r PAASDINER (5.75) qSfaiinsfoffe"! Verlies PTT 40 miljoen Nieuws poging van Nederlandse albert's corner Strijd om de Toirey Canyon EEMCO n.v. Hallstein wijst op de politieke betekenis van tienjarige EEG EL-MIOR MET EEN ENKEL WOORD ssa.* PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD VRIJDAG 24 MAART 196] ^^>eidóe ^Qcjencla In de bouwput voor de nieuwe B-jaculteit van de universiteit van Amsterdam in de Roeters- straat is gisteren een 20 meter hoge torenkraan omgeslagen, waarbij deze geheel werd ver nield. De kraanmachinist C. M. Schouten uit Alkmaar en zijn col lega P. K. Onink uit Amsterdam die zich op 12 m hoogte in het kraanhuis bevonden, toerden met verwondingen overgebracht naar het Weesperplein ziekenhuis. De j heer Schouten moest met zwaar inwendig letsel worden opgeno- i men. De andere machinist werd j na behandeld te zijn door de ge- L neeskundige dienst naar huis ge- I bracht. De oorzaak van het ongeluk was vermoedelijk het breken van de trekstang in de top van de kraan. Het verlies van de postdienst wordt dit jaar 3 miljoen groter. Dat komt door het uitstel van de verhoging van het nieuwsbladtarief tot 1 juli. Aanvankelijk werd gerekend op een tekort van 37 miljoen. Dat nu onge veer 40 miljoen worden. Dit heeft de minister van Verkeer en Water staat, dr. J. E. de Quay, in een nota aan de Tweede Kamer meegedeeld. De verzending van briefpost levert een positief saldo van 18 miljoen gulden op, maar de verzending van drukwerken en nieuwsbladen resul teert in verliezen van respectieve lijk 13 en 30 miljoen. De verliezen van pakketpost en het geldbedrijf kunnen op 6 en 9 miljoen worden geraamd. Een belangrijke onzicht bare subsidie" gaat dus naar de ver zending van stukken tegen nieuws bladtarief. Als gevolg van de ontspan ning op de arbeidsmarkt is de perso neelsbezetting verbeterd. Toch zal ADVERTENTIE EXCELSIOR STOFZUIGERS verschillende modellen Verdachten bomaanslag blij ven nog in arrest De rechter-commissaris heeft gis teravond een bevel tot bewaring (zes dagen) afgegeven tegen een 20-jarige student uit Amsterdam en een 25- jarige Rotterdammer. De jongelui hebben bekend de bomaanslag op het Van Heutszmonument te hebben ge pleegd. Het bevel kan één keer met dezelfde termijn worden verlengd. De officier heeft de twee verdach ten twee feiten ten laste gelegd. Ten eerste overtreding van de artikelen 1 en 3 van de vuurwapenwet, waar op een straf van vier jaar staat. En voorts het in gevaar brengen van de algemene veiligheid van personen of goederen (art. 157 Wetboek van Strafrecht, waaronder valt het ver oorzaken van een ontploffing). Daar op staat maximaal 12 jaar als een gevaar voor goederen te duchten is "en 15 jaar indien er levensgevaar voor anderen is te vrezen. Bij hun verhoor door de officier van justitie, mr. J. E. Vriesema, hebben de twee verdachten over het motief voor het opblazen gezegd, dat zy het monu ment een symbool vinden van na tionalisme. Nationalisme heeft oveiv al in de wereld verfoeilijke gevolgen en daarom, aldus verdachten, moest het monument verdwenen. Voor de bomaanslag hebben de jongemannen een zelfgemaakte bom gebruikt, waarvan twee scherven by het monument zijn teruggevonden. Na het aanbrengen van de bom zijn de jongelui vrij dicht in de buurt