„Stop parasieten in werkkamp Caravan-RAI geopend HARTEKREET VAN BURGEMEESTER VAN HEER Bfonchï letten 577ste STAATSLOTERIJ iweede klasse Ruimteverdrag in Moskou getekend (I LEIDSCH DAGBLAD VRIJDAG 27 JANUARI 1967 (Van onze speciale verslaggever) Mr. L. Korten van de Zuid limburgse gemeente Heer heeft een krachtig pleidooi ge houden voor de instelling van werkkampen voor echtgenoten die hun gezinnen in de steek j laten. De lonen die daar de dwangarbeiders zouden ver dienen kunnen dan aan die ge zinnen worden overgemaakt. Dit stond woensdag in vrijwel al le kranten te lezen. Donderdagmor gen had burgemeester Korten (44) de eerste fanmail in zijn brieven bus. Wanhopige vrouwen juichten zijn plan toe, maar er was er ook een bij van een man, die schreef: „Als u mijn vrouw een dag zou mee maken zoudt u misschien ook op het idee komen om strafkampen in te stellen voor ontrouwe vrouwen". Ie mand, die de uitlating kennelijk in „Ze laten gemeenschap betalen voor verlaten is natuurlijk onzin. Ik vind alleen dat men de mogelijkheid moet heb- hebben om de parasieten te dwin gen hun betalingsplicht ten opzichte van de in de steek gelaten kinde ren te doen. Zo'n mogelijkheid kan worden gemaakt in een aanvulling van de algemene bijstandswet of van artikel 225 van het wetboek van strafrecht of in een apart wetje. En kampen behoeft men er niet voor in te richten. We hebben immers Veen- huizen al? Zo'n werkkamp is niets nieuws, men stuurt daar ook auto- mibolisten heen die wegens dronken schap zijn opgepakt en landlopers. In de gevangenis kosten ze alleen nog maar meer geld en ze worden er geen steek beter van. Vraag me niet hoe die werkkampenkwestie allemaal zal moeten worden geregeld. Dat moeten deskundigen maar voor hun rekening nemen. Ik heb het schuitje alleen maar willen losmaken en ik hoop dat het is gelukt Bretonse vissers I demonstreren tegen lage visprijzen De driedaagse reis, die de Franse premier Georges Pompidou door Bre- tagne en Normandië onderneemt, is gisteren aanleiding tot incidenten ge weest waarby 21 demonstranten ge wond rijn geraakt. De Bretonse vissers wilden bij de minister-president protesteren tegen de lage prijzen, die de laatste tijd voor hun vis wordt betaald, vanwege de tovoer van buitenlandse vis. Toen honderden vissers zich opstelden om de premier en zijn gevolg op te wach ten werden ze door leden van de Franse oproer-politie uiteen gedre ven, waarbij nogal hardhandig moet zijn opgetreden. Verschillende de monstranten moesten naar het zie kenhuis worden overgebracht. ADVERTENTIE ADVERTENTIE Hoestdrank in tabletvorm.95ct 27 januari 1967 gezinnen 1IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHI scheiding een verwerpelijke zaak heeft genoemd, belde het gemeente- I huis op met een „U hebt dat zeker gezegd, omdat u rooms bent hè". En een in carnavalstemming verkerend Limburgs dagblad lanceerde als te- de parasieten die de gemeenschap laten opdraaien voor het onderhoud van hun achtergebleven gezinnen. Hierover heb ik hoogstens twee mi nuten met de heer Schmelzer ge sproken. Ik heb gezegd: dit is een cri de coeur, ik leg het voor u op ta fel, ik vraag u geen belofte, maar ik hoop wel dat deze zaak eens de aandacht van de kamerleden krijgt". eenhanger van mr. Korten-ideeën ken, een en ander wat zwart-wit een nieuw plan: pretkampen voor heeft gesteld. „Het aantal gevallen, trouwe echtgenoten. waarin een man zijn gezin onver zorgd achterlaat is mij onbekend. Maar één geval is al voldoende om ■D0CII111SU er tegenop te komen. Volgens artikel 225 van het Wetboek van Strafrecht in het strafbaar een gezin in