SPIONAGEBENDE Vier jaar schot in 55 Goede kans op behoud van Torrey Canyon SPECIALE VERKOOP BADSTOF KINDER SWEATERS 6.65 geëist na de kerk" GOEDE PRIJZEN VOOR TULPEN Enschedeër wacht op Britse beslissing 578sle STAATSLOTERIJ Iweede klasse HAAGS AGENDi PAGINA 2: LEIDSCH DAGBLAD DONDERDAG 23 MAART 19S] eidóe G^cfencia Vervolg van pag. 1 Als parachutespringer had Rinal- di verder toegang tot alle vlieg velden, ook militaire en zelfs die van de N.A.V.O. maar de Italiaanse con tra-spionagedienst had niet stilgeze ten. Reeds enkele jaren geleden was hij gezien, samen met kolonel So- lowow, een militair attaché van de Sowjet-Unie die acht jaar geleden wegens spionage door de Italiaanse regering werd uitgewezen. Vandaar dat Rinaldi voortdurend in het oog werd gehouden. De politie wilde echter absolute zekerheid hebben en hem arresteren op een ogenblik waarop werkelijk iets belangrijks gebeurde. Toen men bij de veiligheidsdienst wist dat begin maart zijn chauffeur Fernando Girard, die bij het kom- plot betrokken was, naar Spanje zou vertrekken, werd besloten hem bij zijn teurgkeer in Italië aan te hou den, wat dan op 15 maart is gebeurd. In zijn wagen werden filmpjes en ander materiaal gevonden. Men heeft dit niet bekendgemaakt, om te kunnen vaststellen wie de filmpjes, die volgens afspraak op 19 maart bij Bracciano in een gat in de grond zouden worden verstopt, zou komen afhalen en daarbij is dan de Rus in de val gelopen. De werkmethode van de agenten was doorgaans dezelfde. Op bepaalde plaatsen in de omgeving van Rome, maar ook in de dierentuin van Tu- Droogte en hongersnood in India Uitgehongerde bewoners van een dorp in de Indiase staat Bihar, die door droogte geteisterd wordt heb ben, gewapend met geweren, gepoogd zich meester te maken van de graan oogst in een naburige plaats, aldus berichten uit Nieuw Delhi. De politie kwam tussenbeide en er ontstond een vuurgevecht. Een der aanvallers werd gedood en drie gewond. De premier van Bihar. Sjina, heeft onlangs verklaard, dat de strijd tegen de droogte een kwestie van leven of dood is: 35 miljoen bewoners hebben voedselgebrek en 8000 dorpen zitten zonder water. rijn, en verder in Zwitserland dicht bij de stad Montreux, werden docu menten en microfoto's gedeponeerd, hetzij in holle bomen, hetzij in ga- ton welke in de grond gegraven en daarna weer dichtgegooid. Daar het de politie er vooral om te doen was ook de Russische tussenpersoon te kunnen betrappen, heeft men ge wacht tot men wist dat er een zen ding zou komen die in de omgeving van Rome moest worden gede poneerd. In de woning van Rinaldi vond men een grote radio, waarmee men kan ontvangen en uitzenden, ook naar landen aan gene zijde van de oceaan en zeker ook naar Moskou. Verder tal van andere foto's en documenten, die alle betrekking heb ben op militaire objecten, verder de geheime code waarin de berichten werden doorgegeven en, vreemd ge noeg, ook een zakboekje met in co deschrift en in onzichtbare inkt ge schreven namen en adressen van een groot aantal agenten die voor Rinaldi werkten. Ruim 300 N.A.V-O- officieren .onder wie enige Amerika nen, zouden volgens hem van het komplat hebben geweten. Besturenbond Sociaal economische po- Arnhems gerechtshof (Van onze Arnhemse correspondent) Kon een 47-jarige Amsterdamse ex-groothandelaar een met scherpe patronen geladen Beretta- (James Bond)-pistool, dat hij weken, mis schien wel maanden lang vrijwel da gelijks op zak droeg aangezien heb ben voor een alarmpistool, het klap pertjespistool ,dat volgens hem al leen maar pief-paf-poef kon doen? Het antwoord op deze vraag moet het Arnhemse gerechtshof geven. Over 14 dagen zal het hof arrest