Dior op safari Cestolen schilderijen in Amsterdam terug ESSA IV relanceerd CARAVAN RAI67 PARIJSE MODE Ons land er vlug bij SPORT-" 2 Moeizame zege van LZC op GZC (9-11) PECHVOGELS SCHUDEL S GtSTOOKTC CITROEN Meneba verhoogt het dividend van 15 tot 17% De Tour is lang klJDAG 27 JANUARI 1967 LEIDSCH DAGBLAD Bij de kunsthandel Roelofs en de kunstveiling Mak van Waay Amstredam zijn 10 schilderijen gevonden, die in september rig jaar werden gestolen uit het kasteel van de Prins Zu ied in Neuwied (West-Duitsland). Amsterdamse recherche kwam liet spoor van de schilderijen toen beer Roelofs zich op 29 septem- met haar ln verbinding stelde Duitse jongen (17) voor rechtbank IJF JAAR VOOR 100F0VERVAL in verband met twee schilderijen die door zijn personeel als „copiëen" voor f 100 per stuk waren gekocht. Een onderzoek wees eohter uit, dat zij echt waren. De onbekende verkoper legitimeer - zich met een Duits paspoort it naar later bleek vals was. Prins Zu Wied, die zich op het ogenblik Amsterdam bevindt, heeft zowel twee schilderijen bij Roelofs als de acht by Mak van Waay als zijn eigendom herkend. De schilderijen zouden zyn gesto- n door drie Duitsers, die zich speciaal toelegden op diefstal van schilderijen. Twee van hen zouden inmiddels in het buitenland zijn aangehouden, de derde is nog voortvluchtig. )e jeugdstrafkamer van de recht- in Aken heeft een 17-jarige igen uit het Duitse grens dorp je ddfeucht tot een gevangenisstraf vijf jaar veroordeeld wegens gewapende overval op twee vrou- i in het Limburgse Echterbosch bij aingsbosch. De jongen scheen al- minst onder de indruk te zyn deze forse straf. [n september van het vorige jaar il de jonge Duitser by een ken- geweer en 35 patronen. Hy lende zich eerst een paar maal het gebruik ervan, voor hij op de van 15 september in de wo rn Mia (59) en Leni (54) nnartz in de buurtschap Echter- 5Ch binnendrong. De twee onge- wde zusters dryven daar een ca- een kruidenierswinkel. Drei- ifcd met zyn vuurwapen eiste hy st van de oudste al het geld, dat huis was. Omdat de vrouw niet imiddellyk aan zyn verzoek voldeed, arde hy een schot op haar af. gel ging rakelings langs de j ouw heen, doorboorde een deurstyl sloeg een gat in de muur. ti een daarop ontstane worsteling telde de jongen de twee v t met de kolf van het geweer. Mia dat zij een goed woordje snnartz liep diepe wonden aan het -Sfd op. Haar zuster moest drie r.cen in een ziekenhuis worden ver- ÏJeegd en is er nog niet geheel van opgelopen verwondingen genezen, jongen meldde zich vier dagen ib.r vrijwillig by de politie in zijn Poolse minister Rapaeki enige dagen in Parijs (Van onze Paryse correspondent) De Poolse minister van Buiten landse Zaken, Rapaeki, is gisteren voor een driedaags bezoek in Parijs gearriveerd waar hij zowel door zyn collega Couve de Murville. als door het staatshoofd, generaal De Gaulle, is of nog zal worden ontvangen. Het programma van de Poolse bewinds man vermeldt zowel vraagstukken van economische als van politieke aard. Zyn Franse gastheer hoopt by de Poolse minister te bereiken dat de handelsbetrekkingen tussen beide landen intensiever zullen worden. Maar de zuiver politieke bespre kingen zullen, vooral op het Elysé, toch wel de meeste aandacht vragen. By zijn jongste bezoek aan Parys heeft de nieuwe Westduitse kanse lier Kiesinger van de Franse be windslieden de belofte losgekregen Concert te Voorschoten Louis van Wyngaarden heeft aan zyn „Voorschotens Chr. Vocaal En semble" zyn hart verpand. De uit voeringen waarmee dit selecte koor zich in de twee voorgaande jaren in de nieuwe samenstelling reeds ge presenteerd had, lagen op een op merkelijk hoog niveau. Tijdens het concert, dat dinsdag 7 februari in de Herv. Kerk