hulp behoevende toestand achter te laten. Goed, maar het gebeurt en in zo'n geval schenndt de man de rechten van het gezin. Daarbij blijft het niet. Dat gezin moet in leven blijven en op het ogenblik hebben wij gelukkig de algemene bijstandswet, die het ons mogelijk maakt een uitkering te geven. De betrokken man is dan ten tweede male fout: hij pleegt een aanslag op de portemonnee van de gemeenschap. En mag die gemeen schap dan alstublieft proberen zich hiertegen te weren?". lijke verhalen kunt u horen bij de diensten van sociale zaken van elke gemeente in het land. Dat men zijn gezin ontrouw is, a la, het is al erg genoeg. Maar dat men daarna gaat parasieteren op de gemeenschap is in hoge mate laakbaar". Gesprekken rj 1W7* Heers burgemeester zegt dat het /AVart-Wlt idee van werkkampen is geboren in gesprekken met collega-burgemees ters. „Uit de krantenberichten zal nen kunnen afleiden dat ik de op- ichting wil van een soort De Verenigde Staten, Engeland, en de Sowjet-Unie hebben vandaag in Moskou het V.N.-verdrag voor het vreedzaam ge bruik van de ruimte ondertekend. Het verdrag werd geprezen als een stap voorwaarts op de weg naar verdere samenwerking tbssen oost en west. De eerste burger van de tegen zuidoostelijk Maastricht aanleunen de, bijna 12.000 zielen tellende ge meente Heer is een beetje beduusd van al die reacties. „Kijk eens, als burgemeester heb ik er natuurlijk he lemaal niets mee te maken als ie mand ontrouw wil wezen. Oei, daar zal ik nooit wat van zeggen. Wat ik wèl heb gezegd is een beetje anders dan de eerste krantenberichten hebben weergegeven". En omdat hij deze zaak graag haarfijn uit de doeken wil doen heeft hij wat af spraken verzet en ontvangt hy nu in zijn door de befaamde bouwmeester Kuypers gebouwde raadhuis gaarne de van heinde en verre toestromen de verslaggevers voor wie sigaren, si garetten en koffie klaar staan. Problemen Het is dinsdag j.l. begonnen toen mr. Korten zijn idee voorlegde aan K.V.P.-lysttrekker Schmelzer. die samen met zijn Limburgse mede kandidaten mej. Kok en de heer Baeten in Heer op propagandabe- zoek kwam. „Als burgemeester mag je natuurlijk niet aan politiek doen, maar als er mensen in je gemeen te komen, die straks als kamerlid wat in de melk hebben te brokkelen, wel, dan kan het nuttig zijn die lieden te confronteren met problemen, waar gemeentebesturen mee te kam pen hebben. Ik heb daar een paar problemen aangesneden, zoals bij voorbeeld de noodzaak van een bo- vengemeentelijk streekbestuur. En ik heb ook de kwestie van de zoge naamde ontrouwe echtgenoten aan gesneden. Ik heb daarbij gedoeld op Naar Veenhuizen Voor hij anderhalf jaar geleden werd benoemd tot burgemeester van het noordelijker gelegen" en door de vrijgezellen-congressen bekend geworden Grevenbicht, waar hij ie der van de 2.000 ingezetenen per soonlijk kende. „Ach, ik heb daar wel eens getracht zo'n parasiet tot betaling te dwingen. Dat kan via een gerechtelijk vonnis. Maar toen de gemeente beslag wilde leggen op het loon was de vogel gevlogen. Ik vond hem in de Amsterdamse haven en liet beslag leggen op zijn salaris. Hij nam ontslag en de tweede keer za ten we er naast. In een ander ge val ging de betrokkene met huis houdelijke apparaten langs de deu ren en mocht hij de eerste aanbeta ling van de klanten als provisie in de zak steken. Kom daar maar eens tussen. En soms gebeurt het dat zo'n man werk zoekt in Duitsland. Dan moet een gerechtelijk vonnis in Duitsland worden getekend waarvoor een procureur nodig is, enz. Derge- De meestal wat somber kijkende Russische premier Aleksej N. Kosy- gin, glimlachte