van het monument gebleven om de uitwerking van de explosie af te wachten. Zij meenden dat zy even tuele voorbijgangers nog hadden kunnen waarschuwen voor het ge vaar van de explosie. WISSELKOERSEN Londen 10.10%10.11; New York 3.61%—3.61%; Montreal 3.34^-3.34^ Parijs 72.97%73.02% Brussel 7.27— 7.27 Frankfort 90.91 —90.96 Stockholm 70.02-70.07: Zürich 83.41% —83.46%; Milaan 57.84%—57.89% Kopenhagen 52.3252.37; Oslo 50.53% —50.58%; Wenen 13.98%—13.99%. Lissabon 12.6012.61%. (Van onze Londense correspondent) In de komende dagen hopen de Nederlandse bergers van de firma Wijsmuller een nieuwe poging te ondernemen om de reuzentanker de Torrey Canyon vlot te krijgen. Een poging in deze grootste reddingsoperatie die ooit is ondernomen om reeds gisteren de tanker vlot te krijgen werd afgelast omdat de om standigheden niet goed waren. rr j 9 daad de gewenste uitwerking heeft, 14 B S tl O* itoch besloten heeft een diepgaande 4.4A keuring te ondernemen in het la- Inmiddels worden ko. chtige boratorium van „de concurrent", voorbereidingen getroffen onder vrij- De heer De Vries sprak gister- wel ideale weersomstandigheden. De I avond de verwachting uit dat vloed is echter nog niet hoog genoeg. jde kansen, dat hij alsnog een op- Lucht wordt in de lege olietanken 1 dracht zou krijgen voor het. vernie- de tanker gepompt om zodoende tigen van de olie, nu wel zeer gering zijn geworden. Hangende het experiment dat men met Cleanosol wil doen heeft de Britse admiraliteit een chemisch op losmiddel gekocht van een fabrikant in Luik. Het middel dat de Britse Petro leum Maatschappij aanbood en waarvan 200.000 liter per dag ge bruikt wordt, is bijna op en sohijnt niet geheel te voldoen, Suggesties, dat het middel slechte gevolgen zou hebben en ook het strand zal scha den zijn officieel tegengesproken. Een Amerikaanse expert heeft voorgesteld om droog zand uit vliegtuigen op de olie te gooien, zodat dan het zand met dè olie op de bodem van de zee zou zinken. Wanneer alle olie met chemicaliën bespoten moet worden zal dat ongeveer 75 miljoen gulden kosten. het schip lichter te maken. De kans dat de nog in het schip aanwezige duizenden liters ruwe olie ook prijs gegeven zullen moeten worden is groot. De vrees bestaat dat de tan ker anders in tweeën zal breken. Om die olie op te vangen zal de marine en plastic ring van ruim een kilo meter rond het schip leggen. Dit kost enkele tonnen. De proefnemingen met het Neder landse ontvettingsmiddel deanosol van de Enschedeër De Vries om de olie in de zee op te lossen is gunstig verlopen, maar de Britse marine wil nog eerst proeven in laboratoria ne men, onder andere om te kyken of het middel schadelijke gevolgen zal kunnen hebben. Gisteravond vertrokken van Schip hol twee paketten Cleanosol die op het laboratorium van de British Pe trol aan een diepgaand onderzoek on derworpen zouden worden. De heer De Vries hoopt, dat de uitslag dit onderzoek morgen bekend zal worden. Hij vreest echter, dat de ver ing, die hierdoor is ontstaan, moeilijkheden bij de vernietiging van de olie op de golven voor de Engelse kust zal betekenen. De olievlek ver deelt zich namelijk steeds meer in parten, waardoor de verdelging moei lijker wordt. Hij is er bovendien te leurgesteld over dat het ministerie