Vijftien jaar geeist voor moord op Arie Blokland Q VERDEDIGER ACHT BEWIJSMATERIAAL JONVOLDOENDE EN VRAAGT VRIJSPRAAK Voodslag Noodraad in nood blijf de I feestdrukte vóór! Vracht tarieven omhoog en cfióteren programma tyOENSDAG 14 DECEMBER 1966 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA S Gemompel (Van onze Dordtse correspondent) ■j Mr. H. W. ten Holter, de raadsman van een 27-jarige vee handelaar, de verdachte in de moordzaak-Arie Blokland, heeft Jstermiddag na een ruim twee uur durend pleidooi vrijspraak bevraagd op grond van onvoldoende bewijsmateriaal. „Het yderzoek wordt getypeerd door steeds weer knagende twijfel", p voerde hij aan. „Er zijn aanwijzingen in een andere richting n er zijn vragen, die niet zijn opgelost Tevoren had de officier van justitie, mr. W. A. de Saint lulaire, 15 jaar gevangenisstraf met aftrek van voorarrest Vpëist. 5 De belangstelling voor de tweede van de zitting was zo mogelijk groter dan maandag. De gehele was bezet en op de betrekke- kleine staantribune volg- tientallen mensen meest ikgenoten van de vermoorde verdachte doodstil de gebeur- ;n, die zich gistermiddag snel- achter elkaar afspeelden dan ndag toen van 's morgens tien tegen het middernachtelijk uur luigen werden gehoord, iteeds weer stapelden de bewijzen _(jh op tegen verdachte en gister morgen al moest hij zich vele ma- .1 ernstig bedenken voor hij een Woord kon geven op de scherpe fcgen van de president der recht- C. mr. H. van Zegeren. Er vie- hiaten in het relaas over zijn enissen op de 10de december n het vorig jaar, toen Arie Blok- dd tegen half zes 's avonds bij ikpi in zijn boerderij aan het Ach- kfland 33 in Giessenburg de laat- i termijnen van een schuld kwam Den. volgende dag werd het jk verminkte lichaam van de vee- ïdelaar in de grienden onder aan Lekdijk gevonden en kort daarop :d verdachte gearresteerd. K Alibi zijn requisitoir stelde de offi- van Justitie gistermiddag, dat alibi dat de verdachte zich had ichaft absoluut niet klopte aring van de Utrechtse taxi- ^uffeur", aldus mr. De Saint j^aire, „maakte het alibi van ver- fchte tot een leugen". De chauffeur d maandagmiddag tijdens de ting nogmaals verdachte als man aangewezen, die hij in de *Snd van 10 december van het °rechtse station naar Ottoland ver- irde. Volgens de verdachte was hy zijn eigen auto naar Utrecht ge flest. De officier had moord met voor echten rade niet bewezen geacht, far wel de subsidiar ten laste ge le gekwalificeerde doodslag (het »n van Arie Blokland om diens te bemachtigen), s bewijs voerde hij aan. dat er sporen waren gevonden in en de boerdery van de verdachte, hij was herkend toen hy de auto de vermoorde in Katendrecht ;ht, de confrontatie met de taxi- uffeur en het feit, dat vele op- Bregde kledingstukken en ge- uiksvoonverpen van de verdachte frden herkend door zijn ex- rloofde. Het motief noemde de of- lier de haatgevoelens van verdach ten opzichte van zijn maatschap- lijk wel geslaagde neef, Arie Blok in zijn pleidooi trachtte de raads man, mr. H. W. ten Holter, de be wijsvoering van de officier te torpe deren, door enerzijds met goede ar gumenten, maar onderzij ds ook met enkele detectiveachtige veronderstel lingen aan te komen. Zo voerde hy in het eerste geval aan, dat op geen van de drie vragen: heeft verdachte de moord begaan, en zo ja waar en hoe een direct antwoord kan wor den gegeven. Daarnaast echter werd pleiters opmerking als zou het bloed op de aardappelen in de schuur van de verdachte bewust door een ander kunnen zijn aangebracht, in de zaal met licht honend gemompel ontvan gen. Van jaloerse gevoelens van ver dachte ten opzichte van