniërs, die in een Peugeot reden, liepen 59 straf - punten op. A. C. Milaan en de Belgische ploeg S. C. Anderlecht hebben za terdag een vrienschappelijke wed strijd gespeeld in het San Siro-sta- dion in Milaan. De ontmoeting ein digde in een gelijk spel 11. Na vijf minuten namen de Italianen de lei ding toen Hanon in eigen doel schoot. Zijn ploeggenoot Taegels maakte de gelijkmaker twaalf minu ten na de hervatting. De Amerikaan Brewer heeft maandag het internationale open golftoemooi van Pensacola (Florida) op zijn naam gebracht. De 35-Jarige Amerikaan, die al tien jaar als golf professional d ebelangrijkste inter nationale toernooien afreist, incas seerde een eerste prijs van 75.000 dollar (c.a. 267.850 gulden». Brewer kwam tot een totaal van 262 slagen voor de 72 holes. De op tweede paasdag te Rome gespeelde vriendschappelijke voet balwedstrijd tussen de nationale ploe gen van Italië en Portugal is ge ëindigd in een gelijk spel: 1—1. Bij de rust leidde Portugal met 10 door een doelpunt van Eusebio in de 23ste minuut. In de 28ste mi nuut van de tweede helft scoorde Cap- pellini de gelijkmaker: 1—1. De Oostenrijker Jochen Rindt heeft maandag in Silverstone ook de tweede race voor de nieuwe formule 2 renwagens gewonnen. Rindt, die zich reeds vrijdag in Snetterton de snelste had getoond, legde maandag met zijn Brabham-Cosworth de 183.3 k.m. op het circuit van Silverstone af met een gem. snelheid van 187,75 k.m. per uur. De Engelsman Graham Hill eindigde met een Lotus-Cos- worth op de tweede plaats; John Surtees werd met Lola-BMW derde. No Op len Oordt, de Nederland se kampioen op de 5000 meter, heeft I na een vrij lange afwezigheid (bles- I sure) op eerste paasdag in het Bel gische Tildonk zijn rentree gemaakt. De Limburger eindigde in een 10.000 meter lange cross als tweede achter ae Belg Gaston Heieven. De Russische voetbalploeg Dy namo Moskou heeft F.C. Brugge met 20 (rust: 00) verslagen in een door 15.000 toeschouwers bijgewoonde wedstrijd. Brugge staat op de tweede plaats van de Belgische eerste di visie. In Boedapest Rudi Lubbers. Nederlands kam pioen in het halfzwaargewicht, heeft zondag tijdens een internationaal toernooi in Boedapest voor het eerst sedert de Europese kampioenschap pen van 1965 een nederlaag geleden. De blonde Amsterdammer kwam in de finale tegenover de geroutineerde Roemeen Ion Monea te staan en ver loor na een fraai gevecht op punten. Monea. die tijdens de Olympische Spelen van Melbourne (1956) zilver won, haalde Lubbers in de derde ronde met een linkse op de kin naar het canvas. Lubbers herstelde zich snel maar werd even later opnieuw door een linkse getroffen. De Nederlander j ging toen niet neer. maar kreeg wel j staande acht tellen rust. Voor de jury gaf dat de doorslag. Rudi Lubbers had zich zaterdag voor de finale geplaatst door een ruime puntenaege op de Hongaar Horoz. TENATVOOR KEUKENHOF STERRIT Door het bijzonder slechte weer i hebben op Tweede Paasdag slechts j dertig toerrijders aan de traditionele I Keukenhofsterrit van de Lisser Ren- j en Toervereniging „De Bollenstreek" I meegedaan. Het vorige jaar vol- j brachten 225 toeristen deze sterrit. Het hoofdbestuur van de Nederland- l se Rijwiel Toer Unie heeft er reeds in toegestemd, dat de Keukenhof- sterrit over veertien dagen zon dag 9 april opnieuw gehouden mag worden. De meeste deelnemers kwamen uit