terwijl hij na de te kening de Britse en Amerikaanse ambassadeur in de Russische hoofd stad de hand schudde en champagne toasts met hen uitwisselde. De Russische minister van buiten landse zaken Andrej A. Gromyko, die voor de Sowjet-Unie tekende, noemde het verdrag „een stap voor ts op de weg naar verdere tratiekamp met dwangarbeiders. Datmenwerking en wederzijds begrip" MET EEN ENKEL WOORD BINNENLAND „Amsterdam zuidwaarts" Onder dit motto begint de Amsterdamse VVV in samenwerking met de pro vinciale VVV's van Limburg, Noord- Brabant en Zeeland in februari een grote voorlichtingsactie over de re creatiemogelijkheden, die het zuiden van het land de bewoners van de agglomeratie Amsterdam te bieden heeft. Aan de actie wordt ook mee gewerkt door de ANWB. De directeur van de Amsterdamse VVV, de heer J. Strijkers, zei. dat dergelijke acties in samenwerking met andere provinciale VVV's in voorbereiding zijn. Straatdebat Zaterdag zal de PvdA-verkiezingskaravaan omstreeks 13.00 uur voor de stadsschouwburg in Tilburg arriveren. Op dat tijdstip zal de Brabantdag van de KVP ztfn ge ëindigd. De Brabantse lijstaanvoer der van de KVP ir. Lardinois, zal zich uit de stadsschouwburg naar de PvdA karavaan begeven waar hem gedurende 10 minuten een handmi crofoon ter beschikking wordt ge steld. Na de heer Lardinois zal de PvdA-Hjstaauvoerder Den Uyl 10 mi nuten antwoorden, waarna eventueel verder debat volgt. Weken in het water De Rijks politie te water heeft een ernstig verminkt lijk van een onbekende man uit de Lek bij Schoonhoven op gevist. Het blijkt al enige weken in het water te hebben gelegen. Dr. Voortman van het Gerechtelijk Laboratorium uit Den Haag, die in het militaire hospitaal in Utrecht sectie op het lijk verrichtte, consta teerde, dat de onbekende man ver- Deze primeur is, ouder véél meer, te zien op de Caravan-67 in de Amsterdamse RAI: een combi, natie van boot en caravan (leng te 4.90 m, breedte 2.10 m, slahoog- te 1.85 m, gewicht 590 kg, vier slaapplaatsen). De internationale caravanten toonstelling is vanochtend om half elf door mr. J. M. L. Th. Cals geopend, zij duurt tot en met zondag 5 februari. Deze Caravan- RAI '67 is uniek, omdat nergens ter wereld een dergelijke kam peerwagententoonstelling wordt gehouden. Negentig standhouders brengen tezamen 324 typen wa gens van 82 verschillende merken uit negen landen. De organisato ren verwachten 50.000 bezoekers. moedelijk door verdrinking om het leven is gekomen. De identiteit van de man is nog steeds onbekend. De man is klein en gezet en moet van middelbare leeftijd zijn geweest. n 17 meter De 55-jarige J. Verplanke uit Zuidzaride (Zeeuws- Vlaanderen) in dienst van de firma Icust Internationale Combinatie Uitvoerende Zeesluiswerken) in Terneuzen van een bijna 17 meter hoge bekistingsmand gevallen en met enkelbreuk en inwendige kneu zingen in het Juliana Ziekenhuis al daar opgenomen. Er is geen direct levensgevaar. Café uitgebrand Een felle brand heeft de afgelopen nacht tussen één half twee het café „The gol den bridge" in de Warmoesstraat in de oude binnenstad van Amsterdam totaal verwoest. Doordat de brand- snel ter plaatse was kon worden voorkomen dat het vuur over- ar de boven het café gelegen verdiepingen. Het is binnen korte tyd het vierde café dat in Amster dam door vuur wordt vernield. Zon dagochtend brandden twee café's in lde Korte Leidsedwarsstraat uit en die zelfde avond ook nog een café in de Johannes Vermeerstraat. Bevroren Een ontstelde buur man heeft gisteren twee vermiste meisjes dood in zijn diepvrieskast aangetroffen. Zijn ontdekking bete