moeten wijzen in de zaak, die be kendheid kreeg als de zaak van het Volgens Britse marine De Britse marine meent dat een goede kans bestaat dat de tan ker Torrey Canyon vlot komt in de komende dagen. Inmiddels gaat de strijd tegen de gigantische olievlek (nu reeds 60 bij 25 km onverdroten voort en tracht men door het opwerpen van een „dam" van wasmiddelen te verhin deren dat de olie de stranden van Z-Engeland bereikt. Men heeft goe de hoop hierin te slagen. De 40.000 ton olie die op dit mo ment in zee drijft wordt door een vloot van 25 tot 30 Engelse schepen bestreden. Zij zijn er in geslaagd met behulp van wasmiddelen het olieveld üt elkaar te breken. De Engelse re uring heeft snelle maatregelen ge- men om te voorkomen dat Cornwalls gouden kusten in de .ïende maanden onbruikbaar zou- ~n worden. Op dit moment lijkt het gevaar voor Z^Engeland bezworen; de vlek beweegt zie hin zuid/zuidoos telijke richting, naar de kusten van Bretagne. De chemische middelen zorgen ervoor dat een groot deel van de olie naar de bodem zakt. De bestrijding van de olievlek, de grootste die ooit een land bedreigd heeft, zal nog een zestal schepen ADVERTENTIE KLEUREN: wit - licht bleu cn donkerrood, Kleine stijging per maat. OVERAL KIJKEN MAAR KOPEN BIJ Haarlemmerstraat 172 - 174 - 179 MIDZA meer vergen, met een extra uitgave van ongeveer een miljoen gulden. Voor nog zo'n 3.5 miljoen gulden aan bestrijdingsmiddelen is langs de kust opgeslagen en iedereen die een boot bezit is aangezegd zich ge reed te houden om wanneer de wind en het tij mochten keren en de olievlek weer naar de Engelse kust drijft in actie te komen. De kans op berging en behoud van het schip is volgens bergingsinspec teur Bijlsma en Wijsmullers be- drijfschef F. Jonkman, die de gehe le operatie van IJmuiden uit leidt, nog even groot als voor de explosie. De weersomstandigheden moeten echter meewerken. Zij zijn op dit moment gunstig. Op een vraag of zich meer explosies zouden kunnen voordoen, antwoordde de heer Jonk man ons: „Buiten de afgesloten tanks is er geen gas- Permanent meet een van onze experts met spe ciale apparatuur of er gassen aan wezig zijn". schot in de kerk waarin de Amster dammer de hoofdrol speelt. Vorig jaar, op zondag 27 februari, drong hij de nieuw-apostolische kerk in Nijmegen binnen met het doel, zoals hij zelf steeds heeft volgehou den, „een schandaal te veroorzaken". Tegenover zijn vrouw, die hem be geleidde, wilde hij door middel van 'n scène het bewijs leveren dat er tussen hem en een diep-godsdienstig 23-jarig Nijmeegs meisje, met wie hij een verhouding had gehad, abso luut niets meer was. De scène kwam er. De ex-groot handelaar trok zijn pistool en schoot tijdens de godsdienstoefening elkele malen. Het zusje van het Nijmeegse meisje werd daardoor levensgevaar lijk gewond. Een andere kerkganger kon zich tijdig op de grond laten vallen. .Het was een alarmpistool, een klappertj es-pistool dait alleen maar pief-paf-poef kon doen", dat heeft de ex-groothandelaar altijd beweerd, tegenover de politie, een week voor Kerstmis voor de Arnhemse recht bank en gisteren wederom voor het gerechtshof. Na een eis van 8 jaar sprak de rechtbank de man al vier dagen na de zitting bij vervroegde uitspraak vrij. De rechtbank achtte 't niet volkomen uitgesloten - hoe on waarschijnlijk zulks in het algemeen ook moge zyn dat de man in de mening heeft verkeerd dat het wa pen dat hij droeg slechts een alarm pistool was- Hoe het gerechtshof hierover zal denken is nog een open vraag. In ieder geval besloot het hof, na nog geen tien minuten in de raadskamer te zijn geweest, niet in te gaan op het verzoek van de pro cureur-generaal, die naast een