Haarlem, Leiden. Den Haag en om geving. Er waren echter ook vier I toeristen uit Sneek overgekomen. Zij j waren 's morgens in Lisse op de fiets i gestapt en reden via Noordwijk, Kat- I wijk en Woerden terug naar de eind controle in het café „De Beurs" aan de Haven in Lisse. Doornat en ver kleumd lieten de toeristen daar hun j kaart afstempelen. ADVERTENTIE waar men altyd voor ii klaar staat. Bij de Raiffeisenbank bent u nimmer een nummer. Persoonlijke v behandeling ook voor u i j spaarbank en alle bankzaken ADVERTENTIE Nederlandse damtitel Na de achtste ronde van de strijd i ste nederlaag, maar zover liet deze om de Nederlandse damtitel is het het gelukkig niet komen. Opvallend wel duidelyk, dat de strijd tussen was het tweede puntje dat Hoekstra Roozenburg en Sijbrands zal gaan. scoorde en dat nog wel tegen Van Roozenburg boekte twee weergaloos der Sluis. knappe overwinningen, terwijl Sjj- j Varkevisser ontmoet vandaag Sij- Zaterdag zijn in de stadssport- hal te Tilburg de nationale club- kampioenschappen volleybal voor ju nioren gehouden. De titels werden behaald door Bekkerveld Heerlen (dames) en HMLCLV Den Haag (heren». Het Nederlands bondsteam, de Batavieren, heeft in Breda het inter nationale paashockeytournooi van Zwarth-Wit gewonnen. In de finale bleven de Batavieren na verlenging en het nemen van strafballen met 2—1 de meerdere over Rampong. Het Nederlandse jeugdbasket- balteam heeft maandagavond in Mannheim de eerste wedstrijd uit het Albert Schweitzer-toernooi tegen Italië met 66—53 verloren. De Hongaar Kocsis heef zich tij dens de wereldkampioenschappen voor schermers onder de 20 jaar, die in Teheran zijn gehouden, de sterk ste sabreur getoond. De Roemeen Pongracz werd we reldkampioen op de degen. Bij de dames werd de strijd op de floret geheel beheerst door de Russinnen. De overwinning ging naar Nadeida Kon- dratieva. Een zeventienjarig Noors meisje, Alice Alfheim, is zaterdag in Hol lywood in een internationale wedstrijd als Miss Teen gekozen. De Philippijnen hebben in de eerste ronde van de Aziatische zóne van het Davis Cup-tennistournooi met 5—0 gewonnen van Zuid-Korea. In de volgende ronde komen de Philippinos uit tegen Zuid-Vietnam. De Australiër Rod Laver is maandag winnaar geworden van een tennistoernooi voor profs, dat in Miami Beach werd gehouden. In de eindstrijd zegevierde hij met twee maal 63 over de Spanjaard An drew Gimeno. In het dubbelspel won hij met zijn landgenoot Fred Stolle van Dennis Ralston en Pancho Gon zales: 64, 36, 64.. De beide overwinningen brachten hem 4.000 dollar (ruim 14.000 gulden aan prij zengeld op. Het Nederlandse studenten rug- byteam heeft maandag in Den Haag met 120 van de Haagsche Rugby Club verloren. Bij rust was de stand 5—0. Harry Steevens behaalde ln Helmond zijn eerste 5 we seteoen. Steevens bleek j ;'t'e"rdamse AVGA.'v nelste va.n een kopgroep je van renners, dat een voorsprong van ronde op de rest van het veld genomen. Jos van der Vleuten I tweede en Gerard van Vianen lAKLEMMEKS'.VKAA'l 111 Tafeltenniseompetitie ielersnippers Krappe zege Scylla brands duidelijk de wind mee had door het gedeeltelijk falen van zijn beide tegenstanders. Van Leeuwen (door twee overwinningen in de lift) en Varkevisser (twee remises) delen met Van der Sluis de vijfde plaats op één punt van Wiersma en Weer- hevm. Dit weekeinde is pas goed de strijd om de titel