gege- wordt, komen Caldara en Cherubim aan bod. Van Caldara hoort men dan „Laetatus sum" (tekst van Ps. 122), van Cherublni Requiem. Het meewerkend or kest zal weer het „Zuidhollands" zijn. Tussen beide genoemde werken komt „Miroir de Peine" van Hendrik Andriessen, een compositie voor so praan en strykorkest en te zingen door de concertzangeres Ank Rein- ders. In de Psalm van Caldara so- lieert naast de sopraan ook de alt Rykje Wolleswinkel en bovendien be speelt Hans Schouwman het klave cimbel in. Van ie Amerikaanse basis Van- lenberf is gisteren een 131,5 kg we ende veersatelliet, de Essa-IV, naar in ba;n op 1400 km hoogte gelan terd. Aan boord van de Essa bevin- zi<h twee camera's, die wolken- ttrmates moeten fotograferen ten ehoe\3 van studies over weersvoor- pelliigen op langere termyn. De oorg>ande Essa's, die alle volledig jjn geslaagd, maakten reeds 10.00 van deze foto's. De nieuwe zal maximaal 100 foto's per dag k Een van de African-prints die •ren in Hilton werden ge- ooid: een vrijetijds-mini-japon t hoed naar een ontwerp van tinental Fashions. ADVERTENTIE Vrij... dan^jecar^va^ De RAI geeft u een volledig overzicht van wat er allemaal op het gebied van caravans en toebehoren te koop is. Tientallen merken buitenland I Vrijdan de 27 JAN. TIM 5 FEBR ouden doen bij de Poolse regering, die nog niet zo heel diep doordron gen moet zijn van de nieuwe geest die nu over Bonn vaardig zou zijn geworden. Het Duitse vraagstuk zal in Pools-Franse gedachtenwisselin- gen dan ook wel in het middelpunt staan. Beide landen zyn van oordeel dat aan de Oder-Neisselinie niet getornd mag worden en dat het daarom ver standig zou zijn wanneer ook de bondsregering die onvermydelykheid maar liever erkende. Ook het be kende plan waaraan Rapaeki zyn naam heeft verbonden en dat voor ziet in 'n atoombom vrije zone in cen- traal-Europa, zal wel weer op het ta- pyt verschynen. Zowel Parys als Warschau zyn de overtuiging toege daan dat de Duitsers alle ambities inzake het bezit van atoomwapens definitief en officieel zouden moeten afzweren. (Van een medewerkster) PARIJS Het was een drukte van belang in het deftige modehuis van Dior. De gehele tweede verdie ping met zyn grote, in elkaar lopen de zalen, waarvan de vloeren bedekt zijn met een dik vast tapijt, werd gebruikt om Diors zomercollectie te tonen. Honderden gouden stoeltjes waren klaargezet om zoveel moge- lyk klanten, journalisten en Inkopers plaats te bieden en geen enkele stoel bleef onbezet, want Dior is nog altyd hèt hoogtepunt van de Paryse haute- couture. Ook nu werd men geenszins teleur gesteld: een zeer goede collectie vol met jeugdige modellen en bijzondere ideeën werd getoond. De rokken, hoe kan het ook anders, zyn kort. Ook hier komen ze zeker zo'n zeven cen timeter boven de knie. Belangrijke punten in Diors collectie zyn ver der: veel ruitjesstoffen, veel zwarte en bruine kleuren, tentjurken, man telpakjes en jassen geïnspireerd op het tropenkostuum en daarom dan ook safari-pakken, gouden schakel ceintuurtjes om elke jas en jurk die niet het tentmodel heeft, jurken en jassen verwerkt met leer. cowboy hoeden met een brede rand onder de kin, op Afrika geïnspireerde juwelen en halsbanden en voor de avond veel jurken met één ontblote schouder. U ziet het. aan ideeën ontbreekt het Mare Bohan, de bekende ontwer per van het huis Dior, nooit. Fantas tisch vond ik de jassen en jurken waarin leer verwerkt was, zoals het lichtbruine linnen tentjurkje met lange, diepe plooi van voren en achteren, dat in een ietsje bruinere kleur een leren pasje rondom de schouders had en een leren rand langs de korte, rechte mouwtjes en x>m. Hierby werd dan zo'n grote cowboyhoed gedragen ook van leer. Ook by de safari-pakken, beige