zyn neef was geen sprake, aldus de raadsman. De verklaringen van de vrouw in Katendrecht en van de Utrechtse taxicliauffeur trok hij in twijfel. ,,Is het mogelijk, dat een chauffeur die dagelijks vele mensen rydt, zich enkele dagen later nog een gezicht kan herinneren?" zo vroeg hij zich af. Wat de sporen be treft vond hij het vreemd, dat ver dachte geen enkele verwonding bij de vechtpartij had opgelopen, dat er ook geen sporen waren gevonden op de kleren, die de verdachte die avond had gedragen en dat, terwijl hij in het korte tijdsbestek geen gelegen heid zou kunnen hebben vinden om zich te verkleden. Voorts waren er geen sporen van de verdachte ge vonden aan de volkswagen van Blok land en aan zyn eigen Chevrolet. Een deskundig onderzoek had bovendien aan het licht gebracht, dat de laatste precies genoeg benzine had verbruikt om heen en terug naar Utrecht te zijn geweest. Wel geld Geldgebrek vond mr. Ten Holter absoluut geen mogelijk motief. Ver dachte had geld genoeg om Blok land te betalen. Hij had pas enkele goede verkopen gedaan en had juist daarom Blokland verzocht langs te komen om zijn oude schuld af te lossen. Het is niet denkbaar, vo. vervolgde de raadsman, dat hij hem dat verzocht met kwade be doelingen. Hij bracht bovendien in herinnering, dat er bij het be gin van het ongeluk al werd gedacht aan een meervoudige samenwerking. „Er is te veel gebeurd in betrek kelijk korte tijd. Kan één man dat uitvoeren, overzien en realiseren?", vroeg de pleiter zich af. De tenlastelegging achtte hij aan vechtbaar. Bij moord om de dief stal gedaan te krijgen, moet eerst worden bewezen, dat het slachtof fer werkelijk is beroofd van zijn geld en dat dat door verdachte is gebeurd. De opzettelijke levensbe roving kan evenmin worden bewezen, omdat er op grond van de ge hanteerde indicaties twijfels en vra gen zijn gerezen. Waar, zo vroeg hij de officier, zijn de wettige bewijsmid delen? Bovendien achtte de raadsman zyn cliënt mede gelet op het psy chiatrisch rapport, waarin werd ge steld dat verdachte geen voorstel lingsvermogen en een laag werktem po heeft en bovendien niet vooruit kan kijken, star en fantasieloos is niet in staat het hem ten laste gelegde werkelijk te kunnen uitvoe ren. „Zou zo iemand dan zoiets kun nen doen en kan hij dat dan boven dien afekken met zo'n verhaal?", vroeg hij de rechtbank. Hij besloot zijn pleidooi met: „Deze daad in zijn onderdelen en zijn raffinement vergt meer van het uithoudingsvermogen en het in tellect dan men van verdachte kan verwachten". Dit pleidooi werd door de verdach te onbewogen aangehoord. De raads man vroeg vrijspraak, omdat vol gens hem het bewijs noch wet tig noch overtuigend was geleverd. De „schermpartij" tussen officier en verdediger, die daarop volgde werd door verdachte met belangstel ling de eerste maal gedurende de gehele zitting, dat hij niet strak voor zich uit keek gevolgd. Mr. Ten Holter had het laatste woord door de officier nogmaals te verzoeken om wettige bewijsmidde len, waaruit zou blijken dat ver dachte schuldig is aan de moord op Arie Blokland. Op de vraag van de president of verdachte nog wat te zeggen had, richtte deze zich fier op en sprak de hoop uit: „dat de zaak naar eer en geweten behandeld zal worden". „Alleen één man vervolgde hy, terwijl hij zich omdraaide en een be weging maakte naar adjudant R. de Kruif van de Rijkspolitie in Dor drecht. „Houdt uw mond", onderbrak de president hem echter, „U spreekt tegen de rechtbank en niet tegen adjudant De Kruif". Het is name lijk duidelijk geworden dat verdach te een blinde haat heeft opgevat te gen deze politieman, waarschijn lijk doordat deze het is geweest, die het meeste in contact was met de verdachte en bovendien vele voor hem bezwarende ontdekkingen heeft gedaan in en om zijn boerderij. De uitspraak is vrijdagmorgen 23 december om tien uur. Bejaarde man neergeslagen en beroofd van 100,- De 77-jarige H. Kuster heeft bij de politie aangifte gedaan, dat hy gisternacht in zyn woning aan de Houtmankade in Amsterdam is neergeslagen en beroofd van zyn portemonnee met f 100.