eis van 4 jaar gevangenisstraf de on middellijke gevangenneming van de verdachte had gevraagd. Na een zittingsdag van bijna 8 uur beschikt het Arnhemse gerechts hof nu, behalve over het zeer uit gebreide proces-verbaal, over verkla ringen van niet minder dan 21 ge tuigen. De procureur-generaal achtte poging tot moord op het meisje en poging tot doodslag op een kerkgan ger en het zusje van het meisje be wezen en eiste hiervoor 4 jaar ge vangenisstraf met aftrek. Uitspraak over 14 dagen. t Paasmatidjes Kleuters hebben de laatste schooldag voor de paasvakantie de handen vol met plakken en vouwen van mandjes en haasjes om de gekleurde eitjes van mamma erin te doen. Shaw in staat k an beschuldiging sesteld Een „grand jury" in New Orleans heeft gisteren de voormalige zaken man Clay Shaw wegens samenzwe ring tegen het leven van president Kennedy in staat van beschuldiging gesteld. Vorige week bepaalden drie rech ters bij een voorlopig verhoor, dat de officier van justitie van het district. Garrison, voldoende gegevens had verzameld om Clay te beschuldigen van samenzwering om president Kennedy te vermoorden. Het bloembollenveilingseizoen bij de H.B.G. in Lisse loopt langzaam maar zeker ten einde. Op de gla- diolenveilingen worden nog restanten aangevoerd, waarvoor echter (met name in de kleinere maten) nog steeds belangstelling bestaat, alsmede voor het plantgoed. Maar met een paar weken is ook dit ten einde en worden voorberei dingen getroffen voor de „drukke ■tijd" wanneer de bollen van hyacin ten. tulpen en narcissen ter veiling komen. De aanvoer van bolbloemen neemt steeds toe. Vooral de buiten-narcissen zijn er in grote hoeveelheid, wat uiteraard invloed heeft op de prijs. Tulpen worden eveneens veel aange voerd en maken behoorlijke prijzen van f 1.10 tot f 1.25. Irissen zijn be paald duur, daarvoor wordt f2.45 be taald. De kwaliteit is over het alge meen genomen zeer goed. spreksavond. 8 1 Lelds Zoldercabaret. 9 uur r Den Burcht: Meubelshow 1 Pastures", Oude Vest 13: Evangelisatie Chris tengem. „Ecclesia", 8 uur nam. Wijkcentrum Vredeskerk (Burggrf venlaan): Jeugd-declamatorlum naf Zijlsingel 2: Volle Evangelie-zending, ipr. dhr. J. Zijlstra, 8 uur nam. ZATERDAG Den Burcht: Meubelshow v. d. Klugt Doopsgezinde kerk: Adventkerk: 10 LI uur voorm.. bijbelstudie; 1112 mr, dhr. C. Berger. Hogewoerd 175: Jehovah's getuigen. Gedachtenislezing: 6.30 en 8 uur nam. Rapenburg 10: Tienersociëteit Roefje". Open Huls, 8 uur nam. ZONDAG l-beweging. Univer- ADVERTENTIE Gereed voor strijd tegen olielaag voor de kust 23 maart 1967 Prijzen van: f. 10 zijn gevallen op de nummers eindigend op f. 50 zijn gevallen op de nummers eindigend op f. 100 zijn gevallen op de nummers eindigend op f. 200 zijn gevallen op de nummers eindigend op f. 400 zijn gevallen op de nummers eindigend op f. 1000 zijn gevallen op de nummers eindigend op 357 778 825 6000 een prijs van f. 2000 is gevallen op het nummer 060645 een prijs van f. 2000 is gevallen op het nummer 053247 een prijs van f. 2000 is gevallen op, het nummer 062459* een prijs van f. 2000 is gevallen op het nummer 078352 een prijs van f. 2000 is gevallen op het nummer 066034 een prijs van f. 5000 is gevallen op het nummer 073859* de prijs van f. 25000 is gevallen op het nummer 045867 Let wel: op dit nummer zijn twee prijzen gevallen. 1.; Openbare lezing: 2.3 Pastures", 8 Speeltuin Ten Katestraat: Paasr Bijz. Kerkewerk o.l.v. dr .P. L. S> helm. 10.30 1 Steenschuv Christus vai dagen. Spr. dhr. J. Diender. 10.3 Oude Rijn 5: Gem. voor oorspronke lijk christendom. Spr. evang. N. v. d Brugge, 7.30 uur nam. Oude Rijn 5: Plnkstergem. Spr. ds show: „India Arise". Ch. de Bourbonhof: Elektronlcaclub „De detector". 