PvdA-circus door 't land Pierre Palla 65 jaar Heimito von Doderer - 70 jaar - overleden Amerikaanse raket raakte uit koers U DONDERDAG 5 JANUARI 1967 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA S Ritme is venijniger geworden (Van onze Hslversumse correspondent) „Ik heb er helemaal geen spijt ran, dat ik altijd zowel ernstige als lichte muziek heb gespeeld. In het lichte genre zyn ook leuke dingen te doen, mits je er diep in duikt". Vry- tvcl zonder pauzes stromen de woor- flen uit de mond van de bijzonder levendige Pierre Palla. Vandaag rlert deze veelbeluisterde AVRO-mu- sicus, meester op piano en ham mondorgel, zijn 65ste verjaardag. Een grote populariteit heeft de heer Palla via de radio verworven als Sid Hamilton, een bespeler van het elektrisch orgel. De laatste tijd heeft de klassieke kant van de man, ke in de jaren twintig by Max Tak In het Tuschinski-theaterorkest in Amsterdam naam begon te maken, achter meer en meer de overhand gekregen. Is hij door zijn leeftyd piet meer zo toegangelij k voor de lichte muze? „Nee", luidt het ant woord, „het orgel is uit de belang stelling geraakt, dat is alleen een Modeverschijnsel". Trio De dagelijkse arbeid van Pierre Palla bestaat nu voornamelijk uit pet begeleiden van solisten. Verder is hy bezig een serie van vier piano recitals voor de radio te verzorgen. Vrijwel onbekende werken van Schu mann staan daarvoor op het pro gramma. Deze zomer heeft hij sa men met twee leden van het Gel ders Orkest een trio gevormd, het Gelders Trio genaamd. Op het ogen blik wordt gestudeerd op een com positie van Badings. „Beestachtig moeilijk", noemt de heer Palla dit werk. Aan moderne muziek heeft de heer Palla bepaald geen hekel. Hij zegt: ,jk heb niet het idee van: voor mij hoeft het niet. Maar ja, als je er re gelmatig op studeert gaat het ook gemakkelijker. Als je zonder meer de modernen afwijst ben je verloren". Is er in de loop van zijn carrière Iets veranderd in de lichte muziek? Heel weinig, volgens de heer Palla. Het enige dat eigenlijk anders is ge worden is het begeleidende ritme. Dat is tegenwoordig wat venyniger". Het dienstverband van de heer Palla bij de AVRO loopt tot eind Waart. Dan zal er officieel afscheid Worden genomen .En daarna? „Voor mü hoeft er niets te veranderen. Ik wacht maar rustig af", zegt de veel zijdige en werkzame musicus. Politieke partijen op t.v. Alle politieke partijen hebben in de verkiezingstijd recht op twee tv- uitzendingen, eenmaal op net 1 en eenmaal op net 2. Slechts de Staat kundig Gereformeerde Partij wenst van deze zendtijd geen gebruik te maken. De tijdstippen van uitzending vallen wat Nederland 1 betreft van tien minuten voor half negen tot half negen en op Nederland 2 van tien minuten voor 8 tot acht uur. - Argentinië breidt :i territoriale wateren uit gi x Argentinië heeft gisteren zijn ter ritoriale wateren van twaalf tot tweehonderd mijl uitgebreid, voor- om de visstand langs de kust te beschermen. De maatregel is met name gericht tegen de talrijke 'Russische en Cubaanse visserssche pen die daar geregeld him netten uitwerpen. Volgens betrouwbare krin gen zyn de Argentijnse autoriteiten van oordeel dat d.eze schepen ook infiltraties van communistische guerillastrijders kunnen vergemakke lijken. Weer reisje met Dominas-express In het proces Dominas heeft gis teren voor de derde keer een speciale rechtszitting plaats gehad buiten Dortmund, waar het proces wordt ge. houden. Met een speciale trein, de .Dominas-express" vertrok het onge veer 60 personen tellende gezelschap naar Siegen (Nordrhein-Westfalen). waar de leden van de meest succes volle juwelendievenbende van Europa in