—. Het alleenwonende slachtoffer, dat aan slapeloosheid lijdt, hoorde om streeks half vyf 's nachts terwijl hij zich in zijn keuken bevond gestom mel op de trap. Toen hij de deur opende om te zien wat er aan de hand was kreeg hy enkele stompen tegen zijn borst, waardoor hij viel en het bewustzijn verloor. Nadat de heer Kuster weer was bijgekomen ontdekte hy dat zijn portemonnee was verdwenen. Omdat de heer Kuster niet ge zien heeft wie hem heeft aangeval len hoopt de recherche dat even tuele getuigen zich zullen melden. De Amerikaanse actrice Kim Novak heeft gezegd dat zij wel licht haar loopbaan in het film bedrijf vaarwel zal zeggen om zich terug te trekken in haar huis in Bog Sur, ongeveer 321 km ten SCHREGARDUS OP ZIJSPOOR? ADVERTENTIE In de Noodraad zijn interne moeilijkheden ontstaan, die de fractievoorzitter van de Nood raad in de gemeenteraad van Haarlem, de heer F. Schregar- dus, al de uitspraak hebben ontlokt dat hij erover denkt zich uit de politiek terug te trekken. Volgens een van de drie leden van het dagelijks bestuur van de partij, die door afscheiding van de Boeren partij is ontstaan, de heer H. Bos uit Heemstede, is de heer Schregar- dus als lid van het dagelijks bestuur vervangen door de heer Hoekstra uit Breda. Het derde lid van het dage lijks bestuur is de heer Hessel uit Utrecht. De heer Schregardus blijkt van deze mutatie in het dagelijks bestuur nog niets te weten. „Ik ben wel te ruggetreden als voorzitter, maar dat ik niet meer in het dagelijks bestuur zou zitten is my onbekend", aldus de heer Schregardus. die de mede deling van de heer Bos maar vreemd noemde. Op een vergadering van het be stuur van de Noodraad heeft de heer Schregardus zich sterk verzet tegen de plannen van de andere bestuurs leden om met kandidatenlijsten de boer op te gaan. „De noodraad heeft geen kandidaten en we lopen zo het risico dat we mensen in de Kamer brengen die er genoeg voor willen betalen". De heer Schregardus veronderstelt dat men hem op een zijspoor heeft willen rangeren wegens zijn verzet tegen wat hij een kwalijke zaak noemt. De heer Bos noemde de bewering dat de Noodraad ongecontroleerd kandidaten zal accepteren een aperte leugen. Er zal een ballotage commissie worden ingesteld die de antecedenten van de kandidaten grondig zal onderzoeken. „Het conflct is ontstaan toen we besloten de heer Hessel als no 1 op de kandidatenlijst te zetten, zei de heer Bos, „de heer Schregardus is daar niet tevreden mee. want hij wil zelf op de Hjst komen". noorden van Los Angeles. De blonde actrice was gedesillusio neerd toen zij naar haar geha vende huis in de voorstad Bel Air keek en haar eigendommen eruit zag dragen. „Ik ga naar Big Sur, ik geloof niet dat ik hier terug kom", zei ze snikkend. Haar met modder overdekt huis werd ge vaarlijk verklaard en zij kreeg aanzegging het te verlaten. Het was tijdens de zware re gens, die de laatste tijd in zuide lijk Californië zijn gevallen, over dekt met modder en wordt be dreigd door een verschuivende helling. „Ik geef misschien alles op ook het acteren alles", zuchtte zij. De foto toont Kim Novak op het dak van haar gehavend huis Amendement voor stel belastingverla ging ongehuwden