lin- mantelpakken met een lang jasje en een rok met een diepe plooi voren, werden deze hoeden ge dragen. De mannequins hadden alle kort geknipte jongenskopjes met glad achterover gekamd haar, dat in de nek recht afgeknipt is. Voor de avond wordt op deze kapsels een soort to rentje geplaatst dat een Afrikaans opperhoofd niet zou misstaan en dat verschillende materialen voor komt: in haar, hout, riet en plastic ïen draagt deze haarspeld by de geraffineerde a-symmetrische avondjurken. A-symmetrisch, omdat terwyl de ene arm met of zonder schouder bloot is, de andere volledig bedekt wordt door een wyde mouw. Het is byna onmogelyk om alles te vermelden wat er te zien was op deze langer dan twee uur durende show, maar wel moet ik nog zeggen dat Afrika in het middelpunt van de belangstelling stond. Afrikaanse stof fen, geborduurde totemvoorstellin gen, sieraden gemaakt van oliefants- tanden, brede houten halsban den, het was er allemaal op deze zeer gevarieerde en byzonder geslaagde modeshow. (Van onze A'damse correspondent) Nederland is er nog nooit zo vlug by geweest. Gistermorgen om kwart voor tien lanceerde Mare Bohan, de ontwerper van het befaamde mode huis Christian Dior. Afrikaanse jungle-jackets in Parys als on derdeel van zijn nieuwe „safari- look". Een paar uur later weerklonk het tam-tamgeroffel al in het Am sterdamse Hiltonhotel, terwyl daar negen jeugdige Nederlandse bou tique-ontwerp(st)ers met creaties vai African-print stoffen hun visie op de splinternieuwe „safari-look" gaven. Exotisch getinte batik-katoentjes verwerkten Josje Leeger, Sophietje van Kleef, Thea van Loon, Maud Rab en vyf minder bekende mode jongleurs tot ondeugende mini- jurkjes, cheque lange gastvrouw-ja ponnen en bikini-broekpakken, die er echt wel mogen zyn. Nederlandse textielfabrikanten zyn er hen dankbaar voor, want de kleu rige, voornamelyk uit ons land af komstige katoentjes, waarmee wes terse staatslieden de bevolking van Afrika in koloniale tyden tevreden hielden, doen het niet meer. vrouwen in Dahomey, Kongo, Tsjaad en Mozambique voelen nog r weinig voor de boubou's, de katoenen tot op de grond reikende gewaden, Zy kiezen Londense mini's. En om dat Afrika genoeg heeft van de met inheemse motieven bedrukte Hol landse stofjes, komt de voor deze zo mer voorspelde batikrage voor de Twentse textielbaronnen nog net op MACAO VOOR VIERDE MAAL ONDER DRUK Zes kanonneerboten van nistisch-Chlna zyn gisteren de ha ven van Macao binnengevaren. In middels verscherpen de pro-com munistische Chinese leiders in de Portugese kolonie hun boycot tegen het Portugese bewind. Drie van de kanonneerboten pa trouilleerden op ongeveer honderd meter van de kust. De andere drie draaiden rond het midden haven. Het was de vierde maal in twee weken dat Chinese kanonneer boten tot ln de binnenhaven van Ma- cao zyn gekomen. Chinese inwoners van de stad heb ben de films ln beslag genomen van twee Franse televisieploegen groep Japanse toeristen. De filmers hadden getracht opnamen te maken van anti-Portugese boycotacties. By geen van de drie voorvallen is er ge weld gebruikt. U zult misschien niet direct aan het idee kunnen wennen, maar het er naar uit dat ook de meer con servatieven onder u dit jaar toch werkelyk haar rokken een stuk zul len moeten verkorten, willen ze mee doen aan een mode ,die niet alleen de progressieve couturiers, maar vrij wel alle modehuizen voorschrijven. Veel wordt met ceinturen gewerkt, echte of namaak, waarmee ik de ceintuur bedoel die op de jurk vast- gestikt zit en die in een gesp of strik voren eindigt. Nooit evenwel zyn de jurken of jassen strak ingesnoeid byna nooit zitten de ceinturen precies op de taille, meestal iets ho ger. Beeldschoon is de wydvallende