mei 1964 een roofoverval op een juwelierszaak zouden hebben ge pleegd. Petras Dominas en zijn me deplichtigen zouden er toen sieraden en briljanten ter waarde van onge veer 110.000 gulden hebben buitge maakt en op argeloze voorbijgangers op straat hebben geschoten. Onder de „reizigers" bevonden zich bendeleider Dominas, de broers Hel mut en Gerhard Balk. de vroegere advocate Marianne Kreuzer, gekleed in een zwarte persianermantel, en Lucie Balk, de echtgenote van de praatgrage Helmut. In de trein wa ren de mannelijke en vrouwelijke ver dachten gescheiden. Het verloop van de derde zitting van het gerecht bui ten de rechtzaal was byna al een routinekwestie, waarbij afstanden werden gemeten en getuigen onder een dichte sneeuwjacht lucht werden beëdigd. T elevisie-reclame vooruit betalen Tussen de reclameraad en de Stichting Etherreclame (STER) be staat verschil van mening omtrent het voorschrift van de S.T.EH. dat televisiereclame vooruit dient te worden betaald. De minister van Cultuur, Recreatie en Maatschappe lijk Werk, dr. M. A. M. Klompé. zal hierin zo spoedig mogelijk een be slissing nemen. Intussen heeft de minister bepaald dat de regel die vooruitbetaling voorsohrijft, van kracht blijft in afwachting van deze beslissing. NEDERLAND 1 VARA: Naar Vietnam Glenn Ford in militaire dienst 6.45 i 6.50 i 6.59 1 7.00 i 10.45 i 10.50 i 11.00 l 11.30 1 Pipo de clown, voor de kleintjes NTS-journaal Pauze De verrekijker Van gewest tot gewest Mensen in de sport NTS-journaal Achter het nieuws Simon Carmiggelt De zaak J. Robert Oppenheimer, toneel NTS-journaal Pauze Geprogrammeerde instructie (3) Sluiting. De filmacteur Glenn Ford vertrekt vandaag naar Vietnam, waar hij een maand lang actieve militaire dienst zal doen. Ford, vijftig jaar oud, is reserve-officier bij de marine. Hij de open moest zich voor herhaling melden. jDe acteur, die in twee films de rol Bij het vallen van de avond keerde I van marine-officier vervulde en tij de ..Dominas-express" naar Dort- J dens de tweede wereldoorlog actieve mund terug, waar het proces morgen j dienst deed, zal op eigen verzoek by wordt voortgezet. nierskorps worden ingelijfd. Met oud-ministers als topartiesten NEDERLAND 2 NCRV: 8.00 uur Nieuws in het kort g 8.05 uur Geen beter leven dan buitenleven 8.30 uur Rendez-vous international j§ 9.35 uur Attentie, actualiteiten 10.00 uur Recital in Queekhoven 10.15 uur NTS-journaal 10.30 uur Dichterbij, hemel en aarde 11.00 uur Sluiting. UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM 1: 8.05 uur Wij feliciteren Pierre Palla 10.55 uur Discotaria, nieuwe grammofoonplaten HILVERSUM 2: s 7.30 uur Concerto grosso, Telemann 10.45 uur Orgelconcert door Stoffel van Viegen en cfiótcren (Van een speciale verslaggever) De P.v.d.A. wil in de weken voorafgaande aan de verkiezin gen, een maximaal aantal Nederlanders bereiken. Brochures, pamfletten, verkiezingsborden en vergaderingen zijn hulpmid delen die niet gemist kunnen worden, maar die toch onvol doende zijn gebleken. Wat de partij wil is de afstand tussen kiezer en de volksvertegenwoordiging verkleinen. Hiertoe kan de karavaan-actie bijdragen. P.v.d.A.