Het Tweede Kamer-lid Portheine (VVD) heeft een amendement inge diend op het wetsontwerp tot verla ging van de loon- en inkomstenbe lasting voor ongehuwden. Volgens het ontwerp van wet zou de verlaging gelden voor ongehuwden van 40 tot 65 jaar. De heer Portheine wil de eerste leeftijdsgrens verlagen tot 35 jaar (Van onze Haagse correspondent) De tarieven van het vrachtvervoer over de weg zullen het volgend jaar stijgen. Niet alleen de komende fis cale verhogingen willen de beroeps- goederenvervoerders doorberekenen, zij willen ook de noodzakelijk geach- j Ie prijsverhoging van dit jaar nog 1 doorvoeren. Hiervoor is nog steeds geen toestemming verkregen. De prijsaanpassing zal volgens de vervoerders groter moeten zijn dan het doorberekenen van de hogere 1 kosten, waarvoor het vervoer volgend jaar komt te staan. Sinds juli wach ten de vervoerder op de goedkeuring van het ministerie van Economische Zaken op een verzoek tot tariefsver hoging. Het is duidelijk, dat zy deze gevraagde aanpassing zullen opne men in de nieuwe doorberekening van het volgend jaar. Intussen heeft een groep onderne mers in het beroepsgoederenvervoer 22 exploitanten van lijndiensten, die Amsterdam in hun net hebben opgenomen al besloten hun ta rieven met ingang van 1 januari te verhogen. Zij zullen zich aan geen enkel overleg storen omdat zo zeg gen zij in een communiqué de fis cale politiek van de regering de re delijke belangen van de wegvervoer ders volkomen negeert. De tarieven zullen stygen met percentages tussen 5 en 18. NEDERLAND 1 NTS 6.30 uur Teleac, tv-cursus 7.00 uur Nieuws in het kort 7.01 uur Pipo de Clown, voor de kleuters 7.05 uur Mona, film 7.30 uur Openbaar kunstbezit 7.43 uur In de schaduw van de mens 7.55 uur Stichting Socutera 8.00 uur NTS-journaai 8.15 uur Politieke uitzending 8.25 uur LiverpoolAjax. voetbalrcportage 10.15 uur Inburgeren, documentaire 10.45 uur NTS-journaai 10.50 uur Sluiting NEDERLAND 2 VARA 8.00 uur Nieuws in het kort, NTS 8.01 uur Werkplaats voor muziek 8.50 uur Achter het nieuws, actualiteiten 9.15 uur Uit Believue, kunstprogramma 10.05 uur NTS-journaai 10.10 uur Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA: Hilversum 1 Hilversum 2 8.40 uur 11.10 uur 7.30 uur 8.25 uur 10.55 uur Amsterdams Kamerorkest Allegro Assai Artistieke staalkaart LiverpoolAjax Radio jazz-magazine Nieuwspoort De KRO-uitzendingen vanuit het internationaal perscentrum „Nieuwspoort" worden steeds aantrekkelijker. Misschien is dat toe te schrijven aan de daar heersende atmosfeer die op de kijker een heel andere indruk moet maken dan de wat koele, zakelijke omgeving van een nor male, naakte Bussemse studio. Men ziet een gezellige bar. men herkent het witte jasje van een ober, er is een internat, kran ten-,.bak", in het beeld ver schijnt zowaar een oprechte boekenkast, die ook in onze huiskamer had kunnen staan. Daar tegenover staat dat de kijker de nabijheid van het gon zend regeringscentrum, het Bin nenhof voelt. Kortomhet is duidelijk dat ..iedereen" hier elk moment kan binnenstappen. Bovendien voelt men dikwijls mee met de spanning tussen de geïnterviewden, die al dan niet in verschillende vertrekken af wisselend door scherpe Ad Lan- gebent en geslepen Frits van de Poel aan de tand worden ge voeld en die hun tegenstanders via de monitor kunnen volgen. Meneer Jongeling van het Ge reformeerd Politiek Verbond (GPV) bijv. die nog niet zei te weten op welk deel van de wip hij donderdag zal plaats nemen, zag men toch zienderogen op klaren, toen een collega uit de Kamer verklaarde, dat men er nu eenmaal aan moet wennen dat. er eenlingen in die Kamer zitting