kende het eind van een speurtocht Waaraan meer dan 800 mensen in de voorstad Mesquite hadden deelgeno men. Volgens de politie zijn de zusjes (4 en 6 jaar oud) blijkbaar in de kast gekropen toen zij in de garage van John Stephenson speel den. Arrestatie In Nicaragua Een vooraanstaande uitgever, die een be langrijke rol gespeeld heeft bij de bloedige opstand van het afgelopen weekeinde tegen de regering van Ni caragua is gearresteerd na een nieu we nacht van geweidaden welke één dode en twee gewonden heeft ge- eist. De arestant is Chamorro, uit gever van La Prensa, die met Aquero, de kandidaat van de conservatieve partij voor het presidentschap, de leiding van de rebellie had. Adenauer ziek Ex-kanselier dr. Konrad Adenauer van West-Duits- land lijdt aan een zware bronchitis aanval en zijn artsen hebben hem aangeraden zijn werkzaamheden en kele dagen op te schorten. Adenauer is 91 jaar. Staaltechnicl voor Z.-Afrika In de loop van februari zal een com missie bestaande uit twee technici van de Zuidafrikaanse Yskor-staal- fabrieken naar Nederland komen om hoger en lager technisch personeel te werven. De wervingscampagne zal zich ook uitbreiden tot België en an dere Europese landen. Arrestaties in Spanje Prof. Mar garet, hoogleraar aan de universiteit van Barcelona, is ter beschikking ge steld van het Spaanse hof van open bare orde op beschuldiging van on wettige propaganda. Hij was voorzit ter van het r.-k. genootschap „Gees telijk verbond van de moeder Gods van Monserat". Bij het genootschap heeft de politie drie dagen geleden verboden pamfletten gevonden. De politie heeft ook twee Jongemannen gearresteerd. Vluchtelingen Het verdrag verbiedt het in e< baan rond de aarde brengen v? atoomwapens. Gromiko noemde het een bijdrai tot „de regeling van de grote inter nationale problemen waarmee d( mensheid op aarde te maken heeft". Llewellyn E. Thompson, die on langs naar Moskou is teruggekeerd om voor een tweede periode dienst te doen als Amerikaans ambassadeur, zei nadat hij voor de V.S. had gete kend „Ik Loop dat dit niet de enige keer zal zijn tijdens mijn nieuwe ambts periode in Moskou dat ik een docu ment van dit soort zal tekenen" Het verdrag zal donderdag ook tij dens soortgelijke plechtigheden Londen en Washington worden der bekend. De kleinere mogendheden zullen het verdrag later tekenen. Alle plechtigheden komen neer op forma, liteiten. Prijzen van: f. 10 zijn gevallen op nummers eindigende op f. 50 zijn gevallen op nummers eindigende op f. 100 zijn gevallen op nummers eindigende op f. 200 zijn gevallen op nummers eindigende op f. 400 zijn gevallen op nummers eindigende op f. 1000 zijn gevallen op nummers eindigende op een prijs van f. 2000 is gevallen op het nummer 043005 een prijs van f. 2000 is gevallen op het nummer 077683: een prijs van f. 2000 is gevallen op het nummer 021463" een prijs van f. 2000 is gevallen op het nummer 029391 een prijs van f. 2000 is gevallen op het nummer 003953 een prijs van f. 5000 is gevallen op het nummer 056440 de prijs van f. 25000 is gevallen op het nummer 069690 Let wel: op dit nummer zijn twee prijzen gevallen. 298 629 8109 eidóe ^Qcjenda avond afscheid de heer M. G. H. dei Haan, 7.30 uur nam. Galerie Walenkamp (Nleuwsteeg 11) tentoonstelling Jan Jufer Stadsgehoorzaal: Feestavond Ned. Ver. van Huisvrouwen afd. Lelden, 7.30 Rapenburg 10: Tienersociëteit .,'t Venster". 