ontbrand. Vooral Roo zenburg liet er geen gras over groeien. Zijn zege op Okrogelnik dwong ieders respect af. deze „groot- brands en Roozenburg Wiersma, terwijl het programma van de vol gende ronden doet vermoeden dat het treffen tussen de nummers een en twee in de laatste ronde, de be slissing zal moeten brengen. Uitslagen 7de en 8ste ronde: Okro gelnik—W. de Jong 1—1; v. d. Staay tegen v. Leeuwen 02, Roozenburg tegen D. de Jong 2—0, Sijbrands— Wiersma 2—0, v. d. Sluis—Bom 2—0, Van Dijk—Hoekstra 2—0, Weerheym tegen Varkevisser 1—1; Varkevisser meesterlijke" partij zal nog veel stof j tegen v. d. Staay 11. v. Leeuwen- tot analyse geven. Daarvóór had Douwe de Jong eveneens een plot seling op scherp staande Roozenburg aangetroffen. Sijbrands maakte aan de eventuele kampioensaspiraties van Harm Wiersma wreed een einde en trof in de volgende ronde een goed geefse Wim de Jong. hetgeen een moeiteloze „twee" betekende Definitief Van Leeuwen, die in verloren po sitie Van der Staay met een slagzet verraste, schoot hierdoor gesterkt te gen veteraan Bom ouderwets uit zijn slof. De Utrechtse kampioen werd onder zware druk gezet, waarna een vernietigende slagzet het pleit defini tief beslechtte. Varkevisser bleef op nieuw niet ver van de winst verwij derd, maar zowel tegen Weerheym als tegen Van der Staay, faalde hij op het beslissende ogenblik. Weer heym bracht de ontgoochelde Kat- wijker nog op de rand van zyn eer- Bom 20, OkrogelnikRoozenburg 02, W. de JongSybrands 02, Wiersma—Van Dijk 1—1, D. de Jong tegen Weerheym 2—0. Hoekstra— v. d. Sluis 11. Stand: l. Sijbrands 14 pnt., 2. Roo zenburg 12 pnt., 3. en 4. Weerheym en Wiersma 10 pnt., 5, 6 en 7. Van Leeuwen, v. d. Sluis en Varkevisser 9 pnt., 8. Van Dijk 8 pnt., 9. W. de Jong 7 pnt., 10. en 11. D. de Jong en v. d. Staay 6 pnt., 12 en 13. Bom en Okrogelnik 5 pnt,, 14. Hoekstra 2 pnt. In Harelbeke Sprint zege van Belg Bocklant De Belgische sprinter Willy Bock lant heeft zaterdag de klassieke voor- jaarsrit HarelbekeAntwerpenHa relbeke op zijn naam gebracht. De Nederlander Gerben Karstens ein digde als zevende. Het was een levendige rit, waarin Rik van Looy na 75 km. met onder andere Bracke, Gilbert Desmet 1, Bruno Janssens en de Italiaan Fez- zardi een ontsnappingspoging or ganiseerde. Na 130 km. hadden de twaalf vluchtelingen een voorsprong van 5 min. 15 sec. Op het moment dat iedereen overtuigd raakte dat de ontsnapping definitief was, begon Eddy Merckx aan een tegenactie en door zijn zwoegen was het verschil op de Mont de l'Enclus (170 km.) geslonken tot slechts 50 seconden. In de afdaling ontstond een alge mene hergroepering. Bij de doortocht van Aalbeke (220 km) demarreer de Bocklant. Hij werd onmiddellijk gevolgd door Huysmans en Armand Desmet, de drie mannen bundelden hun krachten en dank zij de onop lettendheid van Van Looy en Merckx vergrootten zij hun voorsprong. In de sprint in Harelbeke zegevierde Willy Bocklant gemakkelijk over zijn twee helpers. De uitslag: 1 Bocklant (Belg) de 216 km in 5.26.0; 2. Huysmans (Belg) 3. Demset (Belg) op 5 sec; 4. Gode- froot (Belg) op 50 sec; 5. Seis (Belg); 6. Van Looy (Belgi: 7. Karstens (Ned); 8. Merckx (Belg): 9. Van Spingel (Belg); 10. Janssen (Ned); 21. De Roo (Ned); 22. Zoet (Ned); 36. Van der Vleuten (Ned) op 1.18. Wieger Mensonides, derde bij de Olympische Spelen in Rome en thans nog een enkele