van Oorlog, ondanks het feit dat ma rinedeskundigen samen met zijn agent in Engeland tot de conclusie zijn ge komen dat cleanosol inder- AOADEMISOHE EXAMENS Aan de Leidse Universiteit slaag den voor het kandidaatsexamen II geneeskunde: mej. M. L. Beetsma, Den Haag, mej. A. P. E. Kerkmeer, Hilversum, mej. M. J. J. H. Kimman Wassenaar, mej. I. Lequin Den Haag, en mej. T. C. van Waning Arnhem en de heren S. Z. Bratland Oslo, G. H. M. Brom, Wassenaar, P. P. M. Th. Hermans Curasao, G. Th. Kok voor schoten, C. v .d. Pompe Leiden en J. J. Romeijn Rotterdam. De economische gemeenschap van de Zes, dc EEG, is ook een machtige politieke factor in de wereld gewor den, aldus verklaarde prof. Hallstein, president van de uitvoerende com missie, gisteren in Baden-Baden. Reeds bij dc officiële vestiging van de organisatie, morgen zaterdag tien jaar geleden, werd een deel van de buitenlandse politiek van de le den-landen „gecollectiviseerd", na melijk de politiek op het gebied van de buitenlandse handel. Hallstein noemde de buitenlandse handel ver moedelijk het belangrijkste element in de buitenlandse politiek van een land in vredestijd. De invloed van de EEG op de rest van de wereld is buitengewoon ge- ADVERTENTIE Kom, verwen uw vrouw met Pasen met een feestelijk Bij alle kipgerechten een tafeldrank gratis STATIONSPLEIN 24, LEIDEN (t.o. het weest, aldus Hallstein in een vraag gesprek voor radio-Südwestfunk. Het succes van de EEG bracht wijlen pre sident Kennedy er toe de Kennedy- ronde voor onderhandelingen over de tarieven te ontwerpen. Verder, aldus Hallstein, wordt de EEG een immense factor in die eco nomische betrekkingen tussen O06t en West alsmede in de politieke. „Er bestaat geen twijfel aan of men moet van deze factor gebruik maken voor een politiek van geheel-Europese samenwerking. Een dergelijke samen werking moet in de loop van de ko mende jaren zo intensief worden als de verschillen in economische stelsels, voorschriften en opvattingen moge lijk maken", aldus Hallstein. Het is een nutteloze en open vraag, aldus Hallstein, of de toekomst for mele banden zal opleveren tussen de EEG en de Oosteuropese landen, het zij door volledig of geassocieerd lid maatschap. „Europa blijft onvolledig zo lang Oost en West verdeeld zijn. Dit opent een buitengewoon groot terrein voor vruchtbaar toekomstig werk", aldus Hallstein. Sprekend over de politieke eenwor ding van de EEG zei Hallstein: „Als men spreekt van politieke eenwor ding bedoelt men niet de overgang van de economische naar de politieke eenmaking, maar meer van de uit breiding va n de economisch - poli tieke en sociaal-politieke naar de meer po litieke dat wil zeggen de gebieden van de buitenlandse- en defensie politiek. De enorme olievlek van meer dan honderd vierkante kilometer is uit eengevallen in 25 kleinere delen. De stranden aan de Britse zuidwest kust worden op het ogenblik niet be dreigd, maar de olie ligt wel dreigend enkele kilometers van de Eneel- se kust. 25 vaartuigen, zowel torpe- dobootjagers als kleine vissersvaar tuigen proberen de olie met chemi caliën te bewerken. Een leger van en kele duizenden mannen staat paraat op de stranden, waar nu duizen den paasgangers ongestoord hopen te genieten van een mooie Pasen. De stranden