7.309.30 uur nam. Kon. Schouwburg. 20.00 uur: Nieuw Rotterdams Toneel: „Hamlet". Lakenhal: Kamermuziek Int. Mu- zlekweek. 8 uur nam. Rest. v. d. Heijden: Ledenverg. Ned. Relsvereniglng aid. Lelden, 8 uur nam. Stadhuis (wachtkamer trouwzaal): Zitting Bouwfonds .Ned. Gemeenten, 7—8 uur nam. WOENSDAG Camera-theater: K. en O.-film van de maand „De man van Rio", 7 en 9.15 uur nam. Garenmarkt: K. en O.-excursie naar Plcasso-tentoonstelllng ln Amsterdam, St. Antonluskerk: Mozartconcert Ju- gendorchester Zürlch, 8 uur nam. Stadhuis (trouwkamer): Spreekuur sociale raadsvrouw, 46 uur nam. Muziekschool (Rapenburg 22): Strijk orkest Fürst Johann Morltz Gymna sium Hüttental. 3 uur nam. Lager dividend Kempkes meubelfabrieken Kempkes Meubelfabrieken N.V. in Waddinxveen zal aan de op 31 maart te houden algemene vergadering van aandeelhouders voorstellen een divi dend uit te keren van 6 (v.j. 9 Het jaarverslag verschijnt op 23 maart. BIOSCOPEN Trianon: „Goed geschoten, M«lt Helm", 14 jr. Werkd. 2.30, 7 uur; paasdagen 2.15, 4.30, 7 Hex: „Alvarez Kelly". 14 Jaar. Werkd 2.30, 7 en 9.15 uur; paasdagen 2jt 4.45, 7 en 9.15 uur. ,Hoe steel ik een miljoen;- Alle leeft. Werkd. 2.30, 7 2.30. 4.45, 7 Studio: Merlin de tovenaar", leeft. Werkd. 2.30, 7 en 9.15 uur; p dagen 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. .Brokkenpiloten". Alle W 7 en 9.15 J' 4.45, 7 en 9.15 1 ,ido: „De spion met het kante ekje". Alle leeft. Werkd. 2.30, 7 paasdagen 2.30, 4.45, 7 Werd. 2.30. 7 9.15 WASSENAAR Astra: Vrijdag 8 zaterdag 7 en 9.15 uur, zondag paasdag 8 uur; maandag 2e paasdat; en 9.15 uur: The Beatles in .Help", 11 TENTOONSTELLINGEN Academie: Lelds Academisch Kun;>. centrum. Tentoonstelling Deense gï;. flek. Maandag t/m vriJc,°~ 0 5 uur nam. (t/m 3 1 Galerie Walenkamp (Nieuwsteeg m Ter toonstelling van werk van Van de Abeel. Verstookt en Vandenb—-J Geopend 2 6 uur nam: zondag maandag gesloten (tot 25 maart), Lakenhal: Dag 10-5 1-5 1 ultzonderlni (zondag 1-6 uur) Rijksmuseum Tentoonstelling: (Pesthulslaan) zaterdag van 1 Volkenkuaut; r Volken kundr Japanse prent* K^ösa) Dadelijks 10 17 all ien toonstelling van Kyösaï '9 Zondags 13 (Steenstraat 1). Dag 10-17 m.'eio de geechlediu dag8 13-17 1 Rllkamu. e*- natuurwetenschappenT Dag ic" Avond- en nachtdienst der apotheh Geopend voor spoedeisende get* len: apotheek D. C. Kok, Rapenbn 9. tel. 24807. Apotheek R. van Breest Smallenbir te Leiderdorp en Apotheek Voorset: ten zijn de gehele week geopend. WeeketnriedlcLsf dei huisartsen Zaterdagmorgen vóór 12 u plege men de eigen bulsarts. Na zaterdagmiddag 12 u1 •ip dolctersteleroon 82222. By geen gehoor van uw huisarts: specialist (of diens waarnemers) t. men voor spoedgevallen doktert*:» foon 2 2 2 2 2 MET EEN ENKEL WOORD De Enschedese uitvinder H. de Vries (38) verwacht, dat hij van avond of varmacht met de bestrij ding van de massale olielaag voor de Engelse kust kan beginnen. Vanmor gen hebben enkele deskundigen van zijn bedryf samen met twee En gelse admiraals op volle zee proeven genomen met het middel cleamosol, dat volgens uitvinder de eigenschap bezit olie- en vetprodukten af te breken. Gisteravond werden in Engeland reeds de eerste proeven met dit mid del genomen en de specialisten wa ren over deze eerste experimenten zo enthousiast, dat besloten werd van morgen de proeven op de oliemassa in volle zee voort te zetten. Het is nog niet bekend of deze re sultaten even spectaculair zullen zijn als gisteravond. Is dat inderdaad het geval, dan zal het kleine bedrijf van de heer De Vries in Enschede op volle toeren moeten gaan draai en om zo snel mogelijk voldoende cleanosol