keer zwemmend voor zijn plezier, heeft zondag in Hildes- heim (W. Did.) de 200 m. schoolslag gewonnen, in 2.41.6. Dit gebeurde tij dens een vierstedenontmoeting, die werd gewonnen door de ploeg van Malmö. ADVERTENTIE van Looy won zondag de km lange ronde van Alken (Bei- Hij versloeg in de eindsprint landgenoot Rik Verheyden. De ïrlanders Ottenbros en Sohröder len derde en vierde. De Belg Eddy Merckx bracht lag het criterium „La Ronde des igans" in de omgeving van Ca- (Frankrijk) op zijn naam. pson werd tweede op één minuut; Janssen werd vierde op 1.35. De Deen Kjell Rodian, zilveren laille-winnaar van Tokio, won dag de negende „Grote Panter- or amateurs in de Westduitse )ts Brunswijk De Nederlander m Holst eindigde als vierde. onverwachte overwinning voor Ned- lloyd46 Oudkampioen Bert On nes (AMVJi verloor op verrassende wijze zyn drie partijen. Een derge lijke nederlaag is hem in jaren niet overkomen. In de hoofdklasse B zakt Belcrum een klasse, aangezien deze ploeg niet verder kwam dan een 5—5 spel tegen VVGA. Het VVGA-team was reeds gedegradeerd. In overgangsklasse F1 werd Tref fers 2 kampioen door een 64 zege op Excelsior. De „Veeners" zijn dit jaar wel bijzonder succesvol, daar hun beide landelijk spelende teams promoveren. De uitslagen: Ereklasse A: AMVJ—Nedlloyd 4—6. AVGAScylla 46. Ereklasse B: Belcrum—VVGA 5—5, SNL-Smash tegen SVE 64. Hoofdklasse B: Scyl- la 2—AMVJ 2: 1—9, JCV—De Tref- Verrassillg fers 6—Eendracht 2—Wibats 4 55. Hoofdklasse D: Never Despair tegen Docos 8—2, ATTCNedlloyd 2 9—1. Scylla heeft dit weekeinde een krappe 64 zege behaald op het Am- der Helm won zijn drie partijen, waarvan één met bijzonder veel moeite tegen de steeds beter spelende Lucas. Laatstgenoem de zag echter kans Gerard Bakker te verslaan, die overigens zijn overige twee partijen in winst kon omzetten. Het dubbelspel was voor Scylla, waarmee de overwinning veilig werd gesteld. Met vertrouwen kan Scylla de ko mende strijd in Amsterdam tegen Nedlloyd tegemoet zien. Het zal een hard en spannend tafeltennis-duel worden. Scylla heeft al voldoende aan een gelijkspel om zich clubkam pioen van Nederland te kunnen noe men, tei'wljl Nedlloyd dit alleen kan bereiken, door een zege op de Leidse ploeg. kamerbreed EEN KEIJZER TAPIJT M' POSTBUS 39 HILVERSUM Experiment met jeugd De Leidsche Zwemclub speelde terdagavond de laatste water- polowedstrljd van de winter-compe- titie tegen Neptunus in Zaandijk. Het werd een 64 overwinning voor de LZC. Coach Van der Reyden probeerde in deze ontmoeting een aantal jon gere spelers, zoals Jan en Jacques de Graaf, Jan Maassen. Gerard Soet en Jan Brak. Het experiment slaagde, aangezien Neptunus met le ge handen bleef zitten. Na het eer ste fluitsignaal was het al snel raak: een actie van Ronald Koe- dooder werd besloten met het eerste LZC-doelpunt. Nog in dezelfde pe riode scoorde Hans Parrel uit een straf worp: 02. In de tweede speel tijd kwam er teveel jeugd van LZC in het water, zodat de routine van de Zaandijkers de doorslag gaf. On danks moedig werk van keeper Jan Maassen ging de voorsprong verlo ren en werd de stand gelijk: 2—2. Neptunus liep zelfs verder uit tot 32. maar Parrel zorgde met een ver schot voor 33 .Vooral het optreden van de jeugdige LZC-er Jan de Graaf (14 jaar) trok de belangstel ling. Parrel zorgde vervolgens voor een 3—4 voorsprong na het benut ten van een