van Cornwall zijn de mooi ste van Engeland. het tekort bij de posterijen in westen des lands dit jaar gemiddeld nog 500 man bedragen. De regering overweegt de doelma tigheid bij de gang van zaken bij de PTT door een particulier bureau te laten onderzoeken. De minister gelooft niet, dat de postcheque- en girodienst en de Rijkspostspaarbank door lange wachttijden aan de loketten in hun ontwikkeling worden geremd. Door verbetering van de loketten- dienst is de laatste jaren de door stroomsnelheid aan de loketten be langrijk vergroot. Maar omdat ook uit het oogpunt van doelmatigheid „leegloop" in de lokettendienst niet aanvaardbaar is, ka.n niet onder alle omstandigheden aan een zekere rij- vorming worden ontkomen. ADVERTENTIE vanaf f 15,90 HERENMODE CONFEKTIE LEIDEN GANGETJE 6 Amateurs Twee mannen die een overval op een motel in Hayward Californië uitvoerden, zagen er uit als echte rovers, maar ze bleken ama teurs te zyn. Gewapend met revolvers en met nylonkousen over het hoofd overvie len ze de beheerder van het motel. Een van hen greep de zestig dollar uit de kas en legde het geld op een sofa om zyn maat te helpen by het vastbinden van de beheerder. Ze ren den weg naar hun auto. Ze lieten de beheerder gebonden op de bank achter en het geld op de sofa kuberge frangaise: Café-chantant Rapenburg 10: Tienersociëteit Venster". Filmvoorstelling „Greei Oude Vest 13: Evangelisatie C tengem. „Ecclesia", 8 uur nam. Wijkcentrum Vredeskerk (Burggra- venlaan): Jeugd-declamatorium het Evangelie Zijlsingel 2: Volle Evangelie-zending. Spr. dhr. J. Zijlstra, 8 uur nam. ZATERDAG Den Burcht: Meubelshow v. d. Klugt Doopsgezinde kerk: Adventkerk: 10- 11 uur voorm.. by'1 uur, dhr. C. Berger. Hogewoerd 175: bijbelstudie: 111 Tienersociëteit im.; Openbare lezing: 2.30 en 5. Rapenburg 10: Tienersoclët* t Roefje". Filmvoorstelling „Green Bijz. Kerkewerk o.l.v. dr .P. L. Schoon- J. Diender, 10.3 Oude Rijn 5: Gem. de Bruin, Wachttorenstudie nkstergem. Spr. Jehovah's ge- i 5.15 i Openbare lezing: 2. Zijlsingel 2: Volle Evangelie- Spr. dhr. J. Zijlstra. 10 uur DINSDAG 20.00 uur: India Arise". Ch. de Bourbonhof Circusthei ,De dete< Hogewoerd 175: -9.30 i iktronicaclub ADVKRIENTHL BINNENLAND Zeepost Met de volgende sche pen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlyk ter post moet zyn bezorgd, tl, tussen haakjes, achter de n van het schip vermeld. Argen tinië: „Zaanland" (27/3), „Rio Sa- (27/3); Brazilië: „Santa Rosa" (29/ lado (31/3). Australië: m.s. „Theben" Canada: m.s. Ornefjell (29/3)s.s. „Maasdam" (31/3); Kenya, Oegan da, Tanganjika: „Pierre Loti" <31/ 3); Ned. Anillen: „Mercurius" (28/ 3)Ver. Staten van Amerika. „Greb- bedijk" (29/3), „American Ranger" (31/3); Z.-Afrika (Rep.) m.i.v. Z.- W.-Afrika: „Alcor" (29/3). Inlich tingen betreffende de verzendings data van postpakketten geven de postkantoren. Assistente bij bevalling Bij de geboorte van de baby van Prinses Beatrix en Prins Claus wordt prof. dr. W. P. Plate, bijgestaan door zus ter Cor Beusekom. Zy is hoofdver pleegster in de kliniek van de Utrechtse gynaecoloog. Enkele dagen voor de vermoedelyke datum van de bevalling, zal de Utrechtse kraam verzorgster haar Intrek nemen in kasteel Drakesteyn en de Prinses helpen in de eerste weken na de ge boorte