ro- jas met korte mouwen; dit idee it we ook al by Maggy Rouff za gen, kon wel eens inslaan deze zo- ook by de confectie, zo'n jas ïykt me ideaal om op koele zomer avonden te dragen over een dun jurkje. Michel Goma werkt veel met aangeknipte onderstukken wat de jurken en jassen doet meezwaaien onder het lopen, een erg mooi effect dat ook bewerkstelligd wordt bij de cocktail- en avondjurken. W aterpolocompetitie GZC heeft het predikaat on verslaanbaar in het Spaardersbad in Gouda de laatste jaren in rook zien opgaan, maar de Gouwenaren blUven in „hun" bad een moeilijk te klop pen tegenstander en dat heeft LZC den Ujve ondervonden, een doelpuntrijke wedstrijd trok LZC de overwinning in de slot fase naar zich toe. Tot ver in de laatste speeltyd ging de strijd geiyk op met nu eens LZC, maar meestal GZC aan de gunstige zyde van de i. Halverwege de laatste „ronde" hadden beide teams ieder negen maal het net gevonden. De beslissing Lanvin De grootste verrassing van dit sei zoen bracht ongetwijfeld het huis Jeanne Lanvin, dat van het saaie, conservatieve modehuis dat het altijd was. plotseling totaal is om gezwaaid. Een heel jeugdige, dolge- PatOU zelli?e jonge-meisjesmode werd hier Een andere succesvolle show, hoe wel minder omvangrijk en impone rend, was die van Jean Patou, waar Michel Goma de ontwerper is. Mi reille Darc, het Franse filmsterretje was hier op de opening aanwezig en zy was erg verrukt over wat zij te zien kreeg, wat ik me ook best kan voorstellen. Het was een vroiyke, jeugdige modeshow, waarin vooral de kleuren wit, rood en blauw veel voor kwamen. Heel mooi zyn de drie jurkjes in deze kleuren, die een soort tentmo del hebben en waarop een kort jasje met strakke mouwen gedragen wordt, dat van achteren wyd uitloopt. Ook hier weer de rok tien centimeter bo ven de knie. getoond, waarvan het opvallendste wel de pofbroekj es onder de wy duit- lopende jurkjes waren. Dat Crahay, de ontwerper van het huis Lanvin, plotseling met zo'n to taal ander beeld is aangekomen, zal ongetwyfeld voor een groot deel te danken zyn aan de invloed van de beeldschone jonge vrouw van Ber nard Lanvin, Mary 11, die als manne quin in deze show meeliep. Met haar lange, donkere haar zag zy er snoe zig uit in de A-jurkjes, de mooie ge borduurde kousen en de lange ha rem-broeken. Mary 11 Lanvin was voor haar huweiyk topmodel in New York en dat zy ook in Parys alle harten gaat veroveren, ïydt na deze mode-show van Lanvin geen twyfel. AJAX NAAR Suriname (Van onze correspondent» Ajax heeft een uitnodiging gekre- ren voor een tournee naar Surina- oe, de Antillen en Brazilië. De Su- inaamse voetbalmanager Ramlakan wil deze trip organiseren. Ajax heeft zich in principe bereid verklaard om de eerste helft van juni naar Zuld-Amerika te gaan. De eisen van de Amsterdamse ploeg (reis en ver- blyfkosten in eerste klas hotels en fiks bedrag voor de vier wed- stryden) zyn evenwel hoog. Ramla kan gaat ziioh daarover verder oriën teren. De ongelukkigste deelnemer aan de internationale skiwedstryden ln Megeve was zonder twijfel de Oos tenrijker Egon Zimmerman, Olym pisch kampioen in de afdaling. De Oostenrijker kwam by de training zodanig ten val dat hy een beentje in zyn rechtervoet brak. De Duitser Florian Woerndle be ëindigde de afdaling tegen een boom en ligt nu met een hersenschudding in het ziekenhuis van Sallanches. zyn landgenoot Anton Gerg brak een scheenbeen en de Amerikaanse Robin Morning een arm. BASKETBAL Winstkansen voor The Bona Stars Bona Stars wacht zaterdag een moeilyke wedstryd tegen Wolves uit Amsterdam. De Amsterdammers moesten in Leiden een 7957 neder laag incasseren maar hebben zich ln het verloop van de competitie ont popt als een gevaarlijke outsider. De „sterren" moeten echter, gezien de huidige vorm, in staat worden ge acht beide punten te veroveren. Op stelling: K. Pley, A. en P. de Jong, H. Stol, A. v. Slingerland, H. Kaper, Th. Bark. H. v. Mameren en C. den Hollander. Nederland won Het Nederlandse hockey-elftal dat een toernee door Pakistan maakt, heeft gisteren in het Pakistaanse Hy derabad een selectieteam uit deze stad met 40 verslagen. De doelpun ten werden gescoord door Kick Thole, Frans Spits, Francis van 't Hooft en Tippy de Lanoy Meyer. viel op het moment dat Jan Hetü straf worp van de oud-internatio nal Cees v. d. Tooren op fraaie wijze uit zyn doel hield, waarna LZC ge bruik maakte van de ontstane ver warring in de Goudse gelederen en twee doelpunten van Cees Schoof GZC de beslissende slag toebracht. Aanvankelijk zag het er niet naar uit dat de doelpunten in deze wed stryd als rijpe appelen zouden val len, Na het verstryken van de eer ste periode had GZC een 21 voor sprong. Parrel had de score geopend, ■na v. d. Tooren tweemaal voor GZC had gescoord. Na de eerste doel wisseling profiteerde v. Sittert van een straf worp en Cees Schoof gaf LZC de leiding (23). Cees v. d. Tooren hielp door wederom twee doelpunten, waarvan één uit een strafworp, de Gouwenaren opnieuw een voorsprong, die door een be nutte strafworp van Parrel te niet werd gedaan (44). Het einde van het tweede „kwartje" kwam met een voorsprong voor GZC en we derom was v. d. Tooren de maker het GZC-doelpunt. Het einde de derde speeltyd eindigde met 77-score, welke tot stand kwam door treffers van Timmermans, v. d. Tooren (strafworp), Parrel (straf worp), v. d. Toorn (strafworp) en Parrel. In de slotperiode nam GZC tot tweemaal toe een voorsprong, eerst door Bertels en daarna via v. d Tooren, maar beide malen was het Parrel, die de stand nivelleerde (99), waarna Cees Schoof de Lei- denaars met twee doelpunten aan de overwinning hielp. ADVERTENTIE N V. DE CONDOR - DISTILLEERDERIJ - LEIDEN ravers in New York weer aan het werk De doodgravers in New York heb ben hun taak hervat nadat overeen stemming was bereikt over verhoging van de lonen in de komende drie jaar. zy zijn nu met spoed begonnen aan de teraardebestelling van de 1800 doden, die boven aarde zijn blij ven staan gedurende hun staking van drie weken, waardoor 39 be graafplaatsen in New York en naaste omgeving werden getroffen. TUdens de staking werden de doden opge stapeld in veemgebouwen of in ten ten op de begraafplaatsen. ADVERTENTIE Vertrouwde sfeer van weleer nog steeds bij Hotel-Café Restaurant „SEINPOST" NOORDWIJK AAN ZEE Kon. Wilhelmina Boulevard 1 Telefoon 01718—2515 Vry uitzicht op zee. Eigen parkeerruimte en Midg Golfbaan. Overdekte en onoverdekte terrass. HETT GEHELE JAAR GEOPEND Het thans achter ons liggende 50ste boekjaar vertoonde met betrekking tot de ontwikkeling der vennootschap over het geheel genomen een rustiger beeld dan de voorafgaande jaren. In die zin zouden wij het willen kenschetsen als een jaar. waarin naast het voeren van het routine-beleid, onze inspanningen voornamelijk konden worden gericht op consolidaties, rationalisatie en toe komstige ontwikkelingen", aldus de directie van de N.V. Meel fabrieken der Nederlandsche Bakkerij (Meneba) in het jaarver slag over 1966). Biykens de geconsolideerde verllee- en winstrekening steeg de exploita tierekening tot f30,1 iv j f 27,1) min. van deelnemingen werd ontvangen f 1,14 (f 1,4) min. Byzondere baten brachten op f242.000 (f68.000). De kosten stegen tot f 14,02 (f 13,37) min. Na aftrek van vennootschapsbelas ting ad f8,52 (f4,16) min. interest ad f 2,48 (f 1,46) min, afschrijvingen ad f 1.81 (f 2,09) min en extra af schry vingen ad f 635.000 (f 3,95 mln( resteert een saldo winst van