-voormannen trekken nu door het land en zoeken de mensen op in hun wijk, op hun werk en zo maar op straat. De kiezers kunnen in gesprek komen met de kandidaten en wat nog belangrijker is: onze kandidaten leren Wat er onder de mensen leeft". van de karavaan. „De contacten moe ten liefst spontaan komen. Waar wy passeren proberen wy gesprek ken uit te lokken, bijvoorbeeld by een bushalte, in een supermarkt of in de lunchpauze van een fabriek. In principe is het voor iedereen mo gelijk een praatje te maken met on ze lijstaanvoerder Den Uyl". De verkiezingskaravaan is een nieuwtje voor Nederland. Het doet denken aan een Amerikaans stuntje, maar de heer Meester heeft ons ver zekerd dat het een serieuze zaak zal blijven. „Wij maken er geen kermis van. In Amerika zal men misschien nog een beer meenemen waarmee men als attractie kan worstelen, of een groep clowns die het publiek moet trekken. Ach, wie weet wat wij in de toekomst nog zullen doen Karavaan 2 op wielen" Eibert Meester, secretaris-pen ningmeester van de PvdA. leidt niet alleen de verkiezingspropaganda voor zijn partij, hij is de komende vijf weken ook een soort circus-di recteur. Hy heeft voor zijn uit tien autobussen en auto's bestaande „Ka ravaan 2 op wielen" een rondreis uit gestippeld langs 250 steden en dor pen. en van 11 januari tot en met 14 feberuari zal hij met zijn „cir cus" drieduizend kilometer afleggen. Zijn „artiesten" bestaan uit kamer leden en op bepaalde dagen biedt zijn programma een aantal topar tiesten als oud-ministers en staats secretarissen. Het belooft een tournee vol ver rassingen te worden, voor het pu bliek, maar ook voor de uit circa vijf tig personen bestaande bemanning men zich bij de PvdA op een moge lijkheid om in de verkiezingstijd een nauwer contact met de kiezer te krij gen. Tijdens de besprekingen over de campagne rond de komende kamer verkiezingen kwam het idee naar vo ren een verkiezingstrein te laten rij den. Toen bekend werd dat de verkie zingen vervroegd werden en in fe bruari zouden worden gehouden, werd het tempo van de voorberei dingen verhoogd. Thans is men zo ver dat de rijksverkeersinspectie vrij dag de autobus ter keuring krijgt, die als het vlaggeschip in de vloot De „Karavaan 2 op wielen" is niet ontstaan uit het feit dat de verkiezingen vervroegd worden ge houden. Reeds geruime tijd bezon Belangrijk Weens chroniqueur (Van onze Weense correspondent) Kort voor de kerstdagen is in Wenen op 70-jarige leeftijd overleden In zee gestort na boven Cuba te hebben gevlogen Een uit de koers geraakte, door de Amerikaanse luchtmacht gelanceerde oefenraket van het type „Mace" is gisteren vermoedelijk over Cuba heen i gevlogen en ongeveer 150 km ten zuiden van de Cubaanse zuidwest kust in zee gestort. Nog tydens de vlucht van de ra ket, die als doelwit moest gelden voor onderscheppingsvliegtuigen en niet met een oorlogskop was uitge rust, had het ministerie van Defen sie in Washington bekendgemaakt dat het 15 m lange projectiel waar schijnlijk een baan over Cuba volg de. Kennelijk waren de Amerikanen zo snel met deze mededeling om een eventuele anti-Amerikaanse uitbar sting van Cubaanse zijde voor te zijn. Toen het tijdstip waarop de ra ket moest neerkomen (ongeveer an derhalf uur na de lancering) was verstreken, werd in Washington mee gedeeld dat kon worden aangenomen dat het toestel als aangekondigd in zee was beland, al was dat niet geve rifieerd. De „Mace"-raket, een geleid pro jectiel, was afgevuurd van de basis Eglin in Florida. Toen het misging heeft men nog geprobeerd de raket te laten ontploffen, maar het ver nietigingsmechanisme weigerde. Het projectiel had onder elk van zijn beide vleugels een vernietigingsla- ding, maar volgens het Pentagon be stond er geen gevaar van een ontploffing by het neerstorten. Achtervolgd Later zei een woordvoerder van het Amerikaanse ministerie van Defen sie dat een „Phantom-i'4" een su- persone straaljager de uit de koers geraakte raket over een afstand van 140 km heeft achtervolgd. De raket is door de jager onder vuur geno men. Hoewel getroffen, raasde ze toch verder. Het was gisteravond een mysterie waar het projectiel precies is