van het prinsenkind. Leiding C.B.S. Met ingang van 1 december 1966 is dr. J. CH. W. Verstege benoemd tot directeur-ge neraal van de statistiek, als opvolger van prof. dr. Ph. J. Idenburg. Dr. Verstege is reeds van 1938 af in dienst van het C.B.S., sinds 1949 als plaatsvervanger van de directeur-ge neraal. Onder zyn leiding had de eerste naoorlogse volkstelling in 1947 plaats. Ruim 25 jaar was hy daar naast secretaris van de centrale com missie van de statistiek. Kind verdronken Gistermiddag is de 4-jarige Frank Vroiyk in het water langs de Haagse Valkenboska- de geraakt 'en verdronken. Een twee ling-zusje van het jongetje stond op de Valkenboskade te huilen. Toen voorbygangers haar vroegen wat er aan de hand was, zei zy dat haar broertje in het water lag. Onmiddel- ïyk te hulp geschoten politie en ook een kikvorsman van de brandweer zochten het water af, zonder resul taat evenwel. Totdat omstanders la ter ongeveer 500 meter verder het kind zagen drijven. Zuurstoftoedie ning bracht geen redding meer. Aangenomen wordt, dat het jongetje tydens visjes vangen te water is ge raakt. Jeugdige diefjes Zes minder jarige jongens in de leeftyd van 15 tot 18 jaar zyn door de recherche van de Rotterdamse rivierpolitie aan gehouden onder verdenking van een serie diefstallen uit verscheidene win kels in de Maasstad. Volgens hun bekentenissen stalen de jongelui on der meer bromfietsen en auto-onder- dlen ter waarde van f 5.000 de ge stolen bromfietsen werden gedemon teerd, waarna de niet bruikbare on derdelen en de frames werden weg gegooid. Voorts stalen de jongens kleding, vulpennen en boeken, waar van zij een deel weggaven en "de rest verkochten. Vyf helers hebben van de politie gen. pro ;-verbaal gekre Winkels op 1 mei Op maandag 1 mei, de dag waarop de verjaardag van Koningin Juliana wordt gevierd, kunnen de winkels 's middags ge sloten zijn. De centrale werkgevers organisaties in de detailhandel ad viseren hiertoe. Het advies is in overleg met de samenwerkende bon den van werknemers. Inbraak in gemeentehuis Er Is ingebroken in het gemeentehuis van het Drent-hse dorp De Wijk, bij Mep- pel. De kluis is geforceerd en daar uit is een bedrag van 15.000 gulden verdwenen. De inbraak werd gisteren ontdekt door de werkster, die in het gemeentehuis een grote chaos aantrof. Alle deuren stonden open en alle kasten waren leeggehaald. BUITENLAND Brandt in Verdun De Duitse vice-kanselier en minister van Bui tenlandse Zaken Brandt en zyn twee zoons hebben gisteren het monument van de eerste wereldoorlog ln Douau- mont en de slagvelden van Verdun bezocht. Via Luxemburg keerden zij pgr auto naar Bonn terug. Prinses gaat vooruit Prinses Ma- rie Beatrice van- Savoie, de jongste dochter van ex-koning Umberto van Italië, die zaterdag in haar Madri- leense flat door een kogel werd ge troffen, herstelt zich snel van de psychische schok die zij by de ver wonding heeft opgelopen. Dit werd gisteren van doorgaans welingelichte zyde in Madrid vernomen. Haar toe stand zou niet gevaarlijk meer zyn. De kogel heeft hart noch longen ge raakt. Het is nog steeds niet bekend wat er precies gebeurd is in de flat van de prinses. Doodvonnissen Gisteren zijn negen doodvonnissen geëist door de officier van justitie van Boedapest in een