8 u nam. De Lakenhal: Contactcommissie Kin derbescherming. Sprekers mevT. E. Auberge Frangaise (Kloksteeg): Ca- Leids Zoldercabaret, 9 u BIOSCOPEN x: „Rebellen van de Groene Hel" iar. Dagelijks 2.30, 7 en 9.16 uur; zondag 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Camera: „Sandra", 18 Jaar. Dagelljki en 9.15 uur; 's middags 2, 3 en f .ir: Huwelijk Prinses Margriet. Luxor; „Brandt Parijs?", 14 Jaar, Dagelijks 2 en 8 uur. Evangelisatie Chris- Oude Vei tengem. „Ei Oegstgeest. (Witte Huls)Film vertoning door J. de 'lEcluse voor Leidse Smalfilmliga. 8 uur nam. ZATERDAG Hogewoerd 175: Jehovah's Getuigen. Diensblezlng, 8 uur nam. Rest. De Doelen: Jubileum zuster M. L. Tesink-Bruins, 3—5 uur nam. Roomburg: Folk Beat 14. Optreden Roefje". Spr. dhr. grafologie, 8 uur nan Schouwburg: K. O. Toneelgroep „Theater" speelt „De herbergierster". Kerremans- Socialisten fel tegen olieplannen De socialisten zijn er verontwaar digd over, dat minister Bakker (Eco nomische Zaken) op dit moment de winningsvoorwaarden voor gas en olie in de Noordzee erdoor wil druk ken. Zij achten het onjuist dat een ontbonden-Kamer een dergelijke be langrijke maatregel nog moet be handelen. „Daarmee", zo zei de so cialistische fractieleider, drs. Neder- horst, „Wordt de toekomstige Ka mer, waarvan de samenstelling nog niet bekend is, voor een voldongen feit geplaatst". Minister Bakkér heeft de vaste commissie van Economische Zaken gisteren van de winings- maatregelen op de hoogte gebracht. Volgens de socialisten had het ka binet-Zijlstra de nota over de win ningsvoorwaarden moeten laten wachten en zy hebben dan ook ge poogd op de commissievergadering om het onderwerp van de agenda af te voeren, maar daar was geen meerderheid voor te krijgen. De heer Nederhorst noemde het politiek allerongelukkigst om een serieuze zaak als deze midden in de verkie zingsstrijd te behandelen. Hij liet er dan ook geen twijfel over bestaan dat de socialisten voor deze algeme ne maatregel van bestuur, waarbij de winningsvoorwaarden worden vastgesteld, bekrachtiging bij de wet zullen vragen. Dat houdt in, dat de maatregel in een wetsontwerp moet worden voorgelegd aan de Ka mer, waarna een normale parlemen taire behandeling zal volgen. Volgens minister Bakker zou dat dan nog voor de verkiezingen kunnen gebeu- De winningsvoorwaarden, zoals minister Bakker die heeft bekend ge maakt, houden in dat de staat niet rechtstreeks zal deelnemen in de oliewinning op het continentaal plat en slechts voor 40 procent wil deel nemen in aardgasvondsten. Voorts stelt de minister een oplopende schaal voor voor de royalties tot 16 procent. Pye adviseert aanneming van Philips-bod De raad van commisarissen van Pye of Cambridge Ltd. en haar financiële adviseurs Mor gan Grenfell and Company adviseren alle houders van gewone aandelen Pye gaan op het bod van Philips, zo heeft Pye gisteren bekend gemaakt. Thom Electrical Industries - in 1966 zijn 158 heeft ;isteren Hogewoerd 175: Openbare lezing: Oude Rijn 5: dhr J. Eikerbout j Cambridge Ltd. niet zal ver- hogen, Rapenburg 10 (Open Huls): Tlener- „(ö+oit nnpfifl" pn 't. Venster Lldo i-zwendelaar", 9.15 uur; zo Dagelijks 2.30, 7 30, 7 en 9.15 WASSENAAR zaterdag 7 en 9.15 >e 18e spion 14 Jr. Zondag 7 volle zee, 14 Jr, >n 9.15 u Saboteur held TENTOONSTELLINGEN Academiegebouw: Tentoonstelling schilderijen, etsen en tekeningen vl._ februari). Galerie Walenkamp (Nleuwsteeg 11) Tentoonstelling tekeningen en schil- *J~-"Jan Juffermans. G zaterdag 11 uur v< (tot 16 februari). bruarl). ujgtrmusei uitzondering (t/m 19 fe- Pesthuialaapturei uur) Rijksmuseum mtoonstelli droombeeld". Volkenkunde: Tentoonstelling: „Ball, beeld en J~~ Geopend dagelijks 10- zondags 1317 i Tentoonstelling van Kvösaï D; 's Zondags 13 Ryksmu Volkenkunöei Stadsgehoorzaal; Hondenshow Kyno- )genver. „Rijnland". 