hebben, van wie de stem doorslaggevend kan zijn. Meneer Mellema van de CHU speelde weer iets méér toneel, was ook duidelijk televisie-genieker met de bril niet op. maar losjes bungelend tussen de vingers dan Jongeling. Van Van der Poel en Lange- bent zal men moeten toegeven dat zij de vaak hoogoplaaiende j= gesprekken prettig in de hand weten te houden. Zy zorgen er- voor dat men een enkele losse opmerking van wat huiselijker aard zoals: „Er gaat een auto voorbij" (donderend geraas), jE alles naar wens verloopt. En dat is een hele kunst. De wrekers Vervolgens bracht de KRO een tweede aflevering van de En- gelse televisie-filmserie ..De wrekers" De laconieke John 1 Steed en de in nauw-sluitend leder gestoken Emma Peel (met j§ zulk een vrouw loopt het altijd op vechten uit. hoewel het heer- lijk moet zijn door Emma geveld E te wordenspeelden deze EE keer een zeer gevaarlijk spelle- tje golf. EE Bokken en schapen In „Bokken en schapen" van Leo Akkermans, een satirisch EE cabaretprogramma zoals het eerder op de avond werd aan- gekondigd. is véél over de hekel gehaald. Het geloof, de bijbel, Zuid-Afrika. de oorlog, het mi- litairisme. de woningnood, de werkeloosheid, de rassenhaat, s noem maar op. Dat zou alle- 5 maal heel goed zijn geweest, als 2 ie teksten maar wat spitser, ori- s gineler waren geschreven. Het 1 lag er allemaal duimendik bo- |j venop. Ondanks de krachtsin- spanningen van Svlvia de Leur, g Gerard Cox, Paul Deen en Jas- perina de Jong. kwam de in- houd van de liedjes maar zelden g over. llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllUlllllllllllli VOOR WOENSDAG 14 DECEMBER Hilversum l. 402 m NCRV: 17.50 Overheidsvoorlichting: In de rubriek mens en samenleving van het Ministerie van C.R.M. spreekt dr. C. A. Swigchem over monumenten zorg-bescherming. 18.00 Tijd vrij voor in vrije tijd: Koorzang: mod klass gewijde muz. 18.30 Spektrum: uit de protestants christelijke or ganisaties. 18.50 Stereo: Licht Instru- Sinds enige tijd heeft een nieuw hulpmiddel, de „Stockmas- ter" zijn intrede gedaan op de Amerikaanse effectenkantoren. Het is een elektronisch werkend apparaatter grootte van een schrijfmachine, dat door indruk ken van knoppen terstond de al lerlaatste beursnoteringen, alsook ander informatiemateriaal in lichtende cijfers weergeeft. mentaal kwintet. 19.00 Nws. en weer- praatje. 19.10 Radiokrant. 19.30 Leger des Hellskwartler. 19 45 Wereldpanora ma. 19.55 Liederen met commentaar. 20.40 Amsterdams kamerorkest: klass. mod. muz. 21.10 Visioen en visie: ;k. 21.30 Oor-zaken: gev. Avondoverdenking. 22.30 Nws. 22.40 Geestelijke liederen. 22.55 Chaos rond Eros?, lezing. 23 10 Klass. "irammuz. 23.15 Platennleuws 23.55- 4 00 Nws. Hilversum 2. 298 m VARA: 18.00 Nws. 18.15 Act. 18.20 Uitzending van de Parti) van de Ar- 19.30 Artistieke staalkaart. 20.00 Nws. 20.05 Ik loop door het land: licht progr. 20.20 Lichte gram muz. NRU: 20.25 Reportage van de voet balwedstrijd Llverpool-AJax (In de -lauze: gram.muz.). VARA: Lichte or- ;estmuz. (gr.). 22.30 Nws. 22.40 Act. 22.55 Radio Jazz magazine. 23.25 Ste reo Instrumentaal ensemble (gr): oude muz 23.50 De Zesdaagse te Am sterdam 23.55-24.00 Nws (Over de 4de lyn) van 1820 uur Voor woensdag 14 december Muziek uit de film „West Side Sto ry' (Bernstein) (Prologue - Jet song - Somethings coming - Dance at the gym - Maria - America - Tonight - Gee. officer Krupke! - feel pretty - One hand, one heart - Quintet - The rumble - Cool - A boy like that er I have a love - Somewhere) Swing low, sweet chariot (Erwln) Ork. Pee Wee Erwln, Just a little while to stay here (Erwin) Id.. Lead me on (Erwln) id.. Drink to