f 4,02 (f3,49) min. Voorgesteld wordt, het dividend met 2% te verhogen tot 17% over een ongewyzigd aandelenkapi taal van f20 miljoen. Hoewel niet alle vertakkingen van „Meneba" daartoe naar evenredig heid konden by dragen, was het no- geiyk 1966 met een bevredigend eindresultaat af te sluiten, aldus het I verslag. De nog altyd stygende kos ten konden slechts voor een deel wor den gecompenseerd door de verrui ming van de bruto-maalmarge. De vergroting van de afzet-mogeiykhe- den was een alleszins welkome steun by het streven naar het be houd van de winstcapaciteit der bei de meelfabrieken. De gezamenlijke, ter beschikking komende winsten, resp. winstuitke ringen van het hoofdbedrijf in Rot terdam, de meelfabriek „De Sleutels" te Leiden, het silo en veembedrjjf Meneba. de Europese graanhandel N.V., vermeerderd met de inkomsten uit de overige deelnemingen, resul teerden in bovengenoemde netto winst. Het voortgezet streven naar coördinatie der activiteiten van Rotterdam en Lelden, heeft mede kunnen bydragen tot de zo gunstig mogeiyke uitkomsten. 54-ste Ronde van Frankrijk start 30 juni in Angers en finisht 23 juli in Parys heeft een totale lengte van 4696 km. Dit betekent dat deze ronde de langste is sinds 1954, toen er 4855 km moest worden af gelegd. Voordat de eigeniyke Tour begint is er op 29 juni in Angers een in dividuele tydrit over 5,7 km. De win naar zal de volgende dag in de eerste etappe van Angers naar St. Malo (185,5 km) in de gele trui ryden. In het tourschema zyn twee rustda gen opgenomen, respectieveiyk in Belfort en in Sete op 8 en 15 juli. Er is slechts één etappeplaats bui ten de Franse grenzen, nameiyk in de Belgische plaats Jambes in de provincie Namen. Als de renners in Jambes arriveren hebben zy 167 km achter de dug. Op het circuit van Jambes volgt dan een ploegentydrit over 14,4 km. De renners van de equipes, die eerste en tweede eindi gen krijgen als zy tenminste dezelf de tyd voor zich laten noteren, een bonificatie van respectieveiyk 20 en 10 seconden. De nummers een, twee en drie van elke etappe, krygen een boni ficatie van respectieveiyk 20, 10 en 5 seconden. Verder zyn er in deze Tour, noch in de bergetappes, noch in de individuele tydritten, bonifi caties te „verdienen". Nog eenmaal zal het Pare des Princes in Parys de finale van een Ronde van Frankryk meemaken. Nadat het laatste feestgedruis is ver storven zal het beroemde stadion ten offer vallen aan de pneumatische hamers van de slopers. Tweede plaatsen atletes in Riga Na de successen van de Neder landse dames tydens indooratletlek- wedstrijden in Leningrad en Tallin, hebben Corrie Bakker en Marjan Thomas zich donderdag in Riga met tweede plaatsen tevreden moeten stellen. Marjan Thomas, die reeds twee maal zegevierde, kwam met de Rus sische Marine Kromma en de Tsjechische Jaroslava Zirodska tot 1,70 meter. De eerste plaats ging naar de 23-jarige Russische Marine Kromma aangezien zy minder fout- sprongen had. Verspringster Corrie Bakker begon goed met haar eerste sprong en be reikte 6,08 meter, doch werd in de vierde poging overtroffen door de Russische Ludmilla Samotessowa met 6,13 meter. Corrie Bakker gok te by haar laatste poging en bereik te 6,09 meter, juist niet voldoende voor de zege. iiiniiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniini; i Voetbal met televisie (Van onze correspondent). In verband met de Europese M schaatskampioenschappen in fl- Lahti gaat de voetbalvereniging Haarlem zondag tv-toes tellen H plaatsen -ond het speelveld tty- y dens de wedstryd Haarlem 1 Heimondia '55, die om half drie 1 begint. Men hoopt op deze wijze 1 toch het normale bezoekersaan- 1 tal te krijgen-

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 11