11.30 uur voorm Steenschuur 6Kerk Jhristus van de heilige:, dagen Spr. dhr. Diender, 10.30 Zijlsingel 2: Volle Evangelie-zending. Spreker dhr. P. Imbert, 10 uur voorm. MAANDAG Blesheuvel over de komende verklezln- caclub „De detector", 7.309.30 Den Burcht: Contact-bijeenkomst Leidse Bond van Volkstuindersverenl- glng, 8 uur nam. Den Burcht Jacöbazaal)K. en O.- filmclub 16 „Het proces", 8 uur nam Hogewoerd 175: Dienstyergaderlng i chr. onderwijs, 910 i (wachtkamer trouwzaal)' - iten, Universiteit: K. en O.-cursus „Mu ziek van deze tijd", m.m.v. Peter Schat, 8 uur nam. Zijlsingel 2: Volle Evangelie-zending. Spreker dhr. J. Zijlstra, 8 uur nam. WOENSDAG Den Burcht: D. '66. Spr. mr. H. van Mierlo, 8 uur nam. Schouwburg (Steenstraat 1): Dag. 10-17 i dags 13-17 uur Rijksmuseum voor de gee der natuurwetenschappen: Dag 10-1 ■iu zond 1-4 uur Wassenaar (Kunstzaal HeuffTen. van gohuderije" ?eldt en ceraml 'erkd. 10—5 v dien dinsdagavond 810 februari). Avond- nachtdienst der apotheken Geopend voor spoedeisende gevallen: Apotheek Herdingh Blanken, Ho gewoerd 171, tel. 20502 en Apotheek Zuid-West, Brahmslaan 20, tel. 2152}, De zaterdag-, zondag-, avond nachtdienst van apotheek R. Breest Smallenburg te Leiderdorp wordt waargenomen door apotheei Herding Blanken. Apotheek Voorschotea wordt op zondag 29 Januari 's morgens 8 uur tot 's avonds 2_ waargenomen door Apotheek Zuid west, De Oegstgeester Apotheek ls geopend Weekclndedlex.st der huisartsen Zaterdagmorgen vóór 12 uur raad plege men de eigen huisarts. Na zaterdagmiddag 12 men voor sp foon 2 2 2 2 2. halsarts K. O. Hoofdstad- „Zwei Herzen im Drel- lerteltakt' Rest. „Boerhaave": Spr. helne over „Actv~'~ i.s. verkiezingen, Rest. Van der Heijden: C.H.U. Spr. „Actuele vragen i.v Nederland", 8 uur Stadhuis (trouwkamer): Spreekuur sociale raadsvrouw, 43 uur nam. DONDERDAG Hogewoerd 175: Dlenstvergaderlng van Jehovah's getuigen, 7.25 uur nam. W. de Zwijgerlaan 105: Bahai-ge- spreksavond, 8 uur nam. Zomerzorg: P.S.P. Sprekers dhr. H. Gortzak en drs. G. J. de Bruyn, 8 Beatdemonstratie werpt vruchten af Helen le Clercq en haar Afro Beat Dancers plukken vanavond de eerste vruchten van de demonstratieve voorstelling die zij veertien dagen geleden in Amsterdam hebben ge geven. In het programma „Over en weer" dat de VPRO om 21.00 uur op het scherm brengt, mogen zij het kijkerspubliek laten zien wat zij presteren. Om een goede vergelijking mogelijk te maken zullen ook de1 Kon- Schouwburg, door Helen le Clercq versmade En- j groep Ensemble: gelse t.v.-danseressen optreden. Dit i vrouw zonder man onderdeel van „Over en weer" is Diligentia, 20.15 uur: Austin Rellf reeds op de band vastgelegd. spoedgevallen doktertelfr Bij geen g. •eclaïlst fo dokterste of diens waarnemers) ba dok terstelefoon 22222. HAAGSE AGENDA (van donderdag 26 januari t/m woensdag 1 februari) VRIJDAG 27 JANUARI Kon. Schouwburg, 20.15 uur, Haag sche Comedie: „Tussen paard stier", ZATERDAG 28 JANUARI Kon. Schouwburg, 20.15 uur, Haag sche Comedie: „Lied in de scheme ring". Circustheater, 24.00 uur: „Tour Chant" m.m.v. Ramses Shaffy, Lie beth List en het trio Louis van Dijt ZONDAG 29 JANUARI Diligentla, 14.30 uur; André Tchai kowsky, piano. Circustheater, 18.00 uur, Ned. Ope rastichting: „Götterd&mmerung1 MAANDAG 30 JANUARI Kurzaal, 20.15 uur: Orkesitverea1 ging „Musica", m.m.v. Christian Bo: DINSDAG 31 JANUARI Kon. Schouwburg, 20.15 uur, U Galas Karsenty-Herbert: „Partaj de midi". Diligentia, 20.15 uur: Rafaël Puy» na. klavecimbel. WOENSDAG 1 FEBRUARI viool.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 2