massaproces tegen voormalige leden van de Hongaarse nazi-party, de „Pylkruisers". Zij worden ervan beschuldigd tydens de tweede we reldoorlog oorlogsmisdaden bedreven te hebben. Het proces heeft 50 da gen geduurd. Oe Thant naar België De se cretaris-generaal van de Verenigde Naties, Oe Thant, zal van 22 tot 24 mei een bezoek aan Brussel brengen op uitnodiging van de Belgische mi nister van Buitenlandse Zaken, Har mei. Hy zal met Harmei besprekin gen voeren over de belangrykste in ternationale problemen van het ogen blik. Onderwqjs in Sow jet-Unie Te veel huiswerk, te volle klassen, slechte verlichting en verkeerd-geconstrueer- de schoolbanken brengen ernstige schade toe aan de Sowjetrussische schoolkinderen, aldus de minister van Volksgezondheid Petrowski, die het een te zware last voor de kinderen, vindt dat zy na zes schooluren nog drie tot vier uur huiswerk meekrijgen. Kinderen, evenals volwassenen, moe ten tyd hebben voor zichzelf waarin zy kunnen denken en dagdromen, naar culturele voorstellingen kunnen gaan en aan sport kunnen doen, al dus de minister. Havenbrand Een driehonderd meter lange steiger voor zeeschepen op Staten Island in het Newyorkse havengebied is gisteren geheel uitge brand. Het Noorse vrachtschip Fern- field, dat langszy lag met een la ding rubber, kon door drie sleepbo ten tijdig worden weggetrokken. Het schip heeft alleen schroeivlekken opgelopen in de midscheeps aan stuurboord. Twee kleine brandjes in de ruimen konden snel worden ge blust. De steiger werd zeer zwaar be schadigd, partyen rubber, levens middelen en koffie die er opgesla gen lagen, gingen verloren. Proces verschoven De rechtbank van Parijs heeft de datum waarop het proces Ben Barka zal worden hervat, verschoven van 5 april naar 17 april. Mehdi Ben Barka, de Ma rokkaanse oppositieleider, werd in het najaar van 1965 uit een Pa- rijse straat aan de linker Seine- oever ontvoerd. Sindsdien is er niets meer van hem vernomen. Aangeno men wordt dat hy dood is. Brezjnew naar Oost-Duitsland Soekawati overleden De voor malige president van de staat Oost- Indonesië, Soekawati, is zondag j.l. in Bandoeng overleden, aldus meldt het Indonesische blad Ampera. Soe kawati was reeds geruime tyd ziek. Hy is lid van de „volksraad" in het vroegere Nederlandsch Oost-Indië geweest. Oost-Indonesië was een van de staten van de Vroegere fe derale republiek Indonesië. Soekawa ti is ook een vooraanstaand lid ge weest van de Balinese gemeenschap. Simulant Een Hongaar, die zich veertigmaal in ziekenhuizen heeft la ten opnemen met gefingeerde klach ten, is door een rechtbank in Boe dapest veroordeeld tot twee jaar en twee maanden gevangenisstraf we gens misbruik van overheidsgelden en ontduiking van arbeid. De man, de 45-jarige Zoltan Nagy, placht zich schynbaar half dood bij ziekenhui zen te vervoegen. Hy slaagde erin lange tyd te blyven door op gesle pen wyze de op hem genomen proe ven te vervalsen. Opvolger Queen Mary Op 4 april zal de Cunard-scheepvaart- maatschappy gelyktydig aan boord van de Queen Mary in de haven van New York en in de Londense Royal Festival Hall modellen tonen van het schip dat de Queen Mary zal gaan vervangen. De naam van het 58.000 ton grote schip, dat on der de werfnaam Q4 in aanbouw is aan de Clyde