beschikbaar te krijgen. „We hopen dan vanavond met de bestrij ding te kunnen beginnen", zegt de heer De Vries, bijzonder onder de in druk van de belangstelling, die hij van vele zijden ondervindt. Met-En gelse vliegtuigen zullen dan van de vliegbasis Twenthe vaten met clea nosol naar Engeland worden ge bracht. Mogelijk zal de uitvinding van de heer De Vries daarna met mari neschepen naar de omvangrijke olie vlek worden gebracht, die daarna met hogedrukspuiten zal worden bestookt. BINNENLAND Kantine binnengereden Gister middag is in de wagonloods op het emplacement van de Nederlandse Spoorwegen in Maastricht een wa gon door een stopblok gereden. Ver volgens stootte hij door een binnen muur en kwam tot stilstand halver wege de aangrenzende kantine. Hierbij werd een vrouwelijk perso neelslid licht gewond. Zij moest ter behandeling naar het ziekenhuis St. Annadal in Maastricht worden overgebracht. De oorzaak van het ongeluk is waarschijnlijk het te hard afstoten van de wagon. De schade is beperkt. Werktijdverkorting in Raalte De Salco NV Kledingindustrie in Raalte zal voor ongeveer 70 van haar in totaal honderd werknemers een werktijdverkorting gaan invoeren. Deze maatregel, die in verband met de orderpositie noodzakelijk wordt geacht, gaat nog deze week in en geldt voorlopig voor een periode van zes weken. In die periode zal de werktijd tot de helft worden terug gebracht. De directie verwacht ech ter, dat na Pasen een verbetering in de orderpositie zal intreden. De ge huwde werknemers, zo vernemen wij van de directie, zullen gedurende de ze periode hun volledige salaris ont vangen. Zilveren commando's Gisteren was het precies 25 jaar geleden, dat het Korps Commandotroepen werd dingsmonument in Vlissingen een plechtigheid gehouden ter herden king van de gesneuvelde commando's. De burgerij van Roosendaal heeft het korps, dat sinds 1949 in deze stad gevestigd is, ter gelegenheid van het jubileum een monument aangeboden Het ontwerp hiervan, gemaakt door de Haagse beeldhouwster Sybille Krosch, werd tijdens een receptie in de schouwburg onthuld door burge meester J. P .Godwaldt, voorzitter do. Botsing met hond De zestigja rige mevrouw Grootveld uit Utrecht is gisteravond in het Academisch zie kenhuis opgenomen met een zware hersenschudding en een bekken- fractuur na een „botsing" met een hond. Toen ze de lift van haar flat wilde binnenstappen kwamen er een paar personen uit met een hond. De hond sprong tegen haar op en me vrouw Grootveld maakte daardoor een ongelukkige val. BUITENLAND Op borgtocht vrij De vijf Tan- zaniaanse „groene gardisten" die ervan verdacht worden een portret van Koningin Juliana uit de voor malige vestiging van de Algemene Bank Nederland in Dar es Salaam verwijderd te hebben, zijn vol gens berichten in de Tanzaniaanse pers op borgtocht vrijgelaten. Weer treiler gestolen Uit Hali fax wordt bericht, dat een tweede treiler binnen een week uit een ha ven van Nova Scatia is gestolen. Het is de treiler Hansen uit Shelburne. Er zouden twee man aan boord zijn en het schip zou in de richting van de Atlantische Oceaan varen. Vóri ge week vrijdag verdween de treiler „Cape Spry" met één man aan boord uit Lockeport. Maandag werd de boot door de Canadese kustwacht onderschept. Nationalisatie is wet De plan nen van de Britse regering om ne gentig procent van de staalindustie in Groot-Brittannië te nationalise ren en te exploiteren zijn gister avond wet geworden doordat het wetsontwerp koninklijk is bekrach tigd. Het wetsontwerp voor herna tionalisering van de dertien belang rijkste ijzer- en staalmaatschappij- en is in januari in het Britse lager huis aangenomen en nu dus konin klijk