terecht gekomen en een zegsman in het Pentagon heeft verklaard dat dit wellicht nooit met zekerheid bekend zal worden. de auteur Heimito von Doderer. Der tig jaar lang publiceerde hy boeken die nauweiyks de aandacht trokken. Pas op 55-jarige leeftyd trok hy plotseling in hevige mate de aan dacht door zyn roman „Die Strudel- hofstiege", een boek, dat diepe in druk maakte op de Duitse kritiek. Eerst via Duitsland werd von Dode rer toen ook in Oostenrijk ontdekt ais een van de beiangrykste roman ciers. De historische achtergrond van dit boek vormt de ondergang van de oude monarchie en de toekomst van de jonge republiek. Als handelende personen schildert Von Doderer ver tegenwoordigers van de adel in hun goede en hun slechte tijd, burgers, diplomaten, officieren, ambtenaren, zakenmensen en arbeiders uit de twee periodes 1910-1911 en 1923-1925. Op dit werk sluit aan zyn tweede grote roman „Die Damonen", welke titel hy bewust koos om zyn inner- lyke verwantschap met Dosotojewsky te demonstreren. Hierin treden ge- deeltelyk dezelfde personen op als in de „Strudelhofstiege", maar dan on der andere politieke en sociale om standigheden in verband met de revo lutionaire stromingen in de dertiger Jaren. Merkwaardig is dat Von Do derer reeds in 1931 met zyn „Damo nen" is begonnen, doch eerst in 1956 zyn volledig manuscript kon afleve- In totaal heeft Von Doderer dan 30 grotere en kleinere dagboeken en beschouwingen ge schreven. Van de „Strudelhofstiege" verscheen verleden jaar een pocket editie, die een enorm succes is geble ken. Sindsdien was deze auteur in het gehele Duitse taalgebied alge meen bekend als een romancier, die men gelezen moet hebben. Men zou hem met recht de chroniqueur van de jongere Oostenrykse geschiedenis kunnen noemen. moet dienen. De bus heeft een spe ciaal ontworpen interieur gekregen met een kantoor waar twee typistes kunnen werken, een stencilafdeling en een ontvangstruimte. De buiten kant van de bus is geheel beschil derd met de opwekking de stem aan Ujst twee te geven. De autobus wordt begeleid door zes kleine autobusje die dienen als ge luidswagens. By aankomst in stad op dorp zullen zy uitzwermen om de aankomst van het „circus" bekend te maken. De sprekers in de geluids wagens krijgen een loopmicrofoon mee om ook in de omgeving van de wagens te kunnen opereren, voor by- voorbeeld vraaggesprekken met voorbygangers. In grote steden zal het aantal geluidswagens tot een maximum van twintig worden opge voerd. De karavan beschikt voorts over enkele personenauto's waarvan er één de commando-wagen van Eibert Meester ls. Hy staat steeds in ver binding met het landeiyk se cretariaat in Amsterdam. „Stel dat we iemand ontmoeten die van ons verwacht dat wy snel zyn probleem oplossen. Als dit mogelyk is, scha kelen wy onmiddellyk ons secreta- Noorden i De start van de tournee heeft plaats in het hoge noorden in het Noorddrentse dorp Roden. Hier ver trekt de karavaan op woensdag 11 januari, 's ochtends om half tien. Ziehier het programma van de eerste dag: om elf uur aankomst in de stad Groningen, waar gesprek ken met onder andere studenten en scholieren worden gehouden, op straat of in de ontvangstruimte van de bus zullen de Groningers lyst- aanvoerder Den Uyl. de oud-ministers Samkalden, Vondeling en Vroiyk en de andere kandidaten kunnen spre ken. Dit kan die dag ook in Zuid- Wolde, Bedum. Stedum, Loppersum, Wirdum, Appingendam en Delfzyl. In de avonduren rydt de karavaan terug naar Groningen, maar de ka merkandidaten begeven zich dan naar de plaatsen om te spreken op openbare vergaderingen. En zo zal het doorgaan tot en met 16 fe bruari, dag In dag uit met uitzon