4428 verschillende recepten bewijzen de enorme veelzijdigheid van Maggi GoudVleesbouillon een levensechte os MAGGI GOUD-VLEESBOUILLON niet extra vleeskracht! Uw laatste kans op de gewéldige hoofdprijs: of f 1000f contant! f Modieus herenvest met mohair velours voorpand 18.- 100°/o 1{cOmca, tricot t M. 98-122 r Flannel sportshirt. krimpvrij. Boordm.26 Fantasie nylon-duster. Geheel ge watteerd. M 98-167 9.75- 14.75 Dit is uw laatste kans! Voeg uw recept bij de duizenden die Zeven weken lang hebben wij in totaal 640 recepten beloond wij in de afgelopen 7 weken mochten ontvangen als antwoord op met fraaie geschenken. Nu wordt het allerbeste recept van deze onze vraag: bedenk een origineel recept waarin gebruik is ge- zeven weken èn van deze laatste ronde beloond met de fan- maakt van de extra vleeskracht van Maggi Goud-Vleesbouillon. tastische hoofdprijs: Een levensechte os of 1000.- contant! Dit moet u doen: Bedenk een origineel recept: voorgerecht, soep, hoofdgerecht, dat mag u zelf bepalen. Schrijf het op het deelnemersformu lier dat u bij uw kruidenier, slager of melkhandelaar kunt krijgen of stuur het per brief aan Maggi, Postbus 8888, Am sterdam. (S.v.p. de naam van uw winkelier vermelden.) De termijn van inzending sluit definitief op 6 december a.s., dus uiterlijk 5 december posten! Zilveren Koksmuts winnaars vormen de Jury De jury bestaat uit winnaars van de Zilveren Koksmuts, de hoogste Nederlandse onderscheiding op culinair gebied, die jaarlijks door Maggi wordt toegekend. Het zijn de heren C.W. van Dusschoten, winnaar 1966, rótisseur warme keuken vliegtuigproviandering - KLM Schiphol; N. Verwey, winnaar 1965, chef warme keuken vliegtuigproviandering - KLM Schiphol; F.H. van Meekeren, winnaar 1962, oud chef-kok café restaurant Brinkmann te Haarlem. Extra vleeskracht beloond! De extra vleeskracht van Maggi Goud-Vleesbouillon geeft u zó vaak inspiratie voor uw kookkunst dat het bedenken van een ori gineel recept geen problemen zal geven. Hier is b.v. een recept dat de afgelopen weken door Maggi werd beloond. Chateaubriant it la Royal Neem hiervoor een mooie bief stuk van de haas van ongeveer 250 tot 300 gram. U braadt de biefstuk in boter mooi bruin en houdt hem aan de iets rauwe kant, al naar u zelf wenst. Neem hem hierna uit de pan en bewaar de boter. Ondertussen maakt u 1 4 liter Goud-Vleesbouillon klaar op de alom bekende ma nier. Nu gaat u in de biefstuk- boter een fijngesnipperd uitje licht aanfruiten. U doet hierbij een klein blikje tomatenpuree, twee fijngestampte teentjes knoflook en een Vi eetlepel pa prikapoeder. Laat het geheel een paar minuten voorzichtig door sudderen. U snijdt onderwijl 1 ons rauwe champignons aan plakjes en 2 plakken gekookte ham aan reepjes. Doe dit alles door de tomatenpuree en voeg de 1/4 liter Goud-Vleesbouillon toe. Doe er nu tot slot 1/8 liter slagroom zonder suiker door en laat de saus enige minuten ko ken tot de gewenste dikte is verkregen. Verfijn tot slot de saus met wat gehakte peterse lie, een halve aan reepjes gesne den gare paprika en een borrel glaasje Wodka (echte). Geef de saus apart en snij de biefstuk aan plakjes of bedek de biefstuk ermee. Geef er apart aardappel- croquetten bij, welke op smaak zijn gebrachtmet geraspte Maggi Goud-Vleesbouillon. Als groente nemen we doperwten. Ingezonden door: Mej. R, Schermer, Stuyvesantstraat 12, Amsterdam. U kunt kiezen uit 3 verpakkingen krachtige Goud-Vleesbouillon 12 tabletten voor 6 liter dessin. Diverse kleuren. M. 38 - 46 49.75 Geheel gewatteerde nylon duster in div. kleuren. M. 40-48 17.- '7{danca pan talon, in zwart M. 38-48 ig.- Leacryl rolkraag pullover. M. 38-46 Katoenen duster, groot assorti ment kleuren en dessins. M.38-54

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 16