strafworp. De laatste speelperiode leverde nog enige spannende ogenblikken op. Nadat Dick Timmermans er voor had gezorgd dat Parrel het vijfde I Leidse doelpunt kon scoren, werd Neptunus een treffer toegekend. Koedooder wachtte namelijk met de bal tot de speler aan zou komen zwemmen, die het vonnis ging vol trekken. Dit was niet naar de zin van de Zaandijkse midvoor. De Nep tunus-speler trachtte de bal te ver overen, wat uitliep op een overtre ding tijdens dood spel. Wangedrag, besliste de scheidsrechter en stuur de de speler het water uit, zonder dat vervanging mogelijk was. LZC doel puntte in de resterende tijd nog een maal, zodat de eindstand 64 werd. Het internationale paashockeytoer- nooi van de Kieviten heeft een voor tijdig einde gezonden. De wedstrij den, waaraan onder meer Engelse, Schotse en Duitse ploegen deelnamen konden maandag wegens de ongun stige weersomstandigheden geen doorgang vinden. Ook de ter afslui ting van het toernooi te spelen ont moeting tussen het toemooi-elftal en het bondselftal moest worden afge last. De eerste en tweede prys, toegekend in de ploegen die de beste doelcij- fers hadden, gingen bij de dames naar Brandenburg HC en Hendon. Bij de heren legden het Engelse toer- team Tramps HC en Kampong be slag op de ereplaatsen. Jeugdwaterpolo Italië heeft het internationale jeugdwaterpolotoemooi in Napels ge wonnen. De Italiaanse junioren ver sloegen maandagavond in de laatste wedstrijd het Nederlandse zevental met 6-1. West-Duitsland, dat eerder 3-3 had gespeeld tegen Italië, werd tweede Spanje eindigde op de derde plaats. De Nederlandse junioren, die tot geen enkele overwinning kwa men, eindigden op de laatste plaats. ATLETIEK Leo de Winter nu student in Los Angeles Onze nationale sprintkampioen Leo de Winter van AAC is op eerste paasdag (met de Panam) via Lon den naar Los Angeles vertrokken. Hij gaat daar de komende vier jaar op speciale uitnodiging zyn studie in de elektrotechniek vervolgen aan het Californian State Polytechnic Colle ge en krijgt daarbij, geheel volgens de Amerikaanse universitaire be grippen, alle faciliteiten om zich ver der in de atletiek te bekwamen. De 22-jarige Leo de Winter, zoon van een opperwachtmeester van de dienst luchtvaart van het korps rijkspolitie op Schiphol, heeft in Ca- lifomië al een voorganger: de voor malige Nederlandse en Europe se verspringkampioen Henk Visser. De laatste woont al jaren in Cali- fornië en zal er Leo de Winter met raad en daad gaan bijstaan. Karstens won criterium Gerben Karstens heeft maandag het vijftiende internationale prof criterium van Saint Cloud gewon nen. Hij versloeg in de eindsprint van deze 120 km lange wedstrijd, die door het slechte weer weinig bezoe kers trok, zijn landgenoot Arie den Hartog en de Brit Tom Simpson. Na mislukte vluchtpogingen van wereldkampioen Rudi Altig en de Belg Eddy Merckx. ontsnapten Kar stens en Den Hartog met Simpson en Daunat in de voorlaatste ronde met succes uit het peloton. Btf de finish had het viertal een voorsprong van 14 seconden. De uitslag luidt: 1. Karstens (Ned.) 120 km in 3 uur 19 min. 2. Den Har tog (Ned.) z.t. 3. Simpson (G.B.) z.t. 4. Daunt (Fr.) z.t. 5. Huysman (Belg) op 14 sec 6. BingeUi (Zwit.) 7. Riotte (Fr.). 8. Van Springel (Bel.) 9. Bölke (W. Did 10 Beufeuil (Fr.) allen z.t. als Huysman.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 13