in Glasgow, zal pas op 20 september by de tewater lating door Koningin Elizabeth wor den onthuld. Vrouwenhandel in Indonesië Tussen Indonesisch Borneo en Noord-Borneo, dat deel uitmaakt van Maleisië is een handel in vrouwen gaande, aldus een bericht van het persbureau Antara. De vrouwen zou den over de grens worden gesmok keld en worden verkocht voor pry zen tot 600 gulden. Volgens het Indo nesische persbureau worden overigens via dezelfde weg ook apen en exo tische vogels het land uitgesmokkeld. ;rouwzaali' jemeenten,' Zijlsingel 2: Volle Evangelie-zendlns Spr. dhr. J. Zijlstra, 8 uur nam. WOEN.SDAG Camera-theater: K. en O.-film de maand „De man van Rio", 7 Geb. Chr. Soc. Belangen: Eerste eenkomst Vrouwnebond C.N.V., 8 i Garenmarkt: K. en O.-excursie n Picasso-tentoonstelllng in Amsterdi St. AntonluskerkMozartconcert Ju. gendorchester Zürich, 8 uur nam. Stadhuis (trouwkamer): Spreekuui sociale raadsvrouw, 46 uur nam. Muziekschool (Rapenburg 22): Strijk. i-*• johann Morltz Gymna. i Hüttental, 3 Heijden: Jaarverga. W. de Zwijgerlaan 105: Bahal-ge. Johann Morltz Gymna. i sium iiucrental. 8 uur nam. 1 BIOSCOPEN Trianon: „Goed geschoten, Helm", 14 Jr. Werkd. 2.30, 7 e: uur; paasdagen 2.15, 4.30, 7 ei Rex: „Alvarez Kelly". 14 Jaar. I 2.30, 7 en 9.15 uur; paasdagen 2,30 t 4.45, 7 en 9.15 uur. Camera: „Hoe steel lk een miljoen'1 Alle leeft. Werkd. 2.30, 7r paasdagen 2.30, Studio: „Merl leeft. Werkd. 2.30, 7 dagen 2.30, 4.45, 7 Luxor; „Brokkenp Werkd. 2.30, 7 en 9. WASSENAAR i. vnjuag oi i».1; i in „Help", a] Academie: Lelds Academisch Kuna centrum. Tentoonstelling Deense gra fiek. Maandag t/m vrijdag 9 uur voo 5 uur nam. (t/m 3 mei). Galerie Walenkamp (Nleuwsteeg 1 Ter toonstelling van werk van Van d Abeel, Verstookt en Vandenbranden.], Geopend 2 Pes thu lal aan) zondags 13—17 i ran Kyösaï Dageiyks 10-1 9 Zon dage 13 17 uur Rijksmuseum voor Volkenkuno i iSteenstraat 1); Dag 10-17 u: lags 13-17 uur Rllksmoseum foor de geschieden o Ier natuurwetenschappen: Dag 10 Haven Apotheek, Haven 18, Op zaterdag 25 maart Is ln Leidt 's morgens van 8 tot IS spoedeisende gevallen opend: Apotht 35, tel. 20136. U'eekeindedleust der balsartsen Zaterdagmorgen vóór 12 Apotheek Reyst, Steenstra w. aw holsarti 1 (of diens waarnemers) I voor spi 22 2 2 2. HAAGS A G E N D I (van donderdag 23 maart t/m i dag 29 maart) VRIJDAG 24 MAART Circustheater. 20.15 uur: „1 Gitana". ZATERDAG 25 MAART Kon. Schouwburg, 20.15 uur dans van sergeant Musgrave". Circustheater, 20.00 uur: „Eln ln Wien", operette-festival. Kon. Schouwburg, 20.15 uur: 1 Comedle: ,,'n Zondag ln New Yc ZONDAG 26 MAART Kon. Schouwburg, 14.00 en uur: Haagsche Comedle: „De dar MAANDAG 27 MAART Kon. Schouwburg, 14.00 uur 'jled ln de schern Haagsche Comedl sche Comedie Circustheater, "itana". Kon. Schouwbu oep Theater: „Bl OENSDAG 29 MAART Tour de Chan Dillgentia, 20.15 Ramses Shaffy, Liesbeth Louis van Dijk. WEERRAPPORTEN Amsterdam imorgen 7 uur) half bew. 10 6 licht bew. 9 6 licht bew. 8 1 1 licht bew. 9 1 1 licht bew. 9 Zuid-Limburg licht bew. 10 2 1 Helsinki onbew. 4 -8 Stockholm regenbui 6 -4 1 Luxemburg Wenen Belgrado half bew. 13 1 1 onbew. 1 1 1 half bew. 12 7 1 bew. 8 1 onbew. 21 onbew. 26 12 1 \<i

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 2