deringen van de zondag, in alle pro vincies tot en met Zeeuws-Vlaande ren toe. De verkiezingsploeg wisselt per dis trict omdat de PvdA de uit de di verse districten afkomstige kamer kandidaten in eigen omgeving in eigen omgeving in nauw contact met de kiezers wil brengen. Schoppen De vyftlg deelnemers aan de ka ravaan moeten 's nachts in hotels worden ondergebracht, Plaatselyke winkels zyn ingeschakeld voor het leveren van lunchpakketten. In de grote autobus rydt een stewardess mee. die het gezelschap van koffie en frisdranken zal voorzien. Dezer dagen heeft tournee-leider Meester een dozyn schoppen ge kocht. „Ik dacht er plotseling aan dat het wel eens sou kunnen sneeu wen- On leisprogramma staat geen uur vertraging toe. Wat dat betreft zouden wy by verkiezingen in het voorjaar minder zorgen hebben ge had". Uitstekende documentaires Dank zy een goede coördinatie konden we gisteren zowel de NBC-documentaire over de or kaan Carla, als de CBS-docu mentaire over de toenemende revolutionaire gezindheid van de Amerikaanse negers zien. De documentaires waren van uitste kende kwaliteit, ook al verschil den zy in hoge mate. „Black po wer blanke reactie" liet ons enkele interviews zien met ne gerleiders van allerlei gezindten want de architect Daniel Watts bijv. toonde zich bepaald geen liefhebber van dominee Martin Luther King, die door vele ne gers eerder als een nationale fi guur dan als een negerleider wordt gezien. „De blanken vin den hem vermakelyk", zei Watts. Luther King zei vast te willen biyven houden aan zyn politiek van geweldloosheid, omdat ge weld geen oplossing brengt. Niet mis te verstaan was de 25-jarige Stokeley Carmichael, de „provo" onder de negers, afgestudeerd psycholoog, de man die een con frontatiepolitiek predikt tussen de onwillige blanken en de op standige negers en die de leuze van „Black power" er in tracht te hameren. Dat daar niet alleen .macht" mee bedoeld wordt maar méér, riL ook de behoefte van de Jonge neger aan „manne lijkheid" of „waardigheid" of iets daar tussen in, werd ons weer duidelijk gemaakt door afge vaardigde Powell. Vooral het in terview met Carmichael was boeiend, omdat de interviewer hier een Jongeman tegenover zich had, die de hoge intelligen tie van een Luther King nu eens niet aan diens wysheid paarde, maar aan zyn eigen zelfbewust zijn en brutaliteit, uitmondend in even symplistische als voor de hand liggende en daar- fj door waarschynlyk on volvoer- bare eisen bij ons de provo's af ff en toe afvuren. M „Hurricane", de documentaire over Carla de orkaan, gaf een byzonder veelzijdig beeld van de aankomst, het woeden en het wegtrekken van een orkaan, met alle gevolgen van dien. Het valt natuuriyk moeilyk na te gaan welke opnamen achteraf .geën sceneerd werden, maar het grootste deel was kennelyk ter plaatse en op de bewuste dagen zelf gefilmd. Dat kon ook héél goed, want zo'n orkaan kan al uren van tevoren worden aan gekondigd; het is een soort trein met te berekenen dienst regeling. De NBC had bovendien al een jaar lang voorbereidingen getroffen voor een dergelyke documentaire, en het filmteam hoeft dus alleen maar te rechter tijd in te springen op de te ver wachten onheüsplek om byeen te kunnen schieten wat we gis teren te zien kregen: eerst een mobilisatietoestand, daarna een oorlogstoestand, en tenslotte de periode van neerslachtige op bouw. „Kijk op kunst" Zoalg u begrijpt had „Kyk op kunst" het gisteravond tussen deze beide Amerikaanse docu mentaires in, een beetje moei lijk, maar desalniettemin was de blik achter de schennen van het Ryksmuseum in al zyn rust en statigheid goed genoeg voor een „ruime voldoende". Het