me only with thine eyes-Vive 1'amour Ens Mitch Miller, Drunk last night id.. Oh dear, what can the matter be - Oh where, oh where has my little dog gone Id Marching Into Glory Land (Erwin) Ork. Pee Wee Erwin. Ev'rybodv needs a helping hand (Robinson) id .'Believe me If all those endearing young charms - Ih the gloaming Ens. Mitch Miller, When you and I were young Maggie (Johnson) Id.. Just a closer walk with thee (Erwln) Ork. Pee Wee Erwln. Lord. Lord, you sure been good toe me (Erwln) id.. Give me the good word (Roblson) Id.. Blue rondo a la Turk (Brubeck) Dave Brubeck. Paul Des mond. Gene Wright. Joe Morello. Ka- thy's waltz (Brubeck) id Take five (Desmond) Id., Lafayette nous void (Peiffer) Bernard Peiffer. Gus Ne- meth. Jerry Segal. Prelude. Fugue and Trio on Bernard Peiffer. Ernie. ..Lulla- VOOR DONDERDAG 15 DECEMBER Hilversum 1. 402 nt KRO: 7.00 nws. 7.10 Meditatie. 7.13 Lichte gram.muz. en praatje. (7.30-7.32 Nws.). 7.55 Overweging. 8.00 Nws. 8 10 Klass. kamermuz. (gr.j. 8.30 Nws. 8.32 Voor de hulsvrouw 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio, 10.00 Aubade: gev. muz progr. 11.00 Voor de zieken. VPRO 11.30 Mensen geloven, lezing 11.45 Streeksgewijs Informatie uit de Zaanstreek. 12.27 Mededelingen t.b v. land- en tuinbouw 12.30 Nws. 1240 Act. 13.00 Pro memorie. 13.05 Klass. gram muz. 13.45 Voor de vrouw. 14.15 Kerkorgelconcert (opn.): klass. en mod. muz. TROS. 14 45 Van 1685 tot van daag. muzikale lezing 15.15 Voor de vrouw. NCRV: 15.45 Klass. gram muz. 16.00 Bybeloverdenklng. 16.30 Stereo: Internationale Muzlekweek Gaudea- mus 1966: Instrumentaal ensemble (opn.)mod. muz. 17.00 Voor de Jeugd. 17.15 Nederlandse liederen en liedjes. Hilversum 2. 298 m AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 7.20 De Zesdaagse te Amsterdam. 7.25 Lichte gram muz. VPRO: 7.55 Deze dag. AVRO: 8.00 Nws. 8 10 Act. 8.15 Lichte gram muz. (8.30-8.35 De groen teman). 8.50 Morgenwijding. 9.00 Klas sieke gram muz. 9.40 Lichte gram.muz voor oudere luisteraars. 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen (gr). (11.00-11.02 Nws). 12.00 Promenade- orkest: amusementsmuz. 12.27 Mede delingen t.b.v. land- en tulnb. 12 30 Lichte grammuz. 13.00 Nws 13.10 Jour naal met o.a. Zesdaagse te Amster dam. 13.30 Stereo: Planorecital: klass. en mod. muz. 14 05 Belaardconcert 14.15 Huishoudeiyke zaken, praatje voor de vrouw. 14.30 Amateurs muz. progr. 15.00 Voor de zieken. 16.00 Nws. 16.02 Voordracht. 16 20 Stereo: Radio- kamerorkest en solisten: klass. muziek. 17.00 Voor de Jeugd. Hilversum 3. FM en 240 m NCRV: 9.00 Nws 9.02 Lichte vo- kale muziekjes 10 00 Nws, 10 02 Dlxle- landmuz. 10.30 Nieuwe langspeelplaten met commentaar. 11.00 Nws. 11 02 Lich te gram.muz. 12.00 Nws. 12.02 Lichte muz. met act. reportages en ber. 13.00 Nws. 13.02 Top Twintig. 14.00 Nws 14.02 Licht platenprogr. KRO: 15.00 Nws. 15.02 Act. 15.05 Sportprogr. 16.00 Nws. 16.02 Act 16 05 Voor de tieners 17.00 Nws. 17.02 Act. 1705-1800 Ver- zoekplatenprogr. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NTS 19.00 Nws. In het kort 19.01 Pipo de Clown 19 05 De Verrekijker: Internationaal Jeugd journaal. 19.15 Van gewest tot gewest 19 35 Mensen ln de sport: dokumentalr Informatief progr. 20 00 Journaal AVRO: 20.20 Colombe. TV-spel. 22.30 AVRO's Televlzler. NTS: 22 40-22 45 Journaal 23 00-23 30 Teleac: Gepro grammeerde Instructie (11): herh van maand. JJ. Nederland II NTS: 20.00 Nws In het kort. 20.01 KRO Sollstencon- cert. 20.20 Gamma Vordering der we tenschappen 20.35 De Wally-show. 21.15 Brandpunt-Europa. NTS: 22 06- 22.10 Journaal.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 5