bekrachtigd. Spionage in Boedapest Een in Hongarije geboren Amerikaan se staatsburger, de 36-jarige An drew Csala, is gisteren in Boeda pest wegens spionage tot zes jaar gevangenisstraf veroordeeld. Scala werd vorig jaar november tijdens een bezoek aan zijn geboorteland ge arresteerd. Weer taxichauffeur vermoord In een café in Essen is gisteren een 33-jarige taxichauffeur na een woor denwisseling doodgeschoten. De da der, een 26-Jarige man uit Kettwig, is later door de politie gearresteerd. Decimaal Het plan van de Brit se regering om in de jaren-'70 over te schakelen van shillings en pen nies op een decimale geldeenheid is gisteravond schoorvoetend goed gekeurd door het Lagerhuis. De stemmenverhouding was 261 voor en 189 tegen. Heroine in beslag genomen Op het Parijse vliegveld Orly is zes kilo heroine in beslag genomen, die ver stopt was in wetenschappelijke in strumenten. In verband daarmee zijn vijf Fransen aangehouden. onder wie twee directeuren van bedrij ven. De heroine was bestemd voor New York. Buitengewoon goed De Zuid- afrikaanse minister van Financiën, Diederichs, heeft gisteren bij de in diening van zijn begroting voor 1967 verklaard, dat 1966 een „bui tengewoon goed jaar" voor de Zuid- afrikaanse economie is geweest. Vol gens de minister steeg het reële bru to nationale produkt met ongeveer 5V2 procent, bleef de volledige werk gelegenheid gehandhaafd en was er aan het eind van het jaar een groot overschot op de betalingsbalans. Poging tot aanslag President Senghor van Senegal is in Dakar aan een moordaanslag op zijn leven ontsnapt. Een man sprong op de kof ferruimte van de auto van Senghor terwijl hij terugkeerde van de grote moskee in Dakar. De man had een kleine revolver getrokken maar gleed van de wagen af voordat hij het wapen kon gebruiken. De lijf wachten van Senghor arresteerden hem. DONDERDAG 23 MAART Circustheater, 20.15 uur- F Gitana". DUlgentia, 20.30 uur: De N«u. Komedie: „Mama, kijk zonder har ZATERDAG 25 MAART :houwburg. 20.15 uui sergeant Musgrave". eater, 20.00 uur: „Eln Wien", operette-festival. Kon. Schouwburg, 20.15 uur- Haar Comedle: ,,'n Zondag ln New York"' ZONDAG 26 MAART Kon. Schouwburg, 14.00 en uur: Haagsche Comedle: „De de Sergeant Musgrave". Circustheater, 20.16 uur: Gitana". MAANDAG 27 MAART Kon. Schouwburg, 14.00 uur: sche Comedle: „Lied ln de s ring"; 20.15 uur: Haagsche Cometf „Je kunt 't nooit weten". DIN|SDAG 28 MAART Circustheater, 20.15 uur: „Flest Gitana". Kon. Schouwburg, 20.15 uur: Ti groep Theater: „Bloomsdag". WOENSDAG 29 MAART Dillgentla, 20.15 uur: Tour de Chat Ramses Shaffy, Liesbeth List Trio Louis van Dilk. HAAGSE BIOSCOPEN Apollo: „Penelope", de hippe bail roofster, a.l. Asta: Dokter Zjlvago, 14 J. Bijou; Fahrenheit 451, 14 J. Ca^mera: Un homme et une fem Cineac: Katten, 18 J. City: Goed geschoten, 14 j. dat in Texas, a.l. Flora: De onzichtbare tegenstané 14 J. HollywoodDe onoverwinnelijke broeders Maclste, 14 J. Kriterion: Persona, 18 1. Metropole-Tuschlnskl: Irma 18 j. Odeon: West side story, 14 J Olympia: O, moeder wat Passage: Samen uit, samen thuis, Rex. chi Roxy: Witté Buffel valt i SeinpostDe spion met Fu Ife Thalia: O.S. 14 operatie poker, 1 West-End: Goldflnger, 18 J. WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 uur) Amsterdam Den Helder Ypenburg Vlissingen Eelde De Bilt Stockholm Oslo Kopenhagen zwaar bew. 10 geh. bew. 9 6 i onbewolkt -3 zwaar bew. 10 0 1 zwaar bew. 7 -3 half bew. 9 3 i onbewolkt 10 1 zwaar bew. 12 4 geh. bew. 13 geh. bew. 10 onbewolkt 19 zwaar bew. 14 mist 13 onbewolkt 8 zwaar bew. 13 onbewolkt 17 zwaar bew. 16 onbewolkt 20 onbewolkt 19

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 2