is altijd interessant te merken wat de overeenkomst tussen een mu seum en een ysberg ls: van bei de steekt slechts een tiende bo ven de oppervlakte uit! iKMiHiiiniiiiiiiiiiiitiiiiiiiiniiiiiiiiiHiNiitiniiiiiiiHiiiiiiiwiiiHHiiiiniiiuiiniiiiniHiiiiiiiiiiwNiuiiiiifiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiifiiiiiiiiiiiiiiniiiiiii Dit is de filmster-Prinses Ira von Fürstenberg zoals ze er uit ziet als Prinses Joesoepow in de film „Ik doodde Raspoetin". VOOR DONDERDAG 5 JANUARI Hilversum 1, 402 m AVRO: 18.00 Nws. 18.15 Act. 18.20 Kath. Volkspartij. Kaar- politieke lienen. 18 licht programma uit Parijs. 22.55 Stereo: Nieuwe gram.pl. 23.55 tot 24.00 Nws. Hilversum 2, 298 m muz. 18.10 Sportrubrlek. 18.30 Halte: progr. voor twintigers. 19.00 Nws. en weerpraatje. 19.10 Radiokrant. 19.30 Stereo: Licht gev. pl.progr. 20.10 De Tam. Leenhouts. hoorspel. 20.35 fi gev. progr. In kerk. zending e. zz.30 Nws. 22.40 Boekbespreking Kerkorgelconcert: klass. Walter en Conny op school De Engelse les voor beginners „Walter en Conny" zal worden be werkt voor de Nederlandse schoolte levisie. Er zyn inmiddels twaalf proefafleveringen opgenomen, die zullen worden uitgezonden vanaf half-januari. Als basis heeft men de films van Walter en Conny voor de ..volwassen" televisie gebruikt, maar een leraar en een lerares Engels bei den uit Amsterdam, becommenta riëren de lessen. Als de proefafleve- ringen bevallen, zal men de serie uit breiden. Op het ogenblik zyn 520 scholen van het lager en het uitgebreid la ger onderwys by de Nederlandse On- derwystelevisie aangesloten. Voor de middelbare scholen over weegt men thans een serie genaamd ..Het protest". Deze serie zal o.a. pro blemen rondom de provo's en andere provocerende elementen in de maat- schappy behandelen. VOOR VRIJDAG 6 JANUARI Hilversum 1, 402 m VARA: 7.00 Nws. en ochtendgymn. 7.20 Soc. strijdl. 7.23 Lichte gram.muz. (7.307.35 Van de voorpag.) VPRO! 10.00 Lichte gram.muz. 11.00 I Voor de vrouw. AVRO: 11.30 Opera- aria's. 12.00 Lichte ork.muz. 12.27 Med. t.b.v. land- en tulnb. 12.30 Overhelds- voorl.: Voor de landb. 12.40 Sportpara- de. 13.00 Nws. 13.10 Journaal en beurs berichten. 13.30 Stereo: Klarinet en 14.00 Stem- 14.15 *Btj dë tlJdeengbSf fde thee: gev. progr. VPRO: 15.30 Thuis, progr. voor thuiszittenden. 16.00 Nws. 16.02 Radio Kamerork.: klass. en mod, muz. 17.00 Voor de Jeugd. 17.25 Stereot Nieuwe gram.pl. 17.45 Act. Hilversum 2, 298 m NCRV: 7.00 Nws. en herh. SOS-ber. 7.10 Dagopening. 7.15 Stereo: Lichte ork.muz. 7.30 Nws. 7.32 Stereo: Lichte .40 Radiokrant. 8.00 Nws. .32 Stereo: 8.10 Gew. Lichte gram.muz. 9.00 Voor de i Licht klass. ork.werken Lichte (gr.). 10.30 Studiodlenst. gram.muz. 12.27 Med. 17.30 Kerkorgelconcert: klass. Hilversum 3, FM en 240 m AVRO: 9.00 Nws. 9.02 Act. 9.05 Vro lijk pl.progr. 10.00 Nws. 10.02 Arbeids vitaminen (gr.)(U.OO Nws.). VPRO: 12 00 Nws. 12.02 Buitenlands persoverz. 12.05 Een uurtje Frans. 13.00 Nws. 13.02 Buitenlands persoverz. 13.05 Licht pl.progr. 14.00 Nws. 14.02 Buitenlands persoverzicht. 14.05 Tophits. AVRO 15 00 Nws. 15.02 Lichte NTS: 18.45 Pipo de i .110. 10.Ï0 t-ipo ae Clown. 18.50 Journaal. STER: 18 55 Reclame. KRO: 19.00 Tcllxer. Jeugd- Chris STER: 1956 Reclame NTS: 20 00 Journaal. STEJR: 20.16 reel. KRO: 20.20 Rue Brlque. showmagnzl- ne. 21.00 Bonanza, tv-fllm. 21.50 Brandpunt. NTS: 22.45—22.50 Jour- Nederlan V".- NTS: 20 00 Nws. In het kort STER: 20.01 Reclame. AVRO Vl?ew- Progr. voor de jeugd 20 30 AVRO Danstest '67. 21.10 Avro's Te- L*^lfJLer „21 20 The Dean Martin Show STER: 22.10 Reclame. NTS: 22.15 tot 22.30 Journaal.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 5